Birine Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri

Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri

Bir insana büyü yapıldığı zaman çok farklı formlarda anlayabileceğimiz durumlar ortaya çıkar. Bu durumların pek çoğu bizlere büyünün kalibresi ve türü hakkında bilgiler verir. Hangi amaçla ve kim tarafından yapıldığını anlamak üzere birtakım bakımlar yapmak elbette mümkündür. Fakat bu bakımların içinde belirli kurallar vardır. Bu yazımda sizlere ne gibi kriterlere dikkat ederek büyüyü tespit etmek gerektiğini ve bir insana yapılan büyüyü anlamak için gereken koşulları aktarmaya çalışacağız.

Burada çok önemli detaylardan birisi ise anne ve baba isimleri alıp insanlara yıldızname bakımı yaptığını ve 10-15 dakikalık periyotların sonunda ise büyüyü tespit ettiğini söyleyen insanların sayısı hayli fazladır. Bu durum insanları aleni kandırmak durumudur. Yıldıznamenin hangi koşullarda bakıldığını, hayatta kaç kez baktırabileceğinizi ve diğer büyü var mı yok mu şeklinde olabilecek bakımları da sizlere sayfamız üzerinden zaman zaman yazılarımızla ulaştırıyoruz. Anne ismi ve doğum tarihi gibi çok yüzeysel bilgiler bizlere birine yapılan büyü hakkında bilgiler vermez. Bunlar çok basit su bakımları ya da duru görü bakımları olarak adlandırdığımız bir anlamda tahmin değeri oluşturan bakımlardır.

Gerçekten yapılmış bir büyünün hatta bir bağlama büyüsünün anlaşılması için yapılacak apayrı işlemlerden bahsetmek gerekir. Ki bu işlemleri ancak ne için şüphe ettiğini bilen ve gerçekten bu ilme gönül ve zaman vermiş insanlar tarafından yapılabilir. Şu anda baktığımızda 15 dakikada bağlama büyüsü işlemlerini bile tespit edip sizi kurtarmak üzere maddi taleplerde bulunan insanlarla karşılaşmanız bile olasılık dahilindedir. Bu konuda dikkatli olun lütfen!

Turan hoca calisma ortami – Telif haklı görsellerimiz

Ücretsiz bakımlar yapan hocaların genelde bu yüzeysel yolları tercih ettiklerini biliyoruz. Rabıta bakımlarıyla olan farkları zaten kullanılan malzemede olduğu için bir nevi ücretsiz fal bakımı gibi düşünebilirsiniz. Aslında ücretten ziyade karşı karşıya gelmeden, uzunca konunun derinliğine inmeden bu şekilde işlemler yaptırmak sizlere sonuç vermemektedir. Bakımların da farklı uygulamalar içerdiğini bilmelisiniz. Her önüne gelen anne adı ve doğum tarihi ile üzerinde büyü var mı yok mu bunu öğrenebilseydi düşünün ki tüm dengeler ne kadar değişirdi?

En büyük toplumsal yanılgı olarak bilmenizi istediğimiz en büyük detay, büyü kim tarafından yapılır diye düşünen insanlar için belirtmek isteriz ki; Büyü eğitim seviyesi oldukça yüksek insanlar tarafından yapılır. Genel de mahalle arasında cahil insanların tercih ettiği olaylar gibi lanse edilse de aslında durum öyle değildir. Genel olarak iş yerinde huzursuzluk, aile için huzursuzluk, aşk ve ilişki durumları yani özel hayat içinde geçimsizlik gibi durumlarda genellikle okumuş yazmış insanların başvurdukları bir yöntemdir. Büyüler yapılmaları ve bozulmaları bakımından son derece farklı işlemler olabilirler. Bu yüzden bakımlar neticesinde tespit edilip sonrasında belirtileri saptanmalı bu büyüyü yaptıran kişiye bir şekilde temas edip durumun ne olduğu konusunda fikir yürütülmelidir.

Büyüyü anlamanın birçok belirtisi vardır. Genellikle kişiyi mutsuz eden, hayatını kötü etkileyen ve şeytani olarak planlanan işlemler olduğu için belirtileri de çarpıcı olabilmektedir. Bu belirtileri sıralamak istersek;

 1. Uykusuzluk, kişinin üzerinde bir ağırlık varmış hissi yaşaması ve depresyon…
 2. İştahsızlık, kabus görme, sosyal ilişkilerinde her zaman huzursuzluk ve yalnızlık hissiyatı,
 3. Beraberliğinin sonlanması ya da sekteye uğraması, aile içi huzurun sona ermesi, eğer evliyseniz eşinizle olan sorunlu dönemlerin başlaması,
 4. Hangi niyetle bir büyüye maruz kaldıysanız o yönde görülmesi muhtemel sancılı süreçler,
 5. Hiçbir doktorun teşhis koyamadığı ve adına psikolojik denen kötü dönemler,
 6. Hangi ilacı alırsanız alın bir türlü sonlanmayan sorunlu mental bunalımlar ve intihara meyil,
 7. Aşırı halsizlik ve travmatik ağrılar, eve ya da iş yerine girmede isteksizlik, cinsel hayatın sonlanması…

Bu saydığımız birkaç maddelik büyü belirtilerinin yanında sayılabilecek onlarca farklı durumda söz konusu olabilir. Bunlar ilk etapta görülebilecek ana başlıklar olarak düşünülebilir. Şeytani oluşturulmuş bir büyünün insan hayatına olabilecek olumsuz etkileri saymakla bitmez. Hatta ölüm büyüleri, sabun büyüleri, mum büyüleri ve kara büyüler listelerinde alimlerin kitapları kişinin hayatını sonlandıracak düzeyde etkilerden bahsetmektedirler. Bu tarz büyülere maruz kalan insanların çok ciddi ve çeşitli acılara gark edildikleri yine bilinen gerçekliklerdendir.

Peki bizler etrafımızda olup biten ve sürekli olarak büyü işlemi yaptırmak isteyen insanların olduğu çevremizde ne gibi önlemler almalıyız? Büyüden korunmanın yolları tam olarak ne olabilir?

Buyu belirtilerini nasıl anlarız

Dilerseniz bu konu hakkında da bir takım bilgiler aktaralım. Büyüden korunmak için öncelikle yapılması gereken çok sayıda ritüel olsa da ana başlıklarıyla sizlere aktaralım.

 1. Öncelikle gusül abdesti almadan gezmemek, yani cünup dolaşmamak,
 2. Zinadan uzak durmak, pis yerlere ve tuvalete destursuz girmemek,
 3. Geceleri duasız yatmamak ve uyunan yerde ekmek vs. yememek,
 4. En az haftada bir kez sirkeli su ile banyo yapmak, sirke ile büyü bozmak konusundaki yazımızı da okuyabilirsiniz buraya tıklayarak  Sirke ile büyü bozmak
 5. Turan hoca veya onun gibi ilim sahibi bir hocaya Arapça zırh anlamına gelen ve toplumda gereken ilgiyi görmeyen, ancak çok ciddi bir koruyucu olan cevşen yazdırmak,
 6. Hamayıl muskalarıyla gerekirse üzerinizdeki kötü ruhların enerjilerini sildirmek veyahut kurşun döktürme seanslarıyla ruhsal arınma,
 7. Eğer namaz kılıyorsanız sizi zaten belirli bir kalkanın koruduğundan emin olabilirsiniz. Ancak ibadet etmiyorsanız bunun yerine çeşitli enerji meditasyonları deneyebilirsiniz. Allah’a sizleri yaklaştıracak bir yol bulmak zorundasınız. Genel olarak müslüman olmayanlar için de birçok yöntem vardır. Bunların içinde çeşitli spiritüalist tavsiyeler ve medite eden uygulamalar vardır. Turan hoca gayri-müslimler içinde bir takım tavsiyelerini isteyenlere özel olarak verebilmektedir.
 8. Evde çıplak gezmemek, tanımadığınız insanların verdiği besinleri yememek ve şüphe etmeniz gereken durumlarda bu kuşkudan kaçmamak, unutmayın taş çok uzaktan gelmez. En yakınlarınızdan bile her zaman bu hamleleri bekliyor halde olmak.

Her ne kadar gönül istemese de yılların deneyimleri bizlere büyü yaptıran insanların yaptıkları kişilere olan en yakın kişiler olduklarını göstermiştir. Bu yüzden son maddede sizlere bu konuya dair bir paylaşım yapmış olduk. Ancak büyüden korunmanın yolları, büyü nasıl bozulur ya da büyü nasıl yapılır tüm sorularınızın elbette yanıtlarını yazılarımızda bulamayabilirsiniz, çünkü konular oldukça derin başlıklar içeren ve herkesin durumuna göre farklılık gösteren geniş çaplı meselelerdir. Bu yüzden de detaylı bilgi için özel olarak randevu alabilir, dergahımızı ziyaret ederek Turan hocamızla görüşebilirsiniz…

“Birine Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri” için 76 yorum

 1. Merhaba hocam ben Mehmet 36 yaşında bekarım doktorlar okb ve pisikotik rahatsızlık diyorlar ama ben yüzlerce ilaç içtim ve iyileşemedim bana Allah rızası için yardımcı olursanız sevinirim bende büyü mü var acaba?

  1. Olabilir çeşitli bakımlar yapmak gerekiyor. Bunun için bana en kısa zamanda ulaşınız. 7 Nisan’a kadar yurt dışındayım. Sonrasında görüşebiliriz.

 2. Merhabalar hocam annem geçenlerde yatağının altında ortaya bir kağıda sarılmış şekilde ortası yuvarlak oyulmuş ve bir tarafına isminin baş harfi diğer tarafınada isminin son harfi yazılı halde bir sabun buldu bu ne manaya geliyor ne niyetle yapılmış yazabilir misiniz lütfen endişelenmemiz gerekiyor mu

  1. Bu kötü bir işlemi andırıyor. Hatta bakımlarla daha net görünmek ile beraber sabun büyüsü ihtimali de yüksek.
   Bana acil olarak ulaşın ki durumunuzu değerlendirmeye çalışalım.

 3. Turan hocama belimde oluşan büyüden kaynaklı ağrılar için gitmiştim. Kendisinden aldığım destek ve yardım benim için çok özel ve anlamlı oldu.
  Sevgilimin eski eşi yüzünden bu büyüye maruz kalmıştık. Zaten birçok hocada aynı şeyi bana söylemişti. Turan hoca sayesinden geçen yaz bu olaydan kurtulduk. Bu platformda güvenilir bir hoca arıyorsanız kendisi ile iletişime geçin ben gerçekten yüz güldüren sonuçlar aldım. Resmen hayatım kurtuldu. SAğ olun hocam…

 4. Selamün aleyküm hocam.
  Yaklasik bundan 20 sene önce sabah uyandiktan sonra ise gitmek icin hazirlandim ve yola ciktim .bu esnada kalbimde ince pir sizi hissettim neolduguna dail hic bir fikrim yoktu.vesveseye kapildigimi zannedip gusül abdesti aldim.ama o kalpteki sizi devam ediyordu.henüz evli degildim ama sevdiyim bir kiz vardi ve ailem karsi cikiyordu.
  Ozamanlarda baya SIKINTILAR cektim.ailemi ikna edemedim.annemle babamla cok tartistik hatta ablalalarimda istemiyordu o kizla evlenmemi .gürültü patirti sonunda ikna ettim ama aradan seneler gecti
  Ve o kalpteki sizi vücudumun heryerini sarip gezen agrilara dönüstü suan hala o agrilarimla savasiyorum.neyapabilirim
  Saygilar

  1. Aleyküm Selam Erol Bey,
   Çok uzun yılları kapsayan bir durumdan bahsetmişsiniz. Bu konuya derinlemesine eğilmek gerekiyor.
   Bunun için de bana ulaşsanız daha doğru bir karar olacaktır. Bir takım özel bilgiler neticesinde bakımlar yapmamız lazım geliyor.
   Bu ağrılar normal değil, mutlaka bakılması gerekiyor. Belki de bir büyü etkisi altındasınız.

 5. Merhaba hocam
  Evlenmeden once odamdaki bazamin altinda yapiskan kaygan birsey surulmustu sirkeyle anca cikarabildim suan evliyim 1 senem miz dolucak bereket bolluk huzurumuz vardi hicbiri kalmadi esimle surekli bi tartisma icerisindeyiz karanliktan korkar oldum isik acik yatiyorum geceleri esim basimda bekliyor uykuda korkuyormusum tartistigimizda esim gozumun icine bakip bu sen degilsin dedi odaya kitledi daha cok dellendim sakinlestikten sonra geldi sarildi iyimisin diye sordu. Bi mutsuzluk var kariyerimi biraktim sosyal hayatim bitti icime kapandim kimseyle bisey paylasmaz oldum evimden cikmaz oldum surekli evde olmak istiyorum esim yanimda olsun istiyorum.bir olay bitince bir olay basliyor bugun evime gittim dusa kabinde kovanin icinde su vardi su oynuyordu bekledim 5 dk izledim kaynimla ara ara gidip baktim su durmuyor kaynim evin icinde dualar okudu ve kovanin icindeki suyu döktü kolidorumada bir bicak atti.evimde kalan kisiler huzursuz oluyor geceleri ayaksesleri duyuyor banyodan sesler duydum bir kere. Esyalarim kayboluyor kumbaram doluydu agzina kadar ortadan kayboldu bardagimin icindeki meyve suyu onumdeydi bir yudum aldim biraktim bi anlik dalginlik oldu bardagim bitmis sekilde sehpanin ustundeydi evde tek kalinca boyle seyler basima geliyor depresyon halleri kendimi assagalik hissediyorum

  1. Gerçekten ruh halinizin kötü olduğu her halinizden belli. Anlattıklarınız konusundaki belirtilerden eminseniz, yani bunu bir ilaç kullanımı ya da psikolojik bir rahatsızlıktan dolayı yaşamıyorsanız konu benim ilgi alanıma giriyor. Fakat birçok test etmem gereken durum var. Bunun içinde bana ulaşmanız gerekmektedir. Geçmiş olsun beni arayın ilgilenmeye çalışayım…

 6. Merhaba Turan Bey

  Ben orta asya’dan kirgizistan’dan yaziyorum, biz (annem, ben, eşim ve çocuklarım) anne annemlerin evinde yasiyoruz.
  3 yil once evimizin bahcesine sabah erken saatlerde 10-15 adet fare oluleri atildi, ondan beri kendi arsama ev yaptim zorluklar icinde. Hala tasinamadim kendi evime daha tam bitmedigi icin. rusya`da iyi bir iste calisiyorum. ama hala sikintilar yasiyorum bir takim terslikler. esim o farelerin buyu yapildigi kanaatinde? buna cvp ve yorum yazarsaniz sevinirim. bulusmam imkansiz sizinle.

  1. Ölü Fare kullanılan çok tehlikeli ve şeytani işlemler mevcut. Ancak tam olarak ne amaç edindiklerini bilemeyiz. Bunun için en azından telefon ile görüşme şansımız olursa yardımcı olmaya çalışırım. Gerçekten zor bir hayat yaşıyorsunuz. Allah’ın izniyle yardımcı olabilirsem ne ala…

 7. Hocam öncelikle selamünaleyküm. Sizlere başımdan geçen bir musibeti anlatmak istiyorum. Yaşım daha çok genç ve ilk kez böyle bir durumla karşı karşıya geldim. Bildiğiniz üzere ramazan ayındayız ve ben dün gece sahurdan sonra bol bol dua edip ayetel kürsi nas felak fatiha ve rabbime ettiğim dualarımdan sonra uyudum. Fakat gece boyunca o kadar çok rahatsız edildim ki gözlerimi kapattığımda bedenimdeki hükmümü kaybediyor ettiğim dualara rağmen defalarca tekrar ediyordu. Sanki karabasan çökmüş gibiydi ama hayır hocam kendimdeydim ve saatlerce bu işkenceye maruz kaldım. Ve bir an öleceğimi hissettim rabbime kelimei şehadet getirip annemin yanında ölmeyi diledim. Kendime tekrar geldiğimde annemin yanına gittim fakat sürekli başımı yastığa koyup dua edip gözlerimi kapatmama rağmen yine ayni seyleri yaşadım ve bu defa evin icinde gülüşmeler yemek yeme sesleri duydum dua edip kendime geldigimde annemi uyandırıp evde birilerinin olduğunu söyledim fakat kimse yoktu tekrar başımı yastıga koydugumda yine kontrolümü kaybettim ayaklarımdan itibaren bir uyusma vardı bedenimi hareket ettiremiyorudum bu defa da bir adam gördüm rüya gibiydi ‘bu hiç hoşuma gitmedi ‘ dedi tarif edilemez bir azap gibiydi hocam tekrar dua edip uyumaya çalıştım ve banyodan su sesleri duydum ama cok siddetli su sesiydi sonra ezan sesi duymaya basladim ve brnde ezana eslik ettim ezanı okudukca daha da cok ruhumu daraltıyodu tekrar kontrolü kazandığımda annemi uyandırdım banyoda biri var su sesi var diye hicbirsey yoktu hocam lütfen yardımcı olun bunca duaya ve bu mübarek aya rağmen niçin bunları yaşadım bir büyü mü var yoksa başka bir durum mu şimdiden teşekkürler Allah hepimize merhamet eylesin.

  1. Gerçekten çok sıkıntılı bir durum gibi görünüyor. Oldukça da uzun yazmışsın ancak sormam gereken bir çok soru doğuyor bu anlattıklarından. Bu yüzden bir an evvel bana mesaj ile ulaş ki bakım yapabilelim. Geçmiş olsun

  1. Birçok belirti var fakat ne büyüsü vardı, nasıl bozuldu, sonuçlar gerçek midir gibi pek çok soruya cevap gerekiyor. Bu yüzden özel görüşme yapabilirsek daha iyi yardımcı olurum.

 8. Merhaba hocam dun abim fal baktimis ve fali bakan kisi sizde buyu var demis biri evinizin onundeki dut agacinin dibinde digeri ise tuvalet ile kuyunun arasinda demis tuvalet ve kuyu nun arasinda 10 15 adim var demis evimizin onumde dut agaci var tuvalet ve kuyuda var ve 10 15 adim var aralarinda bu iki biyu haneye yapilmis ve diger 3 uncu buyu ise abimle bana yapilmis yapilan 3unucu buyu bizim qnnemden baska kimseyi gormememizi SAGliyormus okunmus su icirmisler kimin icirdigini bilmiyorum ve bu buyuler bizim kismetimizi kapatiyormus ve sizin yazdiginiz buyu belortilerinide okudum bir cogu belirti bende var cevap yazarsaniz sevinirin

 9. Bende de çoğu belirti var. Ve sürekli huzursuz mutsuz sinirliyim. Hiç bişey yolunda değil. Sürekli uyanıyorum uyku düzenim çok bozuk. Ne yapmalıyım. Önceden sürekli ibadet ederdim ama artık hiç.. yardımcı olun..

  1. Özel bir bakım ile durumu değerlendirmek gerekiyor. Bana telefon ile ulaşırsanız daha kolay iletişim kurabiliriz.

 10. Merhaba hocam ucretlimi ucretsizmi baktiginizi bilmiyorum. Benim 7 yaşında kardeşim var ve onda buyuden gelen musallat olmuş durumda burda çok anlatmak istemiyorum numaranizi alip mesaj olarak yazabilirmiyim

 11. Merhaba turan hocam yazima baslamadan önce büyü nasil bozulur arastirmasi aklima geldi googleden sizin yaziniza ulaştim bir çok kişi yaşadiklarini anlatmiş benimde karşilaştiğim bir mevzu oldu.
  Bundan 1.5 veya 2 yil kadar önce evimdeki klimayi temizlemeye karar verdim başladim klimayi sökmeye klimayi söktüm dağittim neyse hocam klimayi yikadim temizledim ancak temizlarken hani sizlerde bilirsiniz klimanin borusunun gecmesi icin duvarda delik olur tamda klimanin borusunun o deligin icinde kalacak kisminda klimayi temizlerken donuk beyazimsi yağ olduğunu farkettim tabiki kirlenmiş tozlanmişti aklima domuz yağimidir diye düşünce geldi yaği inceledim ve hayvan kokusu geliyordu aile fertlerine söyledim anneme dehal hocaya baktiralim dedi büyü yapilmiş olabilir dendi ve ben bir türlü birine güvenipte gidemedim ve borudaki yagi bir kabin icine koydum bir hocaya gosteririm diye iyimi ettim kotumu ettim bilmiyorum kaba koymakla yani kisaca hocam evliyim 1 cocugumuz var ama hayatimda cok olumsuzluklar yasiyorum islerim aile hayatim hep ters gidiyor anlam veremiyorum acaba yapilan bir seylermi var yardimci olursaniz sevinirim.

  1. Eğer domuz yağı olduğundan eminseniz ki oraya başka bir yağın konma ihtimali yok; O zaman bir düşmanınız tarafından hedef alındığınız anlamına gelebilir. Sizin kötülüğünüzü isteyen birileri var mıdır bunu bilmek gerekiyor. Ayrıca o yağdan bir an önce kurtulun. Evde kaldığı sürece sıkıntı vermeye devam edecektir. Beni en kısa zamanda arayın duruma bakalım.

 12. Merhaba 3 gün önce kapimin üzerinde kırmızı kuru biber buldum..icinde beyaz bi seyler vardi..3 yaşında ki oglum kapiya her gelisinde tuhaf hareketlerine istinaden bi arastirma yaptim onu buldum..sirkeli su koyup bardakla akan suya biraktim.. Buyu muydu acaba lutfen cevap verin.

  1. Aslında büyü demek doğru olmaz. Daha doğrusu tamamlanmış bir işlem değil. Bir teşebbüs oluşmuş ama yarım kalmış gibi görünüyor. Yine de beni özel olarak ararsanız bir bakım yapmak da fayda var.

 13. Merhaba Hocam. Birkaç aydır sağ kulağımdan kalp atışı gibi sesler geliyor aralıklı şekilde. Doktora gittim baktı birşey yok dedi.. ve sürekli değişen ruh hallerim oluyor iyi şeyler olsa bile mutlu hissetmiyorum. Eve girdiğimde sıkıntı basıyor. Başkalarının evinde olunca birşey olmuyor yani.. ve çoğu kez de geleceği rüyamda görüyorum olacakları.. insan görmek hoşuma gitmiyor nezaman dışarıya çıksam sebepsizce geriliyorum içime sıkıntı geliyor. Yanlız kalma ihtiyacı duyuyorum her zaman.. eskiden böyle değildim. Acaba psikolojik mi yada büyü olma ihtimali var mıdır?

  1. Birçok farklı durum olabilir. Ancak hemen bir büyü yapılmıştır demek doğru olmaz. Senin için bir kaç özel bakım yapmak ve durumu görmek gerekiyor. Kendini kötü bir etkiye maruz kalmışsın gibi kurma sakın. Bu düşük bir ihtimal..

 14. Merhaba hocam abim istemediğimiz biriyle evlendi ailem istemiyordu sevdi dedik tamam dedik ama evlendikten sonra kesinlike bizi gözü görmüyor kulağı duymuyor sanki sadece karısı var dünyadaçok değişik hareketleri var bize de çok düşkündü ve en başta evlenmiycem diyordu herhangi bişry yapılmış olabilirmi abime

  1. Olabilir ama karısına düşkün olması, evlendikten sonra onu hepinizden önde tutması zaten normal bir durum. Böyle olmasaydı anormal olmaz mıydı? Kafanızda sıradan değişimleri büyütmeyin lütfen. Bu normal bir davranış değişikliğidir. Demek ki seviyor hepsi bu.. Selametle…

 15. Hocam merhaba eşim uykude sayıklarken gözlerinin altı kıpkırmızı diye ısrarla söylesi, kalktım baktım hiçbirşey yok birgünde benden sayıklarken kırmızı kurdele istedi ve birkeresinde yine veysel karaniye gittin mi diye sordu bunlar normal şeyler mi emin olamadım

 16. Merhaba hocam Size nasil ulasabilirim bilmiyorum ben almanyada kaliyorum ve kocamin uzerinde büyü olduguna inaniyorum bir süredir evde huzur yok ve aramiz cok bozuk ayirlmak uzeriyiz lütfen bana yardimci olun.

  1. Bana whatsapp üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Yoğunluğumdan hemen dönüş yapamıyorum. Ancak mutlaka görünce dönerim. Bana mesaj gönderin bekliyor olacağım.

 17. Hocam ben şunu sormak istiyorum ömür boyu kalıcı aşk büyüleri var mı ama karşı tarafı hasta etmeyecek aşk büyüsü var mı

  1. Aşk büyüleri ömür boyu etkisi süren işlemler olup herhangi bir hasta etme etkisi söz konusu değildir. Bana whatsapp mesajıyla ulaşın lütfen

 18. Hocam, ben iki seneye yakındır dul bir kadına aşık oldum. Gece gündüz onu düşünüyorum. Bir türlü kafamdan silemiyorum. Her anım ve her saniyem onu düşünmekle geçiyor. Bir türlü başka işlere konsantre olamiyorum. Yalniz o kadın benden nefret ediyor ve hiç sevmiyor. Hatta beni görmek dahi istemiyor. Bendeki bu hal nedir sayın hocam.

  1. Eğer kadın seni istemiyorsa zaten sana karşı bir işlem düşünmüş olması mümkün değil. Onun dışında bir üçüncü kişiden de bu hamleyi beklemek saçma olur. Yani eğer sana bir şey yapıldığını düşünüyorsan diye bu cümleleri kurdum. Onun dışındaki ihtimal kara sevda olabilir. Bunun da iyice araştırılması gerekiyor ancak özel olarak ulaşman gerekiyor bana.. Whatsapp’tan yaz

 19. Turan hocam merhaba..benim hem aile hem is hayatimda her sey cok guzel gidiyordu..sonra bir takim ruyalar gordum,ruyalarimda kudurmus kopekler,siyah panterin hirlamalari,ormanda kurtlarin saldirilarini gormeye basladiktan sonra is hayatimda yavas yavas tikanmalar basladi,sonra bende asırı vesvese gelıstı..Mesala kuran ,namaz ve dua okudugumda duan kabul olmuycak,ıslerın olmuycak gıbı hersey kotu olcak gıbı vesvese gelmeye basladıktan sonra ıslerım dahada kotulestı..daha sonra aıle hayatımda bozulmalar basladı..vesvese hayatımda gercek oluyordu..vesvese ıle cok savassamda ,yaradana sıgınıp dua etsemde basaramadım..uykullarım gıttı,yemek yıyemıyorum..yanı yasayan bır oluye dondum..sımdıye kadar aksılıkler olsada yenıyordum,vesvese hallerı olmuyordu…sızce bu durum nedır..yanı aklıma gelen vesvesenın hayatımda gerceklesmesı olayını cozemıyorum..bır yorum yapabılır mısınız?

  1. Üzerinize yapılmış bir büyüden şüphe ettim. Ama bunu kim ve neden yapmış olabilir araştırmamız gerekiyor. Genel de soğutma işlemleri bu tip etkiler verebilir. Fakat sizi hayatınızdaki her şeyden soğutmak isteyecek kişi kim… Bu ve buna benzer sorulara yanıt bulmamız için beni whatsapp’tan arayın olur mu… Yardımcı olmaya çalışacağım. Cevap biraz geç oldu kusura bakmayın çok yoğun çalışmaktayım…

 20. Merhaba hocam ben bu son sene cok kotuyum yorgunluk hep yanliz kalmak istiyorum islerim hic yolunda gitmiyor sasirdim ne yapmam gerek?

  1. Bir ara yanıma gel kurşun dökelim. Herhangi bir düşmanın veya şüphe ettiğin olası durumlar var mı? Onları da bana özel olarak bildir olur mu?

 21. Hocam merhaba benim yere serdiğim yatakta döşeğinde iplikle Dikili insan yüzü gördüm ve süktum okudum yaktım hocam bide çiçekli peçete örtümde çiçeğin etrafında lacivert bir iple dikildiği ni gördüm onu yakmasını hocam büyü olabilirmi bide eşimle hep kavga ediyoruz anlaşamıyoruz nefretle bakıyoruz bir birimize bana yardımcı olun hocam ne yapmam gerekir

  1. Filiz Hanım Renkli ip düğüm büyüsü deniyor sizin gördüğünüz işleme. Sanırım birisi size bu işlemi yapmak istiyor. Sadece gördüklerinizle değil başka eylemlerde yapılmış olabilir. Beni whatsapp’tan arayın görüşelim. Çok tehlikeli bir işlemdir.

  2. Merhaba hocam ben başka bi hocaya eşimin geri gelmesi için muska yaptırdım 30 adet Muskadan oluşuyor kimisi kopege yedirmeli kimisi akarsuya atmalı ruzgara asmalı ağır tas altına koymali zeytinyağında yakmalı kusun kanadına bağlamalı vardı eşik üzerine asmalı olanlar vardı birde boynumda var şuan hepsini uygulamaya başlayalı bir hafta on gün oldu ne zaman etki edecek sizi de yeni buldum netten hemen etki etmez diyor yaptırdığım hoca insallah beni kandirmamistir doğru mudur geç etki eder mi bir ay beklememi istiyor bu tür işlemler hemen etki etmez sabret diyor ama bilemiyorum

 22. Hocam ben kız arkadaşımla hep kavga ediyoz tartışıyoz bir anda aramız böyle oldu büyümüdür

  1. Zannetmiyorum. Bu kadar basit belirtileri büyü olarak addetmek yanlış olur. Bu kadar basite almayın lütfen.

 23. Merhaba Turan Hocam

  Yillar önce annem de bende ayni rüya yi gördük. Bahcemizin ayni kösesine büyü koyulmus ve ben sonra tekrar rüyalar gördüm ve ayetel kürsi bizi korudugunu.

  Ben esim kizim annemlerle ayni üc katli evin orta dayresinde oturuyoruz.

  Büyü annemlere yapilmis ve annemlerin eskisi gibi huzurlu olmadigini annemin cok degistigini görüyoruz. Yipranmislik sinir huzursuzluk vs. Babama biz cocuklarina hicbirsekilde tahamülü yok ama baskalarina hic öyle degil.
  Büyü yapildigini 2 hocadan ögrendik ama bu yazidaki gibi yildizname üzerinden.
  Esimle biz de huzursuzluk yasiyoruz bize de etkisi varmidir? Cünki ayni evde kaliyoruz.
  Büyü varmi varsa nasil giderilir yardimci olabilirmisiniz…
  Biz almanyada yasiyoruz bu siteyi suan tevafuk üzere gördüm
  Saygilar

  1. Öncelikle geçmiş olsun. Beni özel numarandan Whatsapp üzerinden ararsanız soracağım sorulara da yanıtlar vermeniz kolay olacaktır. Öncelikle bir büyü olduğunu öğrendik demişsiniz. Ama bir çözüm bulamadıysanız bu hocalar sonuç olarak ne dediler. Ya da hoca falan değiller miydi? Bir de rüyalarda duaları görmek pek hayıra yorulmaz. Bu tevafuk hayırlı vesile olur inşallah.

 24. İyi günler hocam. Ben 2 yıllık evliyim. Eşim 2 yıldır ailesi ile görüşmüyordu bana kötü davrandılar ona da. Sonra görüşmeye başladı ve biz çok kötüyüz. Nişanlı ikende annesini görünce bana çok değiştirdi şimdide öyle oldu. Görüşmeye başladılar bizim aramız çok kötü oldu. O kadar sevdiğim adamla sürekli kavga. Eşim herkesle arasını bozdu. Çok fazla yalan konuşmaya başladı. Ben anlamadım yüzüne bişey mi okunuyor bana mı bişey yapıyor üstüme titrerdi ama yaklaşamıyoruz birbirimize. Nolur yardım edin

  1. Bu gibi durumlar yapılan etkili bir Ledün çalışmasını aktarıyor. Yani bir şeytani büyü ile aranızı açmak istemiş birileri olabilir. Soğutma ve ayırma büyüleri bu tarzda etkiler verirler. Zaten yazılarımıza bakarsanız bu etkileri bir bir anlatmıştık. Bu yüzden duruma derinlemesine bakmak gerekiyor. Siz bana whatsapp’tan ulaşın birkaç gün yoğunluğum var. Elim hafifleyince size dönüş yapacağım. Çok geçmiş olsun…

 25. Selamünaleyküm Aleykum hocam rüyamda hep karmakarışık şeyler görüyorum yılan öldürüyorum köpekler kovalıyor kacmiyorum korkmuyorum bicaklaniyorum bicakliyorum buna benzer şeyler sayıklamalar 2 yıl öncesine kadar işlerim çok iyiydi rizkim kesildi esimle çok sorun yaşıyoruz huzursuzluk bitkinlik uykusuzluk Allah’ın izniyle yardımını bekliyorum watsaptab nasıl ulaşabilirim numaranızı goremedim

  1. Numaram hem ana sayfada hem de iletişim sekmesinde mevcuttur. Oradan ulaşın durumunuza bir bakım yapalım. Allah muhafaza bir büyü belirtisi olabilir. Düşmanınız var mı yok varsa neden böyle bir şey yaparlar bunları konuşmalıyız. Çok geçmiş olsun

 26. selamın aleyküm hocam. bende sinir sitres artmış tı eve domuz yağı sürülmüş denildi sonradan hoca bi muska yapti sağ koltunun altinda 1 ay kalcak dedi ama yine icim daraliyo hep aynıyım.2 hafta oldu

  Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim hocam

  1. 2 hafta içinde etki görmediysen daha da zor bir etki olması istersen bir de ben bakarım. Beni ara görüşelim.

 27. Hocam benim 11 yaşında Kızım var . Beni ve babasını hiç dinlemiyor. Sürekli bir atak halinde ne yaparsak yapalım kötü davranıyor. Bize sanki onun düşmanıymışız gibi davranıyor. Bakışları bile düşmanmışız gibi. Bugün bir Arkadaşım bizim adımıza hocayla konuştu. Bize Domuz büyüsü yapıldığını ve kızımın etkilendiğini söyledi. O yüzden öyle olduğunu söyledi. Ben bu hocayı hiç görmedim ve bir aracıyla iletişim kuruyorum. Uzaktan kendisinin büyüyü basacağını söyledi. Sizce böyle bişey mümkün mü? Bu arada Kızım normaldede çok asi ve inat bir çocuktur ve bunun içinde çok kez psikologdan yardım aldık ama hiç çözüm bulamadık. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim hocam

  1. Uzaktan bu kadar kesin ve net bir teşhis koymak çok mümkün olmaz. Ama bu kadar net bilgiler verdiyse değerlendirebilirsiniz. Yine de bir de siz bakın derseniz ilgilenirim. Bana whatsapptan ulaşın lütfen.

 28. Hocam selamun aleyküm çok sıkıntılardayım 1 2 haftadır bu çok yoğunlaştı delirecek gibi oluyorum sürekli ağlama krizleri bir insan yarım saat aralıksız ağlar mı kendime zarar vermek istiyorum 6. katta oturuyoruz ve ben odamda otururken birden kendimi sanki oradan düşer gibi görüyorum 1 haftadır çok fazla yiyorum içimde doymak bilmeyen birşey var sanki hiç böyle değildim ben çevremden hep muhafazakar biri olarak bilinirim ama namazlarıma ibadetlerim gereken önemi gösteremez oldum kaç kez psikologlara gittim ilaç verip gönderiyorlar bir faydası olmuyor nişanlımla sürekli kavga ediyoruz ailemle kavga ediyorum ne yapmam gerekiyor artık dayanamıyorum içim çok huzursuz mutlu olamıyorum hayattan tüm umudumu kesmiş gibiyim sürekli halsizlik yorgunluk baş dönmesi dışarı çıkmak istemiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum. Büyü gibi şeyleri pek aklıma getirmem aslında sanki Allah ı bırakıp başka şeylerden medet umuyor olmaktan korkarım haşa ama bu sefer normal olmayan şeyler hissediyorum sizce büyü olabilir mi ne yapmam lazım

  1. En kısa zamanda beni ara evet büyü olabilir fakat başka şüphelerim de oluştu. Pek hayra alamet şeyler değil anlattıkların en kısa zamanda görüşelim.

 29. Hocam ben 21 yaşında bir genç kizim yaklaşık 3 yıllık bir ilişkim var sevgilimi çok seviyorum ama bir o kadar da kıskancım,ona çok güveniyorum ama yanımdan da ayrılmasını istemiyorum o yanımdan gidince içimi bir sıkıntı kaplıyor.Biz ilişkimizin baslarindayken de ara ara tartışıp kavga ederdik de son 2 yıldır çok sıklaştı o da beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum ama öyle bir noktaya geldik ki artık birbirimize tahammül edemez olduk aynı ortama gelince sürekli birbirimize bağırıyoruz normal konuşamıyoruz kalp kırıyoruz.Girtlak gırtlağa geldik artık bu hafta sonu ailesi ailemle tanışmaya gelicek bişeyler yapalım diyoruz ama bu durumda nasıl olucak onu da bilmiyoruz ne oldu bize böyle birden anlam veremiyorum bana sürekli sevgilim ne yapsam sende herseyime kızıyorsun diyor haklı da onun yaptığı şey iyi de olsa kötü de olsa sinirleniyorum elimde olmuyor malesef yardım edin lütfen bu büyü mü yoksa başka bişey mi ve ben kendimi bildim bileli de sürekli geceleri kötü rüyalar görüyorum ne kadar dua okusam da bir türlü kurtulamıyorum üst üste günlerce aynı rüyayı gördüğüm bile oluyor ben bu durumdan artık çok sıkıldın lütfen yardımcı olun

  1. Aranızı bozmak için büyü yapılmış olabilir. Ancak size bu kötülüğü yapacak bir kişi var mıdır şüphe etmen gereken önce bunları düşün. Sonra da bana whatsapp’tan ulaş. Senin için ne yapabileceğimize bir bakalım. Henüz çok gençsin böyle şeyler için kendini üzme bir yolu elbet bulunur.

 30. Selamunaleykum hocam bana birtane muska , 5, 6 tane tütsü (sigara şeklinde kağıt) suya karıştirmam icinde bir kağıt 21 gun icicem o suyu neyim var dedim soylemedi pisikolojin bozulur fitne olur gibi birsey soyledi ben merak ediyorum neyim var acaba

 31. Hocam merhaba 3 -4 yıl öncesine kadar aile içi huzurumuz vardı ama şimdi artık yok eve kim gelse esniyor ağırlık çöküyor herkes sizin evde birşey var diyorlar hocam biz muskadan şüpheleniyoruz hatta salça olarak verilmiş ve biz bunu ailece yemişiz erkek kardeşim çok problemli sürekli başına belalar açıyor anne baba sözü dinlemiyor babayı düşman biliyor büyü var mı yok mu nasıl anlaşılır ne yapmak gerek bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  1. Bu durum oldukça karışık bir tablo oluşturdu. Aile içine bir çeşit nifak tohumları ekildiği gibi bir durum var. Bunun hangi yolla yapıldığını bu şekilde anlamak hayli zor tabi ancak derin ve farklı bakımlar yaparak nasıl bir sonuca ulaşabiliriz buna bakmamız gerekiyor.

 32. Merhaba
  Önceden insanlar tarafından imrenilen biriyken son üç yıldır arkadaşlık ilişkilerim bozuldu hayatıma bir kişi bile girmiyor giren de bir hafta sonra nedensiz gidiyor. İnsanlar arasında dikkat çeken biriydim muhakkak birileri tanışmak isterdi. Artık yapayalnızımbana imrenenlerin hepsi evlendi çoluk çocuğa kavuştu. Artık hiçbirşey yapasım gelmiyor. İşe gitmek istemiyorum. Hep mutsuzum hep ağlıyorum. Kimseyi aramak sormak istemiyorum. Dua etmeyi de bıraktım.Sizce ne olabilir?

  1. Bence bu durum size yapılan bir büyünün sonucu ve tükenmişlik sendromu… Bu iki psikolojik rahatsızlık birleşince sizi bu denli üzmüş ve yıpratmış. Ayrıca popülaritenizi kaybetmek sizi derinden yaralamış. Şirinlik muskası yaptırmanızı öneriyorum. Ayrıca 5 kez kurşun dökülüp ruhunuzu rahatlatmanızı da tavsiye ederim.

 33. Merhabalar hocam 2016 yılında iş yerimin kapısından dış kapıya kadar damla damla izler bulmuştum internetten baktığımda domuz yağına benziyordu o tarihten itibaren hayatımda hiçbirşey yolunda gitmiyor annem babam boşandı 7 yıllık ilişkim bitti iş yapamadığım için iş yerimi kapattım ve sorunlar artarak devam ediyor yapabileceğiniz birşey varsa yardımınızı talep ediyorum saygılarımla

  1. Barış Bey sizin için ne yapabilirim bilemiyorum. Gerçekten durumunuza üzüldüm. Ancak bakım ile ne olduğuna bir bakmamız gerekiyor.

 34. Hocam, nerden başlasam bilmiyorum ki.
  Ben 41 yaşındayım, hiç evlenmedim. Dışarıda, düğünlere gitsem bir erkek bile yüzüme bakmıyor, sanki görülmez biriyim. Herkes sen çok güzelsin dediği halde. Sosyal hayatta çok aktif biriydim, çok neşeli sevecen sayılan biriydim. Kimseyle konuşmaz oldum, sürekli yanliz kalmak istiyorum, ağlıyorum hıçkıra hıçkıra. Uykuda bile sesli ağlıyorum, sesli konuştugumu annemden biliyorum. Fakat sabah rüya, kabus gördüğümü bile hatırlamıyorum. Ağırlık var üzerimde. Hiç bir şey yapasim yok. İstediğim halde bile en ufak bir iş bile çok zor geliyor. Çok karamsar oldum. İntihar düşüncesi, aylardır başlayan vesvese yüzünden delirmekten korkar oldum. 2 defa psikolojik tedavisi gördüm, antidepresan kullandım hiç düzelmedim. Unutkanlık artıyor. Çok sinirli biri oldum. Sabaha kadar daha yazabilirim….
  Son bir çare arayiştayim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim hocam!!!

  1. Ayşegül hanım gerçekten durumunuza çok üzüldüm. Yani bu durum için nereden başlamalıyız bilemedim. Öncelikle gerçekten üzerinizde bir sıkıntı var mı bu konuya ağırlık vermek gerekiyor. Bunun için de bir takım yöntemler uygulamalıyız. Beni arayın size yardımcı olmayı canı gönülden isterim.

 35. Selamün aleyküm hocam yıllardır bana büyü yapıldığına dair suphelerim vardı bunu yakinlarima anlatmaya çalışıyorum ama bana inanmadilar hiç biri takı evin tamiratı sırasında salon kapısını çıkarırken kapının arasından demir bozuk para çıktı suphelerim iyice yerine oturdu annemde ikna oldu ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim turan hocam

  1. Yalnız para bulmuş olman ile bir şeyleri birbirine bağlayabilmek zor. Bu minvaldeki şüpheler için benim bakmam gerekiyor. Gelebilirsen yanıma gel, gelemezsen de mutlaka ara. Ne yapabiliriz görmeye değerlendirmeye çalışalım. Sakın boşlama bu işlerin şakası olmaz.

 36. Iyi gunler.Ben 17 yasindayim.Son zamanlarda ya surekli kabus gorup gece uyaniyorum ve birdaha uyuyamiyorum ya da hiç uyuyamiyorum.Zihnimi zorluyorum uyumak icin herseyi yapiyorum ama olmuyor.Butun arkadaslik iliskilerimden koptum kimseyle konusmak istemiyorum.Gogsumun üzerinde biri oturuyor gibi hissediyorum . Bir ruyamda yasli bir kadinla bir gencin odama geldigini yuzlerinin degisik oldugunu ve kadinin ona deccal diye hitap ettiğini gördüm. Bunlar belirti olabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir