Defne Yaprağı ile Büyü Bozma İşlemleri

Defne Yaprağı ile Büyü Bozma İşlemleri

Defne yaprağı ile kendi kendine büyü bozmak isteyen insanların gerçekten bu konuya özen göstermeleri ve öncesinde hareket etmeleri gereken tarzın bilgilerini dikkatlice öğrenmelidir. Bu işlemlerin bir aşama zincirini takip ettiğini de bilmemiz gerekir. Gelişigüzel şekilde yaklaşarak büyü bozma hamlesini gerçekleştiremezsiniz. Basitçe anlatılan “Bir defne yaprağı alınır evde yakılır” gibi uygulamalar herhangi bir sonuç vermeyecektir. Çok daha komplike uygulamalar barındıran bu tarz spritüel temizlikler konusunda incelik göstermek ve hassas davranmak gerekir.

Defne yaprağı yakmak eskiden beri bilinen bir ritüeldir ayrıca en kuvvetli formunu da yanında üzerklik tohumu kullanarak elde edebilirsiniz. Bu birleşim mekan içindeki tüm olumsuz enerjileri ve kötü varlıkları gönderebilirsiniz. Bir çok şeytani amaca  hizmet eden cinlerin de bu bitkilerin dumanına tahammül edemedikleri bilinir. Ancak yalnızca ateş yakıp evin içinde gezdirmek kötü enerjilerin dağılmasına tamamiyle olanak sağlamaz. Eş zamanlı söylenmesi gereken bir takım sözler de vardır. Ayrıca bilinç olarak da o enerjiye girmiş ve olmalı ve o kanalda hizmet veriyor olmalısınız. Kesinlikle tam anlamıyla kuvvetli uygulanmış bir büyüyü bozmak anlamına  da gelmez. Bu tarz bir bozma işlemi için çok daha detaylı ve kişiye özel bir yol haritası belirlemek gerekir.

Birkaç Aşama ile Anlatmak Gerekirse;

 1. 150 gram kadar defne yaprağı alınır,
 2. Üzerlerine bir takım büyü bozma aşamasında kullanılan İbranice yazılar eklenir. Bunlar saman kağıtlar ile eklenebilir,
 3. Akabinde dualar ile yapraklar bir kabın içinde bekletilirler ve tılsımlanması için gereken zaman zarfı beklenir,
 4. Daha sonra bu karışım istenilen süre geçtikten sonra 5 litre su ile kaynatılır ve soğumaya alınır,
 5. Soğuduktan sonra 1 litresini 3 güne yayacak şekilde içmek üzere kenara ayırırken kalan kısmı da banyoda kullanmak üzere hazırlanır,
 6. 3 gün boyunca yalnızca uyumadan önce 1 litrelik sudan içilmeye başlanır ve  her gün bir bardak gibi bir oran seçilir,
 7. Banyo yapılması istenen su ile de hemen işlemin yapıldığı gece gusül abdesti alınır,
 8. Önemli olan banyodan sonra kalan su miktarını onu bir ağacın altına boşaltmaktır. Tuvalete dökülmesi yasaktır. Ayrıca banyo yaparken suyun akıp gitmemesi gerekir. Bu nedenle bir leğenin içinde yıkanmak iyi bir seçenek olur.
 9. Suyun içine bir miktar elma sirkesi de ekleyebilirsiniz. Bu da yine bir çok olumsuz enerjiyi bozmak konusunda etkisi kanıtlanmış bir maddedir. Sirke bin bir derde devadır.
 10. 3 günlük ritüelin ardından ise 21 güne kadar yalnızca okunması gereken rahmani duaların da paylaşımı yapılmalıdır. Kişiye özel olarak seçilen bu duaların okunması da 3 hafta boyunca uygulandıktan sonra kişide iyileşmeler görülecektir. Kişi kendisinde hissetmese bile özellikle çevresinde bu olumlu yansımaları görecektir.

Bahsettiğimiz bu konu elbette “her türlü büyüyü bozma” anlamında düşünülemez. Bu yalnızca defne yaprağı kullanım alanıyla ilgili genel olarak bağlama büyüsü alanında bir ritüeldir. Kişinin basireti ya da kısmeti bağlanması gibi konularda eskiden beri uygulanan tıpkı bir kurşun dökme geleneği gibi görülen hamleler bütünüdür. Bu şekilde yapılan bir bağlama işleminden sonra kişide görülen olumsuzlukları büyük ölçüde telafi edebilen bir durumdur. Ancak bu durum yüzeysel etkilere sahip işlemler için gerçek olabilir. Daha güçlü yapılan sihirlere tesir etmez. Bu yüzden farklı ve derin anlamlar yükleyip beklentileri arttırmamak gerekiyor.

Ayrıca verilen bilgilerin bir kaç yeri de fark ettiyseniz eksiktir. Zira bu gibi şeyleri okuyarak bilinçsizce insanların kendilerine uygulamaları doğru olmaz. Her zaman bir hocadan destek almak sonuca ulaşmak adına çok büyük bir yardım sağlayacaktır. Amatör olarak kendi kendimize yapabilir ama yine de öncesinde size özel olan formunu bulmanız gerekir.

Defne yaprağı havas ilminde kendine özel olarak yer bulmuş bir sihirli bitkidir. Bu sihri mecazen kullanmaktayız. Zira çok fazla olumlu etkisi vardır. Bunların yanı sıra bazı farklı bitkilerin de adı çokça geçer. Fakat bu yazımızda defne yaprağı ile mental temizlik anlamında çok fazla soru geldiği için bu konuya değinmiş olduk.

Buna benzer bir ruhani temizlik ya da mekan temizliği yapma gibi amaçlarınız ya da merak ettiğiniz konular var ise Turan hocaya dilediğiniz zaman whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Bir çok gizli ilim konusunda ihtisasından hareketle size özel uygulamaları karşılık beklemeksizin paylaşacaktır. Hayırlı günler…

“Defne Yaprağı ile Büyü Bozma İşlemleri” için 6 yorum

 1. Hocam merhaba.
  10 yildir evliyim. 3 çocugum var. Esimin işiyle ilgili rusyada yaşiyoruz. Esimle her evlilikte olan kavgalar,kisa ve uzun sureli kusmeler filan oluyordu donem-donem. Ama 2018.yilda tuhaf bir sey oldu. Biz durduk yere bir-birimizden koptuk. Sanki ayni evde yasayan iki yabanci. Oyle ki aylarca aramizda kari koca iliskisi olmadi,sadece gerekli konulari konusuyoruz,mecbur kalmadikca konusmuyoruz. Ayni şey ayni zamanda ikimizede oldu. Ve hic birimiz diyerine sana noldu diye sormuyor. Hic birimiz noldu bize demiyor. Ben her gun yalniz kaldigimda sebebsiz yere honkurerek agliyordum.Herkesden nefret ediyordum(ailemden bile). Surekli basimi alib kacmak istiyordum. Keske bir ormana falan taşinsamda yalniz yaşasam diyordum. Ve eşimden tiksiniyordum. Her gun bu kez konuşacam onla bize noldu boyle diyecem diyordum,ama o eve gelince ,yüzünü gorunce,boyle kalmaniz daha guzel diyordum kendime. Birde bir şeyi uzatirken elimin eline degmemesine dikkat ederdim. Cunki teni tenime degdiyinde deliriyordum. Bana yaklasmasini aklimda canlandirdigimda bile nefesim daraliyordu,nolur Allahim yaklasmasin diyordum. Ayni sekilde oda bana hic dokunmuyordu bile .Oturma odasinda normal konusuyorduk yatak odasina gectigimiz an iletişimi keserdik. Bazen saatlerce yatakta hic konusmadan dururduk oyle uyuyana kadar. Birde ben yalniz kaldigimda evde dolaşirken,iş yaparken kopek sesleri cikariyordum bazen. Kendimi havlarken buluyordum, aynaya baktigimda kendimden korkuyordum, gozlerimin icine bakamiyordum,bir azcik uzun sureli aynaya bakinca garip haraketler sergiliyordum. Gece dua okumadan uyumayan ben artik dua ederken sesimden korkuyordum,icimde okuyum derdim bu seferde icim daraliyordu sonuna cikamiyordum. Ve daha bir suru şey. Bir bucuk yil boyle devam etdi. 2019.yilin yazinda ben ulkemize gittim,bir ay sonra esim geldi ve biz oyle bir buluştukki sanki hic bir sey yok gibi. Sanki bir bucuk yildir iki yabanci olan biz degilmisiz gibi. Ne ben ona ,ne o bana bize ne olmuştu diye sormadi.Hic konusmadik bu konuyu. Sanki 1.5yil hayatimizdan silinmiş gibi. Sonra ben Rusyaya donmeye korkar oldum ya yine orda oyle olursak diye. Yaz bittiginde donduk ve her sey iyi şekilde devam etdi. Taki bir hafta onceye kadar. Bir hafta once kucuk sebepten dolayi kucuk kavga etdik. Ondan bu yana tamamen konusmuyoruz. Evde yemek bile yemiyor,ikimizde bir birimizi gormezden geliyoruz,yok sayiyoruz,halbuki ne kadar küs olsakda yemeyi evde yerdi.
  Sorum şu ki bizde bir bucuk yil devam eden sorunun sebebi buyu ola bilir mi? Vedr şimkidi durumumuzun.

  1. Bir çok şeyden bahsetmişsin bunları her biri bir ayrı konu başlığıdır. BU kadar uzun bir mesaja ne yazacağımı bilemedim özel olarak görüşme yapmak daha doğru olacaktır.

 2. Hocam, bir yerde okudum. 7 defne yapragina nas, felak, elham, ayetel kürsü okuyup onu kaynatip suyunu yatmadan önce icecekmisin. Sonra rüyanda sana kim ne büyüsü yapdi diye görüyormussum. Bunun asli varmi? Simdi allah korusun yapipda tars tepmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir