Eski Sevgiliyi Yeniden Bağlama Büyüsü

Eski Sevgiliyi Yeniden Bağlama Büyüsü

Günümüzde birçok sebepten ilişkiler kayda değer bahaneler olmaksızın bitebiliyor. Buna artık modern çağda internetin bile sebep olması oldukça aşina olduğumuz bir gerçeklik. Fakat bu kadar kolay suistimal edilen insanların aldıkları yaralar da bir o kadar derin olabiliyor. İlişkisine gönülden bağlı ve o kişiyle evlilik yolunda olduğuna inanan bir insanın yarı yolda ayrılma isteğiyle karşılaşması tam olarak yarı yolda arabadan indirilmesi gibi bir etki bırakıyor ve ruhani olarak o kişiyi çok etkiliyor.

Bizlere gelen insanların büyük çoğunluğu unutamadıkları aşklarından ya da henüz ayrıldıkları ve evlenmek üzere oldukları insanlardan bahsetmektedirler. Ayrıca bu kişilerin intikam duyguları da yine tam da bu nokta da devreye girebiliyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin bir çok kişi üçüncü bir kişiye tercih edilmeyi gururuna yediremiyor. Gerçekten de ahlaki açıdan da toplumsal açıdan da yaralayıcı bir durum. Peki böyle bir aldatılma ile ya da sebepsiz bir şekilde biten ilişkinizin karşısında ne yapabilirsiniz? Havas ve Ledün ilminin bizlere verdiği bir ses bu noktada var mıdır? Elbette vardır. Ayrılan sevgilileri geri getirmek, ayrıldığınız eşlerin evlerin dönmesi, eski sevgiliyi yeniden bağlama büyüsü gibi bir çok etkiyi bağlama işlemlerinin sonuçları olarak görmek son derece talep gören eylemlerdendir.

Tabi bu işlemler içinde dikkat edilmesi gereken çok sayıda detay ve hassasiyet mevcuttur. Öncelikle ilişkiniz neden bitti, kaç zamandır birlikte vakit geçiriyordunuz, ilişkiniz ciddi miydi yoksa gayriciddi miydi gibi pek çok konuşulması ve masaya yatırılması gereken konudan sonra ancak eski sevgiliye karşı aşk büyüsü yapılabilir. Aslında isim olarak büyü gibi telaffuz edilse de bir çok muska büyü olmaksızın bizlere burada yardımcı olabilmektedir. Çünkü büyü aranızda bir duygu bağı olmadığı durumlarda daha çok platonik ya da şeytani içerikli işlemler söz konusu olduğunda başvurulan bir çalışmadır. Ancak basit vefklerle ya da tılsımlarla eski sevgilinizi geri getirmek mümkün olabilmektedir.

Ancak bu duruma kesin bir dille yanıt vermek son derece yanlış olur. Herkes için böyle bir durum ve imkan ne yazık ki mümkün değildir. Herkese aynı ümitleri dağıtan ve aynı işlemler neticesinde etki alabildiklerini iddia eden kişilerden uzak durunuz. Yapılacak eylem ne olursa olsun öncelikle sizler yüzyüze gelerek bu durum bu hale nasıl geldi ve neler yaşandı bu detaylar çok iyi analiz edilmelidir.

Ayrıca kimse kafasına göre bir insana bu işlemi yaptıramaz. Bunu para için ya da sadece şahsi menfaatleri uğruna yapan insanlar sizlere ruhsal çöküntüden başka bir şey vermez. Bu yüzden kiminle işlem yaptığınıza çok dikkat edin. Birçok insanın hatta bu rakamlar bazen haddinden fazla sayılara ulaşmaktadır; İnternette eski sevgilimi bağlama istiyorum, eski sevgilimi geri getiren dualar, eski sevgiliye aşk büyüsü gibi aramalar yapıyorlar. Ancak bu ortamlar gerçekten sahte sloganlarla doludur. Kimse size birkaç gün içinde böyle bir imkanı kolay kolay sağlamaz. Bu yüzden gerçekten çok ciddi olarak öncesinde analizlerinizi ve düşüncelerini geliştirin.

Bu konudaki büyük mağduriyetler aşk büyüsü ve bağlama büyüsü konularında son yıllarda çokça karşılaşılan bir durumdur. Eski ilişkisini unutamamış insan sayısı belki de şu anda mevcut bir birlikteliği olan insan sayısından fazladır. Bu tabi ki bir varsayım bunu eski aşklarına karşı olan tutkuların ne kadar da ileri seviyelere varabildiğini belli etmek adına bir örnek olarak söylemek istedik. Ancak bir çok işlemin sonucunda aşk ve sevgi yatıyor. Bunu yılların deneyimlerinden görüyoruz.

Eski Sevgiliyi Kendimize Nasıl Bağlarız?

 1. Öncelikle kesin olarak işlem süresince yapılacak tüm ritüellerin harfiyen yerine getirilmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmıyorsunuz.
 2. Bu işlemin ve talep edeceğiniz her türlü havas ilmine münhasır uygulamaların birer sır olduğunu ve kesinlikle üçüncü bir kişiyle paylaşmamanız gerektiğini unutmuyorsunuz.
 3. Eski sevgiliniz sizi arayana kadar kesinlikle işlem başladığı andan itibaren kendisine ulaşmıyorsunuz. (Bu durum değişkenlik gösterebilir)
 4. Sabır ve sıtkı sadakat ile işlemi sürdürmek çok önemlidir. Ayrıca tüm malzemelerin bilhassa şahsiyete dahil eşyaların hocaya ulaştırılması konusunda son derece titiz davranmalısınız.
 5. Eğer eski sevgilinizin yeni bir ilişkisi var ise bu durumu hocanıza mutlaka bildirmelisiniz.
 6. Yok eğer yalnız yaşıyor ve kimseyle birlikte değilse süreç daha da kısalacaktır. Ancak bu konuda süreç kısalsın diye kesinlikle yanlış bilgi aktarmayın. Her şey daha da karışık ve zor bir hale gelebilir.
 7. Bağlama işlemlerinde cin kullanarak ya da tılsım yazarak çok sayıda durumu lehimize çevirmek mümkün ancak hangi bağlama büyüsü sizin için seçilecek bu çok önemlidir. Bu yüzden sizler de işlem üzerinde mutlaka sorular sormalısınız.
 8. Eski sevgiliniz takribi olarak 14 gün sonunda size mutlak sürette ulaşacaktır. Eğer ulaşmazsa işlem tutmamış anlamına gelir ki bu durumda ters giden bir şeyler var demektir.
 9. Eski sevgili ya da eski eş aynı şey değildir. Arada daha önceden evlilik yapılmışsa ki bunu imam nikahı olarak kabul ediyoruz, kesinlikle bu bilginin paylaşılması gerekir. Bu durumda karı koca arasında yapılabilecek işlemlere göz atmak gerekir. Eğer ki o yazımızı da okumak isterseniz buraya tıklayınız. : Karı koca arası bağlama büyüsü

“Eski Sevgiliyi Yeniden Bağlama Büyüsü” için 12 yorum

 1. Ben ihanete ugradim 8 senelik ilişkim vardi benimle yasaya yasaya 2 sene baskasile ask yasiyormus simdi onunla beraber erkek çocuk doğurdu ben onu yeniden kazanmak istiyorum pişman olup bana dönmesini istiyorum

 2. Eski sevgilim benle birlikteyken çok seviyodu beni ama benleyken eski sevgilisiyle konuşuyomuş ben bunu ögrendim benden ayrıldıktan sonra ben onu seviyo ama beni sevmesini istiyorum bana geri dönmesini istiyorum pişman olmasını istiyorum

  1. Ayla hanım 25 yaş ve altı kişilere bakım ve işlem yapılmıyor. Eğer bu kurallar dahilinde bir arzunuz var ise whatsapp hattımızdan bana mesaj gönderiniz. Durumunuz bakım yaparak birlikte değerlendirelim. iyi geceler

 3. Hocam 2 senelik ilişkim vardı çok ciddiydik ailesiyle tanıştım. Sevdiğimle bazı yakınlaşmalarım oldu bişey oldua ayrıldık tartıştık bana aşık olan adam gitti yerine başka biri gelmiş gibi beni istemediğini söylüyor

  1. Şimdi tabi bu yakınlaşmalardan kastın nedir eğer bir cinsel ilişki yaşadıysanız vah ki vah. İnşallah böyle bir şey yapmamışsındır kızım. Ama benden tam olarak ne istiyorsun onu da anlamadım. Whatsapp mesajı gönderir misin?

 4. Merhabalar 3 aylık bi sevgilim oldu cok baglanmisim ona evli cikdi bana 3 ay sabret dedi hersey duzelcek dedi sevmiyorum o kadini dedi bn onu cok seviyorum lutfen yardimci olur musunuz

  1. Bu gibi durumlarda bir yuva yıkılması söz konusu olabileceği için benim ilgi alanıma girmiyor maalesef iyi günler dilerim.

 5. Merhaba Hocam, sevgilimle tam evlenecek zaman ayrildik, cok iyi giden bir iliskimiz vardi ama aniden bana ayrilik karariyla geldi, ama beni hala cok sevdigini söyledi, ikimizde cok üzüldük, ben onu hala cok sevixorum hocam tam iki hafta oldu, onun geri gelmesini cani gönülden diliyorum ama olmuyor. Bana acil yardimci olabilirmisiniz lütfen.

  1. Acil olmasa da yardımcı olmaya çalışırım. Bana whatsapp ile bir mesaj gönder ver dönüş yapmamı bekle sana bir takım bilgiler vereceğim.

 6. hocam iyi günler. 10 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım bana birsey demeden hayatımdan çıktı. sonradan öğrendiğime göre özbek uyruklu bir bayanla görüşmeye başlamış. bana geri dönmesini istiyorum.evlilik amaçlı ne yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir