Eşler Arasına Cinsel Soğukluk Sokmak

Eşler Arasına Cinsel Soğukluk Sokmak

Bu konu hakkında genel olarak bizim toplumumuz içinde çok fazla ilgi ve soru vardır. Bu yüzden de eşlerin aralarını bozmak isteyen birileri sürekli olabildiği gibi bir yandan da özellikle Ledün ilminin soğutucu etkileri kullanılarak birtakım özel çalışmalar yapan kişilerin hamleleri de olabilir. Kötülük yapmak arzusu içinde olan kişilerin nefis terbiyeleri söz konusu olmadığı için her türlü musibeti bekleyebiliriz. Bu işlemlerin yanı sıra eşlerin aralarını öncelikle bedensel olarak açıp, sonrasında da onları ayrılıklara sürüklemek en büyük amaç edinilmektedir. Bazı çiftleri standart ayırma büyüleri ile ayırmanın mümkün olmadığı görünürse bu gibi yöntemler sıklık ile uygulanmaktadır.

Eşlerin arasındaki cinsel bağ evliliğin en temel gücü olarak görülür. İki insan birbirine dokunmuyor, arzu etmiyor ve cinsel birliktelik yaşamıyorsa ilişkinin mental olarak bitmiş kabul görmesi işten bile değildir. Zaten ilerleyen süreçte bu bitim ayyuka çıkacak ve eşlerin kesin olarak birbirlerine olan resmi bağları da kopacaktır. Peki bu ayrılık aşamasına sür’atle gidişin açıklaması ne olabilir? Neden kişilerin bu denli acı çekmeleri istenir? Bir insan başka bir insana neden cinsel yönden soğukluk sokmak ister? Bu sorulara cevap niteliğinden makalemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Kıskançlık Kötü Büyülerin En Temel Nedenidir

Evet, kıskançlık… Eşlerin değil bugüne kadar birlikte hareket eden herkesin bir üçüncü göz tarafından sürekli olarak göz hapsine alınıp, her türlü nazari temasa maruz bırakılarak derin bir kıskançlık duygusu ile sarsmak. Bu duygunun ne menem bir ille olduğunu ruhunu şeytana satmış kimseler çok daha iyi bilirler. Fakat bilmeyenler için anlatmakta fayda vardır. Bu kişiler genel olarak eşlerden birine aşık bir üçüncü kişi, evliliklerine onay vermemiş bir aile büyüğü (genel olarak kayınvalide), ya da durumu hazmedememiş bir eski sevgili olabilir. Bazen de hiç akla gelmeyen bir platonik aşık bile bu şekilde bir kötülüğü göze alabilir. Sizlere zarar vermek için yapamayacakları şey yoktur psikolojik olarak bu hale gelmiş insanların. Bu yüzden de kıskançlık duygusuna yenik düşmüş insanlardan uzak durun ve her türü haseti bekleyin derim. Kötülük ruhta başlar tıpkı arınma gibi, bu yüzden de iki insanı hedef alıp “Bende yoksa onlarda da olmasın!” diyebilecek kadar ruhu kararmış insanlardan her zaman uzak kalmakta fayda vardır.

Turan hoca eşler arası uyum konusu

Bu anlatım ile tabi ki bu kötülükleri yapacak eşler arasına soğukluk büyüsü yaptıracak olan kişileri belirli bir kategori altında toplamak doğru olmaz. Bu durum hiç akla gelmeyen şu anda bile bilemeyeceğimiz bir kişi tarafından da yapılmış olabilir. Kişilerin akıl dengeleri öylesine bozuluyor ki bazen ayrılmak isteyen bir kadın kocasına bile bu işlemi yaptırabilir. Bu işlemi erkeklik bağlama büyüsü yazımızdan da rahatlıkla okuyabilirsiniz. Orada da cinsel soğukluk hakkındaki tüm ritüelleri ve ayrıca bir erkek üzerinde ayrılığa giden yolun nasıl açılabileceğini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz. Lütfen buraya tıklayarak o yazımıza bir göz atın…Tıklayınız ⇒ erkeklik bağlama büyüsü

Eşlerin platonik aşıklarından bahsetmiştik. Bu da son derece tuhaf görünse de ne yazık ki eşler arasına nifak sokan insanlar arasında çok sık görülmektedir. Eskiden görüşülen ancak ayrılığı içine sindirememiş bir eş ya da sevgili sizin mutluluğunuz karşısında acı çekebilir. Tüm hayatını yok sayıp tüm gücü ile sizin mutsuz olmanız için uğraşabilir. Bu konu ile ilgili çeşitli medyumlardan yardım alabilir. Tüm enerjisini sizi mutsuz etmek üzerine harcayan biri inanın bir gün mutlaka başarıya ulaşır bizlere düşen bu durumlara engel olmaktır. Bu engeli nasıl olabileceğimiz konusu ile ilgili de birtakım tavsiye ve tedbirleri sizler için aşağıda paylaştım.

  1. Her konuyu eşiniz ya da sevgiliniz ile rahatça konuşmaya gayret ediniz. Sır saklamayın ve yalan söylemeyin. Unutmayın şeytani büyüler her zaman yalanlardan ve kötü enerjilerden beslenirler.
  2. Gerçekten sevmiyorsanız kimse ile gönül eğlendirmeyin. Bu sizlere ruhani bir körelme getireceği için her türlü irade-i sükunetiniz tehlike altına girecektir. Bir anlamda ruhunuz savunmasız kalacaktır. Büyüler savunmasız kişiler üzerinde çok etkili olurlar.
  3. Sık sık kurşun döktürüp derin meditasyonlar yapınız. Bu size mental anlamda dinginlik sağlayacağı gibi epifiz bezinizi de besleyecektir. DMT hormonu ne kadar düzenli salgılanırsa kötü enerjilere o kadar iyi karşı koyabilirsiniz.
  4. Geceleri geç yatmayın ve günümüzün istilasını oluşturan akıllı telefonlardan uzak durunuz. Wi-fi gibi dalga boylarından kaçınız. Bunlar sizleri büyülere karşı korunaksız kılacaktır. Unutmayın hiç bir teknolojik cihaz sizin ruh sağlığınızı düşünmez.
  5. Geceleri ışıkta uyumayın. Melatonin de yine ruh dengesinin kurulmasında çok önemli rol oynar. Seratonin ve melatonin hormonunun en üst düzeyde ve koruyucu etkide salgılanmasına izin verin bunun için karanlıkta uyuyun.
  6. Mutlaka haftada bir sirkeli su ile yıkanın ve evinizi özellikle kiriş yerleri temizleyin. Ayrıca dua ve ibadetlerinizi de eksik etmeyin. Bizler ne kadar biliyor gibi konuşsak da asıl olan ve Gayb-ı dahil her şeye hakim olan Allah’tır. Bu yüzden her zaman ondan isteyin.
  7. Son olarak inançsız insanlarla arkadaşlık etmeyin. Her şeyi sorgulayan insanların mutlu olabildiklerini bizler henüz görmedik. Siz de görmeyi beklemeyin çok zaman kaybedersiniz.

Eşler Arasındaki Cinsel Uyumun bozulması, bu büyünün yapılmasının akabinde ruh moleküllerinin zarar görmesi ile mümkün olur. Büyünün tanımına hakim olup sitemizdeki diğer makaleleri de okursanız etkinin tam olarak ne olduğunu görebilirsiniz. Evrendeki her şey gibi bu durumda bir enerjiden başka bir şey değildir. Bu yüzden en iyi enerji yöntemini yapan insanlara güvenin ya da bunu kendiniz öğrenin. Bu konu hakkında tüm deneyimleri yaşamış olan Turan hocamız ile iletişim kurmak ya da sorular sormak için dilediğiniz zaman kendisini Whatsapp yoluyla arabilirsiniz.

“Eşler Arasına Cinsel Soğukluk Sokmak” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir