Çok Etkili Bilezik Büyüsü

Birbirine uzak olan insanların arasında bağlayıcı etkiyi oluşturan çok sayıda tılsımdan ve muskadan bugüne kadar bahsedilmiştir. Hatta bahsedilmeye de devam etmektedir. Fakat önemli bir ayrıntı olarak bilinmesi gerekir ki tek yol bu değildir. Bazen bağlama büyüsü etkilerinden bahsediyorsak çok daha anlaşılması zor metotlar geliştirilmiştir. Bunların başında da bilezik büyüsü gelir. Bilezik büyüsü aslında bir tılsım içerir. Havas ilminde kullanılan bir malzeme olmasına rağmen çok iyi kamufle edilebilmesi dolayısıyla kimseye belli etmeden yapılan gizli bağlama büyülerinde çok fazla yardım alınır. Bu yüzden de adından çok söz edilmez ama merak edenler için bambaşka bir pencere açmaktadır. Yazımızda sizlerin de bilezik büyüsü üzerinde merakta olduğunuz konular üzerine bir takım güncel bilgiler vermek istedik. Turan hocanın oldukça önem verdiği bir işlem olduğu için konuya değinmek önemliydi…

Bilezik Büyüsü En Etkili Sonuçlar

Genel olarak kadınların kullandığı ancak ihtiyaç halinde erkeklerin de kullanabileceği forma sokulabilen bilezikler özel sarmal malzemelerdir. Akla hemen gelen altın ya da ziynet eşyası olarak kullanılan bileziklerin bu işlem içinde kullanımı söz konusu değildir. Belki altın bileziğin içine biraz sonra anlatacağımı zaruri uygulamalarda monte etmek mümkün olabilir ancak genelde işlem için yeni ve özel bir bilezik üretilir.

  • Bu malzemeler üzerinde barındırabildikleri tılsımları hapsetme ve yönlendirme konusunda yardım alınan bir materyaldir. Bağlama işlemlerinde yedirme içirme ile yapılan büyüler  söz konusu olduğunda nası ki bir insana tılsımlı gıdaların yedirilmesi gerekiyorsa bu işlem de bileziğin taktırılması gerekir. Eğer bağlanacak kişi erkek ise ona göre farklı bir bileklik tipi kullanılabilir.
  • Bir şekilde kişiyi görebilme imkanı varsa ve ona söz gelimi bir hediye mahiyetinde bilezikleri taktırmak mümkün ise bu işlemden yardım alınabilir. Bu hediye sürecini iyi yönetmek ve sonunda sürekli takılacak olunmasından emin olunmalıdır. Tüm hazırlıklar harfiyen kadimi büyü kitaplarına uygun şekilde tasarlanmalıdır. Kusursuz bir bağlama büyüsü sonucu olmak istiyorsanız bu kurallar riayet birinci koşuldur. Bilezik büyüsünde sonuçlar da etkiler de oldukça önemlidir ancak nasıl bir yol izleneceğini önceden belirlemek gerekir.

Bilezik Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle medyumların kendi bünyelerinde bulunan malzemeleri birleştirmek suretiyle ile bu bilezikler yapılır. İhtiyaç halinde hala kullanılmakta olan bir gümüş ya da altın bileziğin altına konulacağı gibi, deri bileklikler de hazırlanabilir. Hazırlanışı bir o kadar zor olan bilezik büyüsü yapım aşamasına binayen işlemin uygulanması nispeten daha kolaydır.

  • Hazırlanma aşamasında kişinin özel bir takım bilgileri, ve anne-baba ismi-doğum tarihinden oluşan vefk ile işlemin ilk hareketi başlar. Bu bilgiler ve malzemeler birleştirilerek tılsım yazımına geçilir. Nasıl bir bağlama büyüsü konusu işleniyor ve etkilerin nasıl ortaya çıkması planlanıyorsa ona göre bir uygulama yapılması gerekir.
  • Medyum hoca tüm hazırlıklarını ve konsantrasyonunu bu yönde kurgular. Çok geçmeden işlemin yönlendirmesi alınacak olan sözlü vekalet ile birlikte yapılır. Başlatılan bu döngü içinde bilezik büyüsü işleminin sonuçlarını görmeye başlamak gerekir. 14 günlük sürenin geçilmemesi de işlemin kuralları içindedir.
Bilezik Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bilezik Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bu etkiler 14 günlük bir süreç içinde kendini gösterecektir. Daha kısa sonuç almak için aceleci olmamak ve bir miktar sabırlı olmakta fayda vardır. Bunların akabinde de etkiler kadınlar ve erkekler için farklı olur. Bir kadının bağlamak ile bir erkeği bağlamak havas ilmi içerikleri bakımından da ciddi işlem içi farklar oluşur. Bu yüzden öncesinde yapılacak çalışma ve araştırma önemlidir. İşlem neticelenmeye yakın kişi üzerinde yıkıcı ve tesiri güçlü bazı etkiler görülür. Bunların birinci ve en önemlisi ise bağlandığı kişinin adını geceleri sayıklamasıdır. Artık bu işaret bilezik büyüsünün kalıcı etkilerinin baş gösterdiğinin işareti kabul edilir. Sonrasında bir takım rritüeller daha yapılacaktır. Artık söz konusu kişi bağlandığı kişiyi sonsuz arzular ve gecesini gündüzüne kadar o kişi ile bir araya gelebilmek için.

Bilezik büyüsünde amaç yazılan tılsım aracılığıyla dünya dışı bir takım varlıklardan yardım almaktır. Genel olarak İbranice kökenli uygulanan fenomen tılsım çalışmaları sonuçları vermeye başladığında bir takım varlıkların kişi üzerinde ikna edici etkisini de arttırmış olur. Bu sırada işlemin yoğunluk dozuna göre kişi bu varlıkları görebilir. Bu gibi durumlarda psikiyatrik tedaviler gündeme gelebilir ancak bir şekilde bu sürecin devamı sağlanmalıdır. Söz konusu olan iki haftalık süreçte her hangi bir anti depresan kullanımı da işlemin etkilerini yok edecektir. Ağır bir ritüel olduğunu savunan medyumlar olduğu gibi son derece basitleştirmiş ve tecrübesi ile süreyi bile kısaltmış medyumlar da vardır. Ancak her medyum bu gibi işlemleri kabul etmez. 

Bilezik Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Bilezik Büyüsü ile Birini Bağlamak ve Sonuçlar

Sonuç olarak genelde rahmani talepler öne çıksa da emeller ve amaçlar kişiden kişiye büyük farklar göstermektedir. Bize bu ve buna benzer tüm bağlayıcı etkileri olan işlemlerin birinci amacı aile bütünlüğünü korumak olmalıdır. Gerçekten iyi niyetli ve evliliğe doğru gide, ya da halihazırda evli olup ilişkisi sürsün isteyen kişiler için yapılması daha uygun düşer.

Her türlü bağlama ve aşk büyülerinde amaç bu denklemin dışına çıkarsa ortaya çok daha şeytani ve insan sağlığını bozan sonuçlar çıkar. Bu sonuçları da aslına bakarsanız kimse istemez. Ama günümüzde sonuçları hesap edilmeksizin tamamiyle ticari meta gözüyle bakılıp uygulanan o kadar çok havas ve hüddam ilmi işlemi var ki önünü almak mümkün değildir. Bilezik büyüsü de bu uygulamaların içinde tam anlamıyla doğru tasarlanmadığı takdirde kendine yer bulabilecek riskli ve bir o kadar da etkili bir bağlama büyüsü çalışmasıdır. Daha fazla merak ettiğiniz sorular olabilir. Bunların tümünü Turan hocaya dilediğiniz zaman özel Whatsapp hattından iletebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir