Cazibe Büyüsü Kimlere Yapılır

Cazibe Büyüsü Kimlere Yapılır

Cazibe büyüleri hakkında tarihteki notlara bakacak olursanız eski dönemlerde yaşamış kadın kahinlerin tamamiyle kendileri için uyguladıkları yöntemleri bulacaksınız. Bu işlemleri kendilerinin birebir cümleleriyle açıkladıkları durumları da yine kutsal ve kadim büyü kitaplarında vardır. Zamanla çok tehlikeli maddeleri kullanmak zorunda kalmaları ve bilahare sürekli meditatif bir yaşam tarzı sürmeleri onlara bu cazibe büyüleri konusunda büyük bir imkan sağlamıştı. Daha doğru bir anlamda zorunda bırakmıştı. Genç yaşta güzelliğini ve alımlı duruşunu kaybetmiş birçok kadına daha sonraki yüzyıllarda bir kapı açacak olmasını henüz bilmiyorlardı.

Daha sonra bu cazibe büyüsü yazıları papazların eline geçti. Ve tabi daha sonrasında gizli ilimler hazinesine hakim olmaya çalışan çok sayıda insanın da. Bu dakikadan sonra gerek kadın gerekse de erkek etrafından sürekli olarak talep görmek ve olumlu etkiler almak adına bu işlemi uygulatmaya başladı. Elbette bazen bu işlemden zarar gören istediği gibi sonuçlar alamayan insanlarda oldu. Ancak ne hikmetse her türlü koşulda denemeye değer bir durum yaşandı. Cazibe büyüsü yaptıran kişilerin artık neredeyse kendilerin zaman ayırmasına bile gerek kalmıyordu. Bu yüzden günümüze kadar uzanan bir maceraya sahip oldu.

Cazibe Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapmadan önce bilinmesi gereken şey işlemden sonra hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağıdır. Cazibe işlemlerine yön vermek için öncelikle iyi bir medyum bulunmalı ve o kişinin ışığında yol kat edilmelidir. Bir kadın eğer ki gerçekten çekici olmak, etrafınca kabul ve talep gören bir kadın olmak istiyorsa bu işlem tam ona göredir. Zira kadınlar uzun yıllar yalnız kaldıklarında psikolojik olarak da kötü etkilenirler. Birçok depresif ilaç kullanan bu şekilde sahte mutluluklarla kendine bir yol çizmeye çalışan çok sayıda kadın vardır. Bu işlem bugüne kadar binlercesini bu durumdan kurtarmıştır.

Cazibe büyüleri hakkinda detaylar

Yapılışı için bir takım özel malzemeler nezninde medyum hocayı ziyaret etmek ve 3 günlük bir işlem için mental açıdan hazır hale gelmek gerekir. Ayrıca bu işlem için medyum hoca ile buluşmaya da gerek yoktur. Uzaktan da bu işlem gerçekleşebilir. Bunun en büyük sebebi ritüelin büyük bir kısmını kişinin kendisinin uygulayacak olmasıdır.

Cazibe Büyüsünün bir diğer az bilinen kısmı ise erkekler içinde yapılabiliyor olmasıdır. Pek çok medyum kişinin bu işlemi genel olarak kadınların talep etmesi üzerine erkeklerden bahsetmediğini görürsünüz. Fakat erkeklerin de etrafından ilgi görmek ve kabul edilmek istediği bir gerçektir. Kadınlar tarafından her zaman çekici ve cazibeli bir görünüme daha doğrusu enerjiye sahip olmakta yine bu işlem ile bir miktar mümkün olabilmektedir. Hayattaki tüm akışı %100 değiştirecek bir durumdan söz etmiyoruz. Bu yüzden de bir miktar diyoruz. İnsanlar tüm benliklerini bu ilimden gelecek durumlara bağlamak yerine sosyal hayatlarında başarıyı yakalamak üzerine uğraşmayı tercih etmelidirler. Cazibe büyüsü ya da diğer bir çok işlem seçilen bu yolda yalnızca bir miktar yardımcı olacaktır.

Etkileri gözle görülür seviyedir. Bugüne kadar bu işlemden memnun kalmayan insan sayısı oldukça azdır. Cazibe büyüsü yapılan kadın ya da erkek büyük bir özgüven patlaması yaşar. Bu çevresinde sivrilmesini ve işlerinde başarılı bir duruma gelmesini sağlar. Bu durum yaşanınca dolayısıyla para da akabinde gelir. Varlıklı ve çekici bir insan olmayı da herkes ister. Bu işlemdeki kritik ve önemli bir ayrıntı ise kişilerin 30-70 yaş aralığında olmasıdır. Bu yaş aralığında yani gençlikten kalma dürtüleri artık kaybolmuş, kişiliği oturmuş insanların bu işlemi talep etmesi daha yerinde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir