En Etkili Bağlama Büyüsü Duası

Havas ilminin en önemli konu başlıklarından olan bağlama büyüsü konusunda oldukça geniş bilgilere fırsat buldukça sitemiz üzerinden bilgiler veriyoruz. Sizlerin de katkıları ve düzenli takipleri neticesinde 200’ü aşkın makalemiz sitemiz üzerinden yayınlanmış durumda. Her biri en geniş çaplı bilgileri içeren ve sizlerin en çok merak ettiği konuları hedef alan makaleler oldu. Bu da yine bize son bir kaç aydır en çok sorulan ve özellikle Whatsapp üzerinden ısrarla istenen bir konu oldu. Açıkçası söz konusu bağlama duaları olunca çok fazla seçenek sunulabilir. Bu konu da yine başlı başlına büyük bir mefhum ancak en genel haliyle size aktarmaya çalışalım.

Bu duaların içinde bazı kimseler farklı dualardan fayda görebilirler. Dualarımızın oluşturdukları enerjiler ancak sizlerin kontrol altına alabileceği şeyler olabilir. Bu yüzden dualarınızı yalnız başınıza ve özellikle hava kararınca, fakat gece yarısı olmadan önce yapmanız gerekir. Bu dönemde çok fazla platonik aşk konusu görüyoruz. Gelen soruların büyük bir kısmı da yine bu konulara dönük oluyor. Aslında yapılabilecek fazla sayıda tavsiye olsa da biz gelen talebe yanıt vermeyi daha uygun görüyor ve pek fazla yoruma girmek istemiyoruz.

Sevdiğini Bağlama Duaları

En çok merak edilen bu konu üzerinde ise iki adet tavsiyemiz olacak sizlere. Birinci Miftahul-Cennet duasını okumak… Bu duayı “21 gün boyunca her gün abdestli olarak yatsı ezanından sonra gönül gözünüzün de açık olduğu bir saatte inanarak okursanız Allah’ın izniyle sevdiğinizin yüzünü size dönmesini sağlayabilirsiniz.” Bu konuda çok fazla fayda gören insanlar oldu geçmişte. Umarız ki inşallah sizin için de bir fayda sağlayacaktır. Bu dua biraz uzunca zaten internette dilediğiniz bir çok yerde bulabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz dijital ekranlardan değil de bir kağıda çıktı almak suretiyle okumanızdır. Ayrıca bu duayı okurken yanınızda bir bardak su bulundurup her bitimden sonra bir yudum içerek de yaratacağınız enerji aralığını güçlendirebilirsiniz.

Bir şeyi isterken suyun saf enerjisini kullanmamız her zaman önerilir. Bu yüzden suyu mümkün olan tüm ritüellerde yanınızda bulundurun. Bu işlem sırasında duanız sonrasında bir yudum su içerek Allah’tan hakkınızda hayırlısını dileyin.

Bağlama Duası Olarak İkinci Tavsiye

Bir diğer denenmiş ve çok insanın faydasını gördüğünü bize bildirdiği dua ise, İsmi Azam duasıdır. “Bu duada aynı şekilde ve aynı şartlarda okunabilir. Yalnızca bir tanesini denemeniz yeterlidir.” Ancak bu duaları okuduktan sonra ya da okumadan önce kesinlikle günahlardan kaçınmalısınız. Ayrıca bu süreçte gerçekten özünüze dönmeli her türlü kötü alışkanlıklardan da kurtulmalısınız. Duaların yarattığı o yaratım enerjisine dahil olabilmek adına fiziksel saflığınızı da muhafaza etmek çok büyük önem taşımaktadır. Söz konusu sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua sormak olduğunda da yine aynı titizliği göstermek şarttır.

  • Tabi ki duaların tartışılmaz olarak hayatımızda yeri çok büyüktür. Bir bağlama büyüsü işleminden bahsediyorsanız duasız zaten mümkün değil. Sonuçta istediğimiz her şeyi şüphesiz ki Allah’tan istiyoruz. Bu nedenle bir değişiklik bekliyorsunuz öncelikle O’nun müsaadesi gerekir. Ancak duaları ediyor olmanız yetmez. Her türlü arınmadan geçmeniz gerekir. İçimiz kötülük ile doluyken ve aklımızdan sürekli bir şeytanlık geçiyorken yapacağımız duaların çok büyük bir karşılığı elbette olmayacaktır. Bu yüzden bağlama dualarını okurken de buna dikkat etmelisiniz.

Genel olarak toplumsal incelemeler yaptığımızda bu duaların uzaktan sevdiği insanı kendine bağlamak için sorgulandığını da görebilirsiniz. Uzak olup başka çaresi olmadığını düşünen eş ya da sevgililer yine bu dualardan zaman zaman fayda görmektedir. Bu duaların isimleri bazen farklılıklar gösterebilir. Evli kadınlar içinse yerini kocayı kendine bağlamak için tesirli dua ismine bırakmıştır.

Eşi veya Sevgiliyi Eve Bağlayan Dualar

Evli olmayanlar içinse tahmin edebileceğiniz gibi sevgilimi kendime bağlamak için dua gibi nitelendirildiği de yine en sık sorgu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bağlama Dualarının Etkileri

Sonuç olarak bu okumaları size önerildiği gibi yaparsanız ve bu gerçekliğe kalben inanırsanız hayal ettiğini tüm güzelliklere daha fazla yaklaşma şansınız olur. Kalpten geçmeyecek şekilde uygulanan her şeyin pek bir anlamı olmayacağı gibi işe kendi inancınızı büyüterek başlamanız çok doğru bir karar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir