En Etkili Bağlama Büyüsü İşlemleri

En Etkili Bağlama Büyüsü İşlemleri

Bu işlemde tek bir ritüelden bahsetmek mümkün değildir. Birçok farklı duanın ve tılsımın bir araya gelmesiyle oluşabilecek bir etkili bağlama büyüsünde ayırt edici özellikler elbette ki mevcuttur. Ancak bunların içinde etki oranları tamamen yapılacak olan işlemin kime karşı uygulanacağı çok büyük rol oynayacaktır. En etkili deyince de tek bir işlemde söz ediyoruz gibi görünebilir ancak bağlama büyüsü oldukça büyük bir başlık olup onlarca farklı bir araya gelen işlemler zinciri olarak adlandırılmasının daha uygun olduğu bir çalışma türüdür.

Ya mülaki Duası ile Bağlamak

Bu duanın gücünü gerçekten de bilen bilir. Ancak “Ya Mülaki”olarak bilinen ritüellerin uygulanmasından sonra gerçekleşen bir bağlama büyüsü diğer tüm celblere oranla çok daha etkili olur. Ya mülaki de kişinin adının hazır edilen tılsıma hapsoluyor olması da cabasıdır. Ancak “Ya Mülaki duası” kısmında herkesin farklı söylemleri olabiliyor. Bunu kulaktan dolma değil de gerçekten bir medyum hocanın sizlere verdiği dualar ile oluşturmak gerekir. Bu işlemde dikkat çeken en bilindik unsur kişinin bu işlemi tek başına yapabiliyor olmasıdır. Tabi ki suistimal edilmeden ve kurallara sonuna kadar uyarak yapılması da şarttır. Aksi durumda bu işlem sonuç vermeyebilir.

Ya Mülaki duasındaki sayılara da insanların çok fazla kafayı taktığını yapılan yorumlarda görüyorum. Bu da son derece yanlıştır. Sayılar kime yapıyorsak ona göre ayarlanır. Standart bir işlem ya da kesin bir rakam yoktur. Bu duaları okurken çok dikkatli işlemler yapılmalı bilinmeyen yerlerde medyum Turan hocadan mutlak surette destek alınmalı. Ya Mülaki dualarıyla bağlama büyüsü işlemlerinde hassasiyet esastır.

En etkili buyuler turan hoca ile
Etkili-baglama-buyuleri

Etkili Bağlanma Belirtileri Nasıl Görünür?

Bir kişi etkili bağlama büyülerinden sonra bağlanma belirtilerini elbette çeşitli şekillerde gösterir. Fakat ben burada sizlere toplumda en sık karşılaştığımız ve bağlama büyüsü konusunda toplumda ortak müzdarip olan konulardan bahsedeceğim. O da tahmin edeceğiniz gibi evini ya da sevgilisini terk etmiş bir eş ya da sevgili. Bu durumda terk edilen insanın hali içler acısı oluyor. Bu durumda bizlere gelen her fırsatta dile getirirken göz yaşlarına boğulan çok sayıda insan saymak mümkündür. Bu da işin gerçekten farklı bir üzücü yanı. İnsanların aileleri kurtulsun diye uğraştıkça sanki bir güç özellikle ayırmak adına uğraşıyor. Aslında sanki olarak telaki etmemek gerekir elbette o gücün adı şeytandır. Bunu bilen insanların olması da bizlere gelmelerinde en büyük faktör. Tabi ki bunu talihsizlik ya da bahtsızlık olarak niteleyen insanlarımızda var ama her ne sebeple olursa olsun medyuma gidilmesi ve bir ruhani sıkıntı var ise bunun bir an önce çözülmesi şarttır.

Bir insan bağlandıktan sonra ortaya çıkan belirtiler ise iki şekilde ele alınır. Birincisi körü körüne bağlanmak olarak bilinir ve işlemde neredeyse işlemden sonra kişinin gözleri bağlanır. Artık evine ve eşine öylesine yapışıp kalır ki bu durum bir süre sonra baştan talep edip isteyen eşi bile rahatsız edebilir. Son derece dikkatli olunması gerekiyor bu konuda. Bizler genelde bağlanma işlemlerinde ikinci olarak şimdi sayacağımız daha korumalı ve kişinin özgür iradesine müdahale edilmeyen türden olan işlemleri tercih ediyoruz. Bunun için de öncelikle alınması gereken özel bilgiler, ve yine özen ile hazırlanan işlemler silsilesini oluşturuyoruz. Medyum Turan hocamız etkili bağlanma işlemlerini düzenlerken son derece itina ile çalışıyor ve sizler etkili bağlanma belirtilerini gerçekten de göz görülür derecede hissediyorsunuz.

Resimle Bağlama İşleminin Etkisi

Evet, bir fotoğraf gerçekten bazen birçok şeye çözüm olabiliyor. Yine bağlama büyülerinde olmazsa olmaz materyal olarak kişinin bir adet yüzünün net bir şekilde göründüğü fotoğraftan bahsetmek oldukça mümkün. Bunun tedarik edilmesi şarttır. Resimle yapıldığı zaman bağlama büyüsündeki etkilerin çok daha büyük bir şekilde açığa çıktığını biliyoruz. Fotoğraf bizlere hizmet eden Hüddamların hedef olarak görebildiği çok daha açık bir eşyadır. Sonuçta işlemin son günlerinde yani yönlendirme aşamalarında bir hedef göstermek zorundayız. Bunu da ancak bir fotoğraftan yardım alarak yapabiliriz. Tabi ki farklı şeylerde gerekebilir ama fotoğraf ile yapılan bağlama büyüsü gerçekten de etkili bağlama büyülerinde ilk sıraya gelebilir diyebiliriz.

Fotoğrafta dikkat edilecek husus ise her zaman kim için yapılıyor ise o kişinin fotoğrafta tek başına olması gerekir. Yani kalabalık fotoğraflar ya da eşli resimler risk oluşturabilir. Bu riski almak da profesyonel bir medyum için gereksiz olur. Belki çok elzem, gerçekten tedarik edilemeyen durumlarda gözardı edilebilir ama yine de birinci şart tek başına olmasıdır.

Resimle bağlama büyülerinde 15 günü bulabilen süreçlerin yaşandığı da yine insanlarımız tarafından bilinmelidir. Bazen 3 haftaya kadar da uzanabilir. Süreçlerin çok uzun gibi görünmesi sizleri yanıltmasın oldukça meşakatli ve zor bir kulvarın dönüldüğünü unutmamanızı belirtmek isterim. Bu işlemler kolay değildir ve yapan kişinin fiziksel ve ruhsal olarak deformasyonu ancak bu süreler içinde vuku bulmasına neden olur. Tılsım 3 gün içinde de sonlandırılabilir ancak ne kadar kısa olursa tutma ihtimalleri o kadar azalır. İşlem biraz kanıksanması ve zaman yayılmasıyla- başarılı olması arasında doğru orantı içermektedir.

medyum turan hoca baglama islemleri
Turan hoca ile baglama buyusu etkileri

Bağlama Büyüsü Tutsak Etme Büyüsü müdür?

Evet, tam bir tutsaklığın görüldüğünü net bir şekilde söyleyebiliriz. Bağlama büyülerinde bir grup çalışma tutsak etme büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Tutsak etmek aşktan kor olmak anlamına gelir. Bir kişiye ölesiye bağlanmak, onsuz olamamak, aklında ruhunda ve fikrinde hep bir ismin olmasıdır. Bu da sosyal hayattan kopmalara her zaman tek bir kişinin yanında ve yamacında olma isteğiyle ortaya çıkar. Bu aslında medyumların genelde tercih etmediği bir işlem olsa da genel hatlarıyla çok büyük intikam duyguları besleyen kimi insanların ısrarla tercih edip istediği bir eylem olarak da dikkat çekmektedir.

Eskiden “Bana kul köle olsun hocam” diye kapıyı çalanların sayısını unuttuk. Ama bu günümüzde artık biraz daha çeşitlendi hem kul olsun hem de her istediğimi alsın, iyi bir işi olsun, yani sosyo-kültürel seviyesinden kopmasın gibi her şeyi şekillendirici ama maddi kaygılara da yer verici bir tutum haline dönüştü. Gerçekten oldukça şaşırtıcı isteklerle karşılaşıyor olsak da tutsak etme büyüsünün bağlama büyüsü yaparken gerçekten de talep gören bir istek olduğunu rahatça belirtebiliriz. Tutsak etme büyüsü, birini köpek etme büyüsü, köle eden büyüler gibi çeşitli isimlerle karşımıza çıkabilmektedir. Kadim büyü kitaplarında bu isimler daha da farklılıklar arz edebilmektedir.

Karanfil ile Yapılan Bağlama Büyüsü (Karanfile okunan dualar)

Bu da eski olsa da uygulanan bir bağlama büyüsüdür. Artık günümüzde medyumların pek de rağbet göstermedikleri ama çok etkili sonuçlar veren bir işlemdir. Zira Turan hocamız bu işlemi hala uygulamakta ve son derece başarılı sonuçlar almaktadır. Karanfil kullanarak yapılan bağlama büyüsünde karanfillerin herhangi bir çiçek olmadığını, bunların özenle saklanmış ve daha önce rahmani işlemlerde kullanılmış olduğunu da yine bilmenizde fayda var. Başka şekillerde kullanılmamış olması gerekir. Özel saklanmış ve sadece bağlama büyüsü yaparken ortaya çıkarılan karanfiller olması şarttır. Turan hocanın ofisinde çok sayıda bu işlem için hazır bekleyen karanfil vardır. Etkileri dudak uçuklatan cinstendir.

Karanfile üflenen bağlama dualarının etkin sonuçlarını Turan hocanın daha önceki referanslarından ve kendisi hakkında soru cevap ve yorumlar olarak hazırlamış olduğumuz sayfasında da görebilirsiniz.

Not: Bağlama büyüsü konusunda en etkili çalışmaları bugüne kadar tam 30 yıldır sizler için derleyen ve bu uğurda bir ömür harcamış olan ünlü medyum Turan hoca ile tanışmak ve randevu almak için özel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan onur duyar ve en kısa zamanda merak ettiğiniz sorularınızı bizlere yöneltmenizi rica ederiz…

“En Etkili Bağlama Büyüsü İşlemleri” için 2 yorum

  1. ben size ulaşmak istiyorum ama vatsap üzerinden yazdım hangi aralıklarla dönüş yapılır acaba

    1. Müsait olunca dönüş yapılacaktır. Bir miktar yoğunluk yaşıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir