Çevirgel Büyüsü ve Duası

Çevirgel Büyüsü ve Çevirgel Duası Hakkında

Çevirgel büyüsü olarak bilinen çalışmanın en önemli özelliği çok kısa sürelerde etki gösteriyor olmasıdır. Çevirgel büyüsü yapılırken çevirgel duaları kullanılır. Bu uygulamayı dualarıyla birlikte bir araya getirip etkiler sonuçlar alabildiğimizi söyleyebiliriz. Bu uygulamaya son derece acele edilmesi gereken durumlarda başvurulur. Genellikle çok kontrollü uygulanan bu işlemin elbette gizli yanları da vardır. Havas ilminde en önemli işlemlerden biri olarak bilinir. Herkesin de göze alabileceği bir çalışma değildir. Ayrıca görülen etkiler itina ile hazırlanmalıdır. Bir kişiyi evine ve ailesine döndürmek adına çok ama çok etkilidir. Adını da bu yüzden çevirgel büyüsü olarak almıştır. Bu işlem hakkında daha detaylı bilgiler vermek üzere sizlerle bu metni paylaşmak istedik.

Bu işlemin 24 saat içinde etki ettiği görülmüştür. Evet, yanlış duymadınız! Bir günlük çalışma ile bir takım etkiler alınabilir. Fakat bu bir gün tam olarak 24 saati içermektedir. Tüm bu saatler boyunca hazırlanıp uygulanacak olan işlemler zincirini ifade etmektedir. Medyum hoca bugün saat kaçta başladıysa yarın da o saatte bırakacağı bir işlem hazırlar. Bunu da genelde geceden geceye olarak planlar. Tabi öncesinde görüşülmesi gereken detaylardan sonra bu kararı verecektir.

Turan-hoca-cevirgel-buyusu-gorselidir
Turan-hoca-cevirgel-buyusu-gorselidir

Takdir edersiniz bu son derece zor ve ağır bir süreçtir. Bu yüzden de herkes için kabul edilir bir işlem değildir. Çevirgel büyüsü hazırlamak için son derece geçerli bir sebep gerekir. Bu sebepler sizi ikna ettiği kadar medyum kişiyi de ikna etmelidir. Zira bunlar çocuk oyuncağı değildir. Herkes için bu kadar işlemler yapılmaz!

Bu sebepleri de örneklendirecek olursak genelde yola gitmek üzere olan bir eşi geri çevirmek ya da boşanma mahkemesine ramak kalmış bir durumu tersine çevirmek veya henüz bitmiş bir evliliği yeniden yeşertmek gibi bir takım durumlar sayılabilir. Elbette çok farklı nedenler de sayabiliriz ancak bunlar ilk aklımıza gelen ve en çok rağbet gören durumlardır. Bir anlamda hızlandırılmış etkileri içerdiğinden dolayı da buna mecbur kalınmış olmalıdır. Çevirgel işlemlerinde prensip etkinin bir gecede kişiye ulaşması kuralına dayanır.

Bu etkileri tam bir bağlama büyüsü etkileri ile karıştırmamak gerekir. Bu kadar kısa sürelerde herhangi bir kalıcı etkinin hayata geçmesinin zaten imkansız olduğunu daha önceki yazılarımızda defalarca belirtmiştik. Bu işlemi bir kadın ya da erkeğin başının üzerinden esecek bir rüzgar gibi düşünebilirsiniz. Bu bir tılsımdır ve sadece ilginin kişinin aklını karıştırmaya yarayabilir.

Büyük bir etki etmesi çoğu zaman zordur ancak denemeye değer görülür ise uygulanır. Bir gecede hiç bir kalıcı etki yapılmaz. Ancak bu işlemin sonundaki tılsım, kişiyi lehimize çevirebilecek hareketlere gark eder ise işte o zaman yeni bir çalışmanın kapıları açılmış olur. Turan hoca bu etkiyi almak üzerine çevirgel dualarını yazmakta çevirgel büyüsünü hazırlanmaktır. Yani bir nevi aşk iksiri… Bir anda etki beklemek için hazırlanan bir iksir. Bir anlamda şok etkisi… Daha sonra kişiyi istediğimiz rayların üzerine oturtmak.. Bu da tabi ki yine bilindik uzun vadeli işlemleri beraberinde getirmektedir. Sonrasında koruma için yapılacak olan tercih şimdiden belli olmamaktadır.

turan-hoca-cevirgel-duası-hazirlamak
turan-hoca-cevirgel-duası-hazirlamak

Bu çalışmanın sonucunda gerçekten istenilen değerde etkiler görülmesi uzman bir medyum ile çalışılırsa mümkündür. Aksi takdirde zaten çok zor olan 24 saatte etkili çevirgel büyüsü işleminde fazla başarı şansı olmaz. Bu yüzden işlem yaptıracağınız insanı çok dikkatli tercih edin. Ayrıca bu işlem sırasında sizlerinde omzuna bir takım yükler binecektir. Okunması gereken çevirgel dualarını Turan hoca sizlere de verecek olup en az 4 saatinizi alacak şekilde sizin de işleme dahil olmanız gerekmektedir. Bunu göze alıp sessiz ve sakin bir ortamı hazırlamak ta yine sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca bu işleme hemen karar vermek doğru olmaz. Bir hazırlık sürecini hocaya mutlaka tanımalısınız. Zira işlem için çok fazla miktarda olmasa da bazen özel materyallerin gerektiğini bilmenizde fayda vardır. Çevirgel büyüsü ve çevirgel duası kabaca bu şekilde tarif edilebilir.

Çevirgel duasında tespih kullanımı çok meşhurdur. En bilinen yöntemdir. Çevirgel duaları genelde bir zikir çekmeye benzer. Bu yüzden de çevirgel niyetiyle yapılan okumalarda tespih gerçekten önemli yer tutar. Bu detayları da Turan hocadan dilediğiniz zaman alabilirsiniz…Tesbih kullanılan işlem sayısı oldukça fazladır. Bu sadece bir tanesi olarak şimdilik gözümüze çarpmaktadır.

Toplumda bu işlem ile ilgili “Çevirgel okudum döndü.” veyahut “Çevirgel duası sayesinde sevdiğim eve döndü” şeklinde çok fazla cümle duyabilirsiniz. Bunlar mevcut çalışmanın hikmetinden sadece birkaç örnektir. Çok büyük değişiklere kadir olabilecek olan çalışmamız hakkında gerçekten çok sayıda detay mevcuttur. Burada genel bir paylaşım sitesi olduğumuzdan dolayı yüzeysel aktarımları yapmakla mükellefiz.

Önemli : Bu işlemde herhangi etkili bir sonuç istiyorsanız öncesinde aranızda mutlaka bir kalp bağı kurulmuş olması gerekir. Platonik bir aşkın ya da ucuz bir hayalin peşinde bu işlemleri uygularsanız istenmeyen sonuçlar alabilirsiniz. Unutmayınız ki bir şey ne kadar kısa sürede etki ediyorsa o kadar serttir. Çevirgel büyüsü talep ederken bu detayı her zaman aklınızda bulundurmanızda fayda var. Herkese iyi günler diler, saygılar sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir