Çörek Otu Büyüsü Nedir ve Neden Yapılır

Çörek otu ile bulunan şifaları ve dinimizdeki önemini hemen herkes bilmektedir. Bu malzeme ile yapılan çokça yöntem vardır ancak bugünkü yazımızda çörek otu ile yapılan büyülerden bahsedeceğiz. Bu işlemlerin çoğu için rahmani isimler bulmak ve onların insan üzerinde hangi iyiliklere aracı olduğunu da yine bildirmekte fayda var. Çörek otu genel olarak bir insanı etkilemek ve duygularını bir noktaya yoğunlaştırmak adına önemli etkiler içeren bir işlemdir. Ancak kişilerin sağlıklarına kavuşmak için uyguladıkları bir ritüel olarak da öne çıkmaktadır.  Şifa bulmanın da binbir yolu vardır ve çörek otundan faydalanmak o yollardan biridir. Bunların arasında çok popüler olmasa da bazı eski ve alim medyumlarca değerlendirildiği ve uygulandığı bilinmektedir. Dilerseniz şimdi konu ile ilgili daha detaylı aktarımlar yapalım.

Çörek Otu Büyüsü Son Derece Etkili Sonuçlar Verir

Çörek Otu Büyüsü Nedir

Genel olarak karşılıksız aşkların ya da yetersiz duygu yoğunluğuna sahip ilişki ve evlilikler için uygulanan bir çalışmadır. Bazı özellikleri bakımından kabala büyüsü çalışmasını andırdığı düşünülür.

////// Bu arada kabala büyüsünü merak edenler kabala büyüsü kelimesinin üzerine tıklayarak o işlem içinde en detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Aslında uygulama içinde birkaç hassas nokta işlemi şeytani olmaktan çıkarmaktadır. Örneğin kabala büyüsünde son gün işlemlerin tümü yakılırken, çörek otu büyüsünde uzun kuluçka süreleri için saklanır. Bu saklama işlemleri de yine medyumlar tarafından yapılır ve onların özel saklama koşulları vardır. Bunları asla bir üçüncü kişinin görmemesi de oldukça önemli olacağı için vekaleten hocaya saklatmak daha yerinde bir karar oluşturmaktadır.

Bu gibi bazı derin ayrımlar sonucu benzerlikten kurtulur. Ayrıca çörek otu büyüsü ile yapılan bağlama büyüsü gibi etkin işlemlerin kalıcılığı şeytani formların pek çoğundan daha uzun süreli olmuştur. Bu da yine görülmüş etkilerdendir. Birçok farklı çalışmayı deneyen uzman medyum Turan hoca sonrasında size en net bilgiler vermek adına sürekli çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Çörek otu büyüsü ve tüm ilgili işlemleri ile alakalı internet ortamında çok fazla bilgi bulmanız elbette mümkün değil. Burada genel olarak kopyala yapıştır mantığı üzerinde anlatımlar bulursunuz. Medyum sitelerinde birinin söylediğini diğeri yalanlar, bir yerde okuduğunuz ve sorduğunuz bir bilgiyi başka bir hoca değersiz görüp ilgilenmeyebilir. Ya da farklı bir yanıt verebilir. Kafanız allak bullak olur.
  • Ancak en doğru ve güncel bilginin uzman kişilerde olduğunu unutmaz ve yüz yüze görüşme temalı hamleler yaparsanız daha etkili bilgiler alabilir ve sonuçları sevindiren işlemlere tabi olabilirsiniz. Çörek otu büyüsü hakkında detaylı bilgiler için de zaten yine böyle bir davranış içine girmeniz gerekecektir. Tıpkı tüm havas ve ledün içeriklerinde olduğu gibi…
Çörek Otu Büyüsü ve Hakkında Bilinmeyenler

Şifa Bulmak İçin Çörek Otu Büyüsü

Bazen derman bulunamayan hastalıklar için de uygulanan bu işlemin önemli yanlarından biri de etki ettiği kişide geri dönülmez olarak iyileşme sağlamasıdır. Tabi ki çok ağır hastalıklardan bahsetmiyoruz. Yani çörek otu kanseri yener demek hayli iddialı bir anlatım olur. Ancak bu işlem içinde kullanılan pek çok şifa ritüeli sayesinde daha basit rahatsızlıklardan kurtulmak mümkün olabilir. Hatta günümüzde pek çok spritüel ilim uzmanı da son tahlilde bu etkilere ikna olmuş ve özel sayfalarında sık sık çörek otunun şifalarından bahsetmeye başlamıştır.

Uykusuzluk, depresyon ve anksiyete gibi aslında bizlere modern dünyanın getirdiği sıkıntılardan kurtulmak mümkün diyebiliriz. Tabi ki çörek otu ile yapılan büyülerin isminden korkup bunları şeytani büyüler sanmamak şartı ile. Bu konu hakkında da kısa bir bilgi aktarmak isteriz…

////// Medyum sitelerinde genel olarak kullanıcılara istenildiği şekilde ulaşılması adına böyle bir dil geliştirilmiştir. Her uygulama “… büyüsü” şeklinde karşınıza çıkabilir. Burada her işlemin büyü içerdiği algısına kapılmamak gerekir. Bunlar bir anlamda işlemin tüm sırları mantığıyla yazılmış başlıklardır. Ayrıca arama motorlarında tabi ki en çok talep gören kelimelerden olması kullanıcıya ulaşmak adına böyle bir durum oluşturmak gerektiğinin de önünü açmaktadır. Bu başlıkların her biri bahsettiği işlemin büyü olduğunu göstermez. Özetle bu konuya hakim olmak yeterli olacaktır.

  • Konumuza dönecek olursak çörek otu ile yapılan tılsımların birçoğu bahsettiğimiz gibi ya birini bağlamak üzerine ve aşık etmek amacıyla ya da hastalıklardan belirli ölçüde korunmak ve iyileşmek amacıyla yapılır. Tüm detaylarını buradan amatör ellerde vuku bulmaması adına paylaşmadık. Ancak sorusu olan ve bu işlemin içeriğini denemek isteyenler için Turan hocayı arayabileceklerini bir kez daha hatırlamak isteriz.

Çörek Otunu Muska İçin Koymak

Bazı kişilerin gerçekten işe yaradığını düşündükleri bir koruma kalkanı olarak düşünebileceğimiz bu durum ile ilgili çok sayıda yorumlar aldık. Yapılan muskaların ya da koruma cevşenlerinin içine çörek otu koymak 1000 yıllık geleneği olan ve çokça uygulanan bir metottur. Tabi ki bunların içinde dikkat edilmesi gereken hususlarda vardır. Ayrıntılı olarak bilgi almadan işleme geçmek yanlış olabilir. Bir etkinin gerçek olduğunu ne kadar barizse çeşitli riskler barındırdığı da o kadar ortadadır.

Çörek Otu Yerine Siyah Susam Büyüsü

Bazı öznel anlatımlarda karşınıza bu işlem de çıkabilir. Siyah susam genel de bir ailenin üzerine kara bulutların serpilmesi ve boşanma büyüleri gibi çalışmalarda kullanılır. Fakat bu malzemenin de rahmani bir yönü ve koruyucu bir etkisi vardır. Bu sebepten de siyah susamın muska içine konduğu da görülür. Anadolu’da bazı yerlerde bunu uygulayan hocalarda mevcuttur. Bilinen bir yöntem olsa da çok sık kullanılır diyemeyiz.

Nazar İçin Çörek Otu Yakmak

Evde çörek otu yakmak ya da adaçayı yakmak nazar çıkarma konusunda etkilidir evet, fakat burada bir detay var ki eğer hane bir büyü ya da olumsuz bir pasif enerjinin etkisi altında ise o zaman durum bambaşka olur. Yalnızca bu etkiyi arttırmak ile kalmaz söz konusu dahil olmuş varlıkların daha da etkili olmasına yol açabiliriz. Bu yüzden evde çörek otu yakmadan ya da herhangi bir şey yakmadan önce ev için bakım yapılması daha münasip olacaktır. Detaylı bakımlar için mutlaka bir uzman medyuma başvurulmalıdır. Ancak bu şekilde gerçekten ne olup bittiği belli olur.

Bu başlıkla eve yapılan büyüler konusunu ele alan yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazıdan sonra karar vermeniz büyük ölçüde daha kolay olacaktır. Bakınız ⇒ Eve yapılan büyü nasıl anlaşılır?

  • Yanlış bilinen son bir doğru ile de yazımıza son vermek istiyoruz. Evde çörek otu bulmak da yine büyü yapıldığı anlamına gelmez. Bu konuda korkacak bir şey yoktur. Bu işlemler yapılırken başka birinin evine çörek otu koymak gibi bir madde içermediği için sizin de evinize başka bir yerden gelmiş olma şansı yoktur. 
  • Tüm merak ettiğiniz detaylar için Hocamızı dilediğiniz zaman Whatsapp hattı üzerinden arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir