Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü

Ailelerin geçimsizlik aşamalarında genellikle bu konu gündeme gelir. Dil bağlama büyüsü aile içinde en çok uygulanan işlemlerin başındadır. Çok eski bir tarihe sahip olan bu işlemde bazı farklı isimlerle anıldığı da görülmektedir. Dili kilitleme büyüsü, dili hapsetme büyüsü, ağız bağlama büyüsü, kaynana dili bağlama büyüsü ya da birinin ağzını kilitleme büyüsü gibi isimlerle anılsa da bilinen büyü kitaplarında dil bağlama büyüsü ana başlığı altında bulunduğunu görebilirsiniz. Aile içinde çok sık uygulandığından bahsettik bu konuya biraz açıklık getirelim.

Örnek verecek olursak dil bağlama büyüsü işlemlerinde en sık karşılaşılan durum kayınvalide ve kayınpeder gibi karı-koca arasında direkt olarak müdahale edebilme hakkında sahip insanlar için yapılmasıdır. Bazen de aile içinde farklı bireyler için de uygulanır. Görümce, elti, kardeş, amca, dayı… Çok farklı uygulama şekilleri görülse de en çok gelinlerin kaynanaları için talep ettiklerini bilinir. Çünkü gelin kızların bazen canından bezdikleri, hatta bazen kayınvalide yüzünden boşanma aşamasına geldikleri ortamlar oluşabilir. Özellikle istenmeyen bir evlilikten sonra hayat gelin kız için zindan bir hale gelebilir. Bu Anadolu’da çok fazla gördüğümüz bir durumdur. Ayrıca ekonomik özgürlüğü olmayan kızların bu eziyete uzun yıllar dayanması oldukça zordur. Bu nedenle Havas ilminden yardım alıp rahat etmek isteyen kadınların sıklıkla başvurdukları bir yöntem olarak da dil bağlama büyülerini addederiz.

Dil bağlama duaları nasıl oluyor Turan hoca Açıklıyor

Tabi ki sadece verdiğimiz örnek dahilinde olmayıp, çok daha farklı ortamlar için de bu işlemden yardım alan insanlar olabilir. Başka bir örnek vermek gerekirse patronuna bile bu büyüyü yaptırıp işten ayrılma aşamasına gelmiş insanların devam edebildiklerini söyleyebiliriz. Hani bazen deriz ya “Şu durumu da anlamıyorum. Adama neler yapılıyor fakat hiç sesini çıkarmıyor” işte bu ve benzeri söylemler gibi şaşırtıcı durumlar ve olgular görüyorsanız dil bağlama büyüsü konusundan şüphe etmeniz gerekebilir. Peki nasıl yapılıyor bu işlem, dil bağlama büyüsü kaç günde etki ediyor ya da kimlere dil bağlama büyüsü tutmuyor? Dilerseniz bu sorulara cevapları vererek yazımıza devam edelim.

Dil Bağlama Büyüsü işlemi nasıl yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapılacaksa öncelikle bunu neden ve kim için yapacağınıza karar vermeniz ve bu konuda gerçekten de geçerli sebeplerinizin olması gerekir. Dili bağlanan insanın artık konuşamayacağı ya da karakterinden ödün vereceği sanılabilir. Bu yanlış bir bilgidir. Dil bağlama büyülerinde kişilerin sadece kendine ait olmayan konularda konuşma yetenekleri ellerinden alınır. Örneğin bir evin içinde geline sürekli sataşan bir kayınvalideye dil bağlama büyüsü yapılabildiği gibi, kocasına sürekli çemkiren ve evliliğini riske eden bir kadına da bu işlem uygulanabilir. Tabi bunların her biri için ayrı bakımlar ve ritüeller hazırlanacaktır. Konu ne olursa olsun o kişinin sizin hayatınıza direkt olarak haksız müdahalede bulunuyor olması gerekir. Kimse keyfi olarak bu işlemleri yapmamalıdır. Turan hoca dil bağlama işlemlerinde çok çok geçerli nedenleri olan insanların taleplerini ciddiye almakta ve yardımcı olmaktadır. Vebal almak ya da çeşitli intikam ve haset duygularıyla hareket etmek son derece yanlış olur. Bu yüzden hoca ile birebir görüşmeler oldukça önemli olacaktır.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ VE DİL BAĞLAMA DUASI HAKKINDA BİLİNMEYENLER

Dil Bağlama Büyüsünde İşlem Süresi

Turan hoca dil bağlama büyüsü işlemini yaparken takribi olarak 5 günlük bir süre talep eder. Bu işlem sonucunda kendi muhafaza edeceği Hüddam muskalarını yazar. Bunun sonucunda sizler hiçbir zahmete girmeden, dili bağlanması istediğiniz kişinin müthiş değişimine tanıklık edersiniz. Bunun neticesinde son derece güzel sonuçlar alındığı ve pek çok ailenin kurtarıldığı bugüne kadar yaşanmış binlerce sonuçtan yalnızca birkaçıdır. Fakat gereken materyallerin temini ve birtakım özel koşulların yerine getirilmesi şarttır. 5-7 gün gibi bir sürecin ideal süre olarak kabul edilebileceği dil bağlama işlemlerinde bu süreç içerisinde ve sonrasında hareket etme tarzımızın da önemi çok büyüktür. Bazı kurallar son derece hayati önem taşımaktadır.

Birinci kural olarak da ağzı sıkı olmak çok önemlidir. Olsa bir hatanızda bütün dikkatleri üzerinize çeker ve çok zor durumlarda kalabilirsiniz. Bu yüzden ketum olmak ve bu konu hakkında kimseyle tek söz konuşmamak çok önemlidir. Havas ve Ledün ilimlerinden yardım almak isteyen herkesin uyması gereken en önemli kural bu işlemlerin birer sır olduğudur. En yakınlarınıza bile söylemek doğru olmaz. Bu işlemler yalnızca medyum hoca ve siz tarafından bilinir. Sonsuza kadar da öyle kalır. Bu kadar önemli olan kurallara uymayan insanların başlarına çok kötü durumların geldiği tarihçe bilinir ve çok sayıda örnekleri bizim tarafımızdan da görülmüştür.

Dil Bağlama Büyüsü Kişiyi Susturur

Kimlere Dil Bağlama Büyüsü Tutmaz

Bu işlemin tutmayacağı kişi daha önce kendisi için bir cevşen yazdırmış kişidir. Bazı korumaları aşmak basit büyü işlemleri ile imkansızdır. Fakat bir insanı hedef aldıktan sonra durumun bu şekilde bir getirisi var mı yok mu zaten yapılacak olan bakımlardan anlaşılacaktır. Remil bakımları yapılırken ortaya zaten bu cevşen varsa çıkacaktır. Öncesinde korumayı kırmak üzerine ayrı bir işlem gerekebilir. Fakat bu verdiğimiz örnek oldukça düşük bir ihtimaldir. Bizim toplumumuzda inançsızlık almış başını gitmişken çoğu kimse bu kadar gerçek bir ilme bile inanmamaktadır. Bu yüzden çok düşük bir ihtimal dahilinde insanların dil bağlama büyüsünden etkilenmemesi mümkündür. Buna medyumun önceden bakıp görmeye çalışması gerekir. Yoksa dil bağlama işlemi ters tepebileceği gibi başarısız bir sonuçta verebilir.

Dil bağlama duası nedir?

Dil bağlama büyüsü yapılırken oluşturulan ve genel olarak İbranice ve Arapça hazırlanan özel dualardır. Bu gizli ilimler hazinesinde yer alan kitaplarda bulunan duaların yetersiz kaldığı durumlarda kullanılır. Kesin olarak şu veya bu demek doğru değildir. Bu kadim dualar kişilere göre özel seçilir ve her birinin ayrı bir gücü bulunmaktadır. Bu seçimler medyum hoca tarafından işlem hayata geçeceği sırada seçilir ve kuluçka süresi ne kadar olacaksa o zaman zarfı içinde kullanılır. Özel olarak belirli bir dua işe yaramaz. Daha doğru şu dua dil bağlama duasıdır diye bir kaide yoktur. Bu şekilde internet ya da başka yerlerde paylaşılan duaların hiç bir hükmü olmadığı gibi sizlere zaman kaybı olarak dönmektedir. Lütfen itibar etmeyiniz!

Sizlere verilen her dil bağlama duası gerçek bir sonuç vermez. Bu yüzden mutlaka bir harmanlama söz konusu olmalıdır. Dil bağlama duaları hazırlanırken Turan hoca son derece hassas bir rol üstlenmektedir. Sizler için bu duaları itina ile hazırlar ya da hazır olanların sizler için kullanılabileceğini anlarsa hazır olanlardan verir. Bu şekilde işlem zaman zaman 3 güne kadar düşmüş ve sonuç alma süresi hızlanmış olur. Fakat yine de maksimum süre olan 7 günü baz almak olası erken umutlanmaların önüne geçecek ve daha doğru olacaktır.

İlgili kişi ile alakadar olarak istenen tüm bilgilerin temininden sonra dil bağlama büyüsü oldukça iyi sonuçlar verecektir. Bu sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda onlarca yıldır Turan hoca tarafından hazırlanmış büyük bir tılsım gücüdür. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bir sıkıntı yaşıyorsanız Turan hocamıza danışabilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda dil bağlama işlemleri gerçekleştirmiş olup kimseye zarar vermeden insanların hayatlarının yoluna girmesi adına emek harcamıştır. Son derece deneyimli olup olası sorularınıza en doğru yanıtları yine kendisi verecektir.

“Dil Bağlama Büyüsü” için 38 yorum

 1. Merhabalar,
  Benim oğlum 17 yaşında ve esrar içiyor. Beni asla dinlemiyor ve gelecekteki planları bile değişmeye başladı. Çok ama çok aciz durumdayım. Ana yüreğim hergün eriyor.
  Bunun bırakmasını ve benim sözümü dinlemesini istiyorum. Başka çarem kalmadı. Ne yapabilirsiniz bunun için.
  Teşekkür ederim zamanınız için,
  Birgül

  1. Birgül hanım bazı duaların bu konuda işe yaradığını düşünüyorum ama sadece dualara güvenemeyiz. Bunun için Allah’tan elbette yardım isteyin ama bu yetmez. Tedavi olması için daha da geç olmadan bir psikiyatra gösterin lütfen. Bu işlerin çözümünü bilimsel olarak aramanızı tavsiye ederim.

 2. Merhaba turan bey, benim sevqilimle alakalı ciddi sorunlarım var bana en ufak bi durumda şiddet uyquluyor bu aramızda ki sevqiyi zedeledi artık bu durumdan kurtulsun bana iyi olsun iyi olalım istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  1. Şiddet görmenin kabul edilebilir bir yanı yok. Tabi bu durumu ben tersine çevirebilir miyim bilmiyorum. Kesin bir şey diyemem. Ama bir kez daha düşünün derim. Hiç bir sevgi şiddetin önüne geçemez eğer geçiyorsa orada hastalıklı bir bağ oluşur. Bu da sizi zamanla insanlıktan çıkarır. Dikkatli olun derim. Yine de ikna olmadıysanız bana ulaşabilirsiniz.

 3. merhaba. erkek arkadaşımla cinsel bir münasebetim oldu. daha sonra ayrılmak istedim. bana hep küfürler etti. şimdide bir çok müstehcen fotoğrafı ayrılırsak aileme atacağını söyleyip beni tehdit ediyor. daha önce bir medyuma gittim. bana cevşene sarılmış birşeyler verdi. onları taşıyorum fakat değişen hiç birşey olmadı. beni evliliğe zorluyor. ben bu işi büyüyle duayla vs. halledebilirmiyim yoksa çoktan polislik duruma mı geldim?

  1. Bence polise gittiğin al o adamı içeri alırlar. Sana bu şantajı yapması başına çok büyük belalar açar. Hiç hacı hoca işlerine girme kızım. Git savcılığa anlat ailen sana sahip çıkacaktır. Ama ona başına gelen ile başka insanlara zarar da veremez duruma gelir. Hakkını hukuk ile ara bence.

 4. Turan bey benim 26 yaşında bir oğlum var olmayacak birine aşık oldu çok kötü oluyordu kızkardeşi ve ben bu durumu açığa çıkardık diye bize düşman oldu evde hergün kavga gürültü oluyor bana bi çare ben kardeşlerin birbirine bağlanmasını istiyorum lütfen yardım edin açil

  1. Durumun hassasiyeti ortada tabi bir anne olarak üzülüyorsunuz. Ne yapabiliriz bakım yaparak ilerleyebiliriz. Geçmiş olsun.

 5. Hocam benim yengem aslinda iyi biri ama sinirlendiginde anneminde abiminde cok kötü kalbini kiriyor ve cok kez durduk yere annemle kavga eder kalp kirarca sözler söyler annem cok kez agladi onun yüzünden kavgayi her zmn kendisi cikartir bir kelebekten fil cikarir cok abartir herseye alinir kiskanir abimi cok kötüüü sinirlendirir abim kendine bile zarar veriOr umrunda olmazz bunun icin birsey yapabiliyormusunuz

  1. Yapılabilir şeyler var ancak şimdi konuyu tam bilmeden bir şeyler söylemek zor. Neden bu kadın böyle davranıyor sorunun temeline inmek gerekiyor.

   1. bunlar ailecek böyleler bide nolursa olsun her zmn herseyi yengesine ablasina annesine anlatir bunlarda onuu iyicenee doldururr oda anneme saldirir ama bu sene tatilden dönerken annemee cokkkk degisti yüzüne dahi bakmiyordu annem büyüden süphelendi ama 40 gün sonra yine biraz düzelmeye basladi annem bazi muskalar 40 gün snra cözülebiliyormus dedi anlamadim ama biz anneme abime bize düşkün olsun bizi sevsin saysin ailenin icinde olankari kimseye anlatmasin kavga huzursuzluk olmasin ve artik akilli olsun kimseyide bos bosuna kiskanmasin hasetlenmesin istiyoruz yengemin kendi akli fikri yok her zmn baskasina bakar baskasinin akliyla hareket eder..diger abilerimi evlendirmekten korkuyoruz huzursuzluk cikarir birbirlerine düsman eder diye..buna nasil birsey yapilmali hocam utaniyorum sormaya ama cokmu masraf gerektiriyor?

    1. Arzu hanım bana whatsapp ile konuyu anlatın. Durumu daha detaylı ele almaya çalışalım. Masraf konusunu da nasıl bir yol haritası çizmemiz gerektiği konusunu da bu şekilde belirtmek zor gerçekten. Sizin durum biraz karışık ziyadesiyle…

 6. hocam merhabalar benim 3 tane abim var 2 tanesi bana çok müdahale ediyor dışarı çıkmama izin vermiyorlar sosyal medya hesapları kullanmama izin vermiyorlar telefon kullanmama müsade etmiyorlar ne yapabilirim

  1. Abilerinin sözünü dinlemelesiniz bu konuda yapacak bir şey yok. Yarın kendi hayatını kazanıp yolunu çizdiğinde özgürce yaşarsın.

 7. Hocam benim 1 senedir Pakistanli sevgilim var ve beni gercekten sevip deger veriyor.Beni istemege gelmek istyor ama babam katiyyen razi degil bir sans bile vermiyor.Bu arada,cocuk benim yasadigim yerde yasamak istyor.Babama dil agiz baglama buyusu yapsam razi olur mu? lutfen yardimci olursaniz sevinirim hocam

  1. Ben bu durum hakkında yorum yapmıyorum. Ancak bu tarzda bir işi ben yapmam. Babaya karşı etik bulmadığım bir işlem olur. Sana da tavsiyem babanın sözünü dinlemen olacaktır.

 8. Azerbaycandan yaziyorum kocamla hep kavgamiz oluyo kiskaniyo siddet gosteriyor buna bi sey yapa bilirmisiniz hocam

  1. Yapılabilecek şeyler var tabi ama bakımlar niteliğinde kararlar verebiliriz telefon ile ulaşabilirseniz bakarız saygılar. Hayırlı akşamlar

 9. Merhaba hocam benimde bazı sorunlarım var eşimin ailesinden biri geçmişte yaptığım şeylerden dolayı tehdit ediyor ve ben ağzı dili bağlansın kimseye bıse konuşmasın istiyorum ama çok zamanımda yok eğer konuşursa evliliğim biter cocuklarım var ortada kalırlar zor durumdayım yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

  1. Detayları bilmek gerek. Bu durum biraz karışık görünüyor. Üstelik bir şeyler de sormam gerekir size. Bana mesaj atın cep telefonu ile görüşelim.

 10. Hocam benim 2 yıldır hayatimda biri var evlenmek istiyoruz ailesi geldi ailemle tanıstı benimde ailem evlerine gitti onlari daha yakından tanımak icin hersey oldu tam nişan yapacaktik günde almıştık abim sorun çıkardı sizce ne yapmam gerekiyor

  1. Whatsapp ile bana yazın. Türkçeniz biraz zayıf sanırım Azerisiniz. Telefonda konuşsak daha hakim oluruz konuya…

 11. Turan Hocam merhabalar. Benim şöyle br sorunum var. Annem ve babam bana karışmazken büyük dayım her şeyime karışıyor. Bir yere giderken bile babamdan değil dayımdan izin almak zorunda kalıyorum. Eğitimime karışıyor, çalışacağım işe karışıyor. Hem de annem babam karışmazken. Herkes ondan korkar oldu. Beni öldürmekle tehdit etti. Bir hocayla konuştum dl büyüsü yapalım dedi. Bir de size danışmak istedim. Nasıl bir yol önerirsiniz bana? Artık dayanamıyorum bu zulme yardım edin lütfen.

  1. Bu bir seçenek olabilir ama çok ilginç bir durum anlattığın. Babanın ya da annenin müdahil olmadığı durumlara kendisi bu kadar neden dahil oluyor. Konuyu ailen ile görüş olmazsa da hukuki olarak yardım al derim. Yaşını bilemiyorum ama reşit isen kanuni haklarını kullan. Kimse kimseyi zorla alıkoyamaz. Büyü seçeneğine hiç girme derim. Bu tip konularda fayda sağlamaz ayrıca senin durumun için uygun değil.

 12. Hocam merhabalar benımde bır sıkıntımm var nişanlımla aramızda geçen bır tartısma nedenıyle iş aileye yansıdı ve ailem bızı dınlemeden nişan atıldı. Nişanlımla ben bu işi istiyoruz bırbırımızı istiyoruz ama benım aılem bu iş olmaz deyıp karşı tarafı devamlı reddediyor. Çok daraldık kaçsam kaçamıyorum abım ölumle tehdıt edıyor bıttı dedımm sozumu yemem dıyor zordayız hocam yardımcı olursanız cok sevınırımm

  1. Bu süreçte yapılacak bir kaç şeyden söz edebiliriz. Ancak bunların içinde en önemlisi ailenin hoş görüsünü kazanmak olacaktır. Mantıklı bir şekilde, sinirlenmeden ve sinirlendirmeden oturup konuşmalısın. Daha da olmazsa beni ararsın bakabiliriz neler yapabileceğimize…

 13. Hocam bana yardım ederseniz cok mutlu olucam ben 17 senelik evliyim eşim hergece alkol alıyo 2 yavrum var onlara kötü örnek oluyor lütfen bana yardım edin naptımsa bıraktıramdım cocuklara ve bana hakeret ediyor boşanmak istiyorum fakat o istemiyor ailemden de destek yok boşanmaya nasıl ikna esebilrim

  1. Durumun gerçekten çok zor. Elif hanım beni özel olarak ararsanız whatsapp ile ne yapabileceğimize beraber bakarız. Tez zamanda içinde bulunduğunuz bu durumdan kurtulmanız dileğiyle…

 14. Hocam merhaba, ben inanmakla inanmamak arasında kalmış biriyim. Daha doğrusu deistim diyebilirim ama hiç bir zaman kesin olmadım. Bunu şundan söyledim; Çok inanan biri olmamama rağmen kendimde gözlemlediğim bazı sıkıntılar var. Ben yaşam enerjisi yüksek bir insanım normalde ama son zamanlarda hayattan tat alamadığımı ve hayatın boş olduğunu düşünüyorum. Günde 14-18 saat uyuyorum ve uyanınca kendimi hala yorgun, kaygılı hissediyorum. Doktora gittim full test yaptırdım sadece d vitamini eksikliği çıkmıştı. Yani bu da ülkemizde herkesin sorunu zaten. Her işim ters gidiyor. Aşırı şanssızım. Maddiyat olarak hep eksideyim. Psikolojik destek aldım öfke problemi dışında bir şey söyleyemediler onuda ilaçlarla atlattım. Bazen çok aşırıya kaçacak şekilde kabuslar görüyorum. Bundan 2-3 sene önce odamda bir varlık gördüğüme yemin edebilirim ama göz açıp kapatıncaya kadar yok oldu. Çok çok öncelerden havas ilmine merak sarıp bir deneme yapmıştık. Neticesinde kimseye inandıramayacağımız bazı sesler duymuştuk. Ya oradan bir şey kaldı yada birinin bana büyü yaptığını düşünüyorum. Geçenlerde bir arkadaşım söyledi o da bir tanıdığı hoca vesilesiyle kendisine büyü yapıldığını öğrendi. Sufi cin mi neymiş gözcü olanlardan. Ve o çocuk benden de inançsız biriydi. Ama hoca demiş ki deniz üstünden geçmen lazım. Bende bilgilerimi attım bakalım bana bir şey söyleyecekti ama içime kuşku düştü. Sizi gördüm ilmi ve bilimi ayırt eden değerli biri olduğunuzu gördüm. Biliyorum uzun yazdım ama inanın bunlar en kısa hali. En azından büyü tespit etme diye bir şey var mı? Benim durumum nedir ne olabilir? Yoksa karantinada olduğumuz için mi böyle hissediyor insanlar bilmiyorum. Artık internetten şans büyüsü diye bir şey var mı diye araştırmaya başladım. Cevabınızı bekliyor olacağım hocam. Saygılarımla…

  1. Emre Aleyküm selam… Senin bu durumun beni çok üzdü. 14-18 saat uyuyan birinin nasıl normal bir yaşantı sürmesini bekleyebiliriz ki… Ayrıca inanç durumunda düştüğün şüphe de bana göre derhal uzaklaşman gereken bir düşünce şekli. Yüce Allah’ın varlığı ve peygamber efendimizin gerçekliği kanıtlanabilir şeyler. Tabi bunlar detaylı ve uzun konular…

   Yaşadıklarına gelince bir psikolojik sorun karşısında da oluşabilir gerçekten deneyimlemiş de olabilirsin. Bunu ancak sen bilebilirsin. Fakat tüm bunların dışında şans büyüsü diye bir gerçeklik yok. İnsan kendisi yaratır şansını.

   Son olarak büyü olup olmadığına evet bakım yaparak ulaşabiliyoruz. Bana Whatsapp ile yaz bakalım. Biraz geç cevap yazabildim kusura bakma. Allah’a emanet ol görüşmek üzere…

 15. Merhaba iyi günler Hocam benim 5 yıldır çıktığım bir erkek arkadaşım var. Erkek arkadaşımın olduğunu aileme söyledim ve ailemde onun ailesini araştırdı. Araştırırkende erkek arkadaşımın düşmanı olan yani onları hiç sevmeyen kişilere denk gelip sordukları İçin onlar hakkında hep kötü şeyler duydular . Aileme öyle bir aile olmadıklarını anlattım ama bana inanmayıp duyduklarını inanmak istediler. Hocam biz bir birimizi çok seviyoruz lütfen bize yardım edin. Neler yapmalıyız hocam? Aileme doğruları nasıl gösterebilirim?

  1. Bunu biraz zamana yayarak yapabilirsin. Madem ki bu çocuk ailenin bildiği gibi biri değil o halde bunu davranışları ile zaman içinde göstermelidir. Aksi takdirde yapılacak işlemsel bir şeyler olabilir ama bu sana uygun değil gibi görünüyor.

 16. Merhaba benim bir sevdiğim var.. istemye gittik ailesi sürekli bir bahane arıyor.. birbirimizi seviyoruz aileden dolayi kız da bunalımda.. hocam yardımcı olur musunuz

  1. Bu gibi durumlar için şirinlik muskaları yapılabiliyor. Uzun süredir yapmadım ama durumunuza uygun gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir