Eski Eşi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Eski Eşi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilikler bittikten sonra eşler arasındaki duyguların henüz körelmemiş olduğu durumlar çok sık yaşanıyor. Bir taraf her zaman daha çok sever derler ya bu durumdan kaynaklı olarak ayrılmayı da istemiyor tabi. Sonrasında bu duruma mani olamaz ve yuvasının dağılması karşısında çaresiz kalırsa o zaman eski eşi bağlama büyüsü gibi yolları denemek suretiyle bir medyum arayışına giriyor. Bu tarz durumlara maruz kalmış çok sayıda insan tanıyor ve yardımcı olmak için gece gündüz uğraşıyoruz. Nitekim hiç bir şeye benzemiyor aşk acısı… İnsanların kendilerine yaptıkları şeyler akıl alır gibi değil ancak ne yazık ki bazen insanlar Nuh diyor Peygamber demiyor. İlle de eski eşimi isterim diye yataklar düşen insanlar var.

Bu gibi durumlarda imdadımıza elbette bağlama büyüsünün eşsiz gizemi yetişiyor. Bu çalışma tam anlamıyla arasında duygusal bağ yaşanmış insanları birleştirmek için hazırlanmış. Hele ki bir de öncesinde evlilik yaşanmış ise bağlama işlemi çok daha kolay yapılabiliyor. Bunun için gereken oldukça fazla sayıda detay var elbette ama bu yazımızda esas olan eski eşin yeniden hayatınıza girmesi olacaktır. Tabi bu durumun bazı götürüleri de olabilir. Örneğin siz kabul ediyor ve yeniden istiyorsunuz ancak aile büyükleriniz de sizinle aynı görüşte midir? Ya da farklı insanlar aranızı yeniden bozmak için uğraşırlar mı? Havas ilmi bu ve benzeri çok soruya yanıt bulmak ve durumları kalıcı olarak düzeltmek üzerine çalışmalar yaptığımız bir ilimdir. Ziyade olarak iki insanı birbirine bağlamak yetmez. Bunun yanı sıra tekrar bozulmasına engel de olmak gerekecektir.

Eski Eşi Bağlamak Nasıl Mümkün Olabilir?

  1. Öncelikle bağlamak istediğiniz eski eşinizin yeni bir evliliği olmaması gerekir. Böyle bir durum varsa çalışmalar çok farklı noktalardan başlamalıdır. Onun için kişinin güncel durumu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.
  2. Boşandığınız eşinizin sizin için hala bir takım aşk duyguları besleyip beslemediğinden de emin olmak gerekir. Bunu da anlamak için çeşitli denemeler yapılabilir. Hocanız bu konuda sizlere destek olacaktır.
  3. Hayatında başka biri evlilik dışı da olsa var mıdır bunu da çok iyi bilmek gerekir. Ayrıca yeni hayatıyla ilgili ne gibi şeylerin değiştiği de önemlidir.
  4. Ayrılan eşler evlerinden ve hayatlarından çok şeyi de değiştirirler bu yüzden değişen tüm ayrıntılar hakkında geniş bir rapor tutulmalıdır. İnsanların ruh hali ele alınırken her türlü değişken hesap edilir. Havas – Ledün işlemlerinden halet-i ruhiyesinin önemi çok büyüktür. Bu yüzden de insanların özel olarak ele alınması gerekir. Hele ki bağlama büyüsünden söz ediyorsak bu durum çok daha ciddiye alınarak icra edilmelidir.

Eski Karımı Bağlamak İstiyorum

Erkeklerin genel olarak başvurdukları cümle bu oluyor. Eski karısını unutamamış, bir süredir ayrı olmaları karşısında oldukça çaresiz kalmış, her türlü barışma teşebbüsüne girmiş olmasına rağmen bir türlü başarılı olamamış erkeklerin genel durumunu içerir. Ancak “eski karımı seviyorum ve onunla tekrar barışıp mutlu olmak istiyorum” diyen bir erkeğin üstleneceği sorumlulukların da farkında olması gerekecektir. Bir kere neden boşandıkları ve tekrar evlendiklerinde bu boşanma sorunlarını yeniden yaşayıp yaşamayacakları sorular yöneltilir. Eski karımı istiyorum diyen her erkek bu süreçte uyması gereken tüm kurallara uyacağı gibi, sonrasında da birtakım değişikliklere ayak uyduracaktır.

Ayrılan eşlerin birleştirilmesi medyum Turan

Gizli ilimler deyince en mucizevi görünen durumları bile bizler için değiştirebilen bir ilim aklınıza gelsin. Bu çalışmaların ayrıntıları ve ritüelleri herhangi bir insan için muhteşem sonuçlar tekamül eder. Bu yüzden de sıradan kişilere anlatmaktan ve eğer ki bir işlem içine girdiyseniz herhangi biriyle paylaşmaktan kaçınız.

Eski Kocamı Bağlamak İstiyorum

Ayrılmış olan kadınların da en çok talep ettikleri durum eski kocamı yeniden istiyorum oluyor. Bu durumda genel olarak erkeğin başka bir kadın tarafından teslim alınması ve artık eski güçlü aşkını karısına karşı hissetmiyor oluşu da önemli bir faktör oluyor. Kadın zaman içinde çeşitli sebeplerden dolayı kocasını geri istediği takdirde bağlama büyüsü için hocalara başvuruyor. Fakat bu süreç oldukça tehlikeli.

  • Gerçek bir medyuma denk gelmezse süreç hayal kırıklığına dönüşüyor.
  • Bir de yapılan işlem başarılı olmazsa yeni bir psikolojik yıkım başlıyor.

Bu gibi durumları göz ardı etmeden tercih edeceğiniz medyum kişinin referanslarına karşı da hakimiyet kurun. Bugüne kadar yardımcı olduğu insanların sayısına ve kimliklerine göz atın. Hocayı yerinde görün. Kocasını yeniden bağlamak isteyen bir kadın için ikinci bir yıkım söz konusu olursa çoluk çocuk ortada kalarak daha da kötü duruma gelebilir. Siz siz olun pek çok önemli detayı atlamayın. Atlamayın ki gerçek bağlama işlemi sonucuna ulaşabilin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir