Eşini Kendinden Soğutma Büyüsü

Eşini Kendinden Soğutma Büyüsü

Hayatta bazen çok ilginç durumlar oluşuyor. Bunlardan da kulağa biraz ilginç gelse de eşini kendinden soğutma büyüsü talepleri de hayli dikkat çekici bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bir insan evli olduğu insanın neden kendinden soğumasını ister ki? Dilerseniz bunun çok çeşitli nedenlerini ve genel olarak hangi başlıklar altında birleştiğine beraber bakalım. Bugüne kadar bu talep ile bizlere gelen bunun altında yatan sebepleri anlatan bir çok insandan sonra bu konuyu merak eden herkes için bu yazımızı sitemizden paylaşmak istedik.

Eşini Kendinden Soğutma Ritüelleri

Aslında bu konuda önceliği erkekler oluşturuyor. Yani bir erkek karısından boşanmak istediğinde bunu çok kolay gerçekleştiremeyeceğini düşünüyor. Hele ki bir başka kadına aşık ise çeşitli yaptırımlara maruz kalmamak adına bu yola başvuruyor. Amaç burada karısının kendi kendine ilişkiden de erkeğin hayatından da uzaklaşmasını sağlamak. Tabi bu ilk bakışta bir talep gibi görünse de altında yatan bir çok birikmiş durumun ve hatta çok ciddi olumsuz koşulların yattığını işlemin içerisine girdikçe rahatlıkla görebiliyorsunuz. Erkek bu durumu bir an önce lehine sonlandırıp kadını sıkıntısız bir şekilde hayatından çıkarmak adına bu soğutma büyülerine başvurabiliyor.

Kadın için Erkeği Kendinden Soğutmak

Bu durum is az evvel anlattığımız konunun karşı cinse göre tesirlerini içeriyor. Bir kadın kocasının kendisinden soğuyup ayrılmasını istediğinde bunu elbette açıkça dile getiremiyor. Türkiye şartlarında bir kadının bunu zaten cesurca çıkıp söyleyebilmesi neredeyse imkansız. Bir başkasına aşık olmak ya da çeşitli farklı sebeplerden dolayı bir erkekten ayrılmak istediğinde soğutma büyüleri kendisine yardımcı olabiliyor. Erkeğin kadından soğuması biraz daha zor olsa da çok fazla yöntem bu işlemlerin hayata geçmesi için medyum hocalar tarafından her geçen gün geliştirilerek kullanılmaya devam ediyor.

Üçüncü Bir Kişinin Soğuması İçin İşlemler

Bazen de çeşitli ruhani fakat rahmani olmayan duygulardan esinlenip, kıskançlık, haset, çekememezlik gibi dürtülerde iki insan arasını açmaya yönelik işlemler vardır. Soğutma ve ayırma büyüleri genel olarak bu işlemleri içerir. İçerik anlamında benzerlik gösteren bu işlemlere genel olarak soğutma büyüleri denir. Sitemizde bu konu ile ilgili çok sayıda zengin makale örneklerini bulabilirsiniz.

Karı koca arasını açmak isteyen insanların 3 hafta gibi kısa sürelerde sonuç alabilecekleri işlemlerin olduğunu zaten biliyoruz. Bu işlemleri şeytani formlara uydurarak insanların hayatlarını rezil etmeyi her ne kadar uygun bulmasak da hayatta bu işlemlerin de olduğunu ve sıklıkla karşılaşıldığını biliyoruz. Bu yüzden tedbirli olmak ve her zaman hiç ummadığınız kişiden bile bu etkileri görebileceğinizi unutmamak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir