Cımbız Büyüsü ile Güzellik Tılsımları

Cımbız büyüsü adından çok bahsedilmese de dar çevrelerce bilinen ve uygulanan bir havas ilmi çalışmasıdır. Çok sık kullanılmasa da adı bilinen ve uzun bir tarihsel geçmişi olan cımbız büyüsü hakkında sorular hayli fazladır. Bu işlem tam olarak nedir ve ne gibi etkiler göstermektedir bu konuda bilgi vermek istedik. En çok merak edilen işlemlerden biri olan cımbız büyüsü ile yapılan güzellik tılsımları aslında herkesin uygulayabileceği basit metotlar içermektedir.

Oldukça eski kadim büyü kitaplarda kadınların kendilerine eş bulmak için bu büyüyü yaptıklarından bahsedildiğini görebilirsiniz. Kadınların eş bulması için bugünkü gibi bir sosyal ortam ya da aracı olunabilecek bir aile ortamının o zamanlar mevcut olmaması herkesi soyunun devamını sağlamak için kendi yetenekleri ile baş başa bırakıyordu. Ataerkil bir düzende kadın yalnızca gizli ilimlerden yardım alabiliyor eğer nüfuzlu bir ailede yetişmemişse başka da şansı olmuyordu.

Cımbız Büyüsü ile Güzellik Tılsımı Çalışmaları Nasıl Yapılır

Evlenmek ve soyun devamını sağlamak zordu. Kadınlar belirli bir yaşa gelince hala bekar kalmaktan korktukları için cımbızların kullanıldığı bir tılsımı kendi aralarında yaygın hale getirdi. Sonuçları ne kadar kesin olabiliyor bilinmez ama yardım alındığı zaman birçok insana fayda sağladığı açıkça görülmektedir. Bu yüzden medyumlar arasında daha çok işlemi talep eden danışan kişiye kural ve kaideler anlatmak suretiyle işlemi öğretmesi yeterlidir. Medyumlardan daha çok insanlar bu işlemi kendileri yapabilmektedirler. Uygulamasının basit tarifleri olsa da en önemli püf nokta kişinin düşünce gücüdür. Bu yüzden niyet etme ve gerçekten isteme aşaması günümüzde “secret” diye bilinen ve insanların yeni yeni tanıdıkları beyin güçleri ile ilgilidir. Bu olumlama ve imgeleme çalışmaları cımbız büyüsü gibi pek çok tılsım çalışmasında hayli büyük rol oynamaktadır.

  • Cımbız büyüsünü bugüne taşıyıp uyarlamaya çalıştığımızda karşımıza çıkan durum şu olmaktadır. Bir insanın hoşlandığı ve birlikte olmak istediği birine karşı güzel görünmek adına yapılan bir işlemdir. Yani bir anlamda bugünkü medyumlar bu süreci bir şirinlik muskası adı altında incelemektedirler. Şirinlik muskası da bilindiği üzere insanın çevresinde ona karşı bir duyar oluşturan ve fark edilmesini sağlayan işlemdir. Cımbız büyüsünün etkileri oldukça benzerlik göstermektedir.

Cımbız Büyüsü Yapılışı ve Etkileri

Bu işlem için kadınların öncelikle aylık periyodik dönemlerinde olmamaları istenir. Akabinde bir porselen tabağın üzerine İbranice ve Arapça tılsımlı sözler yazılır ve bu sözler üzerine kırmızı safran ile özel bir işaret konur. Aynı zamanda mevcut kadın ve erkeğin bir adet fotoğrafının olması da süreci olumlu etkileyecektir.

Bu işaret aslında daha önceden seçilmiş olan iki kişi arasında birbirini bağlayan etkileri oluşturacak varlığa seslenmek adına kullanılacaktır. Bu fenomen içinde bir çağrı ve bir bağ anlamına gelir. Hüddamın gelip bu sıcaklığı ortama aşılaması ve ilgili kişinin kafasını karıştırması için önce onun davet edilmesi gerekir. Bir çok sembol tıpkı simyacıların kullandığı gibi bu işlem içinde söz konusu olacaktır. Genellikle kabala ritüellerinde bu işlemi görebilirsiniz.

Güzellik Büyüsü ve Cımbız ile Yapılan Bağlama İşlemleri

Kabala büyüsü hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu hüddamlar aracılığıyla hoşlanılan kişinin gözlerine her zaman olduğundan daha güzel görünmek mümkün olacaktır. Ayrıca size karşı bir his oluşması ve bir teşebbüsün ortaya çıkması da yine güzellik tılsımının beklenen etkilerindendir.

  • Ayrıca bu işlemin devamında 14 gün boyunca her gün kadının ayna karşısına geçip, tabağı da eline alıp medyum hocanın vereceği cümleleri tekrar sayıları ile birlikte kurması ve niyetlerini de güçlendirmesi gerekir. Bu süreçte bir takım meditasyon tekniklerinden de yardım alınabilir.

Kısa bir süre sonra adı tabağın üzerinde ismi yazılı olan ilgili kişinin temasları daha da artacak ve her görülen ortamda biraz daha öne çıkacaktır. Çok geçmeden işlemi yürüten kişiye gelip açılması ve birlikte olmak istediğini söylemesi beklenen sonuçlardandır. Bu sonuçları görebilmek içinse takip edilmesi gereken ritüeller çok önemli olduğu gibi kalbi inanç ve olumlamalar da oldukça önemli olacaktır.

  • Cımbız büyüsü ile hayatına girmek istediğiniz kişinin yaşantısına dahil olmak mümkün olabilir. Ancak yine de büyük başlık altında incelenen büyülerin tesirleri kadar büyük etki görmek mümkün olmaz. Bunlar rahmani çalışmalar olup kişinin duaları ile bütünleştirdiği küçük ayinler olarak nitelendirilir. Hakikatli bir büyü etkisi görmek adına daha farklı işlemlerin olduğu bilinir. Bir anlamda aşk büyüsü olarak yorumlansa da doğrusu aşk tılsımıdır.
  • Aşk büyüsü konusunda merak ettiklerinizi buradan okuyabilirsiniz.

En doğru ve sade bilgileri sitemiz üzerinden her zaman edinebilir ve havas ilmi üzerinde bilgiler alabilirsiniz. Arzu ederseniz Turan hoca ile Whatsaap üzerinden 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Kendisini sitemizin hakkında kısmından inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir