Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Domuz yağı konusu kara büyüler söz konusu olduğunda başı çeken bir işlemdir. Domuz yağı birçok farklı işlem içinde kullanılır. Fakat genel olarak insana zarar vermek ya da aile bütünlüğünü bitirmek üzerine planlanan işlemlerde daha da öncelikli yer verilir. Dinimizce haram olan domuz eti, hristiyan cinlerin konuya dahil edilmesi sırasında bir anlamda ikna edici özelliklerinden dolayı kullanılır. Şeytani büyülerde özellikle müslüman olmayan cinlerden yardım almak çok bilinen bir olgudur. Bunun da domuz yağı kullanılarak yapıldığını toplumda büyük bir kitle bilir. Ancak bu domuz yağı kullanımı sırasında birtakım farklılık olabilir. Bunları sıralamak ve sizlere domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, evimizde domuz yağı bulursak nasıl yok etmeliyiz ya da evde domuz yağı büyüsü var mı gibi sorularınıza yanıt olabilecek bir yazı dizisi hazırladık.

Az evvel bahsettiğimiz gibi domuz yağı bir tılsım nazarında farklı birleşenlerle birlikte sarmalanarak hazırlanır. Bu işlem içine gizli olan büyüyü genel olarak zarar verme hedefi güdülen eve koymanız gerekir. Bu hamle gizlice yapılacaktır. Ev ahalisinin haberi olmadan gizlice özellikle yatak odasına domuz yağı büyüsü saklamak toplumda en çok görülen vak’adır. Bunu gelinini istemeyen kayınvalideler, ya da tam tersi damadı beğenmeyen aile büyükleri uygulayabilmektedir. Tabi bu yakınlık derecesi kesin değildir. Herkes bu işlemi sizi düşman belledikten sonra yapabilecektir. Bunun için bizlere düşen önlem almaktır. Kesinlikle evimizi ve özellikle yatak odamızı bilimum aralıklarla temizlemek ve büyüye karşı korunaklı hale getirmektedir.

Domuz yağı bu şekilde görünebilir…

Bu yazımızda domuz yağı büyüsü sizler için anlatmıştık. Dilerseniz buraya tıklayarak bu işlem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. → Domuz Yağı Büyüsü ← Fakat bu yazının yeterli gelmediği çok fazla soru ile karşılaştığımız için ekstra olarak evde domuz yağı konusunu da işlemek üzere bu metni oluşturduk.

Domuz yağını evde bulduktan sonra öncelikle tez zamanda kısa süreli değişimler oldu mu hayatınızda buna bakmalısınız. Gereksiz kavgalar, sürtüşmeler, evliliğinizi kötüye götürebilecek bir takım hadiseler bir üçüncü kişinin varlığı gibi mesela, ya da uykusuzluk ve aşırı stresten kaynaklı bir takım fiziksel ağrılar ve sorunlar… Buna benzer durumlar ile karşılaşmak suretiyle büyü kendini çok farklı şekillerde gösterebilir. Bu yüzden çok dikkatli analiz edilmesi ve büyü bulunduysa o güne kadar ki farklar medyum hocaya aynen aktarılmalıdır. Büyü domuz yağı mu değil mi buna da net olarak bakılmalıdır. Bir fotoğraf çekip medyuma sorulması sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca domuz yağını bulduktan sonra hemen imha etmek söz konusu hedefe kitlenmiş cinleri kızdırabilir. Bunun da farklı metotları vardır. Kafamıza göre büyüleri yakamayız ya da denize atamayız. Bu konuda da aşırı bilinçsizlik görüyoruz. Her medyum kafasına göre büyüleri yaktırıyor ya da evden atınca kurtuldunuz diyor. Bu konu bu kadar basit değildir. Hele ki domuz yağı büyüsü yapılan durumlar için çok daha büyük sonuçlar doğabilir. Bu yüzden ne kadar büyük bir işlemle karşı karşıya olduğunuzu dikkatli sezmelisiniz. Ona göre karşı hamleler yapılmalıdır. Unutmayınız ki aklı mantığı olmayan, ayrıca çok güçlü, asla mantıklı hareketlerinize karşılık vermeyecek olan dünya dışı canlılarla mücadele durumundasınız. Bunun ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu yüzden en kısa zamanda bir hocadan destek almayı düşünmeniz gerekir.

Bu işlem bazen de sadece eve gizlenmek suretiyle değil bir miktarın evin kapılarına sürülmesi şeklinde de yapılabilir. Bu durumdan da anlayacağınız üzere tespit edilmesi çok daha zor bir durum olacaktır. Bu durum etkileri görmeden anlayabileceğimiz bir durum değildir. Bu yüzden de tanımadığınız ya da şüphe ettiğiniz insanları eve almayarak korunmak adına ilk hamleyi yapabilirsiniz. Özellikle yatak odasına kimseyi sokmamayı kendinize prensip edinmelisiniz.

Kağıda sarılmış bir domuz yağı

Domuz Yağı Sürülen Yer Nasıl Belli Olur

En çok merak edilen konuların başında da yerin belli olup olmaması geliyor. Ancak bu iz ne yazık çok dikkatli bakmadan görülemez. Bazen de iz bırakmayanları kullanılır. Bunu anlamak için öncelikle şüphe etmek gerekir. Eğer bir risk görüyorsanız o halde kesinlikle bir uzman medyuma gidiniz. Yoksa her iz birbirine benzeyebilir. Olmadık paranoyalar ve psikolojik sorunlarla yok yere uğraşmak zorunda kalınabilir. Bu işler gerçekten çok tehlikelidir.

Bir diğeri de domuz büyüsünü bozan dua yoktur. Tek bir okuma yaparak ya da birkaç duayı bir araya getirerek bu denli koyu ve karanlık bir saldırıyı engelleyemezsiniz. Bu cinler çok tehlikeli boyutları olan varlıklardır. Ancak belirli ritüeller eşliğinde karşı atak yapılmalı ve evinizden de tanıdığınız herkesin üzerinden de o şekilde savılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Öldürür mü? Evet, bu görülebilen bir etkidir. Çok kuvvetli yapılan domuz büyülerinin bazı zayıf bünyelerde ölümcül etkileri olabilmektedir. Tabi ki tıbbi olarak bizler bu ölümleri kalp krizi, ya da panik atak gibi teşhislerle ancak duyabiliriz.

 

“Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir