Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde büyü insanların en genel olarak şüphe ettikleri durumun başında gelir. Son günlerde yolunda olmayan ve bir türlü anlam veremediğiniz durumlar yaşıyorsanız evde büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Bir insanı hedef alan işlemlerin pek çoğu medyumlara yardım eden kişiler tarafından evinize konabilir. Bunu genellikle gizli olarak yaptıkları için yakalama şansınız ya da görme şansınız çok azdır. Evinizde büyü olduğunu anlamanın elbette belirli kontroller neticesinde bir kaç yolu vardır. Fakat yine de bir uzman eşliğinde bakımlar yaptırarak tam karar vermek çok daha doğru olacaktır.

Eve yapılan büyüler genellikle ayırma büyüleri, birini hasta etme büyüleri, huzursuzluk ve kavgaya sebep olabilecek şeytani işlemler gibi isimler alırlar. Birçok yöntem özellikle evli çiftlerin ayrılması için muska haline getirilir ve bir şekilde evinize ya da evinizin yolunun üzerine konabilir. Bu gibi durumların yaşanması çok sık karşılaştığımız durumlardır. Sonrasında yaşadığınız sıra dışı olaylar bizlere büyü olduğunu gösterirken emin olmak için bir bakım yaptırmak şarttır. Bunlar genellikle remil bakımları ve su bakımları yardımıyla olabilir. Bakım sonrasında böyle bir durum olduğunu gözlemlenirse medyum hoca tarafından muskanın yeri ya da gizli bir tılsım var ise bunun yeri size iletilir. Sonrasında yapılacak olan yok etme üzerine ritüeller sizlere peyderpey aktarılır.

Evde çıkan huzursuzlukları bir türlü bertaraf edemiyorsanız, eşinizin ya da başka bir aile bireyinizin tuhaf hareketleri var ise ayrıca sebepsiz bir buhrandan etkileniyorsanız tüm bu belirtiler evde büyü olma ihtimalini son derece güçlendiren şeylerdir. Tüm bu belirtilerin yanı sıra çok farklı şekillerde kişiyi etkisi altına alabilir. Yaşadığınız yere yapılan işlemler hiç bir şekilde ne rahat ne de huzur bırakmaz. Her zaman tetikte ve mutsuz olacak şekilde etkilenirsiniz. Adeta bir kara bulut evinizin üzerine çökmüştür. Bu etki hanelerin hedef alındığı şeytani büyülerde her zaman ortaya çıkar. Çok dikkatli olunmalı ve eve tanımadığınız hiç kimsenin alınmaması konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Ayrıca en yakınlarınızdan bile şüphe etmeli kesinlikle yatak odanıza yabancı birini sokmamalısınız. Pek çok büyü yatak odasına gizlenerek yapılır ve sizleri felakete sürükleyecek etkileri başlatır.

Evde büyü varsa nasıl anlarım

Evde Büyüler Nereye Saklanır?

 1. Yastık ve yorgan içleri, özellikle gardıropların arkaları, yapıştırma ya da gizleme şeklinde olabilir.
 2. Evde saksı varsa çiçeklerin içine ya da bu saksıdaki toprağı eşeleyerek hemen altına bakılmalıdır.
 3. Dolabınızın içinde astarı olan giysilerinizin ki genelde en kullanmadığınız olabilir, içlerine hatta astarların içleri kontrol edilmelidir.
 4. Evinizin önüne her zaman ayak bastığınız herhangi bir yerine zift ya da domuz yağı dökülebilir.
 5. Aracınızın özellikle plakasının arkası ya da torpido gözünün üst tarafı gibi hiç ummadığınız yerlerine dikkatlice bakılmalıdır. Bazı büyülerde arabaya da konarak etkiler alınabilir. Araç kiminse o kişinin evi aynı durumu yaşar.
 6. Bahçeniz var ise ağaçların kontrolü yapılmalıdır özellikle dipleri eşelenerek bakılmalıdır. Bunun yanında bahçe karış karış araştırılmalıdır.
 7. Son olarak evin kapılarını dipleri özellikle arkaları ve eşiklerin içi bir de mutfak dolaplarının en ücra köşeleri iyice elden geçirilmelidir.

Bu saydıklarımız genel olarak eve yapılan büyülerin bakımlardan sonra çoğunlukla bulundukları yerlerdir. Fakat birçok farklı nokta yine evinize yapılan büyü için seçilmiş olabilir. Bu durum oldukça profesyonel olarak ele alındığı takdirde düşmanlarınız tarafından size hayatı zindan edebilecek etkiler yaratır. Çoluk çocuğunuz ve eşiniz sizi bir daha görmek istemeyebilir. Sebepsiz yere aldatılabilir ve hatta o güne kadar hiç yaşamadığınız çeşitli şiddetlere maruz kalabilirsiniz. Tüm aile sizi suçlayabilir ve en küçük durumlar bile pire deve yapılarak üzerinize kalabilir. Hatta bizler evlerine büyü yapılmış insanların öyle kötü durumlara düştüğünüz gördük ki bazen hırsızlıkla bile suçlandıkları acayip durumlar yaşandı. Bu yüzden evinize yapılan büyü nasıl anlaşılır konusu çok ama çok önemlidir.

Sizi kıskanan bir şekilde dost görünüp yanınıza yaklaşan herkes şüphe etmelisiniz. Bu yüzden yazımızın başında her zaman tetikte olmak gerekir deyimini kullandık. Taş hiç beklemediğiniz yerden ama özellikle en yakınlarınızdan gelecektir. Bu anlattıklarımıza dair endişeleriniz var ise Turan hocanın ücretsiz bakımlarından destek alabilirsiniz.

Evde Büyü Olduğunun Farklı Belirtileri

 1. Evde haberiniz olmadan bir şeylerin sebepsiz kaybolması.
 2. Eve girildiği anda yaşanan kötü enerjiden etkilenmek ve sürekli eve girmeme isteği ile karşılaşmak,
 3. Kabus görmek, karabasan etkisini çok sık yaşamak (bazen her gün), lucid rüyaların sürekli düşüyormuş hissini dönüşmesi ve bu sebepten uzun geceler uykusuz kalmak
 4. Sürekli yorgun uyanmak ve yatak odasında değil de salonda uyuma isteği, ayrıca ses olmadan uykuya dalamamak,
 5. Bunların dışında bazen biri tarafından izleniyormuşsunuz hissi de yine evde büyü olduğundan şüphelenmeniz için yeterli sebeplerdendir.
 6. Ne kadar uyunsa da sürekli yorgun uyanmak ve üzerinde bir ağırlık hissinden devamlı hissetmek…

Evde büyü olduğunu anladıktan sonra yapılacak olan tüm çalışmalar o güne kadar ki değerlendirilen süreçle belli olacaktır. Kim ve neden size böyle bir şey yapmış, sebepleri nedir ve sizin buna karşı ne gibi hamleler ile karşılık vereceğiniz yine ilgili medyumun tasarrufunda olacak ve sizlere yardımcı olacaktır. Ancak bu işlemlerde geç kalmak bazen bizlere şüphe edecek zamanı bile bırakmayabilir. Bu yüzden en küçük şüphenizde derhal bir yardım almaya çalışmalısınız. Aksi takdirde oldukça zor ve geri dönülemez durumlar yaşanabilir.

Eve yapilan büyüyü bozma

Maddelerde belirtmediğimiz bir husus daha var ki bu çok önemli bir ayrıntıdır. Bazen de evin içinde bir insanın sebepsiz yere hastalanması çok sık görülen bir etkidir. Bu hastalık doktorların kapılarını aşındırsanız bile çözümü olmayan çok spesifik bir rahatsızlık olabilir. Bir türlü teşhis konulamadığında bu durumda getireceği psikolojik yük sizin de tahmin edebileceğiniz gibi çok ağır olacaktır. Bu tarz hastalıkların sebebi evdeki şeytani enerjinin üzerine çökecek bir beden bulmuş olmasıdır. Bu beden olarak kim seçilirse o kişi hastalanır ve uzun süre yatağa bağlı kalabilir. En kötü yanı ise hiç bir doktorun bu durumu çözemeyecek ve son durağınızın psikiyatri gibi boş klinikler olacağıdır. Zira herhangi bir ruhsal rahatsızlığı olmayan insana ağır ilaçlar verilecek ve iyice içinden çıkılamayacak bir durum yaratılacaktır.

Evde büyü yapıldıktan sonra sayılacak etkiler hayli fazla olmasına rağmen neresinden tutarsanız tutun bir an önce işlemi bozdurmak zaruridir. Eve yapılan büyüsünün bozulması hususunda da yine işinin ehli bir takım medyum hocalardan destek almak şarttır. Oysa birçok insan bu işle kendisi uğraşmaya kalkışıyor. Sağda solda okudukları gereksiz ve hiç bir etkisi olmayacak ritüelleri evlerinde deniyor sonrasında ise ya hiç bir şey değişmiyor ya da her şey daha da kötüye gidiyor. Bu yüzden amatör olarak eve yapılan büyünün bozulması mümkün değildir.

Genel olarak maruz kalan insanlar şu soruları soruyorlar:  Üstümde büyü olduğunu nasıl anlarım ya da büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız veya evde büyüyü bulmak için dua… Bu sorgular neticesinde bir takım bilgilere ulaşmaya çalışan insanlar için bu makalemizi okumalarını ve gerçek bilgilere nail olmalarını arzu ediyoruz. Bir çok soruya cevap niteliği taşıyan yazımızın içinde aradığınız cevabı bulamaz iseniz en uygun zamanınızda medyum Turan hocamızdan destek alabilirsiniz…

Hatta bu bilgiyi bizlere sorulan sorulardan dolayı sizlere vermek isterim ki: “Evimin dört köşesine sarımsak astım büyü bozulur mu?” ya da “Evimin tüm duvarlarının dibine işedim büyü bozulmuş mudur?” bu tarz soruları ne yazık ki ciddi ciddi sorarak inanan insanlar var. Bu yüzden siz siz olun bu şekilde hamlelerle sadece kendimizi kandıracağımızı unutmayın. Nasıl ki hastalık halinde doktora gidiyorsak bu ilmin de doktorları var. Bu yüzden çok dikkatli ve akıllı olmak zorundayız. Dünya kadar şarlatan sizi olmadık saçmalıklara sürüklemek için hazır bekliyor. Bunlardan korunmak sizin özgür iradenize ve mantıklı hareket etmenize bağlı değerli dostlar…

İş Yerine Yapılan Büyüler

Bazen de iş yerine yapılan büyüler hayatımızı karartmak üzerine planlanmış ve tüm kısmetimizi ve kazancımızı durdurmak üzerine kurulmuş olabilir. Böyle kötülükleri de ne yazık ki çevremizde çok sık görüyoruz. Özellikle kıskançlık ve “onda var bende yok” duygusu insanları şeytana uyduruyor ve bu işlemlere sürüklüyor. Gözü dönen insanların da dünya nefsine yenik düşüp ne yapacakları belli olmuyor. İş yerine yapılan büyülerin sonucunda bu etkiler kişilere, eve ve en yakın sevdiklerinize kadar uzanabilen etkiler yaratabiliyor.

İş yerinde yine yukarıda yazımızın içinde belirttiğimiz maddelerin yanı sıra bir de depo gibi yerlerimiz var ise oralara dikkatlice bakmak gerekir. Büyü iş yerinde her yere gizlenmiş olabilir. Hatta daha da korkunç bir şey var ki o da büyü hiç iş yerine sokulmadan da sizi etki altına almış olabilir. Bu yüzden çok dikkatli davranmalı ve dostunuz ile düşmanınızı iyi ayırt etmelisiniz.

İş yerine yapılan büyüler genellikle agresiflik ve unutkanlık başta olmak üzere kişilerin üzerinde çok sıkıntılı etkiler yaratır. Eğer çalışanlarınız var ise son günlerde sizde herhangi bir olumsuz ve değişik durum gördüler mi görmediler mi bunu sorun. Ayrıca en yakınlarınıza henüz yolun başındayken bu konuyu danışın ve bir medyumdan bakım yapmasını isteyin. Böyle bir durum yaşıyorsanız Turan hocamızla iletişim kurabilir ve kendisinin yüksek ilminden son derece insani bir şekilde istifade edebilirsiniz…

“Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır” için 298 yorum

   1. Hocam ben evde yokken içeri biri girmiş kapı eşliğine su dökmüş yatak odası eşigine su dökülmüş kapılara duvara kırmızı sulu birşey dökülmüş sirke de olabilir yatak dolabına dökülmüş aynı şey odanın orta yerine yine dökülmüş ve ben memlekette gidip geldim iki baş örtüm kaybolmuş yardm edin

     1. Hocam yazını okudum benim eşimle aram açıldı büyü yapıldığını yazınızdan okuduklarıma bakarsak sürekli uyku dalıp gitme durgunluk bir bakabilirmiyiz hocam bekliyorum

     2. Özel bir bakım yapmak gerekecek sana. Beni ararsan bu konuyu değerlendirebiliriz.

 1. Merhaba hocam.. Bir ay kadar öncesinde garip kötü bir rüya gördüm. Rüyamda çok afedersiniz annem ve kuzenimin cinsel ilişki yaşadığını gördüm. Rüyanın sonunda annemle babam ayrılacak oluyorlardı bende rüyamda ocağım söndü diye ağlamaya başladım , uyandığımda da ağlıyordum. Farklı bir şehirde üniversite okuyorum annemi görmeyeli biraz olmuştu , fotoğraf gönderdiğinde gözlerinde hüzün görüp soruyordum iyi misin diye iyiyim diyordu. Ama bu bir ay içinde annem daha da kötüye gitti en basit şeylere sinirleniyor , tahammülsüzleşiyor , uzlaşmazlığa düştüğümüz herhangi bir konuda aşırı tepkiler veriyor. Babamdan duyduklarım ise şunlar: bir yere sabit bakıyor , bazen aşırı gülüyor bazen ağlama geliyor. Çevrede ki herkese farklı davranıyor. Psikolojik desem böyle bir anda ortaya çıkması çok şaşırtıcı. Rabbim korusun büyüden şüpheleniyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz hepimiz perişan olduk onun bu hallerine.

  1. Durum oldukça karışık görünüyor. Beni ararsanız görüşmemizi daha sağlıklı yaparız.

     1. Hocam evimde muska oldugunu söylüyorlar bu nasıl bulabilirim aile içi kavgalar oluyor ve hastalıktan kurtulamıyorum

     2. Kim söylüyor evinde muska var diye? Varsa yerini de söylettirin derim.

 2. Hocam merhaba , son bir senedir rızkımız tamamen kesildi gibi. Geçtiğimiz Eylül ayında abimin düğünü vardı. Şuan iş yerimi dahi kapatmaya gidiyorum. Aynı zamanda evimizin her yerinde duvarlarda su kaçağından dolayı kabarmalar oldu. Ama normalde tek bir yerde olacak birşey tüm evde olmaya başladı.

  1. Aklıma gelen bir takım şüpheler var ancak özel olarak görüşsek daha doğru olur. Lütfen beni arayınız.

  2. Salih kardeşim allah her zaman sizinle olsun evdeki şu olayını büyüye falan bağlamayın rızkınıza gelince yalnız allahtan dileyin ve ona sığının allah kendine el acanları geri çevirmez namazınızı eksik etmeyiniz evde bolluk bereket olması için namazınızı kılın ve yalnız allahtan dileyin önce ruhen huzuru bulacaksınız daha sonra allah bereketini verir allah yardımcınız olsun

 3. Selamun aleykum
  Bizim evde yaklasık 1 yıldır şiddetli bereketsizlik hüküm suruyor. Bununla birlikte kardesim (22) evde huzursuzluk olusturuyor. Evdeki bazı eşyaları caldıgından ve kırdıgından supheleniyoruz. Ceviz kabuğunu doldurmayacak seylere bile tahmin edemeyecek kadar sinirleniyor gozu dönüyor ve öldürme teşebbüsünde bulunuyor. Anne ve babama ağza alınmayacak küfürler ediyor en ufak bir uyarıda bile. Gece gec saatlerde uyuyor sabah gec saatlerde kalkıyor. Evde cok aşırı bir huzursuzluk hakim.

  1. Durum ciddi görünüyor ancak iyice bakmadan ne olduğunu tam olarak anlamak zor. Benimle whatsapp yoluyla iletişime geçiniz…

  2. Selamün aleyküm hocam biz eşimle bazen çok iyi uyum sağlıyoruz bazen de karşımda eşim yokta başka biri varmış gibi hissediyorum ufacık şeylerden tartışma çıkartıyor çocuklarla ve benimle ilgilenmiyor ne yapacağımı şaşırdım sizce ne yapmalıyım

 4. Merhaba, tam şuan yatağın çarşaf,alez vs altından örümcek buldum. Kolları bacakları ayrı ip gibi yatağın desen arasına dizilmiş. Kendi girmiş olsa ezilip ölmesi lazım, yada 1-2 bacağı belki vücudunda kalırdı ama bu sanki özenle parçalanmış. Örümcekle yapılan büyü var mı? Varsa ne amaçla yapılmıştır? Görmek isterseniz fotoğraf çektim, mail gönderebilirim

 5. Merhaba.
  Esimle aram cook bozuk. Birbirimizi seviyoruz ama bir turlu siddetli kavgalardan kacinamiyoruz. Bosanma yollarina bas vurduk Ama bi turlude birbirimizden uzaklasaliyoruz.
  Esim camiye gidiyor ve bir kisi nasil bilmiyorum. Artik enerjilerle mi oynuyor. Buyu oldugunu soyledi esime.
  Arti buyunun etkilerini okumustum.
  Malesef bizde Var diye dusunuyorum.
  Bana yardimci olabiliyomusunuz.
  Ne yapacagimi billiyorum artik. Sasirdim.
  2 de cocugumuz Var.

  1. Öncelikle geçmiş olsun Hatice Hanım gerçekten çok üzüldüm evliliğinizin bu denli sarsılmış olmasına. Bu ilimde bir çok yöntem kullanılabiliyor enerji de bu kulvarlardan yalnızca biri. Durumunuza bakım yapıp biraz daha hakim olmak gerekeceği için bana özel olarak ulaşmanızda fayda görüyorum.

   1. Hocam selamlar,
    Hemen hemen ayni durumdayim hatice hanim ile , 3 yil önce kaynimin sevgilisini evimde kaldi onlar mutsuz bir ciftti, Ben esimi ölesiye seviyorum herkez tarafindan sevgimiz bilinir, suan kocamdan nefret ediyorum ama seviyorum neden nefret ettigimi bilmiyorum ama kopamiyorumda,
    Üstüne altinlarim calindi sirket batti ias ettim arabam cöp oldu hamilelik kotu gecti. Surekli taskndim fayda gormedim esim uyuyamiyor oda mutsuz hic birseyden mutlu olamiyoruz..

    Ben bu kadini 3 yil önce rüyamda gördüm ellerinde muskalar bana dogru bakiyordu seytan gibi …. Cok korkuyorum hep yanliz oldugum bir yerde aklima 3 harfliler geliyor icim titriyor… Isiksiz yatamam yanliz evde kalamiyorum.. bana birsey söyleyin lütfen

    1. Allah dostu güzel insan namaz önemli allaha sığın ve ondan yardım dile allah her zaman seninle oksun

     1. Şirke düşürüp, Allah yolundan uzaklaştırılıyorlar.Halbuki şeytan daim tuzakta vesvese vermekte.İnsan işi zor akl ederse ne ala.Yoksa kaybolan imanı çıkmaza girmekte, gözler kalpler kör hakikatten uzak keşke Allah tan istese , Yoldan çıkmışlarla, çıkaracaklarını, yalanlar ve tuzaklarla ağızlara,boyunlara
      gem vuran şeytan beklemekte.

  2. Selam merhaba hatice hanim,
   Bende ayni durumdayim yorumunuzu okudum, bende ruyamda 3 yil önce kaynimin sevgilisini gördüm bu sahis evimde kalmisdi istemiyordum ama bizde büyüge saygidan Engel olamadim cok mutsuz bir bayandi beni kiskandigini hisediyordum, sonrasinda bu kadini ruyamda gordum ellerinde büyüler yapmis muskalar vardi bende sen napiyorsun dedim 3 harfli gibiydi korkunc bi ruya, ardindan , cok degil bir kac zaman sonra deliler gibi sevdigim esimden sogudum altinlarim calindi is yerimiz batti arabam cöp oldu iflas ettim evimde gram huzur yok hamileligim kotu gecti hastanelik oldum icimde sikinti daralti aglamar kavgalar vs.
   Ne yapacagimi bilmiyorum … Ama sunu fark ettim cekemeyenler yapar Allah korkusu olmayanlar, hatice hanim evine giren samimi görünenden süphelen okadar igrenc cekemeyenler varki Allah yardimcin olsun turhan hoca lutfen mesajimi okuyup bana yardimcin olun tskler

 6. Benim yengem var hocam esiyle çok iyiler ama diğer yengem onlara ve eve büyü yaptırmasından şüpheleniyoruz. Çünkü çok kavga ediyorlar ve babası kavga ederken kafasını duvara vuruyor ayni hareketi 3 yasındaki oğlu da yapıyor. N’apabiliriz hocam?

  1. Tüm aileye etki eden bir büyüye maruz kalmış olabilirler. Fakat bunun için emin olmak ve çeşitli bakımlar yapmak gerekiyor. Buradan bir şeyleri tespit etmek mümkün değil.

 7. Merhaba ben de uzun zamandir kendi odam da uyuyamiyor bir seyler izlemeden uykuy dalamiyorum. Ve gercekten salonda uyuyorum. Nefesim daraliyor geceleri deli gibi uykum olmasina ragmen uyuyamiyorum ve hep esneme ve halsizlik var bitkinim surekli tas tasimis gibi ve bazi zamanlar asiri asabi ve huysuzum sevdiklerimi istemeden uzuyorum ne yapmam gerek 🙁

  1. Bir psikologtan yardım alabilirsin. Bu konuda güzel ilaçlar var ve sana yardım edebilir. Büyü olduğunu zannetmiyorum.

 8. Merhaba hocam. Annem çalışıyordu sebepsiz yere kovdular ve işten çıkardılar. Beni de kabul etmiyorlar işe almıyorlar. Sebepsiz yere. Abimi de işten çıkarmaya çalışıyorlar. Babam sabah eve geldi işine son vermişler. Ne olduğuna anlam veremiyoruz evin rızkı mı kapandı yoksa büyü mü var bilemiyoruz. Hepimiz çok mutsuzuz. Evin içinde annemle ben hep halsiziz. Sizce ne olabilir hocam biz büyü olduğunu düşünüyoruz

  1. İlayda kızım bu olaylar peş peşe yaşanmış. Gerçekten çok üzücü bir durum. Fakat sebebini bakım yaparak görmeye çalışmak lazım. Gerçekten ailenize düşman ve sizin rızkınıza uzanacak kadar şeytanlaşmış birtakım eller var ise bunların tespitlerini yapmalıyız. Daha sonrasında koruma için ise bazı çalışmalar yapabiliriz. Bana özel olarak yaz olur mu duruma birlikte bakalım.

 9. Merhaba hocam benim bi sıkıntım var ama nasıl anlatsam yaklasik iki haftadır gözüme uyku girmiyor sol tarafıimda ufak bi şancı var disarida gezerken bir şeyin yok evi geldiğimde içim daraliyor eşimle sürekli tartışma halindesin doğru düzgün bir muhabbet ettiğimiz yok bu durum büyü mu acaba

 10. Merhaba hocam. Annem ve babam 1-2 haftadır sürekli kavga ediyor. Iş boşanmaya kadar uzayacak gibi görünüyor. Evde bereketsizlikte var. Ne yapabiliriz büyüyü nasıl bozabiliriz? Teşekkürler…

 11. Hocam selamın aleyküm benim babam hasta doktora gidiyoruz bütün sonuçlar temiz çıkıyor ama hastaneden gelince evin bedellerin başına basar basmaz hastalanıyor evde oksijen tüpleriyle duruyor gözünü açamıyor yardımcı ola bilir misiniz?

  1. Babanızın durumuna çok üzüldüm Cemal Bey, bakıp ilgilenmek gerekiyor. Şimdiden bir şey diyemem ancak whatsapp’tan mesaj atın kendinizi hatırlatın lütfen.

 12. Selamın aleyküm hocam bende evde büyü olduğundan suphelenyrm bu sayede bu sayfayı buldum evde sürekli huzurszlk oluyor evdeki herkes sudan sebebten kavga ediyor annem sürekli hasta ve doktora gitti ağıryan yerinden bu hastalık yokmuş ama yinede hasta bn sürekli izlendiğimi hissedyrm gece uyuyamyrm sürekli göz görüyorm bazen siyah bazen mavi gece sürekli uyanıp diğer odaya gecyrm bu aralar sabah ezanı okunmadan uyuyamz oldum kendi yaptığım odada zaten uyuyamyrm kardeşim de aynı odada havada düğümlü halat görms gecen sene ve tuhaf rüyalar görüyor bnde görüyorm önceden birçok büyü yapıldı bu aileye yine olduğunu düşünüyorum bu aile derken bize olmasa bile dedem lere yplms anne tarafmda da çok yplms onlara karşı aynı şekilde baba tarafmda evden cikmak istyrz ama sürekli bir aksilik oluyor yine aynı evde klyrz ev almyrz bnm yaratığım oda önceden annmlern yatak odasıydi bn odanın bir bölümnden suphelenyrm hissedyrm bimiyrm blkide pskolojikdr hissetmyrmdr ama kardeşim de orda görüyor çoğu şeyi ve bizim evimize yıllar önce bı kadın gldi ölmüş bir kadın ismi verdi bn buyum senin adın üzerine gldm dedi anneme kalıplı çarşaflı bir kadındı bn küçüktüm kapıyı da bn acmstm ozmnlar dediği kadının öldüğünü blmyrdm sonradan ismi tarih derdinde isleynce öğrendim aynı kadın yıllar önce anneannemede glmiş bu kadın anneme yumurta kırdırdi cami gördü annem orada ve içinden geçenleri de bliodu sizde iki yada üç birini söyledi büyü var dedi birini bozdm birini incir ağacına bağla dedi annm inanmadı hatta birini merdiveni altına koy o kişi felç olacak dedi annm onu da günah diye yapmadı o aralar annemin başı çok agriodu bize vuruyodu o ağrısı kadın oylr gldkten sonra geçti ve kadın hiçbir odayı gezemdi ozmnlar annmn yatak odası olan yani bnm yattgm oda ya gldi ve dediğim bölgeyi inceledi annem sormuş bize glrkn kimse de görmemiş bnde bazen çok huzursuz oluyorum belki de pskolojikdr blmyrm ama kötü biseyelr hissedyrm sürekli ve yataktan tam dalarken sanki bni havadan aşağı birakiolar gibi düşüp uyandrlyrm annm de çok şey yaşadı burdan bukdr yazablryrm Hocam ve annem bizzat görüyor napmam lazm hocam ev çok huzursuz gücüm kalmadı artık

  1. Bir önceki mesajına cevap yazdım Serra Hanım. Bana özel olarak ulaşın bu durum ciddi bir durumdur.

  1. Mesaj atarak ya da arayarak. Ana sayfada telefon numaram da mevcut. Ancak yine de arzu ederseniz 0555 104 23 85

 13. Aradım tlf.la açılmıyor
  Whatsappim bozuldu mesajda attım
  Sıkıntım var lütfen görüşme yapmak istiyorum Whatsappim olmadigindan lütfen mesajına tlf.aramama donus yapiniz

 14. hocam ben ve annem bu aralar ruyamizda surekli kotu seyler goruyoruz ve surekli geceleri uyyamiyorum sanki evde biri varmis gibi oluyo surekli korkutuyolar ve carsafin arasinda 2, 3 tane siyah kurdele buldum ve anlayamadim cunku surekli yikariz birden cikti ve hemen yaktim onlari ve babam bu aralar hep gec geliyo huzursuz hareketleri degisti sizce buyu yapilmis olabilir mi

  1. Fikir olarak yapıldı ya da yapılmadı diyemem fakat ters giden bir şeyler var gibi görünüyor anlattıklarınıza bakılınca. Bu yüzden Aslı hanım görüşmek isterseniz lütfen randevu alın. Haneye yapılan bir durum var mıdır var ise nedir bu konuları birlikte değerlendirelim.

 15. Merhaba hocam
  Benim evimde busuru olaylar oldu
  Bir gece elekrikler kesildi, evimizin onundeki elekrik kutusu yanmis, az daha butun ev yanabilirdi
  Bir kac gun sonra bebegimle arabamiz tam otabanin ortasinda durdu
  Bir kac hafta sonra merdivenlerden binerken bir basamagi gormedim ve parmagimi kirdim
  Dun aksam da bir yasara ucuyordu evimin icinde
  Bir buyuden gelebilirim acaba

  1. Bu etkiler çok belirgin bir büyü olduğunu gösterir gibi… Ancak yine de tam bir bakım yapmadan emin konuşmak mümkün değildir. Bana whatsapp aracılığıyla ulaşırsanız duruma bakmaya çalışalım. Geçmiş olsun vakit kaybetmeyin lütfen.

 16. Hocam iyi günler.
  Sevgilimin evine ben tanımadan önce kapılarının üzerine domuz yağı sürüldüğünü ve bunun komşuları tarafından yapıldığı söylenmiş birileri tarafından. O ev yıkılıp yeni ev yapılmış fakat eve gittiğim bir günde koridordan geçerken koridorda bulunan aynanın yanından geçtim. Tuhaf bir şekilde aynadan negatif enerji almaya başladım. Bunun üzerine abdest alıp öğlen vaktinin namazını kıldım. Ve son sünneti kılarken nefes nefese kalmaya başladım.
  Sizce bu evde bu tarz bir şey var mı?

  1. Olabilir. Bu tarz kötü enerjiler eve kadar ulaştığında fiziksel tesirler göstermeye de başlarlar. En kısa zamanda ulaşın bana lütfen. Whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

 17. Merhaba hocam iyi günler evimiz önceden çok bereketliydi babam namazını kılar her işinide aile büyüklerine danismadan yapmazdı ancak bi süre sonra evimizin huzuru kaçtı babam her gece alkol alarak annemi dövmeye başladı borç yapmayalım diyoruz ancak asla bitmeyen borclarimız var cuma namazına dahi gitmez oldu tek bir sefer sure okuduğunu duymadım herkes tarafından sevilen bir adam ancak huzursuzluk çıkarıyor çoğu gece. Namaz kilmak istiyorum ancak icimden gelmiyo ve eve gelen kisinin uykusu geliyor hemen. Ben hiç bisey yokken göğüsümden hastalandım annem de kanser başlangıcı vardı tiroidden ameliyat oldu uzun zaman once de dedem bir traktorden duserek bacagini kırdı ve teller takıldı babaannemde bacağından ameliyat oldu babam gece rüyalarında ölümü görüyo sürekli farkında olmadan 2 gün arayla ormanda calisirken önce babamın kaşı yarıldı daha sonra dedemin gözünün altına ağaç geldi anlam çok erken yaşta kaçarak evlendi. Evlendigi aile kotu bir aile.Eve huzursuzluk büyüsü yapıldığını düşünüyorum hocam fikirleriniz neler

  1. Sevilay hanım öncelikle babanızın durumu gerçekten şüphe uyandırıcı. Bence haneye yapılmış bir işlem olabilir. Bunun içinde bana yazın lütfen. Görüşme yapalım. Durum hiç iç açıcı değil görünene göre…

 18. Merhabalar hocam. Evimizde son 2 yıldır aşırı huzursuzluk var. Ben yaklaşık 1 yıldır ailemden uzakta yaşıyorum ve bu huzursuzluk aşırı bi şekilde artmaya başlamıştı. Bazı adı duyulmuş hocalara gittik ve hanemize büyü yapıldığını söylüyorlardı biz kulak ardı ediyorduk. Bugün ailemle telefonla görüştüğümde bana evin giriş kapısı üzerindeki doğalgaz borusunun arasına ve evin iç kapısındaki borunun arasına sıkıştırılmış muska büyü bulduklarını söylediler. Annem bundan bi kaç ay önce muskayı gördüğünü ve bi türlü ordan alamadığını hep ihmal ettiğini söyledi. Bu arada annem yılllardır psikiyatri kliniğinde ilaçlarla psikolojik tedavi görüyor. Bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. En kısa sürede yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  1. Emre bey, durum açıkça belirgin. Size karşı yapılmış bir düşmanlık söz konusu. Belki de valideniz boş yere yıllardır ilaç alıyor. Bu tip etkilerin tıpta bir karşılığı ne yazık ki yok. Antidepresan ilaçlar ile süreç kazanıyorlar zira yapabilecekleri bir şey olmuyor doktorların. Bakım yaptırmanızı öneriyorum yeniden. Dilerseniz beni arayabilirsiniz.

 19. Hocam merhaba ;
  Eşimle 10 aylık evliyiz ve eve girdiğimiz günden beri hergün kavga ediyoruz ayıptır söylemesi cinsel durumda bile kavga ediyoruz hocam evimize biri gelip gittikten sonra illa kavgamız var ve illa 1 eşyamız zarar görüyo. Birbirimizi çok seviyoruz ama çok ta üzüyoruz . Eşim sözlüyken sözlüsünden ayrılıp benle bi ilişkiye başladı acaba onun bi parmağımı var büyümü yaptırdı diye düşünüyorum evimizde herşeyimiz var ama huzurumuz yok . Çok göz alıyoruz kaynanamın yanından ayrılıp bi grzmeye gidelim zehir oluyo kavga edip geliyoruz eve sonumu ne olcak bilmiyorum lütfen yardım edin

  1. Merhaba Selen Hanım,
   Öncelikle durum çok üzücü. Ancak evliliğin ilk yıllarında böyle şeyler olabilir. Yine de durumun bir büyü olup olmadığına bakmamızı istersen beni whatsapp ile arayabilirsin. Umarım en kısa zamanda mutlu günlerine geri dönersin Allah’ın izniyle…

 20. hocam merhaba benım sıze bır sorum olacaktı annem 2 yıl once evın onunde 2 ıgne bulmus ve tuvalete atmıs 2 yıldır evde duzgun huzur yok babama karsı ıyıce nefret oluor bende cunku arada cumaya gıdıordu onada gıtmez oldu gıt deyınce bana laf edıor ev durumumuz bu yıl para konusunda asırı sıkıntıdayız ben uyurken karabasan oluor evde cogunlukla yanı hocam bu olanlar haneye yönelık buyumudur yoksa sahsa yönelıkmı

  1. Çiçek hanım bakmadan anlamak zor. Ama valideniz neden iğneleri tuvalete atmış o kısmı gerçekten anlamakta zorlandım. Bu gibi şeylerde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bana yazın lütfen whatsapp ile duruma bakmaya çalışalım.

 21. Merhaba hocam benimde basimdan cok kotu olaylar gecti evleneli beri 5. Senedeyim evlendikten bi kac ay sonra basladi hersey hamile kaldim geceleri uyuyamiyordum kabuslar goruyordum 3 4 defa kalkiyordum uykumdan bagirarak ezan sesini duyduktan sonra yatabiliyordum sadece kimseyi gormek istemiyordum hic disari ckmak istemiyordum evim pislik icinde olsada hic rahatsiz olmuyordum bundan ruyamda bir saman cuvalinin icinde muska varmis ben onu almak istiyorum ustunde siyah bir kedi oturuyo itiyorum kakiyorum yinede gtmiyor bbn onunla ugrasirken kedi ustunde öldu yinede cekemedim oradan muskayida alamdim bebegimin cinsiyetini ogrendikten sonra saglikli bebegime hastalikli bir bebek dedi doktorlar almak istediler aldirmadim 7 ay boyunca buna benzer ruyalar hep gordum karnima basiyorlardi sonra bebegimi erken dogurup kaybettim sonra esim issiz kaldi borclandk beni aldatmalara basladi ben annemler gttim oda geldi oraya yerlestik oraya gidince kabuslar bitti cok saglikli bi kiz bebek dogurdum ama esim orda kalmak istemedi tekrar geldik esimle aram hala kotu beni aldatiyor surekli baska kadinlarla acaba bir buyu etkisi olabikir mi lutfen yardimci olun bana

  1. Hatice hanım eşinize sizden soğuması için bir işlem uygulanmış olabilir. Ya da hanenize maddi kayıplar vermeniz için basiret büyüleri yapılmış olabilir. Yani daha sayabileceğimiz onlarca işlem mümkün olabilir. Fakat bu işlemler hepsi birer ihtimal. Bakım yapıp duruma hakim olmak gerekiyor. Beni aramanızı ya da whatsapp ile yazmanızı rica ederim.

 22. Hocam selamün aleyküm benim babamlar altı kardesler tek erkek benim babam beş tane halam var halalarımla iki yıldır küsüz görüşmüyoruz halamın bir tanesi bana cok iftiralar attı cok aglattı annemi beni evde sürekli huzursuzluk kavga var kucuk seylerden kavgalar cikiyor benim büyük halam bu büyü işleriyle uğraştığını duydum kendi gelininin yorganının icine değişik iğneleri dolamış bana cok beddualar etti ben suçsuz oldugum yerde evde namaz filan kıldıgımız halde sürekli bir sıkıntıda buhrandayız cok korkuyorum kafam karisik yardimci olurmusunuz

  1. Ararsanız yardımcı olurum İrem Hanım. Bu konuda çok konu ile karşılaştım bugüne kadar. İstenmeyen durumlar ama elbette ki yaşanıyor. Canınızı sıkmayın beni en kısa zamanda arayın lütfen…

 23. Merhaba eşime yanında çalışan bayan elemanı Adet kanı büyüsü yapmış ve eşim beni aldattı.biz ayrıldık eşimle ancak eşim sonrasında kendinde olmadığını iradesini tamamen kaybettiğini söyledi.bu tarz büyüler insanın iradesini alıp gerçekten kontrolünü kaybetmesine ve yaptıran kişiye bağlanmasına sebep olur mu?çünkü eşim beni çok sevdiğini ve tekrar biraraya gelmek istediğini söylüyor.ama ben affedemiyorum bi türlü.

  1. Hatice hanım bunun yapıldığını nereden biliyorsunuz. Böyle bir işlem yapıldıysa etkileri nasıl kayboldu da şimdi kendine geldi? Büyüyü tespit edip birilerine bozdurdunuz mu? Bu durum çok sağlıklı bir konu olarak gelmedi bana. Ayrıca evet büyü yapılırsa irade kaybolabilir ama sonra da kendi kendine düzelmez…

 24. Merhaba,

  Ben benim ve esimde buyu olduguna kanaat getirdim cunku hic huzurumuz yok gercekten hic bisey yokken bile siddetli kavga yapiyoruz iki tane cocugumuz var
  Esimle ne zaman ailesine Turkiyeye gitsek firtina gibi geciyor ben orda cok huzursuzum ne zaman onlarin evine gitsem sanki onume sert esen ruzgar sesi gibi bir ses beni rahatsiz ediyor ve ben diken ustundeyim.
  aslinda hic buyu isine hic inanan biri degilim ama gercekten baska care bulamadim.
  size gelecek durumumda yok cok uzaktayim.

  1. Sultan hanım uzakta olmanız bir sorun teşkil etmez. Sanırım Hollanda’dasınız. Bir çok işlem uzaktan da yapılabilir ve mümkündür. Hatta bazı uygulamalar sadece uzaktan yapılırlar. Bu yüzden dert etmeyin en kısa sürede beni arayınız. Bakım yaparak bir yol haritası çizmeye çalışalım.

 25. Merhabalar
  Biz eşimle 14 yıldır tanışıyoruz ama 3 yıl evli kaldık geçen sene ayrıldık Beni görmek istemiyordu boşanmazsam kendini öldüreceğini söylüyordu bende kabul ettim ve boşandık O süreç içerisinde kendini kaybetmişti resmen tanıyamaz olduk Dini bile sorgular oldu Ruh ve sinir hastanesine yatırmak istediler Çok zor bir süreçti Şuan tekrar görüşüyoruz ama tam birşeyler yoluna giriyor diyorum yine kavga gürültü Hem koparmıyoruz hemde yürüyemiyoruz artık çok yoruldum yıprandım Büyü müydü neden durulduk neden iyiydik neden kavga ediyoruz anlayamıyorum

  1. Dini sorgulamaya kadar gidildiyse geri dönülmez yollara doğru ilerliyor demektir. Elimden geleni yapmaya çalışırım. Beni arayınız..

 26. Hocam biz de 8 yıllık evliyiz. Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Mutluyduk. Ama evimizde bir takım şeyler olana kadar. Evden aşırı gürültüler geliyor. Perdeler camlar kapalıyken sallanıyor. Eşim sebepsiz yere hasta yatıyor 1 hafta yattı doktorda bi çare bulamadı bende zemzem suyuyla elini yüzünü yıkadım ve içerdim ondan sonra kendine geldi. Ama ufacık şeylerden tartısıyoruz çok huzursuzuz mutlu olamıyoruz. Çocuklarım da bizde rüyalarımızda korkuyoruz. Bana rüyamda devamlı yılanlar saldırıyor. Evliliğim çıkmaza girdi. Birbirimizi bu kadar severken ne hallere düştük bilemezsiniz. Ne yapıcagımızı bilmiyorum.

 27. Selamün aleyküm öncelikle güvenerek bunu yazıyorum umarım hayırlı olur.bundan 2 ay önce annemin rahim kanserinden rahimi alındı ameliyat oldu geldi ilk 1 ay hersey normaldi iştahsızlığı dışında sonradan artı şikayetler yerli yersiz ağlamaya başladı gece uykuları kesildi aniden hızlı hızlı konuşmaya cocuklasmaya başladı evde bir iş yapmaz yemek yapmaz yapmasını istediğimizde tuhaf tuhaf bakıp kaçıyo telefondan televizyondan nefret ediyo yani herşeyi denedik pskolojik dedik belli bi süre psikiyatri servisinde yatırdık bi fayda etmedi daha da kötüleşti hocam cidden şüphelerim büyü olduğu kanısında sizin fikrinizde önemli allah rızası için yardımcı olun benden hariç 5 kardeşim var ufaklar anne desteğine ihtiyaçları var ha keza benimde yardımcı olun lütfen

  1. Sedef hanım bakım yaparak evde herhangi bir büyü var mı görmeye çalışmalıyız. Haneye yapılmış bir işlemin tüm kötü enerjisi annenin üzerinde toplanmış olabilir. Bu konuyu yüzeyel olarak bilemeyiz. Beni ararsan elimden geleni yapmaya çalışırım.

 28. merhabalar hocam hayırlı günler 5 yıllık evliyim 3 yaşında oglum var evimizden evliliğimin ilk 3 ayından itibaren ileri gelen sürekli huzursuzluk mutsuzluk ve kavga var kaynanamla geçim sağlayamıyorum eşimle aramızda sogukluk var işten eve giderken hevesle gidiyorum eve varınca içimi sıkılıyor sudan sebebden kavga cıkmaktadır sürekli kötü rüyalar görmekteyim ve bu son zamanlarda oglum ile eşimde rüya gördüğünü korktuğunu anlatıyor eşimle birbirimizi çok severek evlendik hala çok sevdiğimi düşünüyorum ama emin olamamıyorum sürekli evi terkedip gitmek istiyorum hatta bazen annemin evine gidiyorum eşim gelip alıyor geri dönüyoruz ama düzelen hiç bir şey yok lütfen bizlerede yardımcı olun allaha emanet olun.

  1. Aysel hanım benimle özel görüşme yapın lütfen. Whatsapp ile arayınız. Ne yapabiliriz bakmaya çalışalım.

 29. Merhaba hocam,ben dün gece cocuk odasindaki dolap in üzerinde bir posete 20 tanenin üzerinde bakla buldum birtanede yarim var icinde posette topraga benzer biseyler de var ama bakladan mi veya toprk mi bilemedim. Bu ne olabilir oraya nasil geldi bilmiyorum.

 30. Merhaba hocam iyi günler. Ben evleneli 7 ay oldu. Evliliğimin 4 ayı çok rahattım. Evlenmeden önce bende ailemde büyüye maruz kalmıştık. Bir çok hocaya gittik muska yazdılar gönderdiler. Benim sara nöbeti gibi nöbetlerim oluyordu. Hastaneye gidiyoruz hiç bir sorun bulamıyorlardı. Kendi kendime konuşmaya başlamıştım aslında kendimle değildi. Dışarıdan o şekilde gözüküyordu. Bu aralar gece yine rüyamda o değişik yaratıkları görmeye başladım. Annemlere gidince yine fena oluyorum. Artık kendi evimde de aynı şekilde. Eşimin tarafıyla işgili sorunlar olmaya başladı ama benden yana. Yani ne yapsalar batıyor bana. Sürekli ağlama hissi ağlarken kendimden geçiyorum. Gece sesler duyuyorum uykumda bağırıyorum ağlıyorum eşim uyandırıyor. Lütfen ne yapmalıyım yardımcı olun allah rızası için daha 21 yaşındayım 16 yaşımdan beri bunlarla uğraşıyorum. Çok yoruldum artık hocam gerçekten. Korkuyorum eşimlede sorun olacak diye allah rızası için yardımcı olun.

  1. Önlem alınması gereken bir durum gibi görünüyor. Sara nöbetlerinin bizim ilmimizde adı başka oluyor ama bunu sana özel olarak bildireceğim. Fiziksel bir tespit yapılamadıysa ruhsal olarak bakılacak demektir. Tabi bu antidepresan gibi ilaçlar alın anlamına gelmez. Durum senin için zor ama imkansız değil. Beni özel olarak ara lütfen. Elimde bu işlemler için daha önce sonuç aldığım dualar var. Seninle ücretsiz olarak paylaşacağım merak etme. Yaşın genç evliliğinde mutluluklar dilerim.

 31. Mrb hocam 2016 dogumlu kizim var kizim dogduktan sonra ev almak nasip oldu yeni evimize gecmeden de huzursuzluk vardi evimizde ama gectiktwn sonra daha fazlalasti esimle hep tartisma huzursuzluk hergun heran sebebsiz tartisma cikabiliyor bazen evden kendimi zor disari atiyorum eve girmek istemiyorum hep bas agrisi uykusuzluk hayatimiz mahvolmus gibi hersey ters gidiyor evimizde kotu biseyler olabileceginden suphelenmelimiyiz

  1. TAbi kesin bir şey demek zor, ama içinde bulunduğunuz durum pek de normal değil. Bakım yaparak yardımcı olmaya çalışalım. Bir hamle varsa size karşı tasarlanmış tespit etmeye çalışalım. Beni arayınız lütfen.

 32. Merhaba hocam evimin çoğu yerinde muskalar çıkıyor.Ve bi mahkememiz var 8senedir sürüyo bitmiyo tam bitecekken birden başka bişey çıkıyo ve darlık çekmeye başladık Bunuda çok şükür de ne yapmamız gerek

  1. İbadet edip dualarınızı aksatmayın. Yüce Allah’tan yardım isteyin şüphesiz ki O’nun herşeye gücü yeter.

 33. Merhaba hocam
  Annem ve babam 20 yıllık evliler.babam sürekli annemi üzüyor son günlerde daha da arttı maddi durumumuz iyi ama annem ve biz dört kız kardeş hiç mutlu değiliz.sürekli bir baskı halinde ağza alınmayacak sözler sarf ediyor artık hiç sabrımız kalmadı çok kötü durumdayız lütfen yardım eder misin

  1. Ben bu konuda bir şey yapabileceğimi sanmıyorum. Aile içi kavgalar her zaman olabilir. Ama ille de bir bakın hocam dersen beni whatsapp ile ara lütfen.

 34. Hocam merhaba.Bunu inanin icimde tuhaf bir hisle hatda gözlerim dolarak yaziyorum ve açıkcasıda çekiniyorum..Benim içimde bir şūphe var..Kendim ile.ilgili degil ailem ile ilgili..Annemin dedigine gore ilk evlendikleri zaman babam Kuran okuyan namaz kilan ve Cumalari hicbir zaman kacirmayan bir adam ama su an ki babamla aralarinda daglar kadar fark var..Eskisi gibi degil hicbirsey..Onceden baya iyi para kazanan babam suan kazanamiyor bile..Cocukken bu tarz seyleri bilmedim icin aklima gelmezdi ama simdi babam annemi aldatma girisimine bile kalkisti..Sadece merak ediyorum gercekten buyu yapilmismidir yoksa yapilmamismidir ? Bu ucretsiz bakim dediniz seyi denemek istiyorum ama dedim gibi cekiniyorum

  1. Elif hanım çekinecek bir şey yok. Bizler de insanız ve kimseye bir zarar vermiyoruz. Tüm dinlerce kabul görmüş gizli ilimlere onlarca yıl emek vermiş insanım. Bu nedenle de elimden geldiği kadar insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sizin durum da biraz karışık tabi. Bu kadar değişim bazen olabilir ama sebepli midir yoksa sebepsiz midir buna bakmamız gerekiyor. Beni whatsapp ile arayın lütfen durumunuza bakmaya çalışalım.

 35. Hocam merhabalar. Benim annem son 4.5 aydır sürekli huzursuz ve hasta. Sürekli öleceğini söylüyor. rüyada sürekli kâbus, kalbinin sıkıştığını nefes alamadığını söylüyor. Sürekli iştahsız. Hiç yemek yemiyor.Hangi hastane hangi doktora gittiysek bir sonuç alamadık. Hiçbir şeyin olamdigini psikolojik olduğunu söylüyorlar.Geçen bahçede toprağın altında bir yumurta bulduk acaba buyumu yapıldı anneme.

  1. Tabi olabilir,
   Ama tam olarak emin olamam. Bunun için kendi yöntemlerim ile bakımlar yapmak durumundayım. Bana whatsapp ile ulaşın bir bakalım.

 36. Hocam 3,5 yillik evliyim. Evliligimin ilk yili guzeldi. Sonrasinda esim ailesinin laflariyla hareket eder oldu, bizim istegimjzden cok onlarin isteklerini yapti. Hic konusmaz, gulmez. Eskiden cok neseli, yerinde duramayan bir adamdi. Simdi uyusuk, suratsiz birisi oldu. Iki yildir cocugumuz olmuyor. Doktora gidiyoruz hic bir sorun yok. Bizim evimize de bir buyu yapilmis olabilir mi? Hem evimizin huzursuzlugu icin hemde cocugumuz olmasin diye?

 37. Merhaba hocam , evimizde 6 7 aydir sürekli bir huzursuzluk hakim ailece hicbirimizin işi yolunda gitmiyor ben nisanliydim nişanı attim kiz kardesim boşanma durumuna geldi hep bir huzursuzluk var üstümüzde eve girince sıkıntı geliyor ustumuze acaba ne olabilir bu durum

 38. Merhaba hocam eşimle 12 senedir evliyiz iki tane de çocuğumuz var eşim bana ve çocuklarına düşkün bir aile babasıydı ama bir buçuk senedir çok değişti eve gelmek istemiyor bana senin sesini duymak istemiyorum diyor ve beni başka bir kadınla aldatıyor ne yaptıysam vazgeciremedim beni sevdiğini de biliyorum bunları da sanki istemeden yapıyor sanki biri avucunun içine almış her istediğini yaptırıyo.boşanma aşamasındayı.biz çevreden de çok beğenilen bir çiftlik ve bu duruma gelmemiz bir kabus gibi buyu var midir hocam sizce ben düşünüyorum ama bir türlü bir yere varamadim

  1. Olabilir de olmayabilir de… Bu durumu bakımlar yaparak netleştirebiliriz. Eşinin bunca yıldan sonra birdenbire bu denli değişmesi elbette pek hayra alamet değil. Ama durum doğal bir süreç midir yoksa karanlık eller duruma şeytani bir işlem müdahalesi yapmış mıdır buna bakmamız gerekiyor.

 39. Merhaba hocam, olan bitenin mantıklı açıklamaları olsa bile içimde bir şüphe belirdi. Ailemin şu an oturduğu eve ilk taşıdığımız yıllarda (yaklaşık 8 yıl önce) aylarca lucid, karabasan rüyalar gördüm hayattan kopmuştum. Sonra buna direndim ve durumum hemen hemen çözüldü. 1 yıl öncesine kadar mutlu bir aileydik. Birden ekonomik olarak tamamen tükendik, babam annemi aldattı, aile içi ciddi sorunlar çektik ve hala çekiyoruz. Kimse iyi değil, ailemiz dağıldı. Bir ihtimal olağanın dışında bir sebep olabilir mi? Teşekkür ederim

  1. Olabilir fakat bu şekilde bir yorum yapmak zor. Bana whatsapp yolu ile ulaşırsan neler yapabiliriz durumu birlikte inceleriz. Durumun gerçekten çok üzücü ve karanlık görünüyor. Ama bazen hayatta böyle kötü şeyler olabilir. Dualarını et ve ibadetlerini eksik etme. Allah yardımcın olsun.

 40. Merhabalar. Esimle 1 yildir evliyiz. Sevgiliyken gayet iyiydik. Fakat evlendikten sonra siddetli kavgalar basladi. Sinir krizleri gecirmeye telefon firlatmalara basladim. Esime vurmaya ve zarar vermeye basladim. Ben bir kadinim ve sinirimi bir türlü atamıyorum. Esim yanima gelince huzursuz oluyorum tek kalmak istiyorum. Esim de cok sinirli her kavga ettigimizde bir seyler firlatiyor bir yerlere. en son artik biz yapamiyoruz dedik. Esimi cok seviyorum ama bazen ondan nefret ediyorum ve sinirlerime hakim olamiyorum. Evimizde surekli bir seyler bozuluyor, maddi sıkıntılar ne yapacagimi sasirdim. Desteginizi bekliyorum

  1. Yani barışmak mıdır niyetiniz yoksa sıkıntısız ayrılmak mıdır? Benden tam olarak ne istiyorsanız Whatsapp’tan arayarak söyleyin lütfen. Geçmiş Olsun

 41. Hocam y benim sıkıntım kardeşim 2.ci evliliğini 8 ay önce yaptı evlendikten bir ay sonra bizleri anne babasını düşman gibi görmeye başladı sürekli olay çıkartıyor kavga ediyor dövmeye geliyor hatta dövdü bile annem ve babamı önceden böyle değildi yardımcı olursanız sevinirim

 42. merhaba iyi gunler
  ben cok zor bi evlilik gecirsim evden esimin ceketin icinden muska cikti cok hocalara gittik kocamin ailesi tarafindan oldugu soylendi baya para bayildik birbirimizi bicakliycak kadar gozumuz donmustu simdi iyi sayiliriz ama annesi ne ister ise o oluyor esim yanima gelmek istemiyor disardayken eve gtmeyo bekliyiruz eve geldigimizde cinsel anlamda bile istemiyorum esimi surekli yorgunum yatak harici nerde yatsam biraz rahat uyuyorum yataga yattigimda dayak yrmis gbi kalkiyorum esim bi seviyo bi sevmiyo gibi davraniyo alttan alamiyorum esim de bende cocuk istiyoruz ama 4 yillik evliyiz daha yok ben birseyler hala ustumuzde oldugunu yapildiginu dusunuyorum hangi hocaya sordurtsak biri surekli birsey yaptirmis diyorlar yardimci olurmusunuz birseyler varmi isimiz maddiyatimiz yerinde gitmiyo bi uzak bi yakiniz

  1. Siz zaten hocalara bir şeyler soruyor ve sonra sormaya devam ediyorsanız benim vereceğim yanıtın bir ehemniyeti yoktur Ayşegül hanım. Bu yüzden lütfen işlem için görüştüğünüz kişiler ile iletişim kurmaya devam edin. İlle de benden yardım isterseniz o halde beni özel olarak arayın.

 43. Ben evimde sürekli hastayım ama dışarıda birşeyim yok eve girer girmez baş ağrısı baş dönmesi mide bulantısı yaşıyorum o kadar yoruldum ki sürekli halsizim eşimle de farklı biryerde çok iyiyiz ama evde çok sık tartışıyoruz bir arkadaşım büyü olabilir dediğinde şüphelendim ama ihtimal vermedim tabi artık çok sık yaşayınca düşünüyorum ne yapmalıyım saygılar..

  1. Evinizde herhangi bir şey buldunuz mu? Evinizde hissettiğiniz şeyin tarifini bana tam olarak detaylı şekilde yapabilmelisiniz. Bunun için de whatsapp ile bana kendinizi hatırlatabilirsiniz. Saygılar Selamlar

 44. Selamun Aleykum Hocam whatsapp tan yazdim ama size ulasamiyorum ben Kazakistandayi.m Allah rizasi icin bi yardim etseniz

  1. Sıra ile bakıyoruz sen kendini hatırlat. Çok fazla talep oluyor bu yüzden bir sıra gütmek durumundayız.

 45. Hocam selam lar ben 18 yasindayim içimde bir huzursuzluk var evinced içinde sùrekli Sudan sebeten kavga cikiyor hangi işi elime alsam elime patliyor içim daraliyor afedersiniz sùrekli kùfrediyorum nereye gitsem başarısız oluyorum 1sene bounce çalıştigim yerden cikarıldım 1 ayda 3 iş degiştirdim hepsinden sebebsiz yere ayırdılar kendi üstümde bir şey oldugunu hissediyorum nolur yardimci olun

  1. whatsapp ile kendini hatırlat duruma bakım yapalım. elimden bir şey gelirse seve seve yardımcı olurum.

 46. Selamun aleyküm hocam iyi günler
  Benim bi sorum olcakti simdeden tesekkur ederim cevabiniz icin
  Hocam isten eve geldigimde kapidan iceri girdigimde sanki baska biyere gelmis gibi oluyorum cok cabuk sinirleniyorum eşimle kavga ediyorum ufacik seylerden tartsyoruz
  Gece uykuya dalmadan önce öyle bi sesmi desem cınlamamı desem çok rahatsız edici bişi oluyo kafami elimle sıkıyorum o kadar rahatsiz edici bisi daha öncede yastığımım içinde ayakkabı ipi buldum pirınc taneleri gordum yatagimin altinda bazi esya gbi bisileri anlık bisilere benzetiyorum karanlık biyere gttimde arkamdan biri geliyo gibi bi his oluyo hizlaniyorum daha önce bole bisiler yasamadim

  1. Bunlar çok ciddi etkiler herkeste olan şeyler değil. Sen acil tarafından bana ulaş Fatih bey. Bakım yapmak gerekiyor. Sanırım bir tehlike altındasın.

 47. Selamın aleyküm hocam bizim evimiz de huzur düzen kalmadı her gün ayrı bir kavga ayrı bir olay hepsi de sudan sebepler yüzünden oluyor özellikle ağabeyim ve babam bunu yapıyor sebepleri onlar oluyor oturup iki çift laf edilmiyor eve gelirken ayaklarımız geri geri gidiyor eve girmek istemiyorum huzursuz oluyoruz . Geceleri ne kadar yorgun olursam olayım uyuyamıyorum ve kendimi de rahat hissetmiyorum ne önerirsiniz

  1. Bunun için çeşitli dua çalışmalarım var. paylaşabilirim beni özel olarak whatsapp ile ararsan. Allah’ın izniyle daha iyi hisseder rahat uyursun.

 48. Selamün aleyküm hocam bir şey danışacaktım size şöyle anlatayım size benim kardeşimin bundan 2 sene önceye kadar hiç bir şeyi yoktu bu iki senedir kardeşimin sürekli burunu kanıyordu hastaneye götürüyorduk ve doktorlar hiç bir teşhis koyamadılar yeni 1 ay içerisinde kardeşim dahada kötüleşti ve yeni teşhis konuldu tırımız vardı. Babam kaza yaptı tırımızı çok düşük meblaya sattık abim uzman çavuştu durduk yere hiçbirşeyi yoktu elendi. Biz bunun üzerine evde değişik şeyler bulduk buzdolabının üstünde 6 kat peteteye sarılı kocaman tırnaklar bulduk ve evimizin koridorlarında domuz yağı bulduk sürülü bir şekilde ve evimizin kapısına 6 kere bir poşetin içine 7 tane orta boy odun odunun bir ucu yakılmış bir ucu çivi. Çakılıydı ve evde arama yaptık bazanın altında hiç olmıyacak şekilde 2 tane çakmak kül ve anahtar bulduk hocam birde ev üzeime üzerimize geliyor abimin sürekli rüyalarına bir kadın giriyormuş ve sanki biri bizi sürekli gözetliyormuş gibi. Ne yapmalıyız hocam dahada kötüye gidiyoruz

  1. Berkecan bulduğunuz yağın ve şüphelendiğiniz her şeyin bana fotoğrafını whatsapp ile gönderin. Sonra benden cevap bekleyin lütfen.

 49. Merhaba ben 4 yıllık evliyim ilk evlendiğim zamanlar eşimin yakınları tarafindan birinin yatak odama büyü yaptığını gördüm ama hiç etkilenmedim çünkü sevdigim biriydi sonra onu bizdeyken yatak odamda tek başına otururken gördüm napiyosun abla dedim dikkat et evine büyü calan yaparlar dedi bende kim bana ne apcak abla dedim belli olmaz dedi. Ve ben çok farkli seyler yasiyorum isyerindeyken kocamla aramiz çok guzel eve bir hevesle geliyoruz daha kapidan girer girmez her zaman değil ama bazen kavgaya başlıyoruz çok sacma sebeplerden. Mesela ben hiçbirşey yokken durduk yere onun yemek yemesine oturmasina yatmasına tutuluyorum sinir oluyorum ama hiçbirşey yokken bu normalmi. Eşimde sanki disardaki ve evdeki farkli insanlar diyo benim için.

  1. Evinize ve yaşadığınız tüm hanelere bir şeytani işlem yapılmış olabilir. Bunlar o etkiler gibi duruyor. Beni tez vakitte arayın duruma bakalım.

    1. Sen kendini hatırlat whatsapp ile müsait olunca dönüş yapacağım. Sıra oluyor yoğun bir çalışma ortamım var.

 50. İyi akşamlar hocam 5 yıl önce sürekli bayılma bağırarak ağlama ve aşırı bel ağrısı sorunlarından gitmedigim hastane psiyatri ve nöroloji kalmadı ve bana gittiğim doktorlar hiç birşeyin yok dediler uyku duzenim olsun diye uyku ilaçları aldım kabuslardan dolayı uyuyamadım son çare hocaya gittim bana üzerimde sabun büyüsü olduğunu söyledi ve 12 farklı muska yaptı neler yapmam gerektiğini söyledi hepsini bir bir yaptım evimi iş yerimi hatta sehrimi değiştirdim fakat bayılmalar çok nadir tekrr etmeye başladı uzun zamandır uyuyamaz haldeyim sürekli kabuslar görüyorum kulaklarımda tam uyumak üzereyken çığlık sesleri oluşuyor korkularım fazlasıyla var kendi golgemden korkuyorum yeri geldiğinde halisulusyonlar görüyorum ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olun

  1. Detaylı bir bakım için benden randevu alabilirsin. Anlattıkların hiç de tekin durumlar değil. Bunca doktor teşhis koyamadıysa kendi yöntemlerimiz ile bakmakta fayda görüyorum. Whatsapp formu ile bana ulaşabilir ve kendini tekrar hatırlatabilirsin. Allah’ın izniyle tez zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

 51. s.a hocam 32 yasindayim ama 70 yasinda gibi bir ruh halim var..gece uyiyamiyorum namaza dururken sikinti geliyo dualari okurken gozlerim bulanik goruyo surekli esneme hali …esimden 7 yil once aurildim eskikayinvalidem ugrasirdi buyulerle artik cok yoruldum hocam hauatta hic bir bir isim rast gitmiyo hem.maddi hem manevi aile icinde huzursuzluk ve surekli suratimda bocek varmis gibi hissiyatlar vs vs.. yardimci olurmusuz bana watsaptan atyim ama sanirim no kullanilmiyo

  1. Gereken yanıtları verdim sana. Sıkıntı yapma kendine biraz huzurlu olmaya çalış. Bu kadar vesvese fazla insana.

 52. Selam hocam özellikle yatak odasına girip yataga yattığım zaman ateş basıyor ter kan için de kalıyorum kalkıp salon da yatiyorum bu da beni çok üzüyor eşim de bu durum dan tedirgin tek yattığı için oda korkuyor günlük tartışmalarımız bazen hararetleniyor sebebi nedir hocam.

  1. Anksiyete bozukluğu olabilir yani kaygı bozukluğu… Bunun için psikolojik destek alın ya da ibadetlerinizi aksatmadan yapmaya yönelin. Günümüzde insanları enerji çalışması diye, meditasyon diye aslında bir takım ritüellere yöneltiyorlar. Fakat bunların en güzeli oruç ve duadır, unutmayın ve bunlara yönelin. Ruhunuzun ne kadar rahatlayacağını göreceksiniz. Geçmiş olsun.

 53. Hayirli Geceler Hocam
  Evliyim 2 cocuk sahibiyim mutluyuz cok sükür… ama bir bucuk sene önce ben yatamizin yaninda benim tarafimda toprak buldum. Dağ gibi koyulmusdu ve hic önemsemeden sildim orayi.. silerken hatta cok sasirmisdim bir kere silmeye hemen temiz oldu diye.. o oturdumuz evden 6 ay sonra tasindik.. simdi ama kafami durmadan kasiyorum.. hatta fark etmeden kanayana kadar kasimisim.. rüyamda bile kafami okadar kasimisim ki kel olmusum.. ve evet cooook sacim dökülüyor! Kivircik ve cok gür sacim vardi.. artik kafamin arkasinda saclarim azalmis hep baglamak zorundayim…

 54. Selamın aleyküm hocam uzun süre takmadığım bir çemberim vardı takacak olduğumda üzerinde kesikler olduğunu farkettim hatta bu kesiklerinden birinin yıldız şeklinde olduğunu gördüm ve çemberi hiç kullanmadan denize attım. Bu ne anlama gelir ne yapmalıyım ?

 55. Merhaba hocam.evde buzdolabının içinde 2 avuç dolusu kadar gübreli toprak buldum. Bir şeylerden şüphe etmeli miyim ?

  1. Valla ben buzdolabında iki avuç dolusu toprak bulsam kendimden bile şüphe ederdim. Toprağın orada ne işi var Allah aşkına

 56. Merhabalar hocam. Ben geçen yıl saksıda toprağın içinde büyü buldum. 5 kat edilmiş yün ipine 5 düğüm atılmış ve poşet içerisinde toprağın en dibine yerleştirilmiş. Bende o düğümleri tek tek açtım öyle çöpe atıp evden uzaklastirdim. Seneler önce de yastığın içerisinde poşet içerisinde birçok dari buldum ve birkaçı patlamıştı. Küçük siyah tohumları dağılmıştı.bu darı poşetinin üzerinde 7 düğüm atılmış ip vardi..Yanindada arapça yazılmış muska vardı. Kaynanama verdim o da bilmeden sobaya atmış kendi evinde.. lütfen yardımcı olun..

  1. Benim sitemde 7 renk ip düğüm büyüsü isimli bir makale var. Aynen bu şekilde yazın internete onu bir okuyun. Etkiler belirttiğim etkiler ile örtüşürse şüphe edebiliriz. Ayrıca yün iplikte durumu kuvvetlendiriyor. Sonrasında özelden görüşürüz arzu ederseniz geçmiş olsun.

 57. Kaynanamla aynı apartmanda yasıyorum geçinemiyoruz taşınırsanız kendi basınızın çaresine bakın yardım edemeyiz dediler eşimin durumu yok taşınmaya doğum yaptıktan sonra annemde kalmaya basladım 1 sene gibi şimdi evime gitmek istemiyorum huzursuz oluyor gidecegim zaman acaba büyü yapılmıs olabilirmi sürekli eşimle ev muhabbeti yüzünden kavga ediyoruz sanki eşimde büyülenmiş gibi

  1. Yani zannetmiyorum Gizem hanım sonuçta maddi sıkıntılardan dolayı sorunlar oluyor herkesin hayatında. Yaşadığımız ahir zamanda malesef her şey paraya dönmüş. Eşinizin bu denli stresi olabilir. Üzerine gitmeyin biraz zamana bırakın derim. Selametle.

 58. Merhaba hocam 16 yıldır evliyim 2 evladım var çocuklarım bana çok düşkün ama babalarıyla iyi değiller sebebini babalarının benle yaşadığı huzursuzluğa bağlıyolar eşimle severek evlendik ama ogünden bugüne hiç gülmedik ailesiyle yaşıyodum annesi beni hiç istemedi türlü kötülükler yaptılar sonra eşimde anladı ordan ayrıldık bi çok iyi oluyoruz bi düşman gibi ama bu düşmanlık hep annesi buraya gelip gidince oluyo aramızda kavga yokken birbirimizden nefret ediyoruz eşim çalışıyo ben ev hanımıyım ödemeler olduğu zaman sen öde diyo bana ordan burdan para bulup ödüyorum tartışmıyorum bile ama yinede bana düşman gibi kaynanamdan şüpheleniyorum ne yapabilirim bilmiyorum bu yazı büyü işlerine hiç inanmazdım ama bikere yatak odamda kaybolan iççamaşırımı buldum o zamanlarda çok kötüydük sonra iyi olmuştuk ne yapabilirim lütfen bi akıl verin zira ben delirmek üzereyim

  1. Sümeyra hanım öncelikle sakin olun. Bir etki olayının içinde olabilirsiniz bunu anlıyorum ama tam olarak adını koymadan bir hamle yapmak da doğru olmaz. Bu nedenle önce bir bakım yapıp durumu görmeliyiz. Whatsapp numaramdan bana ulaşıp lütfen kendinizi hatırlatın sizin için ben kendi notumu şimdi alıyorum. Rabbim tez zamanda yardımcı olsun inşallah.

 59. Hocam eşimle anlaşamıyoruz o sanki başka biri gibi benimle konuşmuyo daralıyorum diyo benimhörmek istemiy Allah Rıza’sı için banada yardım edin

  1. Pınar hanım evliliklerde böyle şeyler oluyor malesef. Ama sizin durumunuz neden böyle onu bilmemiz gerekiyor öncelikle.

 60. Merhabalar hocam yaklaşık 1 senedir annem balkondaki mandal sepetinde ya köpek yada kedi maması buluyor ilk başlarda aldırış etmedik kuş getiriyor falan dedik ama sepet öyle biyerdeki kuşun getirme olasılığı yok bugün tekrar taze yem bulduk 10 adet ne yapcağımızı bilemedik internette araştırma yaparken sizin yazılarınızı gördüm yazmak istedim böyle bi büyü varmı acaba kötü düşünmelimiyiz teşekkürler

  1. Sizin balkona kim nasıl ulaşabilir ki önce düşünmeye buradan başlayabilirsiniz. Ancak bu şekilde mamalar kullanılarak bir işlem yapılabileceğini de sanmıyorum.

 61. Hocam merhaba ben 4 yıldır evliyim eşimi severek evlendik ama son iki yıldır kötü giden evliliğim var doğumdan sonra eşim işten çıktı kira ödeyemedik borçlar kaldı bn lohusa halimle çok acılar çektim ama eşim çok yalan konuşuyor hocam her söyledi şey yalan çıkıyor rızkımız bağlandı düzenli çalışmıyor nefret ediyorum ama seviyorum da yatağına gelip uyumuyo salonda yatıyo büyü olabilir mi hocam

  1. olabilir fakat ben şahsi olarak durumun parasızlıktan oluşan sıkıntılardan kaynaklandığını düşünüyorum.

 62. Hocam merhaba öncelikle geçen 2 seferdir garip bir şey buldum balkonun camekanın orda camı açtığımda hava girsin diye yere tuhaf bir şey düştü bu tuhaf şey ise bordo kırmızımsı bi renk kıyma şeklinde toplu birbirine yapışık ve aralarında ince kıllar vardı kurumuş bir şekildeydi alıp baktığımda peçeteyle midem bulandı anneme söyledim direk tuvalete attı ve babam son bir aydır çok kötü yatağa bağımlı kaldı neredeyse sürekli yatıyor ben ise sürekli izlendiğimi hissediyorum geceleri özellikle gündüzleri se aynı ama gece daha çok ders çalışamaz oldum sürekli Yorgun’um uykusuzum nE kadar çok uyusamda maddi yönden sıkışmaya başladık önceden böyle değil çok rahattık sadece öğrenmek istediğim şey o bulduğum cisim neyin nesidir?

  1. Bana fotoğrafını gönder lütfen ben sana yorumlayıp dönüş yapacağım. Geçmiş olsun.

 63. Hocam selamün aleyküm. Yazdıklarınızı okudum. Bnm annem uzun süredir rahatsz ve hastalığının dermanının psikiyatr servisinde olduğunu düşünüyor sürekli yatırıyorlar ama eve geldiği anda aynı hâle düşüyor. Dün taburcu ettiler ve şu anda yine kötü abimle beraber muska olduğundan şüphe ediyoruz. Ziyaretlere hocalara götürdk ama değişen bsy olmadı bizim de dayanacak gücümüz kalmadı fazlasıyla etkileniyoruz ama elimizden bsy gelmiyor ne yapmalıyız evde bsy olduğunu nsl ortaya çıkarabilirz bilgi vermeniz çok mutlu olurum şimdiden Allah razı olsun.

  1. Kübra kızım bana telefondan aynı mesajı gönder olur mu? Bu şekilde bakım yapamıyorum tabi ki sadece şikayetlere genel olarak yanıtlar veriyorum. Özel olarak sesli görüşme yaparsak daha çok faydam olabilir. Geçmiş olsun.

 64. Meb hocam ben 4 yıldır evliyim eğlendiğimiz günün sabahında esim lavaboya girsi ve ciktiginda cop kutusunda 3 tane tirnak oldugunu soyledi ben ilk basta inanmamistim ama gorunce sok oldum asil benim size sormak istedigim o ginden bu yana esim bana surekli iftira hakaret vs. Sekikde davraniyir gunluk gozumden yas eksik olmuyor kendimi cok caresiz hissediyorum iyice bunaldim evliligimiz kac kete bitme noktasına geldi ama birbirimizden de kopamıyoruz bir arada da duramıyoruz bir kac hocaya baktirdik esinde buyu var dedi kocam evlendikten sonra çok değişti nolur bana yardım edin bu durum nasıl son bulacak bilemiyorum kendimi dibi görünmeyen kuyuda gibi hissediyorum yardım edin lütfen..

  1. Zahide hanım eşinize tırnak büyüsü yapılmış olabilir. Bu yüzden bir an önce çözüm bulmalısınız. İşlem benim yazılarım arasında da tüm detaylarıyla yer almaktadır. Ancak tam olarak durum bu mudur bakmak gerekiyor. Karamsarlığa itmeyin kendinizi metanetli olun lütfen.

 65. Hocam benim de bir sorum vardı. Babam benim kanserden vefat etti fakat hastalanmadan önce ben 21 yaşındayım ve 18 yıldır hep ailemizde şiddet, kavga gürültü var ve hep aynı saat de gece 3 de uyanıp birşeyler bulur du kavga edecek belirli zamanlarda olurdu ve kavga anında gözleri çok değişik oluyordu sonra da pişman olduğunu ama elinden bişi gelmediğini söylüyordu daha sonra babam vefat ettikten sonra ablam uyurken saçları kesilmişdi ama yastıkta hiç saç yoktu ve evde her zaman bir sıkıntı olduğunu hissediyorduk çoğu gece ya ablamı ya annemi ya da abimi korkutuyorlar biz bir süre sonra burda bir hocaya gittik babanıza yapılan bir büyü var dedi annemde de olduğunu söyledi ama çocukları olarak bizde bişi olmadığını ifade etti ama hâla ben bu evde tek başıma akşam duramıyorum boş boş gözüm dalıyor sabah ezanını duyarkende çok korkuyorum ve bunları biraz araştırırken sizin yazdıklarınızı okudum bu yüzden de sormak istedim.

  1. Bu belirtiler tabi hoş değil ama net bir şey demek de zor. Bakım yapmam gerekiyor bunun içinde aramızda bir telefon irtibatı olması gerek.

 66. Hocam 3 yıl önce yeni evlendigim zamanlarda evde siyah poşete sarılmış iple iyice sarılmış uzun ince arkalı önlü ayetler yazılı bı kağıt çıktı bilgisayar yazisiydi ama yorumlarınızı okudumda acaba dedim kötü bisiyler mı yapılmıştı. Çünkü 3 yılda 3 ev değiştirdik basit nedenlerden kavga eksik olmadı evinizden bı yere sigamadik ikimizde çalıştık paranızın bereketi olmadı sonuç boşandık. Çok dua ediyorum geçmişi düşündükçe şimdi diyorum evliligimize kötü büyümüş yapılmıştı.

  1. Yani zaten artık ayrılmışsınız bu konuda tekrar ne yapılabilir ilk bakışta bilemiyorum ama tam talebinde ortada yok zaten. Bir şey olmuş olabilir ama olmamışta olabilir. Kesin bir şey diyemeyiz bu şekilde.

 67. Merhaba hocam bizim evde bir büyü bulduk bir bez parcasına 40yakın dikiş atılmıs sadece dikme var yazı felan yok parcayıda birleştirip düğüm atmıslar bu buyü ne için lütfen cevap verın

    1. Şimdi ben şeklini göremediğim için ne için yapılabilir bu ihtimal çok genişliyor. Whatsapp ile ararsanız durumu daha kolay değerlendiririz.

 68. Hocam selamlar,
  Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederiz. Ben de sizinle bir sikintim paylaşmak istiyorum.
  10 sene önce çok mutlu giden evliliğim bir anda eşimin aldatmasi ile bitti. Evde yaşayan kardeşlerim kedim, köpeğime kadar herkes bir yerlere dağıldı. O ailede olan eski eşim hariç, hiç kimse yaşları geçmesine rağmen, çocuklarım kardeşlerim ben evlenemedik ve çok bolluk bereket içinde yaşarken, şu anda hepimizin kismetleri kapandı. Psikolojik problemlerle bogusuyoruz. Rüyalarımda eşimden saksılar geliyor toprağının icinden iple bagli beyaz paketler çıktığını görüyorum. Hocam herşeyin mükemmel gittiği bir anda, bu kadar herşeyin tersine gitmesi bizde büyü şüphesi uyandirdi.

  1. Leyla Hanım şüphe etmekte çok haklısınız. Keza bu gibi belirtiler ihtimali arttırıyor. Ancak 10 sene önce bitmiş bir ilişkiniz hakkında bu konuları şimdi mi düşünmeye başladınız orayı tam anlayamadım. Bir de tam talebiniz her şeyin ne yönde düzelmesi olacaktır. Telefondan yazarsanız daha çabuk dönüş yapabilirim.

 69. Ben 9 yıllık evliyim.esimle severek evlendik.her zaman dışarıda vakit geçirmeyi seven bir insandı ancak onun memleketine taşındıktan sonra istisnasiz her gece dışarı çıkıyor.ne yaptıysam vazgeçiremedim.iki çocuğum var.hemen hemen her gece korkarak odamıza koşarak geliyorlar.cok büyük kavga ediyoruz eşimle.bir ara düzeliyormuş gibi oluyor sonra yine aynı.esim odamızda rahat edemediğini geceleri çok fazla uykusu olsa da uyuyamagini söyleyip başka odalara gidiyor.arabada bir muska bulduk 4 ay önce.baktirdik ama net bir cevap alamadık suya attık.evde bir şeyler var mı çözemiyorum.

  1. Bir etki altına girildiyse muskayı bir yerlere atmanız ya da yakmanız bir şey ifade etmez. Bu nedenle özel olarak bakmak gerekiyor. Beni whatsapp ile arayın lütfen duruma bakalım. Evliliğinizin tehlikeye gittiği bir durum var keza.

 70. Eşimle 11 yıllık evliyim. Eşim eve gelince ruhum daralıyor ve başım ağrıyor. Ayrıca eşim benle vakit geçirmiyor ben de. Çünkü yan yana sıkılıyoruz. Önceleri böyle değildi. Son 2-3 yıldır böyleyiz. Saçma sapan konularda eşim tavır alıyor. Bu bir büyü belirtsi mi?

  1. Zannetmiyorum, evliliğinize heyecan katacak bir takım yenilikler tavsiye ederim. Bir tatil gibi mesela. Büyü olduğunu düşünmüyorum. Hayırlı Günler

 71. Merhabalar hocam. Annemle babamın yıllardır ileri seviye tartışmaları oluyor. Annem aşırı derece takıntılı duruma geldi. Hastalıkları aldı başını gidiyor. Kendine zarar veriyor. Evde sürekli uyuyor hiçbir şey yapmak istemiyor. Babam evden kopuyor, eve bir şey harcamak istemiyor. Ve tuvalette çok uzun süre kalıyor hatta bazen konuşuyor tuvalette. Kardeşim giderek evden uzaklaşıyor, kavgalardan dolayı aileden soğudu. Ben ailemi bir arada tutmak için çırpınıyorum. Ancak bende de normal olmayan durumlar var. Özel hayatımda her şey iyiyken bir anda karşı taraf benden nefret eder gibi davranıyor. Dışarı adım attığım an esnemekten gözümün önünü göremiyorum. İçimde korkunç bir öfke birikiyor içime sığmıyor. Bazen izlendigimi hissediyorum. Allah’a sığınıyorum. Dua ediyorum ve dua ettikçe ağlar gibi gözlerimden yaşlar akıyor. Annem durumun büyü olduğuna inanıyor. Çünkü baba tarafında büyü ile uğraşanlar var. Ve annem onlardan inanılmaz korkuyor gördüğü anda titriyor. En zayıfımız annem, onun hepimizden çok etkilendiğini düşünüyorum eğer bir şey var ise. Artık bu durumu kaldıramıyorum. Yıllardır aile içinde olan bu negatife gücüm yetmez oldu.

  1. Eğer anne ile babanın evliliğine ya da haneye yapılan bir şeytani eylem yoksa durumun getirileri başka şeyler olmalıdır. Fakat bakmamızı istersen bakarız. Tavsiye istersen de dualarını eksik etme zaten yapıyormuşsun ama sakın bırakma. Bu acı ve kötü durumlardan yüce Allah’tan başka hiç bir şey insanı çekip çıkaramaz.

 72. Yaklaşık 3 aylık evliyim evimde ilginç sesler yürüme sesleri bazen kapıya vurma sesleri duyuyorum eşim de duyuyor hep odada yatmak istiyorum karanlıkta duramıyorum tv açık uyuyorum uykudan korkarak uyanıyorum bazen kabus görüyorum ve rüyamda fal batırırken ismi iki hece ve s harfi geçen biri büyü yapmış die söylüyorlar ne yapmalıyım

  1. Vesvese yapmayın aynı şeyleri eşinizde duyuyorsa bunun zaten bir büyü olma ihtimali yok. Falcılara da inanmayın içinizi ferah tutun. İçiniz çok sıkıldığında dua edip namaz kılın. Bu sizin manevi anlamda çok ciddi rahatlatacaktır.

 73. Merhaba hocam 2 haftadır hastalık yaşıyorum içimden sıkıntı eksik olmuyor psikolojik olarakta rahatsız hissediyorum kendimi. Karanlıktan korkuyorum sessiz ışıksız ortamda uykuya dalmaktan korkuyorum yalnız uyumak istemiyorum. Allahıma dua ediyorum veren o alan da o kalpten de inanıyorum sonra tövbe haşa içimden bi ses bırak ne duası diyor. Belki yaşadığım hastalıktan ağlamaya başlıyorum içimden ne ağlaması diye bi şey geçiyor. Aşırı sinirli ve tahammülsüz olmaya başladım en ufak şeye sinirleniyorum anneme hakaret derecesinde laflar söyleyip sonra üzülüyorum pişman oluyorum ama kendimi alıkoyamıyorum. Giriş kapımızın üzerinde ahşap yerde yanmış bi m harfi var ama ahşaba yanma şeklinde öyle bi harf yazılması mümkün durmuyor ne olur yardımcı olun.

  1. Bu konularda her zaman dediğim gibi sizi ibadet etmeye yönlendirmek isterim. Dualarım sizinle olacaktır. Bu gibi durumların çözümü için genelde şifacılar bulabilirsiniz ancak ben şifacı değilim. Doktorlardan birinci öncelikle yardım almanızı öneriyorum. Gençlikte böyle sıkıntılar geçici olabiliyor çok fazla vesvese yapmayınız.

   1. Allah razı olsun hocam dualarınızı beklerim çok sağolun. Gerçekten zor bi dönemden geçiyorum üst üste geliyor her şey. Psikolojik olarak da yıprandım ama hamd olsun ki rabbim beni bırakmadı benimle gönülden inanıyorum.

 74. merhaba hocam
  ananemle dedem ayrıldı
  dedem evlendi ve karısının babası büyücüymüş ananem evin arka odasına giremiyorum girince içine sıkıntı giriyor evin farklı yerlerinde muska ve kurşun bulduk en son camın önüne mum damlatmışlar ve kapının önüne bir şey döküyorlar lütfen yardım edin ne yapmamız gerekiyor

  1. Buradan bir şey yapamam ama beni arayıp randevu alırsan duruma ayrıntılı hakim olma şansımız olur. Geçmiş olsun.

 75. Hocam biz esimle surekli cok kotu kavgalar ediyiruz,hemde evlendigimizden beri,evde 1 gun bile mutlu olmadik.ama seviyoruz ayrilamiyoruz da.evimizde surekli cam esyalarda toplu kirilmalar ve buyuk kazalar yasiyoruz.ozellikle ben iyi niyetli yardimsever biriyim ama toplumda hakliyken hep haksiz duruma dusuruluyorum.dişlaniyorum.ayrica bana surekli nazar degigor.elimdeku yaptigim isi bile biri sevse parmaklarimin eklemleri sisiyor.huc huzurum yik cok kotu durumdayim.isin acigi,3 harflilerle alakali birseyde hissetmiyorum korkmuyorum.nedir bu durumum lutfen birsey soyleyin

  1. Bir fikir oluşmadı açıkçası aklımda. Yani bir havasi durum olduğunu zannetmiyorum. Cin ya da başka bir farklı etkisi söz konusu değildir. Ama bu durum psikolojik te olabilir. Detaylı bakımlar neticesinde bir takım fikir yürütebiliriz.

   1. Hocam merhaba eşim önceleri namaz kılıyordu sonrasında beni aldatma olayı oldu o ara namazı bıraktı 7 yıldır evliyiz asıl sorum eşim çok küfürlü konuşuyor ağzından hiç küfür eksik olmuyor bazen çok iyiyiz bazen de bir anda gözü dönüyor tartışma olmayacak şeylere kavga çıkarıyor evi eşyaları dağıtıyor ve en önemlisi gece uyurken sürekli titriyor ses çıkarıyor afedersiniz sanki cinsel birliktelik de olan sesler tarzında ama mutlaka her gece oluyor ben dürtüyorum kendine geliyor saniye geçmeden tekrar aynı oluyor ben bir gün sordum ne oluyor be görüyorsun diye dediki sanki ayağımın altına iğne batırıyolar beni rahatsız ediyorlar ve işi gücü hiç iyi gitmiyor uçak bakım teknisyeni yabancı dili var ama işini bulamıyor yolunda gitmiyor

    1. Durumunuz karışık görünüyor eşinde bir musallat bile olabilir. Ama basiret kapanması ve şanssızlık belirtileri de var. Tabi tam olarak talebin nedir onu da bilmiyorum ayrılmak mı barışmak mı? Bana kendini hatırlatan bir mesajı whatsapp ile gönder olur mu.

 76. Merhaba hocam. 5 ay önce ikinci evliliğimi yaptım. Birbirimizi cok seviyoruz ama anlam veremediğim bir agresiflik var bende. Surekli kavga etmeye başladım.Eşimin isleri de hiç iyi gitmiyor. Evde de tuhaf şeyler olmaya başladı. Yanıp sönen ışıklar, koridor duvarında dışkı bulmam,eşyaların yer değiştirmesi vs.. birde evde kedi besliyoruz biz evde yokken ne oldu bilmiyoruz döndüğümüzde ağzı burnu kan icindeydi. Evi sürekli temiz tutuyoruz ama örümcekler sarıyor duvarları. Eşimle yattığım zaman kabuslar görüyorum yalniz yattığım zaman gayet rahat uyuyorum. Bu gece de kızım evde kiz arkadasiyla kalmıştı eglence amaclı video çekmişler kızımın sacı havada uçuyor resmen biri çekiyor gibi çok korkmuş. Tedirginiz şuan. Eski eşimin büyü yaptığını düşünmeye başladım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Tabi bu ihtimal dahilinde ama çok da vesvese yaparak içinizi karartmayın. İnsan beyni olmayan şeyleri de halüsinasyon olarak görmeye çok müsaittir. Bir süre sonra inandığınız şeyleri görüyoruz sanabilirsiniz. Ancak bu tabi ki olmadıklarını da göstermez. Sizin için sakıncası yok ise bulguların resmini bana gönderin. Bir de durumu yine ayrıntılı olarak anlatan bir mesaj atın. Bakım yapalım.

 77. Merhaba hocam 1 ay kadar evde değildik yurtdışına çıkmıştık döndüğümde bakmadım fakat bir gün sonra farkettim parkenin üzerinde 25-30 cm uzunluğunda yaklaşık 10 cm genişliğinde bir yanık izi vardı orta kısmı yaklaşık 10 cm uçları daha dar ama bildiğiniz yanık izi eğilip kokladım yanık kokmuyordu ve ayrıca oradan geçen bir doğalgaz borusu da yok. Dışarıdan yakılmış gibi ve demekki üzerinden vakit geçmişti yada temizlenmiş ama evin anahtarı bizden başka kimse de yok. Arada bir yanı haftada bir gün eve temizlikçi geliyor tek gelip giden o. Ama evde genelde içimde bir sıkıntı ile oturuyorum ne yapsam sıkılıyorum işim bile sıkıcı geliyor özellikle son 15 gündür sanki içim ağrıyor garip bir his bazen birinin beni izlediğini düşünüyorum. Hatta eşimde habire çarpıntı var ve hep tansiyonu yukseliyor sabahları çok halsizlik var üstümde ne yapmalıyız hocam.

  1. Bana izin fotoğrafını çekip whatsapp ile gönderebilirseniz bir fikir yürütelim. Bunun dışında anlattığın fizyolojik etkilerin benimle ilgili bir durum ile ilgisi var mıdır bakım yaparız. Eğer herhangi bir etki görmez isek bir psikiyatr yardımı alabilirsiniz. Kaygı bozukluğu olabilir eşinde anksiyete sorunları bugünlerde herkeste var zira.

 78. Merhabalar hocam bizim evimizde hep maddi sıkıntılar var surekli bir mutsuzluk hakim evin icinde buyu yapilmis olmasindan endiseleniyorum sizce ne yapmaliyim

  1. Her bu durumu yaşayan kişi için bu şüpheler olamaz. Daha büyük veriler gerekir. Bakım yaparız ama büyü ihtimali en son ve en kuvvetli olarak değerlendirilmesi gereken bir olgudur.

 79. Bizim evde hiç huzurumuz yok 7 yaşındaki kızım sürekli hastayım diyor kaç defa acile gidiyoruz bişey çıkmıyor nefes alamadığını söylüyor ben kendim hep dalgın unutkan biri oldum yemekleri yakar oldum başka eve gitsek huzurumuz olurmu nolur yardım edin

  1. Belki de evinize yapılan bir durum söz konusu olabilir. Şimdi bir şey demek doğru olmaz ama bakmak gerekiyor tabi ki. Kızınızı ve sizi etkileyen bir şey yapılıp yapılmadığına…

 80. Evde uzun süredir gerginlik var ve ara ara herşey iyi görünürken buyuk tatışms , sonra eşimin salonda yatmalar başlıyor
  Görüşürüzü almak istedim

  1. Tabi tartışmaların sebebi ne olabilir buna bakmak gerek. Sudan sebepleri bazen farkında olmadan çok fazla büyütürüz. Böyle bir durumda iseniz bakımlar ile bir şeyler yapabiliriz. Yok eğer gerçekten bir etki altında olduğunuz gerçeği görülürse size çözüm önerilerim olabilir. Allah en kısa zamanda sizler yardımcı olsun.

 81. Merhaba hocam eşimle 5 aydır çok sorunlar yaşadık…ayrılma noktasına geldik eşimin işi ev hayatdi dağıldı bir anda ve bana seni sıradan biri olarak görüyorum karanlık görüyorum dedi devamlı uyumak istiyor … Artı kendini dışarı atıyor bizimle ve işiyle hiç ilgilenmiyor …üzerinde bisey olduğunu düşünüyorum yardımcı olurmusunuz ….

  1. Tabi Hale hanım bana whatsapp hattım üzerinden ulaşın lütfen, size bir takım sorular yöneltmem gerekecektir.

 82. Hocam iyi günler ben nişanlı biriyim evlendiğim zaman üst katta oturacagim daha insaat halinde geçen ay ablam duvara yaşlanmış ve önune ufak bi parça taş koyulmuş yumurta bulmuş yatak odasında ve almış atmış benim evimdede huzursuzluk bayadir var yardımcı olurmusunuz ve nasıl iletişime geçeceğim sizinle

 83. Merhaba Hocam , bir şey aklıma çok takılıyor sormak istedim. Son 4/5 senedir. Ailem ağır sorunlarla karşılaştı önce halam ortadan kayboldu 5 senedir kayıp hiçbir ize raslanmadı bundan 2 sene önce dedem vefat eeti ve hiçbir teşhis konulamadı koca adam iğne ipliğe dönmüştü. Ardından annem ile babam büyük tartışmalar yaşadı annem evi terk etti odalarında yatak başlığının arkasında yağ benzeri bir şey bulup kazıyıp temizledikten sonra annemle babam barıştı . Lakin şuan kardeşlerimde iş bulamama işten ayrılma nişan atma gibi ardı sıra gelen olaylar yaşıyoruz aynı durum bende de var tabi bazen kendimi kaybediyorum evden uzaklaşmak ve ölmeye teşebbüslerim oldu ama hiçbirini hatırlamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz evde bir şey olup olmadığını merak ediyorum. Babam yurt dışında çalışıyor lakin gelirini göremeden borçlara gidiyor elde avuçta ne varsa satık ama bilmediğimiz ve anlamadığımız bir şekilde para sorunu yaşamaktayız hocam aynı şekilde babam salonda uyuyor evdekilerle iletişim kurmuyor sadece borcum var para lazım diye bizleri arıyor .

 84. Hocam benımde sıkıntılarım var anlatması uzun nasıl yardımcı olursunuz Fotoğraflar var elımde evde bulduğuma dair

 85. Hayirli aksamlar hocam ben esimle bosanmanin ucundayim esim kuzesinin bi arabe yari fransiz olan bi kizla beraber oldu 1.5sene once ve ozaman ben affetmistim kiz buna baya bi agir kelimeler demis ve esim 6 ay filandi msgini yakaladim ozur diledi yemin eti sildim dedi ve guvendim ama gecen hafta cuma gunu tekrar yakaladim ve affedemiyorum benden kesinlikle ozur dilemedi hic birsey yokmus gibi davraniyor kizi bile gordum konustum ve esime bi soru soruyorum neden kuzeninin eski sevgilisinden vaz geceliyorsun unutamiyorsun ve ona hep messaj yazmak zorundasin diye sordum ve bi cvp alamadim!? icimde birseyler kopuyor hocam ama biyandada aklim hep bosa bosa diyor ve bosiyacam hocam 10 yillik yuvami yikacam o kiza takintisi yuzunden. Gorumcem belkide buyu yapti diyor suan kafam cok karisik 😞

  1. Kendini bu kadar üzme her şey olacağına varır. Ama bir şeyleri değiştirmek aile bütünlüğünü yeniden sağlamak istiyorsan durumu değerlendirmeye çalışalım.

 86. merhaba hocam 8 yıldır evliyim eşimle son 1yıla kadar hiç sıııntımız olmadı ufak tefek her evlilikte olduğu kadar geçen yıl yastığımın içinde muska bulmuştum çok yere gösterdim bişey demediler bıkac ay öncede mutfakta doğalgaz borusunun üzerinde bir avuç çamur gibi bi birikinti gördük kurumuş toprak gibi aldığımızda içinde ölü böcekler vardı böyle toprakla böcekle alakalı bi büyü varmı birde bulduğum muskanın resimleri var

  1. Gönderin bana fotoğrafları bu aynı yorumu da bana whatsapp ile gönderin bakalım Derya hanım.

 87. Merhaba ben bugün evi temizlerken bir bez parçası buldum top yapılmıştı içini açtım ve saç değildi ama sarı tüyler vardı. Anlam veremedim korktum ne yapabilirim

 88. Hocam öncelikle SELAMINALEYKÜM anlatmata başlıyorum
  Hocam babamın bakkalı vardı zarar ettik ve kapattık baya bir borca girdik hala bu borcun içindeyiz akrabalarımızla aramız bozuldu derler ya dost kara günde belli olur onun gibi birşey sonra bakkalı sattık arkada amcalarımla ortak bir evimiz vardı onu da kendi payımızdakini sattık ama borcu hala kapatamadık sonra ben hastalanmaya başladım hergün hastaneye kaldırılıyodum doktorlar teşhis koyamadı psikolojik dediler ama ben zannetmiyorum psikolojim gayet yerinde evde durmak istemiyorum ev beni boğuyo gece geç saatlere kadar uyuyamıyorum gece 4 gibi uyuyorum sabah da kalkamıyorum ikindiye doğru uyanıyorum bazen ama yine de çok yorgun oluyorum yemek yemek istemiyorum canım bişi istemiyor kendimi çok yanlız hissediyorum ve size danışmak istedim şunu da sormak istiyorum sizinle whatsapp da mesajlaşmak ücretli mi?

  1. Hayır herhangi bir ücret talep etmiyorum. Ayrıca bu durum için bakım yaparız ama bana da psikolojik gibi geldi. Emin olmak adına görüşebiliriz. Senin de kafanda daha net şeyler ortaya çıkmış olur Dilan Hanım. Geçmiş olsun dileklerimle…

 89. Merhaba hocam,
  Ben 5 senelik evliyim. Severek evlendim. Bir evladım var. Kocamla aramdaki ilişkiyi herkes çok begenir her zaman gıpta edilen bir çift olurduk. Fakat cocugumun doğumundan sonra eşimin tüm davranışları değişti. Asla ev işlerinde bana yardımcı olmak istemiyor, ki ben de çalışıyorum. Kendi işinde oldukça başarılı ama benim işlerim biraz kesat gibi. Korkunç rüyaşar görüyorum. Kocamın sudan sebepten hapse girmesi gerektiğini ve haftanın 6 günü toprak altında geçireceğini, kızını ve beni anca pazar hünleri bir dağın tepesinde görebileceğini filan görüyorum. Kan ter içinde kalktım bu rüyadan sonra. Çok enteresan şekilde benim iç çamaşırlarımın sayısı çok azaldı, hiçbir yerden çıkmıyor. Eşimin çok sevdiği, taptığı bir bilekliği vardı bulamıyoruz. Ben en son ne zaman kesintisiz ve dinlenerek uyudum hatırlamıyorum. 3 ay önce anadolu yakasına taşındık ve taşındığımız günden beri bana hayatı zülm etmeyi başarıyor. Derken, iki gün önce yemek masamın kenarında kırık bir diş parçası buldum. O kadar rahatsız oldum ki onu bulunca, hemen attım. Eve gelmiş kişilere sordum tabii ki kimsenin ağzında eksik diş yok. Bir şeylerin etkisi altında olabilir miyiz? Bu tarz şeyleri hiç anlayan biri değilim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Gerçekten şaşırtıcı şeyler yaşıyorsun. Sana net bilgileri özel olarak vereceğim ama öncesinde bakım için görüşmemiz gerekiyor. Whatsapp ile bana yaz ve sana dönüş yapmamı bekle lütfen.

 90. Hocam eşim yeni aldıgımız evden nefret etmeye başladı günlük iki saatten fazla uyuyamıyor evdenntasındık bu seferde ben evimi istiyom dedi geri tasındık şimdide yine başladı bu evden gidek diye ve uyumamaya laf söz dinlemez oldu bu evden beni kurtar diyor ne yapmalıyım

  1. Durum gerçekten tuhaf görünüyor. Eşiniz bir tılsımın etkisi altında olabilir ancak tam olarak tespit etmek üzere görüşme yapsak daha iyi olacak. Beni whatsapp ile arayın lütfen.

 91. Selamünaleyküm, hocam lafı uzatmayacağım eşim ile aramızda problemler var huzursuzluk hat safhada daha bir çok şey bana nasıl yardımcı olursunuz. teşekkürler.

  1. Detayları öğrenmek üzere Whatsapp mesajınız ile bana ulaşabilirsiniz Ömer bey, daha sonra size nasıl yardım edebiliriz ona bakarız.

 92. Merhaba hocam, biz esimle severek evlendik maddi durumumuz da iyiydi. Evlendikten sonra birden maddi durumumuz bozuldu esim issiz kaldi tum birikimimiz gitti daha sonra bende esimi istememeye nefret etmeye tiksinmeye basladim cinsel ilişkide isteksizlik bazen eve gelmesini bile istememeye basladim evde durmak istememe geceleri esimin surekli korkarak uyanmasi ilginc ruyalar gormemiz sıkılma bunalma gibi seyler yasiyoruz daha onceden esime buyu yapılmış bekarliginda acaba tekrar yapilmis olabilir mi bu sefer bana yada bize

  1. Tabi bunlar olasılık dahilinde mümkündür. Fakat bakım yaparak gerçekten böyle bir şey var mıdır görmeye çalışırız. Bana telefondan yazarak kendinizi hatırlatın lütfen.

 93. Selamün aleyküm hocam. Annem bir süredir kendi kendine konuşuyor ama bu durum şuan oturduğumuz eve taşınınca olmaya başladı. Sürekli konuşuyor ev ya da ev dışında,bir defteri var oraya kafasındaki şeyleri yazdığını gördüm. Yüz ifadesi değişik hallere giriyor yanında biri varken konuşamayınca yüz ifadesini değiştiriyor. Lütfen bana bi yardım edin hocam.

 94. Hocam merhaba
  Bizim kapi eşiği değilde kapı önündeki mermerde ne oldugunu anlayamadığımız bir leke var şeffaf ve parlak ama kalın degil ellediğimde elim üzerinden kayıyor bunu bugün fark ettik anneme söylesiğimde yıllar önce basamağa doğru aynı lekenin olduğunu söyledi annattığına göre o lekeyi cįkarakmdını zamanla kaybolduğunu söyledi .Büyü olduğundan şüpheleniyoruz lutfen bildiginiz bir şey varsa bize söyleyin.

  1. Domuz yağı mı onu anlamak lazım bana bir resmini atabilirseniz daha rahat hareket ederiz bakım yapabiliriz.

 95. Merhaba hocam eşim çok huzursuz hep evde birinin olduğunu ve bazen arkasindan gectigini soyluyor gece yatınca aniden korkarak uyaniyor.

  1. Eşine bakım yapabilmem için beni aramanızı rica ediyorum. Whatsapp hattından dilediğiniz zaman mesaj ulaştırabilirsiniz.

 96. Merhaba hocam 6 senelik evliyim evlendiğimden beri eşim sürekli huzursuzluk çıkarıyor genel olarak kendi evimizde böyle evde durmak istemiyor olur olmaz herseye laf yapıp olay çıkarıyor ailesiyle aram iyi değil bende büyü mü var die şüpheleniyorum Bi yardım edermisiniz

  1. Ben ne yapabilirim ki şimdi, beni arayın özel olarak sorularım olacak. Durum hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuyorum. Sağlıcakla kalın.

 97. Merhaba hocam evde büyü olabilir mi öğrenmek istiyorum 20sene önce babam oldu o sıralar baba tarafım eve büyü yapıyordu hatırlıyorum zaten sürekli annemle kavga içindeydiler ama son 8 10 yıl kadar (hatırladığım kadarıyla) aramız düzeldi konuşuyorlardı annemle ve bize karşıda eskisine nazaran daha iyiler fakat yaklaşık iki buçuk sene olacak annemi de kanserden kaybettik annem evin içinde pek rahat hissetmiyordu kaç senedir bende eve girmek istemiyorum evdeykende dışarıya çıkmayı istemiyorum ama daraliyorum evin icinde ufak tefek şeylerden kavga çıkabiliyor kendimi de sürekli halsiz uykulu hissediyorum işler pek yolunda gitmiyor şuan abim ve bir ablamla birlikte yaşıyorum hiç birimiz iş sahibi değiliz iş bulamiyoruz sürekli bunaliyorum bunlar aslında depresyon belirtileri biliyorum son zamanda yaşadıklarımız da yordu bizi tabi ama aileye büyü yapılma geçmişi olduğu için şüpheleniyorum bir de lucid rüya durumlarim son yıllarda artış gösterdi ruya ve gerçek dünya arasında bağlantı kurdugumu biliyorum rüyamda ışığın açılmasını istediğimde gerçekte bir anda odamın ışığı yanmıştı bunların büyüyle alakası olabilir bunu öğrenebilir miyiz acaba?

  1. Olabilir tabi ama her türlü fizyolojik rahatsızlığı bu şekilde büyü olarak telaki etmek de doğru olmuyor aslında.

 98. Meraba hocam. Biz eşimle liseden beri beraberdik çok severek evlendik. Ailesi de iyidir benim ailemde iyidir. Evlendikten kısa süre sonra hamile kaldım ama evlendikten sonra çok kavga ettik evde sürekli eşyaları kırıp döküyordum sinirimden. Öğle kontrolum hic yoktu. Hamileyken çok kötü rüyalar goruyordum. Eşimi içinde başka birsey olan bana zarar vermek isteyen birisi gibi görüyordum hissediyordum rüyamda ayakları ters goruyordum. Daha sonra 2 tane esimden gördüm biri gerçek eşim diğeri içinde başka biri olan gibi gibi. Yatak odasında eşim ise gidince hayatta uyuyamiyordum o giderken uyuyor olsam bile hemen kötü rüyalar görmeye basliyordum. Uyanirsamda hemen oturma odama gidip kapimi kitmiyordum. Kapı açıkken hic bir sekilde rahat uyuyamiyordum. Cocugum dogdu o dogdugundsn beri onu emzirirken icim sıkılıyor sanki kötü birsey olmuş gibi hissediyorum surekli derin nefes alasim geliyor onu emzirirken. Onun dışında bazen ev işlerinde falan çok enerjigim ama onun dışında hic birsey yapasim gelmiyor hele ki son zamanlarda evde durasim bile gelmiyor. Eşim iyidir hoştur evden bir yere gitmez kahveye bile gitmez ama hiç benimle konuşmuyor ne kadar sevgini gostermiyorsun desemde yine ayni devam ediyor. Bir keresinde telefonunda başka bir kadının gönderdiği fotoğrafları yakaladim açıklamasını yaptı onunla ilgisi olmadığıo söyledi ama bu konuyla ilgili icim hic rahat olmadi yani inansamda bir yanim birsey olduğunu hissetti. Bu arada sürekli dusunuyorum sürekli aglayasim geliyor hüngür hüngür.

 99. merhaba hocam evde huzurumuz yok maalesef birçok kez ayrılığın eşiğine geldik. salonda yatma isteğim çok fazla.ses olmadan asla uyuyamiyorum. dün oğlum , o her zaman ki yattığım koltuğun üzerinde uyurken biraz altına kaçırdığı için koltuk yüzlerini değişirtirelim dedik , koltuğun fermuarlı kısmını açtığımızda kılıfın iç yüzünde kesilmiş halde 2 adet ayakkabı bağı buldu eşim, fiziksel olarak biz tarafından koyulması imkansiz. bunu neye yorabiliriz

 100. Merhaba iyi geceler hocam esim 10 gun once banyoda camasir makinasi arkasinda peceteye sarili toprak buldu tabi ben orali olmadim ama o etkilendi zaten buraya kadar hersey gulluk gulistanlik degildi daha once banyonun lavabosuna poset icinde kagit vardi fakat suyla birlikte erimisti gene onemsemedik esimle son zamanlarda en ufak seylerden kavqa ediyoruz 5 yasinda bi cocugumuz var oda etkileniyor bide gecim sikintisi gelen maas nereye gidiyor anlamiyoruz bide bereketsizlik hakim oldu anlamadik gitti

  1. Bakım yaparak hanenizin durumuna bakabiliriz. İnşallah endişe edilecek bir durum yoktur.

 101. Merhaba. 6 senelik evliyiz esimle. Bu surecte birbirimize kedi kopek gibiyiz. Evlilik hayatimiz yok. Birbirimizi gor.ekten bile haz almiyoruz. Ozellikle evime kayinvalidem geldikten sonra daha bir uzaklastik. Bunu ona yakistiramiyorum aslinda ama boyle dusunmeye basladim. 1 ay yanimizda kalip eve dondu ve biz birbirimizden tamamen uzaklastik. Eskiden beri sorunlarimiz bitmiyor. Durduk yere surekli kavga ediyoruz. Huzur yok mutluluk yok. Esimin hep gozu disarda. Mutluluk hep disarda onun icin. Bosanalim diyorum ses yok. Sirf cocugumuz icin katlaniyoruz her seye.sevgi yok

  1. Yani anlaşamıyorsanız bitirmek en iyisi tabi ama çocuk var diyorsunuz. Karışık bir durum. Beni özel olarak arasanız durumunuzu değerlendirmeye çalışalım inşallah.

 102. Iyi gunler hocam ben 25 yasindayim ve iki yillik evliyim AMA bundan 7 ay once 16 haftalik hamileligim bir anda son buldu hic bir sikintim yoktu bu aralik ayinda bir hocaya gittik bende bir sorun oldugunu ve subyan oldugunu soyledi bunun icin bana bir muska verdi yanliz kaynanamla ayni evde kaliyoruz ve huzursuzluk tattisma gecimsizlik bu dusukten sonra daha fazla oldu ve esimle aramizda cok buyuk sikintilar var esimle anlasamiyoruz gecinemiyoruz eskisi gibi sevgimiz yok artik birbirimize tahammulumuz bile kalmadi ve esim eve gelmiyor sehir disinda caliyor bende bunu istemiyorum ogrenmek istedigim esimde mi bende mi yoksa evde mi bir buyu var yardimci olursaniz sevinirim

  1. Yaşadıklarınıza çok üzüldüm evet bu şekilde bir ihtimal var. Yani bir tesir evliliğinizi hedef almış olabilir. Bakımı yapsak daha iyi olur bana whatsapp ile arayınız.

 103. Hayırlı sabahlar turan hocam;
  1 aydır evde huzursuzluk çok var herkes çok gergin hemen büyüye yorumlamak istemedim lakin son 1 haftadır başımıza gelmeyen kalmadı. 2 kattan düştüm kafamı vurdum ve ayağımın üstüne düştüm her yerim çok ağırıyordu hastaneye gittim hiçbir kırık yerim çıkmadı. Tepeden tırnağa baktırdım tomografi çekildi hiçbir şey çıkmadı. Şanslıyımdır dedim yine de kötüye yorumlamak istemedim fakat o gün içinde küçük kardeşim merdivenden yuvarlandı (acısı olmasına rağmen sapasağlamdı) 3 gün boyunca acı çektik ve geçti arkasından hemen sonra annemin kolu şişti mosmor oldu kıpırdatamama derecesine geldi. Hastaneye gittik doktor kontrol etti fakat doktor teşhis koyamadı bu kol 3 gün devam etti 3 gün boyunca farklı doktorlara baktırdık hep aynı şekil oldu. Arkasından hemen sonra diğer kardeşim yatakta yatıyordu kalktı yere basmak isterken ayağı tabureye takıldı ve düştü. O an nasıl oldu nereye çizdirdi inan bilmiyoruz bildiğimiz tek şey bıçak gibi keskin belinde yukardan aşağı upuzun yara oluştu Ne tesadüf ki bunun acısı da 3 gün sürdü. 3 gün arka arkaya acı çekip duruyoruz. Her ne kadar büyüye yorumlamak istemesek de evimizde bi kötü enerji var farkındayız. Ne yapmamız gerekiyor bi yol gösterir misiniz.

  1. Çok acı şeyler yaşamışsınız inşallah kötü bir durum yoktur. Ama bakım yaparak bir fikir yürütmek gerekiyor. Whatsapp ile bana ulaşın lütfen.

 104. Hocam annem ve babam ayrı annem ben ve kardeşim yaşıyoruz evin içinde çok huzursuzluk hissediyoruz uyuyamıyoruz ben kuran okunurken dinleyemiyorum çok rahatsız hissediyorum sürekli baş ağrısı var bende ve diğerlerinde sürekli kavga ediyoruz banyoda kafamı çevirdiğimde kıyafetimin havada asılı olduğunu gördüm çığlık attığımda yere düştü sanki evin içinde birşeyler dolanıyormuş gibi hissediyoruz büyü var mıdır?

  1. Bunlar pek hayırlı şeyler değil, gördükleriniz bir halüsinasyon değilse sıkıntımız büyüktür.

 105. Hocamın işlemi bir mucize etkisi gibi hayatımızı düzeltti arkadaşlar. Ben çok memnun kaldım. Kendisini daha önce yerinde ziyaret ettim ama bu aralar ziyaretçi alamıyor. 3 haftalık bir işlemi sonlandırdık. Benim için sonuçlar yüzde yüz oldu. Sağ olsun çok ilgilenen bir insan. Bir tesekkürü borç bilirim hocamm

 106. Merhabalar hocam. Şöyle birşey oldu 2gün önce evimizin kapımızın önünde hayvan dışkısı bulduk köpek besliyoruz ama köpeğimin tek başına kapıdan dışarı çıkma şansı yok. 2gündür kavga var evde bu hayvan dışkısıyla yapılıyor mu yani büyü olma ihtimali var mı? Eşya falan kaybolmadı henüz ama ailemin aklına ilk büyü geldi hayvan dışkısından büyü yapılıyor öyle cevaplarsanız sevinirim.

  1. Evet yapılır ama bunun yanında bir çok ritüel de hayata geçirilir. Yani yalnızca kapının önüne bir şeyler atarak olmaz. Bakım yaptırmanızı öneriyorum.

 107. Merhaba.Abimin hayatına eşi girdiğinden beri bizim huzurumuz kacti.bizi cok seven bizimle konuşmadan rahat edemeyen çocuk bi anda küfürler tehditlerle arayi açtı.evimizde diger kardeslerimizle arasi iyi ama benim ve annemle konuşmuyor.ve bizi surekli kötülüyor.annem bir kere israrla konuştu abimle ve cok ağladı abim.ondan sonra bidaha görüşmek istemedi.kardeslerim bize çok zıt davranıyor biraz üstüne gidince küfürler tehditler ve vurmaya başlıyor.islerimiz rast gitmiyor.gelinle aramiz iyiydi ama bi anda oda değişti ve abimi dolduran kisi oldu.surekli karabasan geliyor,kabuslar görüyorum, yilanlar,evin yandigini görüyorum vs.zaten cok iyi bi yil geçirmiyoruz.benim de nisanlimla aram cok iyi degil ya herşey mi ters gider evet hersey ters gidiyor. Buna da şükür ama bi psikologa mi gorunmeliyim.benim aklima büyü den baska bisey gelmedi.tesekur ederim şimdiden

  1. Elbette aklınıza büyüden başka şeyler de gelmelidir. Bir doktora görünün sonra eğer ki düzelme olmaz ise bakımlar yaparız durumu görmeye çalışırız. Belirtiler abine karşı bir işlem varmış gibi gösteriyor ama bunu kesin olarak bu şekilde bilemeyiz.

 108. Hocam surekli karabasan korku bunalim halsizlik hastalik ustumden ayrilmiyor en ufacik seylere tahhammulum yok insanlarin gozlerinin icine bakamiyorum aynaya bakamiyorum sanki hep birileri beni izliyo hissi var muska var hissediyorum ama yerini bulmak istiyorum basagrisindan uyku halinden kafamiz kalkamaz oldu napmaliyim

  1. Bu ağırlık çok hayırlı şeylere gebe olmuyor malesef bir bakım yapsak iyi olur gibi whatsapp ile kendinizi hatırlatın lütfen.

 109. Merhabalar ben bir elbisemi buldum çizilip makas ile kesik atilmis yani etrafimda büyü yapacak biride açıkçası yok sizce bu buyumudur çizgi belirgin bir şekilde çizilmiş tabi

  1. Eğer bir yere muska gizlemişlerse bu şekilde makas ile yapılan büyüler vardır. İyice aradınız mı her yeri?

 110. Merhaba Hocam. Ben 3-4 ay önce doğum yaptım. Ve lohusa dönemimde yatak odasında 2 tane çocuk odasında 1 tane olmak üzere toplamda avuç ici kadar 3 tane siyah yastık yünü gibi birşey buldum. Tamamen siyahtı ama aralarında çok az kırmızı ve beyaz tüy vardi. Büyü yapılmış olabilir mi ?

  1. Bir işlem olduğunuz düşünmüyorum ama yine de genel bir bakım isterseniz bakarız Ayşe Hanım. Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.

 111. Hocam evliyim evimde genel bi huzursuzluk var eşimle birbirimizi severek evlendik simdi ise huzurumuzu kaçırmasın diye dua eder oldum eve yatak odasına giresim gelmiyo genel bi durum varmı bi bakarmısınız

  1. Whatsapp ile bu yorumunuzu mesaj olarak gönderin, daha sağlıklı dönüşler yapabilirim. Buraya her zaman bakamıyorum ancak telefon genellikle yanımda oluyor.

 112. Hocam sizinle acil konuşmam gerek dediğiniz bütün her şey bende var bayilmalarim oluyordu huzursuzluk içimde daralmalar var sürekli sinirli ve küfür ağzımdan düşmüyor konuşmak istemiyorum tek bi odada kalıp günlerce uyumak istiyorum

 113. İyi akşamlar evdeki çiçeğin dibinde toprağa gömülü et parçası buldum bu nedir anlamadım ve çok kafama takıldı yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Eve girip çıkan yabancılar var mı? Varsa kimler? Bu konu biraz derin ama etin orada ne işi var? Doğal yollar ile girmiş olamaz sanki. Bakım yapmamız gerekiyor.

 114. Siyah poşet içinde bozuk paralar ve üçgen şeklinde şeffaf jiletinde sarılı arapça olduğunu düşündüğüm muska tarzı birşey bulduk bunun anlamı nedir hocam

  1. Bana fotoğrafını göndermeniz gerek. Bir de detaylı olarak ben bakayım. Bu şekilde bir şey söylemek pek doğru olmaz.

 115. İyi akşamlar hocam
  Sizin acil bileğilerinize ihtiyacım var
  Biz eşimle yaklaşık 7 aydır sadece evin içinde kavga ediyoruz sürekli birbirimizin açığını yakalar gibi sebep bulup kavga edip küsebiliyoruz
  Hiç birsey soramıyorum sürekli tersliyor
  Ama dışarı çıktığımız da bir yere gittiğimiz de ya da yanımızda birileri varken gayet iyiyiz ama evin içine girdiğimiz an kavgalarımız başlıyor bu şiddet noktasına kadar gitti artık sizce psikolojik mi yoksa bir büyü mü var üzerimiz de lütfen beni aydınlatın

  1. Genel olarak eve yapılan büyülerde böyle etkiler olabilir. Ama bu size de bu işlem yapıldı demek değildir. Hanenize ve kişisel olarak size bakım yaparak fikir sahibi olunabilir. Bana telefon ile ulaşmanızı tavsiye ederim. Bayramdan sonra görüşebiliriz.

 116. iyi alşamlar hocam biz eşimle çok iyi anlaşarak evlendik ama evlendiketen 2/3 ay kadar sonra evde huzursuzluklar baladı özellikle eşim dışarda hiçbir şeyi yokken eve girdiğinde çok sinirli ve gergin oluyo elinde olmadan bana zarar verip sonra sakinleştiğinde kendisinin isteyerek yapmadığını ona yapyırdıklarını vr beni o anda farklı gördüğünü söylüyor

  1. Evin içine bakım yapalım. Bir şey var mı tespit etmeye çalışalım. Geçmiş olsun. En kısa zamanda kurtulmanız dileğiyle.

 117. Turan bey sizin medyum olduğunuza nasıl ikna olabiliriz? Yanlış anlamayın efendim bizimde bazı sıkıntılarımız var büyü yapıldığına dair yanlız güvenemiyorum çünkü daha öncede bakımcılara gittim ve dolandırıldım .Ve bakım ücretlimi

  1. İkna için randevu alabilir beni ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında telefon ile görüşebiliriz. Ancak ikna çabası içinde hiç bir zaman olmadım olmam da. Bu sizinle ilgili bir konudur. Selametle..

 118. Hocam iyi geceler bizim evde yıllardı hiç olmayan sebebten kavgalar yani yani yoktan yere bir ilceden o ilçenin iline o evden yeni ev aldık sorun devam ediyor hocam temizlik tutunda eve yeni taşındık ablam eşinden ayrıldı yeni eşi ile kavga ablamın titizliği yani yani yıllardır hiç olmayan sebebten kavga ne olur sorun ne dır hocam ben eski böyle bir şey buldum bana kimsenin basmadığı yere göm dediler gördüm ama kavgalar yeni evde 1 günde sürdü hocam basit bir örnek her ençok kavga babam içki yüzünden ablam temizlik hiç olmayan sebebten kavga ne

  1. Haneniz bir tesir altında olabilir. Bakım yaparak bunun sebebini görmeliyiz. Durup dururken olacak şeyler değil bunlar.

 119. Hocam hayirlı günler benim sorunum evleneli 7 yil oldu 2.5 yaşında bir evladımiz var ve aile olarak ilk yillarda cok iyi gecinmemize ragmen ne olduysa eşimin yedigi ictigi ayri gitmedigi kiz kardeşimle arası bozuldu ve bu durum oyle bir hal aldıki tüm aileyi sardı sorunlar icinden cıķılmaz bir hal aldi.Ne zaman başka bir sebepten tartışsak konu donuyo oraya geliyo.Devamli ayni konunun etrafinda dolaşıyoruz.Eşim çok ürkek biri kedi kopek herseyden korkar.Ne kadar iyilik yaparsam yapayım en ufak bir tartışmada herseyi silebilecek öfkeye kapalıyo.Ayrica 7 yılda ne bir birikim yapabildik nede baska bir tasarruf.işten eve geldigimde kötü bir enerji yayıyo benimde enerjim bitiyo.Bizim durumumuz nefir hocam saygılar.

  1. Bu hanenin üzerinde bir kötü enerji olabilir. Pasif enerji denen insanı boğan çok sayıda durum oluşuyor.
   Hatta entiti olarak da bilinen varlıkların mekanı sarması da mümkün. Biraz derinleşebilecek bir konu ancak evliliği sarsıyor anladığım kadarıyla…
   Bayram dolayısıyla çok yoğunum. Ancak sonrasında özel telefon numaramdan bana ulaşın lütfen. Bakım yapıp durumu beraber değerlendiririz.
   Kalbinizi ferah tutunuz. Hayırlı bayramlar, mubarek olsun. Selamun Aleyküm.

 120. Selâm un aleyküm
  Bundan birkaç yıl önce mutfak dolaplarımın üzerinde ( komple mutfak temizlemedikçe görmek imkansız) kesik kirli tirnaklar buldum eşimle sürekli bir kopuklugumuz var neredeyse evliliğimizin ilk yıllarında başladı diyebilirim.surekli ağırlık sabaha kadar oturup akşama kadar uyuma uyuduğumda neredeyse hiç rüya görmeme evdeki herşeye karşı isteksizlik elimin kolumun kalkmayişi ,evime gelen insanların sürekli ağırlık çöküp esnemesi bu yüzden geldiklerinde rahatsızlık duymaları,aradığımı bulamayişlarim ki bazen hiç bulamıyorum toptan kaybolanlar da oluyor. Hafız arkadaşlarım burç ve yıldız dongumden dolayi yıldızının yüksek olduğunu bu yüzden çoğu şeyden olması gerekenden daha az etkilendiğimi söylüyorlar.yazdiklarim bile hayattan bıktırdı resmen tam anlamıyla etkilensem ne olur bilmiyorum siz yazdiklarima bakarak herhangi bir sorun görüyor musunuz.ilk kez böyle birşey danişiyorum fikrinizi merakla bekliyorum

  1. Özel olarak bakımlar yaparak bir takım şeyleri tespit etmek mümkün olabilir. Sanırım bir büyü ya da bir tılsım etkisi altındasınız. Ancak bunun ne gibi etkilere gebe olduğunu bu şekilde anlamak zor. Beni özel olarak ararsanız daha detaylı bilgi vermek isterim.

 121. Hocam merhaba evimde yatak odasının yatağın altında muska gibi bişey buldum içinde saç vardı ne yapabilirim

  1. Bakım yaptırabilirsin, bir de fotoğrafını çekip bana atabilirsen yorum yapmaya çalışırız. Allah’ın izniyle bir şey olmamasını umut ederim.

 122. Merhaba hocam
  Annanemgilin evinde sürekli bir gecimsizlik var ve surekli dedem annannemin onu aldattigini idda ediyo ama annem ve bu olaylari bilen herkes bunun imkansiz oldugunu soyluyo ve dedem annannemi surekli dovuyo 50 55 yildir.Annem kuuklerken kireçden olan duvari eşelerken bir kagitta huzun dert keder gibi kelimelerin yazdıgi bi kagit sarı boncuk ve ip buldugunu söyledi evlerinde surekli gecimsizlik ve bereketsizlik var.Sürekli dayimlar vs. kavga ediyorlar.

  1. Haneye yapılan büyülerin etkisi bu şekilde ortaya çıkabiliyor. Bir miktar detaylar içeren bakımlar yapmak icab edebilir. Beni ararsanız yardımcı olmaya çalışırım.

 123. Hocam merhabalar abim son zamanlarda hem aile içindekileri hemde komşuları düşman gibi görmeye başladı aşırı sinirlilik hali asabiyet fazla fazla artmaya başladı sürekli hasta olduğunu eklem yerlerinin ağrıdığını söylüyor ama doktora gittiğinde psikolijik olduğunu söylüyorlar herşeye aşırı takıntılı olmaya başladı bu da bizi de aşırı derecede yoruyo ve üzüyo tek başına yattığı zaman ışık açık uyuyo tek uyumaktan da korkuyo 40 yaşında ne yapabiliriz

  1. Bir düşmanınız varsa büyü yapmış olma ihtimali var tabi. Ama bu kadar bilgi yeterli değil. Özel olarak görüşebilirsek bir takım şeyler sormam gerekecek. Ne yapabilir nasıl yardımcı olabiliriz bakalım.

 124. Selamınaleyküm hocam 3-4 aydır bizim evde değişik şeyler oluyor hocam büyümü yapılmış anlamış değilim kardeşim gece uykusundan uyanıyo karşısında duran bi adam görüyo ertesi gün hocam annem tam uykuya dalacam derken ayağıma bildiğin biri su döküyo dedi sonra korkup kalkamadım dedi 1 dakka sonra kalktım ayaklarım kuru ama bildiğin su döktü sanki birisi dedi babaannem bizimle yaşıyo bizi hiç istemez sevmez hocam ondan şüpheleniyoruz büyü yaptırmış olabilir diye sizce bunlar normal birşeymi

  1. Yaşananlar normal değil elbette. Fakat tam olarak adını koyabilmek adına bakım yapmalıyız. Müsait olunca dönerim sen bana bir mesaj gönder Whatsapp ile tamam mı

 125. Slmlar Hocam ,
  Hayirli Günler…
  Ben 44 yasinda iki kiz cocuk annesi evli bir bayanim
  Ben 4 yil önce babami kaybettikten sonra icimden hicbirsey yapmak gelmiyor, sürekli uyumak istiyorum vede uyuyorum da
  Ev islerini zorlukla mecburen yapiyorum
  Maddi sikintimiz var ama cok sükür halimize
  Guatr seker tansiyon ve antidepresyan kullaniyorum
  Benim durumumun bir caresi varmidir acaba???

  1. Psikolojik destek almanı, mümkünse ilaçlardan adım adım uzaklaşmanı ve ayrıca ölümün hepimiz için en büyük gerçek olduğunu tekrar değerlendirmeni isterim.
   Bu yüzden de babanın durumuna daha fazla takılmamalısın. Onun için dua et ve hayatına dön… Çocukların için zira başka çaren de yok. Bu kadar zayıf olmayı kendine layık görme, daha detaylı tavsiyeler istersen Whatsapp numaram ile bana ulaşabilirsin.

 126. Turan Hocam sayesinde uzun zamandır eziyetini çektiğim şeylerin artık sonu geldi çok şükür. Benim gibi çaresiz kaldıysanız ve kesin çözüm arıyorsanız bence en iyi tercih olur. Ben herkese açık yaptığım bu yorumda size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam.

 127. Hocam convers ayakkabimin icine kahverengi kurdeleye bir iki düğüm atilmis bir ufak parca buldum büyü olabilir mi eğer oleyse ne büyüsüdur acaba evimdeki sandalye kurdelesi ile ayni

  1. Büyü olduğunu sanmıyorum ama Whatsapp ile ararsanız bakım yapar daha net bir yaklaşım içine girebiliriz.

 128. Hocam evdeki büyüyü buldu. Bence en iyi medyum hoca kendisidir. Hiç bizim eve gelmemişti ama bu büyüyü nasıl buldu bilemiyorum. BAkımları çok etkili geldi bana. Ayrıca geçen sene kuzenim kendisinden yardım almıştı şimdi çocukları oldu. Ben tavsiiye ederim ama referasn olamam. Sizin bileceğiniz iş dostlar.

  1. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Herkesin kendi kararı olacaktır elbette. Allah’a emanet olunuz.

 129. Merhaba hocam 9 yillik evliyim esimle severek evlendik ama benim esime sevgim evlendikten sonra bitti gibi sevgi saygi kalmadi benim kaynanam kahve falina cok iyi bakar kendiside pek iyi anlasmayiz cocuk olmadan once kaynanam misafirluge gelir kalir di ben esimle isteyim bi gun yatagin altinda cocuk pijamasi buldm hemen attim cöpe sonra kaynanamin eski komsusunu eve yemege çağırďıktik yemekler caylar derken en son kahve fastina gectik benim falima bakti kadin resmen kendisini tarif ederek sana biri büyü yapmis saksinin icine koymus dedi kendisinin cicekleri var bolca kendisi canaklalede oturuyor sizin anlayacaginiz wsimle 9 yildir hergunumuz olayli geciyo birbirimizi yanlis anlamalar falan derken artik dayanamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Bu durum gerçekten karışık görünüyor. Kayınvalidenin ortalığı karıştırmış olabileceğinden şüphe ediyorsun. Bu mümkündür. Bakım yaparak görmeye çalışalım durumu. Beni Whatsapp ile arayabilirsin. Görüşelim. Allah’a emanet ol.

 130. Merhaba evimde bana ait olmayan yastık kılıfı buldum kayınvalidem aramız iyi olmadığı için ben olmadığım zamanlara evime geliyo eşimin yanına sebepsiz sürekli tartışmalar var napmalıyım

  1. Bazı eşyaları bu şekilde tılsım ya da büyü unsuru olarak kullanarak zarar vermek mümkündür. Bakım yapmak gerekir. Bana ulaşın lütfen telefonla. Bakalım duruma. Selametle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir