Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde büyü insanların en genel olarak şüphe ettikleri durumun başında gelir. Son günlerde yolunda olmayan ve bir türlü anlam veremediğiniz durumlar yaşıyorsanız evde büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Bir insanı hedef alan işlemlerin pek çoğu medyumlara yardım eden kişiler tarafından evinize konabilir. Bunu genellikle gizli olarak yaptıkları için yakalama şansınız ya da görme şansınız çok azdır. Evinizde büyü olduğunu anlamanın elbette belirli kontroller neticesinde bir kaç yolu vardır. Fakat yine de bir uzman eşliğinde bakımlar yaptırarak tam karar vermek çok daha doğru olacaktır.

Eve yapılan büyüler genellikle ayırma büyüleri, birini hasta etme büyüleri, huzursuzluk ve kavgaya sebep olabilecek şeytani işlemler gibi isimler alırlar. Birçok yöntem özellikle evli çiftlerin ayrılması için muska haline getirilir ve bir şekilde evinize ya da evinizin yolunun üzerine konabilir. Bu gibi durumların yaşanması çok sık karşılaştığımız durumlardır. Sonrasında yaşadığınız sıra dışı olaylar bizlere büyü olduğunu gösterirken emin olmak için bir bakım yaptırmak şarttır. Bunlar genellikle remil bakımları ve su bakımları yardımıyla olabilir. Bakım sonrasında böyle bir durum olduğunu gözlemlenirse medyum hoca tarafından muskanın yeri ya da gizli bir tılsım var ise bunun yeri size iletilir. Sonrasında yapılacak olan yok etme üzerine ritüeller sizlere peyderpey aktarılır.

Evde çıkan huzursuzlukları bir türlü bertaraf edemiyorsanız, eşinizin ya da başka bir aile bireyinizin tuhaf hareketleri var ise ayrıca sebepsiz bir buhrandan etkileniyorsanız tüm bu belirtiler evde büyü olma ihtimalini son derece güçlendiren şeylerdir. Tüm bu belirtilerin yanı sıra çok farklı şekillerde kişiyi etkisi altına alabilir. Yaşadığınız yere yapılan işlemler hiç bir şekilde ne rahat ne de huzur bırakmaz. Her zaman tetikte ve mutsuz olacak şekilde etkilenirsiniz. Adeta bir kara bulut evinizin üzerine çökmüştür. Bu etki hanelerin hedef alındığı şeytani büyülerde her zaman ortaya çıkar. Çok dikkatli olunmalı ve eve tanımadığınız hiç kimsenin alınmaması konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Ayrıca en yakınlarınızdan bile şüphe etmeli kesinlikle yatak odanıza yabancı birini sokmamalısınız. Pek çok büyü yatak odasına gizlenerek yapılır ve sizleri felakete sürükleyecek etkileri başlatır.

Evde büyü varsa nasıl anlarım

Evde Büyüler Nereye Saklanır?

 1. Yastık ve yorgan içleri, özellikle gardıropların arkaları, yapıştırma ya da gizleme şeklinde olabilir.
 2. Evde saksı varsa çiçeklerin içine ya da bu saksıdaki toprağı eşeleyerek hemen altına bakılmalıdır.
 3. Dolabınızın içinde astarı olan giysilerinizin ki genelde en kullanmadığınız olabilir, içlerine hatta astarların içleri kontrol edilmelidir.
 4. Evinizin önüne her zaman ayak bastığınız herhangi bir yerine zift ya da domuz yağı dökülebilir.
 5. Aracınızın özellikle plakasının arkası ya da torpido gözünün üst tarafı gibi hiç ummadığınız yerlerine dikkatlice bakılmalıdır. Bazı büyülerde arabaya da konarak etkiler alınabilir. Araç kiminse o kişinin evi aynı durumu yaşar.
 6. Bahçeniz var ise ağaçların kontrolü yapılmalıdır özellikle dipleri eşelenerek bakılmalıdır. Bunun yanında bahçe karış karış araştırılmalıdır.
 7. Son olarak evin kapılarını dipleri özellikle arkaları ve eşiklerin içi bir de mutfak dolaplarının en ücra köşeleri iyice elden geçirilmelidir.

Bu saydıklarımız genel olarak eve yapılan büyülerin bakımlardan sonra çoğunlukla bulundukları yerlerdir. Fakat birçok farklı nokta yine evinize yapılan büyü için seçilmiş olabilir. Bu durum oldukça profesyonel olarak ele alındığı takdirde düşmanlarınız tarafından size hayatı zindan edebilecek etkiler yaratır. Çoluk çocuğunuz ve eşiniz sizi bir daha görmek istemeyebilir. Sebepsiz yere aldatılabilir ve hatta o güne kadar hiç yaşamadığınız çeşitli şiddetlere maruz kalabilirsiniz. Tüm aile sizi suçlayabilir ve en küçük durumlar bile pire deve yapılarak üzerinize kalabilir. Hatta bizler evlerine büyü yapılmış insanların öyle kötü durumlara düştüğünüz gördük ki bazen hırsızlıkla bile suçlandıkları acayip durumlar yaşandı. Bu yüzden evinize yapılan büyü nasıl anlaşılır konusu çok ama çok önemlidir.

Sizi kıskanan bir şekilde dost görünüp yanınıza yaklaşan herkes şüphe etmelisiniz. Bu yüzden yazımızın başında her zaman tetikte olmak gerekir deyimini kullandık. Taş hiç beklemediğiniz yerden ama özellikle en yakınlarınızdan gelecektir. Bu anlattıklarımıza dair endişeleriniz var ise Turan hocanın ücretsiz bakımlarından destek alabilirsiniz.

Evde Büyü Olduğunun Farklı Belirtileri

 1. Evde haberiniz olmadan bir şeylerin sebepsiz kaybolması.
 2. Eve girildiği anda yaşanan kötü enerjiden etkilenmek ve sürekli eve girmeme isteği ile karşılaşmak,
 3. Kabus görmek, karabasan etkisini çok sık yaşamak (bazen her gün), lucid rüyaların sürekli düşüyormuş hissini dönüşmesi ve bu sebepten uzun geceler uykusuz kalmak
 4. Sürekli yorgun uyanmak ve yatak odasında değil de salonda uyuma isteği, ayrıca ses olmadan uykuya dalamamak,
 5. Bunların dışında bazen biri tarafından izleniyormuşsunuz hissi de yine evde büyü olduğundan şüphelenmeniz için yeterli sebeplerdendir.
 6. Ne kadar uyunsa da sürekli yorgun uyanmak ve üzerinde bir ağırlık hissinden devamlı hissetmek…

Evde büyü olduğunu anladıktan sonra yapılacak olan tüm çalışmalar o güne kadar ki değerlendirilen süreçle belli olacaktır. Kim ve neden size böyle bir şey yapmış, sebepleri nedir ve sizin buna karşı ne gibi hamleler ile karşılık vereceğiniz yine ilgili medyumun tasarrufunda olacak ve sizlere yardımcı olacaktır. Ancak bu işlemlerde geç kalmak bazen bizlere şüphe edecek zamanı bile bırakmayabilir. Bu yüzden en küçük şüphenizde derhal bir yardım almaya çalışmalısınız. Aksi takdirde oldukça zor ve geri dönülemez durumlar yaşanabilir.

Eve yapilan büyüyü bozma

Maddelerde belirtmediğimiz bir husus daha var ki bu çok önemli bir ayrıntıdır. Bazen de evin içinde bir insanın sebepsiz yere hastalanması çok sık görülen bir etkidir. Bu hastalık doktorların kapılarını aşındırsanız bile çözümü olmayan çok spesifik bir rahatsızlık olabilir. Bir türlü teşhis konulamadığında bu durumda getireceği psikolojik yük sizin de tahmin edebileceğiniz gibi çok ağır olacaktır. Bu tarz hastalıkların sebebi evdeki şeytani enerjinin üzerine çökecek bir beden bulmuş olmasıdır. Bu beden olarak kim seçilirse o kişi hastalanır ve uzun süre yatağa bağlı kalabilir. En kötü yanı ise hiç bir doktorun bu durumu çözemeyecek ve son durağınızın psikiyatri gibi boş klinikler olacağıdır. Zira herhangi bir ruhsal rahatsızlığı olmayan insana ağır ilaçlar verilecek ve iyice içinden çıkılamayacak bir durum yaratılacaktır.

Evde büyü yapıldıktan sonra sayılacak etkiler hayli fazla olmasına rağmen neresinden tutarsanız tutun bir an önce işlemi bozdurmak zaruridir. Eve yapılan büyüsünün bozulması hususunda da yine işinin ehli bir takım medyum hocalardan destek almak şarttır. Oysa birçok insan bu işle kendisi uğraşmaya kalkışıyor. Sağda solda okudukları gereksiz ve hiç bir etkisi olmayacak ritüelleri evlerinde deniyor sonrasında ise ya hiç bir şey değişmiyor ya da her şey daha da kötüye gidiyor. Bu yüzden amatör olarak eve yapılan büyünün bozulması mümkün değildir.

Genel olarak maruz kalan insanlar şu soruları soruyorlar:  Üstümde büyü olduğunu nasıl anlarım ya da büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız veya evde büyüyü bulmak için dua… Bu sorgular neticesinde bir takım bilgilere ulaşmaya çalışan insanlar için bu makalemizi okumalarını ve gerçek bilgilere nail olmalarını arzu ediyoruz. Bir çok soruya cevap niteliği taşıyan yazımızın içinde aradığınız cevabı bulamaz iseniz en uygun zamanınızda medyum Turan hocamızdan destek alabilirsiniz…

Hatta bu bilgiyi bizlere sorulan sorulardan dolayı sizlere vermek isterim ki: “Evimin dört köşesine sarımsak astım büyü bozulur mu?” ya da “Evimin tüm duvarlarının dibine işedim büyü bozulmuş mudur?” bu tarz soruları ne yazık ki ciddi ciddi sorarak inanan insanlar var. Bu yüzden siz siz olun bu şekilde hamlelerle sadece kendimizi kandıracağımızı unutmayın. Nasıl ki hastalık halinde doktora gidiyorsak bu ilmin de doktorları var. Bu yüzden çok dikkatli ve akıllı olmak zorundayız. Dünya kadar şarlatan sizi olmadık saçmalıklara sürüklemek için hazır bekliyor. Bunlardan korunmak sizin özgür iradenize ve mantıklı hareket etmenize bağlı değerli dostlar…

İş Yerine Yapılan Büyüler

Bazen de iş yerine yapılan büyüler hayatımızı karartmak üzerine planlanmış ve tüm kısmetimizi ve kazancımızı durdurmak üzerine kurulmuş olabilir. Böyle kötülükleri de ne yazık ki çevremizde çok sık görüyoruz. Özellikle kıskançlık ve “onda var bende yok” duygusu insanları şeytana uyduruyor ve bu işlemlere sürüklüyor. Gözü dönen insanların da dünya nefsine yenik düşüp ne yapacakları belli olmuyor. İş yerine yapılan büyülerin sonucunda bu etkiler kişilere, eve ve en yakın sevdiklerinize kadar uzanabilen etkiler yaratabiliyor.

İş yerinde yine yukarıda yazımızın içinde belirttiğimiz maddelerin yanı sıra bir de depo gibi yerlerimiz var ise oralara dikkatlice bakmak gerekir. Büyü iş yerinde her yere gizlenmiş olabilir. Hatta daha da korkunç bir şey var ki o da büyü hiç iş yerine sokulmadan da sizi etki altına almış olabilir. Bu yüzden çok dikkatli davranmalı ve dostunuz ile düşmanınızı iyi ayırt etmelisiniz.

İş yerine yapılan büyüler genellikle agresiflik ve unutkanlık başta olmak üzere kişilerin üzerinde çok sıkıntılı etkiler yaratır. Eğer çalışanlarınız var ise son günlerde sizde herhangi bir olumsuz ve değişik durum gördüler mi görmediler mi bunu sorun. Ayrıca en yakınlarınıza henüz yolun başındayken bu konuyu danışın ve bir medyumdan bakım yapmasını isteyin. Böyle bir durum yaşıyorsanız Turan hocamızla iletişim kurabilir ve kendisinin yüksek ilminden son derece insani bir şekilde istifade edebilirsiniz…

“Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır” için 8 yorum

 1. Merhaba hocam.. Bir ay kadar öncesinde garip kötü bir rüya gördüm. Rüyamda çok afedersiniz annem ve kuzenimin cinsel ilişki yaşadığını gördüm. Rüyanın sonunda annemle babam ayrılacak oluyorlardı bende rüyamda ocağım söndü diye ağlamaya başladım , uyandığımda da ağlıyordum. Farklı bir şehirde üniversite okuyorum annemi görmeyeli biraz olmuştu , fotoğraf gönderdiğinde gözlerinde hüzün görüp soruyordum iyi misin diye iyiyim diyordu. Ama bu bir ay içinde annem daha da kötüye gitti en basit şeylere sinirleniyor , tahammülsüzleşiyor , uzlaşmazlığa düştüğümüz herhangi bir konuda aşırı tepkiler veriyor. Babamdan duyduklarım ise şunlar: bir yere sabit bakıyor , bazen aşırı gülüyor bazen ağlama geliyor. Çevrede ki herkese farklı davranıyor. Psikolojik desem böyle bir anda ortaya çıkması çok şaşırtıcı. Rabbim korusun büyüden şüpheleniyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz hepimiz perişan olduk onun bu hallerine.

  1. Durum oldukça karışık görünüyor. Beni ararsanız görüşmemizi daha sağlıklı yaparız.

 2. Hocam merhaba , son bir senedir rızkımız tamamen kesildi gibi. Geçtiğimiz Eylül ayında abimin düğünü vardı. Şuan iş yerimi dahi kapatmaya gidiyorum. Aynı zamanda evimizin her yerinde duvarlarda su kaçağından dolayı kabarmalar oldu. Ama normalde tek bir yerde olacak birşey tüm evde olmaya başladı.

  1. Aklıma gelen bir takım şüpheler var ancak özel olarak görüşsek daha doğru olur. Lütfen beni arayınız.

 3. Selamun aleykum
  Bizim evde yaklasık 1 yıldır şiddetli bereketsizlik hüküm suruyor. Bununla birlikte kardesim (22) evde huzursuzluk olusturuyor. Evdeki bazı eşyaları caldıgından ve kırdıgından supheleniyoruz. Ceviz kabuğunu doldurmayacak seylere bile tahmin edemeyecek kadar sinirleniyor gozu dönüyor ve öldürme teşebbüsünde bulunuyor. Anne ve babama ağza alınmayacak küfürler ediyor en ufak bir uyarıda bile. Gece gec saatlerde uyuyor sabah gec saatlerde kalkıyor. Evde cok aşırı bir huzursuzluk hakim.

  1. Durum ciddi görünüyor ancak iyice bakmadan ne olduğunu tam olarak anlamak zor. Benimle whatsapp yoluyla iletişime geçiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir