Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü toplumda en sık rastlanan büyülerin başında gelir. Özellikle Anadolu’da pek çok evde büyülerden şüphe edildiği takdirde domuz yağı evin bir köşesinde bulunabilir. Ve bu sorgulama süreci tam da bu anlarda başlar.

Bazen de evin hemen önünde, arkasında, bahçede gibi evin etrafında da bulunabilir. Domuz yağı büyüleri genel olarak şeytani çalışmaların başında gelir. Domuz yağı ile yapılan büyülerde iyi niyet hiç bir zaman bulunmaz. Zaten şeytani büyüler yapmak denince iyi niyetin olması mümkün değildir. Domuz yağı ile yapıldığı takdirde ayırma işlemlerinde etkili olan çok sayıda büyü mevcuttur. Bu büyülerinde sayfamızda peyderpey yeri geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Domuz yağı büyülerinde önemli ayrıntı:

 • Domuz yağı kullanıldığı takdirde ayırma büyüleri her zaman başarılı olur ve ailelerin dağılması için gereken alt yapı oluşturulur. Bu süreç insanların üzülmesi ve yıkılması için çoğu zaman yeterlidir.
 • Bizlere düşen tedbirli olmak ve dikkat etmektir. Dünya var olduğundan beri şeytan her zaman insanların içlerine girebilmiştir.
 • Domuz yağı kullanıldığı takdirde işlem amatör ellerde bozulamaz. Mutlaka iyi bir medyum bulunmalı, bir hocadan destek alınarak gerekli bakımlar ve tedaviler gerçekleştirilmelidir. Tedavi diyoruz çünkü domuz büyüleri yapıldıktan sonra fiziksel olarak hasta olma ihtimali de çok yüksektir. Bu fiziksel bozulmanın ne yazık ki tıpta bir karşılığı yoktur.

Domuz büyüsü neden yapılır?

Baştan da belirttiğimiz gibi domuz büyüleri yapılırken şeytani ifritlerden yardım almak şarttır. Bunu da dünya ile yol ayrımına girmiş zatlar yapmaktadır. Artık rahmani işlem yapmayan dünya nimetleri için yaşayan insanlar domuz büyüsünü yapabilirler. Aranıldığı takdirde para karşılığı her şeye evet diyen hocaları bulmak zor da değildir.

Genelde, ne yazık ki başarılı da olabilirler. İşte sonrasında girilen süreç çok önemlidir. İnsanlar genelde domuz büyüsü yapıldıktan çok zaman sonra bunu anlayabiliyorlar. Akla gelen ilk detay maalesef domuz büyüsü olmuyor. Öncesinde doktor doktor gezen insanlardan tutun da, hacı hoca kılıklı müsfetttelere dolandırılan onlarca koşturmaca…

Domuz Büyüsü hakkında bilinmeyenler Turan hoca açıklıyor

Evli eşleri ayırmak, birini işten attırmak, kısmet kapatmak, basiret ve rızık bağlamak ve sayabileceğimiz onlarca etkiyi hedefleyen bir işlem olan domuz büyüsü çok kısa sürelerde hayata geçebilir. Bu işlem 4-5 gün içinde, eğer ki yedirme ve içirmeli olarak yapılırsa kişileri kolaylıkla etki altına alır. En mutlu evliliklerin bir haftada boşanmaya kadar gidebildikleri domuz büyüsü işlemlerinde sıklıkla karşılaşılan sonuçlardandır. Aşkın en kısa vadede kül olması ve nefrete dönüşmesi bu büyüyü insanlığa sunan dünya dışı kavmin en kolay başardığı işlerden yalnızca birkaçıdır. Bu kavimler insanlara tahminden çok daha fazla zararlar verebilir.

Domuz büyüsü Etkisinden Kurtulmak

Bu etkinin bitmesi için bir muska yazılması şarttır. Tabi ki bu da zaman alacaktır. Turan hoca, domuz büyüsünün öncelikle yerini bulmaktadır. Bakımlar yaparak yeri tespit edilen bu muskanın daha doğrusu muskaya yazılı domuz büyüsünün imha edilmesi şarttır. Bu imha işleminden sonra gerçek anlamda iyileşme başlayacaktır. Tabi ki hemen olmayacak ve panzehir şeklinde kendi celblerini sizler için hazırlayacaktır.

Detayları oldukça fazla olan bu işlemin neticelenmesi için Turan hocaya ulaşmanız ve durumunuz hakkında bilgi vermeniz oldukça önemlidir. Turan hoca her işlemde domuz büyüsünden şüphelenmez. Bazen çok benzer etkiler yaratan başka büyülerde olabilir. Örneğin süryani büyülerinde ya da yahudi büyülerinde çokça bu etkiler görülür. Öncelikle hedefin ne olduğunun saptanması ve bu işlem neden sizler için yapılmış bunun öğrenilmesi gerekir. İşlemin başarıyla yok edilmesi ve kurtuluşa erilmesi için mutlak surette gereken tüm ritüllerin uygulanması gerekir.

Domuz büyüsü sonuçlarından neler olur? Etkisi nedir? Hepsi burada…

Domuz Büyüsünde Sonuçlar

 • Eğer sonuçları önlem alamadan yaşayanlar için hayat zindan olacaktır. En güçlü ecinnilerin kandırılarak uygulandığı bu büyüden sonra insanların tekrardan yakalarını doğrultmaları çok zordur.
 • Ayrılık, önlem alınmazsa kaçınılmaz olur. En büyük aşkların yaşandığı evlilikler ya da ilişkiler sudan sebeplerden çok kısa süreler içinde sonlanabilir. Bu da gerçek travmalara ve hatta intiharlara giden süreçleri doğurabilir.
 • Domuz büyüsü bilinen en eski ve keskin işlemlerdendir. Bu işlemden kurtulmak ve korunmak için de Turan hocadan detaylı bilgiler alabilirsiniz.
 • Durumunuzun buna dair bir belirtide olduğunu düşünüyorsanız, şüpheleriniz var ise, kesinlikle bu işleme kulak verin ve tedbir alın. Çoğu zaman insanların kurtulmak adına geç kaldıklarını da son olarak sözlerimize eklemek isteriz. Hayırlı Günleriniz olsun inşallah…

“Domuz Yağı Büyüsü” için 20 yorum

 1. Hocam bende evimize yapılan domuz büyüsünden şüpheleniyorum. Sizin Adıyaman’da methinizi çok duydum. Yanınıza gelmek istiyorum. Hem bakım hem de işlem için hocam…

  1. Ne zaman istersen gelebilirsin, randevu için beni arayabilirsin. Geçmiş olsun gerekeni yapmaya çalışalım…

 2. Turan hocam selamun Aleyküm;
  Ben geçen ay yanınıza geldim. Allah’ın izniyle dedikleriniz oldu. Şimdi bu domuz büyüsü ile ilgili bir işlem yaptırmak istiyorum. Detaylar için yanınıza gelmek istiyorum en kısa zamanda değerli hocam.

 3. Merhaba Turan Hoçam, 10 yıllık kocam 2 yıldır çok soğuk davranıyor. 1 aydır başka ev tuttu boşanmak istiyor. Ben boşanmak istemiyorum ve kocamı seviyorum. Benim iki çocuğum var boşanıp bedbaht olmak istemiyorum hocam. Başka bir kadın olabilir mi nasıl yardımcı olacaksınız bana. Ne olur en kısa sürede yardım edin çok kötü durumdayım.

  1. Durumun gerçekten üzücü,
   Birçok insanın benzer durumlar yaşadığına çok kez tanıklık etmişimdir.
   Bana özel olarak ulaşmanız durumunda ne yapabileceğime bakabiliriz.
   En kısa zamanda mutluluğunuza kavuşmanız temennisiyle…

 4. Hocam bende evde domuz yağı buldum. Götürüp denize at dediler attım acaba doğru mu yaptım bilmiyorum. Şimdi yazınızı okudum kafam karıştı. Uzun zamandır da eşimle aram bozuk hocam

  1. Nasıl bir etkisi olduğuna baksak daha iyi bir fikir verebilirdim. Şu an için bir şey söylemek zor. Bana ulaşabilirseniz görüşelim lütfen.

  1. Cinler bazen kına yaparlar bu olabilir. Görmem gerekiyor bayramdan sonra whatsapp ile lekelerin resmini atabilirsen duruma bakarız.

 5. Hocam selamın aleyküm yatak odasının tavanında 6-7 tane damla damla yağ var hocam sizce domuz yağı olma ihtimali varmıdır hocam çok tedirgin oldum acil dönüş yapabilirseniz sevinirim hocam

 6. Merhaba hocam benim veya eşimin üzerinde bir etki varmi acaba son zamanlarda şüphelenmeye başladım artık

  1. Zuhal müsait olunca whatsapp üzerinden görüşelim bir takım şeyler isteyeceğim senden bakımlar için…

 7. hocam ben 35 yaşındayım evli 2 çocuk babasıyım son birsenedir yaşadıgım olumsusluklar aksilikler başımdan eksilmiyor ve son günlerde eve giresim gelmiyor girdigim zamanda dışarı çıkasım gelmiyor mesala salıgünü akşam 08 de evegirdim bugün cuma evden daha çıkmadım ve devamlı çalışmadıgım halde yorgun ve halsiz hissetiyorum dua okuyorum uykum geliyor aytelkursii dinliyorum başımdan aşagı agrı basıyor vucudumu evde büyü olabilirmi tşekkürederim

 8. hocam merhaba bir ay once yatak odamin pencere sinekliginin kosesinde yag buldum beyazdi suphelendim sirkeyle guzelce temizledim bugun de cay koymak icin bardak aldim icilen kisminda az beyaz madde vardi yag gibi kokuyordu.anlam veremedim sizce ne olabilir ne yapmaliyim ama evime girip cikan kimse yok yani biri yapmis olamaz kafam karisti lutfen yardimci olur musunuz

  1. Eve girip çıkan kimse yoksa vesvese yapmayın derim. Sirke ile güzelce yıkadıysanız tuzlu su ile de güzelce silin. Kafanızı da kurcalamasına izin vermeyin. Yaşantınızda sıra dışı şeyler yoksa, sorun da yok demektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir