Diş Büyüsü Hakkında Detaylar

Diş Büyüsü Hakkında Detaylar

Diş büyüsü öncelikle huzur kaçıran, insanların dünyevi istekleri uğruna çok ciddi kötülükleri göze aldıkları hem insan dişi kullanılarak hem de bazı hayvanların dişi kullanılarak yapılan ve hiç bir iyilik amacı olmayan bir kara büyüdür. Kara büyülerin neler olduğunu ve ne gibi kriterler eşliğinde yapılabildiğini daha önceki çok sayıda yazımızda sizlere anlatmıştık. Şeytani işlemler için genel olarak pis ve elzem malzemeler kullanılır demiştik bu işlemdeki “diş” malzemesi de tam olarak bu anlamdadır.

Mezardan yeni ölmüş birinden alınan diş ile yapılan işlemler olduğu gibi domuz ve at dişi kullanılarak da yapılan diş büyüsü çalışmaları vardır. Rahmani havas ilmine baktığınız vakit bu gibi işlemlerin varlığının yasaklandığını ve haram kılındığını bilirsiniz. Diş büyüsü yapanın yedi zemini de cehennem olur. Bu durum birçok rivayetle de sabittir.

Diş büyüsü yapılacak kişinin birtakım özel bilgilerine sahip olduktan sonra 33 günlük bir döngü yaratılır. Bir dolunay döngüsü olarak eski insanların da bileceği bu işlem süresi boyunca kişinin sanki bir sabun büyüsü yapılmışcasına erimesi, ruhsal olarak çöküntüye uğraması, ailesi ve çocuklarından uzaklaşması, bir haneye yapılması durumunda ise zerre kadar huzur bırakmayacak şekilde tüm aile fertlerini birbirine düşürmesi beklenir. Diş büyüsünde sonuç genel olarak gazetelerde “cinnet geçirdi” başlığı altına okuduğunuz haberlerin detaylı olarak görülebilir. Birçok insan bazı durumlarda ibret ve dehşet ile bakar. “Bu insan bu işi nasıl yapabilir?” deyip şaşkınlık duyarız. Fakat bazı şeytani çalışmalar insan zihnini öylesine derinden maniple eder ki bu gibi şeylere şaşırmak yerine anlamaya başlarız. Diş büyüsü de kişileri bu denli derin psikolojik sorunlara iten ve çok evveliyatı olan bir eylemdir.

Diş büyüsüne maruz kalan kişideki etkilerin bir kısmını anlattık. Fakat herkeste farklı şekilde vuku bulabilir. Bazen kişilerin intihara kadar gidebildikleri hiç istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Bunların hedef haline konulup medyum hocalar tarafından para karşılığı planlanabildiği bir kötülük niyetine zerk olmuş kişilerin gözünü hırstan başka bir şeyin almadığı durumlar ne yazık ki günümüzde çok sayıda görülmektedir. Büyü bozan hocaların bile diş büyüsü konusunda bazen geç kalmış olabildiklerini de eklemek gerekir. Diş büyüsünün ikinci döngüsüne geçilirse yani 16’ncı günden sonraki süreci için konuşuyorum; Pek çok şey için geç kalınmış sayılabilir. Artık geri dönülmesi kişisel uzmanlık ve derin şifacılık gerektirecek bir duruma dönüşmüş demektir.

Hayvanlara ait uzuvların kullanıldığı hiçbir çalışmadan hayır beklenmez. Hayvanların dişlerinin de kullanıldığı bu diş büyüsü çalışmasında da sonuçlar hiçbir zaman insani olmayacağı gibi şer akan ortamlar oluşturacaktır.

Size düşman olduğunu düşündüğünüz ve şeytani olarak bu gibi etkiler maruz kalma ihtimalinizin olduğu durumlarda mutlak surette evinize bir koruma tılsımı yerleştiriniz. Genel olarak hane üzerine yapılan diş büyülerine karşı Nas ve Felak surelerinden yardım alınarak yapılacak olan bir kalkan gibi düşünebilirsiniz. Allah her zaman bir çözümü olan eylemler vermiştir dünya üzerine. Size karşı yapılan kötülüklere de izin verdiği gibi bunlara karşı çözümler de sunmuştur. Hesap gününe kadar kim ne eylerse o konudan müsebbip olacaktır. Bu yüzden de şeytani ve yuva yıkan, insanı bahse konu durumlara sürükleyen her şeyden ve herkesten uzak durmak gerekir.

Son dönemde çok sayıda diş büyüsü ile ilgili soru gelince özet olarak bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedik. Aslında içeriği bakımından ve 33 günlük bu döngü boyunca anlatılabilecek çok sayıda olumsuz etki var. Fakat ölüme kadar götüren bu davranışları tek tek kaleme alıp siz değerli okuyucuları da bunaltmak ve sıkmak istemedik. Genel olarak diş büyüsü hakkında bilinmesi gereken ve derlenecek olan bilgiler bu çatı şeklindedir. Daha ayrıntılı ve özel bilgi almak için hocamıza dilediğiniz zaman ulaşabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir