Birini Delirtme Büyüsü Nasıl Yapılır

Birini Delirtme Büyüsü Nasıl Yapılır

Delirtme büyüleri kişilerin kısa sürede ortada hiç bir sebep yokken akıl sağlığını kaybetmesi için yapılan işlemlerin genel olarak aldığı isimlere denir. Tıbbi olarak hiç bir karşılık bulunamaz ve kişi için bir teşhis koymanın mümkün olmadığı bir durum yaşanır. Bu gibi durumların getirisi olarak başta kişinin kendisi olmak üzere tüm aile perişan olur ve sıkıntı içinde kalır. Hiçbir şekilde bir çözümün bulanamayacak olması psikolojik olarak da tüm neferlerin üzerine bir kara bulut olarak örtünmesine sebep olur. Delirtme büyüleri sıkıca çalışılıp uygulandığı takdirde çok büyük zararlar veren ve rahmani işlemler yapan hocalar tarafından hiç bir zaman onay almamış bir uygulamadır.

Birini delirtmek için büyü yaptırmak istiyorum” diyen bir insanın zaten akıl sağlığı içinde bulunduğu kötülük yapma arzu ile yerinden oynamış demektir. Kimse için bu denli kötü davranışların içinde girmek doğru olmaz. Bazen toplum içinde, aile içinde ya da çeşitli meclislerin içinde hiç hak etmediğiniz durumları yaşayabilirsiniz. İlişkide, evlilikte gerçekten hakkınızın yendiği ve içinden çıkılamaz bir hırsın tam ortasında tüm benliğinizi bulabilirsiniz. Her ne olursa olsun bu kadar kötü ve şeytani bir hamleyi birileri için planlamanın haklı bir sebebi yine de olamayacaktır. Ancak ne yazık ki isminden de geçtiği gibi delirtme büyüleri toplumda her zaman var olmaya devam edecektir. Her türlü uyarıya ve ihtara rağmen bir yerlerde bu işlemler her zaman yapılmaya devam etmektedir.

Delirtme Büyüleri Nasıl Yapılıyor

Bu işlemler öncelikle İfrit kavminden hizmet alındığı için kişisel malzemelerin bir araya gelmesiyle başlayan bir süreç olarak telaki edilmelidir. Bir adet saç kılı ya da bir fotoğraf şahsi bir kıyafet gibi kişiyi birinci dereceden tanıyan bir malzeme bulunur veya edinilir. Bunun içinde genel olarak birinden yardım almak kesinlikle gerekecektir. Delirtme büyüsü işlem süreleri değişmez. Uğursuz olan 13 rakamı gün sayısı olarak burada karşımıza çıkacaktır. 13 günlük bir ritüel ile bu işlem uygulanır. Bu işlem sonucunda kişinin gireceği etki ve enerji alanı çok daralanacak hiçbir şekilde kişinin bu buhrandan kurtulma şansı kalmayacaktır. Delirtme büyüsü uygulana bir kişi 13’üncü gün itibariye geri dönülemez bir kötü enerji saldırısının tam ortasında kalır ve sapkın davranışlar içinde girer. Bu gark oluşun bir hoca tarafından bozulmaması durumunda kalıcı olacağını da üzülerek belirtmek isteriz.

Delirtme Büyüsü Sonucu

Kişinin bahsettiğimiz gibi davranış değişiklikleri içinde girmesi başta ailesi olmak üzere tüm sosyal çevresi tarafından yadırganır ve anlam verilemez. Bunun akabinde de delirtme büyüsü yapılan kişi için çok büyük ihtimalle doktor arayışı başlar. Fakat daha öncede belirttiğimiz gibi hiç bir doktor gözle görülür bir teşhis koyamayacaktır. Zira bu işlem için fiziksel bir değişim görülmeyecektir çünkü. Bu etkiler kişi ve çevresi için çekilmez bir hal alır ve şeytani işlem vuku bulduğu için gerçekten insanı içten bitiren hisler uyandırır.

Çözüm Yolu Var Mıdır Varsa Nedir?

Bu işlem için kişiyi delirten büyüler, kişiyi deliye vuran büyü ya da kişiyi deli eden büyü çalışmaları gibi isimler verildiğini araştırmalarınız karşılığında görebilirsiniz. Aklı kaçıran büyü, kişinin aklını alan büyü gibi isimler aldığı da yine Anadolu başta olmak üzere çokça karşınıza çıkacaktır. Çözüm yolu öncelikle bir Ledün ilmi uzmanına görünmektir. Şeytani işlemlerin çözümü için havas uzmanları yetersiz kalabilir. Ledün ilmi uzmanı şeytani büyülere hakim ancak bunları büyü bozma işlemleri çerçevesinde ele alan kişilere ulaşmak gerekir. Bu kişilerin yapacağı detaylı bakımlar neticesinde hamleler belirlenir ve eğer kişiyi delirtmek için yapılan büyü geri dönülemez derecede ilerlememiş ise bu panzehir üretilebilir. Karşı ritüeller ile belki her şey eski haline gelebilir. Allah bu gibi durumları yaşayan insanlara yardımcı olsun.

“Birini Delirtme Büyüsü Nasıl Yapılır” için 4 yorum

    1. Konuyu bilmeden bir şey diyemem genel olarak şeytani işlemlerin içinde yer almıyorum. Niyetiniz ve durumunuz çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir