Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Domuz yağı konusu kara büyüler söz konusu olduğunda başı çeken bir işlemdir. Domuz yağı birçok farklı işlem içinde kullanılır. Fakat genel olarak insana zarar vermek ya da aile bütünlüğünü bitirmek üzerine planlanan işlemlerde daha da öncelikli yer verilir. Dinimizce haram olan domuz eti, hristiyan cinlerin konuya dahil edilmesi sırasında bir anlamda ikna edici özelliklerinden dolayı kullanılır. Şeytani büyülerde özellikle müslüman olmayan cinlerden yardım almak çok bilinen bir olgudur. Bunun da domuz yağı kullanılarak yapıldığını toplumda büyük bir kitle bilir. Ancak bu domuz yağı kullanımı sırasında birtakım farklılık olabilir. Bunları sıralamak ve sizlere domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, evimizde domuz yağı bulursak nasıl yok etmeliyiz ya da evde domuz yağı büyüsü var mı gibi sorularınıza yanıt olabilecek bir yazı dizisi hazırladık.

Az evvel bahsettiğimiz gibi domuz yağı bir tılsım nazarında farklı birleşenlerle birlikte sarmalanarak hazırlanır. Bu işlem içine gizli olan büyüyü genel olarak zarar verme hedefi güdülen eve koymanız gerekir. Bu hamle gizlice yapılacaktır. Ev ahalisinin haberi olmadan gizlice özellikle yatak odasına domuz yağı büyüsü saklamak toplumda en çok görülen vak’adır. Bunu gelinini istemeyen kayınvalideler, ya da tam tersi damadı beğenmeyen aile büyükleri uygulayabilmektedir. Tabi bu yakınlık derecesi kesin değildir. Herkes bu işlemi sizi düşman belledikten sonra yapabilecektir. Bunun için bizlere düşen önlem almaktır. Kesinlikle evimizi ve özellikle yatak odamızı bilimum aralıklarla temizlemek ve büyüye karşı korunaklı hale getirmektedir.

Domuz yağı bu şekilde görünebilir…

Bu yazımızda domuz yağı büyüsü sizler için anlatmıştık. Dilerseniz buraya tıklayarak bu işlem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. → Domuz Yağı Büyüsü ← Fakat bu yazının yeterli gelmediği çok fazla soru ile karşılaştığımız için ekstra olarak evde domuz yağı konusunu da işlemek üzere bu metni oluşturduk.

Domuz yağını evde bulduktan sonra öncelikle tez zamanda kısa süreli değişimler oldu mu hayatınızda buna bakmalısınız. Gereksiz kavgalar, sürtüşmeler, evliliğinizi kötüye götürebilecek bir takım hadiseler bir üçüncü kişinin varlığı gibi mesela, ya da uykusuzluk ve aşırı stresten kaynaklı bir takım fiziksel ağrılar ve sorunlar… Buna benzer durumlar ile karşılaşmak suretiyle büyü kendini çok farklı şekillerde gösterebilir. Bu yüzden çok dikkatli analiz edilmesi ve büyü bulunduysa o güne kadar ki farklar medyum hocaya aynen aktarılmalıdır. Büyü domuz yağı mu değil mi buna da net olarak bakılmalıdır. Bir fotoğraf çekip medyuma sorulması sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca domuz yağını bulduktan sonra hemen imha etmek söz konusu hedefe kitlenmiş cinleri kızdırabilir. Bunun da farklı metotları vardır. Kafamıza göre büyüleri yakamayız ya da denize atamayız. Bu konuda da aşırı bilinçsizlik görüyoruz. Her medyum kafasına göre büyüleri yaktırıyor ya da evden atınca kurtuldunuz diyor. Bu konu bu kadar basit değildir. Hele ki domuz yağı büyüsü yapılan durumlar için çok daha büyük sonuçlar doğabilir. Bu yüzden ne kadar büyük bir işlemle karşı karşıya olduğunuzu dikkatli sezmelisiniz. Ona göre karşı hamleler yapılmalıdır. Unutmayınız ki aklı mantığı olmayan, ayrıca çok güçlü, asla mantıklı hareketlerinize karşılık vermeyecek olan dünya dışı canlılarla mücadele durumundasınız. Bunun ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu yüzden en kısa zamanda bir hocadan destek almayı düşünmeniz gerekir.

Bu işlem bazen de sadece eve gizlenmek suretiyle değil bir miktarın evin kapılarına sürülmesi şeklinde de yapılabilir. Bu durumdan da anlayacağınız üzere tespit edilmesi çok daha zor bir durum olacaktır. Bu durum etkileri görmeden anlayabileceğimiz bir durum değildir. Bu yüzden de tanımadığınız ya da şüphe ettiğiniz insanları eve almayarak korunmak adına ilk hamleyi yapabilirsiniz. Özellikle yatak odasına kimseyi sokmamayı kendinize prensip edinmelisiniz.

Kağıda sarılmış bir domuz yağı

Domuz Yağı Sürülen Yer Nasıl Belli Olur

En çok merak edilen konuların başında da yerin belli olup olmaması geliyor. Ancak bu iz ne yazık çok dikkatli bakmadan görülemez. Bazen de iz bırakmayanları kullanılır. Bunu anlamak için öncelikle şüphe etmek gerekir. Eğer bir risk görüyorsanız o halde kesinlikle bir uzman medyuma gidiniz. Yoksa her iz birbirine benzeyebilir. Olmadık paranoyalar ve psikolojik sorunlarla yok yere uğraşmak zorunda kalınabilir. Bu işler gerçekten çok tehlikelidir.

Bir diğeri de domuz büyüsünü bozan dua yoktur. Tek bir okuma yaparak ya da birkaç duayı bir araya getirerek bu denli koyu ve karanlık bir saldırıyı engelleyemezsiniz. Bu cinler çok tehlikeli boyutları olan varlıklardır. Ancak belirli ritüeller eşliğinde karşı atak yapılmalı ve evinizden de tanıdığınız herkesin üzerinden de o şekilde savılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Öldürür mü? Evet, bu görülebilen bir etkidir. Çok kuvvetli yapılan domuz büyülerinin bazı zayıf bünyelerde ölümcül etkileri olabilmektedir. Tabi ki tıbbi olarak bizler bu ölümleri kalp krizi, ya da panik atak gibi teşhislerle ancak duyabiliriz.

 

“Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır” için 32 yorum

  1. Kardeşim sakin kullanma sen o sabunu kullandikca bitcek bitikce kullanan kiside bitecek diye biliyorum be ama sen genede bir hocaya git diyorum

 1. Boş odamı kiler gibi kullanıyorum fayansin ustunde sarı bi sıvı yağ gibi birşey var yağ cozle siliyorum gidiyo sonra aynı yerde fazlalasmis bir şekilde tekrar cikiyo bu domuz yagimidir

  1. Dilek hanım yakma ve gömme işlemleri büyülerin bozulmasında bir rol oynamazlar. Bu toplumca yanlış bilinen bir olgudur. Zaten madde yalnızca şekil değiştirir yok olmaz. Bunu bilen herkes sizin gibi yaktığı zamanda sadece şekil değiştireceğini bilir. Bu yüzden eğer ki bir domuz büyüsünden bahsediyorsak herhangi bir çözüm olmuş diyemeyiz. Hayırlı Günler

  1. İyi bir medyum hocadan yardım almadan kendi başınıza çözüm bulamazsınız. Beni arayabilirsiniz ya da etrafınızdaki bir hocadan destek alabilirsiniz.

 2. Kapimda bir parmak yag vardi. Anlamadim sildim. Sonra farkina vardimgimda surekli su ile yikadim kapiyi. Ne yapmam lazim.

  1. Mine hanım su ile değil Sirke ile yıkayın. Daha sonra herhangi bir fiziksel ya da ruhsal olumsuz belirtiler yaşarsanız benimle iletişim kurun lütfen.

 3. Merhaba, evimizin bir tarafında domuz yağı sürülmüş ve biz bunu görmüyorsak, bu ihtimale karşı bir savunmamız olabiliyor mu? İyi günler ve hayırlı bayramlar..

  1. Eğer görmediyseniz elbette bir savunmanızda olamaz. Ama etkilere maruz kalabilir ve şerden nasip alabilirsiniz. Dikkatli olmalı ve kendinizi sürekli kontrol etmeli-ettirmelisiniz.

 4. hocam bizim dış kapıya sürülmüş sirkeyle yikadik gitmedi lakin evde tatsızlık aldı başını gitti gereksiz kavgalar meydana gelmeye başladı bende sakal dökülmesi başladı sıkıntıdan yani kısacası huzursuzluk var ne yapmamız gerek

  1. Size bir dua vereceğim. Beni arayın evdeki huzursuzluğu alması için yardımcı olacaktır. Biraz uzun ve sıralı dualardır bu yüzden özel görüşmeliyiz. Geçmiş olsun

 5. Selam hocam ben evde bir kalip yag buldum cekmecede en dipte saklanmisti kapilara da surulmush hatta resim cektim 3 tane hac isareti yapilmish bu ne dir sirkeyle sildim kalip yagi da atim dereye bulgaristandan yaziyorum.

  1. Tamam. Ben uygun olduğumda dönüş yapacağım. Unutacak olursam lütfen hatırlat. Bu aralar bir unutmadır tutturdum ya hayırlısı…

 6. Hocam evde yatak odasında domuz yağı bulduk sirkeyle sildik ama evde huzursuzluk anlaşamamazlik basladi eşimle bize yardımcı olurmusunuz

  1. Ne yazık ki sadece silerek bunun etkilerinden kurtulmak zor. Ancak gerçekten domuz yağı mıydı bunu bilmemiz gerekiyor. Bu nedenle de bakım yapıp duruma hakim olmak lazım.

 7. Hocam 12 yıl önce evimize biri gelip kapıya domuz yağı sürmüş ve halının altınada pirinç koymuştu. O zamanlar çocuktum anlamadım. Şimdi bunların farkına varıyorum. Ve şuan babam o kişiyle birlikte diye şüpheleniyorum. O evden taşındık bu sene. O zamanlar annem pirinçleri denize atmış kapıyıda sirkeyle silmiş. Bunun etkisi hala devam ediyorsa ne yapılabilir nasıl kurtulunabilir ? Nolur yardımcı olun.

 8. Merhaba evimde mutfak duvarımda holde ve yatakodamın duvarında yağa benzer bişeyler farkettim eşime gösterdim bi hocaya baktırdı domız büyüsü demiş hoca sirkeli suyla sildik ama okunması gerekiyomuş yaaa ben cok fazla inanmak istemiyorum ama intermetten arastırıp baktıgımda size yapılan yprumları ve yazınızı gördüm gercekten böyle bişey olabilir mi neyapmalıyım hocalar bunun için para istiyolar zaten durumum yok nedir ne değildir anlamadım cok iyi bir hoca güvenilir birini yakınen nerde bulucam yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yılmaz Bey Duaları var ama durum gerçekten öyle mi bir de ben bakayım. Siz bana bir fotoğraf atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Merak etmeyin para falan da istemem zaten.

 9. Hediye gelen bi çicegin toprağında tesadüfen çicegin düşmesiyle bir miktar yag buldum napmalıyım

  1. Bana bir fotoğrafını gönderirseniz Whatsapp ile ne yağı olduğunu bilmemiz lazım. Ya da yağ mıdır bundan da emin olmalıyız.

 10. Hocam biz arabamızın plakasında farkettik iki kere kaza atlattık evdeki huzursuzluklar kavgalar aldı basını gidiyor. Ne yaptıysak bu yağ ordan çıkmadı bunun bi duası varmıdır yağı çıkartcak bir yöntem. Yardımcı olun lütfen

  1. Bu tarz araba plakasına ya da kirişlere sürülen domuz yağı büyüleri kişinin adeta sabun büyüsü yapılmış gibi erimesine yol açan ana şeytani işlemlerdendir. Bu yağın bir fotoğrafını bana atarsanız size gereken bilgileri verebilirim. Geçmiş olsun acele etmenizde fayda var.

 11. Hayırlı akşamlar hocam bizim başımıza 2 ay önce 3 yaşında olan kızımın kekeleme gibi konusurken takılmalar başladı eşimde ise sürekli sıkıntı daralma geldi evimizden uzaklaşıp uzak yerlere gidince durumu iyi fakat eve gelince yine aynı suan evden uzaklaştık eşimin elbisesinde sarı leke bulduk evin başka yerinde varmı bilmiyoruz bize ne tavsiye edersiniz

  1. Bu durum biraz karışık ama çocuk için mutlaka doktora görünün. Allah muhafaza psikolojik bir problem olabilir. Zihinsel de olabilir. Tıp biliminden yardım almanızı öneriyorum. Sarı leke için de bana bir fotoğraf atarsanız bakmaya çalışayım. Geçmiş olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir