Evde Yapılan Bağlama Büyüsü

Evde Yapılan Bağlama Büyüsü

Bir bağlama büyüsü evde yapılamaz. Daha doğrusu evde yapılabilir ama bu konuda bilgi sahibi olmayan insanların kendi başlarına evde yapamazlar. Bu konuda toplumda ne yazık ki bilinç dışı bir davranış hakimdir. Herkes kulaktan dolma bilgiler neticesinde birtakım uygulamaları evlerinde yapmaktadır. Fakat son derece yanlıştır. Evde yapılması hiçbir medyumun tasvip etmediği bir davranıştır.

Bağlama büyülerini evde yapmak için uygun koşullar oluşturulur ve bu konuda bilgi sahibi bir insan ile birlikte hareket ederseniz bu belki mümkün olabilir. Bunun için gerekli olan malzemeler elbette vardır. Bunları da belirtecek olursak, 1 adet safran mürekkebi, “Ya Mülaki” yazılı yarım metre ceylan derisi, boş saman kağıtları, ilgili kişinin fotoğrafı, saç teli, anne ve baba isimleri…

Bu materyalleri bir araya getirdikten sonra işlem başlayabilir. Tabi bu işlemin başlamasından sonra hiç bir şekilde ara verilmeyeceği için ona uygun bir zaman zarfı içinde uygulanması daha doğru olacaktır. Evde bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt bulacak olan tüm işlemlerin iyi bir ön hazırlık sürecinden sonra planlanması her zaman daha uygundur.

Medyum Turan Hoca Bağlama Büyüsü Uzmanı

Bağlama Büyüsü Yapılışı:

  • Tüm içerikleri detaylı olarak burada anlatamayacak olsak da özet halinde, kafanızda bir fikir oluşması açısından sizler için bu paylaşımı yapmak istedik. Öncelikle hazırlanan ilgili kişinin resmini ceylan derisine koyarak boş saman kağıda 41 kez ismini yazarak “Ya Mülaki” denmelidir. Ayrıca okuması da yapılmalıdır. Bu Hüddam’ın size kulak vermesini sağlamak adına tekrar tekrar yapılır.
  • Bağlama büyüsünde en ince nokta tekrarlar sırasında oldukça dikkatli olmaktır. Okumalar çok önemlidir. Yanlış okunursa işlem tutmayacaktır. Birleştirici etki tam anlamıyla okumaların doğru yapılmasından sonra oluşacaktır.
  • Bağlama büyüsünde muska da tercih edilebilir. Muska yazılacaksa o zaman ceylan derisini bir sicim ip ile dikmek gerekir. Bu durumda tabi bir de iğne lazım olacaktır. İlgili kişinin ismini ve tüm bilgilerinin yer aldığı bu muska da şahsi eşyalarının bulunduğu bir odada yüksek bir yerde muhafaza edilmelidir. Bu muhafaza 7 gün 7 gece yapılmalıdır.
  • Aslında bağlama büyüsü işlemlerinde detaylar oldukça fazladır. Burada verdiğimiz bilgiler boşluklar içeriyor ve bunu içermek zorundadır. Tüm detayları burada takdir edersiniz ki apaçık vermek mümkün değildir. Yanlış ellerde yanlış uygulamalarda büyük sıkıntılar verebilir. Bu yüzden tüm detaylar için Turan hocadan destek almak daha doğru bir davranış olacaktır.
  • Ek Bilgi : Bazen son aşamada dökülecek olan su (belirttiğimiz bir bardak su) yerine süt de kullanılabilir. Bu işlemin rahmani olması açısından biraz daha fark yaratacaktır. Ancak su veya süt sonucu çok etkilemez. Her ikisi de insan için iyidir, hoştur.
  • Turan hoca bağlama büyüsünü anlatıyor

Bağlama Büyüsünü Evde Yapmanın Tedbirleri:

Vakit kesinlikle geç olmalıdır. İşlemin kuluçka ve vuku saatlerini gece saatlerine getirmek çok önemlidir. Gündüz saatleri bu işlemler için uygun değildir. İşlem sonuca ulaştığında kişi üzerindeki etkiler beklenmedik olabilir. Sağlık sorunları, baş ağrısı veya baş dönmesi şeklinde kendini gösterebilir. Hatta biraz daha ileri etkiler görülebilir kişinin bir robot gibi her denilen yaptığı bir süreç bile yaşanabilir. Bu ters teptiği anlamına gelebilir. Çok dikkatli ilerlenmesi gerekiyor. Ayrıca bir o kadar da iyi gözlemlenmesi de şarttır.

Ancak tıbbi bir çare olmayacaktır. Ruhsal bir hastalık olduğu düşünülse de teşhis koymak mümkün değildir. Bu işlemin tutmasından sonra kişiye yapılacak en iyi hamle aşk ve sevgi dolu sözlerle yaklaşmaktır. Zaten aşık etmek istediğiniz kişiye karşı meyli onu sevgi dolu yapacaktır. Saydığımız fiziki rahatsızlıkların görülmemesi için bu süreçte her zaman yanında olunması gerekmektedir. Aksi takdirde çok kötü bir durum oluşacaktır. Bu durumda işlem riske girer. Anlatılmak istenen aslında işlem yapıldıktan sonra vazgeçmek mümkün değildir. Bu yüzden enine boyuna hesap edilmeli ve çok dikkatli olarak yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir