Büyüden Korunmanın Yolları

Büyüden Korunmanın Yolları

Birçok insanın bize bugün kadar en çok sordukları soruların başında gelir. Büyüden nasıl korunabilirim ya da büyüden korunmanın en bilinen yolları nelerdir.. Bu yazımızda bizlerde gerçek anlamda büyülerin bizlere etkileri ve kötü amaçla yapılan bu işlemlere karşı nasıl dirayet olabileceğimizi sizlere aktaracağız…

Birçok kaynaktan da bileceğiniz üzere büyülerden korunmanın en etkili yolu sirke kullanımıdır. Bu konuda uzunca bir yazımızı sizlerle daha önce paylaşmıştık. Dilerseniz bu yazımızın üzerine tıklayarak bu konu hakkındaki geniş bilgileri okuyabilirsiniz. Lütfen tıklayın→ “Sirke ile büyü bozmak

Aslında hem büyüleri bozmak hem de onların yıkıcı etkilerinden korunmak üzerine çok geniş bilgilere yer verdik. Mutlaka okuyun ve bu konuda uygulamaları da yapma şansını kendinize mutlaka yaratın…

Bir diğer unsur ise hadis ve duaların telkinleriyle büyülere karşı koymanın mümkün olduğu durumlardır. Öncelikle bu konuda hakkında en çok bilinen şeylerin birincisi sadaka vermek ikinci ise sürekli olarak zikir çekmektir. Böylece rahmani melekleri mütemadiyen etrafımızda tutacağımız için zarar görme ve bir takım büyü unsuru kötü enerjilerden etkilenme ihtimalimiz olmayacaktır. “Min külli ma keriallah” duasını 70 kez okumanın da yine bilinir bilinmez tüm farklı boyutlarda oluşan etkilerden bizleri koruyacaktır.

  • Ruhani hastalıkların en çok karşılan durumlar olarak bilinmesi gerekir. Büyülerin bazen insanları çıldırtan ve tüm aile düzenin bozan etkileri olabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda doktorların kar etmediği ve ne yaparsanız yapın eski sağlığına kişiyi kavuşturamadığınızı görebilirsiniz. Çaresizliğin en dibi gibi duruma gelindiğinde işte o zaman yapılacak daha doğru denenecek bir kaç yöntem daha vardır. Bunların da başında “Felak” ve “Nas” sürelerinin 21 tekrarlı 3 geceye bölünerek okunmasıdır. Okunacak sayı ebced hesabına göre medyum hocalar tarafından hesaplanabilir. Ancak birçok dua kitabından bu sayım ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Eğer dualarla iyi büyülere karşı koruma oluşturmak istiyorsanız yine Ayet’el Kürsiyi bir koca suya bir kağıdın üzerine yazarak atabilirsiniz. Bu suyu üç gün boyunca büyüden şüphelendiğiniz kişiye içirmeli ve son gün kalanı ile gusül suyu karıştırılıp abdest aldırabilirsiniz. Bu da yine bilinen etkili büyü bozma ve büyüye karşı koruma oluşturan davranışlardandır.

Büyüden korunma sanatı

4 Felak ve 4 Ayet’el kursinin tuza okunup kişiye az bir miktar su ile karıştırılıp verilmesi gerekebilir. Bu tuz içilmeyecektir. Ağızda bekletilecek ve yangı hissedilene kadar ağızda erimesi ve durması sağlanacaktır. Bunların ışığında daha sonra tükürülecektir. Bir miktar ayrılmış olan kısmı ise tüm vücuduna sürülecek ve şüphe edilen durumdan kurtulmak için niyazlar sesli olarak telafuz edilecektir.

Estağfirullah kelimesini her ne kadar çok farklı anlamlarda kullanıyor olsak da büyülere karşı koymak adına bu işlemleri ya da buna benzer farklı rutinleri uygularken her sabah kalkıldığında takribi 41 kez söylenmesi uygun olur. Bu sizin ve işlem yaptığınız kişinin ruhani olarak arınmasını sağlayacak ve uygulayacağınız tüm ritüellere uygun hale gelmenizi sağlayacaktır. Bu çalışmaların en başında mental olarak hazır hissetmek çok önemlidir. Bu da en büyük yardımcı ve bir anlamda sihirli kelimemizdir.

Büyüden kaygı duyduğunuz ilk zamanlarda genelde işlem yapmak için cuma gününü beklemek gerekir. En hayırlı günde ve saatte tüm meleklerin yer yüzüne en büyük yardımları getirdiği saatler bu işlemler için tercih edilir. En çok da seher vakti bu işlemler için uygundur. Verilecek duaların pek çoğu bu saate denk geleceği için bir amaca hizmet etmek istiyorsanız ona göre uyku ve iş düzenini kurmuş olmanız gerekir. Okunacak duaların pek çoğunda dakikaların bile önemi büyüktür. Bu yüzden de öncesinde nasıl bir davranış sergileyecekseniz ona uygun olarak hazırlık süreci geçirmek daha uygun olur.

Rahmani ve şeytani olarak ayrılan büyülerden korunmak için haddinden fazla sayıda yöntem mevcuttur. Ancak bu yöntemlerde en dikkat çeken konu kişiye özel olarak hazırlanıyor olması ve işlem zamanlamalarıdır. Bu nedenle eğer ki birinden yardım alabilecek bir durumunuz yok ise o halde iyice araştırarak uygulamaya gayret gösterin. Eğer bir hocaya danışabilecek ve görüşebilecek durum mevcut ise o zaman bu işlem için mutlaka profesyonel destek alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir