Eşek Dili Büyüsü

Eşek Dili Büyüsü

Kara büyülerin en çok bilineni olan eşek dili büyüsü hakkında bilinmeyenleri sizlere bu yazımızda aktarmak istedik. Bu büyünün insan hayatındaki yeri oldukça tuhaftır. Çünkü eşek dili büyülerinin en büyük özelliği olması en büyük ihtimali kapsayan durumları durdurabilen bir işlemdir. Nasıl oluyor da olabilecek bir durum olmuyor diye merak ediyorsanız yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Eşek Dili büyüsü yapıldıktan sonra en mümkün sonucu tersine çevirebilirsiniz. Bu sizin taleplerinize göre farklılıklar gösterebilecek çok özel bir uygulamadır. Sayısız örnek verilebileceği gibi en önemli unsuru ise keyfi olarak yapılamayacak olmasıdır. Bazen de bir kişiye zarar vermek adına eşek dili büyüsü yapıldığı bilinir. Büyük uğursuzluk getirdiğine inanılan eşek dili büyüsü eski pek çok öğretide yasaklanmıştır. Fakat günümüzde bu büyüyü bilen ve yeni nesillere aktaran çok sayıda medyum sayesinde işlem uygulanmaktadır. Ancak tespit edilmesi çok zor olan bir büyü olduğu için basit bakımlarla teşhis etmek imkansızdır Eşek dili için özel bakımlar yapılmalıdır. Eğer ki bu işlemin size yapıldığından şüphe ediyorsanız mutlaka bir medyum ile görüşmeniz gerekir.

Genelde işlerinizin hep ters gitmesi ve maddi kayıplar verdiğiniz durumlar neticesinde eşek dili yapıldığından şüphe edebilirsiniz. Elbette çok farklı uğursuzluk örnekleri de bu büyünün etkileri içinde sayılabilir. Genel hatlarıyla bu şekilde tanımlamak şimdilik uygundur.

Eşek Dili Büyüsü Neden Yapılır?

Öncelikle eşek dili tedarik etmenin oldukça zor olduğunu düşünürseniz bu işlemi amatör bir elin yapma şansı yoktur. Bu yüzden de eşek dili büyüsü gibi kara büyülerin mutlaka daha önce bu işlemi başarılı bir şekilde yapmış bir hoca tarafından hayata geçirilmesi gerekir. Bu yüzden de işlemi yapan insanların zaten çalışma ortamlarında bu büyünün gerekliliği olan eşek dili bulunur. Bunlar Anadolu’da temin edilmesi çok daha kolay olan malzemelerdir. Büyük şehirlerde tabi ki eşeği nereden bulacaksınız ki bir de dilini bulabilesiniz. Bu yüzden eşek dili büyüsü yapmak için öncelikle deneyimli bir hocaya danışmanız ve fikir almanız gerekir.

Turan hoca esek dili bilinmeyenleri
Turan hoca esek dili buyusu hakkinda bilgiler veriyor

Eşek dili büyüsünün neden yapıldığı konusunda detaylar vermek gerekirse; Örneğin bir iş yerinde işten atılmanıza sebebiyet verebilecek bir durum söz konusu oldu. Bu herhangi bir iş yerinde rahatlıkla görülebilecek bir durumdur. Bundan dolayı tedirgin oluyorsanız eşek dili büyüsü bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Buna benzer bir durum olarak biri tarafından sevgilinizden ayrıldığınız düşünün. Bir kişinin araya girmesiyle her şeyin bozulduğu bir durum olsun. Fakat gücünüz bu kişiyi durdurmaya yetmiyor ve kötü şeyler olacağını hissediyorsunuz. İşte bunun gibi durumlarda da yine eşek dili büyüsünü o kişiye yöneltebilir ve hayatınızı kurtarabilirsiniz. Farklı bir örnek olarak biri yüzünden para kaybettiğinizi ve ne yaparsanız yapın kurtulamadığınız bir dengede olduğunuzu varsayın. Bunlar çok uç örnekler değildir. Zira pek çok insan özellikle iş hayatında inanılmaz şeyler yaşamaktadır. Bu kayıpları durdurmak üzerine yaşamınızda bir şeyleri değiştirecek gücünüz yoksa yine eşek dili büyüsü konusunda yardım talep edebilirsiniz

Eşek dili büyüsü yapıldıktan sonra geri dönüşü olmadığı için nedenlerinin çok iyi analiz edilmesi gerekir. Geçerli bir sebep olduğu sürece uygulanmalı aksi durumda son çare olmadıkça değerlendirilmemelidir. Oldukça hassasiyetler içermekte ve çok büyük özveri istemektedir. Kara büyü olarak değerlendirildiğini sizlere belirtmiştik. Bu yüzden de şeytani olgulara hizmet uğruna uygulayan çok sayıda insan vardır. Bu işlemi şeytani planlayan bir insanın hışmına maruz kalırsanız çok büyük yaralar alabilirsiniz. Eşek dili büyüsünde şakaya gelmeyen birtakım gerçekler vardır. Bu konular oldukça hassas ve sıkıntılıdır.

Eşek Dili Satılan Yerler

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi normal bir şehir yaşantısında olan insanın bulabilmesinin imkansız olduğu bir malzemedir. Bu yüzden medyum olarak bilinen ya da köylerde tanıdığınız özellikle hayvancılık yapan insanlardan talep edilebilir. Ancak bunların satıldığı bir yer yoktur. Bunları bulmanız bir hayli zor ve hatta imkansızdır. Turan hocamız ihtiyaç halinde sizler için her zaman çalışma ortamında bulundurmakta ve temini kırsal bir kesimde yaşadığı için hiç zorlanmadan çevresinden sağlayabilmektedir. Fakat amatör ellerin eşek dili istekleri ciddiye alınmaz. Zira sizler sağdan soldan duyma bilgiler ile eşek dili büyüsü yapmaya sakın çalışmayın. Bu bilgilerin hiç birinin aslı astarı yoktur. Her zaman bir bilene danışarak yardım alın…

Turan-hoca-calisma-alani-esek-dili-buyusu
Turan-hoca-calisma-alani-esek-dili-buyusu

Eşek Beyni Yedirme Büyüsü var mı?

Bu tamamen hurafe olup asla riayet etmemeniz gereken bir uygulamadır. Bu tamamen safsatadır. Asla ikna olmayın böyle bir uygulama yoktur! Eşek beyni büyüsü diye yapılan aramaların ve yaşanan sorgular neticesinde bu dipnotu da sizler için paylaşmak istedik. İpe sapa gelmez bir çok uydurma büyü kelimesi türemiş durumdadır. Ne yazık ki günümüzde her önüne gelen bir şey söylemekte tabir-i caizse ağzı olan konuşmaktadır. Böyle bir büyü yoktur…

Eşek Dili Büyüsünün Etkisi

Bu etkiyi eşek dili neden yapılır başlığımızın altında biraz açıklamıştık. Eşek dili büyüsü yapılan bir kişinin üzerinde bazen dil bağlama büyüsü etkilerini görebilirsiniz. Özellikle kadınların büyük rağbet gösterdikleri bu işlemde kocasının dilini ya da kayınvalidesinin dilini bağlama isteyen kadın sayısı oldukça fazladır. Eşek dili büyüsünün bu şekilde talep edilmesinin gerekçeleri olarak başta aldatılan eş tabloları gelmektedir. Aldatılan kadın bir anlamda intikam duygularıyla bu büyüye başvurur. Çünkü kadınların elinden çok fazla bir yaptırım gelmemektedir. Bu yüzden şeytani bir hoca ile bir araya gelirlerse o zaman hedef aldıkları kişiye eşek dili büyüsü sayesinde çok ciddi ve kalıcı zararlar verebilir.

Bu büyü eşek dilinin haşlanmasıyla kullanılan bir büyüdür. Özellikle bu işlemden sonra suyuna güzel avrat otu katılarak karıştırıldığı daha sonrada yedirme içirme büyüleri için kullanıldığı da bilinir. Ancak bu bir kez uygulamayla olmaz.

Yedirme içirme ile eşek dili büyüsü yapılacaksa bu işlem bir hafta boyunca düzenli olarak bu yapılmalıdır. Her seferinde özel dil bağlama duaları okunmalıdır. Eşek dili büyüsü eğer ki bu amaçla yapılıyorsa farklı, baştan belirttiğimiz bir durumu durdurmak için yapılıyorsa farklı ritüeller eşliğinde uygulanan bir büyüdür.

En büyük emir altına giren insanların bu işlemle derbeder edildikleri bilinmektedir. Yüreğine aşkı da düşürmek üzere çeşitli şekillerde ekleme de yapılabilir. Tam anlamıyla sözünüzden çıkmayan ve lafınızın üzerine laf söylemeyen bir eş profili eşek dili büyüsünün bizlere verdiği en bilinen etkidir.

Esek dili buyusu Turan hoca anlatiyor
Esek-dili-buyusu-yaptiranlarin-yorumlari burada okuabilirsiniz

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşek dili büyüsü bozma işlemi ancak büyüyü hazırlayan ve yapan kişi tarafından mümkün olabilir. Ancak bir koşulda bu durum değişebilir. Genel de Turan hoca gibi işinin ehli hocalar işlemlerden sonra başka birilerinin bu işlemleri bozmaması için çeşitli koruma tılsımları yazmaktadırlar. Bu koruma yapılırsa işlemi talep ettiğiniz hocanın bu büyüyü bozma şansı yoktur. Ama bazen biraz da aceleci olup üstünkörü hareket eden hocalar bu koruma ile uğraşmıyorlar. Bu durumda eşek dili bozma işlemi ziyadesiyle daha da mümkün olabiliyor. Ancak bu durumun gerçek olup olmaması öncesinde yapılacak detaylı bakımlar ile belli olabilir.

Eşek Dili Büyüsü Yaptıranlar

Sitemiz üzerinden bu işlemi yaptıran ya da bozduran insanların yorumlarını rahatlıkla okuyabilirsiniz. Sayfamızda bulunan soru-cevap ve yorumlar seçeneğinden tüm büyü işlemleri ile ilgili yapılmış yorumları isimleriyle birlikte bulabilir ve kendiniz için referans alabilirsiniz. En objektif bilgi platformu olarak oluşturulmuş ve herkesin özgür iradesiyle yorumlarını rahatlıkla yazabildiği bu yere sizler de düşüncelerinizi ve sorularınızı aktarabilirsiniz.

“Eşek Dili Büyüsü” için 2 yorum

  1. Hocam eşek dili işlemi ile dil bağlanır mı? Bıktım kayınvalidemin dırdırından. Evliliğimizi yedi bitirdi bana yardım edin hocam lütfen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir