Erkeği Evlilikten Soğutma Büyüsü

Erkeği Evlilikten Soğutma Büyüsü

Bir erkeğin evlilikten soğuma durumuna toplumda çoğu zaman ihtiyaç duyulmasa da özel olarak bu istek ile bizlere gelen hatrı sayılır bir insan topluluğu olmaktadır. Bu yüzden de erkeklerin evlilikle ilgili sorunlarını ele almak yerine burada bir kadının evliliğini bitirmek isteyip bitiremediği zamanlarda ne gibi yardımlar alabilir bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öyle farklı sorular ve durumlar gelebiliyor ki inanın birçok kadının müzdarip olduğu bir durum olarak gayet okuyucu kitlesine sahip olacak bir yazı olacağına eminiz.

Bir erkek eğer istemiyorsa sizden ayrılmaz. Bunun üzerinde diretmek hele de başka bir erkek ile ilişki yaşayıp bu şekilde çeşitli riskler alarak hatalar yapmaktadır. Bu hatalar zincirinin bir ailenin temel taşlarını nasıl yerinden oynattığını yaşanan krizlerden görebilirsiniz. Evet bir evliliği sürdürmek istemiyor olabilir ve bu durumun bir an önce son bulmasını arzu ediyor olabilirsiniz. Bunun için size sunulan en büyük yardım erkeği evlilikten soğutma büyüsüdür. Bu işlem sayesinde birçok kadın yalnız kalma arzusuna kavuşmuş ve yeni hayatına başlamıştır. Bu yüzden farklı hatalar yapmayıp bu şekilde bir yardım almakta fayda vardır.

Erkek Evlilikten Soğurken Büyünün Etkisi

Öncelikle kör kütük aşık olarak yaşayan bir insanın bu işlem neticesinde sizden uzaklaşması bir hayli zordur. Bunun için geçmesi gereken süre biraz daha fazla olmak ile birlikte işlemlerin derinliği de yine artacaktır. Ancak evlilik kurumunun sonlanması da uzun vadede planlanacaktır. Çünkü kişisel iradeye hükmederek erkek kişinin bir karar alma aşamasına ulaşması son derece uzun sürecek bir periyot olur.

Daha yüzeysel olarak düşünebileceğiniz ve karısına bağı çok yüksek olmayan bir erkeği evlilikten soğutmak pek tabi ki diğer koşullara göre çok daha kolaydır. Bu durumda biraz daha farklı olarak işlem ele alınır hem süreç kısa tutulur, hem de etkilerin görülmesi belirtileri daha net olur. Bir çok farklı durum neticesinde plan yapılabilir. Sonuçta takdir edersiniz ki her erkek kadınına farklı duygular ile bağlı olabilir. Öncesinde evlilik ile ilgili bir hikayenin özel olarak edinilmesi ve içinde bulunulan sıkıntılı durumun sebepleri detaylı olarak görüşülmelidir.

Sıradan Soğutma Büyüleri mi Uygulanır?

Hayır, her soğutma büyüsü bu durum için uygun değildir. Büyülerin içinde en temel farklılıklar olarak görülen durumların başında yapılacak kişinin cinsiyeti gelir. Bir erkek için yapılacak olan büyü en başta bu kulvardan ayrılır. Sonrasında kişinin yaşı ve yaşam şartlarıyla özdeşleştirilip soğutma büyüsünün içinde hedefe yönelmiş farklı uygulamalar konur. Bunların neticesinde özel olarak bir araya gelmiş olan malzemelerin tılsım etkileri görülmek üzerine kuluçkaya yatırılır.

İşlemlerin beklenti süreleri ise yine sıradan soğutma büyüsünden farklı olacaktır. Ayrıca bu normal işlemlere göre çok daha özel bir istek barındırdığından dolayı kişinin de ruh hali çok önemlidir. Büyüyü yaptıran kişiye de genel ve özel olarak birçok sorumluluk yüklenecektir. Bu nedenle işlemleri kiminle ve ne şekilde planladığınız çok önemli olur. Zira basit soğutma işlemleri neticesinde alınan etkiler ayrılma isteğini beraberinde getirmezse kadın için çok çile çekeceği bir sürecin başladığı anlamına gelebilir.

Bu şekilde ters tepmiş olarak kabul ettiğimiz işlemlerden sonra kişilerin benim elimden bu kadarı geliyor deyip uzaklaşan hoca kılığından insanları da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir işlemin başı ve sonu arasındaki tüm süreçle hocanın size karşı sorumlu olduğunu unutmayın. Baştan tüm koşulların yerine getirildiği işlemlerin ancak başarılı sonuçlara ulaşabileceğini de söylemek gerekir.

İnsanlar genel olarak işlem başlıklarını görünce her büyünün sonuçlarının aynı olacağını ve başarıya ulaşacağını düşünüyorlar. Ancak soğutma büyüsünün bile binlerce farklı durum ile birlikte birbirinden ayrıldığını söylemek gerekiyor. Bu yüzden eşinizin ya da sevdiğiniz kişinin söz konusu olduğu tüm işlemlerde güvenilir kaynaklardan yardım alın. Bu ilmin tüm sınırlarını iyi bilen ve olmayacak duaya amin demeyen medyumları seçerseniz düş kırıklıklarından uzak bir sonuç alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir