Birine Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri

Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri

Bir insana büyü yapıldığı zaman çok farklı formlarda anlayabileceğimiz durumlar ortaya çıkar. Bu durumların pek çoğu bizlere büyünün kalibresi ve türü hakkında bilgiler verir. Hangi amaçla ve kim tarafından yapıldığını anlamak üzere birtakım bakımlar yapmak elbette mümkündür. Fakat bu bakımların içinde belirli kurallar vardır. Bu yazımda sizlere ne gibi kriterlere dikkat ederek büyüyü tespit etmek gerektiğini ve bir insana yapılan büyüyü anlamak için gereken koşulları aktarmaya çalışacağız.

Burada çok önemli detaylardan birisi ise anne ve baba isimleri alıp insanlara yıldızname bakımı yaptığını ve 10-15 dakikalık periyotların sonunda ise büyüyü tespit ettiğini söyleyen insanların sayısı hayli fazladır. Bu durum insanları aleni kandırmak durumudur. Yıldıznamenin hangi koşullarda bakıldığını, hayatta kaç kez baktırabileceğinizi ve diğer büyü var mı yok mu şeklinde olabilecek bakımları da sizlere sayfamız üzerinden zaman zaman yazılarımızla ulaştırıyoruz. Anne ismi ve doğum tarihi gibi çok yüzeysel bilgiler bizlere birine yapılan büyü hakkında bilgiler vermez. Bunlar çok basit su bakımları ya da duru görü bakımları olarak adlandırdığımız bir anlamda tahmin değeri oluşturan bakımlardır.

Gerçekten yapılmış bir büyünün hatta bir bağlama büyüsünün anlaşılması için yapılacak apayrı işlemlerden bahsetmek gerekir. Ki bu işlemleri ancak ne için şüphe ettiğini bilen ve gerçekten bu ilme gönül ve zaman vermiş insanlar tarafından yapılabilir. Şu anda baktığımızda 15 dakikada bağlama büyüsü işlemlerini bile tespit edip sizi kurtarmak üzere maddi taleplerde bulunan insanlarla karşılaşmanız bile olasılık dahilindedir. Bu konuda dikkatli olun lütfen!

Turan hoca calisma ortami – Telif haklı görsellerimiz

Ücretsiz bakımlar yapan hocaların genelde bu yüzeysel yolları tercih ettiklerini biliyoruz. Rabıta bakımlarıyla olan farkları zaten kullanılan malzemede olduğu için bir nevi ücretsiz fal bakımı gibi düşünebilirsiniz. Aslında ücretten ziyade karşı karşıya gelmeden, uzunca konunun derinliğine inmeden bu şekilde işlemler yaptırmak sizlere sonuç vermemektedir. Bakımların da farklı uygulamalar içerdiğini bilmelisiniz. Her önüne gelen anne adı ve doğum tarihi ile üzerinde büyü var mı yok mu bunu öğrenebilseydi düşünün ki tüm dengeler ne kadar değişirdi?

En büyük toplumsal yanılgı olarak bilmenizi istediğimiz en büyük detay, büyü kim tarafından yapılır diye düşünen insanlar için belirtmek isteriz ki; Büyü eğitim seviyesi oldukça yüksek insanlar tarafından yapılır. Genel de mahalle arasında cahil insanların tercih ettiği olaylar gibi lanse edilse de aslında durum öyle değildir. Genel olarak iş yerinde huzursuzluk, aile için huzursuzluk, aşk ve ilişki durumları yani özel hayat içinde geçimsizlik gibi durumlarda genellikle okumuş yazmış insanların başvurdukları bir yöntemdir. Büyüler yapılmaları ve bozulmaları bakımından son derece farklı işlemler olabilirler. Bu yüzden bakımlar neticesinde tespit edilip sonrasında belirtileri saptanmalı bu büyüyü yaptıran kişiye bir şekilde temas edip durumun ne olduğu konusunda fikir yürütülmelidir.

Büyüyü anlamanın birçok belirtisi vardır. Genellikle kişiyi mutsuz eden, hayatını kötü etkileyen ve şeytani olarak planlanan işlemler olduğu için belirtileri de çarpıcı olabilmektedir. Bu belirtileri sıralamak istersek;

 1. Uykusuzluk, kişinin üzerinde bir ağırlık varmış hissi yaşaması ve depresyon…
 2. İştahsızlık, kabus görme, sosyal ilişkilerinde her zaman huzursuzluk ve yalnızlık hissiyatı,
 3. Beraberliğinin sonlanması ya da sekteye uğraması, aile içi huzurun sona ermesi, eğer evliyseniz eşinizle olan sorunlu dönemlerin başlaması,
 4. Hangi niyetle bir büyüye maruz kaldıysanız o yönde görülmesi muhtemel sancılı süreçler,
 5. Hiçbir doktorun teşhis koyamadığı ve adına psikolojik denen kötü dönemler,
 6. Hangi ilacı alırsanız alın bir türlü sonlanmayan sorunlu mental bunalımlar ve intihara meyil,
 7. Aşırı halsizlik ve travmatik ağrılar, eve ya da iş yerine girmede isteksizlik, cinsel hayatın sonlanması…

Bu saydığımız birkaç maddelik büyü belirtilerinin yanında sayılabilecek onlarca farklı durumda söz konusu olabilir. Bunlar ilk etapta görülebilecek ana başlıklar olarak düşünülebilir. Şeytani oluşturulmuş bir büyünün insan hayatına olabilecek olumsuz etkileri saymakla bitmez. Hatta ölüm büyüleri, sabun büyüleri, mum büyüleri ve kara büyüler listelerinde alimlerin kitapları kişinin hayatını sonlandıracak düzeyde etkilerden bahsetmektedirler. Bu tarz büyülere maruz kalan insanların çok ciddi ve çeşitli acılara gark edildikleri yine bilinen gerçekliklerdendir.

Peki bizler etrafımızda olup biten ve sürekli olarak büyü işlemi yaptırmak isteyen insanların olduğu çevremizde ne gibi önlemler almalıyız? Büyüden korunmanın yolları tam olarak ne olabilir?

Buyu belirtilerini nasıl anlarız

Dilerseniz bu konu hakkında da bir takım bilgiler aktaralım. Büyüden korunmak için öncelikle yapılması gereken çok sayıda ritüel olsa da ana başlıklarıyla sizlere aktaralım.

 1. Öncelikle gusül abdesti almadan gezmemek, yani cünup dolaşmamak,
 2. Zinadan uzak durmak, pis yerlere ve tuvalete destursuz girmemek,
 3. Geceleri duasız yatmamak ve uyunan yerde ekmek vs. yememek,
 4. En az haftada bir kez sirkeli su ile banyo yapmak, sirke ile büyü bozmak konusundaki yazımızı da okuyabilirsiniz buraya tıklayarak  Sirke ile büyü bozmak
 5. Turan hoca veya onun gibi ilim sahibi bir hocaya Arapça zırh anlamına gelen ve toplumda gereken ilgiyi görmeyen, ancak çok ciddi bir koruyucu olan cevşen yazdırmak,
 6. Hamayıl muskalarıyla gerekirse üzerinizdeki kötü ruhların enerjilerini sildirmek veyahut kurşun döktürme seanslarıyla ruhsal arınma,
 7. Eğer namaz kılıyorsanız sizi zaten belirli bir kalkanın koruduğundan emin olabilirsiniz. Ancak ibadet etmiyorsanız bunun yerine çeşitli enerji meditasyonları deneyebilirsiniz. Allah’a sizleri yaklaştıracak bir yol bulmak zorundasınız. Genel olarak müslüman olmayanlar için de birçok yöntem vardır. Bunların içinde çeşitli spiritüalist tavsiyeler ve medite eden uygulamalar vardır. Turan hoca gayri-müslimler içinde bir takım tavsiyelerini isteyenlere özel olarak verebilmektedir.
 8. Evde çıplak gezmemek, tanımadığınız insanların verdiği besinleri yememek ve şüphe etmeniz gereken durumlarda bu kuşkudan kaçmamak, unutmayın taş çok uzaktan gelmez. En yakınlarınızdan bile her zaman bu hamleleri bekliyor halde olmak.

Her ne kadar gönül istemese de yılların deneyimleri bizlere büyü yaptıran insanların yaptıkları kişilere olan en yakın kişiler olduklarını göstermiştir. Bu yüzden son maddede sizlere bu konuya dair bir paylaşım yapmış olduk. Ancak büyüden korunmanın yolları, büyü nasıl bozulur ya da büyü nasıl yapılır tüm sorularınızın elbette yanıtlarını yazılarımızda bulamayabilirsiniz, çünkü konular oldukça derin başlıklar içeren ve herkesin durumuna göre farklılık gösteren geniş çaplı meselelerdir. Bu yüzden de detaylı bilgi için özel olarak randevu alabilir, dergahımızı ziyaret ederek Turan hocamızla görüşebilirsiniz…

“Birine Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri” için 622 yorum

 1. Merhaba hocam ben Mehmet 36 yaşında bekarım doktorlar okb ve pisikotik rahatsızlık diyorlar ama ben yüzlerce ilaç içtim ve iyileşemedim bana Allah rızası için yardımcı olursanız sevinirim bende büyü mü var acaba?

  1. Olabilir çeşitli bakımlar yapmak gerekiyor. Bunun için bana en kısa zamanda ulaşınız. 7 Nisan’a kadar yurt dışındayım. Sonrasında görüşebiliriz.

   1. Hocam benim sorum şu olacak ben bi kızla ciddi bi şekilde konuşuyordum annesi duydu ve bi kaç gün sonrasında bana olan olumlu niyeti tam tersine döndü bi hoca efendiye sordum annesinin nüsubeti var üzerinde bilgisini aldım artı bende de bi değişiklik var 10 gündür ne bişe yiyebiliyorum nede bi ortama giriyorum sürekli bi değişik bi davranış var üstüm göğsümde tıkanıklık oluyor sürekli

    1. Eğer annesinden şüphe ediyorsan bakım yaparak bir fikir elde edebiliriz. Ancak bu kadar kısa sürede etki edecek bir işlem olduğunu düşünmüyorum.

     1. 1.5 yıllık ilişkim bianda isteme arifesi bitti çocuk bianda öndü ne olduğunu anlamadım bile sizce büyü olabilir mi kimseyle konuşmak istemiyorum kimseyle muhattap olmak istiyorum sizce normal mi bu durum ?

     2. Bakım yapmadan bir şey demek zor ama olabiliyor böyle şeyler her zaman illa ki büyü var demek doğru değildir.

   2. Hocam merhabalar bir yıl önce beni seven erkek akrabam bir yıl önce bana gümüş nişan yüzüğü yeşil bi taş ve kendi vesikalık resmini verdi yazdığınız makalede ki çoğu sonuç bana da oluyor ben bundan çok şüphelendim sizce var mıdır büyü vs.

     1. Hocam hayırlı günler. Eşimle 2 yıl önce birbirimizi çok severek evlendik. Beni istemediler diye ailesini bile silme eşliğine geldi ben bu vebale girmek istemiyorum dedim görüşmeye devam etmesini istedim. Ama ne olduysa evlendikten 11 gün sonra oldu. Çok kötü kavga ettik. Ailesi de girdi araya iyice büyüdü kavga. Eşim bambaşka biri oldu.3 defa eşimle kopma noktasına geldik. Aylarca ayrı yaşadık. Geri barıştık. Şimdi yine ayrıldık ve boşanmak istiyor çocuğunu bile aramıyor. Büyü yapılmış olabilir mi bize?

     2. Böyle bir şey mümkün tabi ama kesin konuşmak yanlış olur. Duruma yakından bakmak birtakım uygulamalar yapmak gerekiyor.

     3. Hocam size ulaşamıyorum lütfen watsapdan da defalarca yazdım yardımınıza ihtiyacım var

     4. Yoğunluk zamanlarında yardımcı olamıyoruz tabi ki. Uygun olunca dönüş yaparım.

   3. Merhaba Hocamm Ben 10aydir evliyim.Henuzde ilişkiye girememisem korkuyorum.Bende büyü ola bilirmi acaba lütfen yardım edin

    1. Merhaba hocam ben eşimle evlendim evleneli hiç beraber olamadım bir çok doktora gittim psikoloğa gittim ama çözüm bulamadım banada yardımcı olma imkanınız var mı?

     1. Ne kadar zaman oldu bu olaydan beri, bir de doktorlara önce başvurmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

   4. Turan Hocam
    Biz esimle 5 bucuk senedir evliyiz evlenmemize yakin basladi hersey esim birden degisti canavara dönüstü bana cocugumuza yapmadigi zulüm siddet kalmadi Hocalara gittik Ayrilmamiz icin yapilan tam 3 Büyüler yapilmis dediler her gün siddetli kavga Huzursuzluk var Esim asiri sinirli öfkeli biz ne yapsak ona batiyordu nefret etmeye basladi bizden sonra bozma islemleri yapttirdik biraz hafifledi esim ve simdi tekrar birgün icinde benden sohudu ve gitti geldi baktirdim yeni sohutma Büyüsü yapilmis dediler gercektende esimin eline elim degse bagiriyor dokunma diye rahatsiz oluyor eli karincalaniyormus ben dokununca ona yuvami senelerdir yikmak istiyorlar yardim edin Hocam

   5. Selamun aleykum hocam
    ben yaklasik uc senedir evliyim 22 yasindayim iki çocugum var. biz esimle cok iyiydik cok mutluyduk ama son zamanlarda cok kavgalar oluyo esim surekli evde durasi, gelmiyo sikkildigini soyledi çok, dalgin onunla bazen konuştuğumda beni, sanki gormuyo duyumuyo ben geceleri uyuyamıyorum beni cok tuhaf bi sikinti be sinir, tutuyo yatak odamda, yatamıyorum defalarca salona gittim uyumaya hep agrilarim, var evde hic huzurumuz kalmadi rüyamda, kesa, sure once birinin bana senin kaynanan kötü dikkat, et o sana buyu yapti dedigini gordum ama kim olduğunu bilmiyordum hocam allah rizasi icin yardimci olurmusunuz bunlar, hepsi, ne, demek oluyo ruyamda defalarca, bicaklanma görüyorum ya esim ya, ben bicaklaniyoruz

    1. Elif hanım durumunuza üzüldüm. Çok genç yaşta sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bakım için whatsapp ile bana ulaşınız. Normalde 25 yaş altı kişilere bakım ve işlem yapmıyorum ancak sizin için bir istisna yapacağım. Hayırlı günler

   6. hocam mhblar uc yil once esimden ayrildim aramiza bir kadin girdi bir cocugumla ailemin kapisina geldim.cocugumla hala zor gunler yasiyoruz su an 8 yasinda ve cok uzuluyor.esimle evlenmeden oncede uc nisanlilik atlattim hic iyi birine rastlayamadim.olmayinca olmuyor.esimde ben hamile iken iscimizle iliskiye baslams bunu dort yil sonra ogrendim.kadin dul ve iki cocukluydu esim eve gelince cok degisiyor kucucuk seyleri buyutup kavga cikariyordu.iliskilerini ogrenince ayrildim.birkac ay once isim vermiyim tvde bir hoca sorun cozuyor yol gösteriyordu.kalkip aradim derdimi anlattim.uzerimde büyü oldugunu birkac biseyler yazacagini aile birligini toparlamak adinaymis.hocam yaptim ama esimin cocugu bile oldu ve o kadindan hic vazgecmiyor.yani benim merak ettigim yalanmi soylediler büyümu vardi yahut ters tepkimi yaratti bnde gecen cocukla bile ilgilenmiyorsun diye cok kotu kavga ettik ve isim gucum rast gelmiyor evden disari cikmak bile istemiyorum.

    1. Yani şimdi her konudan biraz biraz anlatmışsın. Bir sürü soru sormam gereken detay var. Ben kendi cevaplarımı alamadan bir şeyler diyemem elbette. Whatsapp ile görüşelim oradan haberleşelim.

   7. Selamun aleykum hocam be 5 yilim evleyim cok i4 yilim yi gecti ve son 1 yildir esimle sıkıntılarım var cok asiri ben onu sevdigim halde terk etim ama ben surekli evden kacmaya calisiyordum ve 5 kez evden kactim cocuklarimi istememeye başladım onlardan ve eşimden nefret etmeye basladim surekli kavga etik 3 defa ev deiştik düzelir diye ve o evi hep dagitim istemedim hep kafam baska yerlerde olmaya basladi eşimi çocuğumu görmek istemedim evden kacip hep sokakta yatmaya basladim herkezden kacmaya basladim bi hocaya gitim büyü var dediler hocam bana yardımcı olhn alah rozasi icin

    1. Ebru Hanım zaten hocaya gitmişsiniz ve bir şeyler öğrenmişsiniz niçin bir çözüm yolu denemediniz?

  2. bi gun yengemde kalıyordum ve o gün sıçrayak uyandim o gunden bu yana uykusuzluk problemim var ve yatamiyorum bi ara çok kötüydüm hic yatamiyordum suan da öyle

 2. Merhabalar hocam annem geçenlerde yatağının altında ortaya bir kağıda sarılmış şekilde ortası yuvarlak oyulmuş ve bir tarafına isminin baş harfi diğer tarafınada isminin son harfi yazılı halde bir sabun buldu bu ne manaya geliyor ne niyetle yapılmış yazabilir misiniz lütfen endişelenmemiz gerekiyor mu

  1. Bu kötü bir işlemi andırıyor. Hatta bakımlarla daha net görünmek ile beraber sabun büyüsü ihtimali de yüksek.
   Bana acil olarak ulaşın ki durumunuzu değerlendirmeye çalışalım.

   1. Selamün aleyküm hocam 26 yaşında bir bayanım bir yuva kurmak istiyorum Ama nasıl oluyorsa güzel başlayan her şey bir zaman sonra kötü bitiyor tıkanıyor belli bir yerden sonra ilerlemiyor olmuyor sürekli bu şekilde Olmaya devam edince bir büyü mü var kısmetim mi kapalı şüphe etmeye başladım çünkü sebebleri çok ufak oluyor

    1. Aleyküm Selam Fatıma hanım, isminiz çok mübarek Maşallah. İçinizi karartmayın, yapılabilecek bir şey var ise duruma bakar değerlendiririz. Siz benim kızımdan bile küçüksünüz. Bu kadar genç yaşta bu kadar üzüntü yapmayın. Her şeyin bir hal çaresi bulunur İnşallah.

     1. Slm hocam ben ayse yastigimin icinden icinden muska cikti ve bide sacima yapilmis kendi.e baktirdim kaynanamgil yaptirmis bosansinlar diye ve ben hale rahatsizlik cekiyorum su anda tesbih aldim baya iyi geldi bu sac muskasindan tamamen nasil kurtulabilirim bi yardimci olabilirmisiniz

    2. Merhabafatma hanim bende sizinle ayni sikintilari yasiyorum naptiniz? Gittinizmi hocaya? Ben napicami bilmiyorum

    3. Sendeki durum bendede oldu ama en buyuk mesele dogru insani seni anlayabilicek insani bulabilmekn

 3. Turan hocama belimde oluşan büyüden kaynaklı ağrılar için gitmiştim. Kendisinden aldığım destek ve yardım benim için çok özel ve anlamlı oldu.
  Sevgilimin eski eşi yüzünden bu büyüye maruz kalmıştık. Zaten birçok hocada aynı şeyi bana söylemişti. Turan hoca sayesinden geçen yaz bu olaydan kurtulduk. Bu platformda güvenilir bir hoca arıyorsanız kendisi ile iletişime geçin ben gerçekten yüz güldüren sonuçlar aldım. Resmen hayatım kurtuldu. SAğ olun hocam…

 4. Selamün aleyküm hocam.
  Yaklasik bundan 20 sene önce sabah uyandiktan sonra ise gitmek icin hazirlandim ve yola ciktim .bu esnada kalbimde ince pir sizi hissettim neolduguna dail hic bir fikrim yoktu.vesveseye kapildigimi zannedip gusül abdesti aldim.ama o kalpteki sizi devam ediyordu.henüz evli degildim ama sevdiyim bir kiz vardi ve ailem karsi cikiyordu.
  Ozamanlarda baya SIKINTILAR cektim.ailemi ikna edemedim.annemle babamla cok tartistik hatta ablalalarimda istemiyordu o kizla evlenmemi .gürültü patirti sonunda ikna ettim ama aradan seneler gecti
  Ve o kalpteki sizi vücudumun heryerini sarip gezen agrilara dönüstü suan hala o agrilarimla savasiyorum.neyapabilirim
  Saygilar

  1. Aleyküm Selam Erol Bey,
   Çok uzun yılları kapsayan bir durumdan bahsetmişsiniz. Bu konuya derinlemesine eğilmek gerekiyor.
   Bunun için de bana ulaşsanız daha doğru bir karar olacaktır. Bir takım özel bilgiler neticesinde bakımlar yapmamız lazım geliyor.
   Bu ağrılar normal değil, mutlaka bakılması gerekiyor. Belki de bir büyü etkisi altındasınız.

 5. Merhaba hocam
  Evlenmeden once odamdaki bazamin altinda yapiskan kaygan birsey surulmustu sirkeyle anca cikarabildim suan evliyim 1 senem miz dolucak bereket bolluk huzurumuz vardi hicbiri kalmadi esimle surekli bi tartisma icerisindeyiz karanliktan korkar oldum isik acik yatiyorum geceleri esim basimda bekliyor uykuda korkuyormusum tartistigimizda esim gozumun icine bakip bu sen degilsin dedi odaya kitledi daha cok dellendim sakinlestikten sonra geldi sarildi iyimisin diye sordu. Bi mutsuzluk var kariyerimi biraktim sosyal hayatim bitti icime kapandim kimseyle bisey paylasmaz oldum evimden cikmaz oldum surekli evde olmak istiyorum esim yanimda olsun istiyorum.bir olay bitince bir olay basliyor bugun evime gittim dusa kabinde kovanin icinde su vardi su oynuyordu bekledim 5 dk izledim kaynimla ara ara gidip baktim su durmuyor kaynim evin icinde dualar okudu ve kovanin icindeki suyu döktü kolidorumada bir bicak atti.evimde kalan kisiler huzursuz oluyor geceleri ayaksesleri duyuyor banyodan sesler duydum bir kere. Esyalarim kayboluyor kumbaram doluydu agzina kadar ortadan kayboldu bardagimin icindeki meyve suyu onumdeydi bir yudum aldim biraktim bi anlik dalginlik oldu bardagim bitmis sekilde sehpanin ustundeydi evde tek kalinca boyle seyler basima geliyor depresyon halleri kendimi assagalik hissediyorum

  1. Gerçekten ruh halinizin kötü olduğu her halinizden belli. Anlattıklarınız konusundaki belirtilerden eminseniz, yani bunu bir ilaç kullanımı ya da psikolojik bir rahatsızlıktan dolayı yaşamıyorsanız konu benim ilgi alanıma giriyor. Fakat birçok test etmem gereken durum var. Bunun içinde bana ulaşmanız gerekmektedir. Geçmiş olsun beni arayın ilgilenmeye çalışayım…

 6. Merhaba Turan Bey

  Ben orta asya’dan kirgizistan’dan yaziyorum, biz (annem, ben, eşim ve çocuklarım) anne annemlerin evinde yasiyoruz.
  3 yil once evimizin bahcesine sabah erken saatlerde 10-15 adet fare oluleri atildi, ondan beri kendi arsama ev yaptim zorluklar icinde. Hala tasinamadim kendi evime daha tam bitmedigi icin. rusya`da iyi bir iste calisiyorum. ama hala sikintilar yasiyorum bir takim terslikler. esim o farelerin buyu yapildigi kanaatinde? buna cvp ve yorum yazarsaniz sevinirim. bulusmam imkansiz sizinle.

  1. Ölü Fare kullanılan çok tehlikeli ve şeytani işlemler mevcut. Ancak tam olarak ne amaç edindiklerini bilemeyiz. Bunun için en azından telefon ile görüşme şansımız olursa yardımcı olmaya çalışırım. Gerçekten zor bir hayat yaşıyorsunuz. Allah’ın izniyle yardımcı olabilirsem ne ala…

 7. Hocam öncelikle selamünaleyküm. Sizlere başımdan geçen bir musibeti anlatmak istiyorum. Yaşım daha çok genç ve ilk kez böyle bir durumla karşı karşıya geldim. Bildiğiniz üzere ramazan ayındayız ve ben dün gece sahurdan sonra bol bol dua edip ayetel kürsi nas felak fatiha ve rabbime ettiğim dualarımdan sonra uyudum. Fakat gece boyunca o kadar çok rahatsız edildim ki gözlerimi kapattığımda bedenimdeki hükmümü kaybediyor ettiğim dualara rağmen defalarca tekrar ediyordu. Sanki karabasan çökmüş gibiydi ama hayır hocam kendimdeydim ve saatlerce bu işkenceye maruz kaldım. Ve bir an öleceğimi hissettim rabbime kelimei şehadet getirip annemin yanında ölmeyi diledim. Kendime tekrar geldiğimde annemin yanına gittim fakat sürekli başımı yastığa koyup dua edip gözlerimi kapatmama rağmen yine ayni seyleri yaşadım ve bu defa evin icinde gülüşmeler yemek yeme sesleri duydum dua edip kendime geldigimde annemi uyandırıp evde birilerinin olduğunu söyledim fakat kimse yoktu tekrar başımı yastıga koydugumda yine kontrolümü kaybettim ayaklarımdan itibaren bir uyusma vardı bedenimi hareket ettiremiyorudum bu defa da bir adam gördüm rüya gibiydi ‘bu hiç hoşuma gitmedi ‘ dedi tarif edilemez bir azap gibiydi hocam tekrar dua edip uyumaya çalıştım ve banyodan su sesleri duydum ama cok siddetli su sesiydi sonra ezan sesi duymaya basladim ve brnde ezana eslik ettim ezanı okudukca daha da cok ruhumu daraltıyodu tekrar kontrolü kazandığımda annemi uyandırdım banyoda biri var su sesi var diye hicbirsey yoktu hocam lütfen yardımcı olun bunca duaya ve bu mübarek aya rağmen niçin bunları yaşadım bir büyü mü var yoksa başka bir durum mu şimdiden teşekkürler Allah hepimize merhamet eylesin.

  1. Gerçekten çok sıkıntılı bir durum gibi görünüyor. Oldukça da uzun yazmışsın ancak sormam gereken bir çok soru doğuyor bu anlattıklarından. Bu yüzden bir an evvel bana mesaj ile ulaş ki bakım yapabilelim. Geçmiş olsun

  1. Birçok belirti var fakat ne büyüsü vardı, nasıl bozuldu, sonuçlar gerçek midir gibi pek çok soruya cevap gerekiyor. Bu yüzden özel görüşme yapabilirsek daha iyi yardımcı olurum.

   1. Selamün aleyküm hocam ben geceleri evin içinde tuhaf şeyler duyuyorum bide kendi yatarım deprem oluyor gigi sallamıyor yan durum da bide kendi yatak odamın kapısında 2dane kişiyi görüyorum sizde bana büyümü yapmışlardır

 8. Merhaba hocam dun abim fal baktimis ve fali bakan kisi sizde buyu var demis biri evinizin onundeki dut agacinin dibinde digeri ise tuvalet ile kuyunun arasinda demis tuvalet ve kuyu nun arasinda 10 15 adim var demis evimizin onumde dut agaci var tuvalet ve kuyuda var ve 10 15 adim var aralarinda bu iki biyu haneye yapilmis ve diger 3 uncu buyu ise abimle bana yapilmis yapilan 3unucu buyu bizim qnnemden baska kimseyi gormememizi SAGliyormus okunmus su icirmisler kimin icirdigini bilmiyorum ve bu buyuler bizim kismetimizi kapatiyormus ve sizin yazdiginiz buyu belortilerinide okudum bir cogu belirti bende var cevap yazarsaniz sevinirin

 9. Bende de çoğu belirti var. Ve sürekli huzursuz mutsuz sinirliyim. Hiç bişey yolunda değil. Sürekli uyanıyorum uyku düzenim çok bozuk. Ne yapmalıyım. Önceden sürekli ibadet ederdim ama artık hiç.. yardımcı olun..

  1. Özel bir bakım ile durumu değerlendirmek gerekiyor. Bana telefon ile ulaşırsanız daha kolay iletişim kurabiliriz.

 10. Merhaba hocam ucretlimi ucretsizmi baktiginizi bilmiyorum. Benim 7 yaşında kardeşim var ve onda buyuden gelen musallat olmuş durumda burda çok anlatmak istemiyorum numaranizi alip mesaj olarak yazabilirmiyim

   1. Hocam 11 yiillik evliyim 11 yıldır kayinvalide ve baldizim yuvami yikmak ićin mücadele ediyorlar.eşim her yıl annesine eşyalarını toplayıp gidiyor birsure sonra geldiğinde annesi ve kardeßinin yuvasını yikmak istediğini söylüyor ama aynı şey yine devam ediyor.ortada hiçbirşey yokken aniden oluyor yardimlarinizi beklouorum

    1. Nurettin Bey belki de yedirme içirmeli büyülerden eşinize yapıyorlar. Çünkü onlarda kaldıktan sonra hareketleri değişiyor demişsin. Beni ararsan yardımcı olmaya çalışalım.

     1. Ana sayfadaki telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Whatsapp Hattı / 0555 104 23 85

   2. Selamun aleyküm bir erkeğin bir anda iktidarsiz olmasının büyü ve nazarla alakasi olurmu acaba.

    1. Son derece ilgisi olabilir. Bir anda olması bu durumun büyü ile ilgisi olduğunu gösterebilir.

 11. Merhaba turan hocam yazima baslamadan önce büyü nasil bozulur arastirmasi aklima geldi googleden sizin yaziniza ulaştim bir çok kişi yaşadiklarini anlatmiş benimde karşilaştiğim bir mevzu oldu.
  Bundan 1.5 veya 2 yil kadar önce evimdeki klimayi temizlemeye karar verdim başladim klimayi sökmeye klimayi söktüm dağittim neyse hocam klimayi yikadim temizledim ancak temizlarken hani sizlerde bilirsiniz klimanin borusunun gecmesi icin duvarda delik olur tamda klimanin borusunun o deligin icinde kalacak kisminda klimayi temizlerken donuk beyazimsi yağ olduğunu farkettim tabiki kirlenmiş tozlanmişti aklima domuz yağimidir diye düşünce geldi yaği inceledim ve hayvan kokusu geliyordu aile fertlerine söyledim anneme dehal hocaya baktiralim dedi büyü yapilmiş olabilir dendi ve ben bir türlü birine güvenipte gidemedim ve borudaki yagi bir kabin icine koydum bir hocaya gosteririm diye iyimi ettim kotumu ettim bilmiyorum kaba koymakla yani kisaca hocam evliyim 1 cocugumuz var ama hayatimda cok olumsuzluklar yasiyorum islerim aile hayatim hep ters gidiyor anlam veremiyorum acaba yapilan bir seylermi var yardimci olursaniz sevinirim.

  1. Eğer domuz yağı olduğundan eminseniz ki oraya başka bir yağın konma ihtimali yok; O zaman bir düşmanınız tarafından hedef alındığınız anlamına gelebilir. Sizin kötülüğünüzü isteyen birileri var mıdır bunu bilmek gerekiyor. Ayrıca o yağdan bir an önce kurtulun. Evde kaldığı sürece sıkıntı vermeye devam edecektir. Beni en kısa zamanda arayın duruma bakalım.

 12. Merhaba 3 gün önce kapimin üzerinde kırmızı kuru biber buldum..icinde beyaz bi seyler vardi..3 yaşında ki oglum kapiya her gelisinde tuhaf hareketlerine istinaden bi arastirma yaptim onu buldum..sirkeli su koyup bardakla akan suya biraktim.. Buyu muydu acaba lutfen cevap verin.

  1. Aslında büyü demek doğru olmaz. Daha doğrusu tamamlanmış bir işlem değil. Bir teşebbüs oluşmuş ama yarım kalmış gibi görünüyor. Yine de beni özel olarak ararsanız bir bakım yapmak da fayda var.

 13. Merhaba Hocam. Birkaç aydır sağ kulağımdan kalp atışı gibi sesler geliyor aralıklı şekilde. Doktora gittim baktı birşey yok dedi.. ve sürekli değişen ruh hallerim oluyor iyi şeyler olsa bile mutlu hissetmiyorum. Eve girdiğimde sıkıntı basıyor. Başkalarının evinde olunca birşey olmuyor yani.. ve çoğu kez de geleceği rüyamda görüyorum olacakları.. insan görmek hoşuma gitmiyor nezaman dışarıya çıksam sebepsizce geriliyorum içime sıkıntı geliyor. Yanlız kalma ihtiyacı duyuyorum her zaman.. eskiden böyle değildim. Acaba psikolojik mi yada büyü olma ihtimali var mıdır?

  1. Birçok farklı durum olabilir. Ancak hemen bir büyü yapılmıştır demek doğru olmaz. Senin için bir kaç özel bakım yapmak ve durumu görmek gerekiyor. Kendini kötü bir etkiye maruz kalmışsın gibi kurma sakın. Bu düşük bir ihtimal..

 14. Merhaba hocam abim istemediğimiz biriyle evlendi ailem istemiyordu sevdi dedik tamam dedik ama evlendikten sonra kesinlike bizi gözü görmüyor kulağı duymuyor sanki sadece karısı var dünyadaçok değişik hareketleri var bize de çok düşkündü ve en başta evlenmiycem diyordu herhangi bişry yapılmış olabilirmi abime

  1. Olabilir ama karısına düşkün olması, evlendikten sonra onu hepinizden önde tutması zaten normal bir durum. Böyle olmasaydı anormal olmaz mıydı? Kafanızda sıradan değişimleri büyütmeyin lütfen. Bu normal bir davranış değişikliğidir. Demek ki seviyor hepsi bu.. Selametle…

 15. Hocam merhaba eşim uykude sayıklarken gözlerinin altı kıpkırmızı diye ısrarla söylesi, kalktım baktım hiçbirşey yok birgünde benden sayıklarken kırmızı kurdele istedi ve birkeresinde yine veysel karaniye gittin mi diye sordu bunlar normal şeyler mi emin olamadım

 16. Merhaba hocam Size nasil ulasabilirim bilmiyorum ben almanyada kaliyorum ve kocamin uzerinde büyü olduguna inaniyorum bir süredir evde huzur yok ve aramiz cok bozuk ayirlmak uzeriyiz lütfen bana yardimci olun.

  1. Bana whatsapp üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Yoğunluğumdan hemen dönüş yapamıyorum. Ancak mutlaka görünce dönerim. Bana mesaj gönderin bekliyor olacağım.

 17. Hocam ben şunu sormak istiyorum ömür boyu kalıcı aşk büyüleri var mı ama karşı tarafı hasta etmeyecek aşk büyüsü var mı

  1. Aşk büyüleri ömür boyu etkisi süren işlemler olup herhangi bir hasta etme etkisi söz konusu değildir. Bana whatsapp mesajıyla ulaşın lütfen

 18. Hocam, ben iki seneye yakındır dul bir kadına aşık oldum. Gece gündüz onu düşünüyorum. Bir türlü kafamdan silemiyorum. Her anım ve her saniyem onu düşünmekle geçiyor. Bir türlü başka işlere konsantre olamiyorum. Yalniz o kadın benden nefret ediyor ve hiç sevmiyor. Hatta beni görmek dahi istemiyor. Bendeki bu hal nedir sayın hocam.

  1. Eğer kadın seni istemiyorsa zaten sana karşı bir işlem düşünmüş olması mümkün değil. Onun dışında bir üçüncü kişiden de bu hamleyi beklemek saçma olur. Yani eğer sana bir şey yapıldığını düşünüyorsan diye bu cümleleri kurdum. Onun dışındaki ihtimal kara sevda olabilir. Bunun da iyice araştırılması gerekiyor ancak özel olarak ulaşman gerekiyor bana.. Whatsapp’tan yaz

 19. Turan hocam merhaba..benim hem aile hem is hayatimda her sey cok guzel gidiyordu..sonra bir takim ruyalar gordum,ruyalarimda kudurmus kopekler,siyah panterin hirlamalari,ormanda kurtlarin saldirilarini gormeye basladiktan sonra is hayatimda yavas yavas tikanmalar basladi,sonra bende asırı vesvese gelıstı..Mesala kuran ,namaz ve dua okudugumda duan kabul olmuycak,ıslerın olmuycak gıbı hersey kotu olcak gıbı vesvese gelmeye basladıktan sonra ıslerım dahada kotulestı..daha sonra aıle hayatımda bozulmalar basladı..vesvese hayatımda gercek oluyordu..vesvese ıle cok savassamda ,yaradana sıgınıp dua etsemde basaramadım..uykullarım gıttı,yemek yıyemıyorum..yanı yasayan bır oluye dondum..sımdıye kadar aksılıkler olsada yenıyordum,vesvese hallerı olmuyordu…sızce bu durum nedır..yanı aklıma gelen vesvesenın hayatımda gerceklesmesı olayını cozemıyorum..bır yorum yapabılır mısınız?

  1. Üzerinize yapılmış bir büyüden şüphe ettim. Ama bunu kim ve neden yapmış olabilir araştırmamız gerekiyor. Genel de soğutma işlemleri bu tip etkiler verebilir. Fakat sizi hayatınızdaki her şeyden soğutmak isteyecek kişi kim… Bu ve buna benzer sorulara yanıt bulmamız için beni whatsapp’tan arayın olur mu… Yardımcı olmaya çalışacağım. Cevap biraz geç oldu kusura bakmayın çok yoğun çalışmaktayım…

 20. Merhaba hocam ben bu son sene cok kotuyum yorgunluk hep yanliz kalmak istiyorum islerim hic yolunda gitmiyor sasirdim ne yapmam gerek?

  1. Bir ara yanıma gel kurşun dökelim. Herhangi bir düşmanın veya şüphe ettiğin olası durumlar var mı? Onları da bana özel olarak bildir olur mu?

   1. Hocam ellerin ve ayakların yanarak kaşınması ama herhangi bir kızarıklık olmaması sadece ateş gibi olması büyü belirtisi olabilir mi? Kan tahlili yaptırdım temiz çıktı, alerjik dedi doktor ama ilaçların faydası yok cevaplarsanız sevinirim.

    1. Bir büyü olduğunu sanmıyorum. Şekerin ölçtürmelisin bana kalırsa… Allah şifa versin.

 21. Hocam merhaba benim yere serdiğim yatakta döşeğinde iplikle Dikili insan yüzü gördüm ve süktum okudum yaktım hocam bide çiçekli peçete örtümde çiçeğin etrafında lacivert bir iple dikildiği ni gördüm onu yakmasını hocam büyü olabilirmi bide eşimle hep kavga ediyoruz anlaşamıyoruz nefretle bakıyoruz bir birimize bana yardımcı olun hocam ne yapmam gerekir

  1. Filiz Hanım Renkli ip düğüm büyüsü deniyor sizin gördüğünüz işleme. Sanırım birisi size bu işlemi yapmak istiyor. Sadece gördüklerinizle değil başka eylemlerde yapılmış olabilir. Beni whatsapp’tan arayın görüşelim. Çok tehlikeli bir işlemdir.

  2. Merhaba hocam ben başka bi hocaya eşimin geri gelmesi için muska yaptırdım 30 adet Muskadan oluşuyor kimisi kopege yedirmeli kimisi akarsuya atmalı ruzgara asmalı ağır tas altına koymali zeytinyağında yakmalı kusun kanadına bağlamalı vardı eşik üzerine asmalı olanlar vardı birde boynumda var şuan hepsini uygulamaya başlayalı bir hafta on gün oldu ne zaman etki edecek sizi de yeni buldum netten hemen etki etmez diyor yaptırdığım hoca insallah beni kandirmamistir doğru mudur geç etki eder mi bir ay beklememi istiyor bu tür işlemler hemen etki etmez sabret diyor ama bilemiyorum

    1. Slm hocam ben 6 sene önce biriyle tanışdım ve aklı hala aklımdan çıkmıyor ve büyü ihtimali oldunu düşünüyorum ve hiç bir işim rast gitmiyor herzaman bir sıkıntım olarak yaşıyorum

     1. Duruma bakım yapmalıyız. Bu kadar uzun süredir bir etki ancak bu şekilde olabilir.

 22. Hocam ben kız arkadaşımla hep kavga ediyoz tartışıyoz bir anda aramız böyle oldu büyümüdür

  1. Zannetmiyorum. Bu kadar basit belirtileri büyü olarak addetmek yanlış olur. Bu kadar basite almayın lütfen.

 23. Merhaba Turan Hocam

  Yillar önce annem de bende ayni rüya yi gördük. Bahcemizin ayni kösesine büyü koyulmus ve ben sonra tekrar rüyalar gördüm ve ayetel kürsi bizi korudugunu.

  Ben esim kizim annemlerle ayni üc katli evin orta dayresinde oturuyoruz.

  Büyü annemlere yapilmis ve annemlerin eskisi gibi huzurlu olmadigini annemin cok degistigini görüyoruz. Yipranmislik sinir huzursuzluk vs. Babama biz cocuklarina hicbirsekilde tahamülü yok ama baskalarina hic öyle degil.
  Büyü yapildigini 2 hocadan ögrendik ama bu yazidaki gibi yildizname üzerinden.
  Esimle biz de huzursuzluk yasiyoruz bize de etkisi varmidir? Cünki ayni evde kaliyoruz.
  Büyü varmi varsa nasil giderilir yardimci olabilirmisiniz…
  Biz almanyada yasiyoruz bu siteyi suan tevafuk üzere gördüm
  Saygilar

  1. Öncelikle geçmiş olsun. Beni özel numarandan Whatsapp üzerinden ararsanız soracağım sorulara da yanıtlar vermeniz kolay olacaktır. Öncelikle bir büyü olduğunu öğrendik demişsiniz. Ama bir çözüm bulamadıysanız bu hocalar sonuç olarak ne dediler. Ya da hoca falan değiller miydi? Bir de rüyalarda duaları görmek pek hayıra yorulmaz. Bu tevafuk hayırlı vesile olur inşallah.

 24. İyi günler hocam. Ben 2 yıllık evliyim. Eşim 2 yıldır ailesi ile görüşmüyordu bana kötü davrandılar ona da. Sonra görüşmeye başladı ve biz çok kötüyüz. Nişanlı ikende annesini görünce bana çok değiştirdi şimdide öyle oldu. Görüşmeye başladılar bizim aramız çok kötü oldu. O kadar sevdiğim adamla sürekli kavga. Eşim herkesle arasını bozdu. Çok fazla yalan konuşmaya başladı. Ben anlamadım yüzüne bişey mi okunuyor bana mı bişey yapıyor üstüme titrerdi ama yaklaşamıyoruz birbirimize. Nolur yardım edin

  1. Bu gibi durumlar yapılan etkili bir Ledün çalışmasını aktarıyor. Yani bir şeytani büyü ile aranızı açmak istemiş birileri olabilir. Soğutma ve ayırma büyüleri bu tarzda etkiler verirler. Zaten yazılarımıza bakarsanız bu etkileri bir bir anlatmıştık. Bu yüzden duruma derinlemesine bakmak gerekiyor. Siz bana whatsapp’tan ulaşın birkaç gün yoğunluğum var. Elim hafifleyince size dönüş yapacağım. Çok geçmiş olsun…

 25. Selamünaleyküm Aleykum hocam rüyamda hep karmakarışık şeyler görüyorum yılan öldürüyorum köpekler kovalıyor kacmiyorum korkmuyorum bicaklaniyorum bicakliyorum buna benzer şeyler sayıklamalar 2 yıl öncesine kadar işlerim çok iyiydi rizkim kesildi esimle çok sorun yaşıyoruz huzursuzluk bitkinlik uykusuzluk Allah’ın izniyle yardımını bekliyorum watsaptab nasıl ulaşabilirim numaranızı goremedim

  1. Numaram hem ana sayfada hem de iletişim sekmesinde mevcuttur. Oradan ulaşın durumunuza bir bakım yapalım. Allah muhafaza bir büyü belirtisi olabilir. Düşmanınız var mı yok varsa neden böyle bir şey yaparlar bunları konuşmalıyız. Çok geçmiş olsun

 26. selamın aleyküm hocam. bende sinir sitres artmış tı eve domuz yağı sürülmüş denildi sonradan hoca bi muska yapti sağ koltunun altinda 1 ay kalcak dedi ama yine icim daraliyo hep aynıyım.2 hafta oldu

  Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim hocam

  1. 2 hafta içinde etki görmediysen daha da zor bir etki olması istersen bir de ben bakarım. Beni ara görüşelim.

 27. Hocam benim 11 yaşında Kızım var . Beni ve babasını hiç dinlemiyor. Sürekli bir atak halinde ne yaparsak yapalım kötü davranıyor. Bize sanki onun düşmanıymışız gibi davranıyor. Bakışları bile düşmanmışız gibi. Bugün bir Arkadaşım bizim adımıza hocayla konuştu. Bize Domuz büyüsü yapıldığını ve kızımın etkilendiğini söyledi. O yüzden öyle olduğunu söyledi. Ben bu hocayı hiç görmedim ve bir aracıyla iletişim kuruyorum. Uzaktan kendisinin büyüyü basacağını söyledi. Sizce böyle bişey mümkün mü? Bu arada Kızım normaldede çok asi ve inat bir çocuktur ve bunun içinde çok kez psikologdan yardım aldık ama hiç çözüm bulamadık. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim hocam

  1. Uzaktan bu kadar kesin ve net bir teşhis koymak çok mümkün olmaz. Ama bu kadar net bilgiler verdiyse değerlendirebilirsiniz. Yine de bir de siz bakın derseniz ilgilenirim. Bana whatsapptan ulaşın lütfen.

 28. Hocam selamun aleyküm çok sıkıntılardayım 1 2 haftadır bu çok yoğunlaştı delirecek gibi oluyorum sürekli ağlama krizleri bir insan yarım saat aralıksız ağlar mı kendime zarar vermek istiyorum 6. katta oturuyoruz ve ben odamda otururken birden kendimi sanki oradan düşer gibi görüyorum 1 haftadır çok fazla yiyorum içimde doymak bilmeyen birşey var sanki hiç böyle değildim ben çevremden hep muhafazakar biri olarak bilinirim ama namazlarıma ibadetlerim gereken önemi gösteremez oldum kaç kez psikologlara gittim ilaç verip gönderiyorlar bir faydası olmuyor nişanlımla sürekli kavga ediyoruz ailemle kavga ediyorum ne yapmam gerekiyor artık dayanamıyorum içim çok huzursuz mutlu olamıyorum hayattan tüm umudumu kesmiş gibiyim sürekli halsizlik yorgunluk baş dönmesi dışarı çıkmak istemiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum. Büyü gibi şeyleri pek aklıma getirmem aslında sanki Allah ı bırakıp başka şeylerden medet umuyor olmaktan korkarım haşa ama bu sefer normal olmayan şeyler hissediyorum sizce büyü olabilir mi ne yapmam lazım

  1. En kısa zamanda beni ara evet büyü olabilir fakat başka şüphelerim de oluştu. Pek hayra alamet şeyler değil anlattıkların en kısa zamanda görüşelim.

 29. Hocam ben 21 yaşında bir genç kizim yaklaşık 3 yıllık bir ilişkim var sevgilimi çok seviyorum ama bir o kadar da kıskancım,ona çok güveniyorum ama yanımdan da ayrılmasını istemiyorum o yanımdan gidince içimi bir sıkıntı kaplıyor.Biz ilişkimizin baslarindayken de ara ara tartışıp kavga ederdik de son 2 yıldır çok sıklaştı o da beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum ama öyle bir noktaya geldik ki artık birbirimize tahammül edemez olduk aynı ortama gelince sürekli birbirimize bağırıyoruz normal konuşamıyoruz kalp kırıyoruz.Girtlak gırtlağa geldik artık bu hafta sonu ailesi ailemle tanışmaya gelicek bişeyler yapalım diyoruz ama bu durumda nasıl olucak onu da bilmiyoruz ne oldu bize böyle birden anlam veremiyorum bana sürekli sevgilim ne yapsam sende herseyime kızıyorsun diyor haklı da onun yaptığı şey iyi de olsa kötü de olsa sinirleniyorum elimde olmuyor malesef yardım edin lütfen bu büyü mü yoksa başka bişey mi ve ben kendimi bildim bileli de sürekli geceleri kötü rüyalar görüyorum ne kadar dua okusam da bir türlü kurtulamıyorum üst üste günlerce aynı rüyayı gördüğüm bile oluyor ben bu durumdan artık çok sıkıldın lütfen yardımcı olun

  1. Aranızı bozmak için büyü yapılmış olabilir. Ancak size bu kötülüğü yapacak bir kişi var mıdır şüphe etmen gereken önce bunları düşün. Sonra da bana whatsapp’tan ulaş. Senin için ne yapabileceğimize bir bakalım. Henüz çok gençsin böyle şeyler için kendini üzme bir yolu elbet bulunur.

 30. Selamunaleykum hocam bana birtane muska , 5, 6 tane tütsü (sigara şeklinde kağıt) suya karıştirmam icinde bir kağıt 21 gun icicem o suyu neyim var dedim soylemedi pisikolojin bozulur fitne olur gibi birsey soyledi ben merak ediyorum neyim var acaba

 31. Hocam merhaba 3 -4 yıl öncesine kadar aile içi huzurumuz vardı ama şimdi artık yok eve kim gelse esniyor ağırlık çöküyor herkes sizin evde birşey var diyorlar hocam biz muskadan şüpheleniyoruz hatta salça olarak verilmiş ve biz bunu ailece yemişiz erkek kardeşim çok problemli sürekli başına belalar açıyor anne baba sözü dinlemiyor babayı düşman biliyor büyü var mı yok mu nasıl anlaşılır ne yapmak gerek bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  1. Bu durum oldukça karışık bir tablo oluşturdu. Aile içine bir çeşit nifak tohumları ekildiği gibi bir durum var. Bunun hangi yolla yapıldığını bu şekilde anlamak hayli zor tabi ancak derin ve farklı bakımlar yaparak nasıl bir sonuca ulaşabiliriz buna bakmamız gerekiyor.

 32. Merhaba
  Önceden insanlar tarafından imrenilen biriyken son üç yıldır arkadaşlık ilişkilerim bozuldu hayatıma bir kişi bile girmiyor giren de bir hafta sonra nedensiz gidiyor. İnsanlar arasında dikkat çeken biriydim muhakkak birileri tanışmak isterdi. Artık yapayalnızımbana imrenenlerin hepsi evlendi çoluk çocuğa kavuştu. Artık hiçbirşey yapasım gelmiyor. İşe gitmek istemiyorum. Hep mutsuzum hep ağlıyorum. Kimseyi aramak sormak istemiyorum. Dua etmeyi de bıraktım.Sizce ne olabilir?

  1. Bence bu durum size yapılan bir büyünün sonucu ve tükenmişlik sendromu… Bu iki psikolojik rahatsızlık birleşince sizi bu denli üzmüş ve yıpratmış. Ayrıca popülaritenizi kaybetmek sizi derinden yaralamış. Şirinlik muskası yaptırmanızı öneriyorum. Ayrıca 5 kez kurşun dökülüp ruhunuzu rahatlatmanızı da tavsiye ederim.

 33. Merhabalar hocam 2016 yılında iş yerimin kapısından dış kapıya kadar damla damla izler bulmuştum internetten baktığımda domuz yağına benziyordu o tarihten itibaren hayatımda hiçbirşey yolunda gitmiyor annem babam boşandı 7 yıllık ilişkim bitti iş yapamadığım için iş yerimi kapattım ve sorunlar artarak devam ediyor yapabileceğiniz birşey varsa yardımınızı talep ediyorum saygılarımla

  1. Barış Bey sizin için ne yapabilirim bilemiyorum. Gerçekten durumunuza üzüldüm. Ancak bakım ile ne olduğuna bir bakmamız gerekiyor.

   1. Hocam benim bir arkadaşım var durumu çok iyi Ken bir sene içinde işleri hep kötüye gitti neye el atiyosa hep tersine dönüyor şuan yemeye ekmegi zor buluyor muska dan supheleniyoruz evinin yatak odasında penceresi ne surulu yağ olmuş kackere abisinin karısından şüpheleniyor lar yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

    1. Evde bu izlere dair ya da bu şüpheye mahal verecek ne kadar veri varsa bana whatsapp ile fotoğrafını göndermenizi rica ederim. Duruma bir de kendi yöntemlerim ile bakmak isterim.

 34. Hocam, nerden başlasam bilmiyorum ki.
  Ben 41 yaşındayım, hiç evlenmedim. Dışarıda, düğünlere gitsem bir erkek bile yüzüme bakmıyor, sanki görülmez biriyim. Herkes sen çok güzelsin dediği halde. Sosyal hayatta çok aktif biriydim, çok neşeli sevecen sayılan biriydim. Kimseyle konuşmaz oldum, sürekli yanliz kalmak istiyorum, ağlıyorum hıçkıra hıçkıra. Uykuda bile sesli ağlıyorum, sesli konuştugumu annemden biliyorum. Fakat sabah rüya, kabus gördüğümü bile hatırlamıyorum. Ağırlık var üzerimde. Hiç bir şey yapasim yok. İstediğim halde bile en ufak bir iş bile çok zor geliyor. Çok karamsar oldum. İntihar düşüncesi, aylardır başlayan vesvese yüzünden delirmekten korkar oldum. 2 defa psikolojik tedavisi gördüm, antidepresan kullandım hiç düzelmedim. Unutkanlık artıyor. Çok sinirli biri oldum. Sabaha kadar daha yazabilirim….
  Son bir çare arayiştayim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim hocam!!!

  1. Ayşegül hanım gerçekten durumunuza çok üzüldüm. Yani bu durum için nereden başlamalıyız bilemedim. Öncelikle gerçekten üzerinizde bir sıkıntı var mı bu konuya ağırlık vermek gerekiyor. Bunun için de bir takım yöntemler uygulamalıyız. Beni arayın size yardımcı olmayı canı gönülden isterim.

 35. Selamün aleyküm hocam yıllardır bana büyü yapıldığına dair suphelerim vardı bunu yakinlarima anlatmaya çalışıyorum ama bana inanmadilar hiç biri takı evin tamiratı sırasında salon kapısını çıkarırken kapının arasından demir bozuk para çıktı suphelerim iyice yerine oturdu annemde ikna oldu ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim turan hocam

  1. Yalnız para bulmuş olman ile bir şeyleri birbirine bağlayabilmek zor. Bu minvaldeki şüpheler için benim bakmam gerekiyor. Gelebilirsen yanıma gel, gelemezsen de mutlaka ara. Ne yapabiliriz görmeye değerlendirmeye çalışalım. Sakın boşlama bu işlerin şakası olmaz.

 36. Iyi gunler.Ben 17 yasindayim.Son zamanlarda ya surekli kabus gorup gece uyaniyorum ve birdaha uyuyamiyorum ya da hiç uyuyamiyorum.Zihnimi zorluyorum uyumak icin herseyi yapiyorum ama olmuyor.Butun arkadaslik iliskilerimden koptum kimseyle konusmak istemiyorum.Gogsumun üzerinde biri oturuyor gibi hissediyorum . Bir ruyamda yasli bir kadinla bir gencin odama geldigini yuzlerinin degisik oldugunu ve kadinin ona deccal diye hitap ettiğini gördüm. Bunlar belirti olabilir mi ?

  1. Acilen bana ulaşmanız gerekiyor. 41 dikiş büyülerindendir ve çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

 37. Selam aleyküm hocam saclarimda tuhaflık var dökülmuyor ama çok tuhaf bı hal aldı 2 senedir böyle bu durum piskolojimi çok bozdu intiharı düşünüyorum çok korkuyorum yaparım diye lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  1. Saç ile ilgili yapılan büyüler var ancak seni bu hale getirecek ya da saçlarından anlaşılacak belirtiler verebilecek işlemler değildir. Bunu sanırım özel olarak görüşmemiz daha doğru olacaktır.

 38. Hocam merhabalar ben bir rüya gördüm ve şuan bu yüzden sakıncalıyım çünkü hayatımda bilmediğim şeydi, rüyamda kadının birisi bana sana Kara bıçak büyüsü yaptık diyordu ve elinde siyah Bi bıçak vardı ne yapmalıyım bu rüyayı dikkate almalımıyım sizce?

 39. Hocam nişanlım kriz geçirdi karanlık bir yerde buldum kayınvalidem hocaya gidelim dedi gittik hoca onların tanıdıği hoca size ayrılık büyüsü yapılmış dedi ve okudu biz eve geldik nişanlım la ertesi gün ayrıldık benim anne tarafından yapılmış buyu denildi

  1. Evet böyle şeyler olabiliyor. Sizin kötü şeyler yaşamanız için yapılmış çalışmalar olarak adlandırabiliriz. Ki zaten ayrılığa kadar sürüklenmişsiniz. Bu saatten sonra bir şeyler yapılabilir mi emin değilim ama yine de durumu değerlendirip bakmak da fayda var. Bana özel olarak ulaşın lütfen.

 40. Kaynanamlarla altlı üstlü oturuyoruz. Kaynanam dan, baldızımdan ve onların evlerinden ekşi bozuk koku geliyor burnuma kötü ter kokusu gibi fakat kokuyu benden başkası almıyor.. Ayrıca arabamda 2 kere kara saplı bıçak buldum… En son bıçak bulduğumda arabanın içine gizlenmişti elime aldım sonra daldım bir anda kayboldu bıçak… Kara saplı bıçağı en son kaynanamın elinde gördüm.

  1. Bu kokunun sebebi büyü içerisinde bulunan bir takım pis malzemeler olabilir. Eğer şeytani amaçlar edinildiyse bu kadar pis koku verecek birtakım malzemeler kullanılabiliyor. Fakat bıçak konusu bu konudan biraz daha bağımsız. Aklıma gelen bir takım ihtimaller var ancak özel olarak görüşmekte fayda var. Zira sorular sormalıyım sana… Geçmiş Olsun

 41. Mrb Hocam çok çıkılmaz durumdaym. 1,4 senelik ilişkim var..sevgilim Son aylar hatta Son günler hep tuhaf davranıyor sürekli pessimist ağrıyor kendini yalnız ve huzursuz hiss ediyor..hatta benden bile ayrılmak istedi 20 min sonra vazgeçti..çok seviyorum diyor..ne yapcagmi bilmiyorum..acaba büyümu yapıldı??lütfen cvblarsnz sevinirim..

  1. Düşmanlarınız var ise size karşı bir yaptırımda bulunmuş olabilirler. Bu işlem büyü de olabilir. Ama etkili bir bakım yapmadan bunlar tahminin ötesine geçmez. Beni özel olarak bilgilendirin lütfen.

 42. Hocam geçen sene bı akrabamizin düğününde sürekli daralmalar bunalmalar terlemeler oldu içim hiç rahat degldi yanımda nişanlım ve aileside vardı ilk belirtiler orda başladı sonrasında yorgunluk sanki hastalık gibiydi yataktan kalkamıyorum 2 gün öyle gecti işime dahi gidemedim 1 hafta hiç işe gitmedim muska yaptirdm hocaya okundum biraz rahatlama oldu ama şuanda sanki etraf boşken yanımda biri var gbi biri geçmiş gbi oluyor birileri var gbi oluyor kalabalık ortamlarda duramıyorum sürekli kaciyorm hemen sinirleniyorum

  1. Bunlar büyü belirtileri olabilir Yaşar Bey. Allah yardım etsin elimden bir şey gelirse yaparım. Bana özel olarak yaz olur mu? İştah durumun ile ilgili bilgiler ver bana bir de rüyaların nasıl?

 43. İyi günler hocam annemin yastığının içinden bı keseye sarılı bişey bulduk içinde 9 kere düğüm atilmis rengarenk ipler üzerlik tohumu ve mısır tanesi var bu ne olabilir yardımcı olur musunuz?

  1. 7 renk ip düğüm büyüsü gibi duruyor. Sitemde bu büyü ile ilgili tesirleri bulup okuyabilirsiniz. Eğer ki detaylı bakım istersen beni özel olarak ara olur mu. Çok tehlikeli etkileri olan bir işlem olarak öne çıkar.

 44. Merhaba hocam biz 7 kardeşiz ve babam iki evli yani ilk eşinden çocuk yok annemden 7 çocuk var. Annemi 5 sene önce kanserden kaybettik. Bundan öncede babama büyü yapıldığını duydum defalarca hatta sanırım eşek dili mi ne yedirilmiş ve evden bir çok kez domuz yağı bulduk. Anahtar deliğinden ve ayakkabılık gibi yerlerden üvey annemin yaptığını tahmin ediyoruz. Babam onun sözünden asla çıkmaz ve babamı yönlendirir ve hiçbir kardeşime düzen dirlik vermez bunun için ne yapmalıyız bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Büşra kızım bu durum gerçekten çok üzücü ve sarsıcı geldi bana. Ayrıca annen için de başın sağ olsun. Nurlar içinde yatsın. Babanın durumuna gelince şüphe ediyor olmanız yetmez tabi ki bunların somut bir takım bakımlarını yapmak gerekiyor. Ben bu konu ile özel olarak ilgileneceğim ancak beni telefon ile ara olur mu? Whatsapp’tan kendini hatırlatır bir mesaj at duruma bakalım. Buradan seni yönlendirmem olur. Bak mesajına bile kaç gün sonra yanıt verebildim. Son derece yoğun çalışıyorum.

 45. Merhaba hocam,

  benim size bi sorum olacakti, bi haftadir benim ve esimin dis fircasi kayip. Ara Ara bi türlü
  bulamadik. Bi hafta sonrada pat diye birden bire ortaya cikti. ikiside yerine konmus. Evimize de yardimci girip cikiyor. Yani özel ve devamli kullanilan esyalarla büyü gibi birsey yapilir mi?
  Yoksa ben mi paranoidim?
  yapildiysa da nasil
  cözülür? dikkatli ve düzenli
  bi insan oldugum icin birseylerin kaybolup tekrar yerine gelmis olmasi bende süphe uyandirdi.

  Verecek oldugunuz cevap icin tesekkürler

  1. Esra hanım yardımcınıza dikkat edin. Genelde bu gibi durumlarda size düşman kişiler büyü yapmak istediklerinde kendileri yaklaşmaz ve bir insanı kullanırlar. Bu da size çok yakın olup şüphe etmeyeceğiniz kişiler olur. Diş fırçası ya da saç fırçası gibi malzemeler çok özel eşyalardır. Bir çok şeytani büyü için kullanılır. Bu yüzden durumunuza özel olarak baksak daha iyi olacaktır.

 46. Pek de iyi gitmeyen bir iliskim vardi bitti ve ben cok cok mutsuzum..iliski suresince ikimize de buyuler yapilmisti bozdurduk yine yapildi..tekrar bi seyler oldugunu dusunuyorum ama onda büyü olup olmadigini anlayabilir miyiz ? 1 aydir namazlarimi surekli eksiksiz kiliyorum. Her gece gecenin ucte birini ayakta dua ile geciriyorum. Surekli insiraglar ayatelkursiler ile geziyorum. Ama yine de evde yalniz uyuyamiyorum. Korkuyorum. Namaz kilarken arkamdan biri gelecek diye korkuyorum. Gunes dogmadan uyuyamiyorum. Guzel ruyalar gormuyorum. Bir seyler mi var acaba bende de lutfen bana bi akıl verin..

  1. Büyülerin ne olduğu, ne şekilde bozulduğunu bilmem gerekiyor. Gerçekten etkileri hala var mıdır yoksa daha önceden beri hiç güç kaybetmeden üzerinde durmakta mıdır? Bu gibi detaylar çok önemli olduğu için özel olarak görüşmek gerekiyor. Bu kadar muktedir ibadetler edebilmen aslında durumunun iyi olduğuna bir işaret ama şikayetlerin kafamı karıştırdı. Duruma özel olarak bakacağım.

 47. Sealamun aleyküm hocam. Bundan 10 yıl önce sozlendigim bir kiz vardi onlarda dolma yedim ama dolmayi yapilan yere girdiğimde dolma yapilan yer gözümün önüne kadar gelip uzaklaştı filimlerdeki gibi o söz olayının devami olmadi ayrildik. Lakin ondan sonra kimle evlilik için konussam bir sekilde aksilik çıkıyor herseferinde namaz kiliyordum kilamiyorum agresif davranma yazdiginiz bütün belirtiler var napmam gerekiyor yardımcı olursaniz sevinirim ailemde çok üzülüyor bu durumdan 30 yaşına geldim evlenemedim diye dert edindiler benimde evlilik ile ilgili dusuncelerim tamamen ters.

  1. 10 sene önce belki de bir kalıcı kısmet kapama büyüsüne maruz kaldın. Bunca zamandır da üzerinde kaldığı için artık bunu bozmak zorlaştı. Basiret ve kısmet bir kez bağlandı mı açılana kadar işlerin hep ters gidecektir. Bu işlem eğer düşündüğümüz gibi yapıldıysa bozmak için hamle yapmalıyız. Bana özel olarak mesaj at olur mu Muhammet görüşelim.

 48. Hocam selamın aleyküm
  Geçen gün dükkanda kasanın altında ölü fare bulduk ve inanılmaz kötü kokuyordu. Bir gün önce yoktu fare ve bu kadar çabuk kokması tuhaf geldi. Büyü yapıldığını düşünüyoruz. Sizin yorumunuz nedir.

  1. Aslında sadece böyle bir durum büyü olduğuna sirayet değildir ama yine de bakım yaptırmak isterseniz duruma eğiliriz. Uygun olduğum bir arada durumunuza bakabilirim. Bana özel olarak yazın lütfen bu durumu telefon aracılığıyla…

 49. Hocam Merhabalar,
  Yaklaşık 15 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım.
  Hersey çok iyiydi ailelerimiz biliyordu. Eylül gibi nişan yapmayı düşünüyorduk. Erkek arkadaşım beni çok seviyordu. Ve bir anda eski sevgilisine döndü. Kafası karıştı. Ve gitti. Bu süreçte bende çok fazla kalp sıkışması, çarpıntı, huzursuzluk, bişey olacak korkusu, iştahsızlık, hiç bir şey yapamama, sürekli yatma isteği, halsizlik mevcut. Kendimi toparlayamıyorum. Dualar okunuyor 10 15 dakika normale dönüyorum sonra yine aynı. Her okuyana da müthiş bir ağırlık çöküyor. Yani çıldıracak gibiyim artık. Yoruldum yaşamaktan zevk alamıyorum. Yardımcı olur musunuz? Bakarken ücret alıyor musunuz:(

  1. Üzerinizdeki ağırlık için aslında bir takım endişelerim oluştu. Fakat bakım yapmadan kesin konuşmak imkansız. Fakat bu kadar ciddi bir ilişkinin bir anda bitip de eski sevgilisine dönmesi erkek arkadaşının çok anlaşılır bir durum değil. Bakım yapacağız ücret almıyorum merak etme. Konuyu iyice anlamamız lazım.

 50. Selamun aleykum hocam 2 yildir evliyim 3 aylik bebegim var esimle aramda sıkıntılar var bi iyi bi kotu davranıyor bazen mutlu oluyor bazende cok sinirli acaba uzerimizde buyumu var bana yardmcı olabilirminiz

  1. Yasemin hanım bu durumun analizini yapmadan bir şey diyebilmek mümkün değil. Durumunuza özel olarak bakmak gerek ancak çok yoğun oluyorum. İlk fırsatta görüşme sağlamak üzere…

 51. Merhaba hocam. 8 yıllık evliyim ve eşim kumar bağımlısı. Son bir kaç yıldır hiç olmayacak işler yapıp cocuklarimla hayatımızı mahvetti. Artık o kadar kötü bi insan oldu ki son çare hocalara başvurmaya başladık bir sorunu var mı diye. 2 farkli hocayla görüştük biri kitap açtı bize neler olduğunu söyledi diğeri suya bakarak söyledi. Ama ikisi de aynı şeyleri anlatti. Biz evlenmeden önce bı kız ona kara büyü yapmis saç telini alıp kavanoza koyup zengin bir adamın mezarına gömmüş. Bir de arkadaş çevresinden biri esiyle cima edip silinip o sildiği şeyi eşime bi şekilde yedirmis. Gereken islemleri her iki hocanın da dediği gibi yerine yetirdik. Lakin eşim hala bir tuhaf geceleri asla uyumuyor sürekli yanlış isler yapıyor kısmeti öyle böyle kapalı değil elini neye atsa kuruyor resmen hal böyle olunca daha da hatalara gidiyor karakteri git gide bozuluyor. Sorsaniz bana deli divane asik ama uzmekten hic imtina etmiyor. Uykulara doymuyor nesesi yok surekli intihardan bahsediyor.Asla huzurumuz yok çocuklarımla perişan haldeyiz ne yapmalıyım artık yoruldum.

  1. Durumunuza gerçekten çok üzüldüm ancak bu durum ile ilgili olarak bir tek seçenek yok. Bir çok ihtimal olabilir. Duruma bir de benim açımdan bakıp görmek isterim. Bana özel olarak ulaşın lütfen olur mu… Bir şeyler yapabilirsek sizin için ne ala…

 52. hocam merhabalar ben 14 yıllık evliyim evime kim gelse bir esneme bir ağırlık çöktü diyor eşimle aram bir çok iyi bir bakıyorum tanıyamıyorum küfür edip bağırma her söylediğim şeye beni dövme 4 çocuğum var burada hocam geçen gün eltime gittim çay içmeye çağırdı beni ayrı ayrı akşam eşimi çağırıyorlar daha sonra gece uyuyamadım içim daraldı uykudan uyandım konuşma sesleri gülme sesleri üç harfliler gibi şeyler görmeye başladım yardım edin hocam ben napıcamı şaşırdım eşimle aramızda cinsel isteksizlik evliliğim çok kötü😢

  1. Lina hanım durum gerçekten kötü görünüyor. 4 tane de çocuk var. Ne diyeceğimi bilemiyorum fakat birileri size bunu yaptı ise nedenini ve sebeplerini bulmalıyız. Bu basit bir geçimsizlik gibi durmuyor zaten.

 53. Hocam merhaba;yakın zamanda instagram üzerinden yıldızname bakan birini gördüm bende baktırmak istedim ve bana biri sana kötü niyetli bir muska yaptırmış ara ara etkiliyor seni dedi aslında inandığımdan degil ama kısmetimin bagli oldugunu dusunuyorum boyle de birsey soylenince buna yordum.etrafimda boyle bisey yaptiracak biri yok yani yapabilecek biri yok.Bunu nasil anlayabilirim?

  1. Bir suya okuman gereken dualar var ve bir takım yöntemler ile basiret bağlanmasını görebilirsin. İlgili yazımı oku lütfen. Yine de tatmin olmaz isen beni whatsapp ile arayabilirsin.

   1. Hocam esimde bir sıkıntı var anlayamadigim surekli birseyler kuruyor gibi geliyordu ama bugun hicbirsey yokken birden bire ben camasir asarkenn gel burayadiye seslendi banyodan gityim noldu dedim elinde bir seffaf bir sivi gosterdi bu ne diye bende anlam yukleyemdim nedir dedim bir ofkeyle ben bulucam bu ne hocaya baktircam kendime eve sana diye ofkeyle gezinmeye basladi evin icinde bende dua oku besmele cek dedim suan hic konusmak istemiyor benimle ve konusturmuyor buyumu var acaba7 yillik evliyiz

    1. Çok tuhaf bir şey yaşamışsınız. Bilemiyorum ama bir çok şey olabilir. Bakım yapmadan bilemeyiz tabi ki.

 54. Merhaba Hocam. Bugün balkonda ağda gibi yapışkan bişey bulduk. Bu ara eve hiç gelen olmadı. Büyü olabilir mi? Şüpheleniyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Olabilir ama net bir şey diyemem bana resmini gönderin. Duruma göre değerlendirme yapabiliriz.

 55. Merhaba hocam 2 haftadan fazla kocamla ayriyiiz bosanma asamasindayiz esime buyu yapildigini dusunuyorum cunku Ben ne desem tamam diyor soru sorsam bile tamam diyor beni yaninda istemiyor Ben onu cok seviyorum elimden geleni yaptim artik son care nette size yazdim Allah rizasi icin yardim edin😭

 56. Merhabalar hocam, günah olduğunu biliyorum ama şüphelendiğim için fal baktırdım ve falımda şunlar çıktı; çok açık bir şekilde ”ZARİMA” yazıyordu altın anlamına geliyormuş. Ayrıca arapça ”MAHLUK” yazıyordu bu da yaratık anlamına geliyor. 3-4 yaşlarında bir yiğenim var annem onu kucağında havaya fırlatarak oynarken çıkmış arkasında da yiğenimin annesi. Annemin onu ittiğini söyledi falı bakan kişi ailemin bana sırt çevirip arkamda durmayacaklarını söyledi ve sosyal hayatımla ilgili birkaç şey. Bana büyü yapıldığı söyleniyor ölü toprağı serpme büyüsü olma ihtimali var. Büyü belirtilerini araştırdım ve hepsi bende mevcut yapan kişinin falımda çıkan yengem olmasından şüpheleniyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Anladım Yağmur Hanım. Ancak randevu alabilirsiniz ya da bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Bu şekilde bakımlar yapabilir durumu değerlendirebiliriz.

 57. Selamünaleyküm hocam benim fotoğrafımı istediler kişilk analizi yapalım diye tanıdığım bir kişi tarafından sonra bana cvp geldi iki kere büyü yapıldığı senelerini de belirttiler kısmet bağlamış dendi şu am evli değilim yaşım 37 bu durum için ne dersiniz.

 58. MERhba hocam eşimle 2 yıldır evliyiz ve 2 yıldır baya kötü kavgalrmz oldu boşanacktk 2 kere degişk hocalara gittk ve ilk gttgmz hoca büyü var dedi bozdu ondan snra hamile kaldm tekrr aynı sorunlar oldu hep eşimn kalbi sıkşyordu kndni asmya kalktı eşimi çok sewiyorum ama bazen onu görmek istmyrm yanımdan da gittmsni istmyrdm ddk bidaha hocya gidelim gittk hoca dedki 3 kere tekrlanmış büyü var sizde dedi şmdi muskayla korunyrz ne büyüsü mrk edyrm yardmcı olursanz sewnrm..

  1. Şimdi Merve Hanım ben o hocaların ne gördüğünü bilemem tabi ki. Bir tane mesaj yorumunuzla çok vakıfta olamam. Durum hakkında sorularım da olacaktır. Bana Whatsapp yoluyla ulaşın lütfen. Duruma birlikte özel olarak bakabilelim.

 59. Selamün aleyküm hocam yukarıda belittiğiniz numradan sizi ulaşabilirmiyiz inşallah yoksa başka bir iletişim numarası varmıdır

 60. Sayın hocam ismim ERTUĞRUL ben 4 yıl önce bi kıza aşık oldum onun için herşeyi yaptım beraber olduk ama o beni bi türlü sevmedi sevdi ama hemen soğudu ondan sonra kimseyi sevemiyorum kimseyle beraber olamiyorum kafayı yemek üzereyim ya ölecem ya öldüremem bana bi yol gösterin hocam saygılarımla

  1. Sakın ola ki o şekilde ölmeydi öldürmeydi aklınıza getirmeyin. Her şeyin bir çözümü vardır. Hatta çözümü yoksa bile bu fikirlere kapılmamanız gerekiyor. Aşkın kara sevdasına kapılmış durumdasın sanırım. Kendini dizginle bana da en kısa zamanda ulaş bir bakalım durumuna. Aslında çok fazla yoğunluğum var ama cevap vermeye çalışacağım. Bu arada yoğun olduğum için telefona bakamayınca buradan sitemler geliyor. Değerli okuyucular yüzlerce insana cevap vermeye çalışıyoruz ve pek azının işini alıyoruz. Lütfen bunu bilerek hareket ediniz.

 61. Merhabalar Hocam
  Benim sorunum düzenli aralıklarla üç harfliler tarafından korkutuluyor olmam, genelde rüyamda ya da uykuda rahatsız ediliyorm. Son ikidi senedir dikkatimi çeken ramazanın ilk günü bile rahatsız ediliyorum.Annem her zaman namazında bir kadın evimizde her gün kuran okur. Kendi odamda ya da salonda, korkutuluyorum.üç harflilerin dua okumak istediğimde benle dalga geçtiklerine bile şahit oldum.Kardeşim Benim odamda kaldığında kabus gördüğünü söylüyor. Işlerim yolunda gitmiyor işsizim,ilişkilerim hep uzun sürüyor ama sonu hüsranla bitiyor. Şu an bir ilişkim var ama hep kavga. Kaos. Psikolojim bozuldu diye psikologtan destek alıyorum Şu an.Başarılı, işini iyi yapan araştırmacı, akıllı ve güzel olduğumu düşünüyor insanlar ama hiç bir şeyim yolunda değil.Özgüvenim kayboldu eridi gitti. Çok mutsuzum hep dua ediyorum.. Başka ne yapabilirim?

  1. Önce kurşun dökülmeli ve bakımlar yapılmalı. Bu durumdan ne kadar emin olduğunuza ve psikolojik durumunuza göre davranışlar değişebilir.

   1. Bakım yaptırmak istiyorum hocam,istanbuldayım kurşun döktürmek için tanıdığım bildiğim kimse kimse yok.Yönlendirebileceğiniz kimse varsa sevinirim.

    1. Uzaktan da yardımcı olmanın yöntemleri vardır. Siz benimle en kısa zamanda iletişime geçin özel olarak bu konuyu görüşelim. Belki de böyel bir şeye ihtiyacınız yoktur. Bakımdan anlayabiliriz.

 62. Merhaba, benim bu zamana kadarki olan ilişkilerim hep kötü gitti beni hep bir belli amaç için kullandılar. Abim ve ben de ailenin iki çocuğu olarak ilaç kullanıyoruz. Ailemizde genellikle huzursuzluk, gerginlik havası var. Üzerimizde büyü olabilir mi?

  1. Etkilerin tesirlerin ne olduğuna falan iyice bakılmalı. Buradan bir şey söylemek zor psikolojisi bozuk herkes ya da ilaç kullanan herkes büyü etkisi altında diye bir kaide yok zaten. Ama arzu ederseniz bakım yaparız hayırlı günler

 63. Hocam abimin cok kotu bir hali var be yaptigini bilmiyor herzaman annem le tartisiyor anneme etmedigi laf kufur kalmamistir annem gece gunduz agliyor bizde anneannemle cok sayida hocalara bas vurduk hepside buyu oldugunu soyluyorlar ama bu buyu cok guclu malesef onu bozamiyoruz cevaplari aliyoruz nolursunuz bize yardim edin ailemiz paramarca oluyor hepimiz cok aci cekiyoruz. Bu buyu cok tehlikeli dediler yardim edin lutfen siz bizim son caremizsiniz abimin durumu cok kotu nolursunuz yardim edin

  1. Bahar hanım durumunuz çok kötü bir hale gelmiş gerçekten. Bana özel olarak mesaj gönderin lütfen Whatsapp aracılığıyla durumu birebir görüşelim.

 64. selaminaylekum hocam bi akrabam evlendi evlilik hayatı yok eşinin psikolojik sorunları var ilaç kullanıyor düzelir gibi oluyor ilacı bırakıyo gene aynı hayali şeyler görüyo eşi onu bırakmak istiyor ama herseyine katlanıyor bırakacam diyo birden sınırı geçiyo vazgeçiyo evine gitmek istemiyor eşinden uzaklaşmak istiyo eşiyle evlilik ilişkisi yok kıza yazık olmasn diye dokunmuyo yanında tutuyor sizce bu adam da büyü mu var bırakamiyo yardimci olursanız sevinirim

  1. Gönül hanım o akrabanızın bana kendisi yazması ya da beni araması gerekiyor. Siz neden bu kadar ilgilisiniz kendisiyle… Bu işlemler bir üçüncü kişi eliyle olamaz ne yazık ki. Akrabanızı da alır gelirseniz ayrı o zaman başımla beraber… Hayırlı Günler

 65. Hocam merhaba, yaklaşık 9 aydır başımızdan bir türlü kötü şeyler eksik olmuyor, önce ben büyük bir trafik kazasi atlattım daha sonra annem kansere yakalandı. Su an durumu iyi gidiyor ancak konuştuğumuz bir hoca ikinizde de büyü var ve siz büyü yüzünden hastasınız ayrica evde anne kiz ikinizde çok sinirlisiniz ve eğer büyü bozulmazsa iyilesemezsiniz, kuran okuyan hocalara gidin dedi.Ne yapacağımızı bilmiyoruz.Bize yardımcı olabilir misiniz?

  1. Öncelikle çok geçmiş olsun ama hemen bir büyü teşhisi koyması bana şaşırtıcı geldi. Derinlemesine incelediniz mi? Konuya vakıf mı? Ben çok fazla bu ihtimalin üzerinde durmuyorum ancak yine de bakalım hocam derseniz bana özel olarak whatsapp’tan mesaj gönderin lütfen.

 66. Merhaba Turan Bey, benim 21 yaşında bir erkek kardeşim var.2014 yılından beri ağır depresyon ile mücadele ediyor.geçen sene intihar girişimi oldu ve camdan atladı.iki bacağı da kırıldı.doktorlar şizofreni demişlerdi.ilaçlarını kullandığı zamanlar paronaya durumları geçiyor ama yine de eskisi gibi değil büyü yapılmış olabilir mi?

  1. Zannetmiyorum… Durum psikolojik görünüyor. Tedavilerini aksatmayın lütfen. Benim yapabileceğim bir durum yok.

 67. Hocam merhaba en değerli eşyalarım kayboluyor geçen sene en değer verdiğim saatim kayboldu 1ay öncede en değerli yüzüğüm kayboldu ve bugünde en çok kullandığımız bıçak kayboldu bakmadığım yer kalmadı acaba ne olabılır bunların ardı arkası kaybolmasının sebebi sizden bilgi almak isterim.

  1. Bazen cinlerin eşyaların yerlerini değiştirebilmesi mümkündür fakat bundan bakım yaparak emin olmak gerekiyor. Eğer sizinle ilgili ya da bir insanla ilgili bir durum olmadığından eminseniz beni arayınız.

 68. Selamin aleykum hocam ben esimden bir yil kadardir ayriydim si.di tekrar barismak istiyorum ama esimin bana verdigi tepkiler hic normal deil yukarida yazmis oldugunuz buyu nasil anlasilir kismi i okudum ve yazdiklarinizin hepsi suan esimde mevcut ben inaniyorum esim hala beni seviyor ama ona engel olan bisey var bana yardimci olursaniz sevinirim

  1. Kemal Bey bu tesirlerden insanları kurtarmak oldukça zaman alan ve zor bir işlemdir. Öncelikle çok iyi bir analiz süreci gerekir. Durumunuzla beni ararsanız ilgilenmeye çalışacağım.

 69. Hocam annem 2.evliliğini yaptı ve araları kocasıyla çok iyi ama adamın bir kızı var ve bize sürekli gelip gidiyor. Ve öz annesine kendi annemin yanında küfrediyor laflar söylüyor. Ama her akşam da annesinin evine gidiyor. Ayrıca annemin bana karşı hareketleri değişti bana hem küfür ediyor hem beddua ediyor hem de kaç kere evden kovmaya çalıştı. Ve sürekli bayılacak gibi duruyor konuşurken nefesi kesiliyor. Ne zaman o insanlar bize gelse evde bir huzursuzluk oluyor. Sizce muska mı yapmışlardır eve. Ve yapmışlarsa yemeğe falan mı dökmüşlerdir

  1. Evet, yedirme içirme yöntemi kullanılarak yapılabilecek bir çok durum söz konusudur. Tabi böyle bir şey var mı, varsa da nasıl olmuş bunu bakımlarla görmek mümkün olabilir. Özel olarak görüşme yapabilirsek yardımcı olmaya çalışırım.

 70. Öncelikle iyi günler dilerim Turan Hocam, internette konu ile ilgili araştırma yaparken sitenizi buldum. 2018’in eylül-ekim aylarında yeni bir okula başladım, lâkin okulumdan çok şikayet ettim ve eğitim hayatım aksadı bir süre. Ardı ardına gelen sağlık sorunları, aile içi geçimsizlik gibi durumlardan dolayı başka bir hocaya başvurmuştum zamanında, büyü vardı ve büyüden arındırdı beni. Ona en son şubat ayının sonunda gittim ve üzerimde bedduanın olduğunu, ve bunun içinde birkaç çözüm yolu olduğunu söyledi, ve uygulayarak beddualardan da arındım hocam. Şimdi ise ondan epeyce uzağım ve size geldim hocam, üzerimde büyü yâhut beddua olduğundan şüpheleniyorum. İnternet üzerinden bakım yapmanız mümkün müdür, dilerseniz whatsapp’tan ulaşabilirim size.

 71. Hocam merhabalar ben 5 aylık nişanlıyım nişanlım bir anda evlilikten vaz geçtigini söylediler göz yada bir büyüden şüphe ediyoruz çünki kendisi sürekli uyuyor mutsuz bir halde nasıl yardımcı olabilirsiniz

  1. Erkan Bey çok geçmiş olsun. Yardımcı olabileceğim durumları buradan yazmam mümkün değil. Çok uzun ve üzerinde hakimiyet kurulması gereken bir konu. Beni en kısa zamanda arayınız.

 72. Hocam iyi günler 10 yıla yakındır evliyim. İki çocuğumuz var, biz çok severek evlendik. Fakat son 1 yıldır eşimle sorunlarım olmaya başladı. Eşim evde kalmıyor, benden soğumaya başladı, eve gelmek istemediğini, evde duramadığını söylüyor. 3 ay önce beni aldattığını öğrendim, mesajlarını gördüm, bir keresinde de itiraf etti fakat sonra inkar etti. Ayrıca eşim çok alkol almaya başladı, işleri de çok kötü, bunalımdayım diyip duruyor. Gittikçe soğuyo bizden, yuvamın kurtulması için ne yapmalıyım bilmiyorum, kaç kez konuştum onunla, aileside biliyo herşeyi, ayrılalım böylesi daha iyi olur belki diyip duruyo, nolur yardım edin..

  1. Sevgi hanım durum gerçekten çok üzücü… Bir şeyler yapabilmek adına çok vakit kaybetmeden benimle iletişim kurunuz lütfen.

 73. Merhaba turan hocam üzerimde büyü olup olmadigini bilemedigimden yada emin olamadigimdan size sorma geregi duydum yaklaşık 3 aydır hiç bir sekilde gece uykusu uyuyamiyorum ve ben uykuya cok duskunumdur ama uyuyamiyorum genellikle aksamlari birisi vucuduma dokunuyor boynumdan sırtıma kadar sivazliyor hatta dönmediğim yada uyumaya calistigim sirada omzuma sanki parmagiyla bastiriyor canımın acısına uyuyamiyorum bazen küçücük seylere cok buyuk kavgalar cikariyorum tepkiler veriyorum dengesiz davranmaya basladim iliskimi sürekli ben zedeliyorum ve 1 senedir cok kotu şeyler yaşadım piskolojik olarak cokuntudeydim bir arada depresyona girmis ilaç kullanmistim ne yapacagim bilmiyorum lutfen cevap verin sizi bekliyorum

  1. Bir cin durumu söz konusu olabilir. Fakat musallat olma durumlarına tam olarak uymuyor anlattığın tablolar. Ayrıca cin etkisi altındaki kişiler senin gibi bilgisayardan ya da telefondan bu kadar düzgün cümleler yazamaz. Bu yüzden durumun psikolojik olduğunu düşünüyorum. Geçmiş olsun

 74. Hocam merhabalar hocam ben 3.4 defadır üniversite sınavına girdim ve çok çalışmama rağmen hiç yüzüm gülmedi çalışmasam neyse ama o kadar çalışıyorum ama bir türlü istediğim yer olmuyor sizce üstümde büyü falan var mı hocam şüpheleniyorum artık

 75. Merhabalar benim teyzem değişik hastalıklar yaşıyor belirttiğiniz durumların çoğu var ve doktorlar da teşhis koyamıyotkar kendi evine giremiyor agır hastalanıyor ne yapacağımızı bilemiyoruz bazı hocalara da gittik cevsen verdiler lakin aynı durumda yardım ederseniz seviniriz kendisi bunalımda yaşıyor

 76. Merhabalar hocam biz eşimle birbirimizi seviyorduk ama nedensiz şekilde birbirimize tahammül edemiyorduk ve bir anda boşandık 1 ay önce. Onu görmek istiyorum ama görünce gitmesini istiyorum onun eve girmesini istemiyordum boşandığımız gün fal baktırmıştım sizde büyü var dedi eski eşimde bir hocaya fotoğrafından baktırmış ona da aynı şeyi söylemişler sonra beraber başka hocaya gittik suya baktı 3 adet ikinize yapılan büyü var dedi bizden evden toprak istedi ben böyle birşey olduğuna tam inanmasam da kafam karıştı. Bir de her gece nefesim kesilmiş boğulacakmışım gibi uyanıyorum bana da yardımcı olabilir misiniz hocam

  1. Mukaddes hanım vakit kaybetmeden beni arayın. Bu duruma derinlemesine eğilip değerlendirmenizi yapalım. Kötü bir sonuç ile karşı karşıya olabiliriz. Boşanmanız hiç iyi olmamış ama belki bir çıkış yolu bulabiliriz yeniden…

 77. Hocam iyi akşamlar.. üzerimden yıllardır atamadığım her anlamda olumsuzluk şanssızlık, her işimin aksi gitmesi, artık anlam veremediğim ve sanki bir şeyin içine hapsedilmişim de çıkamıyorum hissiyle artık bir hocamıza gittim..okuyarak bir engel olduğunu teyit etti ve muska verip, suda kağıt bekletip içme işlemi yaptırdı. Çok şükür daha iç huzurluyum, daha ferahım nispeten..

  Şimdi ise 3 senedir beraber olduğum, ailelerimizin evlenmemizi beklediği insanla garip sorunlar yaşıyorum.. anne babası rahmetli, konuşmadığı bir abisi var evli, yurtdışında da ablası.. bi başına bir insan hayatta her şeyine destek olmaya çalışıyorum.. son 1 aydır gittiğimde evin içinde sanki beni görmek bile istemiyor, tahammül edemiyor, konuşmuyor, bir şey soramıyorum tersliyor, yüzüme bile bakmıyor.. bu duygusuz ve aşırı değişim çok ani oldu.. hocama tekrar gittim, okuyup kesinlikle onun üstünde bir durum olduğunu söyledi ama ısrarla sebebini söylemedi.. görüştüğü başka birini görüp söylemek istemiyor olabilir mi.. bu şüphe beni yiyip bitirdi.. sağolun şimdiden..

  1. Bir hocanız olduğundan bahsetmişsiniz. Bu duruma kendisi çözemedi mi? Bu sorulara ne gibi yanıtlar aldınız? İlişkiler üzerinde havas ilminde muhabbet çalışmaları vardır. Bu iki insan arası sıcaklık işlemleri olarak da bilinir. Bu konuda kendisinden yardım isteyiniz. Yine de çözülmez ise bana whatsapp ile ulaşıp durumunuzu yazınız.

 78. Merhaba,
  Ben 30 yaşındayım 4 sene sözlü kaldım ve 10 ay önce evlendik.Esimle bize bağlama büyüsü yapıldı deniyor,şuan yaptığım evliliği gerçekten bi mantığa oturtamiyorum yada evliligimizi bozmak için birşey yapılmış olabilir mi onu da bilmiyorum. Eşimden boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor.Geçen ay evimizin için de birileri dolaşıyordu eşim sirf bu yüzden eve girmek istemiyordu.Son 1 aydır bende sabah ezanına kadar oturuyorum uykum olduğu halde kesinlikle uyuyamıyorum.Herkesle bağlantımı kestim kimseyle görüşmek istemiyorum.Tamamen yapayalnizim ve aslında bu çok hoşuma gidiyor.Birde genellikle gece başlayan titremelerim ve baş dönmelerim var yaklaşık 1 saat sürüyor ve kendimi durduramıyorum.tıbbı olarak yaptırdığım testlerde birşey çıkmadı.Kavgalar,durduk yere aglamalar veya kahkahalar vs vs ailem de büyü var kimse bozamadı maalesef fakat merak ettiğim bir konu var,bir insanda farklı kişilerin yapmış olduğu birden fazla büyü olabilir mi?Büyü varsa bunu yapan kişiyi de söylüyor musunuz?

  1. Sebla hanım yaşadıklarınızı çok üzücü. Bu varsa söylüyor musunuz kısmı biraz göreceli… Duruma göre değişir diyelim. Ama siz bu şüpheler ve yaşam tarzıyla çok sağlıklı bir hayat süremezsiniz. Geçmiş olsun diyorum. Bana whatsapp ile ulaşın lütfen. Bir de bakım yapmaya çalışalım. Gerçekten bir şey var mı görmeye çalışalım.

 79. Merhaba hocam, biz 8 yıl önce severek evlendik, ama son aylarda eşim benim normal halime ve tavrıma bile tahammül edemez oldu, çocuğumuza bile yeterli vakit ayırmaz oldu, maddi olarak her şeyi fazlasıyla karşılıyor ama manevi olarak tahammülsüz davranıyor bize, üzerinde bitmeyen bir halsizlik yorgunluk var geceleri güneş doğmadan uyuyamıyor, işine ve evine karşı aşırı isteksizlik var. Daha önce böyle değildi üzerinde anlamadığımız istemsizce bir gerginlik var, kendi ailesine karşıda soğuk sizce bütün bunlar normal mi hocam,

  1. Gonca hanım elbette normal değil. Ancak bu değişimin temelini ve nedenini iyi analiz etmemiz gerekiyor. Bakım yapmak lazım gelir. Beni whatsapp ile arayın neden bu kadar ilgisizlik yaşıyorsunuz bir de kitap açıp bakalım.

 80. selam aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu,

  Sayin Turan Hoca,

  Ben Almanyadan yaziyorum ve yacadiklarimi size anlatmak istiyorum. 2005 bir kizla tanistim ve nisanlandik ama annesinin yüzünden kötü ayrildik. Bu kizila tanistiktan sonra basima gelmeyen kalmadi, Mesela icime birden Korkular girdi ve ordan bu yana icimde hala Korkular var bir yere gidemiyorum doktordan korkar oldum. dogru dürüst yemekte yiemiyorum bu olaydan beri unzun yolculada cikamiyorum hep bir korku var icimde ve bende anliyamiyorum. Ve tantiklarim dan örendime göre bu kizin annesi türkiye gitmis ve ölüm büyüsü yapdirmis. Bunu duyduktan sonra o kizla birdaha biraraya gelmedik. Hocam ben hala o kizi tanisdimizdaki evde kaliyorum acaba benim kaldim evin etrafina büyü yapmis olabilirlermi? Burdan tasinsam bir faydasi olarbilirmi. Ve bazen üc harfli görüyorum yatamda. Ve dua ederek kurtuldum. Ama bügün sabah uyandim ve kalkmak isterken fark etimki bana sarilmis ama göremedim ama bismillah dedim ve kolumu kurtardim ve ben bu sefer onu tutum ve hisetim ve korkum birden giti. ama 1-2 dakika sonra korkum geri geldi. belki siz bana bir cevap verebilirsiniz.

  1. Mustafa Bey, biraz vesveselerinizle birlikte bir şeylere maruz kalma ihtimaliniz var evet. Hanenize bir kara büyü yapılıp yapılmadığına bakım yaparak karar verebiliriz. İçinizi ferah tutun. İbadetlerinizi aksatmayın. Dualarınızı muntazam olarak edin. Allah sizi koruyacaktır. Daha fazla bilgi almak için de beni arayabilirsiniz. Whatsapp ile erişim sağlayabilirsiniz yurt dışı için…

 81. Hocam merhaba,
  Bugüne kadar büyü, tılsım vb durumlarin benimle hiç ilgisi olmaz demiştim.ama ta kii bu duruma düşene kadar. Eşimle 2009 yılında tanıştık. 2016 yılında evlendik ve şimdi ayrıyız. Bu süreç içinde bütün takılarım internet şans oyunlarında kaybettim. maaşim ve kazanclarim bi türlü eve gelmeden bitiriyordu.İnternet üzerinden kumar oynayıp evime para getirme hırsı kapladi ve para kaybettikce borc bulup kazanip tekrar duzenimi kurmak istedim ve daha beter duruma dustum.şimdi hiçbir şeyim yok ve borç içinde boğuluyorum. itibarim sosyal çevrem iş hayatım her şeyim bitti. Yeniden sıfırdan başlamak istedikçe battım. Şimdi beş parasız ve ne yapacağımı bilmeden yaşamaya çalışıyorum

  1. Çok geçmiş olsun. Kumarın nasıl bir lanet olduğunu anladığınızı düşünüyorum. Bu konuda psikolojik yardım alıp gerekirse tedavi görmenizi öneriyorum. Yapılabilecek çok bir seçenek yok zaten.

 82. Merhaba hocam eşimle 8 yıldır evliyiz çok severek evlendik ama bir kaç aydır eşim ortada hiç bir şey yokken soğuk davranıyor, çocukla geçirdiği zaman bile çok kısa hiç bir şeye tahammülü yok, yanımızda durmak hiç istemiyor,öncesinde böyle değildi, geceleri sabah güneş doğana kadar uyuyamıyor, eve gelmekte ve işe gitmekte çok isteksiz, nedenini bilmediğimiz bir gerginlik var üzerinde, huzursuzluk var üzerinde hep, sizce neden olabilir şimdiden teşekkürler,

  1. Bunun çok sebebi olabilir. Genel olarak erkeklerin belini maddiyat bükmektedir. Bu duruma biraz daha detaylı bakın derim. Ancak her şey yolunda olmasına rağmen böyle davrandığını düşünüyorsanız beni arayın bir de birlikte bakmaya çalışalım. Geçmiş olsun

 83. Hocam Selamun aleyküm benim sorum şöyle.
  Aile içibir takım sorunlarımız var ve bu nedenle birilerinin büyü yaptırdığını düşünüyorum. Evime girdiğim zaman içimde bir sıkıntı oluyor. Ter basıyor evde agresifleşiyorum hocam sizce varmıdır. Normalde böyle bir şey asla olmaz bende ama anlattığım şeyleri sadece evde hissediyorum.

  1. Ev için bir mekan temizliği ritüeli öneriyorum. Bunun için arayıp benden bilgi alabilirsiniz.

 84. Hocam eskı sevgılımle uzun yıllardır beraberdık ama benı hıc rahat bırakmıyo bana yapmadıgını bırakmadı aıleme yazmadıgı kotu mesajlar tehtıdler bıtmıyor. hayatıma yenı bırını soktum ve bunu soyledım ama uzaklasmıyor dahada kotuye gıdıyor hep tehtıd edıyor aıleme yazıyor ama artık dayanamıyorum hocam yıllardır uzuyo benı artık unutmasını ıstıyorum ne ıs hayatıma ne sevgılıme ne aıleme odaklanabılıyorum ıntıhar etmeyı bıle dusundum ne olur yardım edın

 85. Hocam eşimi çok çirkin görüyorum. Eşimi görünce midem bulanıyor tiksiniyorum. Çok huzursuzum sürekli kalbimde bir sızı sıkıntı var nefes almakta zorlanıyorum. Sizce büyü olabilir mi. Yardım edin lütfen.

 86. Hocam, ben annem ve kendim için ulaşmak istiyorum size. biz yıllar önce evde bir muska bulmuştuk. Hoca olduğunu düşündüğümüz bir kadın açtı yanımızda muskayı ve içinden ters yazılmış kuran harfleri ile profilden ağzı açık çizilmiş ağızından duman çıkan birinin çizimi vardı. Kadın hoca bunu akan suya atmamızı söylemişti ve babam ırmağa atmıştı. Ben doğduğumda benim yakama takılmış güya koruma amaçlı bir muskaymış. Babam çok huzursuz ve kavgacı bir insan. Benimde evliliğimde çok fazla huzursuzluklar oluyor. Yardımcı olabilirseniz minnettar oluruz.

  1. Ters yazılan Kur’an harfleri zaten şeytani bir büyünün habercisidir. Ayrıca içinde İfrit resmi yapılmış anlatımlarına bakılırsa… Bu çok tehlikeli ve kendi kendine sonu gelmez bir durumdur. Çok dikkatli olmanızı ve acilen bana yada bir hocaya ulaşmanızı tavsiye ederim. Allah şifa versin.

 87. Hocam uyku düzenim kalmadı iştahsızlığım arttı sürekli içimde bi sıkıntı var kalbim batıyo ve boğazımda çıkmayan bi şey var gibi hissediyorum karanlıkta kalamıyorum korkuyorum sol tarafım uğuşuyo ve garip sesler duyuyorum sürekli kabus görüyorum geçen gün akşam 9 gibi markete giderken adım seslenildi defalarca kız kardeşime soruyorum duyuyo musun diye ve bana duymadığını söyledi kalbim Durduk yere batıyo ve hareketsiz kalıyorum doktora gittim defalarca ve sonuçlar hep temiz çıktı hocam her geçen gün kötüleşiyorum neler oluyor bilmiyorum korkuyorum tuhaf şeyler görüyorum sürekli başım ağrıyo sürekli daha anlatmadığım şeyler var lütfen yardımcı olun hocam büyü olduğunu düşünmüyorum ama doktora defalarca gittim.

  1. Cemre kızım büyü olduğunu düşünmüyorum demişsin ama bu kadar emin olma. Herkesin bir takım düşmanları var. Bunlar için bakım yaparak anlamaya çalışabiliriz. Bir kurşun döktürmeyi deneyebilirsin.

 88. Hocam iyi günler ben ergenligimden beri gece karanlıktan çok korkardim özellikle 13 yaşından itibaren çok şık karabasan şeklinde rüyalar görmeye başladım bazen bir gecede 20 defa olduğu oluyordu ve hep aynı rüyalar rüyamda yatağımda yatıyorum ,sadece gözlerim açık oluyor karşımda beyaz çarşaflı 2 metre boyunda birisi duruyordu ve bana dokunmadan benim vücudumu sıkıyordu ve geceleri hiç uyuyamiyordum. Önceden ibadetlerime bağlı birisiydim sonra hayatıma bir kız girdi büyük günahlara girdim ve bu rüyalar kesildi son iki senedir dinimden uzaklaştım .Bu kızıda hayatımdan uzaklaştı bir anda ve iyice içime kapanik birisi oldum evden çıkmak istemiyorum bir türlü sürekli içim sıkılıyor şimdilerde bazen ayatel Kürsi okuyacağım bir anda unutuyorum lütfen yardımcı olun.

  1. Beni ara sana bir kurşun dökelim.. İbadetlerini aksatman doğru değil… Belirtiler kötü görünüyor.

 89. Merhaba hocam , eşim beni çok seviyordu evlenmeden önce ve ben kesinlikle onu sevmiyordum birden bire evet dedim kaç gün içinde nişanlandık ve bir süre sonra ben nişanı atmak istedim ondan soğumuştum birdenbire. Aileler ikna edince barıştım ve suan evliyim hocam. Hocam ben eşimle bide ailesiyle aynı evde yaşıyordum ailesinin tavrından dolayı o evden ayrılıp başka bir eve yerleştik tabi bir çok kavga gürültüyle. Eşimle boşanma derecesine gelmiştik aile kavgasından dolayı. Biz evimize yerleştik ama eşimin bana olan tavrı aşırı değişti ve Aradan 5-6 ay geçti biz taşınalı. Eşim sürekli anneci olmaya başladı. Hocam ailesini kötülemiyorum ama annesine aşırı düşkünlüğü artık ilişkimize zarar verdiğini düşünüyorum benden çok ailesiyle konuşuyor telefonda yada sürekli oraya gidelim orda kalalım istiyor. Ben yanına gittiğimde artık beni itmeye basladı. En ufak şeyde başlıyor bağırıp çağırmaya. Gerçekten hocam çok kötü günler geçiriyoruz. Bu son günler yine boşanmayı düşündük kavgayla. Vurmaya başlamış. Ve sürekli ailesi için. Bu akşam gidelim dediğinde yok yarın gideriz diye cevap versem başlıyor tartışmalara ve sonu şiddetle bitiyor. Gerçekten artık çok yoruldum. Eve geliyor yemek yedikten sonra ya uyuyor yada annesini arayıp konuşuyor saatlerce. Ona ulaşmadığında sürekli aklı annesinde. Ben onun için 2. Plan olmuşum. Annesi de istiyor oğlu dizinin dibinde otursun. Evlendiğini sanki kabullenemiyor. Sonuçta evlenince eşiyle sürekli olması gerekirken onunla olsun istiyor. Gerçekten artık eşimde bende birbirimize dayanamaz hale geldik. Ve bu arada hocam ben daha nişanlanmadan eşime hayır diyordum sürekli. Eşimin annesi ablama “okunmuş sumu içirsekte evet dese oğlum” demiş tabi ben nişanlandıktan sonra duydum bunu içirdi mi içirmedi mi bilgim yok. Belki suan eşime birşey yaptı. Annesi de oğlu da birbirinden ayrılamıyor. Bunaldım hocam büyü olduğunu düşünüyorum ama bilmiyorum

 90. Selamün aleyküm hocam
  Ben 34 yaşında evli iki çocuk annesi bir bayanım.
  Ocak ayından itibaren bende farklılık gözlemlerim.
  Uykusuzluk, sabah ezanını duymadan uyuyamamak, gece uykuya tam dalma aşamasındayken dokunmalar, durtmeler ve koluma bildiğiniz cimcik. Çok şaşırdım ve çok urlerdim. Ayrıca rızık tabiiki de rabbimizdendir, fakat bizde birden bire bitti . Kismetsizlikler boy göstermeye başladı . Borçları düzenli ödeyen biz Ocak ayından itibaren ilerleyemedik. Böyle devam ederse durum çok vahim. Üç farklı hocaya sordum. Ucu de malesef farklı şeyler söyledi. Lütfen yardımcı olun 😔

  1. Şimdi bu bilgiler ışığında bir şey söylemek doğru olmaz. Ayrıca farklı farklı hocalardan bilgi almak ta yanlıştır. Herkes bu ara bir şeyler söylüyor çözüm bulmak için öncelikle referansını aldığınız bu işi bildiğinden emin olduğunuz tek bir kanaldan sorunlarınızı çözün derim ben. Beni whatsapp ile ararsanız durumunuza bakmaya çalışalım.

 91. HOCAM İYİ GÜNLER ÖNCELİKLE BAYRAMINIZI KUTLARIM. HOCAM BEN UZUN BİR SÜREDİR İÇİM SIKILIYOR DUVARLAR ÜSTÜME GELİYOR SİNİRLERİM BOŞALIYOR AĞLIYORUM VE SONRA SEVGİLİMLE ÇOK SAÇMA SEBEBLERDEN KAVGA EDİYORUM VE UYKUSUZUM İNTERNETTEN NAZAR DUALARINI AÇIP DİNLİYORUM İÇİM RAHATLIYOR AMA ÇOK ESNİYORUM VE YAKIN ÇEVREMDE BÜYÜ YAPANLAR VAR KENDİ İŞLERİ İÇİN ŞUAN ONLARLA KONUŞMUYOM AMA ÇOK HASET EDİYORLAR HOCAM SİZİN TAHMİNİNCE BÜYÜ YAPILMIŞMIDIR?

  1. Kürşat Bey bayramın mübarek olsun. ELbette bu mümkün ancak bakımlarımızı yapmadan bir şey demek doğru değildir. Bu yüzden bayramdan sonra beni aramanı tavsiye ediyorum.

 92. Hocam hayırlı geceler hayırlı bayramlar diliyorum, nişanlımdan ayrıldım kendisinin geri gelmesini istiyorum bu nedenle İnternette bir hoca ile tanıştım tekrar bir araya gelmemiz için celbi muhabbet terkibi yapacağını söyledi bunu yapabilmesi için alınacak malzemeler nedeniyle benden bir miktar para istedi şimdi ise nişanlıma kabala büyüsü yapıldığını söylüyor ve bu büyünün bozulabilmesi içinde havuz kurmaları gerektiğini ve ayrıca başka malzemelere ihtiyaçları olduğunu söylüyor bunun için yine benden para talep ediyor bunun doğruluk payı varmıdır hocam bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  1. Fahri Bey, ben şahsi fikrim olarak dolandırıldığınızı düşünüyorum. Fakat kimsenin de günahına girmek istemem. Ama içimdeki hisler bu yönde. Bir kaç kez üst üste para istemek diye bir şey yok. Ayrıca havuz oluşturma kabala büyünün konusu da değil. Bu insanlar hocayım diye gezip kulaktan dolma saçma sapan şeylerle hareket ediyorlar. Tez zamanda doğru yola kavuşmanızı ve sorununuzdan kurtulmanızı temenni ederim.

 93. Hocam iyi bayramlar ben abim için yazıyorum bundan 5 ay öncesinde abimin kız arkadaşı vardı benim kız kendi üç harflileri olduğunu söylüyordu görüyormuş konuşuyormuş falan abimle olmadı ayrıldılar biz hiç istemiyorduk sürekli para yeme alışkanlığı vardı abim artık parasını elinde tutamıyor hiçbir işi rast gitmiyor iki kere araba aldı kaza yaptı ev içi sürekli kavga huzursuzluk uyku düzensizliği var lütfen yardımcı olun bize bir yol gösterin allah rızası için bir büyü olabilir mi üstünde Hocam nolur tecrübelerinizle yardımcı olun bize yol gösterin

  1. Cansu hanım evet olabilir. Ancak bunu hissi olarak belirtmek yanlış olur. Abinizi bize getirmeli ya da özel bilgilerine erişip benimle iletişime o şekilde girmelisiniz. Şu anda abinizin kim olduğunu bilmiyorum. Whatsapp ile bana kendinizi hatırlatın lütfen. Durumunuza kolaylık sağlamaya çalışalım. İyi bayramlar

 94. Bir çok defa da dolandırılmış, artık son umudu yani umut tacirleri yüzünden son kez şansımı deneyip, Allah affetsin İntahar eşiğindeyim..
  Güvendim deyip tüm birikimlerim, üzerine borçlanmalarım ne anlatsam bilmiyorum ama, sizin de Güvenmiyorsan Uğraştırma deme hakkınız da var tabii ki.

  Ne yapmam, nasıl bir yol izlemem gerek bilmiyorum ve dediğim gibi, bir evladım var nafaka ödediğim, onun rızkından neyim varsa harcadım,
  bir de sevdiğim vardı o gidince kaybedecek bir şeyim kalmadı..

  Gözlerinizi yordum özür dilerim, ama takatim kalmadı, imanen Allahtan korkuyorum hatalarımdan, o olmasa çoktan kıyacaktım canıma, kıyıdayım hocam..

  Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğum ve evlenmek üzere yol aldığımız kişi bir anda terkedip gitti. Ortada kavga gürültü hiç bir şey yokken. 1ay kadar oldu. Daha sonra bir kaç kez engelleri kaldırdı ve dönmeyeceğini belirtirken, çok sevdiğini ama gelemeyeceğini şehir dışında olduğunu söyledi. Anılarımızı konuşurken ağladık. İki üç gün sonra da yine ona ulaşamayacağım şekilde her yerden engelledi.

  Seviyor ama kaçıyor, unutmak istiyor.. Beni hala işyerimden halimi hatrımı gizliden sorduruyor ama dönmüyor..

  Bayram sürprizi yaptı. Ve o kadar güzel ki.. Çok ağladık. Evimize döndük, saatlerce içindeki karmaşaları, korktuğunu ve gitmek zorunda olduğunu söyledi.
  Gitme, gitmeyeceksin halledeceğiz ne varsa yeterki anlat dedim. Ama baktı ki bırakmaya niyetli değilim, nasıl birakayım 1 yıldır tek günüm ayrı geçmemiş, canımdan çok sevmişim, nasıl..
  Olmadığı günler, o 20gün evin içi zindan gibi, her yer onun anısı, sesi, masumum gitmiş, çaresizim.. İnadı inat kim girdiyse aklına unutmayı seçmiş.. Ama kollarımda nasıldı bilseniz.. Kurtar beni gibi…

  Ne olur Hocam, neyim varsa satmaya kadar vardım.. Çok kötü dolandırdılar.. Bir ışık, bir işaret, engeli kaldırsın yeter, sabredeceğim ama ne olur ilminizden bir yolla benimde elimden tutun. Öyle güzeldikki biz..

  7-8000 paramı aldılar.. Her gün Bu gün dönecek diye kandırdılar.. Umutlarla sabahlattılar.. Ama sonuç, engellendim.. Yeter, Allah rızası için yeter.. Ben kötü bir insan değilim, kimsenin günahını almadım, ah almadım, annemi babamı mezara indirirken bu acıları yaşadım.. Şimdi bu acımdan faydalanıyorlar.. Ne olur hocam, gerçekten Allah rızası için kesin sonuç bir şey var mı, yeniden umutlanıp düşünce canıma kıyacağım yemin ederim bittim ben

  1. Onur bey, yazdıklarını baştan sona okudum evlat. Şimdi ben ne desem bilemedim. Öncelikle senin ilacın psikolojini düzeltmen olmalıdır. Bu kadar kötü bir ruh halindeyken kimse senin için bir şey yapmak istemez. Bu kadar uzun yazıları çok fazla görmüyorum. Ama belli ki çok yorulmuş ve üzülmüşsün. Dolandırılma konusunda duyduğum hikayelerin ne ilkisin ne de sonuncusu olacaksın. Fakat ben senin için ne yapabilirim henüz bilmiyorum. Açıkçası yazdıklarından da konuyu tam olarak anlamadım. Araya sürekli isyanların girmiş. Beni özel olarak whatsapp’tan ararsan senin için ne yapabiliriz bakarız. Ama şimdi hiç bir şeyin sözünü veremem sana. Allah yardımcın olsun. (İntihar edip ebedi cehennemi garanti altına alma sakın, Allah’ın verdiği canı yalnız Allah alır)

 95. Merhaba hocam benimde size bir sorum olucak ben doğuştan beri sürekli hastalanıp duruyorum 7 yaşımdan beride çalışıyorum benim başımdan belalar hiç eksik olmuyor işe gitme isteği yok insanları görmek istemiyorum kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum sürekli vücudumda morarmalar oluyor kabuslar görüyorum ailemden yakınımdaki herkesten soğudum aniden içine kapanık biri oldum ve uzaktan önceden bir hocaya baktirmistim senin ismin ağır adını degistirsinler ve üzerinde ağır bir nazar var dendi ama sürekli huzursuz mutsuz umutsuz üzgün olduğunu hissediyorum

  1. Ben bu durumun bir büyüden çok bir tılsımın etkisinde olduğunu düşünüyorum. Nazar bu ihtimallerden biridir. Ama farklı enerji akımlarına maruz kalmış olabilirsin. Bu kadar eskilere dayanan bir durum için çok farklı bir çalışma gerekir. Bu bir kişi ya da bir yer ile ilgili değil ziyadesiyle dikkatli olarak araştırmak gerekir. Kurşun döktürmeyi deneyebilir ya da kısmet açtırmak için kendinize dualar yazdırabilirsiniz. Benden yardım isterseniz özel olarak arayabilirsiniz.

 96. Merhabalar hocam. Bende de uzun süredir yaklaşık 5 yıldır kabus problemi gereksiz sinir krizleri ve insanlardan biran da soğuma oluyor ayrıca iş hayatımda hep başarısızım ki önceleri her şeye örnek iken bu yıl zorlayarak kendimi düzeltmeye çalıştım ama yine de evde bunalıyorum dışarıda da içim içime sığmıyor kafam çalışmıyor sanki. Geçenlerde arabamı sanayiye götrdüğümde lastiğe bağlı yün şeklinde ipten kurdale halinde bağlandığını gördük sizce büyü var mıdır ve napmam gerekir

  1. Bakım yaparız eğer ki böyle bir şey var ise durumu değerlendirebiliriz. Aramanızı bekliyor olacağım.

 97. Merhaba hocam üzerimde sürekli bir yorgunluk ve uyku hali var bir şeyler yapmak istememe rağmen bir türlü harekete geçemiyorum. Değerlerime baktırdım her şey normal ama bu halden bir türlü kurtulamıyorum. Kendimi ifade etmekte zorlanıyorum bildiğim halde birçok konuda istemsiz olarak sessiz kalıyorum. Master mezunu olmama rağmen iş bulamıyorum ilişkilerim hep kısa sürede bitiyor. Görüştüğüm kişilerle yüzyüze konuşmalarımız son derece olumlu eğlenceli geçerken sonrasında birden soğuma ve uzaklaşma oluyor. 4 yıldır hayatımda olan kişiyle bir türlü ilerleyemiyoruz. Aramızda bir ilişki başlamıyor ama kopamıyoruzda birbirimizden. Tüm ilişkilerimde süreç böyle ilerledi bugüne kadar. Bu olanlara artık anlam veremiyorum sizce nazar mı bu büyü mü var üzerimde?

 98. Hayırlı geceler hocam.
  Sürekli aynı rüya sürekli kabus görüyorum. Sürekli mezarlıktayım ya ölü canlanıyor yada ölüyle konuşuyorum. Ama tek bildiğim rüyada beni bu anlattıklarım ile korkutuyorlar. Çocukluğumda azdı ama şuan bir hayli fazla oldu. Her uyuduğumda sabah öğle akşam gün aralık fark etmiyor. Aynı rüyalar ama dirilen meftun kişiler ve mezarlıklar farklı. Bıktım usandım artık. Kesin ya büyü yada musallat olmuş bir kaç iblis var etrafımda. Buna nasıl çare bulacağız. Size zahmet bi el atsanız şu duruma. Teşekkürler şimdiden cevabınız için.

  1. Dualar ile çözüm bulabilirsiniz. Hangi duaları okuyacağınızı özel olarak bildireceğim. Beni arayınız.

 99. Merhaba hocam sizinle gorüşmem gerekıyor mümkünse , sözlüyüm sözlüm bir anda değişti seninle gelecek goremıyorum olamaz dıye konuşmaya başladı ailesi istemıyordu beni hiçbir şey yokken ve biranda buz oldu bana karşı soğukluk başladı bayramın 1 . Gununden beri kötü şeylerden şüpheleniyorum sizden yardım almak istıyorum .Lütfen dönüş yaparmısınız

  1. Kübra duruma çok üzüldüm. Mutluluğa giden yolda yalnız bırakılmak çok zor gelir insana. Elbette beni ararsan ya da whatsapp ile mesaj atarak kendini hatırlatırsan senin için neler yapabiliriz duruma bakarız.

 100. İyi günler Turan Hoca. Bundan 2 yıl öncesine kadar işlerimiz iyi gidiyor ve borçlarımızı ödeyebiliyorduk. Eşim sıfır araç aldı 3 kere ufak tefek kazalar atlattı. Dükkan aldık bu sefer yaptığımız işlerin karşılığını alamaz ve haksızlıklara uğramaya başladık. Eşim deki eski azmi ve çalışma isteğini artık göremiyorum. Herşey üst üstte geliyor. Bir iki defa tanıdıklar vasıtasıyla hocalara yönlendirildik. Okunmuş sular dualar falan verildi. Üzerinizde etki var diye ben dua okuyorum kendim çok ama huzur yok içimde.

  1. Sevgi hanım bu olay bir dönemsel olgu değilse yani içinizde size karşı yapılmış bir büyünün şüphesi var ise durumu değerlendiririz. Fakat şimdi konuya vakıf olmadan bir şey demem mümkün değil. Beni whatsapp yoluyla arayınız lütfen.

 101. Merhaba hocam. Benim 2 yıllık erkek arkadaşım ile tam evleneceğimiz yıl bana karşı çok değişti bana çok kötü davranmaya el kaldırmaya bile kalktı birden benden nefret eder dereceye geldi. Ve bir anda aile onu teyzesinin kızı ile nişanlandırdı. Bir kaç ay geçtikten sonra tekrar benimle görüşmek istediğini söyledi sürekli beni sevdiğini söyledi. teyzesinin kızını sevmediğini söyledi. 1 yıl oluyor nişan yapılali ve o kızdan ayrılıp benimle olmak istediğini söylüyor. Nasil nişanlandığını hatırlamadığını söylüyor. Geceleri hiç uyumuyor, herkes ile kavga ediyor bazen sesler duyduğunu ve aslında olmayan şeyleri rüya gibi uyanıkken gördüğünü söylüyor. Eskiden namaz kılardı ama şimdi hep intihar etmek istediğini söylüyor. Ben ondan uzak duruyorum ama o duramıyorum. Teyzesi biz beraberken de beni hep kötülerdi ve çok önceden kızı ile evlendirmek istiyordu onu. Psikolojik ilaçlarda kullandı ama hiç biri fayda etmedi. Sizce büyü mü yapmışlar ona ? Ve ben ne yapabilirim

  1. Başak hanım durumunu detaylı olarak okudum. Bu çocuk seninle olmak istiyorsa hala o boşluk anlarında bir büyüye maruz kalmış olabilir. Ayrıca akraba evliliği hiç onaylamadığımız bir durum. İbadetlerden bile uzak kaldıysa büyünün etkileri büyük ve şeytani olabilir. Aranızda bir bağlama tılsımı yazılabilir eski güzel günlere dönülebilir. Beni özel olarak ara duruma bir de kendi yöntemlerim ile bakayım. Yapılacak bir şey var ise yaparız Başak kendini üzme…

 102. Ben sıkıntsı olan bir bayanım HOCAM WhatsApp dan yazdım size bana dönmenizi bekliyorum. Burdan yazmak istemiyorum.

 103. Hocam merhaba. Ben 2 yıllık evliyim. Eşimi de toplamda 5 senedir tanıyorum. Eşimde büyü olduğuna dair bir düşünceye kapıldım. Eşim aşırı sinirlilik halleri geçirir. Sinirli olduğu anlarda kendini kaybettiğini söyler. Aslında hiç düşünmediği yapmadığı şeyleri yapar o anlarda. Başka bir belirti de ben onu tanıdım tanıyalı her zaman çok şanssızdır. En basit şeyden tüm hayatını etkileyecek en büyük şeylere kadar hep en kötüsü onu bulur. Uyku hali yorgunluk üşengeçlik hali hiç geçmez. Uyanamaz. Kabus da görüyor çok sık olmasa da. Hastalıklarla savaşıyor saçma sapan hastalıkları çıkıyor geçmek bilmiyor. Bizim aramız da bir iyi bir kötü sürekli dengesiz. Ben eşimi çok seviyorum o da beni seviyor eminim. Ama uzaklaşıyor istemsiz ara ara. Nedenini kendi de bilmiyor. Bunlar büyü göstergesi midir ne yapmalıyız?

  1. Ebru Hanım evet bu bir büyü göstergesidir. Ancak ne büyüsü ya da ne tarzda uygulanmış onu bu şekilde anlamam mümkün değil. Eşinizi sizden soğutmak için hanenize bir işlem uygulanmış olabilir. Beni özelden ararsanız bakım yaparak anlayabileceğimizi sanıyorum.

 104. Merhaba turan bey, benim 3 yıllık güzel giden bir ilişkim var 4 5 ay once ciddi bir ayrılık yaşadık çok kötü zamanlar geçirdim bambaşka biri olmuştu sonradan barıştık ve benim panik ataklarım ortaya çıktı daha önceden ya da ayriyken hiç böyle bir şey yaşamadım geceleri uyuyamiyorum ölüm korkusu yaşıyorum atak geçiriyorum nefes almakta zorluk çekiyorum ayrıca sevgilimin ailesinde beni istemeyen bir kac akrabası var acaba büyü yapılmış olabilirmi

  1. Olabilir ama psikolojik gibi de görünüyor tam olarak bilemiyorum. Detaylı bakım yapsak daha iyi olur.

 105. Hocam eşimle birlikte yatağa gidemiyoruz. 2 tane kızım var her gece onlari uyutmaya gidince uyuya kalıyorum. Ne kadar direnirsem uyanamıyorum. Eşim çok sikayetci 3 yildir hep ayni seyi yasiyorum. Hep halsizim hep yorgunum ve uykusuzum. Sadece esim yanimdayken uykuya duskunum. Ailemin yaninda kaldigimda uykum bile gelmiyor. Yil icinde cok ayri kaliyoruz. O donemlerde geceleri ders calisiyorum ama kendi evimde esimin yaninda hic calisamiyorum. Ne kadar zorlarsam zorlayayim. Kalksan bile ayakta uyukluyorum. Buda evlilgimizi etkiliyor. Esim cok sorun yapiyor. Buyu yapilmis olabilir mi

  1. Cinsel olarak birbirinizden soğumanız için yapılmış olabilir. Ya da farklı sebepler ile uzaklaşmanız adına bir çalışma da olabilir. Bunların tümüne bakım yaparak ilgilenmek gerekiyor. Beni arayabilirsiniz.

 106. Merhabalar
  Benim erkek arkadasimla ilgili sorunlar var. Evliliğe niyetleniyoruz ve bir sekil de bu bozuluyor. Sürekli bu konuda böyle bisey yaşıyoruz. Ben kendimle alakali suphelerim var çünkü ne işe girdiğimde işimi devam ettirebiliyorum ne oradaki ustlerimle cok iyi olabiliyorum. Herseye cabuk sinirleniyorum. Gece rahat uyusam bile yorgun kalkıyorum ki aslinda geceleri uyuyamiyorum uykum cok cabuk gelmiyor. Ailemi cok seviyorum ama onlardan uzakta olmak uzakta yasamak istiyorum. Ailemle de geçinemiyorum.

 107. hocam öncelikle merhabalar bi kız arkadaşım vardı çok iyi gidiyoduk bu arada yaşım 18 hocam iyi giderken hocam kavgalar başladı burda sorun yok kavgalar kavgalar bi öyle 50 gün öyleydi sonunda ayrıldık hocam ayrılan taraf bendim çünkü bi yanlış yapmıştı gönül almaya bile çalışmadı sanki gitmeyi beklermiş gibi neyse hocam buraya kadar sorun yok olabilir insanlık hali sonrasında beni isstemedi bu süre içinde annesiyle biz baya baya iyiydik hocam muhabbet felan ediyoduk beni seviyodu ayrılmadan önce kavgalardan sonra haklı olmama rağmen o üzülmesin diye kendimi haksız yapıp özür dileyen taraf oluyodum annesi sürekli daha ne kadar kızımı üzüceksin tarzında şeyler diyodu yani baya bana sinirliydi annesiyle kötü olduk hocam sonrasında bunla biz bi yerde karşılaştık ben yanına gittim ve muhabbet ettik sarıldık hocam sonrasında eve gittim mesaj attıgımda beni reddetti tamam sorun yok olabilir hocam insanlık hali ondan sonra hocam başladı ağzımda yaralar çıktı içerden dışardan uçuklar çıkmaya başladı hocam 6-7 tane yemek yiyemiyodum ağzımı açamıyordum hocam ki ben bakımlı biriyim asla eksik etmem bakımlarımı hocam ondan sonra iştahımda gitti o geçti hocam tam geçti derken ben 6 kilo verdim hocam bu esnada çok çabuk kilo verebilen bi bünyem var zaten 2 haftalık bu süreçte 6 kilo verdim sonrasında hocam bu geçti derken 2 tane dişim çürüdü ağrılarından duramıyodum hocam 1 ayda öyle geçti sonlara doğru bazen ağrıyor bazen ağırmıyordu neyse hıcam hastaneye gidicektim de sigortam yoktu şidmi randevu aldım gidicem tam o ağrı geçti hocam kendi kendine şuanda çok afedersiniz popomda apse çıktı hocam zatenm iştahım yoktu bide ben sporcuyum hocam on numara estetik vücüdumdan eser kalmadı 84kilo 700 gramken şuanda 69 kiloyum bi deri bi kemik kaldım hocam şuanda o apseyle ilgileniyorum hocam onunda tedavisini yaptı doktor bey onun geçmesini bekliyorum ama ne oturabiliriyorum ne kalkabikiyorum ne yemek yiyebiliyorum hiç bişe yapamıyorum sadece yatıyorum hocam kısaca hastalık hastalıgı getiriyo hocam sürekli bide hocam onlar bursa orhaneli tarafında oturuyolar dağlılar hocam kısaca orasıda biraz sıkıntılı bi yer büyü konularında ailemde büyü olabilir dedi hocam napabilirim çok kötü durumdayım ondada bir sürü eşyam var hocam yani istese o eşyaları kullanarak yapabilir geride istemedim hiç bi eşyamı hocam kısaca hastalık hastalığı getiriyo ne olabilir bunda hocam lütfen yardım edin uzun uzun yazdım kusuruma bakmayın hocam teşekkürlerimi iletiyorum saygılarla.

 108. Hocam selam aleyküm 3.5 senedir evliyiz babamlarla oturuyoduk sonra ayrildik 5.5 ay kirada oturduk 20 aydır kendi evimizde oturyoruz eşim geceleri kabuslar gördüğünü özellikle cumartesi pazar günleri gördüğünü yataginda böcek görerek uyandigini ancak uyandiginda hicbiseyin olmadigini lavabodan su sesi geldigini söylüyor.arka odadan ses geldiğini bunun icinde salonda yattığını söylüyor zaman zamanda ailemle esim hakkinda tartistigim.oluyo sonra bi bakiyorum.hic bisey olmamıs gibi esimle benden daha iiler sasiriyorum seviniyorum bi süre sonra yine patlak veriyo bende bi erkek olarak arada kalmaktan sıkılıyorum esimle aram.iyiyken.bi anda parliyorum bagirip cagiriyorum birbirimize girdigimizde oluyo esime zarar vermekten korkuyorum.karımı seviyorum.hocam kendi evimize tasindigimizda da peteklerin arkasindan 2 3 yerden sac bulduk önceden oturan kisi biseyler mi yapti die düsünüyoruz yada aileden birilerimi

  1. Evin içinde bir bakım yapmak gerekebilir. Ayrıca belki de bir düşmanınızın tasarladığı büyü ile karşı karşıyasınız. Evin dört bir tarafını sirkeli su ile bir hafta boyunca silin. Saçları da evden olabildiğince uzak bir noktaya götürüp bırakın. Sakın yakmayın ve gömmeyin. Durum düzelmez ise beni arayabilirsiniz. Geçmiş olsun

 109. Bundan 13 yıl önce evlendim… ben evlendikten yaklaşık 8-9 ay sonra annem benim odamda tavana yakın yerdeki buat deliğinin içinde 3 adet bayram şekerini tesadüfen bulmuş…. annem okunmuş oldugunu dusunerek onlari suda eritip lavaboya dokmus… evliligimin ilk zamanları çok sorunlar yaşamıştım… sizce büyü olabilir mi…not : aileler bu evliliğe çok sıcak bakmamislardi…
  ..

 110. Merhaba hocam ben eşimi cok seviyorum ama kendisi ufak tartismada sinirlenip evi terk ediyor asiri tepki veriyor kac kez gidip alttan alarak geri getirdim ama ben de stresten seker hastasi oldum sac kiran sakal kiran oldum tek olsun mutlu olalimda hocam karim duzelsinde gerisi sorun degil lutfen bana yardimci olabilirmisin turan hocam…

  1. Geri getirme işlemleri var bunlar tılsımlarla mümkün olabiliyor. İhsan Bey bugün yolculuk halindeyim yarından itibaren bana rahatça ulaşabilirsiniz.

 111. Hocam merhaba 1 senelik evleyim evde cok mutluyuz ama bazen icime biseyler giriyor dengem bozuluyor esime vurmaya yelteniyorum sonra cok uzuluyorum yani anlamiyorum eve girince boyle oluyor genelde

  1. Evin dört bir yanını sirkeli su ile yıkayınız. Akabinde de aynı sirkeden bir bardağı bir kovaya boşaltarak banyo yapın. Sonra da boy abdesti alarak “Hanemize kötülük düşünenlerden korunuyorum” şeklinde olumlama ritüelini yapın. Sonra da bildiğiniz duaları 2 rekat namaz kılarak okuyun. Allah’ın izniyle eviniz kötü enerjiden arınacaktır. Çözüm bulamaz ve dengelerin bozulduğunu fark ederseniz beni whatsapp ile arayınız.

 112. Merhaba hocam benim 23 aylik bir oglum var ve surekli atesler icinde yaniyor ama hastada olmuyo goturmedimiz doktor kalmadi hic bisey bulamuyolar cocugum hastanelerde deneme tahtasi oldu artik surekli bebegimin ateslenmesinden caresiz kalmis durumdayiz ne yapicagimizi sasirdik aglamaktan cok yoruldum ne olur yardim edin bebegime bisey yapilmis olabilir mi

  1. Elif hanım çocuğa bir şey yapılmış olma ihtimali yok denecek kadar azdır. Bu yüzden çeşitli vesveseler ile kafanızı meşgul etmeyin. İyi bir doktor bulun ve tedavi ettirin.

 113. Merhaba hocam. Eşim beni yaklaşık 1,5 sene önce terk etti, 4 aydır resmi olarak boşandık. Tabi her evlilikte olduğu gibi bizdede tartışma, geçimsizlik vardı ama şiddet veya küfür yoktu. Eşim son zamanlarda benden soğumaya başladı, piskolojik tedavi görüyordu. 12 sene beraberdik ve yaklaşık 3,5 sene evli kaldık. Çocuğumuz olmadı (evlenmeden önce kemo terapi gördüm) ve tüp bebek tedavisi olumsuz olduktan sonra iyice depresyona girdi kendisi. Evi terk ettikten sonra yaklaşık 10 ay sonra boşanma davası açtı. Anlamadığım boşanmak için bukadar kararlı olan biri neden 10 ay sonra boşanma davası açar. Ben düzelmesi için elimden ne geliyorsa yaptım ama ne o nede ailesi hiç yaklaşmadılar. Beni bukadar seven birisi nasıl olduda birden bire böype soğudu? Büyü olabilirmi hocam? Ve sizce ne yapmalıyım? Unutmak mı? Eşimi halen cok seviyorum ven her gün aklımda.

  1. Kaan Bey,
   İçinde bulunduğunuz durumun da çektiğiniz eziyetin de farkındayım. Ancak bu gibi durumlarda biraz sabırlı olmak ve alacağınız kararları enine boyuna çok yönlü araştırmak gerekir. Şimdi görüyorum ki siz de tam olarak ne istediğinizi mantıklı olarak bilemiyorsunuz. Zaten psikolojiniz de bozulmuş. Beni arayın duruma beraber bakalım. Ne yapabiliriz bilmiyorum ama değerlendirme yapabiliriz.

 114. Merhabalar
  Yorumlara dönüş yaptigınızı farkettim ve yazmak istiyorum cünkü merak ediyorum. İnançlı bir insanım lakin tüm burda yazılanlar sadece büyü veyahut musallat tarzı bir durum da olmayabilir ama ben size muhalefet etmek icin değil. Bizzat başımdan geçenleri danışmak istediğim için yazıyorum. Vee merak ediyorum cidden. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

  Bundan 3 yıl kadar önce bi tür karabasan gibi olay yasadim yani bi ses vardi tehditkar uyaran bana bi seyler yapacagını söyleyen bir ses uyaniktim aslından da uyandım diyeceğim. Çok korkmuştum. Hemen nas suresini okumustum. Takip eden süreçte ki bu neredeyse bir senelik bir süreç korku yersiz anlamsız kaygılar. En önemlisi korkuydu. Sonrası ciddi uyku bozuklugu sorunu ki daha önce antidepresan kullanmamiş olmama rağmen ilaçlar etki etmedi. Aşırı şiddet içeren korkunç kabuslar. Kan, ölüm ya da korkuyla kaçarken görüyordum kendimi. Vee yorgunluk değişen karakterim beni mahvetti. Halüsinasyon yoktu sanrı da ama bir his vardı. Bana zarar vermek isteyen birsey benimle birlikte yanı başımda sürekli. Tehdit ediliyor gibiydim. Tüm bunlar anlamsızdı. Bir sebep yoktu. Biri vardı süphelendiğim. Bana zarar vermeyi benden nefreti kendine görev bellemiş ruhu vicdanı bozuk biri…Neyse bir hocaya gitmeye karar verdim sonunda ilaçlar kâr etmeyince. Bana aşırı nazar haset var üstünde dedi. Ki ben o hocaya güvenmiyorum..
  Cok güzelim demeyeceğim ama ortalamanın epey üsteyim demek yanlış olmaz. İlgi çekerim. Övgüler alirım. İnsanlar beni konuşur. Görünüşümü övmek istemiyorum. Ama zaten o süreçte posası cıkmış erik giydim hoşafa dönmüştü tipim. Resmen aynada bir baskasi vardi ben değildim. Berbat haldeydim. Hem tipim hem karakterim altüst olmuştu. Süründüm epey. Ve neredeyse ölüyordum cidden. Bünyem bozuldu. Yeni yeni toparliyorum hamd olsun. Ama bana ne oldu tam bilmiyorum. Ben Kur’ana yönelerek şifa buldum devamlı kendime bakım yaptim. Hala daha rukye ayetlerini dinlerim gözlerim akar üstüme ağırlık çöker bazen de hiç adetim olmamasına rağmen uyuyakalırım hatta. Hissedebiliyordum bana iradem dışı zarar verilmeye çalışıldı. Direndim epey. Olasılıklar da var birileri bana saldırması icin göndermiş de olabilir ya da benim enerjim çekmiş de olabilir. Aşırı nazara gelmem birikim yapmıştır belki bilmiyorum. Çünkü kıskanılan ve de hem cinslerinin pek sevmediği bir insandım. Ama dersimi aldım. Artık biraz daha kapalı yaşıyorum mutluluğumu sevincimi güzelliklerimi. Güzel bi kiyafet giyeceksem dişarda örtüyorum. Şu da var ki artık korkularimi Allaha yönelttim ben. Hislerim kuvvetlendi korkum yok. Inceldigi yerden kopsun. Ben değil, onlar korksun. Cünkü ben bu süreçte Rabbimi buldum. Onun himayesindeyim. Korkusuzluğum bundan. O şüphe ettiğim kişiden de hala şiddetle işkilleniyorum ve Allaha havale ediyorum. Haset insana neler yaptırır bilemezsiniz.

  1. Sizin için tam olarak ne yapabileceğimizi düşünmek adına benimle özel olarak iletişime geçiniz lütfen.

   1. Iyi aksamlar hocam 3 yillik evliyim geceleri esim ben oglum uyuyamiyrz geceleri kabuslar goruyrm evi basiylar iri yari adamlar karip sesler duyuyrm ise gitmek istmyrm esime karsi ara sira bi soguma geliyo esim gecmis hatasini tekrar yapmaya basladi bunu benden gizliyo yalan soylemeye basladi

 115. Hocam iyi günler..benim 5 yıllık bı ilişkim vardı..son 2 yıldır kavgalarımiz ayrılıp barsimalarmiz çok arttı ve şimdide ayrıldık..çok dengesiz bı yapıya sahip..1 hafta önce ailesiyle düğüne gidip dans ettiğim oğluyla beraber yemek yediğim kadin 1 hafta sonra ayrılmak istediğini bı ilişki istemediğini sıkıldığını anlattı..bunu daha evvelde bı çok kez yapmış ama tekrar barismistik..ben üzerinde bı büyü varmıdır diye size sormak istedim..bı insan hem seviyorum deyip 1 hafta sonra nasıl seni istemiyorum der bunu anlamıyorum..sizden bu konuda bı ya
  rdımcı olmanızı istiyorum.. teşekkür ederim

  1. Eğer psikolojik bir etken yok ise ortada böyle şeyler olabilir. Kesin bir şey demek bu açıdan zor ama durumu detaylı incelemek gerekiyor.

 116. hocam selamun aleykum benim durumum biraz ozel oldugu icin burada yazamadim whatsaap da yazdim okuyup bana donus yaparsanim cok sevinirim

  1. Sırayla herkese dönüş yapmaya çalışıyorum müsait olunca sizinle de ilgileneceğim Fuat Bey.

 117. Hocam 17 gün önce büyü yaptirmişdim eşimi geri getirmek icin bir sonuc alamadim hocaya dedim başka ceşit aşik büyüsümi yapalim yeniden dedim hayır olmaz dedi bu dogrumudur hocam

 118. Hocam ben eşimle bundan on yıl önce tanıştım fakat çok büyük bir sevgimiz olmasına rağmen sık sık kavga ediyor sonra özür diliyordu benden ayrılıyor sonra tekrar barışıyorduk.küçükken eşimde tuhaflıklar varmış ve yatıra götürüp bir gece yatmış sanırım sonradan öğrendim .bende küçükken köyde erişmişler denmişti ve bazı muska yıldız altında okunmuş bekletilmiş su içirilmişti bana iyileşmiştim.biz sonunda evlendik eşim karanlıktan korkuyor ve bir dönem bana düşman gibi davranıyordu bir hoca büyü yapılmış kapıya sürülmüş dedi evi tümüyle sirkeli suyla sildirip bir dualı kağıdı yaktırdı çay verdi suya okunmuş kağıt koyup içirtti vs.bişey yedirilmiş dedi.benim ailem muhafazakar eşimin ailesi pek değil.bu işlerle uğraşan kişiler.şu anda da eşimle tartışıyoruz sonra pişman oluyor eve girmek istemiyorum canım sürekli sıkkın uykudan kafamı kaldıramıyorum.hep tartışma ama eşim beni seviyor biliyorum.dengesizlikleri var.çocuğumuzda olmuyor ailelerimizde genetik birşey yok işlerim rast gitmiyor.istediğim hedeflere ulaşamıyorum.bilmiyorum

  1. Bu tip durumlar ile sık karşılaşıyoruz bakımlar yaparak bir sonuç alabiliriz sanıyorum. Tespit yapmak gerekiyor bu şekilde bir şey demek zor.

 119. Hayırlı sabahlar hocam.
  Ben tesadüfen yazdıklarınızı gördüm okudum ve tamda anlattığınız gibi durumlar yaşıyorum. Ve yazmak istedim. Lütfen bana da yardımcı olur musunuz? tesekkür ederim.

  1. Beni whatsapp ile arayın normal hattımda bir sorun var ama Whatsapp ile yanıt verebiliyorum.

 120. Hocam merhaba,
  Benim uzun bir ilişkim vardı daha sonra annesi gelip onun yanında kaldığı sıralar bazı anlaşmazlıklar oldu ve annesi artık beni istememeye başladı. Eski erkek arkadaşım annesine inanılmaz düşkün olduğu için ayrılmıştık. Yaklaşık 3 buçuk yıl oldu. Gecen senelerde tavsiye üzerine birine fal baktırdım, bakan kısı fincan içinde çokça arapça harf olduğunu büyü yapıldığını söyledi. iç sıkıntısı ağlama olarak belirtileri olabilir yanında olun demişti ki o dönemde oluyordu huzursuzluk hali dualar okurken ilk zamannlar devam edemediğim içimin sıkıldığı anlar olmuştu.. Daha sonra yine tavsiye üzerine bir hocaya gittim yıldızname kitabına bakarak bana tılsım duaları yazarak üçgen şeklinde verip bunu üzerimde taşıdım. bu kişi de bana iki defa farklı kişilerin büyü yaptığını söyledi. yaklaşık iki ay önce tılsım yazılı olan kağıdı kaybettim. bazen karabasan görüyorum ve iç sıkıntım mutsuzluğum çok fazla. bazende ileri de olabilecek şeyleri alakasız bir şekilde hissedebiliyorum gerçekleştiğinde de çok şaşırıyorum. 30 yaşında bekar bir kadınım ve düzenli bir ilişkim 3 buçuk yıldır olmadı. başladı ve hemen bitti. büyü veya herhangi bir şey yapılmış mı gerçek olabilir mi diye merak ediyorum.

  1. Evet bu söyledikleriniz ihtimal dahilinde olan şeyler. Ama biraz tuhaf ayrıntılarda var. Bunlara benim özel olarak bakmam gerekiyor. Whatsapp ile bana ulaşabilirsiniz.

 121. Merhaba hocam ben nisanliydim uc hafta oldu bozulali ben hala eski nisanlimi seviyorum konusuyoruz ama yine biraz sorunlar var iki bucuk senedir birbirimizi taniyoruz bana yardimci olabilirmisiniz hocam

 122. Hocam selamın aleyküm 5 yillik evli 9 aylik cocuk olan biriyim ama mutlu değilim uzun zamandır persembeyi cumaya bağlayan gece benim hatun değişiyor her şeye sataşıyor göz bebekleri yerinden çıkacakmış gibi büyüyor kavga ediyoruz çocukta etkileniyor ağlayarak geceleri uyanıyor şeytan çok yokluyor beni vur duvara kafasını uğraşma diye direncim düşüyor ne yapmam lazım

 123. Merhabalar Hocam 22 yaşındayım . Kesen gece rüyalarımda beni korkuttular . Hayır diyerek uyanıp anneme sarılmıştım. Bundan 4 ay önce de sabah namazından önce rüyama girip pis tırnaklarıyla bana dokunuyorlardı . Uyanamamıştım hiç bir duayı okuyamaz olmuştum . Sabah ezanıyla birlikte uyandım . Sürekli işlerim ters gitmeye başladı . İki kuzenimin düğünü oldu ondan sonra da sürekli sakarlıkların arttı evimize kim girerse esnemeye başladı kimse uzun süre evimizde durmuyor. Yüzüğüm vardı hacı san gelmiş otururken elimden düştü tuzla buz oldu . Kurşun döktüler ellerime ayaklarıma nazar değmiş arkamdan çok konuşmuşlar kurşun çürüdü dedi döken kadın . Kurşundan sonra biraz rahatladım ama hala korkuyorum nedir acaba

 124. Merhaba hocam ben bekarım geçen yıl yattığım odada sidik bulduk ve 1 gün öncesinde eve derin bi temizlik yapmıştık sonrasında koltuğun altında yuvarlak şekilde su birikintisi halindeydi. Bu nedir acaba?

 125. Hocam merhaba,yaklaşık 1.5 yıl önce kız arkadaşıma papaz bağlama büyüsü yaptırmıştim sonra şüphelenip baktirmis büyü var demişler. Şimdi bende sürekli bir iç sıkıntısı isteksizlik halsizlik var. Büyü bozulup ters etki eder mi? Bir hocaya sordum sende kismet kapama büyüsü var ailenide etki etmiş dedi. Yaptığım icin cok pişmanım hocam bu varlıklar bana gelir mi

  1. Gelir hatta gelmiş bile olabilir. Sen hiç zaman kaybetmeden whatsapp’tan bana kendini hatırlat olur mu? Tez bir şekilde bakalım duruma…

 126. Ben geçen yıl ocak ayında evlendim antepten ankara kaçtım o sklde evlendim yani esimin ailesi ile yasiyorum bir bebegim oldu su anda 9 aylik yani esimle bir iyiyiz bir kötü benimle bazen cok iyiyken bazen o kadr kotu oluyorki o an herseyi bitirmek istiyorum ve benim aileme hic bir sekilde saygısı sevgisi yok evimizi ayir diyorum tama diyor ayrcam diyor ama yok iki yil olcak yani bulundgm evden cok aklyrm durmak istemiyorm yani cinsel hayatimiz bitti bu yılbaşında yani yapalm dedigim zaman esim uykum var yorgunum gibi cesitli bahaneler soyluyr bana
  Ve gecen gun ailem ile konustum kahve fali bakmis anneme bir falci ve benim ustumde yani bir buyu oldugunu soylemis esimle bana yapilan bir buyu oldugunu gormus falci inanmamslar baska biri daha bakmis ayni seyi soylemis yani bana esimin ailesine yonelmem esimin ailesine baglamam ailemi unutmam icin yapilan bir buyu oldgnu soylemis esime de kendi ailesine baglanma ve benim ailemde uzaklasmasi icin yapilan bir buyu oldgnu soylemis yani korkmam gerek bir durum varmidir ama bu yildan belli hic duzgun olmadi esim ile aram en son Mayıs ayinda esimle ciddi anlamda büyük bir tartsmamz oldu bosanmaya kadar gitti huzurumuz ve en ufak birseyde tartisiyrz

  1. Songül durumun çok zor. Evden ailenden kaçarak zaten çok büyük bir hata yapmışsın. Şimdi tam olarak ne istiyorsun onu da anlatmamışsın. Whatsapp ile beni arayabilirsin.

 127. Merhaba hocam benim ciddi bir ilişkim vardı sevgilimin ailesi uzakta olduğundan hala ve amcasıyla kalıyordu aile tanismasinada halası amcası kuzeni ve kız kardeşiyle geldiler kahvalti yaptık sonrasında kız kardeşi ve halası namaz kılmak istediler annemde odasına götürdü seccade verdi ama abdest falan almadılar ve kız kardeşi regl döneminde olduğu için namaz kılamazdı neyse ben namaz kılıyorlar sanıyorum annem koridordan odaya doğru bakiyodu görünce kızdım napiyosun anne ayıp görüşeler yanlış anlarlar diye annem bana namaz kilmiyolar biseyler diyolar dedi ben yine anneme kızdım namaz kılıyorlar saçmala dua ediyolar diye tabi kız kardeşinin regl olduğunu bilmiyorum evden gittikten sonra anneme kız hasta olduğunu söylemiş sadece halama seccade verirmisin demiş ben sonra öğrendim ama ikisi yan yana biseyler diyorlardı ben ilk başka beni istemedikleri için biseyler konuşuyorlar sandım ama bugün bi falcıya gittim bana tarot baktı soru sormamı istedi bu durum 1 haftadır aklımda ayrılalı 1 yıl oldu ama son 1 haftadır büyü var bende hissiyatı oldu ve bu bi tesadüf değil galiba dedim bu durumu sordum kadın kartları acti ve şok oldu bian sana büyü yapmışlar bu kartlar büyü kartları dedi hem sende hem erkek arkadaşına yapmışlar sen şuan öğrendin ama onun hala haberi yok büyüden dedi mezhepler farklı diye ayırmak istemişler sizi dedi ve kadın yapmış bunu dedi bir bir anlattı bu arada bunları söylemeden önce bana eski sevgilim hakkında kimsenin bilmediği bir çok şeyi anlattı sana onun hakkında biseyler diyim ozlemissindir dedi ve sana yazacak dedi yakın bi zaman 5 saat te olabilir 10 gün içinde de olabilir ama 10 gün sürmez gibi dedi bugün mesaj atti tabi ben bu büyü durumunu öğrenince bana yazmasını tetikliycek biseyler de yaptım gerçi hep yapiyodum ama hiç yazmiyodu neyse bunun halasıyla kız kardeşi namaz kılıyoruz diye o odada büyü duası mi ettiler başka biseymi yaptılar bilmiyorum şüpheleniyorum ne olduysa o günden 2 gün sonra ayrıldım sebebi ise kendi aramizda konuştuğumuz bir kaç şeyin fikrini kendi kendine değiştirip vazgeçtiğiydi normalde biz konuşur mantıklısı neyse ona karar verir öyle yapardık ama bi anda degisti fikirleri ve ben o gün konu açıldı halasına ben başka şehirde kalmak istemiyorum evlenince demistim ve bu konudan dolayı kavga ettik bir türlü ikna olmadı hiç bi şekilde telefonda agladim normalde agladigimda elleri titrer içi kötü olur oda ağlardı o gece gülerek dalgaya alır gibi konuşuyordu benle sonra bi anda soğudum ayrıldık ailesini babama arattım kararımız olumsuz diye herşeyi olumsuzlaştirdim bi anda ve pişmanlık hissetmedim yaklaşık olayın üstüne 1 yıl 4 ay falan gecti ve ara ara yazmak yada aramayı düşünsem sürekli biseyler oluyodu telefonum kırıldı 1 ay telefonsuz kaldım tam diyorum işten çıkınca bi arayım işten çıkış ssatim geliyo bi anda kötü düşünüyorum onu küfür ediyorum sürekli sinirleniyorum ve bu sürekli oluyor ve şuan bunun farkında olduğum için hiç olumsuz şeyleri yapmıyorum içimden olumlu ne geliyorsa onu yapıyorum yapma o kötü o sen ağlarken gülüyordu diye bi ses geliyo içime hiç dinlemiyorum bu gece konuştuk ama ben bu büyü durumunu bildiğim için biraz inat edip karşı durabiliyorum düşünceleri silmeye çalışıyorum kafamda ama eski sevgilim hala ayrılırken ki konuşmaları bana atıp sen ne olduda değiştin bilmiyorum ama ben hala aynıyım bana şerefsiz demiştin ben bunları her gün okuyorum sende az oku bana dediğini diyip lafı ağzıma tıktı diyemedim üzerimizde büyü varmış onun etkisiyle ikimizde böyle böyle yapıp ayrıldık diyemedim desem iftira atma diycek ama kadın bana öyle dedi bide ben kesin var diyemem kartlarda öyle gözüküyor bu bu bu var ben degilde bir abla var benmde başıma geldi dedi kendi yaşadığını anlattı kurşun dökmüşler 1 saat sürmüş üzerinden atmışlar büyüyü çok arada kaldım uzaktan cidden buyu var mı yok mu anliyabilirmisiniz? Eğer varsa eski sevgilimede durumu anlatmam lazım ben olduğunu düşünüyorum kendi düşüncelerim falan çok tutarsız 5dk güzel dusunuyosam 5 gün kötü düşünüyorum onu nolur bir yol gösterin bana

  1. Nilay hanım bir çok farklı konuyu uzun bir yorumda toplamışsınız. Bu kadar uzun cümleler kurmak yerine beni arayın hangi birine yanıt vereyim.

 128. Merhaba hocam ruyamda surekli bana musallat olundugunu goruyordum siyah siyah seyler evimde buyu bozma dualari yapildigini aileme anlattigimda bana inanmadilar yattigin yere dikkat et dediler bir tanidigimiz bir muska yazdi ve onu cikarmamam gerektigini soyledi cikarinca surekli islerim ters gidiyo kotu ruyalar goruyorum ama simdi muskam takiliyken de ruyamda kotu seyler mezar buyu yapan kadin ustume saldiran cuceler gormeye basladim bunun anlami ne

 129. Merhaba hocam. Kendimde büyü olduğundan şüpheleniyorum gerçekten artık kafayı yemek üzereyim. Bana yardımcı olur musunuz hocam.

  1. Bu kanıya nereden ve nasıl vardınız onu merak ediyorum. Kendinizi üzmeyin whatsapp ile iletişime geçin lütfen.

 130. hayiri geceler hocam bende esim ve Benim uzerinde buyu oldugunu dusunuyorum ne yapmam lazim lutfen cevap

 131. Merhaba hocam eşimle ben 3 yıla kadar çok mutluyduk ama şimdi ayrılmak üzereyiz çok zor durumdayız yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Canan Hanım tabi bu 3 sene içinde neler oldu bilmem gerekiyor. Ayrıca ne gibi sorunlarınız var hiç bir şeyden haberim olmadığı için bu şekilde bir şey demek yanlış olur. Beni arayın en kısa zamanda whatsapp’tan kendi yöntemlerimle bakım yapmayı deneyeyim. İnşallah eşinizle en kısa zamanda aranız düzelir.

 132. Selamün aleyküm hocam ben 3 yıllık evli biriyim eşimle tam bir ilişkimiz olmadı olmuyor ikimizde istekliyiz ama olmuyor acaba üzerimizde büyü olabilir mi ben bazen irkilip uyanıyorum uykumdan bazen hayvanlar görüyorum bugün mesela ağaçtan düşen bir köpek gördüm.. üzerimde sürekli bir ağırlık var uykumdan uyandığımda dayak yemiş gibi uyanıyorum.. bilgilendirirseniz sevinirim

  1. Aranıza cinselliği soğutabilecek ve sizi ayrılığa sürükleyebilecek bir takım işlemler yapılmış olabilir. Emin olamayız bakımlar ile değerlendirmeliyiz.

 133. Merhaba ; Günümüzde hiç kimseye guvenilmedigini hepimiz çok iyi biliyoruz maalesef. Babam yurt dışında çalışmak bize bakmak için çok kötü koşullarda zorlu bir hayat yaşıyor . Bunu bilen annemde üzüntüden ve kaygılardan dolayı geceleri uyuyamiyor ve surekli hastalanıyor . Bu durumdan hoşnut olmayan annem tanıdık vasıtasıyla uzak bir ilde hoca gibi birini buluyor ve telefon açıyor . O da hocamı cincimi bilemiyorum ama neyse annemi dinledikten sonra sizin üzerinizde nazar belası var hemen bana evinizin adresini ver diyor. Akabinde bu hizmeti içinde para talep ediyor ama çok değil 150tl. Annem parayida yatiriyor adreside veriyor 2 gün sonra PTT kargo yoluyla muskalar geliyor birisinde annemin ismi diğerinde babamın. Birde ince uzun bir kağıda 7 tane ayrı ayrı birşeyler yazmis ve hergun bir bölümünü yakacaksin diye not düşmüş. Diğer 2 küçük kağıda da birşeyler yazmış bunlarida suya koyup içeceksiniz diye not düşmüş . Içimde kötü bir his oluştu cami hocasına götürdüm bunları ben okuyamam bunlar İbranice yazılmış dedi . Neden kuran Dili değilde İbranice detayı beni çok kuskulandirdi. Ne yapacağımı bilemiyorum ortalıkta para için herşey yapan insanlar var yani birini bulsam bana diyecek işte bu büyü kotulugunuze yapilmis falan filan maksat beni korkutacak korkma oğlum sizi kurtaracam ama şu kadar para yatirman gerek falan diyecek eminim hayatimizda çok örnekleri olduğu için . Bu platformda anlamadığım bir huzur oluştu ve sizinle irtibata geçmek istedim eğer olurda sizinde bana yardım etmek amacıyla hoca denilen kişinin bu göndermiş olduğu kağıtları okumak bir göz gezdirmek isterseniz beni çok mutlu edersiniz . WhatsApp numaranıza ulaştım bu yorumumu oraya da yolladım hocam sizden gelecek cevabı bekliyorum

 134. Hocam ben 28 yasindayim evlendim ayrildim 1 kizim var 4 yasinda babasinda yasiyor.evliligimiz zaten istemeden oldu ama onun anneside istemedi teyzesi falanda muskalarla buyulerle ugrasiyodu zaten ama bana yaptilarmi bilmiyorum.cunku hic bir zaman mutlu olma ailende parcalansin yuvan olmasin diyorlardi.Hayatima Ne zaman biri girse guzel gitse iliskim hep bitiyordu hocam.Ben bazi durumlar yuzunden farkli bir iste calismak zorunda kaldim orda biriyle tanistim birbirimizi cok seviyorduk deli gibi ilk zmanlarda evlilik dusunuyorduk benim bu ortamda calistigimi once yengesine solemis annesi gibi sevdigi icin.sonra abisine ailesi de farkedince gorusmemizi istemiyorlardi onu kendi istedikleri biriyle evlendirmek istediklerini ogrenince kahroldu ama sevmekten vazgecmedim biz her hafta bulusuyorduk aramizda ufat tefek sorunlar olsada hic kopamiyorduk birbirimizden ben o isten ayrildiktan sonra bazi tartismalar yasadik ayrildik onu yanima cagirdim gelip beni aldi onlara goturdu ailesi koydeki evlerine gitmislerdi bir hafta onlarin evinde kaldim once evde babasi gordu sonraki gun annesi geldi sonra abisi yengesi derken devam etti bir hafta sonra beni kendi evime getirdi ama kaldigimiz sure icinde cok mutluyduk resmen kari koca giydik.aradan bir kac gun gecti ufacik bir durumdan ayrildik sonra ben hamile oldugumu ogrendim istemedi ama cok uzuldu aldirdim mecburen ama barismadik ama konusuyoduk o her zaman baskasiyla evleniceni bana hatirlatiyodu.ama biz yine bulusuyoduk yanimda bambaska biri oluyodu gidince baska biri.ailesi istemiyodu ama gorusuyoduk hep.gecen bayramda diger abisiyle tanistim onun yaninda kotu dawraniyodu ama abisi bana bunun sana bole davrandigina bakma seni bize hep iyi anlatiyo dedi sasirdim.ben o isi biraktigimdan beri evime geldigimden beri cok fazla vucud agrisi yasamaya basladim geceleri uyuyamiyordum sabahta 5 yada 6 bucukta uyaniyordum.beni cok seven aadamin aglasam uzulen hasta oldugumu duyunca uzulen adam bana cok yabanci oldu onu kiskanmamdan rahatsiz olan baska kizlarla konusan biri oldu bana ailesinin istemedigini o yuzden artik gorusmek istemedigini soledi yemin ederim hocam 10 aydir taniyorum 5 aydir ayriyiz bana o kadar guzel aski sevgiyi veren adamin simdi bana dusman olmasini dayanamiyorum hatta is yerindeki beraber calistigi kiz bile vazgec diyor yengesi annesi gibi sevdigi kadin ayril o kizdan diyormus onsuz yapamiyorum hocam intihar etmek olmek istiyorum cok aci cekiyorum.yasamak agir geliyo nolursunuz bana yardim edin onun cuzdaninda benim sacimin teli tirnagim var hala duruyo evlerindede bir yuzum ve bir badim vardi.onunda bende esyalari var.hicam nolursunuz yardim edin onsuz her gun ölüyorum ben.

  1. Belli ki çok dolmuşsunuz Whatsapp ile telefonda görüşelim konuyu. Bir çok soru var aklımda size yöneltmem gereken. Ancak o şekilde bir çözüm üretebiliriz.

 135. Merhaba hocam. 23 yaşındayım annem ve babam ayrı. Babamın 2.eşii var şuan beraber yaşıyoruz. 2-3 aydır babamla aramız çok kötü , daha önce babama asla bişey diyemezdim ama şimdi biri benimle babam hakkında konuşacak dahi olsa kendimi tutamıyorum bağırıp çağırıp onun hakkında konuşmayın benimle diyorum. İnsanları kırıyorum öfkemi kontrol edemiyorum farkındayım ama elimde değil. Babamı görmesim gelmiyor. Büyü olabilir mi anlayamıyorum

 136. Merhabalar büyü nasıl bozulur diye yazdığımda sayfanızla karşılaştım.Benim sorum hocam eşimde veya bende büyü olup olmadığını nasıl anlayabilirim.Şüphe duymamdaki en büyük sebepse eşimin işlerinin bozulması oldu bu durum yaklaşık 10 yıldır devam ediyor,bilgi verebilirseniz çok sevinirim ,saygılarımla

 137. Merhaba hocam 5 yıl peşimde olan biri vardı dün arabanin önüne bi mektup bırakmış hep bırakır ama bu sefer üstünde besmele vardı şaşırdım. Zarftan çıkardım kağıdı kağıdın her yeri iğne ile işaretlenmiş büyü olmasından endişe ettik bi suya bıraktık. Sizce olumsuz bir şey mi ne demek bu ?

 138. Merhaba hocam birkaç gün önce bana tarafından birinin kaderimin bağlandığını öğrendim hocadan bunu az çok anlıyordum zaten. Hoca eğer muskayi bulamazsam duzelmez dedi ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun hiçbir isim rastgitmiyor

 139. Merhaba 42 yasinda is yeri sahibiyim
  Islerim cok iyi iken bir anda ters gitmeye başladı.
  Geceleri uzun yillardir bilincsiz sekikde yatakta oturuyorum esime bakıyorum yada istemsiz kalkiyorum esim beni geri uyutuyor hatirlamiyorum.Sabah anlattiklarinda animsiyorum sadece.
  Bana yardim edebilir misiniz?

  1. Whatsapp ile aramanızı rica ederim tam olarak sıkıntılarınız nedir baksak çok iyi olur sanki

 140. Merhaba turan hocam ben kizimla ilgili yazmak istedim eşiyle çok ciddi sorunları var evliliginin en başından beri çok tartışıp kavga ediyorlar benim damat annesine çok bağlı yeni evliyken kizima ve bize gore çok iyiydi ama sonra hem kizima hem bize düşman kesilmiş gibi evliliğin 3.cü ayında kızımın kayınvalidesi hocaya götürmüşler ve ondan sonra iyice birbirlerinden koptular şuan ayrılma esigindeler lütfen bizede yardımcı olun

  1. Bu kadar çabuk bir şeylerin terse gitmesi çok olağan görünmüyor. Neden olduğuna bakmak gerekir diye düşünüyorum. Tabi ki hangi hocaya gidildi, gidildi ise referansı nedir bu konulara da bakmak icab eder.

 141. Merhaba. Sevgilimle 1,5 ay once baslayan ve cıddı bir yolda ilerledigimiz ilişkimiz, onun her sehir dısına cıkması ve is gundeminin asırı yogunlasması ıle kopma noktasına gelıyor. Sehır dısına cıkmadan once cok mutlu oldugum bu kısı işi sebebı ıle benden uzakta ıken tanınmaz hale gelıyor ve gunlerce arayıp yazmayabılıyor. Nıyetının cıddı oldugunu sıklıkla sorgulama geregı duyuyorum fakat her seferınde cıkmaza batıyorum ve dengem artık cok bozuldu. Ben de onun uzerınde buyu olabılecegını dusunuyorum. Lutfen yardım edın.

  1. Yasemin hanım whatsapp ile beni arayın duruma bakalım. Bu şekilde bir şey demek mümkün değil. Bir takım bilgiler olması gerekiyor elimizde.

 142. Merhabalar hocam sevgilim vardı sürekli kavga ediyorduk sonrasında intihar etti ben yanındaydım haliyle olaylar büyüdü aileler karışınca ailesi beni istemedi beni sorumlu tuttular olaydan ki ben böyle bişey olsun istemedim tartışıyorduk çok seviyordu sonrasında uzaklaştırdılar benden göremedim ulaşamadım aradan zaman geçti ben de bitmiştim haliyle aradan zaman geçti haberleri geliyordu saglıgına kavuşmuş ben sürekli geceleri kabus görüyodm piskolojik destek aldım aradan uzun bi zaman geçti citflige ağaç dikileceği için köye gittik ramazandı köy de başka tarlalarda çalışanlar vardı meyve falan topladık eve getirelim hem diye yandaki kadınlar görünce ikram etmek istedim tabağa koydum onlara da yıkadım falan kadına uzatınca elimde çatladı tabak git git diye bağırdı almadı evdekilere anlattım durumu korktum birisi varmış inanmıyorum normalde böyle şeylere gittik kadın herşeyi anlattı bana söyledi bazı şeyleri doğru da söyledi hayatımdan bi muska verdi kötülük yapmışlar sana falan dedi isim verdi ki ailesinden birileriydi kıyafetlerim vardı onda onlarla bişeyler yapmışlar dedi muskayı taktım biraz zaman geçince allah tan medet umarım dedim denize attım hayatıma devam etmeye çalıştım sonrasında geri döndü kız konuştuk barıştık hatta doktor oldu bu sene yanıma geldi bi kaç ay beraber kaldık yine iyi gidiyordu eski hatalarımızdan ders almıştık sonra benim yaşadığım şehri atamalara ilk yazılım dedim tamam dedi yakın ol evlilk düşünüyoruz işlerim var kurulu düzenim var gelirsin dedim tamam dedi ailesinin yanına dönünce söylemiş sanırım aradan zaman geçince gelmek istemiyorum demeye başladı acaba tekrar bişeyler olmuş mudur çok iyiydik bi de yakın süreçte benim belimde bi agrı var sürekli agrıyo doktorlar kötü bi hastalığa yakalandığımı söylüyorlar ne yapmam gerekiyor

  1. Whatsapp ile bana ulaşın duruma bakalım. Çok fazla ayrıntı yazmışsınız. Yüz yüze görüşsek daha iyi olur gibi.

 143. İyi günler diliyorum hocam. Ben size emin olamadığım bir konu için yazıyorum. Anlamla aynı odada kalıyorum ama yinede korkumdan uyuyamıyorum. Sürekli yalnız olduğumu ve beni kimsenin anlamadığnı düşünüyorum. Ailemle kavga içindeyim. Evden dışarı çıkmıyorum. Sürekli yatıyorum. Canım sıkıldığında hemen uyuyorum ve buna rağmen hep halsizim. Benim bu halim depresyon gibi birşey mi yoksa cidden başka bir durum var mı? Çok merak ediyorum. Cevaplarsanız sevinirim. İyi günler tekrardan…

  1. Çok genç olduğunu görüyor gibiyim. Bu geçiş süreçlerinde bunlar olabilir. Sanırım 2003 doğumlusun. Benim sayfalarım için reşit bir yaş değil. Zamana bırak.

 144. Hocam merhaba ben ikiz kardesim ve abimin hiç bir sekilde isleri rast gitmiyor. Kimsenin hakkina girmemeye çalışıyoruz. Ancak ben ve ikizim 6 aydir donanimli olmamiza rağmen iş bulamıyoruz ve ailecek maddi durumumuz kotulesmeye başladı. Abim ise istediği mevkiye gecebilmek icin oldukca yeterli ancak isi bir turlu olmuyor ve olur noktaya geldiginde ise isi bozuluyor. Hepimiz sikintiya düştük. Bir hocaya gittik büyü olduğunu ve hepimize tesir ettiğini söyledi. Önerdigi şeyleri yapiyoruz. Ancak baska bir hocamiza baktirmamiz gerekir mi?

  1. Zaten bir hocadan yardım alıyorsanız ritüelleri sonuna kadar yapın. Size iyi gelecektir. Çok çeşitli kısmet ve basiret işlemleri mevcuttur. Bu nedenle takibini iyi yapın derim. Harfiyen uyguladığınız takdirde bence sonuç alacaksınız.

 145. Selamun aleykum hocam.
  Bende uzun bi süredir sıkıntı yaşıyorum. Son zamanlarda daha sık olmaya başladı. 33 yaşındayım. 15 16 yaşlarında gece karanlığında ormanda ağaç dibinden toprak alıp ateşe attım söndürmek için. O gece 3 defa sıkıntı yaşadım. Ve ondan sonraki süreçte bu yaşına kadar çeşitli sıkıntılar yasadim. Bi çok kez intihar girişiminde bulundum. Cevremde kimseyle geçinemiyorum. Hep ağlamaklı kötü düşüncelere vesveselere sahibim. Kurtulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun

 146. hocam iyi akşamlar diliyorum. ben 20 yasında bekar bir kızım. bugün çantamda birsey ararken plastik posete sarılmış zımbalanmıs birsey gördüm. merak ettim plastiği açtım neredeyse 15-20 kere sarılmıştı içinden kağıt çıktı üzerinde arapça şeyler yazıyordu. tedirgin oldum. birkaç kişiye sordum kötü birsey olmadığını kavusmak için yapılmış bir büyü olduğunu söylediler. 2 gündür kötü rüyalar görüyorum ve başım çok ağrıyor.. sizce farklı bir durum olabilir mi?

 147. Merhaba Hocam. Gecen gun erkek arkadasimla bir falcıya gittik orada erkek arkadsima buyu yaptigindan supheleniyoduk bunu belirttik. Karsidaki kisi dualar okudu erkek arkadasim kendi istegi disinda one dogru gitti buyu var dendi ama guvenemedik napmamizi tavsiye edersiniz kararsisiz cok

 148. Hocam, gece uyurken omuz kısmına büyük bı ağırlık yüklendi birisi hareket etmiyim diye bastırıyor gibiydi baya güçlüydü gözümü açmaya çalıştım açamadım, yerimden kalkmaya çalıştım kalkamadım nefesim kesildi boğuluyor gibi oldum, tabiri doğru mudur bilmiyorum ama karabasan gibiydi sabah uyandim dua etmeye çalışıyorum başıma ağrı saplanıyor büyü olma ihtimali mi var

  1. Hayır büyü olduğunu zannetmiyorum. Bu gibi etkiler zaman zaman herkese olabilir. Korkma dualarını eksik etme, namazını kıl. Bu şekilde tüm kötü enerjilerden ve vesveselerden kurtulacağını unutma lütfen.

 149. Merhaba hocam 1 aydır sevgilimle aşırı derece de kavga ediyoruz ayrıyız birimizi seviyoruz ama ne zaman konuşsak tam düzeliyor desek başka bişey çıkıyo kendimizi kavganın içinde buluruz ve her zaman sonuç öncekinden daha kötü oluyo. Beni kesinlikle ne anlattıysam anlamıyo bu ailemede yansımaya başladı ailemde onu istememeye başladı. Onunla ne zaman iletişime geçsem annemle kavga ediyoruz. Yada erkek arkadaşımla ne zaman iletişime geçsem bi sorun oluyo aşırı dengesiz davranıyor bi öyle bi böyle konusuyo aslada öyle konuştuğunu kabul etmiyo. Acaba üzerinde büyü bi işlem olabilir mi ?

 150. Hocam bende cogu buyu belirtileri icin yazilqn maddelerden var benim sorum soyle mesela var diyelim bole bisey tedavi için hocam yaniniza veya tedavi edilen bi mekaniniza gelmemiz gerekiyormu yoksa telefondan hal olabilme gibi bi ihtimal varmi cevaplarsaniz cok memnun olurum hocam

  1. Whatsapp ile yazın lütfen özel olarak görüşme yapalım gelmeniz de gerekebilir. Bilemiyorum bu şekilde…

 151. S.a. hocam 23 yasindayim bn uyku la ck sorunum var gece uyuyamiyorum uyudugum zaman cok fazla ruya goruyorum karmakarisik iyid ekotu cok kabusta goruyorum kimi zman uykuda korkudan nefesim kesilyo birde evde tek basima kaldigimda icim daraliyor birde dizlerimde cok agri bacaklar uyusma oluyor halsizlik birdé afedersiniz hocam aybasimda duzensizlikler oluyor esimle sebebsiz tartsmalarimiz oluyor esim devamli sen bolesin solesin hep hatalarm ariyor bazen duzeliyor sonra tekrar basliyor bnde supheleniyorum büyü yapilmis olabilirmi kotu dusunceli insanlar tarafindan diye icimde suphe var

  1. 0labilir ama detaylı bakım yapmak gerekiyor. Bu bilgilerle bir şeyler elde edemeyiz.

 152. Merhabalar hocam ben 23 yaşındayım ve üzerimde birşeylerin olduğunu düşünüyorum çünkü 10 aydan fazla oldu iş arıyorum olumlu giden birşey hemen olumsuz oluyor evlilik niyetiyle adım atıyorum benimle konuşan kişiler ne oluyor bilmiyorum ama hemen geri adım atıyorlar bitiriyorlar sorunun ne olduğunu anlamıyorum çok saçma sapan sebeplerden dolayı hemde ve sürekli halsizlik yorgunluk var hiç birşey yapasim yok eve gelince mutsuz oluyorum evden çıkınca gayet iyiyim depresyondayim sürekli ağlamak istiyorum namaz kılıyorum Allah’a yöneliyorum ama bir sıkıntı var içimde yardımcı olun bana

 153. Hocam merhabalar,
  Benim asla geçmeyen bir baş ağrım var, gün içerisinde ya az ağrıyor ya da çok ama asla geçmiyor. Bazen beni yürütmeyecek dereceye getiriyor. Doktora gittim, bana bu psikolojik dedi. Uyku saatlerim alt üst oldu, sürekli bir sinir haliyle geziyorum. Kendime bile katlanamaz oldum çıktım. Olmayan sesler duyuyorum, kulaklarım çınlıyor.Sürekli değişik değişik rüyalar görüyorum, en son kendimi cam yiyip kan tükürürken gördüm. Bunlar bir şey işaret eder mi yoksa ben mi kuruntu yapıyorum anlamış değilim, lütfen yardım edin.

  1. Bunlar bir şeylere alamet olabilir ama kesin teşhis için kendi yöntemlerimle bakım yapmam gerekiyor. Bana özel olarak whatsapp ile yaz lütfen ve kendini tanıt olur mu…

 154. YARDIMMMM
  2 yıllık evliyim 1 senedir eşimle sürekli tartışıyoruz aynı odada dahi oturmak istemiyoruz eşim ne olursa olsun her zaman beni suçlu görüyor birbirimize nefretle ve tiksinerek bakıyoruz son 4 aydın beraber uyuyamıyoruz bile devamlı bir bahane 6 aylık bebeğim var bebeğim yeni doğmuşken ailesiyle tartıştım ve bana önce annem hiç biriniz umrumda değilsiniz demeye başladı merak ettim bir hocaya gittim oturma odamda halının altında domuz yağı olduğunu eşime ve bana birşey yedirildiğini muskalar yazılıp benimkinin dişi köpeğe eşiminkinin erkek köpeğe yedirildiğini söyledi bunları öğrenirken yapan kişi ipe düğümler attığı için çok korktum ve önerdiklerini reddederek geri döndüm devamlı bakara suresi Fatiha ihlas felak nas okuyorum ne amaçla ve kimin yaptığını bilmiyorum ısrarla sordum eşim tarafından biri değil dediler ama maalesef benim evime onlardan başka kimse girmedi zaten bu geçtiğimiz bir yılın 6 ayını kaynanam bizde kaldı korku falanda yaşamıyorum sadece 1 kere evimde çok büyük bir ekmek kabımı çooook arayıp bulamadım bir ay sonra gözümün önünde bir yerde buldum 2 kerede yatak odamın yakınında 8 cm boyutlarında enteresan böcek buldum bunun dışında ilginç birşey yaşamadım ne yapacağımı bilmiyorum

  1. Sevilay hanım durum ciddi görünüyor. Evliliğin tehlike altına girmiş. Beni whatsapp ile ara lütfen duruma bakmaya çalışalım.

 155. Merhabalar Hocam ; Direk konuya girmek istiyorum babam da anneme karşı uzun süredir bir soğukluk mevcut ve bu soğukluk her geçen gün artmaya devam ediyor babam çok sevecen çok iyi niyetli hoşgörülü birisidir ama uzun zamandır kendini evden somutlamaya bizden uzaklaşmaya başladı davranışları çok alıngan konuşmayan bir tavırda bizden iyice soğmuş gibi davranıyor kadınların ilgisi de mevcut kendisine karşı bu kadınlar tarafından kendisine bir büyü yapılmış olma ihtimali var mı çünkü hiç bir şekilde eskisi gibi değil karakter ruhsal olarak çok değişti evde durmak istemiyor uzak davranıyor ( babam imam merak ettiğim her gün beş vakit namaz kaldıran kişiye de büyü yapılabilir mi )

  1. İmam kişinin başka kadınlarla, zinaya düşme riskleri ile ne gibi ilgisi olur ki. Çok ilginç anlattıkların. Bana whatsapp ile ulaş bakalım bir duruma olur mu?

 156. Merhaba hocam.. ben eşim hakkinda size danismak istiyorum. Esim cok caliskan azimli biridir suanda doktorasini yapiyor ancak bir turlu iş hayati rast gitmedi.Girdigi islerden sacma sebeplerle cikarildi.vaadler verildi kandirilmak istendi hakkini arayinca yine cikarildi.mesela tam hersey guzel gidiyorken tepetaklak oluyor hayati sanki biseyler hep engel oluyor. Egitim hayati da ayni sekilde sanssizlik yakasini birakmiyor. Isleri bir turlu yolunda gitmiyor. 2016 yilinda severek evlendik evlendigmz andan itibaren tartismamiz da eksik olmadi.Bazen geceleri siyah siluet gordugunu soyluyor uzerine geldiginden bahsediyor. Bazen sesler duyuyor. Ve gece uyurken sık sık cok kuvvetli biçimde iç cekerek biryandan bagirarak uyaniyor. Hocam bizim durumumuzun buyuyle alakasi var mi? Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim

  1. Sinem hanım tabi ki bu durum iyi bir durum değildir. Fakat hemen büyü ile ilintili düşünmek yanlış olur. Bir bakım yapın derseniz bakarız ama bence durumun büyü ile ilgisi yok. Kısmet açma çalışmaları ile ilgili yazılarımı okuyabilirsiniz.

 157. Marhabalar hocam. Ben eşimde büyü oldugunu düşünüyorum. Uyurken dişlerini çok gicirtatiyor söylüyorum inanmiyorda. Ve abdest almadan 4, 5 gün geziyor . Ve bana ben evde olmadığım zamanlarda onu korkuttuklarini soylemisti . Ben varken olmadi hiç. Çok agresif bana karşı . Ne yapmam gerek hiç bilmiyorum . Bu tür seylerdende çok korkan biriyim. Eşim 30 ben 27 yaşındayım birde oğlum var 3yasinda.

  1. Eşin için bakım yapabiliriz ancak bu veriler büyü ihtimali için çok geçerli değil. Vesvese yapmamanızı tavsiye ederim.

 158. Hocam ben şöyle bir olay yaşadım. 3 yıldır kullandığım arabam var. Geçenlerde arabayı temizlerken tamamen tesadüf hiç açmadığımız bir yerini açtım. Kenara sıkıştırılmış 2 lokum üst üst. Bu arada eşimdem bir kadın yüzünden ayrıldığım içim şüphelendim. Sirkeli suya koydum denize attım. Sizce büyü olabilirmi.

 159. Hocam bana eşimin ailesi büyü yaptı.20/temmuz/1999/dan bu yana yanıyorum.türkiyenin her yerinden kendilerine bakımcı denen,Şarlatanlarla görüşüp konuşuyorum.onlar bana paradan bahsediyor,bense bu yangınlardan kurtulmak için şifacı arıyorum.Acaba siz aradıgım kişimisiniz,Bana ALLAH RIZASI -ALLAH RIZASI -ALLAH RIZASI İçin yardım edermisiniz.Birde nasıl dayanıyorsunuz diye sordugunuzu duyargibiyim.Sabah Namazından Sonra 1 Bardak Suya 5 inşirah suresi,Öyle Ve İkindi Namazından Sonra Sınırsız Sayı Yok Veddua suresini üzerime okuyup üflüyorum.yatsı Namazından Sonra 1Bardak suya Nebe suresini okuyorum içiyorum ALLAH RIZASI İçin yardım bekliyorum.

  1. Mustafa Köse bey tabi ki yardımcı oluruz. Para önemli değil ama durumun vehametini anlamak adına whatsapp ile görüşsek daha doğru olacaktır.

 160. Hocam ben 2013 de nişanlımdan ayrıldım. Daha 1 hafta önce halamlara gittim oraya kuzenimin arkadaşı geldi ve bana fala baktı. Sende büyü var dedi ve geçmişte yaşadıklarımı teker teker gördü falda. Birde ne yaparsan yap sen evlenemezsin dedi, hiç bir işin de yolunda gitmez dedi. Diğer ilişkilerimi de bildi ve onların kısa sürdüğünü sebepsiz yere ayrıldığımızı. İş konusunda istediğim işlerin hiç biri olmuyor. Yani 6 senedir bir uğursuzluk var bende. Seneler önce yapılmış bir büyü var dedi elbisenin altında çarpı işareti görüyorum dedi ve bunu da bir mezarlıkta görüyorum dedi. Bir de muska gördüğünü söyledi. Beni gören çok güzelsin diyor ama sen nasıl evlenmedin diyor. Bir de ben geceleri uyuyamıyorum sürekli aklıma tuhaf tuhaf şeyler getiriyorum.

  1. Gülşah konu derin görünüyor. Whatsapp ile bana ulaşırsan bakım yaparız. Halan ile aynı düşünceye erişebilirsek neler yapabileceğimizi de konuşuruz. Kısmet açma ile ilgili yazılarımı da okumanı tavsiye ederim. Gece uyku durumuna gelince vesveseler ile doldurulunca dış etkenler tarafından kafanı yastığa koyduğunda böyle şeylerin olması normal. Mühim olan bu denilenlerin doğruluk payıdır.

 161. Merhabalar hocam. Büyü belirtilerine bakarken sayfanıza denk geldim. Bugun bi tanıdığım biriyle görüştürdü beni aslında ilk görüste biseyler diyenlere inanmam. Benle konusmaya baslamadan ilk annemin adını sordu. Annemin hastalığına kadar bildi ve annene büyü yapılmış evinizdeki kapı girişlerine iyi bak dedi. Baktım ama hic bir sey yok annemde gün gectikce kötülesiyor ve doktorlar tedavisi olmadigini soylüyorlar. Içimi şüphe kapladı annemede söyleyemiyorum. Cevap verirseniz simdiden tesekkurler..

 162. Mrb hocam 17 yıllık evliyim 3 çoğumuz var eşim de bi takım rahatsızlığı var esnemeler karnı çok şişiyordu gözün den yaş geliyo ağırlık cikiyo diyodu bazı hocalar buyu var sen dediler nasibini bağlamışlar diye bundan 1 ay önce tartıştık eşim sen yaptın diyo buyu sen yaptın diye bana inanmıyor iki gün önce yine çok rahatsızlandı kendinde değilmiş konuşamıyormuş hocaya gitmiş hoca demiş sende buyu var demiş 4 sene önce tam evine iş yerine yapılmış ve yakın zamanda su büyüsü yapmışlar diyo hoca çamaşırlara yapılmış diyo ve eşim yeniden beni sucluyo evimde huzur kalmadi hoca bana yol gosterin

  1. Biraz karışık bir durum. Ancak yaşadıkların zor bunu görebiliyorum. Bunca yıl sonra tehlikeye giren bir evlilik durumu yaşanıyor. Ayrıca bu büyü var mı yok mu konusunda zaten bir hocayla görüşmüşsünüz. Yardım alabilirsiniz fakat şüphe ediyor ve benim de bakım yapmamı istiyorsanız o vakit beni whatsapp ile arayın lütfen.

 163. Mrb turan bey 12 yıldır evliyim eşim sürekli beni bayanlarla aldatıyo ama ayrılmak ta istemiyo o yüzden hep huzursuzluk var Hep baş ağrısı var ve eve toplanmak istemiyo siZce psikolojik sorumlarımı var yoksa büyümü var

  1. Sürekli aldatılıyor ama evliliğe devam ediyorsunuz. Bunu kadınlık gururunuza nasıl yediriyorsunuz bilemiyorum. Durumun psikolojik bir yanı yok direkt olarak ahlaki bir yanı var. Büyü falan var ise de size yapılmış olabilir. Bunu büyülenmemiş biri asla kabul etmez zira. Selametle…

 164. Selamun Aleyküm hocam 4 aylik evliyim ama bu evliligin son 2.5 ayı eşimle ayrı yatarak kavgalı birbirimizden hep uzak geçiyor. Evde bi huzursuzluk hissediyorum hep ama büyü yapılmış mi yapılmamış mı tam kestiremiyorum yardımcı olabilir misiniz bana ?

  1. Ali Bey çok yeni bir evlilik içindesiniz. Bu kadar yeni iken böyle sorunların olması çok normal değil. Acilen önlem almalısınız. Bir ömür boyu beraber yol yürümeyi göze aldığınız eşiniz için de zor bir durum. Bunu acil olarak benimle ya da başka biri ile çözmelisiniz. Doktorlardan da destek alabilirsiniz tıbbi bir sıkıntı var ise…

 165. Mrh. Hocam beni 12 yıllık evliyim son 1 aydır eşime Karşı ilgim yok cinsel lik yok şüphelerim var doktora gittim hiçbir sonuc alamadım acaba erkekligimi mi bagladılar

  1. Bu kadar bilgi ile bir şey söylemek mümkün değil ama olası bir durum tabi ki… Ücretsiz bir bakım yapar durumu değerlendiririz.

 166. Selam hocam nedeni açıklanmayan ağrılarım var doktorlarda bulamıyor arastirma yapıldı defalarca emarlar çekildi.8 aydır başımın içinde bir çınlama sesi sanki içine cırcır bocegi3 girmis3 çıkmıyor.gece gündüz sürekli yüksek bir ses beni çok ama çok rahatsız ediyor.davranışlarımı etkiliyor yorgun ve sinirli oluyorum.iş hayatımda işime kendimi veremiyorum.ellerim uyusuyor sürekli ellerimi ovusturuyorum herkesin dikkatini çekiyor.bacak ve kalcamda ağrı yoğun bacagimi zor çekiyorum.doktorlar birşey bulamıyorlar.namazımı kaciricam vaktini geciricem diye aklım çıkıyordu.8aydır namazı kılmayı birak besmeleyi duaları okuyamiyorum.bu durumum beni cok üzüyor.tesbih çekmeden bir günüm gecmezdi.şimdi tesbihi cekemiyorum.birden aşırı kilo aldım.sürekli uyumak istiyorum başımdaki çınlama sesini duymamak için.ve aniden midem bulanıyor aşırı terliyorum kusmaya başlıyorum.sizden ricam hocam lütfen yardım diliyorum.

  1. Bir büyü etkisi olabilir ama emin olamıyorum. Sormam gereken bazı sorular olacak sana..

 167. Merhaba öncelikle bizim sıkıntımız uzun süredir var evlenelim 10 yıl oldu eşimle çok seviyoruz birbirimizi fakat hiç olmadık zamanlarda tartışmaya başlıyoruz 5 yıl oldu evimi değiştirelim diğer evimdede arada bazı şeyler buluyordum kapımda toprak siyah bir parça plastik üzerinde pis kokulu yapışkan bişi bu evimdede devam ediyor yatak odamda halı altında toprak yatağımda eşimin yattığı tarafta toplu iğne en sonda bu sabah yatak odamızda eşim keçimi yoksa tavşan piliğimi karar veremediğimiz bişi buldu bu aralar sıkıntılar yaşıyoruz cinsel hayatımızda bna yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Mümkünse bulduğunuz şeylerin resmini bana gönderin, eğer attıysanız da bunları tarif eden ve kendinizi hatırlatan bir mesajı whatsapp ile telefonuma gönderin müsait olunca dönüş yapacağım.

 168. Selamlar hocam
  Ben 20 yıldır panik atak hastasıyım ve hep ilaç kullanıyorum. Fakat son bir kaç aydır çok şiddetli ataklar geçiriyorum durduk yerde:( önceden korktuğumda yada çok kederli olduğumda rahatsızlanıyordum fakat bu kadar da şiddetli olmuyordu şimdi göğsüme resmen ateş düşüyor nabzım çok hızlanıyor bacaklarıma felç iniyor resmen bu şekilde yarım saat bazen daha fazla çırpınıyorum buz gibi suyun altına giriyorum ölüp ölüp diriliyorum hocam:( ben Artık bunun panik atak olduğuna da inanmıyorum bu benim yaşadığım ne?? Nolur yardım edin

  1. Aslı hanım öncelikle doktorların bu konuda ne düşündüğünü bilmiyoruz. Eğer teşhis panik atak konmuşsa öyledir neden şüphe ediyorsun ki. Ha madem ki bir büyüden endişe ediyorsun ona da bakarız. Fakat bunun için bir takım özel bilgiler gerekiyor. Beni özelden ararsan yardımcı olmaya çalışayım.

 169. Hayırlı geceler turan bey. Benim sorum 11 yaşındaki kızımla ilgili. Bundan 2 yıl önce hicbir hastalığı olmayan kızım bir anda ne olduğunu anlayamadığımız şekilde sanki epilepsi nöbeti geçirir gibi sol ayak kol kasilmalariyla basladi eileri kıvrılıyor bu esnada ve ıııı diye ses cikariyor ama nerdeyse 30 saniye kadar. Butun testler yapıldı eegler beyin filmleri hepsi temiz epilepsi değil diyor kaç doktora gittiysek. Her gece sadece tam uykuya dalacagi zaman iki defa bu şekilde oluyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Bize bir tavsiyeniz var mıdır. Nazar mı büyü mu var kime danisacagimi sasirdim

  1. Çaresizliğinizi anlıyorum ama kendisini yüz yüze görebilecek yaşadığınız şehirde güvenilir birinden dua isteyin. Bir de baksın bakalım bazen böyle durumlar oluyor. Fakat ben şifacı değilim. Bu nedenle kesin bir şey diyemem. Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda Allah’ın izniyle eski sağlıklı günlerine döner kızınız.

 170. Merhabalar, 22 yaşında sağlıklı,düzenli dersine çalışabilen biriydim. ancak kpss gibi sınav dönemlerinde bir rahatsızlık oluyor bedenimde ders çalışamıyorum. Sürekli bir kaygı tedirginilik oluyor. önceki yaşantımda yani okul döenemimde bu durum böyle değildi. Bunun sebebi ne ?

 171. Iyi günler hocam nedendir bilmiyorum benim yaşadığım durumlar çok farklı hocam. En basitinden yaşadığım iki olayı anlatayım. Uyurken uyanıyorum ve elimi tuttu hocam simsiyahtı ama eli küçüktü. Bişey yapmaya çalışıyordu elinde bişey vardı. DUA OKUMAMA RAĞMEN GİTMİYOR. Ayetel kürsi nas felak gitmiyor hocam lanet olasıcalar daha öncesinde de yine uyanmıştım ama gözlerimi açamıyordum elimi bebek eli gibi kıkırdaklı bisey tuttu yarabbim ya nedir bu çektiğim hocam hayatıma kimseyi alamıyorum sürekli depresyondayım cidden bu nasıl birşeydir hocam? Elimde olsa parçalıycam ben bunları. Korkmuyorum hocam ama dua okumama rağmen gitmeyen bana defalarca temas etmeye çalışan bu iğrenç varlıklardan nasıl kurtulayım? Nedir bu ne yapmalıyım ? Cin mi bunlar yoksa şeytan mı? Vallahi bunalıma girdim hocam. Iki tekme tokat girsem rahatlıycam artık daha önce de size baska bir problemimi yazmıştım uzun uzun ailem bu tür konularda cok hassas bana inanmıyorlar hocaya gitmek istesem izin vermezler her gece duayla yatsam da en ufak fırsatta uğramadan etmiyor bu şeref yoksunu mahlukatlar 🙁

 172. Selamun aleyküm Hocam
  Biz köyde oturuyoruz ve 3 aile ayrı evlerdeyiz ama bir bahçede yaşıyoruz bahçedeki bir dolabı temizlerken bir muska bulduk bez parçasına dikilmiş içini açtık çörek otu vardı ama kağıtı okumaya çalıştığımızda bismillahirrahmanirrahim yazmıyordu nalet yazıyordu başlangıcı böyleydi acaba BÜYÜMÜ??

 173. Selamlar Hocam, Ben yıllardan beri anneme düsmandim.Bana bakmasindan rahatsiz olurdum.Ona guvenmezdim.Daha sonra iki sene once kafamda gerçekte var olmayan olaylar kurgulamaya başladım(Anı gibiydi).Sonra doktora gittim psikotik bir hastalik soylediler.Uzun sur3 ilac kullandim ama birqkinca ayni sorunlar yine basladi, hatta kullanirken bile vardi sanirim..Annemin dediğine gore bir anda başlamış bu durum.. Ailede bizim mutluluğumuzu istemeyecek insanlar olabileceğinden şüpheleniyoruz.Yorumunuz nedir acaba?Teşekkürler.

  1. Düşman kimselerin çeşitli bu etkiyi yaratabilecek çalışmaları olabiliyor. Örneğin delirtme büyüsü gibi işlemler bu gibi tesirlere yol açabilir. Zira bu etkileri açıkça yazdığım delirtme büyüsü isimli makalemi okuyabilirsiniz. Yine de yardım almak istediğin bir kulvar olursa beni whatsapp ile arayabilirsin.

   1. Hocam ben hemen hemen duzeldim gibi ama
    Dün gece birinin ahını aldıgımi farkettim ve kim olduğunu da anladım.Sonra tovbe ettim ve dualar ettim ,uyudum.Sonra o kişi ruyama girdi.Rüyam şu şekildeydi: Ben arkadaşlarımla banklarda oturuyorum, o da sevgilisiyle birlikte önümden geçiyor.Bana hiç bakmıyorlar ve artik tamam der gibi bir bakışları var.Biraz huzurlu bir ruya gibiydi.Ne gibi şeyler yapabilirim?Detayli soylerseniz sevinirim.

 174. Hocam selamün aleyküm. Benim alt katta oturan komşumla aram yok. Benim hanım dışarı çıktığında komşunun hanımı benim kata çıkmaması gerekirken 15-20 dakika içinde kapımın önünü silmiş ama amaç temizlik degil çünkü temiz olmamış yüzey. Hiç bir yüzey temizleyici de olmayan acayip bir koku. Eşim de bu aralar cok huzursuz. Ne önerirsiniz hocam bize. Saygılar selamlar

  1. Derhal o alanı elma sirkesini bir kova suya katarak yıkayın. Temin edebilirseniz bol miktarda tuz dökün. Eğer bir tesir hissiyatınız var ise o zaman aynı şekildeki su ile de bir banyo yapmanızı tavsiye ederim. Bir daha da katınıza çıkartmayın dikkatli olun. Ahir zamandayız kimin ne olduğu belli değil Emrah Bey.

 175. Hocam evimde küçük bi paket buldum icinde tohumlar ve taşlar var uyuyamiyorum çocuklarım korkuyoruz uykuda diyorlar eşim ölmek istiyorumm diyor napcami bilmiyorum lütfen yardım edin 😔

 176. Hocam merhaba,eşimle 12 yıllık evliyiz.2 çocuğumuz var.çok mutlu bir aileydik.hersene tatilimizi yaparız.maddi durumumuz iyi.herkesin parmak la gösterdği çifttik.fakat nazar değmesinden korkardık.

  fakat eşim annesi ve kız kardeşi ile sürekli günlük telefon ile görüşür.ve onların yönlendirmesi ile benden sürekli yeni isteklerde bulunur.Tartışmalarımız çok olmamakla birlikte her tartışma sonrası yeni bir istekle gelebiliyor.Ve çoğu zaman bu maddi tarzda istekleri oluyor. Eşimden en son kurban bayramının son günü basit bir tartışmadan dolayı ters cevaplar vermeye başladı.eşim ile tartışamadan annesi ve kızkardeşi malesef benimle tartıştılar.şuanda eşimle çekişmeli boşanma davası içindeyiz.ayrıca eşimle bu tartışma sonrası barışmamıza rağmen,ailesinin onayı olmamasından dolayı davalık olduk.
  eşim 1 yıl önce devlet memuru olduktan sonra ailesinin farklı yönlendirmeleri aile temelini sarsmakta.eşime bu süreçte büyü yapıldığını düşünüyorum.yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Aklı başında birisiniz belli ki. Eşinizin sizinle birlikte olmasını istemiyorsa ailesi bunu telkin ya da dikte etmiş olabilir. Ancak durumun derinden ele alınması gerekiyor. Üstelik 12 senelik bir geçmişten bahsediyoruz. Bana telefon ile yazın lütfen bir şeyler yapabilir miyiz görüşmüş oluruz.

 177. 3 sene önce rüyalarımda görmeye başladım halada görüyorum en çokta annemin ve kendi kucağımda ölü bebek olduğunu görüyorum Boğazımdan tutup sınavımdan geçemedin diyerek beni yerden yere vuruyor evde sürekli ayak sesleri boğazımda nefes alış verişi rüyadan rüyaya atlamam ve gerçekmiş gibi yaşamam bir Gün rüyanın içinde olduğumu anladığımda ve söylediğimde Boğazımdan tutup sürükledi dua okuduğumda ağzımın yamulduğunu hissettim ve uyandığımda ağzım yamuktu Allah yazısını kafamdan geçirmeye çalıştı hocaya gittim 4 ay önce ayağıma 2 nokta ve ip koydu okuduğunda 4 nokta oluştu üstünde vesvese var dedi ve muska verip gönderdi fakat her gün uyurken üstümde bir ağırlık oluyor ve rüyamda sürekli benimle uğraşıyorlar o gölgelerden bişeyin olucağını hissetmemden Bıktım sizce anlattığım kadarıyla benim üstümde ne var hocam

  1. Bana whatsapp numaram ile ulaşırsan duruma bakarız. Ağır bir travmatik durum olabilir sanıyorum.

 178. 28 yaşındayım
  10 yıldır çevremde insanlar olmasına rağmen hep yalnız hissediyorum
  beni, ben anlatmadan anlayacak bir kimse bulamıyorum
  kendimi insanlara anlatmak istemiyorum, anlatmadan anlayabilecek, yaralarıma çare olabilecek sevgiye ihtiyacım var
  yalnızlığımın yorgunluğundan kendimi burda ifade etmek bile eziyet geliyor
  bitap haldeyim
  yalnızlıktan her gece acılar içindeyim
  eskiden oldukça saçına başına bakan bakımlı biriydim,
  şimdi ise ne kıyafetime ne saçıma başıma dikkat etmiyorum, beğenilecek hiçbir şeyim, hiçbir albenim yok
  yüreğimin sızısı geçmiyor
  yalnızlık öyle perişan ediyorki bu yaştayım ne hiç çalışabildim nede herhangi bir işe yarayabildim, canım hiç birşey yapmayı istemiyor
  bitik, yıkık, zavallı biriyim
  bu durumlar tam olarak 10 sene önce başladı
  bana inanılmaz derecede bunaltı verip, ayrılmak için çok uğraştığım ancak sülük gibi yapışan bir kızdan ayrıldıktan sonra bu durumlar başladı
  ardından 1 sene bağırsak rahatsızlığı yaşadım, ömrümde hiç bu kadar uzun süreli hastalık yaşamadığım için bu durum beni psikolojik olarak bitirdi.
  panik atak, obsesif kompulsif bozukluk, anksiyete bozukluğu gibi psikolojik rahatsızlıklar yaşadım
  7 sene civarı önce namaza başlayınca psikolojik rahatsızlıklarım geçti yeniden doğmuş gibi oldum ve namaza devam ediyorum
  ama son yıllarda yalnızlıktan her gece kahrolmaktan birtürlü kurtulamadım
  aradığım aşkı, sevgiyi bulsam sanki herşey yoluna girmeye başlayacak gibi hissediyorum
  ama o aşkı birtürlü bulamıyorum.
  sanki dipsiz bir kuyudayım, her an düşüyorum, hayatımda iyi giden hiçbir şey yok, en verimli olacağım yıllarım heba oldu ve olmaya devam ediyor

  1. Kısmet ve basiret açma ile ilgili çalışmalar var site üzerinden de insanlara yüz yüzde de anlatmış olduğum. Dilersen bunlara bir göz atabilirsin. Farklı yardımlar istersen de psikolojik olarak zaten alıyorsun. İbadetlerini aksatma zaten namazını kılıyormuşsun. Bundan başka ne yapabiliriz bende çok bilemiyorum. Kendini perişan etmenin kimseye faydası olmaz.

 179. Selamun aleyküm hocam biz kocamla 3 senedir evliyiz severek aşık olarak evlendik en gözde cifttik ama yemedigim dayak sopa kalmadı hamileyken bile dayak yedim ayrıldık barıştık derken yatağını dahi ayırdı son 1 aydır beni görünce kaçıyor tek kelime dahi etmiyor beni aldattı sayılır güzelim karısı varken internetleerde başkalarıyla konuşurken yakaliyorum. Ne çalışıyor ne evine çocuğuna karisina ilgi gösteriyor. Barıştıktan sonraki 6 aydır tek kavga bile etmiyorken biri birden dayak atmaya eskisi gibi olmaya başladı çok bunalimdayiz büyü olabilirmi beni şeytan gibi gördüğünü nefret ettiğini söyledi eve gelmek istemedigini her geldiginde bunaldigini söyledi

  1. Olabilir bu durum mümkün aranızı açmak için bu takım şeylerin yapılabileceği bir ihtimal var mıdır bunu değerlendirmek gerekiyor.

 180. Selamün aleyküm hocam 27 yaşında bir bayanım bir yuva kurmak istiyorum nasıl oluyorsa güzel başlayan her şey bir zaman sonra kötü bitiyor tıkanıyor belli bir yerden sonra ilerlemiyor olmuyor sürekli bu şekilde en son yaşadığım kötü bir ilişkiydi şiddete aldatymaya kadar ilerledi herşey ve asla yaşamam herhalde diyordum sadece ilişki anlamındada değil çok kez başıma kazalarda geldi merdivenden yuvarlandım yine ayağımı kırdım şu an ilişkimde herşey güzelken annesi sadece farklı bir köy anlayışlıyla büyümüş bir kadın ve beni istemiyor tanımadığı halde 1 hafta önce antalyaya gittim orda otobüs kazası geçirmek üzereyken koca 42 kişilik otobüsün içinden %82 lik ruh ve sinir hastalığı belgesi olan kişi beni buldu ve darp etti karakollluk oldum dün kuaföre gitttim saçımı boyattım ve yıkamadan sonra saçım taş gibi düğüm oldu orada olan kadınlar sana büyü yapılmış kızım deyince artık bu yaşadıklarımdan sonra inanmaya başladım hocam sizce varmıdır böyle birşey ve sürekli kendimle ilgili sakarlıklarım olur

 181. Selamunaleyküm hocam, uzun zamandır bazı şeylerin tuhaf olması ve yaşantımın normal düzeye göre aşşağı seyretmesi, işlerimde ilerlememe, akşam yolda yürürken ismim ile seslenilmesini duyma, uykusuzluk çekme, banyoda izleniyor hissi, çok sık rüya görme, sıçrayarak uyanma, karşı cinse karşı kalben soğukluk, sosyal hayatımın her geçen gün kötüye gitmesi, yalnızlığı sevmek gibi bir çok şeylerin sonucunda zihnim beni araştırmalara yöneltti ve akabinde bu durumun büyü belirtisi olduğu kanaatine vararak aileme anlatarak, havas ilmi ile ilgili birisinden yardım almak suretiyle görüştüm. Kendisi, büyü yapıldığını, yaptıran kişinin adını, üzerimde iki tane olduğunu, ve sürekli çevremde bulunduklarını, yaptıklarımın bir kısmını verdikleri vesvese ile bir kısmını ise nefsim sebebi ile yaptığımı, fakat bedenime (İslam ile aramın nasıl olduğunu vb sorular sordu, birşeyin beni koruduğunu belirterek) sahip olamadıklarını söyledi. Boy-Hamayla muskası hazırladı. 2-3 yıldır kullanıyorum fakat son 1 yıl içerisinde paranormal yaşadığım bir kaç olay söz konusu ve çevremde bulunan bir kaç kişi de şahit olarak mevcut ve ayrıca artık duvar üzerilerinde, tavan köşe ve kenarlarında parıltılar, karartılar, ışık hüzmeleri, hareket eden rüzgarımsı siyah veya beyazımsı gölgeler gibi tuhaf şeyler görüyorum, gece gökyüzünde de fark edebiliyorum. Hislerim çok kuvvetli oluyor ve gerçekleşiyor. Net bir şekilde sürekli benimle olduklarının farkında olduğum birşeyler var. Ayetel Kursi, Nas, Felak, İhlas, Fatiha gibi sureleri çok okuyorum, yine de bahsettiğim şekilde görünüyor, abdestli veya abdestsiz iken de görebiliyorum. Abdestsiz bulunduğum zamanlar da fark ettiğimde ise gövdem de anlık titreme meydana geliyor. Hocam yazdıklarım için ne söyleyebilirsiniz, merakla cevabınızı bekliyorum.

  1. Anlattıkların çok çarpıcı ilk bakışta bir büyü tesiri sayılabilir. Fakat daha derin bilgiler ve cevaplar almam gereken sorular var. Bunlar için beni özelden whatsapp ile arayabilir misin.

 182. Merhaba hocam ben 18 yaşındayım.Üniversite sınavına hazırlanıyorum.Sınavlara çalışmayı çok istiyorum fakat gerçekleştiremiyorum bu isteğimi .Çok aşırı sıkılıyorum elime kitabı aldığım gibi uyku bastırıyor ne kadar dinlenmiş olsam bile .Ve ortamlara giresim gelmiyor özgüven eksikliği aşırı arttı.Kendime güvenim azaldı.İnsanlara karşı hep bi tavır içindeyim .Her an birini tersliyesim geliyor.Aşırı sinir var sıkılıyorum bunalıyorum ağlıyorum.Ne yapacaığımı bilmiyorum çok dua okuyorum bi türlü içim rahat şekilde dolaşamıyorum.Nefes darlığı çok oluyor.Astım vs hastalığım yok .Şüphelendiğimiz yakın akrabalarımız var.Babamda dahil..
  Hep bi tedirginlik var içimde ne yapmam gerektiğini bilmiyorum hocam lütfen yardımcı olun.

  1. Biraz dua okuyabilir ve meditasyon yapmaya yönelebilirsin. Ruhunu ve zihnini susturabileceğin, vesveselerden korunabileceğin çok sayıda imkan var. Bu konuları biraz araştırmanı tavsiye ediyorum.

 183. Hocam ben evde temizlik yaparken koltuğun altında bebek mendili buldum ve eve öyle çocuklu bir gelen giden olmadı sadece eşimin erkek arkadaşı gelmişti şehir dışından misafirliğe o sırada ben memleketteydim geldiğimde ise kocamla aram açılmaya onun her dediğine zıt gitmeye yanlış anlamaya başladım zaten temizlik yaparken de o mendili buldum be hala öyleyiz 2 3 hafta oldu ama düzelme yok 🤷‍♀️

  1. Bir mendilden anlam çıkarmak tabi zor ama olasılık var. O mendil aracılığı ile eve bir şey taşınmış olabilir. Whatsapp ile irtibat kurun lütfen. Müsait olunca dönüş yapacağım.

 184. Hocam ben gece kabus görüyorum gerçek gibi ve rüyamda beni sıkıyorlar sonra uyanıkkın kulağımla oynandığını hissettim ve bir gün odadayken ev halkı uykudayken kapı açıldı kapandı sesini net duydum sonra çocuk uyarmıştır diye baktım herkes uyuyordu ve kapılar normal durumlarındaydı ve rüzgar olamaz çünkü tüm pencereler kapalıydı

 185. İyi geceler turan hocam. Boyle bir saatte rahatsiz ettigim icin ozurdilerim. Benim bazi sikintilarim var. Ben halen tam olarak ne oldugunu anlamiyorum ve ne yapacagimi da bilmiyorum.
  Size en basindan yazacagim.
  Benim anne babam ayri ve cok zor gunler gecirdik.
  Annem kendi anne babasi ile yasiyor. Universite 3. Sinifimin yazinda annemin yanina gittim. Gece annemle yatarken biraz dertlestik ve biraz agladik. Sonra uydum dua edip. Ruyamda bir colun ortasindayim ve 1 adim onumde esmer uzun boylu kalipli kirli sakaldan biraz uzun sakali olan bir adam. Cevremizdede daire cizmis vir ordu insan var. Muhammed muhammed diye bagiriyorlar ama kimse yaklasamiyor. Ben cok sonra anliyorum hz. Muhammed oldugunu. Uyandim ve dedim ben bu ruyayi annem icin gormusumdur onun kalvi temiz. Ve ben boyle seyler gormek isteyen dua eden hiri de degilim. Gectim universite 4. Sinifa ve o sene cevremdeki tum arkadaslarimla aram bozuldu. Yurdumda oda degistirdim ve seyler yasamaya basladim. Bir seylerrdum olmayan. Birgun karsimdaki yataktaki kizim ayak ucundan yorgani havaya dogru kalkti oyle gordum. Ertesi gun benim ustumde yatan arkadasimda ayni seyi gordugunu soyledi. Sonra okurken calistigim is yerinde bir manken zelzele olur gibi sallandi..yanimdaki kiza manken sallaniyor dedim o donunce durdu. O donem kendimi yurdun catisina cikip atlarken goruyordum. Bir arkadasim hep destek oldu yanimda oldu. Karablik icinde karanliklar goruyordum. Yine yurtta odamda bir sabah sabah 6 gibi ise gitmek icin kalktim ve hasir hasir poset sesi geliyordu. Twlefonumdan flash actim ses dolavin ustunden geliyordu oraya tuttum ses durdu. Sonra bir cesaret kalktim gittim ses cikinca telefonu orada birakip yatagima gidip oturdum. Sonra ust ranzamdaki kiz uyandi bana bakti sirtini donup uyudu. Bir cesaret kalktim yataktan telefonu aldim tam cikarken dolabin ustundeki poset hareket etti ve korkup ciktim odadan. Aksam yurda gelince kizlara anlattim uyanan arkadasim ben uyandigimda senin elinde beyaz bir poset vardi elinde buzusturup duruyordun sinirlendim dondum uyudum dedi. Sonra bir cesaret arkadasimiz dolabin ustundeki posetleri indirdi ve posetlerin sirasi ve yonu degismisti. Cunku o posegleri biz koymustuk oraya. 2. Donem deliriyorim sandim ve okulu biraktim. Agir ilaclar kullaniyordum acaba onlardan mi dedim. Ablam beni alaninda cok iyi bir psikologa goturdu her seyi anallattim ve doktor bana benim cok iyi oldugumh soyledi. Sadece sinirlerimin cok yiprandigini terapiye ihtiyacim oldugunu.. Diger olaylarin da ilaclarla bir alakasi olmadigini ve hicbirisi icin ben sana olmadi diye mem dedi..
  Bir arkadasim beni bir hocaya goturmudtu hic gitmek istemedim bana okunmus bir soru verdi ictikce daha kotu oldum. Her anlamda. Bir gece esmaul husna dinleyerek uyuyairdum uyutmadolar ustumde. Yine uyayamadim cok korktum vir gece sabah kizlarla yatagimi kaldirdk ve yatagimin altindan bir suru peynir kirintisi cikti ve ben yatagimi temizlemistim ve yatagimda bir sey yemem. Bir kere cantamjn kullanilamaycak bir gozunde kimseye ait olmayan pembe bir ruj buldum korkup cope attim. Okunmus suyuda yurtyN ayrilirken kokumdan yutta biraktim.. O yil eve ciktim bana destek olan arkadasimla.. Evimizde surekli tencere kapaklari bicaklar kayboldu paralar yerinde duruyordu.. Bir gun fal bakan birine oyle bir fal baktirayim dedim o sirada kafede calisiyorum adam bir andan yanima gelip biz senin falina bakamiyoruz bize annenin adi kizlik soyafi lazim dedi. Soyleidm bir sure sonra beni cagirdi ve bana benim hakkimda yakinlarimkn bile bilmedifi seylerimi soyledi ve bana uzerimde buyu oldugunu istersem bana yardimci olacaklari para da istemediklerini korkarsamd ayanimda istedigim kisleri getirebilecegimi soyledi. Ve ama sana cozuldugunu farkettiklerini tekrar yapilmayacahninin garantisini veremeyiz dedi..ben yine korktum ve gitmedim.
  Bir gun arkadasimin is arkadasinin evine gittik. Mutfakta arkadasim onun arkadasinin karisi feride ve feriden kiz kardesi asli oturuyoruz ve ben mervenin dizne uzandim uyudim ama ne konusyorlarsa duyor ve onlari goruyorum. Sonra kalkip salona gectiler ben yatiyorum ama sanki kalkmisim gibi onlarla salona gittim. Hala konustuklarini net duyuyorum sonra eve aslinin kocasi ve 1 2 kisi daha geldi ve ben hicbirini daha once hic gormemistim. Sonra mutfakta kapinin onunda esmer daginik sacli bir kiz cocugu bana o kadar cirkin bakiyordu ki. Elinde de cali caputtan bir bebek seytan di sanki kiz ama sadece bakiyor bana hicnirsey yapmiyirsu. Ben kosarak salona gittim cocuga zarar vereceklerbu kimin cocugu diye. Ve kendkmi yinemutfakta buldum yinekiz bakiyor salona kosup soruyorum bu boyle 3 4 kere tekrar etti. Sonra yine oldu bu sefer salondan cikip salondakiler ustume geldi beni zorla mutfaga goturduler. Badimda feride ve asli var kolumu tutup igne yapmaya caliyorlardi ne yapiyorsunuz dedim seni sakinlestiriyoruz dediler hayir dedim siz bana zatar vereceksinkz derken arkadasim merve pinar pinar diye uyandirdi aglaya aglaya uyandim kimse susturamadi. Bizi arabayla eve goturduler ben hic susmadim,.evde sakinlesip merveye anlattim onlarin mutfakta salonda konustullarini anlattim bjnu bunu konustunuz diye hepsi dogru cikti. O riyayi da anlattim ve merve dedi ki feridenin ogluna buyu yapmislar mutfakta muska varmis oglu icin yapmislar dedi. Bunu da konusmuslar ve ben bir tek nunu duymadim.. Sonra bir anda kolum acidi bir actik kolumu kolumda taze ifne izi. Bunu feridelere anlatmadik korkmasinlar diye. Bir gun ben evde uyurken ferideler bize gelmis ve basimda durdmus ve merveye demis ki bu kiz da uc tane var 2 si kiz biri erkek.
  Bunun gibi daha bir cok olayim var..
  Son olarak sunu da anlatmak istiyorum.
  Gecen yil bu siralar ruyamda bir evin cati katinda terasta iki ablam annem ben oturuyoruz. Buyuk ablam bize diyorki durun size anlatacagim diyor sonra disari cikiyor. Disarida binanin karsisinda saha gibi buyuk bir yer o yerin sag tarafinda duvarda simsiyah boyali gibi bir alan. Ablam oraya gidip hir seyler yapiyor. Sonra oradan o siyah yerden ablamda bir tane daha cikiyor simsiyah ciril siplak ve kipkirmizi gozlu. Alanin biraz ilerisinde ablamla itisiyorlar ablam bicakla saldiriyor bir anda ona. Sonra o bicagi alip ablama sapliyor ve ablam yok oluyor. Sonra o yukari donup annem senden olan kizindan cikacak diyor.. Sonra bana donup bitecegini bittigini mi sandin diyor ve terasa dogru ustume atliyor eli elime degip uyaniyorum ve o eli gercekten hissediyorum. Bu biyle gordugum tek ruyada degil. Ve ruya gorup uyanip birerbir yasadigim ruyalarim var.
  Bu arada ben suan dinlere inanmiyorum. Sadece bir yaratanin varligina inaniyorum. Ve hayatimda hicbir sey yolunda gitmiyro. Ve bu tarz olaylari da hep okulimjn 2. Dobeminde yasiuorum.
  Ben artik ne yapacagimi ne yapmam gerektigini bilmiyorim. Yardim istesem etsem sormaya bile para istiyorlar. Tek umudum sizden kaldiniz Allahdan sonra..
  Hayirli sabahlariniz hayirli gununuz olsun. Simdiden yardimci olsaniz da olmasaniz da tesekkur ederim.
  Akça: Ve kendisinde buyu olan bir kiz bana sen sakin biritle birlikte olma olursan sen normal biritle birlikte olmus olmayacasakdin ve cocugun olursa normal bir cocuk olmayacak dedi. Ve surekli halsizim ve hep rahatsizliklarim cikiyorum. Bir turlu toparlayamiyorim Bunlari da eklemek istedim.. Bu anlattiklarim sadece ozet.

  1. Valla okurken yoruldum sıkıntılar çokça. Ben aynı uzunlukta bir yazı ile karşılık veremem. Ama whatsapp ile beni ararsan fikirlerimi ve tavsiyelerimi sana iletebilirim.

 186. Merhaba,
  Ben eşimin durumu ile ilgili bir soru sormak istiyorum. Kendisi uzun zamandır yemek yerken yutamıyor. Yiyememeye ne zaman başladığını sorduğumda, çocukken bir gün babannesinde yemek yediğini, o yediği yemeğin ertesi gününde rahatlıkla yutamamaya başladığını söyledi. Yemek yerken, su içerken yemek borusuna takıldığını ve midesine gitmediğini söylüyor. Mutlaka ağzından aldığı hava ile yutuyor ve durumda gözleri dolana kadar yutmaya uğraşıyor. Senelerce doktorlara gitti, en son askerdeyken “akalezya” olduğu söylendi ve ameliyat oldu. Doktorun “tamamen iyileştin” sözüne karşın o hâla yediklerini yutamıyor.
  Bu arada not olarak geçeyim: Annesi istenmeyen, sevilmeyen bir gelin ve torunlar da dolayısıyla babanne ve halalar ve tarafından sevilmiyor.
  Sizce büyü olma ihtimali var mı?

  1. İhtimal var tabi ama çok büyük gelmedi bana. Bu başka bir fizyolojik sıkıntı gibi duruyor. Tabi arzu ederseniz bakarız Allah korusun zor bir durum yaşadıklarınız. En kısa zamanda şifa bulmanız temennisiyle…

 187. Hocam iyi akşamlar 1 yıl.oncesine kadar eşimin işleri çok iyiydi 1 yıldır işleri kötü ve hicbiyerden iş için haber alamaz olduk ve ben çalıştığım için eşim kendisini ayrı bir huzursuz hissediyor 5 yaşında kızım var gece uykusunda titreye titreye ağlıyor anne anne diye burdayım desemde beni duymuyor ve yüzünü yıkayarak zorla uyandiriyoruz eşim sağlıklı elinden her iş gelen biri ama bu kadarda olmaz.durumdayiz buyu olduğundan.supheleniyoruz benim işlerim iyi ama eşim tarafında anormal bir şekilde hayatında herşey olumsuz

  1. Anlıyorum durumunuzu, Aynur hanım en kısa zamanda whatsapp ile beni arayın size bir takım yapmanızı istediğim uygulamalar vereceğim. Gerçekten böyle bir şey var mıdır önce ona bakmamız gerekiyor.

 188. Hocam evladımız olmuo anlamadım problem ne yıllar geçti ne var bizde belki başka bişey bilmiorum ama elimizden geleni yapioruz

 189. Hocam merhabalar. internetten gördüm hemen yazmak istedim. benim şöyle bir durumum var. üzerimde sanki büyü varmış gibi hissediyorum. ya da ona yoruyorum bilmiyorum. kendimde anlamsız bir öfke sinir var. özellikle aileme karşı. mesela babam konusurken bir şey derken veya yemek yerken yapmış olduğu hareketler Bana batıyor. kendisne diyeceğim bir şey var diyelim bunu genellikle ani bir sinirle öfkeyle bagırarak diyorum kızarak söylüyorum. ve bu benim hiç hosuma gitmiyor. evde baska dışarda bi başka halim var. küçük kız kardeşim var evde onunlada sürekli yaptıkları daha doğrusu yapmadıkları gözüme batıyor. ve kendisine sürekli kötü davranma konuşma isteği var istemsizce. Bir kere başlarsam kendimi durduramıyorum. 2. olarak etrafımda olan insanlar bir anda cıkıyo lar hayatımdan yani adını koyamadım garip şeyler oluyor aramızda. 3. olarak hocam sürekli bi mutlu olamama durumu memnuniyetsizlik durumu var yorgunluk bezginlik var. hocam birde evlenmek istiyorum uzun yıllardır karşıma biri cıkmıyor yani yeniden sevmek aşık olmak istiyorum ama kalbim sanki taş kesmiş. hislerlm ve yaşadıklarımoı anlatmaya calıstım hoca. yardımcı olursanız sevinirim

  1. Buradan bir cevap yazarak yardımcı olma şansım tabi ki yok telefon numaram ile beni ararsan ne yapabileceğimiz birlikte bakarız senin için. Allah’tan dile bu isteklerini şüphesiz ki her şeye gücü yetecek olan O’dur.

 190. mrb hocam.ben 4 yıldır evliyim karım yurt dısında benim de banka ev kredi si borcum var diye esime idare etmesini rica ettim oda beni kirmadi tamam dedi yilda 3 kez gelirdi araara
  yanliz ilk 2 yil hersey güzeldi kavga tartisma sorun yoktu son 2 yıldır devmamli tartismalar huzursuzluk
  sonra bir meyduma gittim aydinda
  anne ismi benim ismimi aldi peceteye yazarak bir bardak suya bikarakarak senin karinin eski esi bu islerle zaten ugrasiyor birbirinize sogutma yapis
  erkek köpek disi kopek kaninda ekmege bucalanip kopeklere yedirmis dedi sizin sorununuz nikahtan sonra baslamis
  karimda belli bir yil onunla boyle evli kalmis evde resim arkasinda bunu bulunca akan dereye birakmis ve ondan bu sekilde ayrilmis simdi bana seni seviyorum ama kocam olarakmi arkadas olarakmi sevgili olarak mi anlamiyorum diyor ne yapacagimi sasirdim birbirimizi severek evlendik nikahtan once ailemle sorunu yoktu simdi buda var

 191. Hocam iyi aksamla numaranizi internetten aldim sorunumuz soyle 3 yildir evliyiz ve yaklasik 2 senedir esimin cinsel problemi var iliski olmuyor doktorlar fiziken hic bise olmadigini soyle daha sonra gecen sen istanbulda bi hocaya gittik esime eski karisi tarafindan buyu yapildigini soyledi ve 800 tl karsiliginda muska yazdi fakat hic bi gelisme olmadi 2 gun once baska bi hocaya gittik oda 3 dugum buyu yapilmis dedi 3bin 500 tl istedi guvenemedik

  1. Bu rakamlar çok astronomik ve saçma bana sorarsanız bu kişiler işi ticarete dökmüş durumda. Bu kadar önemli ve ailevi bir sıkıntı için bile acımasızca para isteyebiliyorlar. Beni whatsapp ile arayınız bir de ben bakayım duruma. Eğer böyle bir şey var ise yardımcı olurum tabi ki.

 192. Selamun aleyküm hocam bir kişi büyüden dolayı zina edebilir mi saygılar sizinle özel konuşmam gerekiyor bu mümkün mü?

  1. Büyüden dolayı etmez ama mevcut cinsel hayatı durabilir mi ya da bozulabilir. Bu yapılan işlemin durumuna göre değişir. Ayrıca özel görüşmek için ana sayfa üzerinden telefon numaramı bulabilirsiniz.

 193. SLM Hocam..
  Ben yurtdısında yasıyorum ve oraya gelmem suan icin imkansız.Bir kez evlendim ayrıldım.Suan biriyle beraberim ama onu tanıdıgım günden beri sürekli üzerimde bitmek tükenmek bilmeyen agırlık,mutsuzluk huzursuzluk..cogu işim rast gitmiyor..ara ara aklımdan intihar bile geviyor..o insandan kopmak istesem bile olmuyor..Bildigim kadarıyla beraber oldugum kişi dedesinden el almıs..ben eminimki bu insan bi sekilde beni baglıyor..cok bunalıyorum icim sürekli sıkılıyo..öyle cıvıl cıvıl hayat dolu bir insandımki eser kalmadı..bana ufacıkta olsa yardımcı olursanız duacı olurum..

  Sevfi ve saygıyla insallah

  1. Zeynep kızım ne diyeceğimi bilemiyorum ama buraya gel ya da gelme senin için bir şey yapabiliyor isem yaparım. Bana whatsapp mesajı gönder ve kendini hatırlat lütfen. Oradan görüşelim. Bu işler nasıl böyle oldu ve nasıl bu hale geldi bir de birlikte bakalım.

 194. Hocam 13 senedir uzerimde yapilmis bir buyu var ben bundan supeleniyordum ve artik eminim tanidigim biri tarafindan yapilmis ve 13 senedir doktorlarin tessisi sizofreni diyorlar fakat eminimki buyu yuzunden ne yapa bilirim nolur yardim

  1. Bu konuda bazı sıkıntılar olabilir ne gibi sıkıntılar yaşıyorsun bana whatsapp ile yazabilirsin. Durumuna bakarız.

 195. Merhaba 10 senedir erkek arkadasimla evlenmek istiyorum tam olucak gibi oluyor annem anlamsiz bir inatla kabul etmiyor sanki elim kolum bağlı icimden geçenleri bir türlü haykiramiyorum durdugum yerde donuyormusum gibi geliyor buyu olabilirmi.yardımınızı rica ederim.

  1. olabilir ama buradan kesin bir şey demek bir hayli zor bu yüzden telefon ile bana ulaşmanızı tavsiye ederim. Duruma göre bir bir şeyler yaparız.

 196. Hocam ben 4 yıllık evliyim ve bir kere ayrılma yaşadık ama boşanmadan bir araya geldik şuan yine aynı sorunlar tekrar ediyor ve ben kocamdan tiksiniyorum ayrılmak istiyorum ama bir türlü konuşamıyorum konuşacağım diye bütün gün kafamda kuruyorum ama o eve girince sanki dilim bağlanıyor konuşamıyorum sizce büyü yapılmış olabilir mi ?yazdığınız şey maddeyi birebir yaşıyorum 🙁

  1. Olabilir acaba sana birisi böyle bir şey mi yaptı buna bakmak lazım. Ama tabi böyle biri var mıdır ya da eşin böyle bir şey yapacak biri midir bunları bilmiyoruz. Ayrıntılı olarak görüşebilmemiz lazım. Whatsapp yoluyla bana mesajlarını iletirsen daha çabuk yanıt alabilirsin.

 197. Merhaba hocam,
  Ben kendimi bildim bileli evimizde hep bir huzursuzluk, hep bir kavga vardır. Biz 3 kişilik çekirdek bir aileyiz. Ancak enteresan bir şekilde evin kapısından dışarı çıktığımız an ne kavgamız kalıyor, ne de huzursuzluğumuz. Senelerdir böyle yaşıyoruz. Bununla beraber son 6 senedir ağır depresyon dönemleri geçirdim. Son 2 senem çok zor geçti. Ne iş yapmaya çalışsam hep başarısız oldum. Kimle duygusal olarak görüşsem hep bir yerde kesildi. 6 senedir kimse hayatımda 2 aydan fazla duramadı. Bana bipolar teşhisi konuldu ve yaklaşık 1 senedir tedavi görüyorum. Ve hocam ağır depresyonlar, öfke krizleri, mutsuzluk, huzursuzluk, ilaçsız uyuyamamak, odaklanamama vb. Gibi bir çok duygusal bozukluklarım hiç bir tedaviye yanıt vermiyor. Sürekli hastalıklarla uğraşıyorum. 3 ay önce de durduk yere bir sabah uyandım yüz felci oldum. Bir sürü testler yapıldı ancak herhangi bir sebep bulunamadı. 3 aydır denemediğimiz tedavi yöntemi kalmadı. Kortizon tedavisi, fizik tedavi, sülük ve akupunktur tedavisi, homeopati tedavisi gördüm ve görüyorum. Bu kadar yoğun tedaviye rağmen ne duygu durumum ne de yüzüm iyileşme göstermiyor. Hasta olmaktan, mutsuz olmaktan ve hiç ilişki yaşayamamaktan bıktım, yoruldum. Daha ne kadar dayanıcam bilemiyorum. En son internette araştırırken sizi buldum. Büyü olma ihtimali var mı sizce?

  1. Düşük bir ihtimal dahilinde evet var. Ama bence durumun daha çok psikolojik ve nitekim zaten teşhis de koymuşlar. Bence tıbbı yardım almanda fayda var.

 198. Slm aleyküm hocam.
  Hocam 1 aydır özellikle boyun bölgesinde ve 10 gündür başarısı çekiyorum. Eve ve eşime ve çocuklarıma karşı bir soguma var. Çalışamıyorum. Sıkıntı ve vesvese var. Bir çok hoca bende büyü olduğunu söyledi. Boyun ve baş ağrısı büyü olduğu için dediler.
  Bilmek istediğim soru ise : boyun ve baş ağrısı büyü den olabilir mi?

  1. Ben şahsen zannetmiyorum ama bir çok hoca bunu neye dayanarak söyledi o kısmı da bilmiyorum. Kısacası benim ne diyeceğimin önemi yok ama doktora görünmenizde fayda var.

 199. Hocam son bir haftadır geceleri çok rahatsızlık yaşıyorum odamdaki aynada birşey belirtip yok oluyor kapım açılıyor gibi oluyor rüya gördüğümü hissediyorum ama gözümü açamıyorum rüyamda da korkunç yüzlü insanlar yılan örümcek vs. Şeyler görüyorum sıçrayarak uyanıyorum sebepsizce kalkıyorum uyku düzenim bozuldu etrafımdakilerle arada sırada huzursuzluk yaşıyorum ensemde birinin nefesini hissediyorum sanki biri beni izliyormuş gibi karanlıktan korkmazken evde tek kalmayı severken şimdi tek kalınca korkuyorum karanlıkta aydınlığa ulaşmak için çok hızlı hareketler yapıyorum karanlıktan kalınca daralıyorum musallat belirtilerine baktım hocam 7-8 tanesi var ve bu yaşadıklarım hayatımı çok olumsuz etkiliyor hocam musallat mı büyü mü ne yapacağımı bilmiyorum:(

  1. Bir bakım yapabilmemiz için whatsapp ile bana ulaşabilirsin. Durumunu incelemeye alır yapabileceğimiz bir şey var ise değerlendiririz. Geçmiş olsun.

 200. Hocam benim Kaynanam çok fena bir kadın kendini çocuklarına eşime cok bağlamış ve her dediğini yapıyorlar ben bir kaç kere kaynanamın bana muska yaptırdığını gördüm rüyamda ve ben farkettim ki kaynanamın yanında dilim bağlanıyor bana o kadar laf sokuyor ama cevap veremiyorum beni çok eziyor benden hiç memnun değil ona ve çocuklarına o kadar şey yapmama rağmen çocuklarını bana karşı dolduruyor çocuklarının yanında Esin’in yanında. Çok iyi yapıyor ama benden nefret ettiğini biliyorum eşime söylüyorum inanmıyor bu kadın bana buyu yapmış olabilirmi çünkü yanında zavallı gibiyim

  1. Olabilir ama kesin bir şey söylemek için bakım yapmam gerekir. Bunun içinde bana özelden ulaşın lütfen. Ana sayfa üzerinden telefon numarama whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

 201. Hocam selamün aleyküm,
  15 yıllık evliyiz ve eşimi kendi kişiliği ve davranışlarından dolayı, kibiri ve egosu nedeniyle artık sevmiyorum bir süre sonrada ayrılmayı düşünüyorum bilinçli olarak. Çocuğum olduğu halde bu kararımın arkasındayım. Sorum şu hocam, önceden bana yapılan haksızlık karşısında dik durur ezdirmezdim kendimi, ama şuanda içimdekini ona söylemeye korkuyorum, öfkeli olsam bile hatta aklımdaki şeyi bile söyleyemiyorum hem korku ve beni engelleyen bişey var gibi. Önceleri hiç inanmazdım ben büyüye muskaya. Ama sanki ben eski ben değilim sanki ağzım bağlanmış ona hiçbirşey diyemiyorum.

  1. Sizin için yapılmış bir işlem olma şüphesi taşıyorsunuz. Bakım yaparak bir fikir birliğine varabiliriz. Beni arayın duruma bakalım.

 202. Turan hocam 5 sene evli kaldığım eşimden 6 ay önce boşandım. Son dönemlerde birden eve gitmeme hissi eşimden nefret etme cinsel soğukluk (ikimizdede) ayrı yatma evde sürekli bi kasvet olmayan şeylerden kavga ve buna benzer çok şeylerden dolayı eşimden boşandım..normalde neşeli eğlenceli beraber birşeyler yapmaktan zevk alan kişilerdik son 1 sene birdenbire herşey tersine döndü..psikolojisi sağlam aklı başında ticaret yapabilen ve insanlarla ikili ilişkileri düzgün bir insanım..bunun sebebinin artık bir büyü sihir olmaya inanmaya başladım yorumlarınız benim için değerli şimdiden tşk ederim

  1. Enis bey durumunuza üzüldüm. Bir yuvanın dağılmasını elbette istemeyiz ve bu konu aleyhinde ne gerekiyorsa yapmak isteriz. Ancak durum hakkında nasıl bu hale gelindiğine dair daha fazla bilgiye ihtiyacım olacaktır. Birinin size bu şekilde bir büyü yapması olası mı olasıysa neden gibi cevaplar gerekiyor. Bu yüzden özelden beni arayın lütfen.

 203. Mrb hocam ben ismail görücü usulu biriyle tanıştım ciddi düşündük ama son günlerde bende sürekli bir uykusuzluk bir yorgunluk baş agrısı vs var yani öyle düşünmek istemiyorum ama acaba evet demem için büyü veya kagit falan yapılmışmıdır

  1. Zannetmiyorum ismail Bey ama çok ciddi şüpheleriniz varsa yine de bakım yaparak anlamaya çalışırız.

 204. Ben rüya görmeye başladım unutkanlik başladı kapalı alanlarda duramamaya başladım sonra sürekli mutsuzum ben genelde çok mutlu neşeli bi insanım ama oylr değilim artık ailemle bu arlar çok tartışıyorum tek başıma bi yere giderken korkuyorum birileri var hissi yaşıyorum bu büyü olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim

  1. Vesvese yapmamaya çalış Nur hanım. Büyü olduğunu zannetmiyorum ama psikolojin bozulmuş olabilir. Zaman zaman insan hayatında yolunda gitmeyen şeyler olabilir. Bu yüzden çok canını sıkmamanı tavsiye ederim.

 205. Bizde artık büyüden şüphe ediyoruz 3 yıl oldu pskolojik doktoru na başlayalı ilerleme yok insanlardan uzak iş hayatı na okadar soğuk ki bize de yardim edin hocam

  1. Anladım durumu da kim için konuşuyoruz. Eşiniz için mi kendiniz için mi bana telefon ile konuyu detaylı yazın lütfen.

 206. Merhaba hocam biz 2 ay önce ev alıp taşındık ve taşındığımızdan beri Bi musibet var başımızda eşim işinde 100 000tl para batırdı ve 1 ay sonra eve hırsız girdi eliyle koymuş gibi altın ve yüklü bir miktar para çaldı bulamadık ve sürekli Bi eşyamız bozuluyo herşey ters gitmeye başladı hayatımızda. Acaba büyü yapılmış olabilirimi kayın validemle ya yana oturuyorduk taşınmamızı istemiyordu. Ve biz ne yapsak ne alsak çok hasetleniyo lütfen cevap verin

 207. Hocan evliyim 6 yılık kocam ile babası gündem güne arası bozuluyo birinden şüphem var muska gibi bisey yapmış yardımcı olur msn

   1. Hocam selamın aleyküm ben Nuri size bir mesaj gönderdim bana yardımcı olursanız çok sevinirim Allah razı olsun

 208. Hocam ben 19 yasindayim ve benim bir sevdigim var ama ailem izin vermiyor ozelliklede annem bizi ayirmaya caliştı birsürü sey yaptı ama biz ayrilmadık birlikteyiz ayrilmayida dusunmuyoruz allahin izniyle ve evkilik dusunuyoruz acaba annemin karsi cikmasinin nedeni nedir yardimci olurmusunuz nasıl kabullendirmem lazım ne yapmalıyım lütfen bir çaresi yokmu biz ayrilmak istemiyoruz allah rızası icin bizi koricak ayrilmicak dahada baglicak ne olabilir lutfen soyleyin cok ihtiyacim var

  1. 25 yaş altı kişilere herhangi bir bilgi vermiyorum değerli kardeşim. Sizin yaş grubunuzda her şey olabilir. Bu yüzden ben çok fazla bu konulara girmiyorum. Selametle kalınız.

 209. Merhabalar hocam…
  Ben size bişey danışmak istiyorum. Ara ara hatta çoğu zaman korkularım var geceleri korku.. gündüzleri.. onun yanı sıra sürekli arkamda biri beni izliyor gibi hissediyorum. Banyodan korkuyorum lavabodan.. kötü kötü kabuslar ve dahada bir çok birbirinden değişik belirtiler huzursuzluk halsizlik özellikle aşırı derecede sinirlilik. Girdiğim işten bile çıktım ışe gitmek istemiyordum. 2 gün önce rüyamda bir kendinin içine cin girdiğini ve ben o kediyi yakmaya çalışıyordum bugün sabahta rüyamda dik çok dik bir yokuş yükseklikten düşecek gibi olduğumu gördüm. O anda gözlerimi açmaya çalıştım kıpırdamaya çalıştım zor olsada uyandım. Çok uykum vardı gözlerim kapandı tekrardan yine aynı rüya birden bire yatağımdan iki eliyle sanki biri beni hava kaldırıyor gibi oldu. ondan sonra ise birden yatağıma geri beni bıraktı hızlı bir şekilde gözlerimi açtım gözlerimden yaş geliyordu bu nedemek oluyor bana birşey söyleyin lütfen🙏

  1. Ya büyük bir travmatik olay yaşıyorsunuz ya da bir tılsımın etkisi altındasınız. Felaket tellallığı en sevmediğim şey olduğu için elimde veri olmadan konuşmak istemem. Bana whatsapp ile yazın ona göre bakalım duruma olur mu.

 210. Hocam öncelikle saygılar sunarım benim derdim nasıl anlatayım örneğin normalde trafiğin yoğun olmadığı bir yola girsem aracımla inanın trafik felç oluyor dolmuşa biniyorum kavga çıkıyor biyere gidiyorum hastane banka vs .birine bişey soruyorum hep ters insan denk geliyor senelerdir tam kış aylarında ya işten kovuldum yada ayrıldım bunlar tamamen sansizlikmi yoksa bir büyü felan olabilirmi şimdiden teşekkürler

  1. Gerçekten büyük bir şanssızlık tabi ama bunun sebebi tesadüf müdür yoksa gerçekten bir etki altında mısınız buna bakmak gerekiyor. Bana whatsapp ile kendini hatırlatırsan Yunus Bey bakım için gerekli olan bilgileri size yazarım. Bir anlamaya çalışalım durumu öncelikle. Gerekirse birtakım işlemler önerebilirim.

 211. Hocam merhaba , her işim ters gidiyor hatta ailemin de .. benim evliliğe giden ilişkim vardı bir anda sebepsiz bitti ne oluyor anlamıyorum , ama gözümün önünde gitmeyen bir dalgalanma var siyah siyah noktalar tarzı yada duman gibi birsey görüyorum sebebi ne olabilir allah rızası için yardımcı olur musunuz

 212. Hocam eşimle 7yildir birlikteyiz 3yillik evliyiz. 3. Yilimiza kadar gayet güzeldi anlayışlı bana karşı çok düşünceli daha doğrusu herkese karşı öyleydi aile dahil. Askere gitti geldi tamamen tersi bı insana dönüştü psikolojik bir durumdur geçer dedik ama olmadı 3yildir evliyiz hala aynı kişisel olarakta sürekli bı uyku hali 24saat uyusa hiç uyuyamadım diyor. Çok asabi herşeye sinirleniyo bağırıyor cagiriyo. Suphelendigim bı yakını var bişey yapmış olma ihtimali nedir acaba

  1. Bakım yapsak daha iyi bir ifadeye sahip oluruz Zehra hanım. Beni whatsapp’tan arayın durumu özel olarak görüşelim.

 213. 10 yildir evliyim hocam evimizde muska bulduk 3 kere ayri ayri zamanlarda cok buyuk kavgalarimiz oldu esimle hatta ayri yasadik ama yine baristik. Bir donem benden cok uzak durdu cinsel hayatimiz yoktu yuzume bile bakmiyordu eve gelmiyordu hep bi bahanesi vardi. Calisyorum diyordu. Yillar gecti hala ayni sorunlar tartismalar ustune benden uzak duran kocam baska kadinlarla sanal ortamda konusuyor bunuda kabullenmemi bekliyor tartisinca ben kotu oluyorum. Ozamanlar 2 farkli hocaya baktirdim evlenmeyelim yuvada huzursuzluk olsun bereket olmasin diye yaptirmislar. Hatta esin seni mahluk olarak goruyor demistiler. Hocam Allah rizasi icin yardim edin ben aklimi kaciricam bosansam bosanmiyor tartisma hali bitmiyor. Hatta hoca sunu demisti ustune sirayet etmis bir cin var demisti. Nolur yardim edin kime gitcegimi bilmiyorum gorumcemin tanidigi biri vardi resmimi gostermis evet var demis. Ama goruselim diyorim cok onemsemiyorlar o sizi korumaya aldi diyor aricak seni diyor. Ben napicami sasirdim nolur bi yol gosterin hocam. Allaha emanet olun.

  1. Nuray Hanım kafanız çok karışık görünüyor. Ama siz öncesinde gerçekten devam mı etmek istiyorsunuz yoksa evliliğinizi bitirmek mi buna karar vermelisiniz. Bir de çok fazla hocadan bilgi alındığı takdirde kafanız çok karışır zira öyle de olmuş. Benden tam olarak ne istediğinize karar verip emin olduktan sonra whatsapp ile kendinizi hatırlatın lütfen. Sonrasında bakarız inşallah duruma…

 214. Hocam merhaba ben çok sosyal hiç bir Kıza şimdiye kadar bağlanmamış birisiyim çok sayıda kız arkadaşım oldu fakat 6 ay önce bir kızla tanıştım . Yaptığı hareketlerin her ne kadar yanlış olduğunu bilsemde kızdan kopamıyorum takıntı haline geldi Normalde çoktan ayrılmamamı gerektirecek şeyler yaşadık fakat ben hala ayrılamıyorum üstüne üstük daha çok bağlanıyorum herşeyi bırakıp bu kızı düşünmeye başladım sizce büyü yaptırmış olabilirmi?

  1. Zannetmiyorum böyle bir ortamda büyüden söz edileceğini. Sizin ki psikolojik bir takıntı gibi duruyor.

 215. Hocam 20 yaşımdayım 3 yil kadar bir birlikteligim oldu ve ayrildik evlendi kendisi ama ailesinin zoruyla oldugunu soyledi bana ben 2 ay kadar daha gorustum sonra kendime yediremedim daha sonrasinda ayrildim ama beni aramayi sormayi hicbir zaman birakmadi yani evli gibi degildi sanki hala benimle gorusup deli divane gibiydi bana baska birisiyle gorusuyorum suan yasadigim yerde oturmuyor uzakta oturuyor 5 aydir gorusuyoruz ama sadece birkere gorustuk Allah nasip ederse niyetimiz ciddi ailelerimizi tanistirdik tabi ama telefondan tabi 3 yil gorustugum kisi bundan 1 ay yada daha fazla olabilir oncesine kadar anneme et vermis annemde almis kimden geldi dedim halil getirdi dedi bende tamam dedim ama aklima hic kotu niyet gelmedi yedik eti simdi ki gorustugum kisiyle aramiz baya acildi ve cocuk seninle konusurken ustume yuk biniyor gozlerim kipkirmizi oluyor yaslar akiyor diyor bende de ona karsi asiri bi sogukluk var durduk yere kiskanclik pis bir kiskanclik cikartiyorum ortaya bi anda kavga etmeye basliyoruz nefesim daraliyor yuzunu gorunce gicik oluyorum buyu mu bu hocam

  1. Yani verilen bu eti neden yediniz ki onu da anlamadım. Zaten bitmiş gitmiş bir insan ne diye bir hediye getirsin. Burada ciddi bir aymazlık yapılmış. Olabilir elbette inşallah değildir ama büyü ihtimali var tabi. Bakım yapmak gerek.

 216. Selamun aleyküm hocam.
  Hocam bı sorum olucaktı bilgi almak istemıstim.
  Hocam askerden geleli 6 ay oldu 6 ay boyunca ilimde ilçemde iş için cv bırakmadıqım yer kalmadı hatta iş bulma sitelerinden bile onlarca basvuru yaptım ama hic birinden dönüş olmuyor.
  İş bulsam hemen evlenip yuva kurma planlarımız var ancak iş olmadığı için mutlu olamıyor ve hep kavga edıyoruz. Acaba bana biri büyü yapıp nasibimi bağlamış olabılir mi ? Yardımlarınızı bekliyorum hocam çok dardayım şimdiden tesekkürler.

  1. Son yazılarımda iş bulmak için bir takım dua ve ritüeller önerdim. Göz atmanı ve vakit ayırıp uygulamanı tavsiye ederim.

 217. Hocam iyi günler ben 26 yaşındayım ve sürekli hastayım vertigo baş dönmesi ve panik atak vardı hangi doktara gittiysem fayda vermedi bana birşeyin yok dediler ve sürekli okula girmek istemiyorum ayrıca aile içi huzursuzluk çok var

  1. Vertigo için çok fazla şikayet vardır. Bunun çaresini tüm doktorlar çözemediyse metitasyon ile bulmayı deneyin. Fayda göreceğinize eminim. Bu konu hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz. Beynimiz kendini iyileştirme konusunda çok üstün bir güce sahiptir. Bunu fark edip harekete geçirmek de size kalıyor. Hiç bir hastalık kalıcı ya da fiziksel değildir unutmayın. Çareyi doğru şekilde aramalısınız. Bu konuda araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

 218. Hocam selamunaleyküm hüseyin ben, ben ömrüm boyunca evde hiç huzur görmedim bir gün bile tam huzurlu geçmedi dedemler falan kalabalık bir aileyiz mesela evimde kaldığım odalarda hep hızursız olur gece birden uyanırdım en son imam bir dua yazdı yastığıma koydum rahatladım fakat o odada yatan çoğu kişi aynı sorunları yaşıyor,bir diğer durum ise kız arkadaşım vardı seviyorduk birbirimizi ama rn küçük şeyler bile tartışma yaratıyırdu fakat birbirimize karşı hiç soğumuyorduk daha sonra sahte hesaplardan hakkımda aramızı bozacak tarzda sürekli bişeyler yazıyorlardı kız arkadaşıma bi süre sonra bu konuşmalar kesildi fakat kesildikten sonra ne olduysa kız arkadaşım benden soğudu bitirdi bir aydır uğraşıyorum yine de içi ısınmıyor bana sirekli boşluktayım diyor seni seviyoruö ama ilişkimizi istemiyorum diyor kalbim sana ısınmıyor diyor büyü var mıdır çünkü sürekli ayırmak için uğraşanlar vardı

  1. Durumunuza çok üzüldüm Hüseyin kardeşim. Ama bir çok ihtimal olabilir seninle ilgili olarak. Bakım yaparak görmeye çalışalım bana telefonundan yaz olur mu buradan her zaman bakamıyorum malesef. Allah hakkında hayırlısını versin.

 219. Merhaba hocam 2 yıla yakındır bi ilişkim var ilişkinin başlarında erkek arkadaşım üzerinde bi büyü olduğunu ve bu büyünün onu nikah masasından kaldırıcak bi etkisi olduğunu söylemişti ilişkinin başlarında düzelttirelim bu durumu demişti bana bikaç kez ama ben gidelim tamam düzelttirelim dediğim zaman hiç oralıklı olmuyodu ve biz en ufak şeyden sürekli ayrılıp barışıyoruz ben kendi açımdan konuşıyım ayrıldığımız zaman önceki ilişkilerim gibi tamamen bitiremiyorum her ne kadar istesemde sanki en yakınım ölmüş gibi acı çekiyorum hep kendimi suçlu hissediyorum onca küfürü hakareti yememe rağmen bu durumda bi anormallik olduğunu düşünüyorum

 220. Hayirli gunle hocam 12 yillik evliyim 5 aydir esimle sidderti kavgalarim var beni karisi olarak görmüyor karim degilsin asaliksin insan degilsin diyo beni annemlere goturdu bosanma davasi acti sonra tekrar eve getirdi 2 cocugumuz var ama kendi durmuyo evde evlencem diyo senden kurtulmak istiyorum diyo bende bi bagin sevgin kalmadi diyo elim kolum bagli hocam calismiyo bende calisamiyorum lutfen yardim edin hocam buyu olabilirmi

  1. Durumun üzücü ama ne yapabiliriz şimdi tam bilemiyorum. Bu adam ne oldu da bu hale geldi? 12 yıllık eşiniz madem neden böyle davranıyor. Bakarız durumuna inşallah.

 221. Hocam kusura bakmayın rahatsız ettim geceleri uykudan bağırarak korkarak uyanıyorum uyandigim vakit sanki uzaerimde fare var ve beni kemiriyor hocam bunun hikmeti nedir

  1. Karabasan olabilir, ya da bir takım anksiyete bozuklukları da böyle şeylere yol açabilir. Öncelikle tıbbi yardım almanızı tavsiye ederim.

 222. Selamun aleyküm Hocam. Ben 42 yaşındayım Almanyada yaşıyorum ve 10 senedir bir kız arkadaşım var yani nişanlıyız ve beraber kalıyoruz. Ve nışanlıydık ama şu son 1,5 senedir ben ona yaklaşmak istemiyordum hep kaçış yolu arıyordum ama o istiyordu. Zaman geçtikçe dahada kötü oldu. Şimdi öğrendim beni hayatta hiç bırakmam diyen bırakmak istiyor. Ve herhalde birisini bulmuş ama benim istememem onu şimdi tam tersi oldu. göğüsüm yanıyor huzursuz ne birşey yiyebiliyorum nede doğru dürüst uyku unutamıyorum. sinirli bile değilim ona aslında nefret etmem gerekirken. normal değil. Benim düşünmem bana büyü veya başka birşey yapılmış olabilirmi?
  Şimdikten size Teşekkür ederim Hocam. Selamlar Allaha emanet olun

 223. Merhaba Hocam , metafizik alemin kapılarının açılması ne demektir ve kimlere açılır ve ne gibi etkiler olur acaba?

 224. Merhaba hocam ben 25 yaşındayım ancak bugüne kadar hiç bir kadınla birlikte olamadım. Kısmeim ve rızkım kapalı uyumamam gereken bir zamanda uykum geliyor uyumam gereken zamanda uykuya dalmakta zorlanıyorum yani doktora gidiyorum doktorda tahlilerim temiz çıkıyor ama psikolojik anlamda çok kötü durumdayım. Nazar mı büyü mü bilmiyorum ama takatimin sonuna geldim. Canıma kıyasım geliyor artık.

  1. Bu denli kötü şeyleri düşünme sakın. Allah katında en büyük günahlardandır. Bu yüzden sakın ola bu duruma düşürme kendini. Bir ulaş bakalım bana durumunu değerlendirmeye çalışalım. Belki de bir şeyler yapabiliriz henüz çok gençsin.

 225. merhaba hocam 31 yaşındayım durumum gayet iyi elim ayağımda düzgün ama bir türlü evlenemiyorum hem ben hiç uğraşmıyorum ailemde pek uğraşmıyor işin aslı ne yapmalıyım çaba göstermediğimden mi olmuyor yoksa farklı bir şeyler böyle büyü tarzı bir şey olabilir mi şimdiden teşekkürler

  1. Çok geç kalmış sayılmazsın evlenmek için ama şüphe ettiğin bir şeyler var ise duruma bakarız whatsapp ile mesajını yaz lütfen.

 226. hocam hayirli aksamlar 4 yildor islerim hic yolunda gitmiyor arada bir ruyalar goruyirum bazen bu ruyalar 3 gun yq da bir hafta suruyor. 3 sene pnce erkek arkadasimla metruk bir binada bulinuduk gece 2 3 gibi o gece bir ses geldi ve sese gittim sonrasini hatirlamiyorum erkek arkadasimin anlattigina gore onu oldurme derecesine getirmisim ve sonra kendi memleketimde bir hocaya gittim bana sende papaz buyusu var dedi bir muska verdi ve o muska beni daha kptu etti sonra erkek arkadasim aldi muskayi yakmis oyle dedi. daha sonra ayrildik ve ondan ayrilinca hayaller gormeye basladim ruyalarimda cirkin bir kadin beni cagriyordu ve gitmiyordum bazen kendililmden uyaniyordum sesler duyuyordum sonra baska hocaya gittik ve musallat var dedi bir muskada o yazdi sonra beni sikinti basiyordu muska varken cikardim sonra insanlardan uzaklastim yalniz kaldikca ruyalarimda hep korkuttular sonra iliskiye duskun biri oldum birileriyle yattim ama neden yattigimi bilmiyorum hep boyle devam etti.sonra biraz zaman gecti bisey yok universte okumak icin sehir degistirdim yurtta kaliyorum . bir sure bisey yoktu sonra bir gece ruyamda siyah carsafli seyler gordum kizimi almislar kucaklarina goturduler ardindan biri geldi bana sogan dogratti sonra uyandim uyandigimda odamin cami daga bakiyor kopek ulumalari ve degisik bir kus sesiyle uyandim geri yattim bu kez ates yaniyordu kokusunu duyuyordum yine uyandim ve koku vardi icerde ates kokusu yanik kokusu neyse bir ay falan gecti bu gece ruyamda bana sende buyu var diyen adam girdi ruyama agliyordum her yerde insanlar var ama cinler etrafimdalardi uyanmaya calisiyorum ruya icinde ruya gordum uyandim en sonunda okumaya basladim nefesim daraliyor ve sure yari da kaliyor okutmadilar sonra boynumda kasinti oldu sonra bir anda her yerimde agri var dovduler sanki beni sonra kasidim boynumu hem yaniyor hem kasiniyor suanda da vucudum kasiniyiyor aglayarak nas felak ayetel kursi falan okudum bir kac kez ve bazende sabah kalktigimda sanki gece biriyle yatmis gibi uyaniyorum vajinamda aci oluyor bunlarin sebebi nedir o adam bana buyu yapti bana oyle geliyor cunku gittigim gun oraya kilotumu aldi ve zaten ailem sinirlendi adamin tavirlarindan kalkmistik 17 yasimdaydim suan 20 yasimdayim ve bu 3 bucuk dort senedir boyle yaptigim seyleri istemeden yapiyor hani dua da ediyorum sureleride biliyorum anlamlarini da okurum dinimide biliyorum hani dinden de uzak degilim nedeni ne yani aklima birde o metruk binaya girdigim aksam cin cenazesi ya da dugununemi denk geldim acaba hocam yani bunlari nasil aciga kavusturabilirim ne olur yardimci olun bana Allah rizasi icin yoksa artik aklimi kaybedecegim.

  1. Çok uzun yazmışsın inan okurken hem yoruldum hem de kafam karıştı. Bu nedenle özel olarak telefon ile görüşsek daha doğru olur sanıyorum.

 227. Merhabalar hocam babama aşk büyüsü yapıldı ölmüş amcamin eşi tarafından kendine aşık ettirmiş büyünün bir tanesini bulduk bir kağıda yazılmıştı eve bırakmıştı bir kaç kişiye gösterdik domuz yağı ile yapılmış dedi ve iki tanedir dedi ama diğerini bulmadık bulduğumuzu da yaktik dereye attik artık evde sürekli huzursuzluk kavga var hepimize karşı sanki kinlenmis gibi bunu bozun bedeli ne ise veririm maddi yönden sorun yok

  1. Telefon ile özel olarak görüşelim bedel önemli değil ama senin durumun ile ilgili almam gereken bilgiler olacaktır.

 228. Merhaba hocam,ben universitede şehir dışında okuyorum, halamın evinde kalıyorum, kendisi hacı yani Mekkeye ve Medineye hatta Karbalaya bile gitmiş amma evde mum yakıyor önüne ayna, aynanın önüne de oğlunun fotoğrafını koyuyor, bazen de fotoğrafsız mum’un üzerine fındık koz kabukları koyuyor ve mum kendi sönene kadar söndürmüyor,elinden tesbihi neredeyse düşürmüyor , ailemle aram kötüleşdi, kendi işlerimde de başarılı olamıyorum acaba bana da büyü yapmış ola bilirmi?şimdidən teşekkürler

 229. Duygusuzlastim dalgin unutkan hayata karşi isteksiz leştim kesinlikle yapmayi düşünmedigim halda biçak ip vs gordugumde intahar aklimdan geciyor surekli. Birde ev değiştirdiğimde gusullu geze biliyorum bu sayede naiima z kalabiliyorum ama normalde yasadiğim eve dondugumde gezemiyorum namaz da kilamiyorum mesele 3hafta uzaklaştim evden namaz kiliyodum temiz geziyodum 2gündür geri geldim sabah namazlarini kilamiyorum durum yine eski haline dönuyor yorum yapin lutfen

  1. Psikolojik bir durum gibi görünüyor. Tıbbi yardım almanı öneriyorum. Geçmiş olsun.

 230. Merhaba bende eve gelince sürekli hasta oluyorum dokyora gidiyrm temiz kan tahlilleri..başka eve gidip kalınca çok iyim eve gelince odama geçiyorum bakiyrm hemen mide bulantısı baş ağrısı basliyo bir yıldır nerdeyse böle evde olunca hep hastayım sizce olabilir mi büyü

  1. Eve yapılmış bir şey olabilir elbette ama bakımlar ile yönlenmek daha doğru olacaktır.

 231. Balkon duvarında semboller bulduk evde bulunan bir muska içinde işlerimizin ras gitmesi için yazılIIydi içinı açtık kime sorduysak Arapça değil dedi kimisi tersten yazılmış falan dedi akan bir suya atık atık atalı ben hastayım kemiklerim ağrıyor yorgunum halsizlik baş ağrısı içimde huzursuzluk var vesvese verenlerden bir ilmi bilgisi olmayan kişilerin söyledikleri yüzünden kafam karışsın istemiyorum ama söylenenler beni sürekli şüphe düşürüyor

 232. Selamın aleyküm hocam annem 1 yıla yakındır ğöğüsünün altında sıkıntı olduğunu söylüyor film çekildi kaç kez birşey çıkmadı endoskopi yapıldı bişey çıkmadı en son psikoloğa gittik ansiyete bozukluğu çıktı biraz hafifler gibi oldu gene aynı sonra başka psikoğa gittik 2 ay kadar iyiydi gene aynı hâline geldi tekrar gittik daha kötü oldu sonra başka psikoloğa gittik ilaç verdi bir sürü 6 gün oldu hala aynı durmadan ağlıyor sıkıntı var diye

  1. Böyle şeyler psikolojik olabiliyor doktorların tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmenizi öneririm.

 233. Hocam ben 14 yıllık evliyim bir çocuğum var çok güzel bir evliliğim vardı herkesin imrendigi eşim gözümün içine bakardı çok mutluyduk oturduğumuz bina 3 katlı aile apartmanı kaynanam görümcem ve biz oturuyorduk bina ölen babasının üstündeydi yani kaynanam 2 görümcem eşim mirasçıydı müteahhite verdik sonra kaynanamlar bizi ne aradılar ne sordular bende kızdım gitmedim şuan görüşmüyoruz sadece eşim görüşüyor ama o günden bu yana eşim çok değişti tanıyamaz oldum gözü ne beni nede evladını görmüyor sanki biz evde yokmuşuz gibi obenden uzaklaştıkça ben çabaladım yuvam dağılmasın diye ama bende artık ondan soğumaya başladım eve girmek istemiyorum hiç bir iş yapmak istemiyorum ve sürekli ani şeker düşüklüğü ve tansiyon yüksekliği yaşıyorum evladım bile babasını istemez oldu büyü yapılmış olabilir mi ne yapmalıyım

  1. Bilemiyorum ama daha çok ailesi tarafından doldurulmuş ve başka sorunlardan dolayı yaşanmış gibi geldi bana. Yine de tam detaylara bakmadan bir şey demek güç. Ailevi durumunuza üzüldüm Allah’ın izniyle inşallah en kısa zamanda düzelir.

 234. Hocam benim dedem 2 sene once kanser teşhisi konuldu ve o sene vefat etti ayni sene halam bosandi diger halam boşanmanın eşiğine geldi annemle babam bosandi ve o saydığınız belirtiler bende var acaba bize buyu yapılmış olabilir mi

  1. Taha Bey bakım yapmak gerekiyor bu şekilde bir şey demek zor tabi ama ihtimal dahilinde soruyorsanız evet olabilir. Fakat bu başınıza gelmiş şeyleri hemen büyü yapılmış olgusuna bağlamak yanlış olur. Geçmiş olsun başınız sağ olsun.

 235. Hocam merhaba elif ben benim 6 yıllık bir ilişkin vardı ama sevgilimin annesi bnei hiç istemedi ayrıldık suan Baska biriyle sevgili ama ben cok kötü sorunlar yasadım calısamaz oldum evde sorunlarım basladı. Hiç kimseyle olamıyorum erkeklerle sohbet bile edememeye basladım.. Cok kötü kmeik ağrılarım var hiçbir doktor cözüm bulamadı. Sizce bende büyü var mıdır

 236. Hocam merhabalar ismim Elif 26 yaşındayım 3 aylık evliyim.bende sürekli bir öfke ve sinir hali var.hiç kimseye tahammül edemiyorum eşimle sürekli kavga ediyoruz.evime girmek istemiyorum hiç.sürekli ağlayasım geliyor.durduk yere ağlamaya başlıyorum.dışarı çıkmak istemiyorum.şu an çalışıyorum hatta 3 yıldır aynı şirkette çalışıyorum fakat işimden hiç memnun değilim.aynı yerde sürekli duramıyorum nefes almakta zorluk çekiyorum.kendimi çok yalnız hissediyorum ve intihar etmeyi bile düşündüm.etrafımdakiler psikolojik olduğunu söylüyor düşünüyor ama ben şüpheleniyorum.bir de sürekli içimde bir şüphe var eşimin beni aldatacağına dair.sanki sürekli başka birileriyle olabilir diye düşünüyorum kafamda binbir senaryo yazıyorum çok güvensizim ona karşı son zamanlarda daha çok arttı.onunla bu yüzden hiç konuşasım gelmiyor.söylediği laflar yalanmış hissiyatı uyandırıyor bende.Büyü olabilir mi Hocam ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. şimdi bu her zaman böyle demişsiniz ancak ne kadar zamandır her zaman? Bu belirtilerin dışında başka şeyler oluyor mu? Mesela uykular düzenli mi… Bu gibi bir çok soru sorarak bu olayı anlamaya çalışmam gerekiyor. Ayrıca bakımlar yapılacak bana telefondan bu durumu aynen yazarsanız bakım yapabiliriz.

 237. Hocam merhabalar .
  Bi yakınım yatağının altında değişik yazılı bi kağıt buldu . Kağıtta değişik rakamlar ters kalp ve değişik şekiller var . Alt kısmında da Arapça nikah duası yazıyor . Yardımcı olablir misiniz

 238. Hocam ben çok kuruntulu bir insanım sürekli olumsuz düşünürüm uykusuzluk problemim var ayriyeten isim hiç rast gitmiyor birseyleri neden yaptığımı bilmiyorum anlam veremiyorum bir çocuk vardı 1 yıl pesimden kostu ben kabul etmiyordum onu düşünmuyordum ne olduysa birden kabul ettim şuan mutsuzum çocuk çok iyi ama ben bir türlü isinamadim ve sürekli ayrılmak istiyorum kuruntular dan dolayı diyeceğim o ki naptigimi bilmiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz çok kötü durumdayım

  1. Muhtemelen çok gençsin, kendini bu kadar sıkma. Biraz hayatın akışına bırak zamanı gelince her şey senin adına olumlu olarak sonuçlanacaktır.

 239. Merhabalar hocam. Ben iki yıl önce sevgilimden ayrılmıştım. Çok seviyordu beni. İki yıl boyunca hayatıma almak istediğim ve ya girmek isteyen insanlar ya benim tarafımdan bir şekilde reddedildi ya da ben reddedildim. Eski sevgilime geri döndüm 2 buçuk yıl sonra. Ama hala aklım o hayatıma almak çok istediğim insanda. Geçenlerde falcıya gittim. Birisi sana ayak bağlama büyüsü yapmış ayrılmışsın birisinden ve hırslanmış yaptırmış ne geleni sen istemişsin ne gelen seni istemiş bir türlü olmamışsınız dedi. Ayak bağlama büyüsü doğru mudur? Yapılmış olabilir mi ? Yapıldıysa nasıl kurtulacağım ?

  1. Ben öyle bir büyü bilmiyorum. Falcı seni kandırmış kızım. Ayrıca ne yapılabilir bilmiyorum ama çok zaman geçmiş gibi görünüyor.

 240. Hocam beş yıldır evlenemiyorum herşey güzel başlıyo bi bayanla konusurken sonra berbatlasıyo ne kadar uyusam uykumu alamıyorum halsızlık geçiyorum bazende tüm yaşıtlarım evlendi çocuk sahıbı oldular onları görünce üzülüp kahır oluyorum hayırlı bi kısmet için ne yapmam lazım biri artık büyü yaptırdı diye korkuyorum yaşım 30

  1. Evlenme çağın gelmiş tabi Allah’tan hayırlı kısmetler iste ve dualarını da eksik etme. Onun dışında bir arzun olursa da bakım yaparız elbette. Kalbini ferah tut.

 241. Hocam merhaba biz 8 senelik evliyiz eşimle severek evlendik ama 5 seneden beri aynı yerde yatamıyoruz tuhaf olaylar yaşıyoruz ya biseyler görüyoruz yada tuhaf sesler oluyor hep huzursuz bize büyü yapılmış olabilir mi

  1. Olabilir de 5 yıl aynı yerde uyumamak çok uzun bir süre bugüne kadar aklınız nerdeymiş merak ettim Meliha hanım.

 242. selamınaleyküm hocam , birisiyle konuşmaya başladığımda herşey çok iyi giderken aniden sebepsiz yere insanlar benden uzaklaşıyor hatta belki görmek bile istemiyorlar belki üzerimde bir büyü var mıdır ben artık duygularımı birine açmaktan korkuyorum çünkü kimi sevsem hep terk edildim ve gerçekten hiçbir sebep yokken bırakıldım yardım eder misiniz bana

 243. Merhabalar hocam. Caresizlikten guvenilir birini ararken siz ciktiniz karsima. 7yillik evliyim. Esimle arkadastik, iyi anlasiriz. Ancak evlenmemizden kisa sure once annesi ve ablasinin tafralari baslamisti. Ne yaptiysam memnun edemedim. Esim de arada kaliyordu. Haliyle bizim de kavgalarimiz baslamisti. Ailesiyle duzelsek de ayrilik raddesine cok geldik daha once de. Hep sevgimiz agir basti. Ama yillardir islerimiz rast gitmez pek, esim de garip haller sergiler ara ara. Annesiyle ablasi garip sekilde bana karsi bir iki senedir cok iyiler. Ama benim aram ailemle bozuldu bu kez. Biz esimle baska sehre tasindik. Mutluyduk buraya geldigimizde. Ama cok sacma sebepten buyuk bir kavga cikti aramizda. Kadin halimle ilk kez esime vurdum, intihar etmek istedim (bir sey cagirdi sanki beni), gece vakti evden gittim umurunda olmadi ki o denli vicdansizligini hala sindirebilmis degilim. Birbirimizden nefret eder hale geldik birkac gunde. Bosanma karari almisken yanima gelip bir seylerin normal olmadigini soyledi. Kabus goruyor uzun suredir. Sana karsi hissizlestim bi anda, cok severken dedi. Bu tur seylere inanmadigim halde benim da kafam karisik. Birileri bizimle ugrasiyor, en azindan bunun farkina vararak bozduk sayiyorum dedi ama bilmiyorum. En azindan ihtimali var mi kotu enerji altinda miyiz ogrenme imkanim var mi hocam? Terapiye de gidecegiz. Olmuyorsa ayrilacagiz zaten.

  1. Durumunuza gerçekten üzüldüm. Bizler ailelerin yıkılmasını elbette istemeyiz. Sizin için ne yapabiliriz bilmiyorum ancak telefondan görüşsek daha iyi olacak. Bir kaç önerim olacak size tabi sorularımda Selametle.

 244. Hocam merhaba
  Benim size iki tane ayrı anlatacağım durum var.Benim annem ben çocukluğumdan beri garip davranıyor biraz ama şuan daha da farklı kendi kendine konuşuyor odada kimse yokken sabit bir yere bakıyor böyle bişeyler söylüyor ben bakıyorum fark etmiyor fark edince irkiliyor sürekli inliyor ve ofluyor sürekli başı ağrıyor hep yatıyor ibadete sırt çevirdi gibi mesela ben ve abim namaz kılınca hoşnutsuz tavırlar sergiliyor onun haricinde temizlik hiç yapmıyor kendi de çok duş almıyor ve tuvalette çok uzun duruyor ve mırıldanıyor birde sürekli yüzünü yoluyor ben psikolojik olduğunu düşünüyordum ama annemi psikoloğa gitmeye ikna edemedim ve bana da olanlardan sonra ben artık başka bir durum olduğunu düşünüyorum hocam diğer duruma gelirsek evimizde çok büyük huzursuzluk var çok tartışma oluyor abime düğün hazırlığı yapıyoruz hep tartışma havası var abim yanımıza gelip oturmuyor sürekli kavga ediyor küfür ediyor sinirleniyor evde herkes çok sinirli bende eve girince duvarlar üstüme üstüme geliyo tartışma olsa da olmasa da huzursuzum çok kabus görüyorum bir ara hergün karabasan geliyordu böyle şeyler oluyordu sürekli hocam birde bende yazdan beri sebebi açıklanamayan bir karın ve mide ağrıları var stres yapan biri değilimdir ama bişey oldu eski ben değilim enerjim yok çok karamsarım geceleri uyuyamıyorum ses olmadan bi gün karnım ağrımassa başka yerim ağrıyor o ağrımazsa midem kasılıyor o olmazsa midem bulanıyor iştahım yok gece evde biri varmış gibi hissediyorum sabaha kadar uyuyamıyorum sıçrıyorum namaz kılınca çok huzurlu olurdum şimdi huzursuzluk geliyor bana sürekli dualar dinliyorum bir ara çok korkunç rüyalar görüyordum cinler oluyordu hocam çevremizde büyüyle uğraşan insanlar olduğunu duymuştum bişey olabilir mi??

 245. Hocam merhaba benim şöyle bir durumum var, tahsilat sahibi bir insanım ancak insanlar sürekli benden kaçıyor , dışlanıyorum gibi hissediyorum. Bu sosyal hayatımı çok etkiliyor , bir hocaya sorduğumda anne adı ve fotoğra istedi direk sende bağlama büyüsü var dedi. Gözünün önünde perde var , ve seninle sürekli bir cin geziyor dedi insanlar seni hayvan gibi görüyor beğenmiyor dedi. Sizce böyle birşey olabilir mi yardımcı olun lütfen.

  1. Aslında böyle bir şey olabilir fakat her hocanın dediğiyle değil elbette. Ben zaten bu ülkedeki kadar çabuk teşhis koyan hiç bir hoca görmedim dünyanın dört bir yanında yaşamama rağmen. Neyse ben size bakım yaparım ama bir büyü tespiti bu kadar kolay olamıyor ne yazık ki. İbadetlerinizi yapın ve dualarınızı aksatmayın. Şüphesiz başınıza ne gelirse gelsin Allah size yardımcı olacaktır. Biz yalnızca vesile olabiliriz. Saygılar

 246. Merhaba hocam benim eşim annesinin evine gitti ayakkabılarını giyeceği zaman bakmış ki ayakkabilari birbirine bağlanıp hafif iki düğüm atilmis aynı gece de evlerinde bir muska bulmuşlar ama ne yazdığını bilmiyoruz bir tahmininiz var mi ayakkabıların muskayla ilgisi olabilir ki

  1. Zannetmiyorum ama muskanın farklı tesirleri olabilir. Bu yüzden özel görüşmemizde fayda var.

 247. Selamun Aleyküm hocam size acaba Whatsapp üzerinden ulaşabilir miyiz evliyim bazı sorunlarım var büyü yapıldıgından şüpheleniyorum bakar mısınız ?