Çengelli İğne Büyüsü Hakkında Bilgiler

Çengelli İğne Büyüsü Hakkında Bilgiler

Çengelli iğne ile yapılan havas büyülerinde aslında isimlendirme firkete büyüsü olarak da geçer. Çengelli iğne büyüsü ya da diğer bir adıyla firkete büyüsü en kesin sonuç veren bağlama büyüsü ritüelleri arasından her uzman hocanın bildiği bir çalışmadır. Lakin bu bilgiler işlemi yürürlüğe sokma aşamasında bazen tedirginliğe yol açabilir. Bunun sebebi ise çengelli iğne ile yapılacak olan işlemin kişinin mutlaka yattığı yastığa ulaşılması gerektiği içindir. Yani bu işlemi talep ediyorsanız ve kim için yaptıracaksanız o kişinin yattığı odaya girebilmeli ve kullandığı yastığın altında kimseye göstermeden bu iğneyi bırakabilmesiniz. Zaten bu aşamaya kadar getirebildiyseniz ziyadesiyle o hamleyi yapabileceksinizdir.

Çengelli iğne işlemi yaparken yastığa takmanız gereken muskanın iğne ile yazılması ve bu kuluçka süresinin dolması için ortalama 28 gün gibi bir süreç gerekir. Bu süreç içerisinden yapılacak eylemler aslında standart bir bağlama büyüsü işleminden farklı değildir. Birkaç küçük ekle-çıkar motoduyla aynı ve kesin etkileri görmek mümkün olacaktır. Bu yüzden de uygulaması basit gibi görünür ancak medyumlar tarafından, bir aylık bir süreç içerisinden hemen her gecenin başka hiç bir eylem ile uğraşılamayacağı anlamına geleceği için kabul edilmesi her zaman mümkün değildir. Medyum hocanın da kendisini bu sürece hazır ettiği bir zaman zarfı, ayrıca yoğun olmadığı bir döneme denk gelmesi de gerekir. Çengelli iğne büyüsü yaparken özellikle trans anında medyumlar çok fazla enerji harcarlar.

Çengelli İğne Büyüsünde Kullanılan İğnelere Örnek

Çengelli İğne Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Hazırlanışı bakımından kolay işleniş olarak ise hayli zor bir büyüdür. Ancak bu kadar sıkıntılı olarak anlatılmasını en büyük nedeni bozulma işlemi eğer bir üçüncü kişi tarafından fark edilirse oldukça kolay olmasıdır. Bu yüzden saklanan yer olarak genellikle yastıkların içleri, dolap arkaları ya da elin ayağın değmediği yerler çengelli iğne büyüsü için tercih edilen yerler olur. Bu netice ile birlikte bu işlem en kısa sürede aşık eden iğne büyüsü gibi isimler alsa da çok yoğun uğraş gerektirdiğini unutmamak gerekiyor.

4-5 günlük bir hazırlık süreci içerisinde hem kişinin özel eşyalarının temin edilmesi hem de ebced sayımının yapılması gerekir. Bu şahsi süreç ne kadar kısa sürerse işlem o kadar çabuk başlayacaktır. Tabi ki medyumun mental formu ve enerji yoğunluğu da faktör oluşturur. Örneğin dolunay geceleri ya da bazı özel ritüel akşamları işlem için ara vermek gerekebilir.

Hazırlama Aşaması:

Bu süreçte hazırlanan iğne kişinin fotoğrafına yaş sayısı kadar olacak sayıda siyah bir iplikle dikilir. İğnenin daha önce havas ilminde kullanılmış bir materyal olarak seçilmesi ve tanınan bir malzeme olması şarttır. Yabancı bir işlem maddesi firkete büyüsüne dahil edilmez. Def-aten delinen bu resim üzerine mum eritmek suretiyle çeşitli tılsımlı sözlerle karıştılır. Amaç aktif edeceğimiz varlıkları harekete geçirmek ve komut verebileceğimiz düzeye taşımaktır. Bu sözlerin tekrar sayıları özel kitaplarda yer almaktadır. Ayrıca genel bir söylem değildir ve kişiye özel olarak seçilir. Bu sözlerin ve duaların hangi kulvardan seçileceğini ise ancak seçili hüddamlar işlem sırasından bildirirler. Medyum işlem öncesi söylenecek sözler hakkında çok tutarlı cevaplar veremeyebilir.

Çengelli İğne Büyüsü Etkisi

İşlem çabuk etki etsin istiyorsanız hocanızın talimatlarını birebir uymak zorundasınız. Ayrıca bu konu üzerine en yakınlarınızla bile paylaşım yapmak sizleri çeşitli risklerin içinde atacaktır bunu da aklınızdan çıkarmayınız. Diğer bir çok havas ilmi çalışmalarında olduğu gibi çengelli iğne işleminde de sonuçları ketum bir şekilde karşılamalı ve sabırlı olmalısınız. Asla bir başkasıyla paylaşmayı aklınızdan bile geçirmeyin!

Ayrıca olası bir paylaşım sadece işleme zarar vermekle kalmaz bahsettiğiniz kişiye de hazırlanan aşk tılsımını sıçratabilir. Bir sürü istenmeyen detay ile uğraşmak zorunda kalınmasın istiyorsanız talimatlara uyacak ve sabırla sonucu bekleyeceksiniz.

Bu işlemin herkesçe bilinen en net özelliği çengelli iğne ile yapıldığı için etkinin diğer iğne büyülerine göre daha da keskin olmasıdır. Örneğin buraya tıklayarak diğer ⇒ İğne Büyüsü ⇐ hakkındaki bilgileri de okuyabilirsiniz. Tarihte çok sayıda iğne yapılan büyüler vardır ve her birinin sıralamaları çok farklıdır. Fakat genel olarak firkete büyüsü yani çengelli iğne büyüsü konusunda çok fazla soru aldığımız için bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik. Yukarıdaki kırmızı boyalı alana tıklayarak tüm iğne büyüsü içeriklerine de ulaşabilirsiniz.

Çengelli İğne Büyüsü Bozmak

Firkete büyüsünü bozmak kolaydır. Bu yüzden saklanan muskanın bulunması ve denize atılması yeterli olacaktır. Bu işlemdeki en büyük handikabımız saklanan muska için tabiri caizse unutulan yerler bulmak ihtiyacımızdır. Her evde bu kadar derin ve ulaşılmaz yerler olmayabiliyor. Bunun için bahse konu imkana sahip olmayan kişiler adına hocamız dergahta bir saklama odası bulundurmaktadır. Bu husus yine bilahare müzakere edilecek kişisel bir duruma dayanır. İğne büyüsü ve diğer tüm uygulamalar için dilediğiniz zaman telefon ile hocamız erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir