Demir Büyüsü

Demir büyüsü işlemi evli çiftlerin ayrılması için genellikle kadınlar üzerinde kurgulanan bir havas ilmi işlemidir. Demir büyüsü yapılırken kullanılan kumaşlar yüzünden bazı toplumlarda adına kumaş büyüsü dendiğini de görebilirsiniz. Evli çiftlerin, birbirlerine çok bağlı olan sevgililerin ya da uzun süredir evlilik hedefiyle hareket eden seviyeli ilişkilerin bir anda sonlanması ve yerine kasvet ve hüznün hakim olması adına yapılır. Aslında bu işlem yerine tercih edilebilen çok sayıda farklı işlem de vardır. Çok fazla kullanılmasa da merak eden insanların olduğu ve evlerinde tuhaf kumaşlar ya da demir parçaları bulanların bu malzemelerin ne anlama geldiğini bilmeye hakları olduğunu düşünerek bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

Demir Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu işlem için öncelikle çok ağır olmayacak ve cepte bile taşınabilecek ağırlıkta saf demir alınır. Bu demir karartılır. Karartma işlemi içinde 3-4 gün beklenmesi gerekebilir. Üzerine safran mürekkebi ile ayrılması istenen kişilerin isimleri yazılır. Bu isimler bir de Arapça olarak yanına eklenir. Sonrasında anne isimleri ve baba isimleri de yazılır. Üstleri özel bir kumaş ile sarılır. Bu kumaşında daha önceden bir kaç gün beklemiş ve belirli bir tılsımlanma sürecini geride bırakmış olması gerekir. Bu kumaşında niteliği de aslında hedefteki kişinin karakteri ile ölçülecek olup nasıl bir malzemeden edinileceği duruma göre değişecektir.

Medyumların bu işlem için kullanmak üzere özel deri ve kumaşları vardır. Bunlardan bir miktar alınır ve demirin üzerine isimlerin yazdığı taraf boş kalacak şekilde kaplanır. Sıkı bir sicim iple de bağlanır. Bu bağın 14 gün boyunca kopmayacak kadar sıkı olmasına dikkat edilir. Bu bağ ile birlikte hitap edilen hüddamların hareket geçeceği okumalar yapılmaya başlanır. Demir 14 günlük karanlık oda beklemesine alınır. Burada işlem boyunca bekleyecek olup tüm yönlendirmeler ile birlikte etkileri görülmeye başlanacaktır. Etkiler görülmeye başladığında bir kaç gün içerisinde her şey tersine dönecektir. Bu yüzden gözlem yapmak bu noktada çok önemlidir.

Demir Büyüsü Bir Ayrılık Büyüsüdür

Demir Büyüsü Bir Ayrılık Büyüsüdür

Eşleri, aile içinde arası iyi olan herkesi, hatta kardeşleri bile birbirine düşman edebilen bu şeytani işlemi hayata geçiren kimselerin daha öncesinde uzun uzun düşünmüş olmaları gerekir. Zira bu işlem için bir geriye dönüş söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle oldukça dikkatli olunması gerekir. Bizler şeytani olan hiç bir ilmi uygulamayı doğru bulmasak da bu tür işlemlerin de gerçekliğinden kaçamıyoruz. Sonuçta bunlar var ve insanlar tarafından uygulanıyor. Demir büyüsü de yine ayrılık sağlama işlemleri içinde en büyük tesirlere sahip bir şeytani çalışmadır.

En yakın kimselerin ve hiç beklenmedik çiftlerin bir anda kanlı bıçaklı olduğu durumları bile yaratır. Bunu yaparken hitap edilen hüddamların kişilerin zihin kontrollerini bir nebze olsun ele geçirmesi sebep gösterilebilir. Kişiler olur olmadık sebepler ile birbirlerine düşerler. Bu başlangıçta nazar gibi basit ve zararsız görülse de zaman ilerledikçe bu kadar basit ve gelir geçer bir işlem olmadığı herkesçe görünür. Ancak çoğu zaman da işlemi düzeltmek adına müdahale konusunda geç kalınmış olur. Bu nedenle her zaman takibi yapılması ve dikkatli olunmalıdır. Aile içinde gereksiz şiddet, sıkıntılı bir takım durumlar, hiç gereği yokken yaşanan büyük kavgalar oluyorsa bir bakım yaptırmanızda fayda olabilir. Demir büyüleri etkileri görünmeden önce tespit edilen ve bakımlar ile görünen de bir işlem olmadığı için özel olarak bunu belirtmeniz gerekir.

Demir Büyüsü En Tehlikeli Büyülerdendir

Aslında bir “büyü testi” arıyorsanız bunu da belirtmek gerekir ki bu test içinde en tesirli işlemlerden biri olarak bu işlemi sayabiliriz. Çünkü sarmal yapılacak olan bu işlem için 33 bağ kullanılır. Bu bağların anlamı özellikle ledün ilminde çokça adından bahsedilen İfrite hitaptır. Bu cini biraz araştırınca bu tip ayrılıkları nasıl da kısa süre içinde getirebildiğini ve kişilerin algı, zihin kontrollerini nasıl da hızlıca ele geçirebildiğini görebilirsiniz. Bu durum gerçekten korkulası ama dikkatli olununca önlemi alınabilen bir durumdur.

Demir Büyüsü Etkileri Nelerdir

Ailenize uzaktan birinin ya da yakın çevrenizden bir akrabanın böyle bir işlemi planlama riski olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir bakım yaptırın. Medyumların bir çoğu bu işlemi detaylı bakımlar olmadan göremezler ancak yine de bir şeylerin yolunda gitmediği kesinse üzerine giderek bir anlam yükleyebilirler.

  • Demir ile yapılan büyüler gurubunda kendine yer bulan bir işlemden daha yazımıza son vermeden önce bahsetmek istiyoruz. Bir insanın “çocuğu olmasın diye yapılan büyüler” şeklinde yapacağı aramalarda da bu işlemi karşısında görebilir. Bazen nadirende olsa bu niyet güdülerek bu işlemin planlandığı görülür. Ancak her zaman dediğimi gibi bakım yaparak durumu netleştirmek gerekir.
  • Eğer ailenizde böyle bir durumdan şüphe ediyorsanız ve durumlar bir türlü istediğini gibi gitmiyor, sürekli ve gürültü içindeyseniz bir bakım yaptırmak suretiyle fikir sahibi olabileceğinizi unutmayınız. Turan hocaya dilediğiniz zaman danışabilir ve fikir alabilirsiniz. Havas ve İlm-i Ledün hususunda tüm sorularınıza aydınlatıcı cevaplar vereceğinden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir