Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde büyü insanların en genel olarak şüphe ettikleri durumun başında gelir. Son günlerde yolunda olmayan ve bir türlü anlam veremediğiniz durumlar yaşıyorsanız evde büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Bir insanı hedef alan işlemlerin pek çoğu medyumlara yardım eden kişiler tarafından evinize konabilir. Bunu genellikle gizli olarak yaptıkları için yakalama şansınız ya da görme şansınız çok azdır. Evinizde büyü olduğunu anlamanın elbette belirli kontroller neticesinde bir kaç yolu vardır. Fakat yine de bir uzman eşliğinde bakımlar yaptırarak tam karar vermek çok daha doğru olacaktır.

Eve yapılan büyüler genellikle ayırma büyüleri, birini hasta etme büyüleri, huzursuzluk ve kavgaya sebep olabilecek şeytani işlemler gibi isimler alırlar. Birçok yöntem özellikle evli çiftlerin ayrılması için muska haline getirilir ve bir şekilde evinize ya da evinizin yolunun üzerine konabilir. Bu gibi durumların yaşanması çok sık karşılaştığımız durumlardır. Sonrasında yaşadığınız sıra dışı olaylar bizlere büyü olduğunu gösterirken emin olmak için bir bakım yaptırmak şarttır. Bunlar genellikle remil bakımları ve su bakımları yardımıyla olabilir. Bakım sonrasında böyle bir durum olduğunu gözlemlenirse medyum hoca tarafından muskanın yeri ya da gizli bir tılsım var ise bunun yeri size iletilir. Sonrasında yapılacak olan yok etme üzerine ritüeller sizlere peyderpey aktarılır.

Evde çıkan huzursuzlukları bir türlü bertaraf edemiyorsanız, eşinizin ya da başka bir aile bireyinizin tuhaf hareketleri var ise ayrıca sebepsiz bir buhrandan etkileniyorsanız tüm bu belirtiler evde büyü olma ihtimalini son derece güçlendiren şeylerdir. Tüm bu belirtilerin yanı sıra çok farklı şekillerde kişiyi etkisi altına alabilir. Yaşadığınız yere yapılan işlemler hiç bir şekilde ne rahat ne de huzur bırakmaz. Her zaman tetikte ve mutsuz olacak şekilde etkilenirsiniz. Adeta bir kara bulut evinizin üzerine çökmüştür. Bu etki hanelerin hedef alındığı şeytani büyülerde her zaman ortaya çıkar. Çok dikkatli olunmalı ve eve tanımadığınız hiç kimsenin alınmaması konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Ayrıca en yakınlarınızdan bile şüphe etmeli kesinlikle yatak odanıza yabancı birini sokmamalısınız. Pek çok büyü yatak odasına gizlenerek yapılır ve sizleri felakete sürükleyecek etkileri başlatır.

Evde büyü varsa nasıl anlarım

Evde Büyüler Nereye Saklanır?

 1. Yastık ve yorgan içleri, özellikle gardıropların arkaları, yapıştırma ya da gizleme şeklinde olabilir.
 2. Evde saksı varsa çiçeklerin içine ya da bu saksıdaki toprağı eşeleyerek hemen altına bakılmalıdır.
 3. Dolabınızın içinde astarı olan giysilerinizin ki genelde en kullanmadığınız olabilir, içlerine hatta astarların içleri kontrol edilmelidir.
 4. Evinizin önüne her zaman ayak bastığınız herhangi bir yerine zift ya da domuz yağı dökülebilir.
 5. Aracınızın özellikle plakasının arkası ya da torpido gözünün üst tarafı gibi hiç ummadığınız yerlerine dikkatlice bakılmalıdır. Bazı büyülerde arabaya da konarak etkiler alınabilir. Araç kiminse o kişinin evi aynı durumu yaşar.
 6. Bahçeniz var ise ağaçların kontrolü yapılmalıdır özellikle dipleri eşelenerek bakılmalıdır. Bunun yanında bahçe karış karış araştırılmalıdır.
 7. Son olarak evin kapılarını dipleri özellikle arkaları ve eşiklerin içi bir de mutfak dolaplarının en ücra köşeleri iyice elden geçirilmelidir.

Bu saydıklarımız genel olarak eve yapılan büyülerin bakımlardan sonra çoğunlukla bulundukları yerlerdir. Fakat birçok farklı nokta yine evinize yapılan büyü için seçilmiş olabilir. Bu durum oldukça profesyonel olarak ele alındığı takdirde düşmanlarınız tarafından size hayatı zindan edebilecek etkiler yaratır. Çoluk çocuğunuz ve eşiniz sizi bir daha görmek istemeyebilir. Sebepsiz yere aldatılabilir ve hatta o güne kadar hiç yaşamadığınız çeşitli şiddetlere maruz kalabilirsiniz. Tüm aile sizi suçlayabilir ve en küçük durumlar bile pire deve yapılarak üzerinize kalabilir. Hatta bizler evlerine büyü yapılmış insanların öyle kötü durumlara düştüğünüz gördük ki bazen hırsızlıkla bile suçlandıkları acayip durumlar yaşandı. Bu yüzden evinize yapılan büyü nasıl anlaşılır konusu çok ama çok önemlidir.

Sizi kıskanan bir şekilde dost görünüp yanınıza yaklaşan herkes şüphe etmelisiniz. Bu yüzden yazımızın başında her zaman tetikte olmak gerekir deyimini kullandık. Taş hiç beklemediğiniz yerden ama özellikle en yakınlarınızdan gelecektir. Bu anlattıklarımıza dair endişeleriniz var ise Turan hocanın ücretsiz bakımlarından destek alabilirsiniz.

Evde Büyü Olduğunun Farklı Belirtileri

 1. Evde haberiniz olmadan bir şeylerin sebepsiz kaybolması.
 2. Eve girildiği anda yaşanan kötü enerjiden etkilenmek ve sürekli eve girmeme isteği ile karşılaşmak,
 3. Kabus görmek, karabasan etkisini çok sık yaşamak (bazen her gün), lucid rüyaların sürekli düşüyormuş hissini dönüşmesi ve bu sebepten uzun geceler uykusuz kalmak
 4. Sürekli yorgun uyanmak ve yatak odasında değil de salonda uyuma isteği, ayrıca ses olmadan uykuya dalamamak,
 5. Bunların dışında bazen biri tarafından izleniyormuşsunuz hissi de yine evde büyü olduğundan şüphelenmeniz için yeterli sebeplerdendir.
 6. Ne kadar uyunsa da sürekli yorgun uyanmak ve üzerinde bir ağırlık hissinden devamlı hissetmek…

Evde büyü olduğunu anladıktan sonra yapılacak olan tüm çalışmalar o güne kadar ki değerlendirilen süreçle belli olacaktır. Kim ve neden size böyle bir şey yapmış, sebepleri nedir ve sizin buna karşı ne gibi hamleler ile karşılık vereceğiniz yine ilgili medyumun tasarrufunda olacak ve sizlere yardımcı olacaktır. Ancak bu işlemlerde geç kalmak bazen bizlere şüphe edecek zamanı bile bırakmayabilir. Bu yüzden en küçük şüphenizde derhal bir yardım almaya çalışmalısınız. Aksi takdirde oldukça zor ve geri dönülemez durumlar yaşanabilir.

Eve yapilan büyüyü bozma

Maddelerde belirtmediğimiz bir husus daha var ki bu çok önemli bir ayrıntıdır. Bazen de evin içinde bir insanın sebepsiz yere hastalanması çok sık görülen bir etkidir. Bu hastalık doktorların kapılarını aşındırsanız bile çözümü olmayan çok spesifik bir rahatsızlık olabilir. Bir türlü teşhis konulamadığında bu durumda getireceği psikolojik yük sizin de tahmin edebileceğiniz gibi çok ağır olacaktır. Bu tarz hastalıkların sebebi evdeki şeytani enerjinin üzerine çökecek bir beden bulmuş olmasıdır. Bu beden olarak kim seçilirse o kişi hastalanır ve uzun süre yatağa bağlı kalabilir. En kötü yanı ise hiç bir doktorun bu durumu çözemeyecek ve son durağınızın psikiyatri gibi boş klinikler olacağıdır. Zira herhangi bir ruhsal rahatsızlığı olmayan insana ağır ilaçlar verilecek ve iyice içinden çıkılamayacak bir durum yaratılacaktır.

Evde büyü yapıldıktan sonra sayılacak etkiler hayli fazla olmasına rağmen neresinden tutarsanız tutun bir an önce işlemi bozdurmak zaruridir. Eve yapılan büyüsünün bozulması hususunda da yine işinin ehli bir takım medyum hocalardan destek almak şarttır. Oysa birçok insan bu işle kendisi uğraşmaya kalkışıyor. Sağda solda okudukları gereksiz ve hiç bir etkisi olmayacak ritüelleri evlerinde deniyor sonrasında ise ya hiç bir şey değişmiyor ya da her şey daha da kötüye gidiyor. Bu yüzden amatör olarak eve yapılan büyünün bozulması mümkün değildir.

Genel olarak maruz kalan insanlar şu soruları soruyorlar:  Üstümde büyü olduğunu nasıl anlarım ya da büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız veya evde büyüyü bulmak için dua… Bu sorgular neticesinde bir takım bilgilere ulaşmaya çalışan insanlar için bu makalemizi okumalarını ve gerçek bilgilere nail olmalarını arzu ediyoruz. Bir çok soruya cevap niteliği taşıyan yazımızın içinde aradığınız cevabı bulamaz iseniz en uygun zamanınızda medyum Turan hocamızdan destek alabilirsiniz…

Hatta bu bilgiyi bizlere sorulan sorulardan dolayı sizlere vermek isterim ki: “Evimin dört köşesine sarımsak astım büyü bozulur mu?” ya da “Evimin tüm duvarlarının dibine işedim büyü bozulmuş mudur?” bu tarz soruları ne yazık ki ciddi ciddi sorarak inanan insanlar var. Bu yüzden siz siz olun bu şekilde hamlelerle sadece kendimizi kandıracağımızı unutmayın. Nasıl ki hastalık halinde doktora gidiyorsak bu ilmin de doktorları var. Bu yüzden çok dikkatli ve akıllı olmak zorundayız. Dünya kadar şarlatan sizi olmadık saçmalıklara sürüklemek için hazır bekliyor. Bunlardan korunmak sizin özgür iradenize ve mantıklı hareket etmenize bağlı değerli dostlar…

İş Yerine Yapılan Büyüler

Bazen de iş yerine yapılan büyüler hayatımızı karartmak üzerine planlanmış ve tüm kısmetimizi ve kazancımızı durdurmak üzerine kurulmuş olabilir. Böyle kötülükleri de ne yazık ki çevremizde çok sık görüyoruz. Özellikle kıskançlık ve “onda var bende yok” duygusu insanları şeytana uyduruyor ve bu işlemlere sürüklüyor. Gözü dönen insanların da dünya nefsine yenik düşüp ne yapacakları belli olmuyor. İş yerine yapılan büyülerin sonucunda bu etkiler kişilere, eve ve en yakın sevdiklerinize kadar uzanabilen etkiler yaratabiliyor.

İş yerinde yine yukarıda yazımızın içinde belirttiğimiz maddelerin yanı sıra bir de depo gibi yerlerimiz var ise oralara dikkatlice bakmak gerekir. Büyü iş yerinde her yere gizlenmiş olabilir. Hatta daha da korkunç bir şey var ki o da büyü hiç iş yerine sokulmadan da sizi etki altına almış olabilir. Bu yüzden çok dikkatli davranmalı ve dostunuz ile düşmanınızı iyi ayırt etmelisiniz.

İş yerine yapılan büyüler genellikle agresiflik ve unutkanlık başta olmak üzere kişilerin üzerinde çok sıkıntılı etkiler yaratır. Eğer çalışanlarınız var ise son günlerde sizde herhangi bir olumsuz ve değişik durum gördüler mi görmediler mi bunu sorun. Ayrıca en yakınlarınıza henüz yolun başındayken bu konuyu danışın ve bir medyumdan bakım yapmasını isteyin. Böyle bir durum yaşıyorsanız Turan hocamızla iletişim kurabilir ve kendisinin yüksek ilminden son derece insani bir şekilde istifade edebilirsiniz…

“Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır” için 98 yorum

 1. Merhaba hocam.. Bir ay kadar öncesinde garip kötü bir rüya gördüm. Rüyamda çok afedersiniz annem ve kuzenimin cinsel ilişki yaşadığını gördüm. Rüyanın sonunda annemle babam ayrılacak oluyorlardı bende rüyamda ocağım söndü diye ağlamaya başladım , uyandığımda da ağlıyordum. Farklı bir şehirde üniversite okuyorum annemi görmeyeli biraz olmuştu , fotoğraf gönderdiğinde gözlerinde hüzün görüp soruyordum iyi misin diye iyiyim diyordu. Ama bu bir ay içinde annem daha da kötüye gitti en basit şeylere sinirleniyor , tahammülsüzleşiyor , uzlaşmazlığa düştüğümüz herhangi bir konuda aşırı tepkiler veriyor. Babamdan duyduklarım ise şunlar: bir yere sabit bakıyor , bazen aşırı gülüyor bazen ağlama geliyor. Çevrede ki herkese farklı davranıyor. Psikolojik desem böyle bir anda ortaya çıkması çok şaşırtıcı. Rabbim korusun büyüden şüpheleniyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz hepimiz perişan olduk onun bu hallerine.

  1. Durum oldukça karışık görünüyor. Beni ararsanız görüşmemizi daha sağlıklı yaparız.

 2. Hocam merhaba , son bir senedir rızkımız tamamen kesildi gibi. Geçtiğimiz Eylül ayında abimin düğünü vardı. Şuan iş yerimi dahi kapatmaya gidiyorum. Aynı zamanda evimizin her yerinde duvarlarda su kaçağından dolayı kabarmalar oldu. Ama normalde tek bir yerde olacak birşey tüm evde olmaya başladı.

  1. Aklıma gelen bir takım şüpheler var ancak özel olarak görüşsek daha doğru olur. Lütfen beni arayınız.

  2. Salih kardeşim allah her zaman sizinle olsun evdeki şu olayını büyüye falan bağlamayın rızkınıza gelince yalnız allahtan dileyin ve ona sığının allah kendine el acanları geri çevirmez namazınızı eksik etmeyiniz evde bolluk bereket olması için namazınızı kılın ve yalnız allahtan dileyin önce ruhen huzuru bulacaksınız daha sonra allah bereketini verir allah yardımcınız olsun

 3. Selamun aleykum
  Bizim evde yaklasık 1 yıldır şiddetli bereketsizlik hüküm suruyor. Bununla birlikte kardesim (22) evde huzursuzluk olusturuyor. Evdeki bazı eşyaları caldıgından ve kırdıgından supheleniyoruz. Ceviz kabuğunu doldurmayacak seylere bile tahmin edemeyecek kadar sinirleniyor gozu dönüyor ve öldürme teşebbüsünde bulunuyor. Anne ve babama ağza alınmayacak küfürler ediyor en ufak bir uyarıda bile. Gece gec saatlerde uyuyor sabah gec saatlerde kalkıyor. Evde cok aşırı bir huzursuzluk hakim.

  1. Durum ciddi görünüyor ancak iyice bakmadan ne olduğunu tam olarak anlamak zor. Benimle whatsapp yoluyla iletişime geçiniz…

  2. Selamün aleyküm hocam biz eşimle bazen çok iyi uyum sağlıyoruz bazen de karşımda eşim yokta başka biri varmış gibi hissediyorum ufacık şeylerden tartışma çıkartıyor çocuklarla ve benimle ilgilenmiyor ne yapacağımı şaşırdım sizce ne yapmalıyım

 4. Merhaba, tam şuan yatağın çarşaf,alez vs altından örümcek buldum. Kolları bacakları ayrı ip gibi yatağın desen arasına dizilmiş. Kendi girmiş olsa ezilip ölmesi lazım, yada 1-2 bacağı belki vücudunda kalırdı ama bu sanki özenle parçalanmış. Örümcekle yapılan büyü var mı? Varsa ne amaçla yapılmıştır? Görmek isterseniz fotoğraf çektim, mail gönderebilirim

 5. Merhaba.
  Esimle aram cook bozuk. Birbirimizi seviyoruz ama bir turlu siddetli kavgalardan kacinamiyoruz. Bosanma yollarina bas vurduk Ama bi turlude birbirimizden uzaklasaliyoruz.
  Esim camiye gidiyor ve bir kisi nasil bilmiyorum. Artik enerjilerle mi oynuyor. Buyu oldugunu soyledi esime.
  Arti buyunun etkilerini okumustum.
  Malesef bizde Var diye dusunuyorum.
  Bana yardimci olabiliyomusunuz.
  Ne yapacagimi billiyorum artik. Sasirdim.
  2 de cocugumuz Var.

  1. Öncelikle geçmiş olsun Hatice Hanım gerçekten çok üzüldüm evliliğinizin bu denli sarsılmış olmasına. Bu ilimde bir çok yöntem kullanılabiliyor enerji de bu kulvarlardan yalnızca biri. Durumunuza bakım yapıp biraz daha hakim olmak gerekeceği için bana özel olarak ulaşmanızda fayda görüyorum.

   1. Hocam selamlar,
    Hemen hemen ayni durumdayim hatice hanim ile , 3 yil önce kaynimin sevgilisini evimde kaldi onlar mutsuz bir ciftti, Ben esimi ölesiye seviyorum herkez tarafindan sevgimiz bilinir, suan kocamdan nefret ediyorum ama seviyorum neden nefret ettigimi bilmiyorum ama kopamiyorumda,
    Üstüne altinlarim calindi sirket batti ias ettim arabam cöp oldu hamilelik kotu gecti. Surekli taskndim fayda gormedim esim uyuyamiyor oda mutsuz hic birseyden mutlu olamiyoruz..

    Ben bu kadini 3 yil önce rüyamda gördüm ellerinde muskalar bana dogru bakiyordu seytan gibi …. Cok korkuyorum hep yanliz oldugum bir yerde aklima 3 harfliler geliyor icim titriyor… Isiksiz yatamam yanliz evde kalamiyorum.. bana birsey söyleyin lütfen

    1. Allah dostu güzel insan namaz önemli allaha sığın ve ondan yardım dile allah her zaman seninle oksun

  2. Selam merhaba hatice hanim,
   Bende ayni durumdayim yorumunuzu okudum, bende ruyamda 3 yil önce kaynimin sevgilisini gördüm bu sahis evimde kalmisdi istemiyordum ama bizde büyüge saygidan Engel olamadim cok mutsuz bir bayandi beni kiskandigini hisediyordum, sonrasinda bu kadini ruyamda gordum ellerinde büyüler yapmis muskalar vardi bende sen napiyorsun dedim 3 harfli gibiydi korkunc bi ruya, ardindan , cok degil bir kac zaman sonra deliler gibi sevdigim esimden sogudum altinlarim calindi is yerimiz batti arabam cöp oldu iflas ettim evimde gram huzur yok hamileligim kotu gecti hastanelik oldum icimde sikinti daralti aglamar kavgalar vs.
   Ne yapacagimi bilmiyorum … Ama sunu fark ettim cekemeyenler yapar Allah korkusu olmayanlar, hatice hanim evine giren samimi görünenden süphelen okadar igrenc cekemeyenler varki Allah yardimcin olsun turhan hoca lutfen mesajimi okuyup bana yardimcin olun tskler

 6. Benim yengem var hocam esiyle çok iyiler ama diğer yengem onlara ve eve büyü yaptırmasından şüpheleniyoruz. Çünkü çok kavga ediyorlar ve babası kavga ederken kafasını duvara vuruyor ayni hareketi 3 yasındaki oğlu da yapıyor. N’apabiliriz hocam?

  1. Tüm aileye etki eden bir büyüye maruz kalmış olabilirler. Fakat bunun için emin olmak ve çeşitli bakımlar yapmak gerekiyor. Buradan bir şeyleri tespit etmek mümkün değil.

 7. Merhaba ben de uzun zamandir kendi odam da uyuyamiyor bir seyler izlemeden uykuy dalamiyorum. Ve gercekten salonda uyuyorum. Nefesim daraliyor geceleri deli gibi uykum olmasina ragmen uyuyamiyorum ve hep esneme ve halsizlik var bitkinim surekli tas tasimis gibi ve bazi zamanlar asiri asabi ve huysuzum sevdiklerimi istemeden uzuyorum ne yapmam gerek 🙁

  1. Bir psikologtan yardım alabilirsin. Bu konuda güzel ilaçlar var ve sana yardım edebilir. Büyü olduğunu zannetmiyorum.

 8. Merhaba hocam. Annem çalışıyordu sebepsiz yere kovdular ve işten çıkardılar. Beni de kabul etmiyorlar işe almıyorlar. Sebepsiz yere. Abimi de işten çıkarmaya çalışıyorlar. Babam sabah eve geldi işine son vermişler. Ne olduğuna anlam veremiyoruz evin rızkı mı kapandı yoksa büyü mü var bilemiyoruz. Hepimiz çok mutsuzuz. Evin içinde annemle ben hep halsiziz. Sizce ne olabilir hocam biz büyü olduğunu düşünüyoruz

  1. İlayda kızım bu olaylar peş peşe yaşanmış. Gerçekten çok üzücü bir durum. Fakat sebebini bakım yaparak görmeye çalışmak lazım. Gerçekten ailenize düşman ve sizin rızkınıza uzanacak kadar şeytanlaşmış birtakım eller var ise bunların tespitlerini yapmalıyız. Daha sonrasında koruma için ise bazı çalışmalar yapabiliriz. Bana özel olarak yaz olur mu duruma birlikte bakalım.

 9. Merhaba hocam benim bi sıkıntım var ama nasıl anlatsam yaklasik iki haftadır gözüme uyku girmiyor sol tarafıimda ufak bi şancı var disarida gezerken bir şeyin yok evi geldiğimde içim daraliyor eşimle sürekli tartışma halindesin doğru düzgün bir muhabbet ettiğimiz yok bu durum büyü mu acaba

 10. Merhaba hocam. Annem ve babam 1-2 haftadır sürekli kavga ediyor. Iş boşanmaya kadar uzayacak gibi görünüyor. Evde bereketsizlikte var. Ne yapabiliriz büyüyü nasıl bozabiliriz? Teşekkürler…

 11. Hocam selamın aleyküm benim babam hasta doktora gidiyoruz bütün sonuçlar temiz çıkıyor ama hastaneden gelince evin bedellerin başına basar basmaz hastalanıyor evde oksijen tüpleriyle duruyor gözünü açamıyor yardımcı ola bilir misiniz?

  1. Babanızın durumuna çok üzüldüm Cemal Bey, bakıp ilgilenmek gerekiyor. Şimdiden bir şey diyemem ancak whatsapp’tan mesaj atın kendinizi hatırlatın lütfen.

 12. Selamın aleyküm hocam bende evde büyü olduğundan suphelenyrm bu sayede bu sayfayı buldum evde sürekli huzurszlk oluyor evdeki herkes sudan sebebten kavga ediyor annem sürekli hasta ve doktora gitti ağıryan yerinden bu hastalık yokmuş ama yinede hasta bn sürekli izlendiğimi hissedyrm gece uyuyamyrm sürekli göz görüyorm bazen siyah bazen mavi gece sürekli uyanıp diğer odaya gecyrm bu aralar sabah ezanı okunmadan uyuyamz oldum kendi yaptığım odada zaten uyuyamyrm kardeşim de aynı odada havada düğümlü halat görms gecen sene ve tuhaf rüyalar görüyor bnde görüyorm önceden birçok büyü yapıldı bu aileye yine olduğunu düşünüyorum bu aile derken bize olmasa bile dedem lere yplms anne tarafmda da çok yplms onlara karşı aynı şekilde baba tarafmda evden cikmak istyrz ama sürekli bir aksilik oluyor yine aynı evde klyrz ev almyrz bnm yaratığım oda önceden annmlern yatak odasıydi bn odanın bir bölümnden suphelenyrm hissedyrm bimiyrm blkide pskolojikdr hissetmyrmdr ama kardeşim de orda görüyor çoğu şeyi ve bizim evimize yıllar önce bı kadın gldi ölmüş bir kadın ismi verdi bn buyum senin adın üzerine gldm dedi anneme kalıplı çarşaflı bir kadındı bn küçüktüm kapıyı da bn acmstm ozmnlar dediği kadının öldüğünü blmyrdm sonradan ismi tarih derdinde isleynce öğrendim aynı kadın yıllar önce anneannemede glmiş bu kadın anneme yumurta kırdırdi cami gördü annem orada ve içinden geçenleri de bliodu sizde iki yada üç birini söyledi büyü var dedi birini bozdm birini incir ağacına bağla dedi annm inanmadı hatta birini merdiveni altına koy o kişi felç olacak dedi annm onu da günah diye yapmadı o aralar annemin başı çok agriodu bize vuruyodu o ağrısı kadın oylr gldkten sonra geçti ve kadın hiçbir odayı gezemdi ozmnlar annmn yatak odası olan yani bnm yattgm oda ya gldi ve dediğim bölgeyi inceledi annem sormuş bize glrkn kimse de görmemiş bnde bazen çok huzursuz oluyorum belki de pskolojikdr blmyrm ama kötü biseyelr hissedyrm sürekli ve yataktan tam dalarken sanki bni havadan aşağı birakiolar gibi düşüp uyandrlyrm annm de çok şey yaşadı burdan bukdr yazablryrm Hocam ve annem bizzat görüyor napmam lazm hocam ev çok huzursuz gücüm kalmadı artık

  1. Bir önceki mesajına cevap yazdım Serra Hanım. Bana özel olarak ulaşın bu durum ciddi bir durumdur.

  1. Mesaj atarak ya da arayarak. Ana sayfada telefon numaram da mevcut. Ancak yine de arzu ederseniz 0555 104 23 85

 13. Aradım tlf.la açılmıyor
  Whatsappim bozuldu mesajda attım
  Sıkıntım var lütfen görüşme yapmak istiyorum Whatsappim olmadigindan lütfen mesajına tlf.aramama donus yapiniz

 14. hocam ben ve annem bu aralar ruyamizda surekli kotu seyler goruyoruz ve surekli geceleri uyyamiyorum sanki evde biri varmis gibi oluyo surekli korkutuyolar ve carsafin arasinda 2, 3 tane siyah kurdele buldum ve anlayamadim cunku surekli yikariz birden cikti ve hemen yaktim onlari ve babam bu aralar hep gec geliyo huzursuz hareketleri degisti sizce buyu yapilmis olabilir mi

  1. Fikir olarak yapıldı ya da yapılmadı diyemem fakat ters giden bir şeyler var gibi görünüyor anlattıklarınıza bakılınca. Bu yüzden Aslı hanım görüşmek isterseniz lütfen randevu alın. Haneye yapılan bir durum var mıdır var ise nedir bu konuları birlikte değerlendirelim.

 15. Merhaba hocam
  Benim evimde busuru olaylar oldu
  Bir gece elekrikler kesildi, evimizin onundeki elekrik kutusu yanmis, az daha butun ev yanabilirdi
  Bir kac gun sonra bebegimle arabamiz tam otabanin ortasinda durdu
  Bir kac hafta sonra merdivenlerden binerken bir basamagi gormedim ve parmagimi kirdim
  Dun aksam da bir yasara ucuyordu evimin icinde
  Bir buyuden gelebilirim acaba

  1. Bu etkiler çok belirgin bir büyü olduğunu gösterir gibi… Ancak yine de tam bir bakım yapmadan emin konuşmak mümkün değildir. Bana whatsapp aracılığıyla ulaşırsanız duruma bakmaya çalışalım. Geçmiş olsun vakit kaybetmeyin lütfen.

 16. Hocam iyi günler.
  Sevgilimin evine ben tanımadan önce kapılarının üzerine domuz yağı sürüldüğünü ve bunun komşuları tarafından yapıldığı söylenmiş birileri tarafından. O ev yıkılıp yeni ev yapılmış fakat eve gittiğim bir günde koridordan geçerken koridorda bulunan aynanın yanından geçtim. Tuhaf bir şekilde aynadan negatif enerji almaya başladım. Bunun üzerine abdest alıp öğlen vaktinin namazını kıldım. Ve son sünneti kılarken nefes nefese kalmaya başladım.
  Sizce bu evde bu tarz bir şey var mı?

  1. Olabilir. Bu tarz kötü enerjiler eve kadar ulaştığında fiziksel tesirler göstermeye de başlarlar. En kısa zamanda ulaşın bana lütfen. Whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

 17. Merhaba hocam iyi günler evimiz önceden çok bereketliydi babam namazını kılar her işinide aile büyüklerine danismadan yapmazdı ancak bi süre sonra evimizin huzuru kaçtı babam her gece alkol alarak annemi dövmeye başladı borç yapmayalım diyoruz ancak asla bitmeyen borclarimız var cuma namazına dahi gitmez oldu tek bir sefer sure okuduğunu duymadım herkes tarafından sevilen bir adam ancak huzursuzluk çıkarıyor çoğu gece. Namaz kilmak istiyorum ancak icimden gelmiyo ve eve gelen kisinin uykusu geliyor hemen. Ben hiç bisey yokken göğüsümden hastalandım annem de kanser başlangıcı vardı tiroidden ameliyat oldu uzun zaman once de dedem bir traktorden duserek bacagini kırdı ve teller takıldı babaannemde bacağından ameliyat oldu babam gece rüyalarında ölümü görüyo sürekli farkında olmadan 2 gün arayla ormanda calisirken önce babamın kaşı yarıldı daha sonra dedemin gözünün altına ağaç geldi anlam çok erken yaşta kaçarak evlendi. Evlendigi aile kotu bir aile.Eve huzursuzluk büyüsü yapıldığını düşünüyorum hocam fikirleriniz neler

  1. Sevilay hanım öncelikle babanızın durumu gerçekten şüphe uyandırıcı. Bence haneye yapılmış bir işlem olabilir. Bunun içinde bana yazın lütfen. Görüşme yapalım. Durum hiç iç açıcı değil görünene göre…

 18. Merhabalar hocam. Evimizde son 2 yıldır aşırı huzursuzluk var. Ben yaklaşık 1 yıldır ailemden uzakta yaşıyorum ve bu huzursuzluk aşırı bi şekilde artmaya başlamıştı. Bazı adı duyulmuş hocalara gittik ve hanemize büyü yapıldığını söylüyorlardı biz kulak ardı ediyorduk. Bugün ailemle telefonla görüştüğümde bana evin giriş kapısı üzerindeki doğalgaz borusunun arasına ve evin iç kapısındaki borunun arasına sıkıştırılmış muska büyü bulduklarını söylediler. Annem bundan bi kaç ay önce muskayı gördüğünü ve bi türlü ordan alamadığını hep ihmal ettiğini söyledi. Bu arada annem yılllardır psikiyatri kliniğinde ilaçlarla psikolojik tedavi görüyor. Bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. En kısa sürede yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  1. Emre bey, durum açıkça belirgin. Size karşı yapılmış bir düşmanlık söz konusu. Belki de valideniz boş yere yıllardır ilaç alıyor. Bu tip etkilerin tıpta bir karşılığı ne yazık ki yok. Antidepresan ilaçlar ile süreç kazanıyorlar zira yapabilecekleri bir şey olmuyor doktorların. Bakım yaptırmanızı öneriyorum yeniden. Dilerseniz beni arayabilirsiniz.

 19. Hocam merhaba ;
  Eşimle 10 aylık evliyiz ve eve girdiğimiz günden beri hergün kavga ediyoruz ayıptır söylemesi cinsel durumda bile kavga ediyoruz hocam evimize biri gelip gittikten sonra illa kavgamız var ve illa 1 eşyamız zarar görüyo. Birbirimizi çok seviyoruz ama çok ta üzüyoruz . Eşim sözlüyken sözlüsünden ayrılıp benle bi ilişkiye başladı acaba onun bi parmağımı var büyümü yaptırdı diye düşünüyorum evimizde herşeyimiz var ama huzurumuz yok . Çok göz alıyoruz kaynanamın yanından ayrılıp bi grzmeye gidelim zehir oluyo kavga edip geliyoruz eve sonumu ne olcak bilmiyorum lütfen yardım edin

  1. Merhaba Selen Hanım,
   Öncelikle durum çok üzücü. Ancak evliliğin ilk yıllarında böyle şeyler olabilir. Yine de durumun bir büyü olup olmadığına bakmamızı istersen beni whatsapp ile arayabilirsin. Umarım en kısa zamanda mutlu günlerine geri dönersin Allah’ın izniyle…

 20. hocam merhaba benım sıze bır sorum olacaktı annem 2 yıl once evın onunde 2 ıgne bulmus ve tuvalete atmıs 2 yıldır evde duzgun huzur yok babama karsı ıyıce nefret oluor bende cunku arada cumaya gıdıordu onada gıtmez oldu gıt deyınce bana laf edıor ev durumumuz bu yıl para konusunda asırı sıkıntıdayız ben uyurken karabasan oluor evde cogunlukla yanı hocam bu olanlar haneye yönelık buyumudur yoksa sahsa yönelıkmı

  1. Çiçek hanım bakmadan anlamak zor. Ama valideniz neden iğneleri tuvalete atmış o kısmı gerçekten anlamakta zorlandım. Bu gibi şeylerde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bana yazın lütfen whatsapp ile duruma bakmaya çalışalım.

 21. Merhaba hocam benimde basimdan cok kotu olaylar gecti evleneli beri 5. Senedeyim evlendikten bi kac ay sonra basladi hersey hamile kaldim geceleri uyuyamiyordum kabuslar goruyordum 3 4 defa kalkiyordum uykumdan bagirarak ezan sesini duyduktan sonra yatabiliyordum sadece kimseyi gormek istemiyordum hic disari ckmak istemiyordum evim pislik icinde olsada hic rahatsiz olmuyordum bundan ruyamda bir saman cuvalinin icinde muska varmis ben onu almak istiyorum ustunde siyah bir kedi oturuyo itiyorum kakiyorum yinede gtmiyor bbn onunla ugrasirken kedi ustunde öldu yinede cekemedim oradan muskayida alamdim bebegimin cinsiyetini ogrendikten sonra saglikli bebegime hastalikli bir bebek dedi doktorlar almak istediler aldirmadim 7 ay boyunca buna benzer ruyalar hep gordum karnima basiyorlardi sonra bebegimi erken dogurup kaybettim sonra esim issiz kaldi borclandk beni aldatmalara basladi ben annemler gttim oda geldi oraya yerlestik oraya gidince kabuslar bitti cok saglikli bi kiz bebek dogurdum ama esim orda kalmak istemedi tekrar geldik esimle aram hala kotu beni aldatiyor surekli baska kadinlarla acaba bir buyu etkisi olabikir mi lutfen yardimci olun bana

  1. Hatice hanım eşinize sizden soğuması için bir işlem uygulanmış olabilir. Ya da hanenize maddi kayıplar vermeniz için basiret büyüleri yapılmış olabilir. Yani daha sayabileceğimiz onlarca işlem mümkün olabilir. Fakat bu işlemler hepsi birer ihtimal. Bakım yapıp duruma hakim olmak gerekiyor. Beni aramanızı ya da whatsapp ile yazmanızı rica ederim.

 22. Hocam selamün aleyküm benim babamlar altı kardesler tek erkek benim babam beş tane halam var halalarımla iki yıldır küsüz görüşmüyoruz halamın bir tanesi bana cok iftiralar attı cok aglattı annemi beni evde sürekli huzursuzluk kavga var kucuk seylerden kavgalar cikiyor benim büyük halam bu büyü işleriyle uğraştığını duydum kendi gelininin yorganının icine değişik iğneleri dolamış bana cok beddualar etti ben suçsuz oldugum yerde evde namaz filan kıldıgımız halde sürekli bir sıkıntıda buhrandayız cok korkuyorum kafam karisik yardimci olurmusunuz

  1. Ararsanız yardımcı olurum İrem Hanım. Bu konuda çok konu ile karşılaştım bugüne kadar. İstenmeyen durumlar ama elbette ki yaşanıyor. Canınızı sıkmayın beni en kısa zamanda arayın lütfen…

 23. Merhaba eşime yanında çalışan bayan elemanı Adet kanı büyüsü yapmış ve eşim beni aldattı.biz ayrıldık eşimle ancak eşim sonrasında kendinde olmadığını iradesini tamamen kaybettiğini söyledi.bu tarz büyüler insanın iradesini alıp gerçekten kontrolünü kaybetmesine ve yaptıran kişiye bağlanmasına sebep olur mu?çünkü eşim beni çok sevdiğini ve tekrar biraraya gelmek istediğini söylüyor.ama ben affedemiyorum bi türlü.

  1. Hatice hanım bunun yapıldığını nereden biliyorsunuz. Böyle bir işlem yapıldıysa etkileri nasıl kayboldu da şimdi kendine geldi? Büyüyü tespit edip birilerine bozdurdunuz mu? Bu durum çok sağlıklı bir konu olarak gelmedi bana. Ayrıca evet büyü yapılırsa irade kaybolabilir ama sonra da kendi kendine düzelmez…

 24. Merhaba,

  Ben benim ve esimde buyu olduguna kanaat getirdim cunku hic huzurumuz yok gercekten hic bisey yokken bile siddetli kavga yapiyoruz iki tane cocugumuz var
  Esimle ne zaman ailesine Turkiyeye gitsek firtina gibi geciyor ben orda cok huzursuzum ne zaman onlarin evine gitsem sanki onume sert esen ruzgar sesi gibi bir ses beni rahatsiz ediyor ve ben diken ustundeyim.
  aslinda hic buyu isine hic inanan biri degilim ama gercekten baska care bulamadim.
  size gelecek durumumda yok cok uzaktayim.

  1. Sultan hanım uzakta olmanız bir sorun teşkil etmez. Sanırım Hollanda’dasınız. Bir çok işlem uzaktan da yapılabilir ve mümkündür. Hatta bazı uygulamalar sadece uzaktan yapılırlar. Bu yüzden dert etmeyin en kısa sürede beni arayınız. Bakım yaparak bir yol haritası çizmeye çalışalım.

 25. Merhabalar
  Biz eşimle 14 yıldır tanışıyoruz ama 3 yıl evli kaldık geçen sene ayrıldık Beni görmek istemiyordu boşanmazsam kendini öldüreceğini söylüyordu bende kabul ettim ve boşandık O süreç içerisinde kendini kaybetmişti resmen tanıyamaz olduk Dini bile sorgular oldu Ruh ve sinir hastanesine yatırmak istediler Çok zor bir süreçti Şuan tekrar görüşüyoruz ama tam birşeyler yoluna giriyor diyorum yine kavga gürültü Hem koparmıyoruz hemde yürüyemiyoruz artık çok yoruldum yıprandım Büyü müydü neden durulduk neden iyiydik neden kavga ediyoruz anlayamıyorum

  1. Dini sorgulamaya kadar gidildiyse geri dönülmez yollara doğru ilerliyor demektir. Elimden geleni yapmaya çalışırım. Beni arayınız..

 26. Hocam biz de 8 yıllık evliyiz. Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Mutluyduk. Ama evimizde bir takım şeyler olana kadar. Evden aşırı gürültüler geliyor. Perdeler camlar kapalıyken sallanıyor. Eşim sebepsiz yere hasta yatıyor 1 hafta yattı doktorda bi çare bulamadı bende zemzem suyuyla elini yüzünü yıkadım ve içerdim ondan sonra kendine geldi. Ama ufacık şeylerden tartısıyoruz çok huzursuzuz mutlu olamıyoruz. Çocuklarım da bizde rüyalarımızda korkuyoruz. Bana rüyamda devamlı yılanlar saldırıyor. Evliliğim çıkmaza girdi. Birbirimizi bu kadar severken ne hallere düştük bilemezsiniz. Ne yapıcagımızı bilmiyorum.

 27. Selamün aleyküm öncelikle güvenerek bunu yazıyorum umarım hayırlı olur.bundan 2 ay önce annemin rahim kanserinden rahimi alındı ameliyat oldu geldi ilk 1 ay hersey normaldi iştahsızlığı dışında sonradan artı şikayetler yerli yersiz ağlamaya başladı gece uykuları kesildi aniden hızlı hızlı konuşmaya cocuklasmaya başladı evde bir iş yapmaz yemek yapmaz yapmasını istediğimizde tuhaf tuhaf bakıp kaçıyo telefondan televizyondan nefret ediyo yani herşeyi denedik pskolojik dedik belli bi süre psikiyatri servisinde yatırdık bi fayda etmedi daha da kötüleşti hocam cidden şüphelerim büyü olduğu kanısında sizin fikrinizde önemli allah rızası için yardımcı olun benden hariç 5 kardeşim var ufaklar anne desteğine ihtiyaçları var ha keza benimde yardımcı olun lütfen

  1. Sedef hanım bakım yaparak evde herhangi bir büyü var mı görmeye çalışmalıyız. Haneye yapılmış bir işlemin tüm kötü enerjisi annenin üzerinde toplanmış olabilir. Bu konuyu yüzeyel olarak bilemeyiz. Beni ararsan elimden geleni yapmaya çalışırım.

 28. merhabalar hocam hayırlı günler 5 yıllık evliyim 3 yaşında oglum var evimizden evliliğimin ilk 3 ayından itibaren ileri gelen sürekli huzursuzluk mutsuzluk ve kavga var kaynanamla geçim sağlayamıyorum eşimle aramızda sogukluk var işten eve giderken hevesle gidiyorum eve varınca içimi sıkılıyor sudan sebebden kavga cıkmaktadır sürekli kötü rüyalar görmekteyim ve bu son zamanlarda oglum ile eşimde rüya gördüğünü korktuğunu anlatıyor eşimle birbirimizi çok severek evlendik hala çok sevdiğimi düşünüyorum ama emin olamamıyorum sürekli evi terkedip gitmek istiyorum hatta bazen annemin evine gidiyorum eşim gelip alıyor geri dönüyoruz ama düzelen hiç bir şey yok lütfen bizlerede yardımcı olun allaha emanet olun.

  1. Aysel hanım benimle özel görüşme yapın lütfen. Whatsapp ile arayınız. Ne yapabiliriz bakmaya çalışalım.

 29. Merhaba hocam,ben dün gece cocuk odasindaki dolap in üzerinde bir posete 20 tanenin üzerinde bakla buldum birtanede yarim var icinde posette topraga benzer biseyler de var ama bakladan mi veya toprk mi bilemedim. Bu ne olabilir oraya nasil geldi bilmiyorum.

 30. Merhaba hocam iyi günler. Ben evleneli 7 ay oldu. Evliliğimin 4 ayı çok rahattım. Evlenmeden önce bende ailemde büyüye maruz kalmıştık. Bir çok hocaya gittik muska yazdılar gönderdiler. Benim sara nöbeti gibi nöbetlerim oluyordu. Hastaneye gidiyoruz hiç bir sorun bulamıyorlardı. Kendi kendime konuşmaya başlamıştım aslında kendimle değildi. Dışarıdan o şekilde gözüküyordu. Bu aralar gece yine rüyamda o değişik yaratıkları görmeye başladım. Annemlere gidince yine fena oluyorum. Artık kendi evimde de aynı şekilde. Eşimin tarafıyla işgili sorunlar olmaya başladı ama benden yana. Yani ne yapsalar batıyor bana. Sürekli ağlama hissi ağlarken kendimden geçiyorum. Gece sesler duyuyorum uykumda bağırıyorum ağlıyorum eşim uyandırıyor. Lütfen ne yapmalıyım yardımcı olun allah rızası için daha 21 yaşındayım 16 yaşımdan beri bunlarla uğraşıyorum. Çok yoruldum artık hocam gerçekten. Korkuyorum eşimlede sorun olacak diye allah rızası için yardımcı olun.

  1. Önlem alınması gereken bir durum gibi görünüyor. Sara nöbetlerinin bizim ilmimizde adı başka oluyor ama bunu sana özel olarak bildireceğim. Fiziksel bir tespit yapılamadıysa ruhsal olarak bakılacak demektir. Tabi bu antidepresan gibi ilaçlar alın anlamına gelmez. Durum senin için zor ama imkansız değil. Beni özel olarak ara lütfen. Elimde bu işlemler için daha önce sonuç aldığım dualar var. Seninle ücretsiz olarak paylaşacağım merak etme. Yaşın genç evliliğinde mutluluklar dilerim.

 31. Mrb hocam 2016 dogumlu kizim var kizim dogduktan sonra ev almak nasip oldu yeni evimize gecmeden de huzursuzluk vardi evimizde ama gectiktwn sonra daha fazlalasti esimle hep tartisma huzursuzluk hergun heran sebebsiz tartisma cikabiliyor bazen evden kendimi zor disari atiyorum eve girmek istemiyorum hep bas agrisi uykusuzluk hayatimiz mahvolmus gibi hersey ters gidiyor evimizde kotu biseyler olabileceginden suphelenmelimiyiz

  1. TAbi kesin bir şey demek zor, ama içinde bulunduğunuz durum pek de normal değil. Bakım yaparak yardımcı olmaya çalışalım. Bir hamle varsa size karşı tasarlanmış tespit etmeye çalışalım. Beni arayınız lütfen.

 32. Merhaba hocam evimin çoğu yerinde muskalar çıkıyor.Ve bi mahkememiz var 8senedir sürüyo bitmiyo tam bitecekken birden başka bişey çıkıyo ve darlık çekmeye başladık Bunuda çok şükür de ne yapmamız gerek

  1. İbadet edip dualarınızı aksatmayın. Yüce Allah’tan yardım isteyin şüphesiz ki O’nun herşeye gücü yeter.

 33. Merhaba hocam
  Annem ve babam 20 yıllık evliler.babam sürekli annemi üzüyor son günlerde daha da arttı maddi durumumuz iyi ama annem ve biz dört kız kardeş hiç mutlu değiliz.sürekli bir baskı halinde ağza alınmayacak sözler sarf ediyor artık hiç sabrımız kalmadı çok kötü durumdayız lütfen yardım eder misin

  1. Ben bu konuda bir şey yapabileceğimi sanmıyorum. Aile içi kavgalar her zaman olabilir. Ama ille de bir bakın hocam dersen beni whatsapp ile ara lütfen.

 34. Hocam merhaba.Bunu inanin icimde tuhaf bir hisle hatda gözlerim dolarak yaziyorum ve açıkcasıda çekiniyorum..Benim içimde bir şūphe var..Kendim ile.ilgili degil ailem ile ilgili..Annemin dedigine gore ilk evlendikleri zaman babam Kuran okuyan namaz kilan ve Cumalari hicbir zaman kacirmayan bir adam ama su an ki babamla aralarinda daglar kadar fark var..Eskisi gibi degil hicbirsey..Onceden baya iyi para kazanan babam suan kazanamiyor bile..Cocukken bu tarz seyleri bilmedim icin aklima gelmezdi ama simdi babam annemi aldatma girisimine bile kalkisti..Sadece merak ediyorum gercekten buyu yapilmismidir yoksa yapilmamismidir ? Bu ucretsiz bakim dediniz seyi denemek istiyorum ama dedim gibi cekiniyorum

  1. Elif hanım çekinecek bir şey yok. Bizler de insanız ve kimseye bir zarar vermiyoruz. Tüm dinlerce kabul görmüş gizli ilimlere onlarca yıl emek vermiş insanım. Bu nedenle de elimden geldiği kadar insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sizin durum da biraz karışık tabi. Bu kadar değişim bazen olabilir ama sebepli midir yoksa sebepsiz midir buna bakmamız gerekiyor. Beni whatsapp ile arayın lütfen durumunuza bakmaya çalışalım.

 35. Hocam merhabalar. Benim annem son 4.5 aydır sürekli huzursuz ve hasta. Sürekli öleceğini söylüyor. rüyada sürekli kâbus, kalbinin sıkıştığını nefes alamadığını söylüyor. Sürekli iştahsız. Hiç yemek yemiyor.Hangi hastane hangi doktora gittiysek bir sonuç alamadık. Hiçbir şeyin olamdigini psikolojik olduğunu söylüyorlar.Geçen bahçede toprağın altında bir yumurta bulduk acaba buyumu yapıldı anneme.

  1. Tabi olabilir,
   Ama tam olarak emin olamam. Bunun için kendi yöntemlerim ile bakımlar yapmak durumundayım. Bana whatsapp ile ulaşın bir bakalım.

 36. Hocam 3,5 yillik evliyim. Evliligimin ilk yili guzeldi. Sonrasinda esim ailesinin laflariyla hareket eder oldu, bizim istegimjzden cok onlarin isteklerini yapti. Hic konusmaz, gulmez. Eskiden cok neseli, yerinde duramayan bir adamdi. Simdi uyusuk, suratsiz birisi oldu. Iki yildir cocugumuz olmuyor. Doktora gidiyoruz hic bir sorun yok. Bizim evimize de bir buyu yapilmis olabilir mi? Hem evimizin huzursuzlugu icin hemde cocugumuz olmasin diye?

 37. Merhaba hocam , evimizde 6 7 aydir sürekli bir huzursuzluk hakim ailece hicbirimizin işi yolunda gitmiyor ben nisanliydim nişanı attim kiz kardesim boşanma durumuna geldi hep bir huzursuzluk var üstümüzde eve girince sıkıntı geliyor ustumuze acaba ne olabilir bu durum

 38. Merhaba hocam eşimle 12 senedir evliyiz iki tane de çocuğumuz var eşim bana ve çocuklarına düşkün bir aile babasıydı ama bir buçuk senedir çok değişti eve gelmek istemiyor bana senin sesini duymak istemiyorum diyor ve beni başka bir kadınla aldatıyor ne yaptıysam vazgeciremedim beni sevdiğini de biliyorum bunları da sanki istemeden yapıyor sanki biri avucunun içine almış her istediğini yaptırıyo.boşanma aşamasındayı.biz çevreden de çok beğenilen bir çiftlik ve bu duruma gelmemiz bir kabus gibi buyu var midir hocam sizce ben düşünüyorum ama bir türlü bir yere varamadim

  1. Olabilir de olmayabilir de… Bu durumu bakımlar yaparak netleştirebiliriz. Eşinin bunca yıldan sonra birdenbire bu denli değişmesi elbette pek hayra alamet değil. Ama durum doğal bir süreç midir yoksa karanlık eller duruma şeytani bir işlem müdahalesi yapmış mıdır buna bakmamız gerekiyor.

 39. Merhaba hocam, olan bitenin mantıklı açıklamaları olsa bile içimde bir şüphe belirdi. Ailemin şu an oturduğu eve ilk taşıdığımız yıllarda (yaklaşık 8 yıl önce) aylarca lucid, karabasan rüyalar gördüm hayattan kopmuştum. Sonra buna direndim ve durumum hemen hemen çözüldü. 1 yıl öncesine kadar mutlu bir aileydik. Birden ekonomik olarak tamamen tükendik, babam annemi aldattı, aile içi ciddi sorunlar çektik ve hala çekiyoruz. Kimse iyi değil, ailemiz dağıldı. Bir ihtimal olağanın dışında bir sebep olabilir mi? Teşekkür ederim

  1. Olabilir fakat bu şekilde bir yorum yapmak zor. Bana whatsapp yolu ile ulaşırsan neler yapabiliriz durumu birlikte inceleriz. Durumun gerçekten çok üzücü ve karanlık görünüyor. Ama bazen hayatta böyle kötü şeyler olabilir. Dualarını et ve ibadetlerini eksik etme. Allah yardımcın olsun.

 40. Merhabalar. Esimle 1 yildir evliyiz. Sevgiliyken gayet iyiydik. Fakat evlendikten sonra siddetli kavgalar basladi. Sinir krizleri gecirmeye telefon firlatmalara basladim. Esime vurmaya ve zarar vermeye basladim. Ben bir kadinim ve sinirimi bir türlü atamıyorum. Esim yanima gelince huzursuz oluyorum tek kalmak istiyorum. Esim de cok sinirli her kavga ettigimizde bir seyler firlatiyor bir yerlere. en son artik biz yapamiyoruz dedik. Esimi cok seviyorum ama bazen ondan nefret ediyorum ve sinirlerime hakim olamiyorum. Evimizde surekli bir seyler bozuluyor, maddi sıkıntılar ne yapacagimi sasirdim. Desteginizi bekliyorum

  1. Yani barışmak mıdır niyetiniz yoksa sıkıntısız ayrılmak mıdır? Benden tam olarak ne istiyorsanız Whatsapp’tan arayarak söyleyin lütfen. Geçmiş Olsun

 41. Hocam y benim sıkıntım kardeşim 2.ci evliliğini 8 ay önce yaptı evlendikten bir ay sonra bizleri anne babasını düşman gibi görmeye başladı sürekli olay çıkartıyor kavga ediyor dövmeye geliyor hatta dövdü bile annem ve babamı önceden böyle değildi yardımcı olursanız sevinirim

 42. merhaba iyi gunler
  ben cok zor bi evlilik gecirsim evden esimin ceketin icinden muska cikti cok hocalara gittik kocamin ailesi tarafindan oldugu soylendi baya para bayildik birbirimizi bicakliycak kadar gozumuz donmustu simdi iyi sayiliriz ama annesi ne ister ise o oluyor esim yanima gelmek istemiyor disardayken eve gtmeyo bekliyiruz eve geldigimizde cinsel anlamda bile istemiyorum esimi surekli yorgunum yatak harici nerde yatsam biraz rahat uyuyorum yataga yattigimda dayak yrmis gbi kalkiyorum esim bi seviyo bi sevmiyo gibi davraniyo alttan alamiyorum esim de bende cocuk istiyoruz ama 4 yillik evliyiz daha yok ben birseyler hala ustumuzde oldugunu yapildiginu dusunuyorum hangi hocaya sordurtsak biri surekli birsey yaptirmis diyorlar yardimci olurmusunuz birseyler varmi isimiz maddiyatimiz yerinde gitmiyo bi uzak bi yakiniz

  1. Siz zaten hocalara bir şeyler soruyor ve sonra sormaya devam ediyorsanız benim vereceğim yanıtın bir ehemniyeti yoktur Ayşegül hanım. Bu yüzden lütfen işlem için görüştüğünüz kişiler ile iletişim kurmaya devam edin. İlle de benden yardım isterseniz o halde beni özel olarak arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir