Ceviz Büyüsü

Ceviz Büyüsü

Bu işlem adından da anlaşılacağı üzere ceviz kullanılarak yapılan bir işlemdir. Havas ilmini bizlere bir kişi bağlama büyüsü etkisi altına alabilmek adına verdiği bir çalışmadır. Turan hoca ceviz büyüsü işleminde uzmanlık mertebesindedir. Bu işlemin nasıl yapıldığı, etkilerinin ne olacağı ve hangi durumlarda ceviz büyüsünün yapılması gerektiği konularında sizlere talep etmeniz durumunda en ince ayrıntıları verebilmektedir. Öncelikle birdenbire sebepsiz yere biten ilişkilere kurtarmak adına bu işlem oldukça başarılıdır. Bu yüzden genel anlamda terk edilen eşlerin ya da sevgililerin başvurduğu doğrudur.

Peki ceviz büyüsü deyince nasıl bir uygulamayla karşı karşıya kalıyoruz dilerseniz biraz da bu işlemden bahsedelim. Ceviz büyüsü işleminde önceden Turan hocanın bu işlem için ayırdığı büyük boy cevizlerden bir tanesinin okumaları yapılır. Bu okumaları Turan hoca kendisi yapacak olup hazırlık iki gece sürecektir. Sonrasında oluşturulan ceviz büyüsü tılsımı bu genel de İbranice olabilmektedir, bu cevizin içine parça parça eklenmek suretiyle konur. Bu işlem de yine yavaş yavaş ve günlük olarak yapılmalıdır. Ceviz büyüsü bir haftaya yayılabilen son derece etkili bir büyüdür. Bu işlemin aceleye getirilmesi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu tılsımın içine konma süresi bittikten sonra cevizin dışı önce bir sicim ip ile bağlanır sonra da sımsıkı bantlanır.

Yine bağlama büyüsü duaları okunmak üzere özel olarak beklemeye alınır. 7’inci güne kadar okumaları yapılır ve bitirilir. Sonrasında ceviz büyüsünü talep eden kişinin bu işlemi saklama ve ritüelleri uygulama şansı var ise ceviz kendisine gönderilir yok eğer böyle bir imkan mevcut değilse o zaman Turan hoca daha önce bir çok insan için yaptığı gibi sizin için de bu cevizi muhafaza edebilmektedir. Sonrasında bu ceviz mutlaka ayak basmayan bir bölgede toprağa gömülecektir. Bu da yine gelişigüzel yapılmayacak olup her bir hamlenin sırası ve özel içerikleri olduğunu da bildirmekte fayda vardır.

 Turan hoca her zaman sizlerle…

Ceviz Büyüsü Etkisi

Etkisi hemen başlar bu işlemin. Ceviz toprağa gömüldükten sonra ertesi akşam yatsıdan sonra etkiler birden bire görülebilir. Hatta öyle anlık olur ki işlemi yaptıran ve bu etkileri bekleyen kişiler bile bu hıza şaşırabilir. Zira ceviz büyüsünde edinilen Hüddam çok güçlüdür bizlere çok ciddi desteğinin onun kandırılma safhasından sonra gösterecektir. Hüddamları kandırmak da onlara istedikleri vermek ile olur. Bu ecinni sınıflarından en bilinen yöntemlerdendir. İşte cevizin içine koyacağınız tılsım ve celbler tam da bu amaca hizmet edecek olup çok dikkatli hazırlanmak zorundadır.

Gideni geri getiren işlem olarak bilinen ceviz büyüsü özellikleri eşleri hakkında çok şikayetçi olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bazen evde yapılabilse de genel de uzman bir medyumdan destek almak daha yerinde bir tercih olacaktır. Yoksa bu işlemi yüzünüze gözünüze bulaştırıp Allah korusun çok kötü sonuçlara vesile olabilirsiniz. Her bir havas ve ledün ilmi ateş gibidir. Tutmayı bilmeyen elleri yakabilir. Bu yüzden siz maşa kullanmaktan yana tercihlerinizi oluşturun mutlaka bir uzman medyumdan destek alın.

Ceviz Büyüsü Duası

Bu ceviz büyüsü duası baştan da belirttiğimiz gibi hazırlanacak olan tılsımın içine konacaktır. Çeşitli kitaplardan seçilen ve tamamen kişiye özel olarak hazırlanan bu duaların Turan hoca tarafından seçilmiş olması çok önemlidir. Tecrübe sahibi olmayan bir medyumun becerebileceği kadar basit değildir. Tabi her dua bu işlem için yine kullanılmaz. Ceviz büyüsü duası olarak seçmek adına bir bağlama duası zinciri yazmak gerekir. Bu işlem bizlere okuma yapılacak olan ilk iki gün ve son iki gün yardımcı olacaktır.

Duaları bir tılsımın içine koymak için bir de dışarıdan etkisini rahat ortaya çıkarması için okumak üzere iki şekilde hazırlamak gerecektir. Tüm etkiler birbirini sevmesi üzerine kurulacaktır bu işlemi talep eden kişinin eş durumu ile ilgili. Sevdayı ve aşkı orta çıkaran ceviz büyüsü duaları özel olarak tılsımlanmalı ve çok özel şekilde muamele görmelidir. Zaten buna eskiler sihirli sözler adıyla yaklaşırlardı. Evrende bugün enerji uzmanları bile duaları gücünü kabul ediyorlar. Bu yüzden duasız bir işlem yapılması pek de mümkün olmayacaktır.

 

Ceviz Büyüsü Sonuçları

Belirttiğimiz gibi sonuçları yedinci günden itibaren görmek oldukça mümkündür. Yeter ki bu işlem gerçekten bir medyum nazarından hazırlanmış ve sonlandırılmış olsun. Havas ilminin oldukça gizli hazineleri vardır. Neredeyse yoktan var edebilecek etkiler ceviz büyüsünde gizlidir. Bir kişinin huyusunu suyunu, tüm karakterini ve benliğini en derin izler bırakacak şekilde şekillendirebilen ceviz büyüsü konusunda tüm merak ettikleriniz için dilediğiniz zaman 7/24 Turan hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir