Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü Hakkında Geniş Bilgiler

Bilinen en önemli özelliğinin insanları birbirinden ayırmak olduğu büyüdür. Bu büyüyü sadece ayırmak ve insanların evliliklerini bitirmek üzerine çok iyi kurgulayan ermeni cadıları tarihte büyük kadim büyü kitaplarının her biri konu etmiştir. Ermeni büyüsü deyince akla gelen bir çok ritüel vardır. Fakat en bilineni ölmüş hayvanların derilerinin ve bir takım iç organlarının kullanılmasıdır.

Ermeni büyüsü hakkında bir de yanlış bir kanı var ki bu da işlemin sadece ermeni kişiler tarafından yapıldığının düşünülmesidir. Bu biraz yanlış bir düşüncedir. Bu işlemin işlem içerikleri uygulandığı takdirde yapan kişinin profesyonel olması yeterlidir. Zaten bahse konu büyülerde hasıl olunması beklenen durumların çok farklı seçimleri yapılabilir. İnsanların istekleri çok çeşitli olabildiği için bizler en zor koşulların müspet yönde değişiklik göstermesi üzerine bu büyünün uygulandığını söyleriz. Turan hoca ermeni büyüsüne başvurmak istediği zamanlarda bir takım gerçeklerin değişmekte çok zorlanması ve gerçekten istenen durumların çok zor hayata geçeceğinden emin olması gibi düşünceleri vardır.

Özet olarak bu büyü sadece insanları ayırmak için değil pek çok arzu ve isteğin çok kısa süreler içinde gerçekleşmesi uğruna da yapılabilir.

Ermeni Büyüsü nasıl yapılır

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır

Gelelim en çok merak edilen konuya, ermeni büyüsü nasıl ve kim tarafından yapılabilir. Her ne kadar Hüddam Apraziyal’den alınan desteklerin birçok makalede adı geçse de en çok Cabbar isimli Hüddam bu işlemde kullanılır. Ayrıca ermeni büyüsünü sadece Hüddamlara hükmedebilen alim medyumlar planlayabilirler. Bunun dışında hiç kimse bu işleme kalkışamaz. Bir çok büyüde hüddamların şeytani olanları kullanılmaz. Ancak bu büyüde tüm Hüddamlar şeytanidir. Kontrol çıkma ihtimalleri çok yüksektir. İncil’e çok ciddi bir hakimiyet isteyen ermeni büyüsü işlemleri daha önce birçok kez tecrübe kazanmış hocalara teslim edilebilen işlemlerdendir.

Ermenilerin pek çoğunun Hristiyan olması ve Ermeni din adamlarının da kendi kitaplarını hakimiyetlerinin yüksek olması dolayısıyla toplumda sadece Ermeni vatandaşların bu işlemi yapabildikleri sanrısı vardır. Fakat durumu sizlere açıkça anlattık.

Ermeni büyüsü yapmadan önceki hazırlık süreci aslında bu işlem için en sıkıntılı süreçtir. İşlemin nasıl yapılacağı kişisel olarak değişiklik gösterse de ortada bir aşk hikayesi ve istenen bir insan var ise o zaman hayvanların kanından destek almak ve pek çok zuhuri malzemeyi kullanmak gerekecektir. Bu işlemi talep eden insanların yapılan ortamda bulunmak istemeyişlerinin sebeplerini bu şekilde algılayabilirsiniz. Oldukça insanlık dışı bir ortam hazırlamak bahse konu Hüddamları ikna aşaması üzerinden mecburidir. Bu yüzden de hocanın bu iğreti ortamda zaman harcamak zorunda kalması ve Ecinni varlıkların hocaya kulak verip karşılık vermelerine kadarki geçen süre son derece elzemdir.

Bu beklenen ses Hüddamdan alındıktan sonra komutlar işlenmeye ve vefkin en can alıcı noktaları yazılmaya başlanır. İşte burada tam anlamıyla İncil ayetleri kullanılır. Bir çok ermeni büyüsünde Zebur ve Tevrat’tan da izler bulabilirsiniz ancak esas olanı ve tutmaya en yakın formu İncil kaynaklı hazırlanandır. Turan hoca Ermeni büyüsüne özel olarak ihtisas göstermiştir. Bu yüzden de pek çok insan özel olarak bu büyünün ilmine öğrenmek üzere eğitime dergaha zaman zaman misafir olmaktadır. Tek bir işlem olmadığı için eğitimini almış olsa bile kişilerin zaman içinde farklı ihtiyaçları da olabilmektedir. Herkese farklı hazırlanması ise gerçekten karar vermeyi en çok zorlaştıran kısmıdır.

Ermeni Büyüsü ve Süryani Büyüsü aynı değildir!

Ermeni Büyüsünde Malzeme Listesi

 1. Hayvan kanı ya da boynuz ve deri gibi farklı uzuvlarına ihtiyaç vardır.
 2. Kömür ve bakır levhalardan yardım alındığı durumlarda görülür.
 3. Neye karşı bir hasıl-ı arzu var ise ona değer birtakım şeyler de talep edilebilir. (Mevzu bahis bir insan ise onun şahsi eşyaları vs)
 4. Kırmızı Mürekkep
 5. İsli su ve ekmek içi
 6. İncil (Bible)
 7. Birkaç metre uzunluğunda renkli sicimler de gerekebilir.

Burada belirtilen malzeme listesi ana başlıkları oluşturmaktadır. Ermeni büyüsü yaparken her biri kullanılmaz. Bunların içinden bazıları çıkarılabildiği gibi bazıları eklenebilir de. Bu yüzden ısrarla bu işlemin kişisel hazırlandığını söyledik.

Ermeni büyüsünde ram ettirilen ( boyun eğdirilen) Hüddamların güçleri tartışılmaz derecede yüksektir. Bu yüzden işlem medyumu çok zorlamaktadır. Ancak ram ettikten sonra verilecek olan tüm talimatları soyut kavramlar aracılığı ile hayata geçirebilir. Bu aşamaya gelinmesi işlem içinde takribi olarak üçüncü haftaya tekamül edecektir. Bu aşamaya kadar işlemi getirebilmiş bir medyum bu saatten sonra kelimenin tam anlamıyla “Dile benden ne dilersen” konusunu yaşayacaktır. Bu aşamadan sonra sizlerin talepleri iletilir ve Hüddamdan başarması beklenir.

İyi bir yönlendirme aşaması ile birlikte aklınıza dahi gelemeyecek kadar imkansız görünen şeyler gerçekleşebilir ve bir çok arzuya nail olunabilir. Bunun içinde bazen para, bazen insan, bazen de bir takım başarılar sayılabilir. Ermeni büyülerini yapabilen insanların azlığı, her başarıyı size getirecek kadar güçlü bir işlem olmasından dolayı medyumlar tarafından kolay kolay yapılmayışıdır. Ermeni büyüsü her isteyen için uygulanmaz!

Ermeni Büyüsünün Tutma Süresi ve Yapılış Zamanları

Genel olarak bu işlem Hristiyanlarca kutsal kabul edilen pazar günleri başlanan bir büyüdür. Bunun yanı sıra ilk hafta çok yoğun geçeceği için zaman zarfı planlanırken medyum diğer tüm işlerini askıya alır ve bekletir. Yapım zamanları gecedir. Gündüz periyotlarında herkes özel işleriyle ilgilenebilir. Geceden bekletilen işlem tüm gün belirli hüddamlar tarafından ziyaret edilecek ve gece gelmeleri gerektiği saat kendilerine iletilecektir. Burası biraz anlaşılması zor bir kısım olarak dikkat çeker. Çünkü işlem içinde zamanlama ve müdahaleler gerçekten çok karmaşık bir trafik izler.

 • 1 aylık bir süre ideal olarak düşünülür. Daha kısa süren ermeni büyüsü ritüelleri de yapılabilir gibi görünse de en sağlıklı ve beklenen sonuç için en az 30 gün sabretmek oldukça yerinde bir davranış olur.

Özellikle gözlerin kapalı olarak büyüyü talep eden kişi tarafından okunması gereken Yakub ve Yahova ayetleri sırasında Hüddamlar tarafından sıkıştırılacağınız için sizlerin de dahil olması gereken ermeni işlemlerinde zor bir süreç yaşayacağınız aşikardır. Bu yüzden iki kişilik son derece ciddi ve zor bir efor süreci geride bırakılması gerekir. Birkaç kez düşündükten sonra bu işlemlerin talep edilmesi çok doğru olur.

Önemli Not : Saman kağıtlar üzerinden bir basit vefk hazırlar gibi yazıldığının tarif edildiği saçma sapan bilgilere tamah etmeyiniz. Bilinen en eski kara büyü kitaplarında adı geçen ve her türlü eyleme gark olmuş bir büyünün basit bir kırmızı kalem ve saman kağıt ile ne kadar başarılı olabileceğini takdirlerinize bırakıyoruz.

 • Ermeni büyüsü denince birçok insanın aklına bu işlemin yanı sıra süryani büyüleri gelir. Fakat birbirinden farklı işlemlerdir. Her ermeni insanın süryani olmaması kadar basit bir cevabı vardır. Süryani büyüleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızın üzerine tıklayarak daha detaylı şekilde okuyabilirsiniz. Lütfen Tıklayın : Süryani Büyüsü

“Ermeni Büyüsü” için 2 yorum

 1. Hocam 2015 yılında eski erkek arkadaşımın ablasıyla tartıştık. 10 gün içinde baş aprılarıyla başlayan kötü rüyalar halsizlik başımda ağırlık oluştu. Hastahanede tüm tahlilleri yaptırdım bişeyimin olmadığını söylediler. Benim rahatsızlığım nedeniyle işten çıkarıldım sürekli yatıyordum ama uyuyamıyorum. Birden saçlarım beyazlama ve dökülmeye başladı. Saçlarım dalgalıydışimdi ölü gibi oldu. 2016 yılında rahatsızlıkların iyice arttı sürekli uyku hali ağırlık ağrılar vücüdüma yayılmaya başladı. Ne iş ne aşk hiçbir şey olmadı. Kimse yüzüme bakmaz oldu. Yüzümde aşırı şekilde sivilceler çıkmaya başladı ve vücüdüm şişiyor. Tuvalete dahi çıkamaz oldum. Algıladım kapandı herşeyi unutur oldum. İç sıkıntısı çok fazla. Sanki üzerimde bir kara bulut var beni yatağa mahkum ediyor. Ananem bir hocaya sormuş karabüyü yapmışlar kıza demiş ben evde rahatladım birden haberim yoktu. O hoca yaşlıydo öldü sanırım 4 yıl oldu. Ama benim sıkıntım artarak devam ediyor. Ben büyü olduğunu düşünüyorum ama cevremdekiler inanmıyor. Çok zor durumdayım bu belirtiler psikolojik olabilir mi hocam

  1. Psikolojik te olabilir başka bir ihtimalde olabilir. Bir önceki mesajına yanıt verdim. Duruma ayrıntı getirmemiz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir