Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü

Ailelerin geçimsizlik aşamalarında genellikle bu konu gündeme gelir. Dil bağlama büyüsü aile içinde en çok uygulanan işlemlerin başındadır. Çok eski bir tarihe sahip olan bu işlemde bazı farklı isimlerle anıldığı da görülmektedir. Dili kilitleme büyüsü, dili hapsetme büyüsü, ağız bağlama büyüsü, kaynana dili bağlama büyüsü ya da birinin ağzını kilitleme büyüsü gibi isimlerle anılsa da bilinen büyü kitaplarında dil bağlama büyüsü ana başlığı altında bulunduğunu görebilirsiniz. Aile içinde çok sık uygulandığından bahsettik bu konuya biraz açıklık getirelim.

Örnek verecek olursak dil bağlama büyüsü işlemlerinde en sık karşılaşılan durum kayınvalide ve kayınpeder gibi karı-koca arasında direkt olarak müdahale edebilme hakkında sahip insanlar için yapılmasıdır. Bazen de aile içinde farklı bireyler için de uygulanır. Görümce, elti, kardeş, amca, dayı… Çok farklı uygulama şekilleri görülse de en çok gelinlerin kaynanaları için talep ettiklerini bilinir. Çünkü gelin kızların bazen canından bezdikleri, hatta bazen kayınvalide yüzünden boşanma aşamasına geldikleri ortamlar oluşabilir. Özellikle istenmeyen bir evlilikten sonra hayat gelin kız için zindan bir hale gelebilir. Bu Anadolu’da çok fazla gördüğümüz bir durumdur. Ayrıca ekonomik özgürlüğü olmayan kızların bu eziyete uzun yıllar dayanması oldukça zordur. Bu nedenle Havas ilminden yardım alıp rahat etmek isteyen kadınların sıklıkla başvurdukları bir yöntem olarak da dil bağlama büyülerini addederiz.

Dil bağlama duaları nasıl oluyor Turan hoca Açıklıyor

Tabi ki sadece verdiğimiz örnek dahilinde olmayıp, çok daha farklı ortamlar için de bu işlemden yardım alan insanlar olabilir. Başka bir örnek vermek gerekirse patronuna bile bu büyüyü yaptırıp işten ayrılma aşamasına gelmiş insanların devam edebildiklerini söyleyebiliriz. Hani bazen deriz ya “Şu durumu da anlamıyorum. Adama neler yapılıyor fakat hiç sesini çıkarmıyor” işte bu ve benzeri söylemler gibi şaşırtıcı durumlar ve olgular görüyorsanız dil bağlama büyüsü konusundan şüphe etmeniz gerekebilir. Peki nasıl yapılıyor bu işlem, dil bağlama büyüsü kaç günde etki ediyor ya da kimlere dil bağlama büyüsü tutmuyor? Dilerseniz bu sorulara cevapları vererek yazımıza devam edelim.

Dil Bağlama Büyüsü işlemi nasıl yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapılacaksa öncelikle bunu neden ve kim için yapacağınıza karar vermeniz ve bu konuda gerçekten de geçerli sebeplerinizin olması gerekir. Dili bağlanan insanın artık konuşamayacağı ya da karakterinden ödün vereceği sanılabilir. Bu yanlış bir bilgidir. Dil bağlama büyülerinde kişilerin sadece kendine ait olmayan konularda konuşma yetenekleri ellerinden alınır. Örneğin bir evin içinde geline sürekli sataşan bir kayınvalideye dil bağlama büyüsü yapılabildiği gibi, kocasına sürekli çemkiren ve evliliğini riske eden bir kadına da bu işlem uygulanabilir. Tabi bunların her biri için ayrı bakımlar ve ritüeller hazırlanacaktır. Konu ne olursa olsun o kişinin sizin hayatınıza direkt olarak haksız müdahalede bulunuyor olması gerekir. Kimse keyfi olarak bu işlemleri yapmamalıdır. Turan hoca dil bağlama işlemlerinde çok çok geçerli nedenleri olan insanların taleplerini ciddiye almakta ve yardımcı olmaktadır. Vebal almak ya da çeşitli intikam ve haset duygularıyla hareket etmek son derece yanlış olur. Bu yüzden hoca ile birebir görüşmeler oldukça önemli olacaktır.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ VE DİL BAĞLAMA DUASI HAKKINDA BİLİNMEYENLER

Dil Bağlama Büyüsünde İşlem Süresi

Turan hoca dil bağlama büyüsü işlemini yaparken takribi olarak 5 günlük bir süre talep eder. Bu işlem sonucunda kendi muhafaza edeceği Hüddam muskalarını yazar. Bunun sonucunda sizler hiçbir zahmete girmeden, dili bağlanması istediğiniz kişinin müthiş değişimine tanıklık edersiniz. Bunun neticesinde son derece güzel sonuçlar alındığı ve pek çok ailenin kurtarıldığı bugüne kadar yaşanmış binlerce sonuçtan yalnızca birkaçıdır. Fakat gereken materyallerin temini ve birtakım özel koşulların yerine getirilmesi şarttır. 5-7 gün gibi bir sürecin ideal süre olarak kabul edilebileceği dil bağlama işlemlerinde bu süreç içerisinde ve sonrasında hareket etme tarzımızın da önemi çok büyüktür. Bazı kurallar son derece hayati önem taşımaktadır.

Birinci kural olarak da ağzı sıkı olmak çok önemlidir. Olsa bir hatanızda bütün dikkatleri üzerinize çeker ve çok zor durumlarda kalabilirsiniz. Bu yüzden ketum olmak ve bu konu hakkında kimseyle tek söz konuşmamak çok önemlidir. Havas ve Ledün ilimlerinden yardım almak isteyen herkesin uyması gereken en önemli kural bu işlemlerin birer sır olduğudur. En yakınlarınıza bile söylemek doğru olmaz. Bu işlemler yalnızca medyum hoca ve siz tarafından bilinir. Sonsuza kadar da öyle kalır. Bu kadar önemli olan kurallara uymayan insanların başlarına çok kötü durumların geldiği tarihçe bilinir ve çok sayıda örnekleri bizim tarafımızdan da görülmüştür.

Dil Bağlama Büyüsü Kişiyi Susturur

Kimlere Dil Bağlama Büyüsü Tutmaz

Bu işlemin tutmayacağı kişi daha önce kendisi için bir cevşen yazdırmış kişidir. Bazı korumaları aşmak basit büyü işlemleri ile imkansızdır. Fakat bir insanı hedef aldıktan sonra durumun bu şekilde bir getirisi var mı yok mu zaten yapılacak olan bakımlardan anlaşılacaktır. Remil bakımları yapılırken ortaya zaten bu cevşen varsa çıkacaktır. Öncesinde korumayı kırmak üzerine ayrı bir işlem gerekebilir. Fakat bu verdiğimiz örnek oldukça düşük bir ihtimaldir. Bizim toplumumuzda inançsızlık almış başını gitmişken çoğu kimse bu kadar gerçek bir ilme bile inanmamaktadır. Bu yüzden çok düşük bir ihtimal dahilinde insanların dil bağlama büyüsünden etkilenmemesi mümkündür. Buna medyumun önceden bakıp görmeye çalışması gerekir. Yoksa dil bağlama işlemi ters tepebileceği gibi başarısız bir sonuçta verebilir.

Dil bağlama duası nedir?

Dil bağlama büyüsü yapılırken oluşturulan ve genel olarak İbranice ve Arapça hazırlanan özel dualardır. Bu gizli ilimler hazinesinde yer alan kitaplarda bulunan duaların yetersiz kaldığı durumlarda kullanılır. Kesin olarak şu veya bu demek doğru değildir. Bu kadim dualar kişilere göre özel seçilir ve her birinin ayrı bir gücü bulunmaktadır. Bu seçimler medyum hoca tarafından işlem hayata geçeceği sırada seçilir ve kuluçka süresi ne kadar olacaksa o zaman zarfı içinde kullanılır. Özel olarak belirli bir dua işe yaramaz. Daha doğru şu dua dil bağlama duasıdır diye bir kaide yoktur. Bu şekilde internet ya da başka yerlerde paylaşılan duaların hiç bir hükmü olmadığı gibi sizlere zaman kaybı olarak dönmektedir. Lütfen itibar etmeyiniz!

Sizlere verilen her dil bağlama duası gerçek bir sonuç vermez. Bu yüzden mutlaka bir harmanlama söz konusu olmalıdır. Dil bağlama duaları hazırlanırken Turan hoca son derece hassas bir rol üstlenmektedir. Sizler için bu duaları itina ile hazırlar ya da hazır olanların sizler için kullanılabileceğini anlarsa hazır olanlardan verir. Bu şekilde işlem zaman zaman 3 güne kadar düşmüş ve sonuç alma süresi hızlanmış olur. Fakat yine de maksimum süre olan 7 günü baz almak olası erken umutlanmaların önüne geçecek ve daha doğru olacaktır.

İlgili kişi ile alakadar olarak istenen tüm bilgilerin temininden sonra dil bağlama büyüsü oldukça iyi sonuçlar verecektir. Bu sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda onlarca yıldır Turan hoca tarafından hazırlanmış büyük bir tılsım gücüdür. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bir sıkıntı yaşıyorsanız Turan hocamıza danışabilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda dil bağlama işlemleri gerçekleştirmiş olup kimseye zarar vermeden insanların hayatlarının yoluna girmesi adına emek harcamıştır. Son derece deneyimli olup olası sorularınıza en doğru yanıtları yine kendisi verecektir.

“Dil Bağlama Büyüsü” için 2 yorum

 1. Merhabalar,
  Benim oğlum 17 yaşında ve esrar içiyor. Beni asla dinlemiyor ve gelecekteki planları bile değişmeye başladı. Çok ama çok aciz durumdayım. Ana yüreğim hergün eriyor.
  Bunun bırakmasını ve benim sözümü dinlemesini istiyorum. Başka çarem kalmadı. Ne yapabilirsiniz bunun için.
  Teşekkür ederim zamanınız için,
  Birgül

  1. Birgül hanım bazı duaların bu konuda işe yaradığını düşünüyorum ama sadece dualara güvenemeyiz. Bunun için Allah’tan elbette yardım isteyin ama bu yetmez. Tedavi olması için daha da geç olmadan bir psikiyatra gösterin lütfen. Bu işlerin çözümünü bilimsel olarak aramanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir