Cinsel Güç Tılsımları

Cinsel Güç Tılsımları

Toplum için çok büyük bir önem arz eden cinsel güç içerikli tılsımlar yazımızda sizlerden gelen soruları yanıtlamaya çalışacağız ve bir şekilde arayış içinde olan herkese yol göstermeye çalışacağız. Cinsel güç denince herkesin aklında farklı anlamlar belirebilir. Ancak bu konu üzerinden anlatılmak istenen tamamen doğurkanlığın devamına yönelik olarak kuvvet kazanmak ve ilişkilerin temel taşı olan cinsellik anlayışına herkesin maksimum seviyede katılım göstermesidir.

Cinsel güç tılsımlarının havas ilmi bizlere çok geniş bir başlık altında sunuyor. Kadınlar için ayrı ve erkekler için ayrı ele alınması gereken bu konu üzerinde en dikkat çekici husus ise, öncelikle mental olarak rahatlamanın şart olduğudur. Hiç kimse kafası başka yerde iken bu tarz şeyler için psikolojik bir çaba göstermez. Bu yüzden de amaçlarına henüz başlamadan son vermek durumunda kalabilirler. Fakat bizler için esas konu kişinin cinselliğine bir müdahale var mıdır? Bir insan sizin mutsuz olmanız ya da hareketsiz kalmanız için şeytani bir çaba göstermiş midir? Bunların yanı sıra fiziksel olarak tüm tanıların konması amacıyla bir çaba harcanmış mıdır? Kısacası durum psikolojik mi yoksa fiziksel mi yoksa havasi midir buna bakmak gerekir.

Elbette modern tıp cinsel güç söz konusu olduğunda çok çeşitli iktidarsızlık önleyici tedaviler sunabilmekte ve bunların bakımlarını çok iyi kontrol edebilmektedir. Eğer ki sorun fiziksel ise çözüm yolları genellikle kolay olabilir. Fakat konu psikolojik ise biraz daha zaman aldığını kişinin bu gücünü ve isteklerini yeniden ele geçirmesi için çok zaman harcaması gerektiğini biliyoruz. Fakat bir de havasi hatta ledünni yani bir kişinin kendisi için yaptırdığı bir bağlama büyüsü ritüeli sonucunda bu etkilere maruz kalma ihtimali vardır. Turan hoca gibi insanlar genel olarak işin bu olasılık üzerinde yoğunlaştığı zamanlarda karşılaşabileceğiniz kişilerdendir.

  • Eğer bir şüphe ya da endişeniz var ise birinin size bir büyü yaptığına ya da kadınlık-erkeklik bağlanması üzerine bir teşebbüse maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bir medyum hocadan destek almanız çok yerinde olur. Bu durumlar uzun vadede çözülmez ise kalıcı sıkıntılara mal olabilmektedir.

Bu konu büyü bozmak anlamına gelmektedir. Fakat tılsımlardan bahsedecek olursa hem bu tip işlemleri bozarken kullanılan hem de günlük hayatınızda enerji boyutuna biraz daha büyük oranda dahil olmanızı sağlayan bir takım özel tılsımlar mevcuttur. Bunların başında “Lal” gelir. Bu taş ya da kağıt üzerine yapılan imgeleme yöntemi ile oluşturulan şekil bin yıllardır cinsel güç temasında kişinin maksimum seviyeye çıkmasına yardım eder. Tarihte çok büyük kralların bile bu tılsımın etkisinden memnuniyetlerini dile getirdikleri yazıları bulabilirsiniz.

Lal Etkisinin: Cinsel enerjiyi ve arzuyu artırıp dengesizlikleri düzelttiği bilinir. Bu tılsım dikkatli hazırlandığı takdirde herhangi bir kara büyüye karşıda son derece korunaklı bir durum alır. Eski dilde buna “Tutkuların Taşı” ismi de verilir. Genellikle kalp şeklinde nakşedilse de farklı formları da vardır. Nasıl kullanılacağını bilirseniz ve doğru yazarsanız özellikle erkek cinsel enerjisi konusunda tüm cezbeder tutkuları yanı başınıza getirir. Eskiden çocuk sahibi olmak isteyip olamayanların da bu tılsımdan fayda gördüklerini de biliyoruz.

Ayrıca bazı kabilelerin Lal tılsımını kötü ruhlardan korunmak ve rahat uyumak için de kullandıklarını araştırmalarınız içinde bulabilirsiniz.

Cinsel Güç İçin En Güçlü Tılsımlar – Celbler

Bir diğer yöntem ise çok sık kullanılmamak ile birlikte bakır levha yöntemidir. Kişinin dilinin altına girebilecek kadar büyüklükte olan levhaya özel cinsel tılsım işlenir. Cinsel ilişki öncesinde 4 kez çıkarıp tekrar ağzına alması gerekir kişinin bu celbi. Uçlarının keskin olmamasına ve yazılan ayetlerin yerinden oynamamış olmasına ekstra önem gösterilir. Bu vesile ile kişinin öldürülmüş olan cinsel gücü yeniden ortaya çıkabilir. Bu çalışmanın takribi 4 günlük bir çalışma olarak kısa sürede sonuç vermesi üzerinde de oldukça geniş kitleler tarafından talep göstermektedir.

Çok eskiden bazı köylerde nereden geldiği bilinmeyen bir yöntem daha vardır ki bunu da yalnızca bilgi olsun diye sizlerle paylaşmak isterim. Dut yaprağı yöntemi… Bu yöntem içerisinde Esmalar’dan yardım alınır. El-Kavi ve El-Şavi esmaları cinsel güç tılsımlarını oluştururken dut yapraklarına yazılır. Bu yaprakları daha sonra çorba kıvamına getirip kişiye üç gün üç gece içirmek gerekecektir.

Her içilen gece sonunda ilişki yaşanması gerekir. Yaşanması için tüm şartlar zorlanır. Çiftler arasında daha önceden planlanmış 3 gece olması gerekecektir. Zira sekteye uğrarsa tüm tılsım etkisini kaybeder. Ayrıca birleşmeden sonra İnşirah okunması da durumu kolaylaştıracaktır. “Elem Neşrah Leke Sadrek” olarak başlayan İnşirah, doğru seçim olur. Okunması etkiyi güçlendirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir