Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Domuz yağı konusu kara büyüler söz konusu olduğunda başı çeken bir işlemdir. Domuz yağı birçok farklı işlem içinde kullanılır. Fakat genel olarak insana zarar vermek ya da aile bütünlüğünü bitirmek üzerine planlanan işlemlerde daha da öncelikli yer verilir. Dinimizce haram olan domuz eti, hristiyan cinlerin konuya dahil edilmesi sırasında bir anlamda ikna edici özelliklerinden dolayı kullanılır. Şeytani büyülerde özellikle müslüman olmayan cinlerden yardım almak çok bilinen bir olgudur. Bunun da domuz yağı kullanılarak yapıldığını toplumda büyük bir kitle bilir. Ancak bu domuz yağı kullanımı sırasında birtakım farklılık olabilir. Bunları sıralamak ve sizlere domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, evimizde domuz yağı bulursak nasıl yok etmeliyiz ya da evde domuz yağı büyüsü var mı gibi sorularınıza yanıt olabilecek bir yazı dizisi hazırladık.

Az evvel bahsettiğimiz gibi domuz yağı bir tılsım nazarında farklı birleşenlerle birlikte sarmalanarak hazırlanır. Bu işlem içine gizli olan büyüyü genel olarak zarar verme hedefi güdülen eve koymanız gerekir. Bu hamle gizlice yapılacaktır. Ev ahalisinin haberi olmadan gizlice özellikle yatak odasına domuz yağı büyüsü saklamak toplumda en çok görülen vak’adır. Bunu gelinini istemeyen kayınvalideler, ya da tam tersi damadı beğenmeyen aile büyükleri uygulayabilmektedir. Tabi bu yakınlık derecesi kesin değildir. Herkes bu işlemi sizi düşman belledikten sonra yapabilecektir. Bunun için bizlere düşen önlem almaktır. Kesinlikle evimizi ve özellikle yatak odamızı bilimum aralıklarla temizlemek ve büyüye karşı korunaklı hale getirmektedir.

Domuz yağı bu şekilde görünebilir…

Bu yazımızda domuz yağı büyüsü sizler için anlatmıştık. Dilerseniz buraya tıklayarak bu işlem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. → Domuz Yağı Büyüsü ← Fakat bu yazının yeterli gelmediği çok fazla soru ile karşılaştığımız için ekstra olarak evde domuz yağı konusunu da işlemek üzere bu metni oluşturduk.

Domuz yağını evde bulduktan sonra öncelikle tez zamanda kısa süreli değişimler oldu mu hayatınızda buna bakmalısınız. Gereksiz kavgalar, sürtüşmeler, evliliğinizi kötüye götürebilecek bir takım hadiseler bir üçüncü kişinin varlığı gibi mesela, ya da uykusuzluk ve aşırı stresten kaynaklı bir takım fiziksel ağrılar ve sorunlar… Buna benzer durumlar ile karşılaşmak suretiyle büyü kendini çok farklı şekillerde gösterebilir. Bu yüzden çok dikkatli analiz edilmesi ve büyü bulunduysa o güne kadar ki farklar medyum hocaya aynen aktarılmalıdır. Büyü domuz yağı mu değil mi buna da net olarak bakılmalıdır. Bir fotoğraf çekip medyuma sorulması sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca domuz yağını bulduktan sonra hemen imha etmek söz konusu hedefe kitlenmiş cinleri kızdırabilir. Bunun da farklı metotları vardır. Kafamıza göre büyüleri yakamayız ya da denize atamayız. Bu konuda da aşırı bilinçsizlik görüyoruz. Her medyum kafasına göre büyüleri yaktırıyor ya da evden atınca kurtuldunuz diyor. Bu konu bu kadar basit değildir. Hele ki domuz yağı büyüsü yapılan durumlar için çok daha büyük sonuçlar doğabilir. Bu yüzden ne kadar büyük bir işlemle karşı karşıya olduğunuzu dikkatli sezmelisiniz. Ona göre karşı hamleler yapılmalıdır. Unutmayınız ki aklı mantığı olmayan, ayrıca çok güçlü, asla mantıklı hareketlerinize karşılık vermeyecek olan dünya dışı canlılarla mücadele durumundasınız. Bunun ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu yüzden en kısa zamanda bir hocadan destek almayı düşünmeniz gerekir.

Bu işlem bazen de sadece eve gizlenmek suretiyle değil bir miktarın evin kapılarına sürülmesi şeklinde de yapılabilir. Bu durumdan da anlayacağınız üzere tespit edilmesi çok daha zor bir durum olacaktır. Bu durum etkileri görmeden anlayabileceğimiz bir durum değildir. Bu yüzden de tanımadığınız ya da şüphe ettiğiniz insanları eve almayarak korunmak adına ilk hamleyi yapabilirsiniz. Özellikle yatak odasına kimseyi sokmamayı kendinize prensip edinmelisiniz.

Kağıda sarılmış bir domuz yağı

Domuz Yağı Sürülen Yer Nasıl Belli Olur

En çok merak edilen konuların başında da yerin belli olup olmaması geliyor. Ancak bu iz ne yazık çok dikkatli bakmadan görülemez. Bazen de iz bırakmayanları kullanılır. Bunu anlamak için öncelikle şüphe etmek gerekir. Eğer bir risk görüyorsanız o halde kesinlikle bir uzman medyuma gidiniz. Yoksa her iz birbirine benzeyebilir. Olmadık paranoyalar ve psikolojik sorunlarla yok yere uğraşmak zorunda kalınabilir. Bu işler gerçekten çok tehlikelidir.

Bir diğeri de domuz büyüsünü bozan dua yoktur. Tek bir okuma yaparak ya da birkaç duayı bir araya getirerek bu denli koyu ve karanlık bir saldırıyı engelleyemezsiniz. Bu cinler çok tehlikeli boyutları olan varlıklardır. Ancak belirli ritüeller eşliğinde karşı atak yapılmalı ve evinizden de tanıdığınız herkesin üzerinden de o şekilde savılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Öldürür mü? Evet, bu görülebilen bir etkidir. Çok kuvvetli yapılan domuz büyülerinin bazı zayıf bünyelerde ölümcül etkileri olabilmektedir. Tabi ki tıbbi olarak bizler bu ölümleri kalp krizi, ya da panik atak gibi teşhislerle ancak duyabiliriz.

 

“Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır” için 143 yorum

  1. Kardeşim sakin kullanma sen o sabunu kullandikca bitcek bitikce kullanan kiside bitecek diye biliyorum be ama sen genede bir hocaya git diyorum

 1. Boş odamı kiler gibi kullanıyorum fayansin ustunde sarı bi sıvı yağ gibi birşey var yağ cozle siliyorum gidiyo sonra aynı yerde fazlalasmis bir şekilde tekrar cikiyo bu domuz yagimidir

  1. Dilek hanım yakma ve gömme işlemleri büyülerin bozulmasında bir rol oynamazlar. Bu toplumca yanlış bilinen bir olgudur. Zaten madde yalnızca şekil değiştirir yok olmaz. Bunu bilen herkes sizin gibi yaktığı zamanda sadece şekil değiştireceğini bilir. Bu yüzden eğer ki bir domuz büyüsünden bahsediyorsak herhangi bir çözüm olmuş diyemeyiz. Hayırlı Günler

  1. İyi bir medyum hocadan yardım almadan kendi başınıza çözüm bulamazsınız. Beni arayabilirsiniz ya da etrafınızdaki bir hocadan destek alabilirsiniz.

 2. Kapimda bir parmak yag vardi. Anlamadim sildim. Sonra farkina vardimgimda surekli su ile yikadim kapiyi. Ne yapmam lazim.

  1. Mine hanım su ile değil Sirke ile yıkayın. Daha sonra herhangi bir fiziksel ya da ruhsal olumsuz belirtiler yaşarsanız benimle iletişim kurun lütfen.

 3. Merhaba, evimizin bir tarafında domuz yağı sürülmüş ve biz bunu görmüyorsak, bu ihtimale karşı bir savunmamız olabiliyor mu? İyi günler ve hayırlı bayramlar..

  1. Eğer görmediyseniz elbette bir savunmanızda olamaz. Ama etkilere maruz kalabilir ve şerden nasip alabilirsiniz. Dikkatli olmalı ve kendinizi sürekli kontrol etmeli-ettirmelisiniz.

 4. hocam bizim dış kapıya sürülmüş sirkeyle yikadik gitmedi lakin evde tatsızlık aldı başını gitti gereksiz kavgalar meydana gelmeye başladı bende sakal dökülmesi başladı sıkıntıdan yani kısacası huzursuzluk var ne yapmamız gerek

  1. Size bir dua vereceğim. Beni arayın evdeki huzursuzluğu alması için yardımcı olacaktır. Biraz uzun ve sıralı dualardır bu yüzden özel görüşmeliyiz. Geçmiş olsun

 5. Selam hocam ben evde bir kalip yag buldum cekmecede en dipte saklanmisti kapilara da surulmush hatta resim cektim 3 tane hac isareti yapilmish bu ne dir sirkeyle sildim kalip yagi da atim dereye bulgaristandan yaziyorum.

  1. Tamam. Ben uygun olduğumda dönüş yapacağım. Unutacak olursam lütfen hatırlat. Bu aralar bir unutmadır tutturdum ya hayırlısı…

 6. Hocam evde yatak odasında domuz yağı bulduk sirkeyle sildik ama evde huzursuzluk anlaşamamazlik basladi eşimle bize yardımcı olurmusunuz

  1. Ne yazık ki sadece silerek bunun etkilerinden kurtulmak zor. Ancak gerçekten domuz yağı mıydı bunu bilmemiz gerekiyor. Bu nedenle de bakım yapıp duruma hakim olmak lazım.

   1. Merhaba iyi akşamlar dayım ve yengemin evinden 2 kere tuvalet dolabının üstünden sarı yağlı bi peçete çıktı araları bozulmaya başladı domuz yağı büyüsü olabilir mi? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

 7. Hocam 12 yıl önce evimize biri gelip kapıya domuz yağı sürmüş ve halının altınada pirinç koymuştu. O zamanlar çocuktum anlamadım. Şimdi bunların farkına varıyorum. Ve şuan babam o kişiyle birlikte diye şüpheleniyorum. O evden taşındık bu sene. O zamanlar annem pirinçleri denize atmış kapıyıda sirkeyle silmiş. Bunun etkisi hala devam ediyorsa ne yapılabilir nasıl kurtulunabilir ? Nolur yardımcı olun.

 8. Merhaba evimde mutfak duvarımda holde ve yatakodamın duvarında yağa benzer bişeyler farkettim eşime gösterdim bi hocaya baktırdı domız büyüsü demiş hoca sirkeli suyla sildik ama okunması gerekiyomuş yaaa ben cok fazla inanmak istemiyorum ama intermetten arastırıp baktıgımda size yapılan yprumları ve yazınızı gördüm gercekten böyle bişey olabilir mi neyapmalıyım hocalar bunun için para istiyolar zaten durumum yok nedir ne değildir anlamadım cok iyi bir hoca güvenilir birini yakınen nerde bulucam yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yılmaz Bey Duaları var ama durum gerçekten öyle mi bir de ben bakayım. Siz bana bir fotoğraf atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Merak etmeyin para falan da istemem zaten.

   1. size birsey sorucam ben biryillik evliyim alt katta oturuyom ve cok soguk oluyor ordada devamli saatlerimiz bozuluyor bir ust kata cikicaz komsuda daha onceden bu evde domuzyagi var icindekiler cok kotu ayrildi dedi..simdi kafama takildi bu yag.bizi ne derece etkiler yardimci olurmusunz bize

    1. Hayır sizi etkilemez. Mekana yapılan büyüler kalıcı değildir. İçindeki kişiler hedef alınır. Başarılı ya da başarısız olur ama bir sonuç alınır. Sonraki kişilerin etkilenmesi şehir efsanelerinden ibadettir. Yani perili köşkler gibi ya da hayaletli evler gibi…

 9. Hediye gelen bi çicegin toprağında tesadüfen çicegin düşmesiyle bir miktar yag buldum napmalıyım

  1. Bana bir fotoğrafını gönderirseniz Whatsapp ile ne yağı olduğunu bilmemiz lazım. Ya da yağ mıdır bundan da emin olmalıyız.

   1. Bizim evde değişik bir şekil var çıkmıyor kapımızın önünde domuz yağı vardi eşyalar kayboluyor sürekli huzurum kalmadı yardımcı olun lütfen

 10. Hocam biz arabamızın plakasında farkettik iki kere kaza atlattık evdeki huzursuzluklar kavgalar aldı basını gidiyor. Ne yaptıysak bu yağ ordan çıkmadı bunun bi duası varmıdır yağı çıkartcak bir yöntem. Yardımcı olun lütfen

  1. Bu tarz araba plakasına ya da kirişlere sürülen domuz yağı büyüleri kişinin adeta sabun büyüsü yapılmış gibi erimesine yol açan ana şeytani işlemlerdendir. Bu yağın bir fotoğrafını bana atarsanız size gereken bilgileri verebilirim. Geçmiş olsun acele etmenizde fayda var.

 11. Hayırlı akşamlar hocam bizim başımıza 2 ay önce 3 yaşında olan kızımın kekeleme gibi konusurken takılmalar başladı eşimde ise sürekli sıkıntı daralma geldi evimizden uzaklaşıp uzak yerlere gidince durumu iyi fakat eve gelince yine aynı suan evden uzaklaştık eşimin elbisesinde sarı leke bulduk evin başka yerinde varmı bilmiyoruz bize ne tavsiye edersiniz

  1. Bu durum biraz karışık ama çocuk için mutlaka doktora görünün. Allah muhafaza psikolojik bir problem olabilir. Zihinsel de olabilir. Tıp biliminden yardım almanızı öneriyorum. Sarı leke için de bana bir fotoğraf atarsanız bakmaya çalışayım. Geçmiş olsun

 12. Hocam selamın aleyküm Yatak odasında dolabın arkasında peçete içinde küçük zeytin çekirdeği kadar kalmış yağ buldum pecete sapsarı ve yağ kokusu var bende bugün buldum hocam sirkeli suya koydum kuzenim akarsuya bırakıcak sizce ne olablir

  1. Fotoğrafını bana whatsapp ile gönderin. Kafanıza göre iş yapmayın lütfen çok tehlikeli sonuçlar cereyan edebilir.

 13. Hocam rüyamda ilk insan kılığında 3 tane cin gördüm cin olduğunu gözlerinden anladım tabi bu rüya sabah 9 ile 9 buçuk arasında gördüm en son 4.cü gelen annem kılığındaydı nas süresi ile şarkı söyleyerek geliyordu uyandım. Bi kaç gün sonra nişanlımın bana bıraktığı arabada siyah domuz yağ vardı çok açıl bir şekilde saklanmadan önüne sürülmüş aynı gün içerisin de nişanlımla yüzük atma raddesine geldim. Sizce durum nedir ?

   1. Yoğundum kusura bakma yağmur hanım. Bunlar farklı belirtiler ama bir rüyadan yola çıkarak üzerinde büyü var diyemeyiz. Beni whatsapp ile ararsan detaylı bakım yapma şansımız olabilir.

 14. Iyi geceler ben evimi taşıdım ve eşyaları yerleştirirken vitrinimin arkasında yağ lekesi vardı ve üzerindede yağ olduğunu gördüm elimle dokundum kokusu yoktu sildim fakat çıkmadı ve bir anne karnındaki bebek görünümünde leke ne olabilir bilgi verin lütfen

  1. Şükrü bey lekenin fotoğrafını bana whatsapp ile gönderin bir de ben göreyim. Her şey olabilir buradan bir şey demek zor.

 15. Biz hocaya gittik bize dedik Bi karı koca ewine gelip tuwaltin kapısına bide camına domuz yağı sürmüş sizce ne yapmalıyım bide muska war demiş war Bi benim bide kaynanamin napmaliyiz

 16. Hocam iyi günler bende evimin parkesinde yağ buldum sirkeyle sildim ama üzerimde bi yorgunluk var eşime karşı hep bağırıyorum bizede yardımcı olur musunuz lütfen

 17. Merhaba hocam.yatak odamdaki elbise dolabımda ters 9 yazılmış ışık tutunca belli oluyor.silmek istedim sahada belirginleşti .lütfen banada yardımcı olun.

  1. Resmini çekip whatsapp ile bana gönderir misiniz bir de ben bakayım bir çok şey olabilir zira.

 18. hocam dun gece elektiriksiz ortamda çarfafları yıkandıktan sonra değiştirirken telefon ışığı ile 2 geniş çok alakasız gündüz bakınca çıplak gözle görülemeyen 4 parmak kalınlığında daireler buldum… belirtilen tamammını 7 yıldır çekiyorum .

  1. Acil olarak bana o gördüğün şeylerin resmini göndermelisin. Sonra da duruma özel bakarız.

 19. merhaba hocam ben kapının önünde küçük bir bahçem var üzümün altına yağ gümülmüş bu yadan daha önce hiç görmedim üstelik ben bahçemi 2 ay önce kazmıştım geçen hafta gene kazdım birkalıptan fazla yağ çıkardım ayni mezargibi gömülen yer tümsekti banada bir cevap yazarsanız çok sevinirim aklım çok karıştı

 20. merhaba
  anlatacaklarım biraz tuhaf gelebilir ancak yaşandı.2012 yılı bir gece annem lise çağındaki kardeşimi saat 3civarı salonda oturmuş tahtabir oyuncak ile oynarken görüyor. anneme sessiz ol arkadaşımla oyun oynuyoruz diyor.annem korkuyor tabi. hemen sabah bir bilene gidiliyor dualar falan muskalar..ardından kardeşim anlatıyor rüyasında 3 adet cin görüyor yüzleri belirsiz ona sen yalnız kalacaksın nasılsa diyorlar.daha sonra bir çocuk cin geliyor ve ona ben iyiyim onlar kötü onlar benden güçlü seni korumaya çalışırım ama benle arkadaş ol oyna diyor ve o gece onla oynuyor.daha sonra bir akşam annem komşuya aşure vermeye gidiyor babam evde . o ara babam da çarşıya çıkıyor. annem geliyor kapı açık kardeşim yok.panik havası tabi. o ara arkaşları aranıyor falan.bu bir arkadaşına ben mezarlığın oraya gidiyorum arkadaşla oyun oynamaya diyor. bunlar arada arada orada tepe içiyolar falan. anneler polisle mezarlığa gidiyor.çocuk yarı baygın boynun el izine benzer küçük morluklar var.direk ambulansla hastaneye.orada bunu gören hemşireler falan da korkuyor polisde şaşkım. biz de ünüversitedeyiz diğer kardeşle aynı evdeyiz. bunların hiçbirinden bilgimiz yok tabi o sıra. olayın olduğu gece ben dışarı çıkmak istiyorum kardeşime gelköfte ekmek yiyelimdiyorum o yorugunum gelmiyimdiyor .neyse ben çıkıyorum ama keşke kardeşimde gelse diye dert etmişim kendime . o ara eve dönüp bakıyorum bir an akıl tutulması gibi bir şey oldu gözümün öününe evin patladığı canlandı. bi tuhaf oldum yan sokaktaki caminin çeşmde yüzümü yıkadım. düşündüm noldu bana diye. ardından eve geri döndüm. gece rüyamda bir evdeyiz ve koridorda yürüyorum. güzel bir ev. kardeşimin odasından bir ışık geliyor yeşilimsi hafif hemen gidip bakıyorum kardeşimi bir şey boğmaya çalışıyor . o ara uyandım koştum odasına kardeşimin reflüsü vardı mide asidiboğazına kaçardı arada. baktım bu nefes nefese hemen tokat attımkaldırıdım. abi nefes alamadım boğluyodum dedi.ben soka girdim ona birşey anlatmadan saba kadar oturdum neler olduğunu anlamaya çalıştım. ve sabah aynı gece küçük kardeşmin başına gelenleri öğrendim.hocaya gittiler.ben hocaya telefonda buolayları anlattım. bana sizin kapınıza domuz yağı sürülmüş musallat edilmişler dedi. kardeşimin rüyada gördükleri süryani imiş ve adamıdelirtip intahara kadar götürürler dedi. kardeşim bir kaç gün önce rüyada biri ile olmuş abdest almamış onu savunmasız bulmuşlar dedi. aslında büyü hepinize tesir etmiş ama onun yıldızı düşükve savunması az ona çökmüşler dedei senin gördğün rüya da işaret sana aslında ama senigüçlü bulmuşlar tam zorlayamamışlar dedi.biz o hafta tüm aile bizin öğrenci evine toplandık aynı odada yatıyorum annem kardeşler ve nişanlım var o da korkmuş tek kalıyordu evde.neyse gece annemle kardeşime arada ağlamlar falan geliyo uyanıyolar. bir gece kardeşim uykuda hırıldanmaya bailadı belli rüyadaydı korkuyordu. uyandık o ara hiç kullanmadığımız küçük tuvalette bir anda musluk açıldı ve maşrafa devrildi sesi geldi. annemler daha dakorktu ağlamalar falan . ortanca kardeşimle bana bi cesaret geldi. bağırdım ben tuıvaletin önüne gidip her neysen yeter lan artık senden korkum yok defol git deyip küfrederek tuvalete daldım baktım maşrafa bi yanda su açık akıyo. bir zaman sonra bunlar kesildi şehir değişitirdik. ama işlerimizhiç rast gitmedi.battık beş parasız kaldık. tam toparladık diyoruz ummadık bişey çıkıyor.neyse güç bele toparladık ama halen hem bizde hem yakınlarımızda işler tam olacakken son anda ters gidiyor.ha o domuz yağı mevzunu hoca halletti nasıl oldu bilmem ben böyle şeylere pek itibar etmem ama yaşandı bi kere .uzun oldu ama durum bu yorumunuz nedir

  1. Çok geçmiş olsun kardeşim.Allah bunu yapanların yaptıranların ocağını söndürsün inşallah.

 21. Hocam selamınaleyküm ben 30 Haziran da evlendim evlendiğim gün eşimin Doğum günüydü ilk geceden hiçbişey yapamadım olmadı 4 aydır eşimle düşman gibiyiz eşim Çelik kapının içinde ni leke var siliyorum siliyorum gitmiyor diyor sürekli bi huzursuzluk var evimizde devlet hastanesi ailesi psikiyatrisine de gidiyoruz lakin ne karı koca olabildik ne de huzurumuz var Allah rızası için yardım edin ben eşimi çok seviyorum

 22. Merhaba hocam, evimizin dış kapısı, yatak başları gibi çeşitli yerlerinde yağ lekeleri buluyoruz ve sirkeyle sildiğimiz halde tekrar beliriyor. Hatta bu sabah çocuğumun kitaplığının üst kısmında ve mutfak dolabının tepesinde tuhaf ve yoğun bir yağ bulduk. Evde sürekli huzursuzluk ve tartışma var. bu domuz büyüsü olabilir mi? Neler yapmamız gerekiyor?

  1. Olabilir tekrar ediyorsa çok daha tehlikeli bir tesir de olabilir. Bana görsel olarak bir fotoğraf gönderebilirseniz değerlendirmeye çalışırız. Geçmiş olsun Allah’tan dilerim ki bir büyü unsuru değildir.

 23. Hocam evimin her odasının duvarında belli yerlerde aşırı parlak yağa benzeyen lekeler fark ettim. Ne zamandır var bilmiyorum ama geçen akşam ışıkta parlamasını fark ettim. Domuz yağı olabilir mi ? Gündüz gözüyle belli olmuyor. Domuz yağı olup olmadığını nasıl anlayacağım . Sildim ama tekrar duruyor aynı lekeler

  1. Bana fotoğrafını gönderebilirsen bende bakmak isterim. Ona göre nasıl hareket edeceğimize bakarız.

 24. Hocam yatagimizi cekerken laminantta acik sari yapiskan bir seye rastladk.hemen sirkeyle kazidim sildim.camasir suyu doktum. Acaba domjz yagi neye benzer.

  1. Domuz yağı ile ilgili internetten de görseller bulabilirsiniz. Ama o kadar yapışkan bir madde değildir.

 25. Bende yılar önce kapımda sürülmüş yağ görmüştüm.ne olduğuna hicbir anlam ver ememistim.Ekmeğimi yiyenler tarafından yapılmış kahpece bir büyü olduğunu şimdi dikkatlice düşününce anlıyorum.Gene yapma durumları var hocam.Büyüden korunmak için ne yapmalıyım.

  1. Büyüden korunmanın bir çok yolunu site üzerinden makalelerimiz okuyarak bulabilirsiniz. Bunun çok fazla yöntemi var. Whatsapp ile ararsan telefon ile de anlatabilirim. Geçmiş olsun Allah kötü kullarının şerrinden sizleri de bizleri de korusun. Amin.

 26. Merhaba hocam.bu gün farkettim yatağımın baş ucu tarafında yerde laminanta dökülmüş damla damla yağ vardı. Kokusu yoktu.sıvı yağ gibi ama renksizdi.bebek yağı gibi. Sirkeye sildim fotoğrafını çekmeyi unuttum.3 akşamdır gece uykularım yok dalsam bile sebepsiz uyanıyorum hiç uyumamış gibi.2 hafta önce orayı silmiştim öyle birşey yoktu. 1 hafta öncede saçma Bi nedenden dolayı büyük tartışma yaşadık ayrılmanın eşiğinden döndük. Çok huzursuz oldum yardımcı olursanız sevinirim.(birde yağ gördüğüm taraf benim yattığım taraf beşik var benim yattığım belli sadece orda var)

  1. Bu yağı sizin bilginiz dışında kim dökebilir ki? Birinden şüphe etmeniz gereken bir durum var mıdır? Ayrıca bir çok soru sormam lazım size. Bana telefon ile ulaşın lütfen. Bakım yapalım.

 27. Merhaba hocam daha biraz önce cam balkonun açık kalan yerine soğuk gelmemesi için sarılan bezin içinde domuz yağı olduğunu düşündüğüm beyaz yağ gibi bir şey bulduk bir kaç gündür evin içinde bi ağırlık ve huzursuzluk var kayinvalidemde normal dışı bi geğirti eşimde sebepsiz gerginlik ve sinir vardı ama evimize yabancı aile disindan giren çıkan hiç kimse yok ve uzun zamandır oluyomuş bu ara ara buluyolarmis buldugumuzda sirkeye koyduk sonra tuvalete döktük dogrumu yaptik bunun önünü kesmek için ne yapmamız gerekiyor

  1. Hayırlı doğru bir uygulama değil yaptıklarınız. Bana nerede bulduysan önce o bölgenin resmini gönder sonra da özel olarak telefondan görüşelim. Bir takım temizlenme için ritüeller tarif edeceğim olası etkilerinden o şekilde kurtulabilirsiniz.

 28. Selamün aleyküm hocam ben bir anne yım ve Mayıs aylarında temizlik yaparken festiyerin üst gözünde gazetede yağ buldum yeni dokuluktu ve ben onu poşete koyup çöpe attım sonradan aklıma geldi biri ne gosterseydim çevremdeki lere söyledim inanmadılar size kim böyle bişey yapar deyip gecistirdiler oğlum da değişiklik başladı ve evde huzursuzluk var herkes sanki kablumbaga gibi herkes kendi odalarına çekilir ve konuşmayın sohbet yok ve benim oğlum içine kapandı kız arkadaşımda ayrılmak isdiyo sebep yok ve ben yalnız diyip durdu ve mide kanaması geçirdi Mayıs ayında ve iyice çöktü çalışmadı yattı heryerim ariyo yaniyo vücudum diyor doktora gidiyoruz tahliller temiz hiç birşey cikmiyo ağrı kesici bile yazmiyo bide ilacı kullaniyo ve araba kazası geciriyo araba his kendisinde birşey yok ve hocaya götür duk 2tane hocaya götürdüm biri korkik diye dua okudu biri muka verdi büyü yapılmış dedi biri aklıyla onamislar dedi ve en sonunda oğlum intihar etti ve bu büyü yapıldıysa kim yaptığını nasıl ogrene bilirim öbür cocularimdan uzak tutmak için insanlardan cevap bekliyorjm

  1. Whatsapp ile bana ulaşın bu konu bayağı derin size özel olarak anlatacağım yapılması gereken ritüelleri geçmiş olsun

 29. Hocam merhabalar, geçenlerde baktirdigim bir falimda şuan husumetli olduğum yakın bi akrabam tarafindan domuz büyüsü gibi bir büyü hazırlandığı söylendi. Arabana sürülecek dendi çünkü kendisini rizamla evime almam zaten giremez. Bundan korunmak için ne yapabilirim.

  1. E baktırdığın falcıya bunu da sorsaydın ya Ezgi kızım. Bu işlemi bu kadar net gören kişi elbette çözümü de görecektir.

 30. Hocam iyi günler ben evde prizin içine gizlenmiş bir muska buldum içinde hüddam apraziyal diye birinden bahsediyordu bu evde olmasın huzur yazıyordu 5 yıllık evliyim 4 yaşında kızım var.eşim çocuğumuza alıp memleketine gitti evi terketti.kapımızın önünde de yanmış bir kağıt ve karabiberler buldum bu ne anlama gelir hocam

  1. Sizin ayrılmanız için bir işlem olmuş gibi görünüyor. Bakım yapılması lazım. Durumuna çok üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda düzelir. Ben elimden geleni yapmaya hazırım. O izin de bana bir fotoğrafını gönderin. Bir sonraki mesajında belirttiğin yağ izinden bahsediyorum. Görüşmek üzere Allah’a emanet olun.

 31. Merhabalar hocam bugün kapimin önünde hafif yagsi bir dokuya sahip ama su gibide akışkan bir şey buldum benim sağ ayakkabımin alt on tarafından akitilmis çok kötü bir kokusu vardı kahve renginde bir renkte idi kapimin önünden bir kaç basamak akitilmisti sildim ama aklıma takıldı diğer taraflar kuruydu birtek bahsettiğim yerlerde vardı sizce ne olabilir

 32. Selamun aleyküm hocam. Bugün evimizin soba baca deliklerinin birinde iç yağa benzer el kadar yağ buldum. Diğer baca deliğinde ise el kadar ekmek buldum. Poşete koydum gittim dereye attım. Çok tedirginim yardımcı olun lütfen.

  1. Atmasaydın da bakardık İsmail, ama atmışsın artık. Bir şey olduğunu sanmıyorum ama yine de detayları görüşmek için bakım yapabiliriz.

 33. Merhaba hocam bizim bir süredir işlerimiz hep ters gidiyor eşim sürekli iş değiştiriyor girdiği yerde uzun süre çalışamıyor işten çıkıyor. Eve girince çok sıkılıyoruz hep kendimizi dışarı atmak istiyoruz. 4 yaşında kız çocuğum var çok huzursuz geceleri korkuyorum diye ağlıyor.Bende aynı şekilde acayip rüyalar görüyorum sürekli köpek fare vb. hayvanlar.. bazı şüphelerim var acaba bize yapılan bişey mi var ??

  1. Bu tarz rüyalar hayra yorulmaz tabi ama yine de kesin hüküm vermek yanlış olur. Durumuna beraber bakacağız…

 34. Hocam merhaba benimde eşiminde işleri hiç yolunda gitmiyor eşim sürekli iş değişikliği yapmak zorunda kalıyor.Uzun süreler işsiz kalıyor.Evde çok sıkılıyoruz çocuğum da dahil sürekli evde huzursuzluk içindeyiz.Çocuğum geceleri rüyasında çok korkuyor bende bütün gece hep uyanık gibiyim çok sıkıntı basıyor.Rüyamda sürekli köpek fare gibi hayvanlar görüyorum ve iki günde bir hep başım ağrıyor.Eşyalarımı aradığım zaman hiç bir şekilde bulamıyorum ve sürekli bişeyim kayboluyor. Aniden olmayacak şeylere sinirlenip öfke krizi geçiriyorum kendime hakim olamıyorum. Artık üzerimizde bişey mi var diye şüphe içerisindeyim.Yardımınızı bekliyorum..

  1. Şerife hanım durumunuza bakarız. Ancak müsait olduğumda dönüş yapmak üzere bana whatsapp ile durumunuzu belirtin tekrar lütfen. Hayırlı günler dilerim.

   1. Merhaba hocam bende tesadüfen bu yazıya denk geldım simdi düşünüyorum yaklaşık 3 yıl önce bnm carsafımda Bı sarımsı leke gördüm daire seklinde ıkı tane cocuklar bısey dökmüştür dıye yıkadım çıkmadı ve halada yıkadıgım halde cıkmıyo evimizdede Bi takım sıkıntılar oldu ozamanlar

    1. Aleyküm selam,
     Bakım yaparak bu lekenin gerçekten domuz yağı olup olmadığına bakmamız gerekir. Ancak o şekilde bir bilgi aktarabiliriz.

 35. Ben uzun süredir evde birsey oldugundan şüpheleniyordum. Cunku daha önce bize bir yakinimiz tarafindan yapılmıştı. Evde yine ayni kadin geldiginden beri bir gariplik var.
  Evde uyumakta cok zorlanıyoruz. Surekli kocamla benim aramda yada kizlarimin arasinda kavga cikiyor.
  Baska birinde kaldigimda rahatca uyaniyorum uykumu alıyorum ve ağrı hissetmiyorum ama kendi evimde uyduğumda hem ben hem cocuklarim cok tedirgin oluyor zor uyuyorlar. Sürekli sabahlari kalkmakta zorlaniyoruz ve uyumamiza ragmen cok ağrimiz oluyor.
  Sürekli yemek masasinda kavga çıkıyor özellikle cocuklarim babasiyla yemek masasinda kavga ediyor ve masa tahta üstünde cikaramadigim yağa benzer bir iz var.
  Kızım sürekli sabah ezanında uyanıyor ve korkmaya başladı.
  Hem maddi hemde manevi olarak evde o kadın geldiğinden beri bir ugursuzluk var.
  Ne yapmamız gerek cidden bilmiyoruz.

  1. Haneye yapılan büyüler o hanede yaşayan tüm bireyleri etkiler. Bu gibi bir şeytani hamle ile karşı karşıya iseniz çeşitli önlemler ve yöntemler var. Bunun için de telefon ile bana ulaşın. Bir takım şeyler söyleyeceğim evinizde onları yapacaksınız. İnşallah en kısa zamanda bu gibi sıkıntılar bir daha yaşanmayacaktır.

 36. S.a hocam
  Bir yakınım bir kavanoz içinde bir sıvı getirdi ve evimin tüm duvarlarına serpti,sorduğumuzda işin gücün iyi olacak dedi fakat tam tersi oldu , tatsızlıklar ve kavgalar çoğaldı işlerimde sıkıntı oldu,halsizlik ve huzursuzluk başladı,silmekle çıkmıyor boyandıkça tekrar çıkıyor ve ışıkta parlıyor.yardımcı olursanız çok sevinirim,saygılarımla

 37. Merhaba
  Kızımın bir tane kıyafetinde çıkmayan sarı bir leke gördüm ilk
  Sonra evin halılarında küçük küçük lekeler belirdi derken
  Kızım yatağında yatmadığı kullanılmadığı halde
  Çarşafın 4_5 yerinde çıkamayan sarı _turuncu renk arası lekeler belirdi kendiliğinden
  Çıkmıyor
  Ne olabileceği hakkında hiçbir fikrim yok.

  1. Bu lekeler için kına derler. Hatta eskiler gece cinler seni düğüne götürmüş derlerdi. Sarı renkli ise korkacak bir şey yok. Ama kırmızının tonu önemli çünkü bu gibi belirtileri renklerine göre ayırt edebiliyoruz.

 38. Yurt dışında yaşıyorum. Yeni bir ev aldık ve taşındıktan on gün gibi bir süre sonra arka bahçeye çıkan dış kapının korkularında bir et parçası bulduk. Sizce bu bir olası büyü olabilir mi?

  1. Eğer domuz eti olmasından şüphe ediyorsanız bakalım derim duruma. Artık şeytani işlemler öylesine aldı yürüdü ki her şey olabilir. Bakım yapmadan bilebilmek tabi ki çok zor.

 39. Selamun aleyküm hocam lütfen yardımcı olun biz bi hocaya gittik domuz yağı büyüsü yapılmış karı koca arayı soğutmak için denildi eşyalrı atmamızı istedi attık söyledği şeyleri yaptık okudum okunmuş su verdik içtik yalnız sıkıntımız halen bitmedi eşimle evde sürekli kavga halindeyiz boşanma aşamasındayız az kaldı biliyorum ama eşimi de seviyorum bi kızımız var bugün apartmanın kapısını sildim yağlı gibiydi ve akşamına feci şekilde kavga ettik ne yapmamız lazım bilmiyorum başka bir hocaya gideceğim ama evden çıkamıyoruz virüsten dolayı yardımcı olurmusunuz.

  1. Whatsapp ile bana ulaşır mısınız. Bakım yapalım sizin durumunuza. Bu kadar çok farklı hoca ile görüşünce kafanız karışıyor tabi ki. Kim doğru kim yanlış bilemiyoruz ki.

 40. Merhaba hocam bizim iki kapının üzerinde parmak izi şeklinde sarı lekeler ayrıca yerde kapı diplerinde sarı lekeler var çıkarmayı deniyoruz çıkmıyor.Evde huzur yok annem ve babam arasında hep huzursuzluk var.Daha öncesinde böyle bir huzursuzluk yoktu.Şüphelenmelimiyim domuz yağı olduğundan?

 41. Selamünaleyküm hocam buğün balkon ve pencere demirlerimde yağ gördüm biri tarafından sürülmüş belli ancak domuz yağı mıdır bilemedik eşimlede sürekli sebepsiz yere tartışıyoruz lütfen yardımcı olun yağın foto sunu size nasıl atabiliriz domuz yağı olup olmadığına olmadığını nasıl anlarız

  1. Bana fotoğrafı gönderin ben anlarım. Eğer böyle bir endişeniz var ise de bakım yaparız bir çare ararız sizin için. İçinizi ferah tutun ve whatsapp ile bana ulaşın. Görüşmek üzere Allah’a emanet olunuz.

 42. Mrb hocam bugün akşam üzeri 4 gibi kapıyı açtığımda kapıda eşikte yağ akmıştı ben buraya yeni taşındım kimseyi tanımam apartmandakilere sordum 1 ay önce üst komşunun kapısına iki defa yapılmış bu olay sirkeyle sildim kokusu da makina yağına benziyordu içime bi şüphe düştü küçük bi bebeğim.var kimseye de bi şey diyemedim tedirgin oldum ne yapmam lazim

  1. Zift gibi bir yağ ise üzerine basmanız için oraya dökülmüş olabilir. Bir çok şeytani işlemde bu tarz karışımlar kullanılıyor. Dikkatli olun ve bana fotoğrafını gönderin. Bir de ben bakayım duruma.

 43. evimin kapısında,halılarımda ,evin kapılaraında ne kadar silsem temizlesemde cıkmayan sarı lekeler vardı,arastırdım domuz yagıymış,eşim eve giremez oldu ,en sonda evi terketti gitti ,boşanma aşamasındayız ,sirkelerle sildim etkisi gecmedi,lütfen bu büyüyü bozdurmam için yardımcı olun

  1. Whatsapp ile bana ulaşın, size bir takım talimatlar vereceğim. Eğer bir büyü olduğundan emin olabilirsek o zaman bozmak için şansımız daha da yüksek. Kalbinizi ferah tutunuz dualarınızı eksik etmeyin, inşallah eşiniz ile aile bütünlüğünüzü yeniden sağlarız.

 44. Hocam merhabalar. Abimin kıyafetlerinde ve yattığı battaniyesinde tuhaf tuhaf sarı lekeler belirmeye başladı daha sonrasında aile içi geçimsizlikler ufak birşeyden tartışmalar başladı bugünde namaz kılarken yatağımın kenarında farkettim aynı lekeden daha sonra çarşafı çıkarttığımda az miktarda lekeler vardı yatakta ardından çevirip arka tarafına baktım baya bi miktarda sarı lekeler vardı ve durduk yere oluşuyor bunlar ne yapmamız gerekir hocam ne önerirsiniz ?

  1. Bana o lekerin fotoğrafını göndermeniz gerekiyor Berat Bey. Sonrasını telefonda anlatacağım.

 45. Hocam merhaba bizim evin camında aşagıya akmış şekilde lekeler var. Sirkeyle deterjanla herşeyle Sildim ama hergün tekrar çıkıyo ve evde çok huzursuzluk ve tartışma var. Domuz yagimidir ne yapmalıyız.

  1. Bana fotoğrafını gönderirseniz nedir ne değildir bakarız. Ama domuz yağı ise kolay kolay çıkmaz.

 46. Hocam balkondaki saksıların topraklarını değiştirirken toprağın içinden yag gibi bişey çıkti hemen bir kapta sirkeli suya koy dum başka ne yapmam gerekir nasıl yok etmeliyim yardimcı llabilirseniz çok sevinirim.

  1. Evde tutmayın böyle pis şeyleri götürüp bir yere atın… Sonra da gelip namazını kılıp dualarınızı edin. Allah’ın izniyle sadece yağ koymakla büyü yapılamaz. Eğer hala şüphe ettiğiniz şeyler olursa da bana tekrar yazarsınız. Kalbinizi ferah tutun.

 47. Hocam merhabalar yaklaşık bir ay önce tuvalete giden duvarın üstünde iki tane sarı böyle damlatılmış bir biçimde iz gördük ve dokunduğumuzda yağ gibiydi sirkeli suyla sildik dua okuduk ama iz geçmedi ve bugün de bahçede bi cam süs eşyası bulduk biri oraya atmış galiba içinde bir şey vardı alt kısmında kum çakıl taşı falan var üstüne de beyaz ve kırmızı renkli mumlar eritilip dökülmüş mumun içinde de bir tane siyah böcek ve vida var vidaya pul takılmış bi de mumun ortasında ise bi toplu iğne koulup oraya yapışması için toplu iğnenin ortasına beyaz mu damlatılmış hocam zaten iki yıldan beridir evde büyük huzursuzluk var ve iki yıl önce babam evi terk ettim bugün bu şeyi bulduktan sonra çalışma yerimde birdenbire uyuya kaldım uyumamaya çalışıyodum fakat gözlerim kendi kendine kapanıyosu sizce ne olabilir bunlar hocam cevap verirseniz çok sevinirim

  1. Bana bu konuda bir fotoğraf ulaştırabilirsen bakımlar yapabiliriz. Bir fikir yürütürüz. İnşallah kötü bir şey değildir. Kalbini ferah tut sen. Beni ara bakalım.

 48. Hocam merhaba salondaki misafir masanızın altında pas demir kokan yapışkan siyah bordo gibi birşeyler damlayildigini gördüm neredeyse masanın TM ortasindan enlemesine boydan boya ne olabilir acaba?

 49. Hocam kişinin şahsi esyasina da yapilirmi bnm cantamda boyle bir yag fark ettim ve denize attik eğer büyü ise etkisi gecmismidir

  1. Eğer büyü ise denize atarak bundan kurtulamazsınız. Ama kişisel eşyalara yapılabiliyor. Bana özel olarak whatsapp ile ulaşırsanız bakım yaparız. Geçmiş olsun.

 50. Hocam selamın aleyküm iyi geceler benim buzdolabının yan tarafında sarı lekeler var domuz yağı olabilir mi yağ sökücü ile sildim defalarca ama çıkmıyor yanında fırın vs yok yağ olsun şaşırdım bir kaç gündür geceleri uyuyamıyorum dalsam da ani seslerle ayak sesi kapı açılma sesi gibi seslerle uyanıyorum bazen bir dokunuş gibi bir hisle uyanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Aysun hanım görünür bir yere o şekilde kimse domuz yağı sürmez. Öyle olduğunu düşünmüyorum.

 51. Hocam salon perdemi yıkadım önceden var mıydı yokmuydu bilmem yağ lekesi var bayağı çok hem de yıkamayla çıkmamış 7 yıl önce gardrobumun arkasında bulmuştum ama şimdi perde yıkanınca ne oldugunu anlayamadım.2 yıl oldu bu ewe taşınalı kocamla huzur kalmadı 1 ay iyiysek 3 ay kötüyüz eve gelince çocuklara bağırıyor 3 aydır gene konuşmuyo benle napayım

  1. Bu lekenin üzerine gidelim bir bakım yapalım derim. Bir de eve kimler girip çıkıyor iyi düşünün bakalım. Bana da bildirin lütfen.

 52. Hocam evimde yer yataklarının üstünde serili olan çarşafımda kırmızı bir leke buldum çamaşır suyunda beklettim yıkadım sarı bir şekilde leke kaldı. 1 kaç gün önce de yatakların arasında yedek çarşafta da buna benzer lekeler gördüm baya fazlaca. Bu nedendir? Domuz yağı renk değiştirir mi? Mail adresiniz varsa çarşafın fotoğrafını atayım

  1. Fotoğrafı Whatsapp ile özel telefonuma atabilirsiniz. Pek renk değiştireceğini sanmıyorum ama duruma bir bakalım.

 53. Hocam bizim evde sabit dolaplar var yaklaşık 10 senedir bu evdeyiz bu eve geldiğimizden beri değişik rüyalar ve uyku sorunlarım başladı tek başıma ya da karanlılta uyuyamıyorum sürekli kabuslar görüyorum bazen ezan sesi duyuyorum uyurken ezan okunuyor diye kalkıyorum saat gece 1 falan oluyor abimin dolabındaki bi kıyafetinde sarımsı bir leke bulduk o kıyafeti akar suya attık daha sonra o sarımsı iz dolabın kapağında belirdi bu olaydan sonra benim dolabımda kıyafetlerde üç parmak şeklinde aşağıya kadar çekilmiş aynı izden bulduk yıkamamıza rağmen çıkmadı o sabit dolaplar söküldü boya yapılacaktı çıplak gözle baktığıöozda çok bir şey belli olmamasına rağmen o dolabın arkasında bi kısım boya tutmadı boyacı 4 5 kez boyadı böyle şeylerle karşılaşabiliyoruz evlerde domuz yağı olabilir dedi kazıdı orayı o dolaplar biz eve taşındığımozda vardı ve dediğim gibi sabit dolaplar arkasına sürülmesi imkansız. Bu nedir ne değildir hocam?

 54. Hocam merhaba dış kapıya serdiğimiz halıda bir leke gördük ama yıkadıkça geçmiyor. Bundan 4 sene öncede seccadede sarı bir leke vardı. Annem yıkadıkça o leke de kendiliğinden büyüyordu. Daha sonra sarı olan bölgeyi kesip çöpe attık. Evde sürekli birbirimizle tartışıyoruz ve üzerimizde acayip bir yorgunluk çöküyor. Evde hep kavga var ,ufacık sebepler kocaman kavgalara dönüşüyor. Eğer geri dönüş yaparsanız sevinirim hocam. İyi günler

  1. Bu durumda lekenin bir anlamını arayacağız. Oraya nasıl gelmiş kim tarafından uygulanmış bu durumları inceleyeceğiz. Özel olarak whatsapp ile beni arayabilirsiniz.

 55. Hocam merhaba lavobada kemik buldum saklı falan değildi ben evde kemikli yemek yapmadım aksam bişey yoktu kedi yok köpek yok evde nerden geldi anlamadım bundan bir ay öncede balkon demirine çarparak odaya kemik düştü sabah yedi gibiydi daha öncede banyo tavanında lekelenme oldu kendiliğinden geçti evlilik yuzugumu kaybettim bayağı bı sure aradım klozetin içinde buldum oraya yeni gelmişti çünkü hiç kirlenmemiş bayağı bı sure orda dursa oymalarinin içi dolması lazım yeni evlendigim zamanlarda kaynanamgilde arada kalırdım orda iki adet iç camaşiri kaybettim o kadar aramama rağmen bulamadım esimlede bı türlü anlaşamadık aslında iyi biridir ailesiyle bı sorunumuz olsa hiç yanımda olmaz

  1. Şimdi bir sürü olasılıktan bahsetmişsiniz. Bunların her biri için ayrı bir konu başlığı açmak gerekir.

 56. Hocam ben 3 yıllık evliyim eşimle çok kez boşanma kararı aldık çok tartışmalarımız oldu bugün evde esarbimda sarı bi leke farkettim avuç içi kadar me yapmam lazım yardım edermisiniz

  1. Lekenin kaynağını bilemiyoruz tabi ki. Ancak bir leke ile şüphe etmek doğru olmaz. Kavgaların sebebi bir işlemini etkisi ile oluşuyor şeklinde düşünüyorsanız whatsapp ile bana ulaşın genel bir bakım yapalım size…İnşallah eşinizle daha güzel günler yaşar bu sıkıntılardan tez zamanda kurtulursunuz.

 57. 2015 yılında eşimle tartışmalarımız başladı 3. kişi vardı evden nefret eder oldum nefes alamıyordum sanki hep rüyalarımda siyah köpek görür oldum ve ben böbrek hastası oldum tabi tuz yemem yasaklandı. Evde temizlik yaparken cocugumun yatağının altında kendi tarafımızın altında elbise dolabının üstünde ve paketli gelindiğinin içinde tuz buldum. Bunlar hep 3 ay içinde gerçekleşti. Hiç hocaya gitmedim. Hastalığım biraz hafifledi rüyalarımda köpek görmüyordum. ‘taki 2 yıla kadar yeni kendi evime yerleştim hastalık tamamen bitmiş ve hamile kalmıştım doğumumun 4. ayından sonra ben tekrardan hastalandım daire kapımda leke farkettim umursamadım şuanda evimin çeşitli yerlerinde derby lekesi gibi sarımsı lekeler var. Ev kendimizin olmasına rağmen evi sevmiyorum evde bulunmak istemiyorum hastalığım her geçen gün artıyor uyuamıyorum. Sizce tuz büyüsü var mı ve insanı hasta edermi hocam ayrıca bu lekeler domuz yağı olabilir mi

  1. Olabilir. Öncelikle durumuna çok üzüldüm. Bu kadar sorunların üst üste gelmesi tabi ki sık karşılaştığımız bir durum değil. Ama yine de mutsuz olmanı ve içini karartmanı istemem. Şu anda ne yapabiliriz tam kestiremiyorum fakat uygun bir zamanda önce şu lekelerden başlarız. Bana o lekelerin resmini gönderin. Sonra da uygun zamanda özel olarak diyaloğa geçelim. Allah yardımcımız olsun. Acil şifalar dilerim rahatsızlıklarınız için de.

 58. Hocam merhaba bulaşık süngeri gibi hiç kullanmadığım bir eşyanın üzerinde sarı renkli yağ gibi kötü kokulu birşey buldum. Acaba büyü müdür ve uzaktan bu domuz yağı büyüsü yapılabiliyor mu çünkü evime gelen kimse yok teşekkürler

 59. Merhaba hocam balkonda asili olan cocuklarimin atletlerinin mandalla tutturulmus yerlerinde don yag buldum cok kotu kokuyordu bende camasirlarla sirkeli suya bastim
  Kardesim sigara icmeye ciktiginda beni cagirdi birlac saat once ciktigimda birsey yoktu burda dedi yerlerde gul yapragi vardi birsey olurmu bunlardan cok korkuyorum

  1. Bir şey olur mu olmaz mı buradan söylemek hayli güç. Ama etrafınızdaki insanlara dikkat edin lütfen. En yakınlarınızdan bile şüphe etmeniz gerekebilir bu tip konularda. Allah selamet versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir