Çay Büyüsü

Çayların üzerine okunan tılsımların kişiye periyodik aralıklarla içirilmesi suretiyle yapılan işleme çay büyüsü denir. Halk arasında yoğun olarak ismini “aşk çayı büyüsü” olarak duyabilirsiniz. Kısa süre içinde bir kişinin kalbinde giden yolu keşfetmenin ve oraya kendi adınızı yazmanın en etkili yöntemi olarak aktarılabilir. Çay büyüsü yapılan kişi 14 günlük bir süreç sonunda bir bağlanma etkisi altında girecek ve çayı içtikçe karakterine işleyeceğiniz yeni durumunu da gösterecektir. Bu süreç boyunca iyi ve geniş bir gözlem gerekir. Bu nedenle kişinin her zaman bu çayı ikram ettiği kişiye yakın olması ve onu birinci elden takip etmesi gerekir. Her gün aynı saatlerde içilmesi gerektiği içinde önceden bir hazırlık yapılması gerekebilir.

Çay Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Bir medyum aracılığıyla özel işlenmiş çaylardan oluşan bir karışım hazırlamak gerekir. Aslında günlük olarak tüketilen çay görünümünde ancak içerisinde yoğun tılsım etkileri barındıran bu karışımı düzenli olarak evde demleyip etki altına almak istediğiniz kişiye ikram etmelisiniz. Düzenli olarak ilk 7 gün tüketildikten sonra ikinci 7 günlük süreçte etkileri net olarak görebilirsiniz. Çay büyüsü hızlı tesir eden aşk büyüleri olarak da adından söz ettirir. Etkilerini bir çok insan test etme şansına sahip olamadığı için hak ettiği değeri aslında havas ilmi içinde görememiştir. Bu etkileri görebilmek adına sahip olunması gereken durum ise kişiye olabilecek olan yakınlıktır. Ancak temas etme özgürlüğü olan ve aşık olduğu kişiye bir çay ikram edecek kadar yakınlaşabilen kişiler bu işlemi sürdürebilir kılacağı için herkese uygun olmaz.

Çay Büyüsü Nasıl Etkilere Sahiptir

Çay Büyüsü Etkileri Nasıl Görünür

Kişi bu demlenmiş çaydan içmeye başladıkça günden güne karakteristik olarak değişimler gösterir. Bunların başında da ilgisinde artış, evine karşı daha ilgili tutumun oluşması ve güler yüzlü bir imaja bürünmesi gösterilebilir. Bu çayın 14 gün boyunca kesintisiz olacak içilebileceği bir ortamın önceden ayarlanması gerekeceği için etkilerin görülmesi de işlemin kesintisiz ilerlemesi ile çok büyük bağı vardır. Tam etki için bir gün bile ara vermemek gerekecektir.

Bu karışımın içinde bazen bu süreç içerisinde katılması gereken ekstra malzemelerden de söz edilebilir. Bunun kararını bakımlar yaparak ortaya çıkaracağı sonuçlar itibariyle medyum hoca verecektir. Ancak kısa süreli etki bekleyenler için bu karışımlardan daha çok bahsedilse de durumda bir haftalık süreç sonunda bir değişik olmayan kişiler içinde söz konusu edilir.

Çay Büyüsü Sonuçları

İşlem son bulduktan sonra uzun bir süre etkisinin devam edeceği bir durum yaratılmış olur. Bu işlemi genel olarak eşine ya da nişanlısına ya da sevgilisine yaptıran kişilerin başarılı oldukları denenmiş ve görülmüştür. Sizin de buna benzer bir talebiniz var ise ancak nasıl hareket edeceğinizi tam olarak bilemiyorsanız dilediğiniz zaman hocamıza danışabilirsiniz. Etkili aşk büyüleri içinde bir seçim yapmak suretiyle sizinde benzer sonuçları almanız elbette mümkün olacaktır.

“Çay Büyüsü” için 6 yorum

 1. hocam 5 ay önce bilmeden aldıgım bir din sembolü bilekliği almam sonucu başımın içinde ifrit yerleşti. Başıma derken yani beynime. kurtarın napılması gerekiyorsa.

  1. Bu nasıl mümkün olabilir bilemiyorum ama özel olarak whatsapp ile bir görüşelim. Bana mesaj gönderin müsait olunca dönüş yapacağım.

 2. Selam aleyküm hocam. Yıllardır kafamın içinde dönen bazı mevzular var hocam ve psikiyatrik ilaçlar almadan ne kadar yorgun olsamda uyuyamiyorum. Üniversitede bir kız mevzusuyla başladi. Daha sonra bazı olaylar yaşamaya başladım bu konuyla ilgili ama olaylara dahil olan kişiler biz senle öyle şeyler yaşamadık da konuşmadık da diyor. Bu konuda yemin bile ediyorlar. Kafamda çip olduğunu düşünmeye başladım ve kizin da mit ajanı olduğunu düşünmeye basladim. Yakın sevdiğim güvendiğim insanlar yemin ediyorlar öyle şeyler konuşmadık diyorlar ama hepsini gerçekçi ve mantiğa yatkın bir şekilde hatırlıyorum. ACABA VESVESELERE Mİ MARUZ KALİYORUM HOCAM ve acaba o kiz bana büyü mü yaptırdı. Sürekli dalginim ve bunları düşünmeden edemiyorum. Hatırladığım şeyler de oldukça gerçek geliyor bana.

  1. Bana biraz kafan karışmış gibi geliyor. Fakat bu sanrılar seni psikotik bir duruma sokar. Bu yüzden bir doktordan yardım alıyormuşsun zaten devam etmeni tavsiye ederim. Bu sanrıların sonu kötü olabilir benim senin için yapabileceğim bir şey yok gibi görünüyor.

 3. Paket içinde kokuşmuş halde bi de içine pislik konarak evimize büyü yapıldı hocam. 2 tane medyum işi çözemedi. Bana yardımcı olabilseniz sorunlarımız çok. Ailede hiç huzur yok. Ekonomik olarak da sıkıntıdayız. Yarın aramak istiyorum sizi hocam

  1. Tabi dilediğin zaman arayabilirsin. Elimizden geleni yapmaya çalışırız.
   Cevap biraz geç yazıldı kusura bakma, oldukça yoğun günlerden geçiyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir