Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir

Erkeklik Bağlama Büyüsü

En eski bilinen büyülerden olan bağlama büyülerinde bir de erkeklik bağlama büyüsü konusu için merak edilen konular üzerine bu metni sizler için paylaşmak istedik. Erkeklik bağlama işlemlerinde birkaç önemli şart bulunmaktadır. Bunların başında evli çiftler üzerinde yapılıyor olması, erkeğin cinsel olarak tamamen bağlanması üzerine planlanması, bu bağlama sonucunda herhangi bir psikolojik bunalıma düşmemesi için gereken düzenlemelerin yapılması gibi detaylar bulunmaktadır.

Erkeklik bağlama deyince insanların aklına bir daha çözülemeyecek üzere kişiler üzerinde etki eden ve onu tüm cinsel hayatını sonlandıracak şekilde etkileyen işlemler gelir. Bu doğrudur, ancak bilinen yanlışlardan biri de bu işlemin istenildiği takdirde bozulamayacak olmasıdır. Bu işlem kim tarafından yapıldıysa yine o kişi üzerinden kolaylıkla bozulabilir. Yani bir süreç olarak planlanabilir. Zaten bir insanın cinselliğini yani erkekliğini bağlamak üzerine bir işlem yaptıktan sonra kaç kadın bir daha aynı erkeğin eski performansına kavuşmaması için uğraşır. Aslında bu bir intikam büyüsü olarak planlanır ise o zaman belki bir daha erkekliğine kavuşmaması istenebilir. Bu gibi durumlar ayrıca değerlendirilmelidir. Elbette bu da mümkündür ancak bu bağlama büyüsünde genel tabu kesinlikle zamanı geldiğinde işlemi bozmak üzerine kuruludur.

erkeğin cinselliğini bağlamak

Erkeklik Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

İşlem genel hatlarıyla aldatılan kadınlar çok fazla rağbet gösterdiği bir eylemdir. Bu konuda müzdarip olmuş kadınların sayısı çoktur. Sıkıntı çeken ve artık erkeğine bir ders vermeyi hedefleyen, aynı zamanda da başka kadınlarla olmasından bıkmış fakat ayrılık düşünmeyen kadınlar için son derece etkili bir eve bağlama işlemi olarak düşünülebilir. Belki insanlar bu yazıları okuyunca kendi hayatlarında da birtakım detayları bulabilirler ama genel olarak erkeklerin biraz uçkurlarına düşkünlükleri doğrudur. Her erkek bu şekilde olmasa da pek çok kadın bunun böyle olduğunu bilir.

Bu düşkünlük neticesinde evlenip çoluğa çocuğa karışmış adamlar zamanla sapıttıkları ve ailesinin rızkını başka kadınlara yedirdikleri de yine bilinen gerçeklerdendir. Belki bazılarınız o halde boşanılabilir diye düşünebilirsiniz. Lakin bu her koşulda bu kadar da mümkün ve uygun değildir. Zira çok sayıda kadın çeşitli sebeplerden ayrılığı düşünememekte bu yüzden de erkeği tarafından her türlü muameleye mubah görülüp kullanılmaktadır.

İşte erkeklik bağlama büyüsü bir nebze olsun acı çeken kadınların acısını dindirmek üzerine kurulu işlemlerin bütünüdür. Aslında aile birliğini korumaya yönelik etkili bir işlem olduğu kadar kısa sürelerde etki ederek erkeğin sadece karısını görebilecek hale gelmesini de sağlayabilir. İşlemdeki en büyük detay bazı erkeklerin başka kadınlarla olamayıp eşleriyle birlikte olabilmelerine karşın bazı erkeklerinse hiç bir şekilde ilişkiye giremedikleridir. Bu biraz da medyumun ilmine ve tam olarak ne istendiğini iyi anlamasına bağlıdır. Erkeklik bağlama büyüsü birkaç farklı şekilde telaki edebilir. Bunlar bilahare konuşulacak hususlardır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle bahsettiğimiz gibi hangi koşullarda bağlama işlemi talep ediliyor bu konu çok iyi derecede anlaşılmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Sonrasında geri dönüş oldukça zor olacağı gibi istenmeyen etkilerin yaratılmasını da kimse istemeyecektir. Erkeklik bağlama büyüsü her ayın 11,13,15,17’inci günlerinde hazırlanabilir. Bu günler değişmez. Çünkü havas ilminde erkeklik bağlama işlemleri için birinci zaman ikincisi ise malzemelere çok ciddi anlam yüklenmiştir. Ancak bugünlerde kuluçkaya yatan işlemlerin gerçek anlamda vuku bulacağı açıkça belirtilmektedir.

erkeklik bağlama buyusu

İşlem tarifi ise biraz karmaşık olsa da öncelikle erkek kişi ile ilgili özel eşyaların (saç teli, kan, sakal teli, kıyafet) temini gerekir. Bu aşamada medyumun istediği tüm malzemeler eksiksiz olarak temin edilmeli ve ona göre bir hazırlık süreci planlanmalıdır. Bahse konu günlerde başlayan işlem için takribi olarak 9 günlük bir periyot geride bırakılır. Ve ayın sonlarına doğru işlem tamamlanmış olur. Her yeni ayın ilk günlerinde erkeklik bağlama büyüsü etkisi açıkça görülmeye hazır hale gelir. Bu aşamada erkeğin anlamsız tavırları ve sinirli yapısı göze çarpsa da hiçbir şekilde anlamlandıramadığı bir süreç yaşanmakta olduğu için yapabileceği çok ta seçenek kalmamıştır. Bu durumda genel olarak doktora gitmek gibi çözümler aransa da duyacağı tek cevap durumun psikolojik oluşu olacak ve işe yaramaz birçok ilacı kullanmaya başlayacaktır. İşin muhtemel gidişatı erkeklik bağlama büyüsü yapma aşamasında bu şekilde cereyan etmektedir.

İşlem yapılması aşamasında ise çok hassas dengelerin kurulması, erkeğin fotoğrafının üzerine neden ve ne kadar süreli bağlamanın yapıldığı özel dualar aracılığıyla üflenir. Bu şekilde yardım alınacak olan bağlama hüddamlarıyla iletişim kurulması beklenir. Sonrasında bir takım özel materyallerin bir nevi iksir muamelesi görecek olan içeceği hazırlanır. Bu sıvı erkeğe periyodik olarak içirilmelidir. Turan hoca bu sıvının hazırlanması için 9 günün tamamen yeterli olacağını her fırsatta belirtmekte ve işlemin size ait olan tüm kısmında yardımcı olmaktadır. Akabinde bu işlemin etkileri net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Özel olarak uğraşılırsa erkeklik bağlama işlemlerinde uygulanan tüm dinamikler son derece etkili ve gerçek sonuçlar ortaya koyar. Bu bir oyun değildir, bir erkeğe bunu yapmayı düşünen kadınların öncelikle erkekte ne gibi durumlara yol açacağını net bir şekilde düşünmelidir.

İşlemin son aşaması bu işlemin bir süre için mi yoksa sürekli mi etki edeceğinin seçilmesidir. Bunun kararı verildikten sonra bu tılsım arzu edilen etkileri içine alarak hapsedilir. Sonrasında da 4 günlük yönlendirme okumaları neticesinde hareket başlar. Aslında bu işlem için hareket yerine hareketsizlik başlar demek daha doğru olur. Erkeğin cinsel bağlamda kesinlikle bir işlevsizlik ile karşılaşacağı kesindir. Sonrasında ne kadar uğraşsa ve gizlese de bunu eşine bir şekilde söyleyecek ve tüm erkeklik gururunu kaybetmişcesine bir şekilde yardım isteyecektir. Sadece bu görüntüyü görmek ve bir ego savaşı olduğu düşünen kadınların bu tablodan son derece memnuniyet duydukları zaman içinde çok defa bizler tarafından görülmüştür. Yine de kişi kendinden sorumlu olmakla beraber işlemin gidişatına göre hareket etmeye muktedirdir. Erkeklik bağlama büyüsü netice itibariyle yapılışı bu şekilde tanımlanabilir.

Erkeklik bağlama işlemleri

Cinselliği Bağlanan Erkekte Neler Olacak

Bu süreçte erkek oldukça zor zamanlar yaşayacaktır. Bunun sebebi erkeği erkek yapan tüm özelliklerin kaybolduğunu düşünmesidir. Aslında bu aşamada geçici olarak bir etkiye maruz kalmış olması kendince bilinmediği için çok ciddi psikolojik hasarlar alabilmektedir. O yüzden yazımızın bir kısmında bu etkilerin hafifletilmesi gerektiğini belirtmiştik. İşlem içinde son derece hassas olunması gereken bu durumu çok ciddiye alıp kendine zarar vermesini engelleyen bir takım ritüellerin de medyum tarafından işleme eklenmesi gerekir. Yoksa bu kaybı yaşayan erkeklerin ne menem sıkıntılara düştüğünü sonrasında işlemi iptal edip bozsanız bile düzelmeyen durumlara yol açabildiği hakkaniyet içerisinde biliyoruz. Buna defalarca tanıklık etmiş ve işinin erbabı olmuş kimselerden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hiçbir işlemde olmadığı gibi erkeklik bağlama büyüsünde de şansa yer bırakmak doğru olmaz. Tevekkül içinde olunmalıdır ve rahmani olarak planlanıp bir aile birliğini sağlamak üzere kurgulanmalıdır.

Bu büyünün ruhun şeytana satmış kimselerce planlanıp yapılması erkekte geri dönülemez sonuçlara yol açacak olup derin bir ruhani yara bırakacaktır. Son derece dikkatli olunmalıdır. Bu işlem hakkında farklı söylemlerin olduğu da bilinmektedir. Bir çok insan farklı telaffuzları olsa da bu işlemi kastetmektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir, kirişle erkeği bağlamak, erkeğin şehvetini bağlamak, sidiklik bağlamak nasıl yapılır ve cinsel isteksizlik büyüsü olarak da isimlendirilir. Farklı şekilleri böyle adlandırılsa da amaç tektir ve bu amaç için işlem planlanmaktadır.

En Etkili Malzemeler Şöyle Sıralanabilir:

 • Üzerklik Tohumu
 • Sidir Ağacı Yaprakları
 • Bulcan Tohumları
 • Ceylan Derisi

Son olarak yazımızın başında belirtiğimiz detayı tekrar dikte etmek isteriz ki; Bu işlem evli olmayan çiftler arasında yapılamaz. Yapılsa bile etkisini göremezsiniz. Evli olunması şarttır. Aralarında imam nikahının olması ve bu nikahın tarihinin de önceden biliniyor olması şarttır. Medyum kişi işlemden önce ve işlem sırasında bu bilgiyi de sizlerden isteyecektir. Bu yüzden oldukça geniş bir hazırlık süreci yaşanacak arzu ettiğiniz durumlara ancak yoğun bir çabanın akabinde ulaşabileceksiniz.

“Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir” için 2 yorum

 1. Selamun aleykum hocam,

  incinde bulundugum durumdan dolayi sizle basvurmaktan baska care bilamadim.
  bu durum karsisinda caresizim.

  ben 15 sendedir evliyim ve son 4 – 5 senedir bunalimdayim. kadinlik gururum yipranmis ve parcalanmis durumda.

  esim benimle 15 senedir evli ama 4 – 5 senedir eliylede nikahli. baska kadinlara duskunlugu arti bana ilgisi azaldi.

  eger mumkunse erkekligini baglatmak istiyorum. bana karsi ilgisi azalip hata yok olacaksa herkeze ve herseye karsida yok olsun istiyorum.

  cevabinizi merakla bekliyorum.
  saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir