Büyü Yaptırmak İstiyorum Diyenler

Büyü Yaptırmak İstiyorum Diyenler

Bir çok insanın zaman zaman merak edip sorguladığı ve aslı astarını anlatmak yerine medyum hocaların büyük bir kısmının ise ticari meta haline dönüştürdüğü olgu hakkında sizlere bir takım detaylı bilgi aktarımı yapmak istiyoruz. Büyü yaptırmak istiyorum diyenler ya da bu işlem için yakında olmayıp bir başka deyişle uzaktan büyü yaptırmak istiyorum diyenler için son derece faydalı bir yazı olacağı kesin gibi duruyor.

Büyü yaptırmak için öncelikle sizin bu durumu çok istiyor olmanız ya da kendinizi buna mecbur hissetmeniz hiçbir şey ifade etmez. Her çalışmanın gerçekleşmesi için öncelikle belirli olgunlaşması gereken şartlar vardır. Bunların içinde onlarca detayı saymak mümkündür. Ancak bir kaç başlıca örnek ile nelerden bahsettiğimizi anlatmaya çalışalım.

  1. Kişinin yapılacak uygulamalara cevap verebilecek nitelikte bir ruh haline sahip olması. Bu her işlem için değişiklik gösterecektir. Bu sebeple hocanıza mutlaka tam olarak nelerin olması gerektiği konusunda derin sorular yöneltmelisiniz. Yani herkese büyü yapılamaz. Bazı insanlara ne yaparsanız yapın başarılı olamazsınız.
  2. Bir sonuç almak istiyorsanız sürecin çok iyi yönetilmesi gerekiyor. Bunu yapan hocanın da gerçekten zaman içinde bilgi aktarımı yapması ve çok iyi çalışması da şart. Bunun takibini de yine sizler yapacaksınız.
  3. Uzaktan yapılan işlemlerin biraz daha zor olacağını düşünecek olursak istenen bilgilerin ve gösterilmesi gereken azmin ortada olması gerekir. Yüz yüze gelme şansı olmayan insanların durumlarını daha ciddi görmeleri gerekiyor. Güven unsuru hakkında daha önce yazdığımız yazılara göz atmanızı bu noktada tavsiye ederiz.

Bir çok farklı örnekte sayılabilir ama başlıca detaylar bu şekilde aktarılabilir. Bir insanı büyü ile bağlamanın her zaman yanlış olduğunu aktardık. Genel olarak bilindiği gibi dinde haram olan ancak kötü eylemleri kapsayan bir ifade ortaya koymaktadır. Ancak internet dilinde ve bakacak olursanız bizim de tüm makalelerimiz, işlemin içeriğine binayen yazılmış büyü başlıkları ile dolu. Bu durumun sebebi halkımız rahmani de olsa şeytani de olsa tüm ritüelleri bu kelime ile arıyor olmasıdır. Yoksa içeriklere bakıldığı takdirde bu işlemlerin ne olduğunu ya da ne olmadığını gayet iyi anlatılmış olarak bulabilirsiniz. Gerçek bilginin halka düzgün yansıması için bir anahtar kelime olarak kullanmaktayız.

Fakat bu kadar kötü eylemleri yapmak yerine daha ılımlı ve sevap niteliği taşıyan muskalar ve tılsımlar hazırlamak çok daha mantıklıdır. Bağlama duaları ile çok kişinin kalbine aşk ve bağlılık duyguları aşılanabilir. Tabi bunları da yapabilmek için yine doğru medyumlara gidilmesi gerekiyor. En çok aranan kelimelerin başında aşk büyüsü geliyor. Buradan örneklendirme yapmak gerekirse bu işlemin şeytani tarafı da var tılsım tarafı da. Hanginizi seçeceğiniz size de kalmıyor çalışma yapmayı düşündüğünüz hocalara kalıyor. Sizi kandırma ihtimali de kısa sürede başarı elde etmek için cinlerle çalışma yapmış olabileceği de. Toplumda genelde işlemlerin hemen ortaya çıkması ve bir kaç gün içinde hayatlarının değişmesine yönelik eğitim ve arzu çok sayıda. Turan hocamız her zaman bunun aksini savunuyor ve buna da devam edecek. “Bir şey ne kadar çabuk olursa o kadar çabuk bozulur” ilkesini benimsediği için sindire sindire ve bu işlemleri yapacak olan ve  şeytani olarak yaptırmak istiyorum diyen güruha bulaşmadan; Eğer gerçekten imkanı varsa bu durumun peşinden koşulmasından yana. Fakat günümüzde para karşılığı her işe girildiği için ne kadar uyuluyor bu bakış açısına orası tabi ki biraz şüpheli.

Zaten şahsi internet sitesinde de bakacak olursanız yorumların içinde işlemlerini kabul etmedikleri insanları da bulabilirsiniz. Gözleri kararmış ve sevgisinin yerini nefret almış kişilerin isteklerini kabul etmediği takdirde ne gibi olumsuz yorumlar alıyorlar görüyorsunuz. Gerçek olmayan bir çok şeyi yazıp karalama kampanyası yapan insanları da ifşa olmaları adına bilerek ve isteyerek sitemizde yayınlıyor kendisi. Bunu hiçbir hoca yapmıyor ve sadece övgü dolu sözlere yer veriyorlar. Bunun amacını da yine anlayacağınız gibi ticari olarak bakmalarına veriyoruz. Fakat insanoğlu ciğ süt emmiş bir varlıktır. Kendi arzuları ve istekleri kabul edilmediğinde gözünü hırs ve azgınlık bürüyebilir. Bu gibi insanlardan Allah hepimizi korun diyoruz.

Özetle bir kişiyi büyü ile bağlamak ya da kendinize aşık etmek bize kalırsa doğru değil. Bunun yerine çok daha kabul gören ve kişiyi vicdanı sorumluluğa itmeyecek çok sayıda metot vardır. Tabi ki bu durum belirttiğimiz gibi kişinin ve durumun uygunluğu ile çok yakından ilgilidir. Bu durumların da ne gibi ince detaylar içerdiğini hocamızın kendisine whatsapp yolu ile ulaşarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir