Çingene Büyüsü İşlemlerinin İçerikleri

Çingene Büyüsü İşlemlerinin İçerikleri

Bilinen en eski cadı büyülerinden biri olan çingene büyüsünde bilinen en doğru gerçek eğer bu ırka ait kanı taşımıyorsanız bu büyüden birinci derecede etkilenecek olan kişiler kategorisi arasında yer alıyor olduğunuzdur. Çingene büyüsü o zümreye ait olmayan kişiler üzerinde hem çok keskin hem de çok ani etkiler göstermesiyle bilinir. Bu büyüleri de büyük çingene kabilelerindeki “cadı” isimli kadınların yaptıkları bilinir. Çok kuvvetli büyüler olup şeytanın tüm isteklerini yerine getirmek suretiyle işlem görür.

Etkileri çok ani olarak ortaya çıkacağı için maruz kalan kişinin çingene büyüsüne karşı çok fazla direnme şansı olmayacaktır. Bu sebepten de önlemleri çok daha önceden almak sizlerin menfaatinedir. Çingene büyüsü her insanın başvurabileceği bir işlem değildir oysa birçok bağlama ve aşk büyülerine karşı talep bu kadar büyük olmasına rağmen bu işlem için talep yetmez. Doğru kişiyi bulmak ve bu işlem için uygun ortamı hazırlamak oldukça zahmetlidir. Bu yüzden tercih etmek isteyenlerin bile çalışmayı hayata geçirecek kişi aşamasında vazgeçtikleri birçok kez görülmüştür.

Çingene Büyüsü Neden Yapılır

Bugün bu büyünün en etkin sonuçları olarak şeytani hamleleri barındırdığını bildirmiştik. Çingene büyüsü yaptırmak isteyen birinin en temel gerekçesi bu büyüyü bir kişinin üzerine türlü musibetleri salmak olarak görülebilir. Bir de kıskanç bir insanın sizin evliliğinizi bitirmek üzerine de çingene büyüsü organize ettirebileceğini de unutmamanız gerekir. Bu büyü yapılırken yaşanan ritüel süreci oldukça dehşet vericidir. En pis ve insana iğreti veren malzemelerin kullanıldığını uygulamalar sırasında amaç İfrit kavminden bir Hüddam’a ulaşmaktır. Bu aşama geçildiği andan itibaren sizlerin hayatına girecek olan bu Ecinni varlıklar kesinlikle işlerini bozacak, evliliğinizi bozacak hatta en kısa zamanda özel hayatınızı darmadağın edecek bir çok etki bırakmak için aralıksız olarak çalışacaktır.

Çingene büyüsünden korunmak gerekir

Öncelikle eşinizi etki altına alacağı için bir anlamda kaleniz içten fethedilecektir. Sizlerin maddi durumunu bozacak, sosyal çevrenizi mahvedecek ve iş hayatınızı da başarısızlıkla süsleyip bedbaht olmanız için her türlü koşulu sağlamış olacaktır. Bu yüzden çingene büyülerini yapabilen insanlardan daha doğrusu cadılardan korunmak şarttır.

Her ne kadar çok sık uygulanmasa da eğer ki düşmanınızın gözü dönmüş ve koşullar ne olursa olsun sizden intikam almak üzerine bir plan içine girmişse bu durumda bu büyüye karşı korunmak sizlere düşen görevdir. Ancak korunabilmek için de yine ne ile karşı karşıya olduğumuzu bilmemiz gerekmektedir. Bu yüzden de bakımlar ile bu büyünün görünebiliyor olması gerekir. Çünkü sıradan bakımlar ile çingene işlemleri görülmez. Bunun için özel rabıtalar ve inzivalar gerekebilir. İyi bir medyum hocanın deneyimli olması durumunda bu büyünün kim tarafından ve ne şekilde yapıldığını görebileceğinden emin olabilirsiniz.

Çingene Büyüsünde En Bariz Etkiler

  1. En başta maddi anlamda hayatınıza büyük olumsuzluklar çökecek ve sahip olduklarınızı birbir kaybetmeye başlayacaksınız.
  2. Hedef olarak ne belirlendiyse o yönde kaybınızın büyük olmasıyla birlikte sosyal hayatın getirisi birçok konuda da yine elem çekeceğinizden emin olabilirsiniz.
  3. Koruma ya da karşı tedbir alınmadığı sürece çingene büyüsünün korkutucu ve yıkıcı etkisinden arınma şansınız olmayacaktır.
  4. Evli iseniz eşiniz, ya da değilseniz hayatınızdaki kişi sürekli olarak kavga çıkaracak ve sizden uzaklaşmak isteyecektir. Hatta aldatılmaya varan durumlara maruz kalacaksınız. Bu durumu size yaşatan kişi de elinde olmadığını nasıl olduğunu anlamadığını söyleyecektir.
  5. Psikolojik ve duygusal olarak şiddet görmeye hatta fiziksele kadar varabilecek saldırılara maruz kalma durumlarınızda söz konusu olabilir.
  6. Çingene büyüsü bozulmadan önce hayatınızın olumlu yönde vuku bulması imkansız hale gelir. Hatta daha da acı tablolar görmüş insanlar olarak daha fazla felaket tellallığı yapmak istemeyiz. Ancak çok ciddi ve elzem etkileri hayatınıza alıyor olduğunuza emin olabilirsiniz bu büyüye maruz kalarak.
Çingene büyüsünde tarot kullanılır

Çingene Büyüsü Bozulur mu? Nasıl Bozulur?

Evet, çingene büyüsü bozulur fakat bu işlem çok kolay değildir. Bu büyünün bozulması için öncelikle yapan kişinin ne gibi ritüellerin konu edilerek bu işlemi hazırlamış olduğuna bakılması gerekir. Bu durum enine boyuna çok sıkı değerlendirmeden geçmeli ve kurtuluşun hangi işlemin içinde gizli olduğu garanti olarak saptanmalıdır. Bu büyüde rastlantılara ya da varsayımlara yer yoktur. Sonuçları çok keskin zararlar veren çingene büyülerinde şeytanın kavminden olan Elzer cinlerinin büyük saldırıları sonucu psikolojisi bozulan ve yıllardır tedavi gören insanlara rastlamakta mümkündür. Bu yüzden son derece dikkatli ve özenli olarak bu büyüyü bozmanın yollarına bakılmalıdır.

Turan hoca bu konuda net bilgileri bizlere vermektedir. “Çingene büyüsü hayatta gördüğüm en etkili şeytani içerikleri barındıran büyüdür. Bu büyüde kan kullanımı söz konusu olduğundan etkiler hayli yıkıcı olmuştur. Çingene kanı taşımayan herkes risk altındadır ve mutlak surette bu bilinen en kara büyüye karşı bir tılsım ile korunmalıdırlar. Allah düşmanlarımıza bizlere karşı bu büyüyü yapmaları adına fırsat vermesin.” Hocamız bir konuşmasında kullandığı bu cümleler ile bizlere çingene büyüsü yapan cadıların ve bu kavme hizmet eden türlü insanların ne gibi musibetleri başımıza sarabilecekleri konusunda bizleri aydınlatmaya çalışmıştır.

“Çingene Büyüsü İşlemlerinin İçerikleri” için 4 yorum

  1. Turan hoca beni yapılan çingene bğyüsünden kurtardı. Öyle hasta ve bitkin bir hale gelmiştim ki sayesinde şimdi cok iyiyim. Annem ve babam 4-5 kez yanlarıma gitti. Cok uğraştı benim için. Çekinmeden kendisine güvenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir