Evde Muska Olduğunun Belirtileri

Öncelikle günlük hayatımız içerisinde bizlere şeytani dürtülere yenik düşerek bu yönde işlemler yaptırma ihtimali olan kişilerden uzak durmak gerekir. Ayrıca her daim ibadetlerini yapan ve inancının gereğini tam olarak yerine getiren insanlar olarak yaşamamız gerekiyor. Zaten sürekli dua okuyan ve belirli bir ritüel içinde yaşayan insanların farklı etkilerden maraz kapmaları zorlaşıyor.

Fakat ne zaman ki dinden, imandan uzaklaşılıyor o zaman riskler başlıyor. Bu alemde yalnız olmadığımız gerçeğini artık herkes biliyor. Bunu bilim adamları da din adamları da söylüyor. Hayatımızın içinde bu varlıklar ile iletişim kurarak sizin aleyhine bir takım planlar yapan kişiler de olabilir. Bize düşen bu kişilere karşı her zaman önlem alarak yaşamaktadır. Buna örnek olarak bir çok şey sayılabilir ama belirli bir kaç unsurdan bahsetmekte fayda var. Birincisi kesinlikle cünüp gezmemektir. İkincisi ise uyuduğunuz yerlere bilhassa ekmek ama hiç bir gıda maddesini sokmayınız. Evinize bir yabancının girmesine engel olunuz. Düşmanlarınızdan haberdar olunuz. Daha pek çok şey sayılabilir ama önemli başlıklar bunlar diyebiliriz. Sırasıyla farklı etkileri ve korunma önerilerini sizlerle paylaşmak istedik.

Evde Muska Olduğunun Belirtileri

  1. Kişi içeri girdiği andan itibaren bir boğulma hissi yaşar. Buna nefes darlığı ya da terleme de eşlik edebilir. Mutlu bir ailesi ya da tek başına ise iyi bir hayatı olduğunu düşünürken nasıl bu durumların oluştuğuna bir türlü akıl sır erdiremez. Akabinde de doktorlara gidebilir ama bir sonuç alamaz. Çünkü olay tıbbi değildir.
  2. Evinize son zamanlarda gelip giden kişilerden her zaman haberdar olun. Dost görünüp arkanızdan işler çevirecek olan insanlar ile uzak kalmakta fayda var. Bunların analizlerini her zaman yapıp. Bu muhakeme size kimin dost kimin düşman olduğu konusunda yardımcı olacaktır.
  3. Eşyaların yer değiştirmesi! Evinizde bir takım eşyalar kaybolabilir ya da yer değiştirebilir. Bu durum sizi çok şaşırtabilir hatta inanmak bile istemezsiniz ama şahit oluyorsunuzdur. Bu durumda yardım almanız çok önemlidir.
  4. Hayvanların üçüncü gözleri açıktır. Bu yüzden eve bir evcil hayvan girdiğinde huzursuz olacaktır. Bir köpek olduğunu varsayacak olursak sürekli olarak havlayacaktır. Mutsuz olup dışarı çıkmak isteyecektir. Bu da yine size bir belirti olarak görünebilir.
  5. Gözlerde buğulanma ya da göz kararması gibi (herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayanlar için) durumlar yaşanıyorsa yine eve yapılan bir muska akabinde de bir tılsım ya da büyü etkisinden bahsetmek mümkün olabilir. Bu gibi detayları çok dikkatli bakımlar yaparak görmeye çalışmak gerekir.
  6. Maddi ve manevi olarak çalkantılı bir sürece dahil olduysanız ya da özel hayatınızda birdenbire ortaya çıkan büyük sorunlar varsa o zaman şüphe etmeye başlamak gerekir.

Aslında “evde muska nasıl bulunur” ya da “evimde büyü var mı” gibi çok sayıda soruların internet ortamlarında arandığını biliyoruz. Fakat internetten bu gibi soruların tam karşılıklarını almak mümkün değildir. Bir uzman eşliğinde bakımlar yaptırmak gerekir. Enerjisel boyutta “mekan temizliği” adı ile bilinen birçok çalışma vardır. İşe bunları hayata geçirerek başlamak gerekir. Akabinde sonuç aldıkça ilerleme kaydedilmeli ve eviniz ya da iş yeriniz bu gibi şeytani enerjilerin etkisinden çıkarılmalıdır. Üzerine çöken bu kara bulut müdahale edilmediği takdirde aldığı komutu yerine getirecektir. Bu komutları da size düşmanlık besleyen birinin aldırdığını ve asla menfaatinize olmayacağını da unutmayınız.

Büyü vardır ve her zaman da var olacaktır. Aksini iddia edip görmezden gelmek olmadığını göstermez. İnanıp inanmamak size kalmıştır ancak birçok insan başına gelince fikir değiştirmektedir. Sizler bu kötülükler yaşamadan önce önerileri dikkate alınız. Hiç ummadığınız kişilerin bu işler ile uğraşabileceği ihtimalini de aklınızdan çıkarmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir