Dardağan Tılsımı Nasıl Hazırlanır-Kullanım Alanları

Dardağan Tılsımı Nasıl Hazırlanır-Kullanım Alanları

İçerik olarak kötü niyetli kişilerin talep ettiği bir işlem olan dardağan tılsımı çalışması genel olarak aile bütünlüğünü bozmaya yöneliktir. Ya da hedef alınankişilerin tüm huzurunu kaçıracak nitelikte bir eyleme dönük olarak hazırlanır. Kötülüğü görev edinen kişilerce sık kullanılan bir çalışma olan dardağan tılsımı aynı zamanda dardağan tohumu büyüsü ismi ile de bilinir. Tarihi çok derinlere dayanan bu çalışmayı günümüzde halen uygulayan çok sayıda derin hoca bulmak mümkündür. Bu işlemin en büyük özelliklerinin başında ise bozumu neredeyse imkansız olmasıdır. Bu nedenle son derece şeytani detayları olan işlemi yaptıranların birkaç kez düşünmeleri menfaatlerine olacaktır.

Genel birleşenlerinin hardal kökü, ılgın tohumu ve dardağan tohumu olduğu bilinir. Dardağan tohumu denince zaten Anadolu’da akıllara en önce iki kişiyi birbirine düşman etme büyüsü gelir. Bu nedenle pek sık bulunan bir ağaç değildir. Bu tohumlar dardağan ağaçlarından toplanırlar. Özel aktarlar medyumlara yine özel sipariş kanalları ile bu malzemeyi ulaştırırlar.

Bu karışımın içine niyete ve düzene göre bir takım eklemelerde yapılabilir. Medyum hocanın ilminin derinliğine göre şekillenecek olan çalışma sonuç almak adına ilk hazırlığının çok önemli olduğu bir işlem türüdür. Velhasıl bir işlemin hakkaniyetle yapılması sonucunda kişinin ruhsal ve bedensel aynı zamanda ticari anlamda zarar göreceği kesinleşir. Bu denli büyük zararların verilmesi ne kadar insani tabi o kısmı kişinin vicdanına kalmış olsa da cinlerden yardım alınarak yapılan bu büyü ve tılsım çalışmalarında çok sıkıntılar zamanlar hedef alınan insanlara yaşatılabilir. Önce evlilik varsa aşk hayatı sona erer sonra iş ve ticaret hayatı sonrasında da fiziksel olarak tıpkı bir sabun büyüsü yapılmış gibi erimeye başlar.

  • Birbirlerini çok seven insanların aynı dozda nefret duymalarını yine bu gibi işlemler sağlayabilir. Etrafınızda birdenbire ayrılmak isteyen eşler ya da bir anda ortada bir şey yokken kanlı bıçaklı olan sevgililer görürseniz dardağan tohumu büyüsü yapılmış olmasından şüphe edebilirsiniz. Bu çalışma bir süreç alsa da bu zaman çok uzun değildir. 7 günlük bir çalışma bile bazen geri dönüşü olmayan müthiş zararlı bir döneme ışık tutabilir. Bu korkunç düzeni insanların üzerine oturtmak da kolay değildir elbette. Bir miktar efor sizin tarafınızdan da verilmelidir. Bunun nasıl olacağı hocanız tarafından size söylenir. Ancak bilmeniz gerekir ki bu gibi şeytani ritüellere dahil olduğunuz andan itibaren lanetlenirsiniz.

Dardağan Tohumu Büyüsü Nasıl Hazırlanıyor?

İşlemin hazırlık aşaması belirttiğimiz üzere çok ciddi ve önemli bir süreçtir. Ayırma büyülerinde kullanılan tüm materyaller bu işlem öncesinde hazır edilmeli ve süreç çok itinalı bir şekilde yürütülmelidir. Hulasa baştan savma yapılacak olan işlerin bir ehemmiyeti olmayacaktır. Ayrıca maddi anlamda giderlerin çok fazla olduğu bir işlemdir. Bahsettiğimiz tohumların tedarik edilmesi hayli zor olacağı için hoca sizden bunun için harcanması gereken bakiyeyi isteyecektir.

Bu yüzden şeytani hocaların bu işlem öncesi sizlerden yüksek paralar talep etmesi de olasıdır. Bu işlemleri her ne kadar onaylamıyor ve insanların düzenini bozmaktan yana hiç bir zaman oy kullanmıyor olsak da bilgi mahiyetinde bu konulara hakim olmak gerekiyor. Unutmayınız ki her yanımızda düşman olma ihtimali vardır. Ve bu genel olarak tıpkı “Taş uzaktan gelmez” atasözünde olduğu gibi çok yakın çevrenizde bulunabilir. Her zaman bu gibi işlemlere karşı kendinizi koruma altına almalı ve hayatınızı ona göre yaşamalısınız.

Konumuzu dağıtmadan işlemin nasıl hazırlandığından bahsetmeye devam edelim:

Safran ile karıştırılan ayrılması istenen kişilerin isimleri hardal kökü ve ılgın tohumu ile karıştırılır. Saman kağıda yazılı bu isimlerin kökler içinde 7 gün boyunca kalacak olması çok iyi muhafaza edilmesi gerektiğini gösterir. Bu yüzden sıkıca bağlanmalı ve kimsenin görmeyeceği bir noktaya konulmalıdır. Bağlamadan önce dardağan tohumlarının da içine küçük miktarlarda katılmış olduğundan emin olunur.

Daha sonrasında medyum hoca ruhen hazır hissettiği anda işlemin başlaması için avucunun içine bu yumağı alır. Ayırma dualarından kendine göre seçtiği size uygun olanıyla işleme başlar. Bu sırada bu duayı hafif sesli olarak hızlı bir şekilde 444 defa okur. Bir çok farklı ayırma duası vardır. Bunlar Arapça ve İbranice başta olmak üzere kadim kitaplarda yer alır. Tılsım duaları ayetlerden farklıdır. Yani Kur’an kullanılarak bir şeytani işlem yapılmaz. Bazen ayetlerin tersten yazılması ya da yakılması gibi efsaneler duyarsınız ama bu çok çok az rastlanan bir durumdur. Genel olarak İbranice yazıtlar kullanılır. İfrit Cini sesine ses verene kadar bu eylem tekrarlanır. Zaten varlıklar bu talimatı algıladıklarında odaya zuhur ederler. Sizlerde orada olursanız bu durumu zaten görsel olarak da hissedersiniz. Bu aşamada sahip olduğunuz korkuyu yenmek yürek ister. Bu nedenle korkusunu çok önceden yenmiş bireyler bu işi yapabilirler. Tıpkı ruhunu şeytana satmış olan büyücüler gibi.

İşlem bu dakika itibariyle yön verilmeyi bekler haldedir. Yapacağınız her hareket çok dikkatli olmalı ve hedef aldığınız kişilerin açık siluetleri bu noktada gösterilmelidir. İfrit şakaya gelmez bu nedenle esaslı bir irtibat kurmaksızın talimat verilemeyeceği gibi nedensiz de çağrılmamalıdır. Bu cini çağırmak ta göndermekte de çok zordur. Bu yüzden işlemin şeytani yönleri zaman içinde yapan medyumları da içine çekerler. Bazen yüzlerinden tekinsizlik akan kadınlar ya da adamlar görürsünüz. Bazı hocaların yüzleri bu şekilde olabilir. İşte biliniz ki şeytani işlemlerde çok iyidirler. Ebedi cehennemi göze almış kimselerin yüzünde o feri ve aydınlığı göremezsiniz. Dünyayı ahiret hayatına değişmekte yine kula verilmiş bir özgürlüktür.

Dardağan Büyüsü Bozulur mu?

İşlemin bozulması çok zordur. Bunu size biraz önce söyledik. Fakat bazen gerçekten söz konusu ailenin bütünlüğünün sağlanması ve bir araya yeniden gelmesi çok önemli olabilir. Bu konuda mağdur olan çocuklar ya da aile büyükleri önemli rol oynarlar. Doğru bir medyum hocadan alınacak yardım ile dardağan büyüsü bozma işlemi mümkün kılınabilir. Genel olarak işlemi bozmanın birkaç farklı metotu vardır. Bunlar sırasıyla ters zincir ve yeniden yönlendirme metotlarıdır.

Yeniden Yönlendirme Uygulamaları;

Bu tılsıma maruz kalıp canı çok yanmış ve ayrılmış kişilerin kalplerinde o rahmani temizliği yeniden yapmak adına güzellik iksirleri hazırlanır. Kalbe aşk düşüren zilzal süresi bu konuda yardımcı olacaktır. Zilzal süresinin her kelimesi itinalı bir şekilde okunarak bir tılsım yazılabilir. Bu şeytani olarak kişi üzerinde toplanmış enerjinin bir miktar dışarı çıkabilmesi ve bir ihtimal her şeyin yeniden süt liman olması anlamına gelecektir. Her zaman başarılı olmasa da denemeye değer bir uygulama olarak bizlere kitaplarda tarif edilmiştir.

Düz Zincir Uygulamaları;

Aslına bakarsanız son çare olarak karşımıza çıkan bir işlemdir. İşlemin birebir nasıl yapıldığını yıldız haritalarından dünya dışı varlıklar aracılığı ile görüp aynısını tersten uygulamanın gerektiği bir çalışmadır. Tahmin edebileceğiniz gibi hayli zor ve kafa karıştıran bir uygulama olduğu için her medyumun göze alması zordur. Ancak konusunda uzman ve gerçekten sizin için bu çalışmayı kendine görev edinmiş birinin olması gerekir. Tabi böyle biri ne kadar bulunabilir o da sizin şansınıza kalmıştır. Günümüzde biraz araştırma yapınca maşallah herkesin her şeye gücü yetiyor! Ancak bu işlerin şakaya gelmeyeceğini yaşayanlar bilirler. O nedenle iyi seçimler yapmalı ve hakiki insanlardan yardım talep etmelisiniz.

  • Konuda belirttiğimiz ve dardağan tılsımı bozma yöntemleri içinde bulunan Zilzal Suresi ile ilgili bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız Zilzal Suresi
  • Ayrıca ayırma büyüleri ile ilgili geniş çaplı bilgiler verdiğimiz yazımız da yine size bu işlemin detayları hakkında birçok bilgiyi verecektir. Okumak için tıklayınız ⇒ Ayırma Büyüsü ⇐

Tüm bu detaylardan sonra her türlü rahmani telepleriniz ve işlemleriniz için sitemizden bilgiler alabilirsiniz. Çok sayıda makale hocamızın ağzından sitede yazılmıştır. Merak edilen yüzlerce konunun yanıtını da yine sitemizin soru cevap kısımlarından bulabilir ve aklınıza takılan tüm detayları Turan hocaya ana sayfamız üzerinde bulunan Whatsapp numarası üzerinden iletebilirsiniz.

“Dardağan Tılsımı Nasıl Hazırlanır-Kullanım Alanları” için 1 yorum

  1. Hocam biz bu tılsımın tesirinde kalıp çok kayıplar verdik. Size böyle birşey yapılırsa görülmesi de çok zor oluyor. Dediğim gibi ceremesini cok cektim. O yüzden bilinsin istedim hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir