Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Domuz yağı konusu kara büyüler söz konusu olduğunda başı çeken bir işlemdir. Domuz yağı birçok farklı işlem içinde kullanılır. Fakat genel olarak insana zarar vermek ya da aile bütünlüğünü bitirmek üzerine planlanan işlemlerde daha da öncelikli yer verilir. Dinimizce haram olan domuz eti, hristiyan cinlerin konuya dahil edilmesi sırasında bir anlamda ikna edici özelliklerinden dolayı kullanılır. Şeytani büyülerde özellikle müslüman olmayan cinlerden yardım almak çok bilinen bir olgudur. Bunun da domuz yağı kullanılarak yapıldığını toplumda büyük bir kitle bilir. Ancak bu domuz yağı kullanımı sırasında birtakım farklılık olabilir. Bunları sıralamak ve sizlere domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, evimizde domuz yağı bulursak nasıl yok etmeliyiz ya da evde domuz yağı büyüsü var mı gibi sorularınıza yanıt olabilecek bir yazı dizisi hazırladık.

Az evvel bahsettiğimiz gibi domuz yağı bir tılsım nazarında farklı birleşenlerle birlikte sarmalanarak hazırlanır. Bu işlem içine gizli olan büyüyü genel olarak zarar verme hedefi güdülen eve koymanız gerekir. Bu hamle gizlice yapılacaktır. Ev ahalisinin haberi olmadan gizlice özellikle yatak odasına domuz yağı büyüsü saklamak toplumda en çok görülen vak’adır. Bunu gelinini istemeyen kayınvalideler, ya da tam tersi damadı beğenmeyen aile büyükleri uygulayabilmektedir. Tabi bu yakınlık derecesi kesin değildir. Herkes bu işlemi sizi düşman belledikten sonra yapabilecektir. Bunun için bizlere düşen önlem almaktır. Kesinlikle evimizi ve özellikle yatak odamızı bilimum aralıklarla temizlemek ve büyüye karşı korunaklı hale getirmektedir.

Domuz yağı bu şekilde görünebilir…

Bu yazımızda domuz yağı büyüsü sizler için anlatmıştık. Dilerseniz buraya tıklayarak bu işlem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. → Domuz Yağı Büyüsü ← Fakat bu yazının yeterli gelmediği çok fazla soru ile karşılaştığımız için ekstra olarak evde domuz yağı konusunu da işlemek üzere bu metni oluşturduk.

Domuz yağını evde bulduktan sonra öncelikle tez zamanda kısa süreli değişimler oldu mu hayatınızda buna bakmalısınız. Gereksiz kavgalar, sürtüşmeler, evliliğinizi kötüye götürebilecek bir takım hadiseler bir üçüncü kişinin varlığı gibi mesela, ya da uykusuzluk ve aşırı stresten kaynaklı bir takım fiziksel ağrılar ve sorunlar… Buna benzer durumlar ile karşılaşmak suretiyle büyü kendini çok farklı şekillerde gösterebilir. Bu yüzden çok dikkatli analiz edilmesi ve büyü bulunduysa o güne kadar ki farklar medyum hocaya aynen aktarılmalıdır. Büyü domuz yağı mu değil mi buna da net olarak bakılmalıdır. Bir fotoğraf çekip medyuma sorulması sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca domuz yağını bulduktan sonra hemen imha etmek söz konusu hedefe kitlenmiş cinleri kızdırabilir. Bunun da farklı metotları vardır. Kafamıza göre büyüleri yakamayız ya da denize atamayız. Bu konuda da aşırı bilinçsizlik görüyoruz. Her medyum kafasına göre büyüleri yaktırıyor ya da evden atınca kurtuldunuz diyor. Bu konu bu kadar basit değildir. Hele ki domuz yağı büyüsü yapılan durumlar için çok daha büyük sonuçlar doğabilir. Bu yüzden ne kadar büyük bir işlemle karşı karşıya olduğunuzu dikkatli sezmelisiniz. Ona göre karşı hamleler yapılmalıdır. Unutmayınız ki aklı mantığı olmayan, ayrıca çok güçlü, asla mantıklı hareketlerinize karşılık vermeyecek olan dünya dışı canlılarla mücadele durumundasınız. Bunun ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu yüzden en kısa zamanda bir hocadan destek almayı düşünmeniz gerekir.

Bu işlem bazen de sadece eve gizlenmek suretiyle değil bir miktarın evin kapılarına sürülmesi şeklinde de yapılabilir. Bu durumdan da anlayacağınız üzere tespit edilmesi çok daha zor bir durum olacaktır. Bu durum etkileri görmeden anlayabileceğimiz bir durum değildir. Bu yüzden de tanımadığınız ya da şüphe ettiğiniz insanları eve almayarak korunmak adına ilk hamleyi yapabilirsiniz. Özellikle yatak odasına kimseyi sokmamayı kendinize prensip edinmelisiniz.

Kağıda sarılmış bir domuz yağı

Domuz Yağı Sürülen Yer Nasıl Belli Olur

En çok merak edilen konuların başında da yerin belli olup olmaması geliyor. Ancak bu iz ne yazık çok dikkatli bakmadan görülemez. Bazen de iz bırakmayanları kullanılır. Bunu anlamak için öncelikle şüphe etmek gerekir. Eğer bir risk görüyorsanız o halde kesinlikle bir uzman medyuma gidiniz. Yoksa her iz birbirine benzeyebilir. Olmadık paranoyalar ve psikolojik sorunlarla yok yere uğraşmak zorunda kalınabilir. Bu işler gerçekten çok tehlikelidir.

Bir diğeri de domuz büyüsünü bozan dua yoktur. Tek bir okuma yaparak ya da birkaç duayı bir araya getirerek bu denli koyu ve karanlık bir saldırıyı engelleyemezsiniz. Bu cinler çok tehlikeli boyutları olan varlıklardır. Ancak belirli ritüeller eşliğinde karşı atak yapılmalı ve evinizden de tanıdığınız herkesin üzerinden de o şekilde savılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Öldürür mü? Evet, bu görülebilen bir etkidir. Çok kuvvetli yapılan domuz büyülerinin bazı zayıf bünyelerde ölümcül etkileri olabilmektedir. Tabi ki tıbbi olarak bizler bu ölümleri kalp krizi, ya da panik atak gibi teşhislerle ancak duyabiliriz.

 

“Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır” için 59 yorum

  1. Kardeşim sakin kullanma sen o sabunu kullandikca bitcek bitikce kullanan kiside bitecek diye biliyorum be ama sen genede bir hocaya git diyorum

 1. Boş odamı kiler gibi kullanıyorum fayansin ustunde sarı bi sıvı yağ gibi birşey var yağ cozle siliyorum gidiyo sonra aynı yerde fazlalasmis bir şekilde tekrar cikiyo bu domuz yagimidir

  1. Dilek hanım yakma ve gömme işlemleri büyülerin bozulmasında bir rol oynamazlar. Bu toplumca yanlış bilinen bir olgudur. Zaten madde yalnızca şekil değiştirir yok olmaz. Bunu bilen herkes sizin gibi yaktığı zamanda sadece şekil değiştireceğini bilir. Bu yüzden eğer ki bir domuz büyüsünden bahsediyorsak herhangi bir çözüm olmuş diyemeyiz. Hayırlı Günler

  1. İyi bir medyum hocadan yardım almadan kendi başınıza çözüm bulamazsınız. Beni arayabilirsiniz ya da etrafınızdaki bir hocadan destek alabilirsiniz.

 2. Kapimda bir parmak yag vardi. Anlamadim sildim. Sonra farkina vardimgimda surekli su ile yikadim kapiyi. Ne yapmam lazim.

  1. Mine hanım su ile değil Sirke ile yıkayın. Daha sonra herhangi bir fiziksel ya da ruhsal olumsuz belirtiler yaşarsanız benimle iletişim kurun lütfen.

 3. Merhaba, evimizin bir tarafında domuz yağı sürülmüş ve biz bunu görmüyorsak, bu ihtimale karşı bir savunmamız olabiliyor mu? İyi günler ve hayırlı bayramlar..

  1. Eğer görmediyseniz elbette bir savunmanızda olamaz. Ama etkilere maruz kalabilir ve şerden nasip alabilirsiniz. Dikkatli olmalı ve kendinizi sürekli kontrol etmeli-ettirmelisiniz.

 4. hocam bizim dış kapıya sürülmüş sirkeyle yikadik gitmedi lakin evde tatsızlık aldı başını gitti gereksiz kavgalar meydana gelmeye başladı bende sakal dökülmesi başladı sıkıntıdan yani kısacası huzursuzluk var ne yapmamız gerek

  1. Size bir dua vereceğim. Beni arayın evdeki huzursuzluğu alması için yardımcı olacaktır. Biraz uzun ve sıralı dualardır bu yüzden özel görüşmeliyiz. Geçmiş olsun

 5. Selam hocam ben evde bir kalip yag buldum cekmecede en dipte saklanmisti kapilara da surulmush hatta resim cektim 3 tane hac isareti yapilmish bu ne dir sirkeyle sildim kalip yagi da atim dereye bulgaristandan yaziyorum.

  1. Tamam. Ben uygun olduğumda dönüş yapacağım. Unutacak olursam lütfen hatırlat. Bu aralar bir unutmadır tutturdum ya hayırlısı…

 6. Hocam evde yatak odasında domuz yağı bulduk sirkeyle sildik ama evde huzursuzluk anlaşamamazlik basladi eşimle bize yardımcı olurmusunuz

  1. Ne yazık ki sadece silerek bunun etkilerinden kurtulmak zor. Ancak gerçekten domuz yağı mıydı bunu bilmemiz gerekiyor. Bu nedenle de bakım yapıp duruma hakim olmak lazım.

 7. Hocam 12 yıl önce evimize biri gelip kapıya domuz yağı sürmüş ve halının altınada pirinç koymuştu. O zamanlar çocuktum anlamadım. Şimdi bunların farkına varıyorum. Ve şuan babam o kişiyle birlikte diye şüpheleniyorum. O evden taşındık bu sene. O zamanlar annem pirinçleri denize atmış kapıyıda sirkeyle silmiş. Bunun etkisi hala devam ediyorsa ne yapılabilir nasıl kurtulunabilir ? Nolur yardımcı olun.

 8. Merhaba evimde mutfak duvarımda holde ve yatakodamın duvarında yağa benzer bişeyler farkettim eşime gösterdim bi hocaya baktırdı domız büyüsü demiş hoca sirkeli suyla sildik ama okunması gerekiyomuş yaaa ben cok fazla inanmak istemiyorum ama intermetten arastırıp baktıgımda size yapılan yprumları ve yazınızı gördüm gercekten böyle bişey olabilir mi neyapmalıyım hocalar bunun için para istiyolar zaten durumum yok nedir ne değildir anlamadım cok iyi bir hoca güvenilir birini yakınen nerde bulucam yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yılmaz Bey Duaları var ama durum gerçekten öyle mi bir de ben bakayım. Siz bana bir fotoğraf atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Merak etmeyin para falan da istemem zaten.

 9. Hediye gelen bi çicegin toprağında tesadüfen çicegin düşmesiyle bir miktar yag buldum napmalıyım

  1. Bana bir fotoğrafını gönderirseniz Whatsapp ile ne yağı olduğunu bilmemiz lazım. Ya da yağ mıdır bundan da emin olmalıyız.

 10. Hocam biz arabamızın plakasında farkettik iki kere kaza atlattık evdeki huzursuzluklar kavgalar aldı basını gidiyor. Ne yaptıysak bu yağ ordan çıkmadı bunun bi duası varmıdır yağı çıkartcak bir yöntem. Yardımcı olun lütfen

  1. Bu tarz araba plakasına ya da kirişlere sürülen domuz yağı büyüleri kişinin adeta sabun büyüsü yapılmış gibi erimesine yol açan ana şeytani işlemlerdendir. Bu yağın bir fotoğrafını bana atarsanız size gereken bilgileri verebilirim. Geçmiş olsun acele etmenizde fayda var.

 11. Hayırlı akşamlar hocam bizim başımıza 2 ay önce 3 yaşında olan kızımın kekeleme gibi konusurken takılmalar başladı eşimde ise sürekli sıkıntı daralma geldi evimizden uzaklaşıp uzak yerlere gidince durumu iyi fakat eve gelince yine aynı suan evden uzaklaştık eşimin elbisesinde sarı leke bulduk evin başka yerinde varmı bilmiyoruz bize ne tavsiye edersiniz

  1. Bu durum biraz karışık ama çocuk için mutlaka doktora görünün. Allah muhafaza psikolojik bir problem olabilir. Zihinsel de olabilir. Tıp biliminden yardım almanızı öneriyorum. Sarı leke için de bana bir fotoğraf atarsanız bakmaya çalışayım. Geçmiş olsun

 12. Hocam selamın aleyküm Yatak odasında dolabın arkasında peçete içinde küçük zeytin çekirdeği kadar kalmış yağ buldum pecete sapsarı ve yağ kokusu var bende bugün buldum hocam sirkeli suya koydum kuzenim akarsuya bırakıcak sizce ne olablir

  1. Fotoğrafını bana whatsapp ile gönderin. Kafanıza göre iş yapmayın lütfen çok tehlikeli sonuçlar cereyan edebilir.

 13. Hocam rüyamda ilk insan kılığında 3 tane cin gördüm cin olduğunu gözlerinden anladım tabi bu rüya sabah 9 ile 9 buçuk arasında gördüm en son 4.cü gelen annem kılığındaydı nas süresi ile şarkı söyleyerek geliyordu uyandım. Bi kaç gün sonra nişanlımın bana bıraktığı arabada siyah domuz yağ vardı çok açıl bir şekilde saklanmadan önüne sürülmüş aynı gün içerisin de nişanlımla yüzük atma raddesine geldim. Sizce durum nedir ?

   1. Yoğundum kusura bakma yağmur hanım. Bunlar farklı belirtiler ama bir rüyadan yola çıkarak üzerinde büyü var diyemeyiz. Beni whatsapp ile ararsan detaylı bakım yapma şansımız olabilir.

 14. Iyi geceler ben evimi taşıdım ve eşyaları yerleştirirken vitrinimin arkasında yağ lekesi vardı ve üzerindede yağ olduğunu gördüm elimle dokundum kokusu yoktu sildim fakat çıkmadı ve bir anne karnındaki bebek görünümünde leke ne olabilir bilgi verin lütfen

  1. Şükrü bey lekenin fotoğrafını bana whatsapp ile gönderin bir de ben göreyim. Her şey olabilir buradan bir şey demek zor.

 15. Biz hocaya gittik bize dedik Bi karı koca ewine gelip tuwaltin kapısına bide camına domuz yağı sürmüş sizce ne yapmalıyım bide muska war demiş war Bi benim bide kaynanamin napmaliyiz

 16. Hocam iyi günler bende evimin parkesinde yağ buldum sirkeyle sildim ama üzerimde bi yorgunluk var eşime karşı hep bağırıyorum bizede yardımcı olur musunuz lütfen

 17. Merhaba hocam.yatak odamdaki elbise dolabımda ters 9 yazılmış ışık tutunca belli oluyor.silmek istedim sahada belirginleşti .lütfen banada yardımcı olun.

  1. Resmini çekip whatsapp ile bana gönderir misiniz bir de ben bakayım bir çok şey olabilir zira.

 18. hocam dun gece elektiriksiz ortamda çarfafları yıkandıktan sonra değiştirirken telefon ışığı ile 2 geniş çok alakasız gündüz bakınca çıplak gözle görülemeyen 4 parmak kalınlığında daireler buldum… belirtilen tamammını 7 yıldır çekiyorum .

  1. Acil olarak bana o gördüğün şeylerin resmini göndermelisin. Sonra da duruma özel bakarız.

 19. merhaba hocam ben kapının önünde küçük bir bahçem var üzümün altına yağ gümülmüş bu yadan daha önce hiç görmedim üstelik ben bahçemi 2 ay önce kazmıştım geçen hafta gene kazdım birkalıptan fazla yağ çıkardım ayni mezargibi gömülen yer tümsekti banada bir cevap yazarsanız çok sevinirim aklım çok karıştı

 20. merhaba
  anlatacaklarım biraz tuhaf gelebilir ancak yaşandı.2012 yılı bir gece annem lise çağındaki kardeşimi saat 3civarı salonda oturmuş tahtabir oyuncak ile oynarken görüyor. anneme sessiz ol arkadaşımla oyun oynuyoruz diyor.annem korkuyor tabi. hemen sabah bir bilene gidiliyor dualar falan muskalar..ardından kardeşim anlatıyor rüyasında 3 adet cin görüyor yüzleri belirsiz ona sen yalnız kalacaksın nasılsa diyorlar.daha sonra bir çocuk cin geliyor ve ona ben iyiyim onlar kötü onlar benden güçlü seni korumaya çalışırım ama benle arkadaş ol oyna diyor ve o gece onla oynuyor.daha sonra bir akşam annem komşuya aşure vermeye gidiyor babam evde . o ara babam da çarşıya çıkıyor. annem geliyor kapı açık kardeşim yok.panik havası tabi. o ara arkaşları aranıyor falan.bu bir arkadaşına ben mezarlığın oraya gidiyorum arkadaşla oyun oynamaya diyor. bunlar arada arada orada tepe içiyolar falan. anneler polisle mezarlığa gidiyor.çocuk yarı baygın boynun el izine benzer küçük morluklar var.direk ambulansla hastaneye.orada bunu gören hemşireler falan da korkuyor polisde şaşkım. biz de ünüversitedeyiz diğer kardeşle aynı evdeyiz. bunların hiçbirinden bilgimiz yok tabi o sıra. olayın olduğu gece ben dışarı çıkmak istiyorum kardeşime gelköfte ekmek yiyelimdiyorum o yorugunum gelmiyimdiyor .neyse ben çıkıyorum ama keşke kardeşimde gelse diye dert etmişim kendime . o ara eve dönüp bakıyorum bir an akıl tutulması gibi bir şey oldu gözümün öününe evin patladığı canlandı. bi tuhaf oldum yan sokaktaki caminin çeşmde yüzümü yıkadım. düşündüm noldu bana diye. ardından eve geri döndüm. gece rüyamda bir evdeyiz ve koridorda yürüyorum. güzel bir ev. kardeşimin odasından bir ışık geliyor yeşilimsi hafif hemen gidip bakıyorum kardeşimi bir şey boğmaya çalışıyor . o ara uyandım koştum odasına kardeşimin reflüsü vardı mide asidiboğazına kaçardı arada. baktım bu nefes nefese hemen tokat attımkaldırıdım. abi nefes alamadım boğluyodum dedi.ben soka girdim ona birşey anlatmadan saba kadar oturdum neler olduğunu anlamaya çalıştım. ve sabah aynı gece küçük kardeşmin başına gelenleri öğrendim.hocaya gittiler.ben hocaya telefonda buolayları anlattım. bana sizin kapınıza domuz yağı sürülmüş musallat edilmişler dedi. kardeşimin rüyada gördükleri süryani imiş ve adamıdelirtip intahara kadar götürürler dedi. kardeşim bir kaç gün önce rüyada biri ile olmuş abdest almamış onu savunmasız bulmuşlar dedi. aslında büyü hepinize tesir etmiş ama onun yıldızı düşükve savunması az ona çökmüşler dedei senin gördğün rüya da işaret sana aslında ama senigüçlü bulmuşlar tam zorlayamamışlar dedi.biz o hafta tüm aile bizin öğrenci evine toplandık aynı odada yatıyorum annem kardeşler ve nişanlım var o da korkmuş tek kalıyordu evde.neyse gece annemle kardeşime arada ağlamlar falan geliyo uyanıyolar. bir gece kardeşim uykuda hırıldanmaya bailadı belli rüyadaydı korkuyordu. uyandık o ara hiç kullanmadığımız küçük tuvalette bir anda musluk açıldı ve maşrafa devrildi sesi geldi. annemler daha dakorktu ağlamalar falan . ortanca kardeşimle bana bi cesaret geldi. bağırdım ben tuıvaletin önüne gidip her neysen yeter lan artık senden korkum yok defol git deyip küfrederek tuvalete daldım baktım maşrafa bi yanda su açık akıyo. bir zaman sonra bunlar kesildi şehir değişitirdik. ama işlerimizhiç rast gitmedi.battık beş parasız kaldık. tam toparladık diyoruz ummadık bişey çıkıyor.neyse güç bele toparladık ama halen hem bizde hem yakınlarımızda işler tam olacakken son anda ters gidiyor.ha o domuz yağı mevzunu hoca halletti nasıl oldu bilmem ben böyle şeylere pek itibar etmem ama yaşandı bi kere .uzun oldu ama durum bu yorumunuz nedir

 21. Hocam selamınaleyküm ben 30 Haziran da evlendim evlendiğim gün eşimin Doğum günüydü ilk geceden hiçbişey yapamadım olmadı 4 aydır eşimle düşman gibiyiz eşim Çelik kapının içinde ni leke var siliyorum siliyorum gitmiyor diyor sürekli bi huzursuzluk var evimizde devlet hastanesi ailesi psikiyatrisine de gidiyoruz lakin ne karı koca olabildik ne de huzurumuz var Allah rızası için yardım edin ben eşimi çok seviyorum

 22. Merhaba hocam, evimizin dış kapısı, yatak başları gibi çeşitli yerlerinde yağ lekeleri buluyoruz ve sirkeyle sildiğimiz halde tekrar beliriyor. Hatta bu sabah çocuğumun kitaplığının üst kısmında ve mutfak dolabının tepesinde tuhaf ve yoğun bir yağ bulduk. Evde sürekli huzursuzluk ve tartışma var. bu domuz büyüsü olabilir mi? Neler yapmamız gerekiyor?

  1. Olabilir tekrar ediyorsa çok daha tehlikeli bir tesir de olabilir. Bana görsel olarak bir fotoğraf gönderebilirseniz değerlendirmeye çalışırız. Geçmiş olsun Allah’tan dilerim ki bir büyü unsuru değildir.

 23. Hocam evimin her odasının duvarında belli yerlerde aşırı parlak yağa benzeyen lekeler fark ettim. Ne zamandır var bilmiyorum ama geçen akşam ışıkta parlamasını fark ettim. Domuz yağı olabilir mi ? Gündüz gözüyle belli olmuyor. Domuz yağı olup olmadığını nasıl anlayacağım . Sildim ama tekrar duruyor aynı lekeler

  1. Bana fotoğrafını gönderebilirsen bende bakmak isterim. Ona göre nasıl hareket edeceğimize bakarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir