Cinselliği Bağlayan Büyüler Hangileridir

Cinselliği Bağlayan Büyüler Hangileridir

Bu büyünün esas amacı ve en çok uygulanan kısmına bakacak olursanız evlilik öncesinde bulunan çiftlere yapılan bir hamle olarak karşınıza çıkar. Daha doğru bir ifadeyle evlenmek üzere olan kadına ya da adama yapılır ve cinsel dürtüleri bağlanırsa kesinlikle gerdek gecesi ve sonrasında ilişki yaşanamaz. Burada amaç kişiler arasındaki huzursuzluğu arttırmak ve çok çabuk bir şekilde evliliğin sonlanmasına zemin hazırlamaktır.

Birçok durumda haklı nedenlerden bahsedilse de cinsellik bağlayan büyüler olarak öne çıkan işlemler genel olarak şeytani doğrultuda hareket eder. Nitekim insanların en mutlu olması gereken günden itibaren şiddetli bir şekilde kötülük aşılar ve arayı bozar. Bunun için de etkin bir ritüel hayata geçirilir. Eğer ki sizden intikam almak isteyen birileri varsa ve evlendiğiniz güne kadar sizi ayırmayı başaramadıysa; Ve böyle bir durum yaşadıysanız o halde cinsellik büyüsü belirtilerini yaşıyorsunuz diyebiliriz.

Büyü ile Cinsellik Bağlanır mı?

Aslında bu soruya cevabımız genel olarak “evet” olur. Bilhassa uzman bir medyumun kişinin tüm cinsel dürtülerini istediği an durdurabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durumun hayata geçmesi için birkaç elzem koşulun yerine getirilmesi yeterlidir. Eski büyücülerden olan cadılar en çok bez bebek büyüsü aracılığı ile bu işlemi uygulardı. Genel olarak kadın hocaların daha çok rağbet gösterdikleri bu işlem yoğunlukla erkekler için yapılır. Amaç erkeğin eşine karşı kocalık görevini yerine getirememesi ve çift arasında fitne-fesatın gelişmesidir.

Medyumların ve bu işlem üzerinde araştırma yapmış olan hemen herkesin “cinsel iktidarsızlık büyüsü” olarak bildiği bu işlemin uygulama süreleri kişiye göre değişir. Fakat genel uygulama bahsettiğimiz gibi erkeklere yapılır. Kadınlara ise bu işlem uygulanırsa zaman zaman “vajinismus” adı altında duyduğunuz sorunlar baş gösterir. Hatta çok daha ileri giderek bu birlikteliği sağlayamaz hale gelirken kadın, bir yandan da ruhsal çöküş yaşayarak erkekten uzaklaşacaktır. Bu şeytani eylemlerin kontrol eden birçok işlem de kullanılan Hüddam Apraziyel Efendidir. Bir şekilde bu kavimden bir Hüddamın ikna edilip, cinselliği bağlanacak kişiye yönlendirilmesi sonucu neredeyse kesin kılar. Diğer tüm uygulama ve kurallar yerine getirilirse sonuç beklendiği gibi olur.

Cinsel İsteksizlik Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulmasının yolları değişkenlik gösterir. Örneğin düğüm büyüsü ile mi yapıldı yoksa 7 renk ip büyüsü mü uygulandı farazi bir bez bebek büyüsü mü yapıldı… Tüm bu sorular aslında çözüm yolunu nasıl seçmemiz gerektiği konusunda bize yardımcı olur. Bunlara verilecek cevaplar bir panzehir üretme kısmını oluşturacağı için genel geçer bir bozma tekniği paylaşmak doğru olmaz.

Ancak özet olarak cinsel isteksizlik büyüsünün öncelikle sebepleri bulunur ve etraflıca ve kallavi bir bakım yapılırsa o zaman bozulma durumu söz konusu olabilir. Bu işlem bir hayli zordur. Bundan mütevellit her medyumun işlemi üzerine almak istememesi normaldir.

Söz gelimi genel olarak karşımıza çıkan “kirişle erkeklik bağlama” büyüsü ile cinsellik bağlandıysa bu işlem için 21 çivili bozma yapılır. Öncelikle kişinin ismi safran ile yazılır ve üzerine 7 kez kurşun dökülür. Sonrasında gün içinde ayağını en çok nerelere basıyorsa oralara gelecek şekilde tahtanın üzerine yazılan bu isim bırakılır. 7 gece yatsı vakti geçtikten sonra çiviler çakılmaya başlanır. Kişiye göre seçilecek olan duaların da peş peşe okunmasıyla birlikte bu büyünün bozulması sağlanabilir. Tüm eylem yaklaşık olarak 30 günü bulabilir. İşlem tamamlandığında kişi için tüm sağlık sıkıntısı son bulacaktır. Bu da ruhani yönden güçlenmesini ve kendine saygısını yeniden kazanmasını sağlayacaktır. Erkeklik bağlamak nasıl çözülür sorusuna da en net yanıt bu şekilde verilebilir.

Bir de yanlış bilinen bir durum var ki bu eylemin erkek menisi ile yapılan büyü olarak bilinmesidir. Erkek menisi ile yapılan bir büyü çeşidi yoktur. Bunlar safsatadır. Bu tip bilgiler veren insanlardan uzak durunuz. Büyü ile bağlanan erkek nasıl çözülür diye araştırma yapmış bir çok arkadaşımız bizlere bu işlemlerin meni ile yapıldığını duyduklarını söylüyorlar. Nereden bildiklerini sorduğumuzda da bir hoca söyledi diyorlar. Lütfen kendine hoca diyen sahtekarlardan uzak durunuz. Bu tarz ipe sapa gelmez bilgiler vererek insanların yanlış bilgilenmesi ve cahil yerine konmasına artık bir dur demeniz gerekiyor. Erkeğin menisi ile yapılmış bir büyü yoktur ve hiç bir zaman olmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir