Bozuk Para Büyüsünün Gizli Etkileri

Bozuk Para Büyüsünün Gizli Etkileri

Paraya olan ihtiyaç günümüz koşullarında oldukça arttı bunu zaten hepimiz biliyoruz. Fakat çok basit yöntemler denemekle birlikte büyük paralara sahip olmuş birtakım insanlar var. Bu insanların havas ilminden faydalanıp kendilerinin geliştirdiği bir de tarihte denenmiş işlemleri üzerine koyarak elde ettiği yöntemlerden birisi de bozuk para büyüsüdür. Ama bu büyü nasıl yapılır ve bozuk para büyüsü yaparak gerçekten olumlu bir sonuç almak mümkün müdür. Bu konu hakkında son zamanlarda çok fazla soru geliyor. Bunların genel bir cevabı niteliğinde ve denemeye değer gören dostlarımız içinde bir rehberlik amacıyla paylaşım yapmak istedik. Sizlerinde paraya ihtiyacınız var ise denemekten bir şey kaybetmeyeceğiniz kesindir.

Bu İşlemin Yapılış Amacına Bakalım:

Bozuk para büyüsü ile birlikte uygulanan bir çok ritüelin çok eski zamanlara dayandığı kadim kitapların içinde yer alan bir bilgidir. Eskiden bu kadar fazla sıkıntılı insan olmuyordu. Tarih boyunca paranın değeri giderek arttı. Bu nedenle de bu işlemden fayda görenlerin sayısı biraz azalma gösterdi. Nitekim dünyada her şeyi satın alabilen bir maddenin bu kadar kişiye bölünmesi ve talep eden herkesin cebini doldurması zaten mümkün olmayacak bir durumdur. Tıpkı herkesin duasının kabul olmaması gibi. Ama yine de insanlar denemekten bıkmadı. Her fırsatta büyücülere gidip tarih boyunca gelir elde etmek ve bir şekilde bol paraya kavuşmak için bu gibi işlemleri hem talep etti hem de öğrenmeye çalıştı. Öğrenenler de diğer insanlara aktarmak suretiyle günümüze kadar bu işlem süregeldi. Amacı tabi ki de parasızlık çeken kişilerin kendi rızklarını önce Allah’tan sonra da evrenin sonsuz ve yüce sirkülasyonundan talep etmektir.

Bu işleme bazı medyumlar para yaratma meditasyonu ya da para elde etme ritüeli gibi isimler koyuyorlar. Malumunuz günümüzde pek çok kişi artık çeşitli çekim kuvvetlerini kullanarak ve enerjisel birtakım yöntemler eşliğinde bu işlemleri uygulamaya çalışıyor. Ama hiç biri için ücretsiz bir uygulama yok. Bu nedenle de aslında para parayı çekiyor ilkesine dönüyor durumun getirisi.

 • Bozuk para büyüsünü diğer işlemlerden ayıran en önemli özellik çok ciddi bir zenginliğin talep edilmemesidir. Dert ya da sıkıntı yaratan küçük bir meblağnın yaratımı söz konusudur. Örneğin uzun zamandır ödeyemediğiniz bir ev taksidi ya da arabanızda uzun zamandır yaptıramadığınız bir problem ya da buna benzer küçük ama can sıkan bir miktar paranın tedarik edilmesi için yapılır. Bu sıkıntı giderilmesi için bozuk paranın da metazori olarak kullanıldığını da anlamışsınızdır. Amacımız evrendeki kaos teoremini lehimize döndürüp bir miktar kazanç elde etmek olacaktır.

Yani işlemi zengin büyülerinden ayıran bir çok özellik olduğu gibi talep edilen miktarın küçük oluşu da bu farklı özelliklere dahildir.

Bozuk Para Büyüsü Hakkında

Bu işlemi yaptıktan sonra olumlu gelişmeler olması durumunda gerçekten çok şaşırtıcı durumlar yaşayacaksınız. İnsanların gerçekten çok etkilendikleri bu işlem için düştükleri en büyük hata tekrar tekrar denemek istemeleridir. Bu durum sizi zora sokar. Havasta bu işlem her isim için bir kez denenir. Tutar ya da tutmaz ama sadece bir kez yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim bu işlemin nasıl yapıldığı ve gerekli malzemelerin neler olduğu konusuna…

 1. İşlem 10 günlük bir süreci kapsayacak olup tüm ritüelin eksiksiz yerine getirilmesi şart olan bu uygulamaladır.
 2. Malzemeleri birazdan vereceğim ama eksiksiz olması şarttır. Bir miktarını tedarik edip işleme başlayan insnalr oluyor bazen bu da yanlış bir uygulamadır. Hepsini temin edene kadar lütfen bekleyin.
 3. Malzemeler şu şekilde olacaktır.
 4. Mavi keçe
 5. Bir iğne ve iplik (Yorgan iğnesi)
 6. 8 adet gri renkli kokusuz mum
 7. Bir miktar kekik
 8. Eser miktarda bir avuç kadar kömür
 9. 10 adet bozuk para

Aslında malzemeler gördüğünüz gibi tedarik etmesi zor olan şeyler değildir. Ama yine de bazı insanaların yaşadıkları coğrafya neticesinde bunları bulması zor olabilmektedir. Mavi rengin parayı hatırlattığı ve çekim gücünü bu yönde kullandığı bilinir. Keçe bu yüzden bizim bu işlemdeki fonumuz olacaktır. Her haraket bu fon kağıdın üzerinde yapılacaktır.

Bu işlem sırasında herhangi bir korku duymanıza gerek yok. Bu bir büyü değildir. Sıradan bir seramoni gibi görebilirsiniz.

İşlemin Yapılışı

Mavi fonun üzerine kekiği olduğu gibi dökün. Bunları bir kasenin içinde de yapabilirsiniz. Bozuk paraları yanına koyun ve mumları etrafını saracak şekilde yakın. Fark değerlerdeki madeni paraları da sıra ile tüm mumların ışığında ve ısısında bir miktar beklettikten sonra kasenin içinde bırakın. Sonra da her defasında sihirli ve tılsımlı olarak bilinen şu sözleri yüksek sesle söyleyin: “Parayı yöneten efendi! Sana sesleniyorum. Evrenin ta derinliklerine kadar uzanan bu ritüelimin bir parçası ol ve sesime ses ver. Talep ettiğim tüm miktarı en kısa zamanda bana ulaştır. Evrenin bu devran döngüsü içinde benim de sesimin karışmasını sağla. Kazancımı arttır.”

Bu tılsımlı sözleri eksiksiz olarak 10 adet bozuk parayı tüm mumların ateşinde döndürüp kaseye bırakırken söylemelisiniz. Son olarak işlem biterken bahsettiğim kömürü işlemin üzerine serpiştirin ve kağıdı dürerek hepsini bir araya getirip bağlayın. Akabinde de karanlık bir odaya 10 gün boyunca hapsolacak şekilde koyun. Bu bir yatak altı olmasın biraz yüksek bir yer olsun. Eğer gerçekten şansınız yaver gider ve bu uygulamayı eksiksiz olarak yaparsanız sizin de cebinizin para dolmaması için hiç bir sebep yok. Ama tüm bunlardan önce her zaman rızkınızı Allah’tan isteyin bu uygulamaların her biri aracı niteliğindedir. Sizlerin kendi dualarınıza mani ya da eşdeğer de asla olamaz.

“Bozuk Para Büyüsünün Gizli Etkileri” için 4 yorum

  1. İğne işlemi yaparken orada olması gereken bir malzeme bir anlamda tılsımı düzenleyecektir. Daha detaylı bilgi isterseniz arayabilirsiniz.

 1. Iyi akşamlar hocam Ben evimin her yerinde boyali paralar buluyorum kapiya atıyorum iki üç gün sonra tekrar buluyorum ya halının altında yada gizli yerlerde bana bunun anlamını söyler misiniz üzerimde büyü mu var

  1. Bakım yapmak lazım ama bir büyü olduğunu sanmıyorum. Burada bir mantık hatası var ya da anlatım eksik. Özel olarak Whatsapp ile ara beni, detaylandıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir