Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir

Erkeklik Bağlama Büyüsü

En eski bilinen büyülerden olan bağlama büyülerinde bir de erkeklik bağlama büyüsü konusu için merak edilen konular üzerine bu metni sizler için paylaşmak istedik. Erkeklik bağlama işlemlerinde birkaç önemli şart bulunmaktadır. Bunların başında evli çiftler üzerinde yapılıyor olması, erkeğin cinsel olarak tamamen bağlanması üzerine planlanması, bu bağlama sonucunda herhangi bir psikolojik bunalıma düşmemesi için gereken düzenlemelerin yapılması gibi detaylar bulunmaktadır.

Erkeklik bağlama deyince insanların aklına bir daha çözülemeyecek üzere kişiler üzerinde etki eden ve onu tüm cinsel hayatını sonlandıracak şekilde etkileyen işlemler gelir. Bu doğrudur, ancak bilinen yanlışlardan biri de bu işlemin istenildiği takdirde bozulamayacak olmasıdır. Bu işlem kim tarafından yapıldıysa yine o kişi üzerinden kolaylıkla bozulabilir. Yani bir süreç olarak planlanabilir. Zaten bir insanın cinselliğini yani erkekliğini bağlamak üzerine bir işlem yaptıktan sonra kaç kadın bir daha aynı erkeğin eski performansına kavuşmaması için uğraşır. Aslında bu bir intikam büyüsü olarak planlanır ise o zaman belki bir daha erkekliğine kavuşmaması istenebilir. Bu gibi durumlar ayrıca değerlendirilmelidir. Elbette bu da mümkündür ancak bu bağlama büyüsünde genel tabu kesinlikle zamanı geldiğinde işlemi bozmak üzerine kuruludur.

erkeğin cinselliğini bağlamak

Erkeklik Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

İşlem genel hatlarıyla aldatılan kadınlar çok fazla rağbet gösterdiği bir eylemdir. Bu konuda müzdarip olmuş kadınların sayısı çoktur. Sıkıntı çeken ve artık erkeğine bir ders vermeyi hedefleyen, aynı zamanda da başka kadınlarla olmasından bıkmış fakat ayrılık düşünmeyen kadınlar için son derece etkili bir eve bağlama işlemi olarak düşünülebilir. Belki insanlar bu yazıları okuyunca kendi hayatlarında da birtakım detayları bulabilirler ama genel olarak erkeklerin biraz uçkurlarına düşkünlükleri doğrudur. Her erkek bu şekilde olmasa da pek çok kadın bunun böyle olduğunu bilir.

Bu düşkünlük neticesinde evlenip çoluğa çocuğa karışmış adamlar zamanla sapıttıkları ve ailesinin rızkını başka kadınlara yedirdikleri de yine bilinen gerçeklerdendir. Belki bazılarınız o halde boşanılabilir diye düşünebilirsiniz. Lakin bu her koşulda bu kadar da mümkün ve uygun değildir. Zira çok sayıda kadın çeşitli sebeplerden ayrılığı düşünememekte bu yüzden de erkeği tarafından her türlü muameleye mubah görülüp kullanılmaktadır.

İşte erkeklik bağlama büyüsü bir nebze olsun acı çeken kadınların acısını dindirmek üzerine kurulu işlemlerin bütünüdür. Aslında aile birliğini korumaya yönelik etkili bir işlem olduğu kadar kısa sürelerde etki ederek erkeğin sadece karısını görebilecek hale gelmesini de sağlayabilir. İşlemdeki en büyük detay bazı erkeklerin başka kadınlarla olamayıp eşleriyle birlikte olabilmelerine karşın bazı erkeklerinse hiç bir şekilde ilişkiye giremedikleridir. Bu biraz da medyumun ilmine ve tam olarak ne istendiğini iyi anlamasına bağlıdır. Erkeklik bağlama büyüsü birkaç farklı şekilde telaki edebilir. Bunlar bilahare konuşulacak hususlardır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle bahsettiğimiz gibi hangi koşullarda bağlama işlemi talep ediliyor bu konu çok iyi derecede anlaşılmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Sonrasında geri dönüş oldukça zor olacağı gibi istenmeyen etkilerin yaratılmasını da kimse istemeyecektir. Erkeklik bağlama büyüsü her ayın 11,13,15,17’inci günlerinde hazırlanabilir. Bu günler değişmez. Çünkü havas ilminde erkeklik bağlama işlemleri için birinci zaman ikincisi ise malzemelere çok ciddi anlam yüklenmiştir. Ancak bugünlerde kuluçkaya yatan işlemlerin gerçek anlamda vuku bulacağı açıkça belirtilmektedir.

erkeklik bağlama buyusu

İşlem tarifi ise biraz karmaşık olsa da öncelikle erkek kişi ile ilgili özel eşyaların (saç teli, kan, sakal teli, kıyafet) temini gerekir. Bu aşamada medyumun istediği tüm malzemeler eksiksiz olarak temin edilmeli ve ona göre bir hazırlık süreci planlanmalıdır. Bahse konu günlerde başlayan işlem için takribi olarak 9 günlük bir periyot geride bırakılır. Ve ayın sonlarına doğru işlem tamamlanmış olur. Her yeni ayın ilk günlerinde erkeklik bağlama büyüsü etkisi açıkça görülmeye hazır hale gelir. Bu aşamada erkeğin anlamsız tavırları ve sinirli yapısı göze çarpsa da hiçbir şekilde anlamlandıramadığı bir süreç yaşanmakta olduğu için yapabileceği çok ta seçenek kalmamıştır. Bu durumda genel olarak doktora gitmek gibi çözümler aransa da duyacağı tek cevap durumun psikolojik oluşu olacak ve işe yaramaz birçok ilacı kullanmaya başlayacaktır. İşin muhtemel gidişatı erkeklik bağlama büyüsü yapma aşamasında bu şekilde cereyan etmektedir.

İşlem yapılması aşamasında ise çok hassas dengelerin kurulması, erkeğin fotoğrafının üzerine neden ve ne kadar süreli bağlamanın yapıldığı özel dualar aracılığıyla üflenir. Bu şekilde yardım alınacak olan bağlama hüddamlarıyla iletişim kurulması beklenir. Sonrasında bir takım özel materyallerin bir nevi iksir muamelesi görecek olan içeceği hazırlanır. Bu sıvı erkeğe periyodik olarak içirilmelidir. Turan hoca bu sıvının hazırlanması için 9 günün tamamen yeterli olacağını her fırsatta belirtmekte ve işlemin size ait olan tüm kısmında yardımcı olmaktadır. Akabinde bu işlemin etkileri net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Özel olarak uğraşılırsa erkeklik bağlama işlemlerinde uygulanan tüm dinamikler son derece etkili ve gerçek sonuçlar ortaya koyar. Bu bir oyun değildir, bir erkeğe bunu yapmayı düşünen kadınların öncelikle erkekte ne gibi durumlara yol açacağını net bir şekilde düşünmelidir.

İşlemin son aşaması bu işlemin bir süre için mi yoksa sürekli mi etki edeceğinin seçilmesidir. Bunun kararı verildikten sonra bu tılsım arzu edilen etkileri içine alarak hapsedilir. Sonrasında da 4 günlük yönlendirme okumaları neticesinde hareket başlar. Aslında bu işlem için hareket yerine hareketsizlik başlar demek daha doğru olur. Erkeğin cinsel bağlamda kesinlikle bir işlevsizlik ile karşılaşacağı kesindir. Sonrasında ne kadar uğraşsa ve gizlese de bunu eşine bir şekilde söyleyecek ve tüm erkeklik gururunu kaybetmişcesine bir şekilde yardım isteyecektir. Sadece bu görüntüyü görmek ve bir ego savaşı olduğu düşünen kadınların bu tablodan son derece memnuniyet duydukları zaman içinde çok defa bizler tarafından görülmüştür. Yine de kişi kendinden sorumlu olmakla beraber işlemin gidişatına göre hareket etmeye muktedirdir. Erkeklik bağlama büyüsü netice itibariyle yapılışı bu şekilde tanımlanabilir.

Erkeklik bağlama işlemleri

Cinselliği Bağlanan Erkekte Neler Olacak

Bu süreçte erkek oldukça zor zamanlar yaşayacaktır. Bunun sebebi erkeği erkek yapan tüm özelliklerin kaybolduğunu düşünmesidir. Aslında bu aşamada geçici olarak bir etkiye maruz kalmış olması kendince bilinmediği için çok ciddi psikolojik hasarlar alabilmektedir. O yüzden yazımızın bir kısmında bu etkilerin hafifletilmesi gerektiğini belirtmiştik. İşlem içinde son derece hassas olunması gereken bu durumu çok ciddiye alıp kendine zarar vermesini engelleyen bir takım ritüellerin de medyum tarafından işleme eklenmesi gerekir. Yoksa bu kaybı yaşayan erkeklerin ne menem sıkıntılara düştüğünü sonrasında işlemi iptal edip bozsanız bile düzelmeyen durumlara yol açabildiği hakkaniyet içerisinde biliyoruz. Buna defalarca tanıklık etmiş ve işinin erbabı olmuş kimselerden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hiçbir işlemde olmadığı gibi erkeklik bağlama büyüsünde de şansa yer bırakmak doğru olmaz. Tevekkül içinde olunmalıdır ve rahmani olarak planlanıp bir aile birliğini sağlamak üzere kurgulanmalıdır.

Bu büyünün ruhun şeytana satmış kimselerce planlanıp yapılması erkekte geri dönülemez sonuçlara yol açacak olup derin bir ruhani yara bırakacaktır. Son derece dikkatli olunmalıdır. Bu işlem hakkında farklı söylemlerin olduğu da bilinmektedir. Bir çok insan farklı telaffuzları olsa da bu işlemi kastetmektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir, kirişle erkeği bağlamak, erkeğin şehvetini bağlamak, sidiklik bağlamak nasıl yapılır ve cinsel isteksizlik büyüsü olarak da isimlendirilir. Farklı şekilleri böyle adlandırılsa da amaç tektir ve bu amaç için işlem planlanmaktadır.

En Etkili Malzemeler Şöyle Sıralanabilir:

 • Üzerklik Tohumu
 • Sidir Ağacı Yaprakları
 • Bulcan Tohumları
 • Ceylan Derisi

Son olarak yazımızın başında belirtiğimiz detayı tekrar dikte etmek isteriz ki; Bu işlem evli olmayan çiftler arasında yapılamaz. Yapılsa bile etkisini göremezsiniz. Evli olunması şarttır. Aralarında imam nikahının olması ve bu nikahın tarihinin de önceden biliniyor olması şarttır. Medyum kişi işlemden önce ve işlem sırasında bu bilgiyi de sizlerden isteyecektir. Bu yüzden oldukça geniş bir hazırlık süreci yaşanacak arzu ettiğiniz durumlara ancak yoğun bir çabanın akabinde ulaşabileceksiniz.

“Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir” için 21 yorum

 1. Selamun aleykum hocam,

  incinde bulundugum durumdan dolayi sizle basvurmaktan baska care bilamadim.
  bu durum karsisinda caresizim.

  ben 15 sendedir evliyim ve son 4 – 5 senedir bunalimdayim. kadinlik gururum yipranmis ve parcalanmis durumda.

  esim benimle 15 senedir evli ama 4 – 5 senedir eliylede nikahli. baska kadinlara duskunlugu arti bana ilgisi azaldi.

  eger mumkunse erkekligini baglatmak istiyorum. bana karsi ilgisi azalip hata yok olacaksa herkeze ve herseye karsida yok olsun istiyorum.

  cevabinizi merakla bekliyorum.
  saygilar

 2. Peki çok özür diliyerek bunu dille getiriyorum. Çok sevdiğim bir arkadaşım var. Bir erkek bir erkeği de kendine bağlayabilir mi?

  1. Bu gibi durumları ahlaki bulmadığım için yardımcı olamıyorum ne yazık ki. Kusura bakmayın prensip meselesi…

 3. Selamün aleyküm hocam ben 12 yıllık evli iki çocuk annesiyim oğlum 11 yaşında kızım 7 yaşında ve hayatımızda cehennemi yaşıyoruz eşimde zina hastalığı var sürekli dışarda ne yaptıysam evini evlatlarını ve kendimi sevdiremedim bize karşı çok saygısız maddi manevi sürekli ihmal ediyor biraz üzerine gitsem hemen eziyet ediyor Allah aşkına eşimi bir süreligine bağlama büyüsüyle bağlasak bu sürede belki bizi sever doğru yaşamayı öğrenir Allahtan da çok uzak yaşıyor ben çarşafı şerif giyiyorum giymemi istemiyor ben çok üzülüyorum çünkü çarşafımı çok seviyorum yokmu bunun bir çaresi Allah aşkına evlatlarım perişan oldu

  1. Gülçin hanım ne kadar şanslısınız ki Allah içinize o güzel duyguyu vermiş. Ama talihsiz bir eş seçiminiz olmuş anladığım kadarıyla. Bu konu hakkında bir şeyler planlayabiliriz. Beni whatsapp ile arayın lütfen. Bakım yapmak gerekiyor.

 4. Merhaba hocam eşim evi terketti evli bir kadınla birlikte 4 yılı aşkın süredir boşanma davamız devam ediyor ve çocuklar la beni ihmal ediyor maddi manevi olarak sürekli. 11 yıllık evliyim psikolojik şiddet maddi manevi mağduriyet ne isterseniz var saç,sakal, kıyafet temin edebilirim ama kan nasıl bulabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim hocam.

  1. Dur bakalım neyin temini bunlar… Bu kadar acı çektiğin bir ortamda hemen büyü mü yaptıracaksın eşine… Ben senin yerinde olsam bu konuda gerçekten ne istiyorum enine boyuna düşünürüm. Bu işler bu kadar kolay ve katolog değil. Öncesinde bir çok şey olması gerekiyor.

 5. Erkeklik Bağlama Büyüsü yukarida yazan hersey bana uyuyor benim esimden zevk almam birden kesildi dedim acaba sadece esimmi disarda denedim ayni zevk alamiyorum yardimlarinizi bekliyorum hayattan biktirdi artik

  1. Eğer psikolojik ya da fizyolojik değilse yardımcı olmaya çalışırız. Fakat önce bir doktora görünseniz iyi olur gibi. Bir gerekçe gösteremezler ise o zaman bakım yapar durumu anlamaya çalışırız. Tehlikeli bir işlemdir söz konusu uygulama. Allah’ın izniyle inşallah böyle bir büyü ile karşı karşıya değilsinizdir.

 6. Merhaba hocam,esim bana bir rusla ihanet ediyor ve ben buna dayanamiyorum cok kotu durumdayim lutven bana yardinci olurmusunuz,onun erkekligi yalniz bana acik olsun istiyorum.okuyan her kesden ozur dilerim buna mecurum,baska secenegim yok benim

  1. Ben bu işlemin bozma aşaması ile ilgileniyorum. Kimsenin erkekliğini bağlamak için işlem yapmam. Beni Whatsapptan arayınız size detaylı bir takım öneriler verebileyim. Eğer başkası ile oluyorsa eşiniz ayrılmak gibi bir seçeneğiniz de var.

 7. İyi günler hocam eşime erkekliği bağlama büyüsü yapıldığını düşünüyorum başımızdan nusibet eksik olmuyor 20 yıllık evliyiz 3 çocuğumuz var 3 , 4 yıldır sıkıntılar var bir ara eşimi bırakmayı bile düşündüm halbuki birbirimizi çok seviyoruz bi sıkıntımız var ama ne olduğunu anlayamıyorum ne olur yardımcı olun

  1. Bakım yapalım neler olup bittiğini anlamaya çalışalım. Semiha Hanım bunca yıl sonra bu kadar büyük sorunların olması normal değil elbette. Allah bir an önce aile bütünlüğünüzü muhafaza etsin inşallah.

 8. Hocam merhaba. 2 yillik evliyim esimi cok seviyorum ama cinsel munasebette problem yasiyorum ereksiyon olamiyorum. suphelendigim biri var aile bireylerinden kuzenimin eşi. daha once kavga etmistik. acaba bana buyu yapmis olabilir mi. yedigim ictigim biseye koyup. 1 yildir sorun yasiyorum.

  1. Böyle şeyler olabiliyor. Ama bakım yaparak net bir şey söyleyebiliriz. Geçmiş olsun bana Whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

 9. Hocam uzun yıllardır cinsel anlamda sıkıntılar yaşıyorum bir dönemde tanıdığımız aracılığıyla bir hocamız erkekliğimin bağlandığını söyledi ama o dönem ciddiye almamıştım ama artık bu durum düzelmeyince doğru olduğuna kanaat ettim yardımınıza ihtiyacım var hocam Allah rızası için

  1. Bu durum gerçekten çok fazla karşılaştığım bir durum bir kaç yöntem biliyorum üzerinizde böylesine kötü bir etki varsa onu ortadan kaldırmak için. Bakım yaparak işe başlamalıyız. Kusura bakmayın biraz geç dönüş yapabildim hayli yoğun bir süreçten geçiyoruz.

 10. Merhabalar hocam benim nişanlım ilk yakınlaşmamızdan sonra başına ağrı girdi Birgün sonra kalktı ben seni sevmiyorum kafamda kötü Kadın gibisin filan diyor . Biz nikah günümüzü almışız herşeyimiz hazır hiçbir sıkıntımuz yokken oldu bunlar acaba biri nişanlımı bağlatmış olabilir mi beni çirkin görüyormuş kafasında ayrılma aşamasına kadar geldik ne yapmam lazım hocam yardımcı olur musunuz

 11. Merhaba Hocam
  Ben 42 yaşındayım iki oğlum var seneler önçe ilk eşimden ayrıldım beni sürekli dövdüğü için .
  Benim şimdi 4 senelik bir ilişkim var , ve bu kişinin beni aldatığından şüpheleniyorum hocam . Yapmıyorum diyor
  Ama ben arayınca telefonlara çıkmıyor saatler sonra geri dönüyor ve asla beni aldatmadığını söylüyor .
  Ben ama şüpheleniyorum hocam
  Erkekliğini bağlatmak istiyorum
  Bana yardımcı olurmusunuz hoçam

  1. Bir şüphe ile bu istek fazla değil mi? Ayrıca velev ki aldatıyor niçin ayrılmıyorsun… Bu biraz ağır bir durum yaratabilir bilgin olsun. Peşin hükümlü olmak seni yanlışa sürükleyebilir. Ama yine de görüşmek istersen Whatsapp ile beni arayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir