Düşmanı Hasta Etmek İçin Büyüler

Düşmanı Hasta Etmek İçin Büyüler

İnsanlar tüm tarihleri boyunca başkalarına karşı zaman zaman kin ve nefret gibi kötü duygular beslemişlerdir. Bunlar zaman zaman haklı sebeplerden ötürü ortaya çıksa da genel olarak kişinin nefsine yenik düştüğü ve gereksiz bir haset sahibi olduğu görülmektedir. Lakin bu insanların hepsi iradelerine hakim olamamakta ve bir sebepten düşman oldukları kişilere hasta etme büyüleri ya da diğer bir adıyla düşmanı perişan etme büyülerinden çalışmalar hazırlarlar. Bu işlemler Ledün ilminin kadim büyü kitaplarında adından çokça bahsedilen kara büyüler sınıfından çalışmalardır. Her ne kadar medyumların çoğu bu tarz işlemler girmek istemese de belirli ücretler karşılığında bu şekilde kara büyüler hazırlayan insanların da olduğunu biliyoruz.

Düşmana karşı yapılacak olan büyüler de etkiler her zaman çok kuvvetli ve yakıcı olarak ortaya çıkar. Bu denli sert etkilere maruz kalan insanların bazen yatak döşek bitkin düştükleri, hayatlarında teşhisi konulamayan hastalıkların ortaya çıktığı ve doktor doktor gezmelerine rağmen hiç bir şekilde çözüme kavuşturamadıkları bilinir. Bu kadar güçlü etkileri gördüğünüz insana bazen ölüm büyüsü yapıldığını düşünebilirsiniz fakat düşmanı hasta etme büyüsü kesinlikle ölümcül sonuçlar doğurmaz. Bu daha çok farklı etkiler ile ortaya çıkar. Peki bu şekilde bir kara büyüye maruz kalan kadın ya da erkek ne gibi etkiler ile karşı karşıya kalır…

 1. Ailevi ve sosyal açıdan tamamen içine kapanmış bir insana dönüşür.
 2. Çevresinde hareketli ve içten olarak bilinen birinin dışa kapalı, soğuk ve sevimsiz olduğu düşünülmeye başlanır zira bu şekilde tavırlar takınmaya başlar.
 3. Karısı ya da kocasına karşı tüm cinselliği son bulur, ayrıca hiç bir şekilde kimse ile ten teması kurmak istemez.
 4. Çocuklarına ve aile büyüklerine karşı tüm ilgi ve alakası kaybolacaktır. Bu yüzden de akıl hocalığı yapmak isteyen, kendisine yardımcı olmak sorunlarına ortak olmayan isteyen kim olursa olsun sohbet etmeyecek sıkıştırılırsa da azarlayıp şiddete yönelecektir.
 5. Eskiden hoşlandığı konulardan artık haz etmeyecektir. Örneğin futbol izlemeyi çok seven bir adamın artık hiç ilgilenmemesi gibi…
 6. Hiç kimsenin yanına yaklaşamayacağı kadar sinirli ve küfür eden bir insana dönüşebilir. Çevresine sürekli hakaret eden biri olacağı için de sür’atle yalnızlaşacaktır.
 7. Tüm dini ibadetlerden uzaklaşır hatta inancını ve imanını bile kaybedebilir.
 8. Bu etkiler kişinin karakterinin ne kadar güçlü ve iradesinin ne kadar sağlam olduğu ile doğru orantılı olarak değişebilir. Ancak güçlü hasta etme büyülerinde süreç uzasa da sonuç mutlak surette o kişi için yıkıcı ve harap edici olacaktır.
dusmani hasta eden büyülere örnek kara büyü

Düşmanı Hasta Etme Büyüsü Neden Yapılır?

Biraz evvel belirtmeye çalıştığımız gibi genel de ailevi olarak görüşen insanların birbirlerine karşı fesatlığı bazen de bir kadın erkek ilişkisinin istendiği gibi vuku bulmaması sonucunda taraflardan birinin diğerine karşı uyguladığı bir işlemdir. Sebepler kişilere göre değişiklik gösterse de herkesin kendine göre bir haklı nedeni hep olmaktadır. Ancak kara büyülerde haklı neden diye bir şey yoktur. Turan hoca düşmanı hasta eden büyüler olarak zikredilen kara büyü çalışmalarını sonuçta bir insana zarar verip vebal alan işlemlerden görmekte ve bu işlemi talep edenlere yardımcı olmamaktır. Kendisi bu büyünün bozulması adına görev alabilir ve hasta eden Hüddamın belirlenmesi ve def’i söz konusu ise o zaman bu tarz bir kara büyü işlemi dahil olabilir. Yani bir büyü bozma işlemi söz konusu olmalı ve kişinin iyileşmesi gündemi oluşmalıdır. Aksi durumda bu işlemi yapanlar dünya hayatından vazgeçmiş ve şeytanlaşmış zatlardır.

Her ne kadar kötü tabirleri kullansak da bir kez ruhunu şeytana satan bir insan hiç biri hakaretten ve çekinceden nasiplenemez. Düşmanı kahreden bir işlem saydığı bu uygulamalarda aslında bir insana karşı hamlelerde bulunduğunda bihaber olabilir. Bu yüzden bizlere düşen her zaman en yakınlarımızdan bile şüphe etmek ve kendimizi korumak olmalıdır. Peki bu hasta eden büyülerden korunmak mümkün müdür? Bir kişi bize zarar vermeyi sürdürmek ister ve bizi süresiz düşmanı olarak görecek olursa ne yapabilir? Şimdi de dilerseniz düşmanı hasta etme büyüsündeki uygulanan ritüelleri bir de bu pencereden bakarak yazımıza devam edelim…

Birini Hasta Etmek İçin Büyü Yapanlar

Bu insanların bugüne kadar ki tecrübelerimizle bazen en yakınlarına bile bu işlemleri düşündüklerinden emin olabilirsiniz. Hatta bazen bir iş arkadaşı, bazen karı-koca, bazen yakın ya da uzak bir akraba hatta kardeşler arasında bile gelişen kıskançlık insanları raydan çıkarmak ta akla hayale gelmeyecek kötü niyetlere gark etmektedir. Bu yüzden düşman olarak gördükleri sizi en kısa zamanda hayattan koparmak ve eğer göz koydukları bir şey var ise ona sizin yerinize sahip olmak adına her şeyi yapabilirler. İşte tam olarak temkinli olunması gereken nokta da budur. Genel olarak yazılan koruma cevşenleri hasta eden kara büyülere karşı korumaz. Ancak “Hamayıl Muskası” yazdırmak ve periyodik olarak kurşun döktürüyor olmak pek çok kara büyüden sizleri koruyabilir. Bunun dışında eğer ki bir şekilde hedef alınırsanız ve bunu hissetmezseniz her şey için çok geç olabilir. Bu o kadar kötü etkilere sirayet eder ki inanın doktorların bile çözüm bulamadıkları yatalak hastalardan birine dönüşebilirsiniz.

Düşmanı hasta eden Buyuler konusunda Turan hocaya danışabilirsiniz

Bu işlemin sadece 3 gün içerisinde etkilerinin başladığını da düşünürseniz ne kadar keskin bir hamle ile karşı karşıya olduğunuzu anlayabilirsiniz. Bu işlem bazen iki kişiyi düşman etme büyüsü olarak da anılabilir. Aslında farklı anıldığı isimleri de vardır. Yeri geldikçe ne tür isimlerle bu kara büyüye yaklaşılmış sizlerle bunu da paylaşacağım. Bu işlem de bir İbranice dua vardır. Bu duaya düşmanı felç eden dua da denir. Bazı Anadolu illerinde bu şekilde isim verildiğini görebilirsiniz. Bu dua kara büyü yapan insanların kendisi tarafından okunur. Ancak kişilerin Ledün ilmi üzerine biraz yeteneği varsa kendi kendilerine bile yapabildiklerine şahit olmuşuzdur. Bu yüzden yapımı kolay ancak bozması bir hayli zordur. Okunan bu İbranice özel duanın sesine ilgili İfrit kavminden bir Hristiyan bir cinin kulak verip karşılığa girişmesinden sonra ilgili kişinin fotoğrafını hedef alacaktır. Zaten düşmanı hasta etme büyüsü yaparken bir adet fotoğraf olmazsa olmazdır.

Bazı özel durumlarda bir takım farklı materyallerden de yardım alındığı bilinir. Fakat genel hatlarıyla düşman için yapılan büyüler oldukça kolay yapılabilir. Ancak baştan da belirtiğimiz gibi bu işlemi yapacak kişinin girdiği vebal ahiret hayatını yakacak kadar ileriye gitmiş sayılır. Gözü dünya nimetleriyle dönmüş ve iç içten yanıp tutuşan insanların bir de kıskançlık ve haset gibi ağır ve kötü duygulara dahil olmasıyla önü alınamaz bir süreç başlar. Bu yüzden bize düşen bu kişilerden her zaman korunmak ve dikkatli olmaktır. Bu tarz kötülükler hiç ummadığınız insanlar tarafından sizlere yöneltilebilir. Unutmayın ki “Taş Uzaktan Gelmez” derler…

Hasta Etme Büyüsünü Bozmak

Bu işlemin bozulması oldukça zahmetli bir iştir. Bu yüzden sizlere yazımız boyunca kendinizi koruyabileceğiniz yöntemleri anlattık. Fakat bir şekilde böyle bir durum başına gelmiş kişiye karşı düşmanı hasta eden büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt verecek şekilde yazımızı sürdüreceğiz. Bu işlemin bozulması için öncelikle ilgili medyum ile rahatsız olan kişinin sözlü vekalet aşamasında Astral boyutta buluşması gerekir. Ruhani bir buluşma yaşanıp ancak o şekilde kişiyi kurtarmak mümkün olabilir. Bazen Turan hocanın rüyaya yatma olarak tabir ettiği durumların sebebi bu olabilmektedir.

Kişi eğer bilinç kaybı yaşıyorsa bundan başka çare yoktur. Zaten bilinç yerinde olsa da büyünün etkisinde olacağı için hiç bir surette bu işleme eşlik etmeyecektir. Kişinin özgür iradesi tamamen yok olmuş durumdadır. Büyü bozma da üstat olan bir zat tarafından bir şekilde telepati ya da telekinezi yöntemi uygulanarak kişinin bedenine dahil olabilmek çok önemlidir. Ancak bu işlem için de periyodik olarak yapılması planlanacak eylemler vardır. Burada belirtiğimiz gibi bir kaç cümle ile tarif edemeyeceğimiz kadar önemli hamleler yapılacak olup sonuçları çok riskli olabilmektedir. Bu yüzden bazı özel durumları seçeceğiniz medyum hocanızla baş başa değerlendirmeniz daha yerinde bir hareket olacaktır. Turan hoca bu konuda sizlere yıllardır özel olarak destek sunmaktadır. Kendisi ile en kısa zamanda temas kurarak merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz.

“Düşmanı Hasta Etmek İçin Büyüler” için 4 yorum

 1. Merhaba hocam , əfəndim üzür dilerim sizi rahatsız etdim . Amma benim sizin yardımınıza ihtiyacım var cok kötü durumdayım , kocam bana ve cocuklarıma cok ezab exiyyet ediyor ne olur artıq kalfıramıyorum yafım edin Ben Baküden yazıyorum ne olur yardım edəcəksinizmi . Büyük oğlum artıq kendinden bezdi bana dedi ki Ane kendimi öldürecem bbunun elindən , kocama elə nir büyü yapsanız hayatımızdan cıksın bizdə bir Allahın günen görək asebimden hasda olmusum bu yaşamakmı ya ne olur yardım edin allah hatırı icin

 2. Yakın arkadaşım beni hiç bir neden olmadan terk etdi. Ben onu çok seviyordum, o beni kendine bağladı ve beni en zor zamanımda bıraktı. Ondan intikam almak istiyorum. Eğer büyü tutarsa, benim işim alınarsa, ben size hakkınızı oderim.

  1. Anlıyorum özel olarak randevu alırsanız yüz yüze görüşelim. Konu belli ki ayrıntılı bir durum içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir