Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü

Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü

Kötülüğün tanımı birçok şekilde yapılabilir. Ancak insan nefsinin yapabileceği kötülüklerin sonu ve sınırı yoktur. Son yıllarda yani bu yaşadığımız ahir zamanda dünyada olup bitenlere baktığınız zaman ne demek istediğimi net olarak anlayacaksınız. Kötülük yapmanın bin bir formu var. Havas ilminde de Ledün ilminde de kötülük için yazılmış bir çok işlem mevcut. Bunların bir tanesi de toplumun en küçük yapı taşını oluşturan aile kavramını yok etmek üzerine kurulu olan evli çiftleri ayırma büyüsüdür.

Evli çiftleri ayırmak isteyen kişiler genel olarak ya gelininden hoşlanmayan bir kaynana, ya eşlerden birine aşık olmuş bir üçüncü kişi, ya da akrabalar zincirinden hasetinden çatlayan bir zat son ihtimalde de miras işleri yüzünden evliliğin bitmesinin gerektiğini düşünen bilmiş bir aile bireyi…

Bu ihtimaller dışında elbette farklı kişilerde olabilir. Ancak bugüne kadar aileyi dağıtmak üzerine kurulu büyülerin kötülük içeren tüm unsurlarını bu saydığımız karakterler oluşturmuştur. Bu durum gerçekten çok revaçtadır. Ayrıca bu saydığımız karakterlerin en tehlikesini eşlerden erkeğe aşık olmuş bir kadındır. Böyle bir kadın hele ki evli erkek ile bir şeyler yaşayıp yara almışsa gerçekten çok tehlikeli olabilecektir. Bu yüzden hayatımızda hatalara yer vermemek şart. Son pişmanlık fayda etmiyor ve inanın insan birine kötülük yapmak isterse elinden geleni de ardına koymuyor. Özellikle yaralı bir kadının neler yapabileceğini görseniz çok daha iyi anlarsınız.

Evli çiftleri ayırmak için bir çok büyü ismi sayabiliriz. Bunların başında soğutma büyüleri, kabala büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü ve papaz büyüsü gelebilir. Bu büyülerin birleştirici etkileri olduğu gibi ayırıcı güçleri de vardır. Bu yüzden nasıl kullanacağını bilen bir medyum hocanın ellerinde çok tehlikeli sonuçlara dönüşebilir. Evli çiftleri ayırmak için yapılacak bakımlar çok önemlidir. Bu bakımlar sırasında tespit ettikleri çok önemli bam telleri vardır. Hangi noktalara dokunurlarsa ne gibi sonuçlar alınabileceği ve erkek-kadın her ikisinin de zaaflarının belirlenmesi ve yoldan çıkarmak üzerine kurgulanacak hamlelerin sıralarının belirlenmesi gibi notlar bu bakımlar aşamasında hazırlanır.

Ayırma büyüleri yıkıcı etkilere sahiptir.

Evli çiftleri ayırmak için cinler mi kullanılır?

Seçilecek olan işleme göre bazen Hüddamlardan destek almak gerekebilir. Çok güçlü varlıklar olan cinler kişinin tüm akıl ve irade özgürlüğünün esir alabilir. Rüyalarında bile rahat bırakmayarak ayrılığın kapısını öncelikle kişinin ruh sağlığını bozarak başlatacak olan hocaların ekmeğine yağ sürebilir. Farklı yöntemler de olsa cin kullanma sanatına hakim bir hoca eğer bir çifti ayırmak istiyorsa bunu kullanmaktan imtina etmeyecektir.

Muska yazarak çiftleri ayırmak da mümkündür. Bir muskanın içine kışkırtıcı ve huzur bozucu enerjiyi hapsedebilir bunu da kişilerin evinin mahrem bir köşesine bırakmalarını isteyebilirler. Bu sayede (bu yer genellikle yatak odası olur) kısa süre sonra sebepsiz kavgalar ve husumetler başlayacaktır. Evin içindeki huzur yerini hızlı bir şekilde kavga ve tartışmalara bırakacaktır. Bu şekilde hızlı bir tavırla ne olup bittiğini anlamadan boşanmaya giden çiftlerin sayısı az değildir. Herkes evliliğinin birinci yılında boşanma istatistiklerinin nasıl bu kadar arttığından bihaber yaşarken kimse bu işlemlerin gücüne inanmak istemez. Ancak bu tılsımların ayırıcı gücü gerçekten birbirlerini deli gibi seven çiftleri bile alt edecek kadar etkilidir.

Bizler öncelikle etrafımızda yeni evli çiftler için kendilerini korumaları gerektiği yönünde çok sayıda eğitim veriyoruz. Bu ilimde koruma yapmak çok önemlidir. Kuran’ı Kerim bizlere çok sayıda yardımcı dua ve güçlü ayet bağışlamıştır. Fakat bunların düzgün bir sırayla okunması ve yazılması gerekir. Her duanın gücünü yerine göre kullanmak bizleri tüm kötülüklerden olduğu gibi büyü tılsımlarının şeytani etkilerinden de koruyacaktır. Turan hocamız bir çok büyüye hakim bir insandır. Ancak temel amacı insanları birleştirmek ve aile bütünlüğünü korumaktır. Ayrıca en büyük uzmanlık alanı da büyülerden korunmak üzerinedir. En büyük kara büyülere karşı bile insanları şeytanın şerrinden çekip alabilmiş olmasıyla tanınır. Her ne kadar yaşı biraz ilerlese de hala gücü yerinde olduğu için dünyanın öbür ucundan bile konuklarımız olabilmektedir. Özellikle evli çiftler hayatları boyunca bu şekilde musibetlere bulaşmak istemezse bir önlem almaya mecburdur. Tabi ki bir düşmanları olduğundan endişe ediyorlarsa…

“Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü” için 7 yorum

  1. Hocam eşimle çok severek evlendik 7 yıldır birlikteyiz ve 2 yaşında bir evladımız var ikimizde çalışan insanlarız ancak evliligimizin ilk yıllarındada eşimde hoşuma gitmeyen bazı davranışlar vardı elimden gelen her konuda kendisine yardımcı olmama rağmen pamuk ipliğinde yaşıyor gibi benden gelecek en ufak olumsuz bir kelime dahi onda aşırı tepkiye neden oluyodu bu durumu ben kendi adıma hep elimde tutmaya çaliştım.Ancak bende tukendim.Son 3 yıldır bize bişey oldu tartışma eksik olmuyo evimizden aynı tartışmalar etrafında dönüp duruyoruz 3 kez boşanmanın eşiğinden döndük.Ailelerimizde bize destek oldular bu sureçte ancak 2 ay iyi gidiyor sonra aynı tartışmalara geri dönüyoruz.Son zamanlarda eve girmeden bişey oluyo bana hic birsey onunla konuşasım gelmiyo.Enerjisi o kadar düşükki bende artık etkileniyorum.Mesela kendisi bircok farklı konuda yapması gereken şeylerı ya hic yapmiyo yada sonunu getiremiyo.örnek bi sebepten doktora gidiyo ancak yazdıgı receteyi 2 ay geçmesine rağmen almiyo.Mesela plan yapamiyoruz,cocugumuzun resimlerini 2 yasına geldi çocuk hala çikartıcaz,finans açısindanda gelen nereye gittiği belli değil.ne bileyim ben bu durumun normal olmadığını düşünüyorum yardım lutfen.

    1. Durum karışık görünüyor ama tabi bakarak anlayabileceğimiz şeyler. Bir düşmanınız yada şüphe ettiğiniz bir şeyler mi var. Yoksa bu işler spontane mi oluyor. Açıkça anlatmışsınız ama bana daha fazla cevap gerekiyor. En kısa zamanda eski mutlu günlerinize dönmeniz umuduyla…

  2. Bize düşmanlık besleyen veya şuphe edecegimiz biri yok bilmiyorum.Şu kadarinı biliyorum biz bu hale gelecek insanlar degildik.Ortadaki tartışmalar halledilmeyecekte konular degil.Sen beni anlamıyorsun tarzinda seyler.ancak oturup konusmamiza ragmen devamlı başa dönüyoruz.Bir insan karsindakini bu kadar cok sevdigini soyleyip ki gercekten öyle bir o kadarda karşindakine bu kadar sorun cıkartamaz.Bu sebepten bana normal gelmiyo bu yaşadıklarımız.

    1. O zaman detaylı bir bakım yapmak gerekecek. Ancak bu durum üzerinize yapılmış bir şey olduğunu da göstermiyor. Bazen insanlar çeşitli ve anlamsız sebepler yüzünden anlaşamayabiliyor. Ama ben de bakmadan bir şey diyemiyorum tabi.

  3. merhaba turan hoca benim bi sevgilim var kendiisi evli ona okadar aşığım ki onu çok seviyorum eşinden ayrılmasını istiyorum eşini sevmiyor zaten ondan ayrılıp benimle evlensin

    1. Bu gibi konularda işlem yapmıyorum. Etik bulmadığım için kusura bakmayın iyi günler dilerim. Kimsenin yuvasını yıkmamanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir