Büyüden Etki Görmek İçin Geçmesi Gereken Zaman

Bir işlemin etki süresi için söylenecek en normal şey geçmesi gereken zaman zarfının tamamlanmasıdır. Bu süreç tamamlanmadan sürekli bir beklenti içinde olmak son derece yanlış olur.

Yani sizlerin herhangi bir bağlama büyüsü hususunda işlem gerçekleştirmeniz, işlemin gidişatında yaşanacak bir çok konu ile özdeşleşir. Yaşanabilecek aksilikler, olası problemlerin karşımıza çıkması, kişinin büyü direncinin yüksek olması, enerjilere karşı koyma potansiyelinin çok dirayetli görünmesi gibi olasılıklar ve akımlar neticeyi uzatabilir. Tabi bu durum olumsuz koşulların algısını yönetir. Bir insan bu saydığımız ihtimaller içinde lehimize olabilecek azınlıklarda gösterebilir. Çok kısa sürelerde netice aldım diyenlerin yaşadığı durum tam olarak budur.

Sizler bir tılsım yazmayı planladığınızda bu işlemin sonucunu göremezsiniz. Bu bir fal çeşidi ya da bir tahmin üzerine kurulabilecek olgu değildir. Günümüzde falcıların bu kadar öne çıkmasının en büyük nedeni, yaptıkları binlerce tahminden bir kaçının tutmasından başka bir şey değildir. Bu şuna benzer; Sürekli bahis oynayanın birinin ara sıra kazanmasıdır. Ancak gerçek böyle değildir. Yani bir insan hayatı üzerine yapacağınız tüm kurguların öncesini ve sonrasını tahminler üzerinden gerçekleştiremezsiniz. Bu yüzden bir çelişki oluşmuş gibi düşünebilirsiniz. Yani “Madem ki tahmin üzerine olmuyor büyüden ne bekleyebiliriz? Sonunu göremiyorsak nasıl başarılı olabileceğiz?” Bu gibi soruları çokça aldık ve alıyoruz. Aslında burada iki yüzün üzerinde makalede anlatılmak istenen en temel değer de budur. Sizler en yüksek ihtimal ve olasılık üzerine işlem yaptırırsınız. Büyülerin kesinliği diye bir şey söz konusu olamaz.

Bazı kişilerin medyum kişiler üzerinde yarattıkları kesine çok yakın hissiyatlar olabilir. Bunun için de zaten hoca efendi size kendisi bu olayın gidişatı hakkında bilgi verecektir. Yine de sürelerin uzaması durumunda hemen demoralize olmamak çok önemli bir ayrıntıdır. Ancak insan sabırsız bir varlıktır. Zaten sabrı öğrenmeye başlayan kişilerin hayatlarında değişikliklerin olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun için de derin bir öğreti kalıbına girmek ve yaşam tarzınızda çok ciddi değişiklikler yapmak gerekir. Tabi bu başka bir günün konusu.

Hangi Büyü Ne kadar Zaman Alır

Bu da yine çok sık karşılaştığımız soruların başında geliyor. Ama genel tabu olarak bilinen 3 haftadan 3 aya kadar uzayan süreçlerin içinde gerçekleştiğidir. Fakat bu gerçeklik tekrar söyleme gereği duyuyorum ki ancak uzman medyum hoca tarafından gerçekleştirilirse bu şekilde söylenir. Günümüzde suistimal üzerine kurulu bir sürü hikaye duymak da mümkündür.

Toplumda en sık bilinen yanlışların başında gelen “Papaz büyüsü en zor büyüdür” algısını da yıkmak gerekir. Alimler çok eski dönemlerden beri bilirler ki büyülerin zorluk ya da kolaylık gibi unsurlarını ancak hedefteki kişi belirler. Sizlerin hedef aldığınız durum ne ise süreç ona göre uzar veya kısalır. Tıpkı ciddi hastalıkların basit olanlarından daha çabuk iyilemesi gibi. Doğada her şeyin bir süresi ve kuluçka ihtiyacı vardır. Bunu göze alarak hareket ederseniz daha iyi kararlar verebilme ihtimaliniz yükselecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir