Bulgur Büyüsü

Bulgur Büyüsü

Bulgurun havas ilminde en sık kullanıldığı bölüm ayırma işlemleridir. İki insan arasındaki aşkı bitirn, onları sahip oldukları mutluluktan alıkoyan ve bir daha birlikte olmalarına mani olan tüm çalışmaların içinde bulgur büyüsü izlerini arayabilirsiniz.

Standart bir tılsım hazırlama aşamasında bu denli spesifik malzemelerin kullanımına rastlamak zordur. Lakin bazı usuller bizlere bulgur büyüsü yapmak gibi ekstra işlemleri üstlenmek vazifesini verir. Bu tarz işlemlerin her ne kadar şeytani yönlerini saymak daha mümkün olsa da bazı haklı gerekçeler nezdinde işlemleri medyumların kabul ettiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Peki bu işlemi kimler yapar yani bulgur büyüsü nasıl yapılır ve kim tarafından nasıl hazırlanır bu konu hakkında sizinle paylaşmak istediğimiz birkaç detay var…

21 adet iri bulgur tanesini ayırmak suretiyle ilk hamlemizi işlem içinde yapmış oluruz. Akabinde ise her gece bir adet bulgur tanesine okunacak özel duaların hazırlanması gelir. Bu sıra kişilerin durumlarına göre değişkenlik gösterecektir. Ayrılan her bir taneyi birkaç gün boyunca karanlık bir odada özel bir karışımın içinde hapsederek bekletmek de bazen gerekebilir. Bu ilgili hüddamın çağrılması sürecini oluşturacaktır. Ayrıca okumaların sırası ve kudreti çok önemli olacağından hangi duaların içinden seçileceğine yine işlemi planlayan medyum hoca karar verecektir.

İşlemin kusursuz bir şekilde sonlanması için bir kişiye daha ihtiyaç vardır. Yani bu eylem sırasında bir kişinin medyum hocaya yardım etmesi gerekir. Ayrılmasını istediğiniz çifti gözlemleyebilmek de hem çok önemli olacaktır hem de bir anlamda gereklidir. Bu işlemin gidişatına yön vermek adına büyük fikirler veren çok yardımcı bir hareket olur. Bu şekilde 21 gün boyunca uygulanan işlemlerin içerisinde genel olarak çiftler arasında nifak sokmak, hüddam ilminden yardım almak koşuluyla çiftleri rüyalarında dahi huzursuz ederek sürekli rahatsız etmek yer alır. Bunun yanı sıra hem ruhsal hem de bedensel olarak yorgun ve bitkin düşen kişilerin kelimenin tam anlamıyla birbirlerine ayıracakları ne zamanları ne de hisleri kalmayacaktır. Bu şekilde bir anlamda kendi sonlarına hazırlamalarına olanak sağlanmış olur. Bulgur büyüsünün “aile dağıtan büyü” olarak addedilmesinin de altında bu kadar ağır ve güçlü tesirleri çok kısa süreler içinde göstermesi yatar. Bu yüzden gerçekten ayırma büyüsü denince özellikle Anadolu’da akla önce bu işlem gelir.

Baklagiller ile yapılan büyüler şeklinde daha önce sizlere yazı paylaşmıştık. Fakat orada dikkat edecek olursanız bulgur büyüsünden bahsetmedik. Birçok malzeme farklı sebeplerle birlikte zaman zaman işlemler içerisinde kendisine yer bulur. Fakat bulgur gerçekten aşkı söndürmek adına havas dualarıyla birleştiğinde çok büyük bir kin taşıyıcı, nefret bulaştırıcı etkilere sahip bir tılsıma dönüşür. Bu yüzden bu işlemi yapan da yaptıran da çok dikkatli olmak zorundadır. Özellikle medyum hocaya yardımcı olması gerektiğini söylediğimiz kişinin verilen talimatlara ve dualara sonsuz riayet etmesi ve gerekmedikçe ekstra hiç bir söyleme girmemesi gerekir. Hiç kimseye bu işlemden bahsetmediği gibi gün içinde kendisi bile unutacaktır. Son derece gizli kalması gerektiğini de belirtmekte fayda görüyoruz.

Bulgur Büyüsünde Sonuçlar Nasıl Olur?

Saydığımız gibi çiftlerin evli ya da bekar olması fark etmeksizin ayrılmalarına sebep olacaktır. Bulgur büyüsü yaptıran insanların durumlarının doğru olup olmaması etik olarak tartışma konusu olabilir. Ziyadesiyle bu konuda herkesin bir fikri vardır. Ancak bazı insanların hayatlarında yaşadıkları acıları ve bunun beraberinde intikam duygularının perçinlendiğini biliyoruz. Ayrıca koşullar ne olursa olsun tamamen yetişkin bir insanın özgür iradesiyle verdiği bir karar olarak karşımıza çıktığı için bizlerin çok fazla fikir yürütme gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu yüzden de talepler doğrultusunda hareket edilir. Sadece sebepleri ve sonuçları hakkında açıkça bilgi verilir bir anlamda bu büyüyü talep eden kişinin ağzından bir teminat duyulur. Çünkü bulgur büyüsü sonuçları itibariyle pişmanlığa yer bırakmayan, geri dönüşü olmayan bir ayırma büyüsüdür.

“Bulgur Büyüsü” için 8 yorum

 1. merhabalar üvey annem ile aynı evde yaşıyoruz ve bazamın içinde bir avuç olacak şekilde poşete sarılı bulgur gördüm.. Geceleri uyuyamıyor yataktan sıçrayarak uyanmalarım oluyor.. Kendimi yalnız ve mutsuz hissediyorum.. Nişanlıyım ve çok mutluyuz.. Bu bulguru onun koyduğundan eminim. Benimle anlaşır gibi görünür ama içten içe bana karşı kıskançlık duyguları hat safhada.. İlişkimde bir problem yok aksine hala çok mutluyuz ama bu bulgur olayı bizi etkiler mi? Bulguru yani büyü olduğunu düşündüğüm şeyi bulmam onun tesirini yok etmez mi? Bana ne yapmam konusunda yol gösterir misiniz? Size whatsapptan yazdım hala görmediniz.. Teşekkürler..

  1. Whatsapp hattım çok yoğun oluyor sırası gelen ile görüşme yapıyorum. İnsanı eli boş göndermemek için de bekletiyorum. Çok fazla insan müracaat ediyor çünkü. Senin durumuna gelince bulgurun fotoğrafını bana gönder. Sonra da sana dönmemi bekle lütfen.

 2. Kışlıkları çıkarırken, bazamizin köşesinde dik bir şekilde duran plastik bir şişe içerisinde bir miktar bulgur bulduk.Evliyim bir bebeğimiz var ve mutluyuz.Ne ve niçin konulduğunu bilemiyoruz, akan suya bıraksak büyü ise çözülür mü acaba hocam.illa olumsuz bir şey için mi konulmuştur..

  1. Neden olduğunu bu şekilde bilemeyiz fakat bana nerede bulduğunuzu ve ne kadar bulduğunuzu bir resim olarak whatsapp ile gönderin müsait olunca yorumlamaya çalışayım sizin için. Allah’a emanet olunuz.

 3. Yatak odasinda gardurobun arkasinda bayan corabinin icine 1 avuc kadar bulgur konulmus ve agzi dugumlenmis bu ne olabilir

  1. Bulgur büyüsü olabiir eğer bu yönde bir şüpheniz varsa bana whatsapp ile fotoğrafını gönderin lütfen.

 4. Evimizde bulgur büyüsü yapılmıştı. Turan hoca büyünün yerini bakım yaparak buldu. Allah ondan razı olsun… Uzun süredir çektiklerimiz bitti şükürler olsun

  1. Sizin sıkıntılarınız yalnızca bulgur büyüsünden değildi. Bunu biliyorsun. Bir çok sorun vardı ama artık her şeyi geride bıraktık. Allah’ın izniyle canınızı sıkmayın, yaşantınıza bakın ve ibadetlerinizi eksik etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir