En Etkili İntikam Büyüleri

En Etkili İntikam Büyüleri

İntikam büyüsü denince aklımıza gelen kara büyüler sınıfı olur. Ancak intikam büyüsü yapılan kişide görülen tesirleri kontrol etmek hayli zordur. Bu yüzden her türden intikam büyüsü aslında başından çok önemli tasarlanmalıdır. Zira bu işlem için oldukça yüklü emek verilecektir. İstenmeyen sonuçların doğması kimse tarafından kabul görmez. İntikam büyüsü başlığı altında toplanan onlarca çalışma vardır. Bu kişinin hangi durumda ve hangi haklı nedenle ve son olarak kimden intikam almak istemesiyle şekillenir.

Bazen kuvvetli bir papaz büyüsü de intikam büyüsü olarak kullanılabilir hatta bazen bağlama büyüsü ve aşk büyüsü konusunun içinde yer alan uygulamalarda. Bez bebek büyüsü de yine bilinen etkili intikam büyülerindendir. Ancak belirttiğimiz şekilde bu intikamın türü ve nedeni çok önemlidir.

İntikam Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır

Bizlere bugüne kadar gelen işlemlerde genel pencere kadınların ve erkeklerin ortak durumu olan aldatılmayla doğru orantılır. Aldatılan eşler birbirinden intikam almak istemektedir. Bu hususta canı çok yanan kimselerin bu durumu lehine çevirmek ve acılarını biraz olsun dindirmek için karşı tarafa bir şekilde intikam büyüsü yapmak istemeleri en çok karşılaşılan durumdur. İntikam büyüsü neden yapılır konusu biraz daha derin ve kişiden kişiye göre değişkenlikler gösteren konudur. Bu konu bazen aile içinde yaşanan bir kötülük, bazen dediğimiz gibi eşler arası aldatma, bazen terk eden bir babaya karşı sitem bazen de arkadaşlar arasında ya da ortaklar arasında bir kazık atılması gibi sonuçlara binayen gündeme gelebilir.

intikam büyüsü etkileri önemlidir

Bu yenen darbeler neticesinde kişiler kendisi kaybediyor ve karşısındaki insandan hırsla intikam almak istiyorlar. Her ne kadar şeytani bir his olsa da intikam insanın doğasında var olan bir duygudur. Bu sebepten de kaçınılmaz duygulara gebe olan ve kontrol altına alınmadığı takdirde insanın başında çok daha büyük belalar açabilen bir olgudur. Bu yüzden intikam büyülerinin en büyüğü de ölüm büyüsüdür. Ölüm büyüsüne maruz kalan insanların nelerle karşılaşabildiğini buraya tıklayarak ayrıca okuyabilirsiniz. Bknz: Ölüm Büyüsü

İntikam Büyüsü Etkileri

Söylediğimiz gibi intikam büyüleri tek bir işlemi kapsamaz. Bu konuda bizim bir işlemi neden istediğimiz çok önemlidir. İntikamın konusu yazılacak olan vefklerin içinde mutlaka geçecektir. Ayrıca bu etkileri görmek için bez bebek büyüsünde olduğu gibi vefk bebekler oluşturulabilir. Bu bebeklere temsili olarak insan muamelesi yaparak her istenen etki verilebilir. Gerçekten çok çarpıcı sonuçlar alınır. Vefk bebek oluşturarak işlem yapan hocaların gerçekten ilmine çok hakim hocalar olması gerekir. Bu yüzden medyumların bir çoğu intikam büyülerini hazırlarken hem çok zorlanırlar hem de yönetmek ölümcül olacağından bu konudan biraz imtina edip çekinirler. Doğru kişi ile çalışılması intikam büyüsü etkilerini doruk noktaya çıkaracaktır. Söz konusu durum ne ise bunu lehinize çevirmek için canını dişine takarak emek verecek olan insanları bulmanız çok önemlidir.

Bu etkilerin bir diğeri ise mum büyüsü yaparak intikam almaktadır. Mum büyüsü etkilerini de yine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bknz: Mum Büyüsü

Mum büyüsü yapıldıktan sonra kişinin erimesi ile birlikte yaşayacağı çok sayıda musibette baş gösterecektir. Mumun erimesi kişinin erimesine temsil edilir ve kişiyi derinden bitiren ve teşhisi konamayacak olan hastalıklar iten müthiş bir kara büyü olarak bilinir. Kadim büyü kitapları kimsenin mum büyüsüne maruz kalmaması gerektiğini önemle belirtmiştir. Bilinen en kara işlemlerden ve çok kötü intikama vesile olan uygulamalardandır. Kara büyü listesi bu şekilde uzayıp gider esas olan gerçekten de birinden intikam almak isterseniz bu hissinizin boyutu ve size verdiği enerjisidir. Bunun dışında durum ne olursa olsun insanın nefsin yenik düşmemesi gerekir. Bazen çok ileriye giden “ne gerekiyorsa yapalım ben artık bıktım” diyen zihniyet sonrasında pişman olabilmektedir. Siz siz olun pişman olacağınız kararlar vermeyin.

İntikam Büyülerine Maruz Kalan Kişide Görülen Tesirler

  1. Maddi ve manevi olarak tüm kısmeti kapanır, hayatını berbat edebilecek kararları alabilirler. Bu şekilde giden bir hayatları olduğunda hiç bir güç onların karşısında duramaz ve lehine söylenen hiç bir söze kulak vermezler.
  2. Bir insandan ziyade söylenen hiç bir şeyi yapmayan bir robota dönüşürler. En sevdiği insanların bile sözüne rağbet etmeyen gerçekten nefret sembolü haline gelmiş bir hayatı benimseyen bir karaktere dönüşürler.
  3. Hiç bir şekilde bir insana sevgi besleyemezler. Bunu intikam büyülerinde esir alınıp kullanılan Hüddam cinler zaten izin vermedikleri için yapamazlar. Ayrıca sürekli bir hüzün yalnız kalma isteği ve hatta hiç kullanmıyor olsa da alkol ve uyuşturucu gibi eyilimler görülebilir.
  4. Bazen intihar girişimleri bile intikam büyülerinin sonuçlarını oluşturabilir. Bu yüzden hangi işlem yapılıyorsa kontrol altında tutulmalı ve yazılan muska itina ile saklanmalıdır. Burada görev işlemi yapan medyuma düşmektedir.

İntikam Büyüsü Bozulur mu, Nasıl Bozulur?

Geniş bir uğraşı ile yapılan büyüden sonra bozma işlem hiç de kolay değildir. Bir çok derin kitaplar bunu söyler ki en bilinen yöntem bir kurban kesmektir. Papaz büyüsü ya da kara büyü olarak baş gösteren bir intikam büyüsü söz konusu ise bunu bozmak için sadece Kuran’dan destek almak yeterli olabilir. Fakat birbiriyle bağlı oldukça büyük çaplı işlemler yani bunlara “Sıralı Büyüler” denir, işlem böyle bir kapsamayla ilgiliyse o zaman durum farklı bir hale gelir. Hem büyü bozan ayetler seçilmeli hem de kurban kesilmesi gerekebilir. Öncelikle size ya da yakınınıza yapılan bu büyünün hangi dozda ve hangi boyutta gerçekleştiği bakımlar neticesinde tespit edilmelidir.

İntikam büyüsü bozma işlemleri birkaç cümle ile anlatılamayacak kadar geniş bir çalışma gerektirir. Bu her insanda farklı bir sonuç oluşturduğu için bakımlar çok gereklidir. Bu yüzden Turan hoca ile bu konuda detaylı görüşmek siz değerli okuyuculara daha net bilgiler verebilmek adına çok faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir