Bir Kişinin Aşık Olması Büyüler ile Mümkün Müdür

Bir Kişinin Aşık Olması Büyüler ile Mümkün Müdür?

Aslında bu konu belki de medyum siteleri arasında en çok sorulan soruların başında geliyor. Ama biz bunu Turan hocamızın düşünceleri ve bugüne kadar ki tecrübeleri ışığında sizler için aydınlatmaya çalışacağız. Bir kişi büyü ile aşık olur mu, büyü ile bağlanan kişide ne gibi etkiler görülür, büyünün insan vücudu üzerindeki kalıcı etkileri gibi en çok soru gelen konulardan aktarımlar yapmak istiyoruz.

Aşık etme büyüsü uygulanan kişinin gözü ilgili şahıs dışında hiç kimseyi görmeyecek olup çok kısa süreler içinde fiziksel değişimlere uğrayacaktır. Bu değişimler genel olarak o güne kadar birlikte hareket ettiği başta ailesi olmak üzere herkesten kopması ile başlayacak, daha sonrasın sinir ve stresin artması ile farklı şiddete yönelik hallere dahil olacaktır. İşin doğal seyri budur. Aşk büyülerini rahmani olarak yapabilmek mümkün olmaz. Kişinin hiç bir şahsi ve ruhsal dengelerine dokunmak kimseyi onun tabiatına zerk edemezsiniz. Bunu iddia eden büyü yapmadan aşık ediyoruz diyenlerin hepsi uydurma laflar ile hareket ediyorlardır. Bu iki kere iki dört eder kadar doğrudur.

Birini aşık etmek için insanların nefsi, hırsı ve intikam duyguları çoğu zaman devreye gireceği için alınacak sonucun berrak olmasını beklemek de yine yersiz olacaktır. İnsanları büyü yaparak bağlayan kişiler için zaten Kur’an yeteri kadar açıklama yapmaktadır. Diyeceksiniz ki büyü yapmadan bir yolu var mıdır, aslında çok zor olmak ile birlikte vardır. Ama bu aşktan tam olarak ne beklediğinize göre de değişir. Kul köle olsun dediğiniz zaman ve bilinç kapanması devreye gireceği zaman işlerin rengi değişecektir. Bu durum gerçek anlamda bir beklentinin olmadığını kişiyi adeta bir robot haline dönüştürmeyi amaçlamanız gerektiğini gösterir. Yüreğe duygu düşüren tılsımların yazımı ile kişiyi aşık edip köle eden muskalar aynı görevi icra etmezler. Bu nedenle de kişilerin çalışmaları rahmani ve şeytani olarak ayrılırlar.

Aşık edilen kişi şartlar ne olursa olsun bir anda yalnızca bir kişiyi düşünmeye ve tüm dünya işlerinden kopmaya başlar. Bu aslında nasıl olursa onu seven bir kişinin isteyeceği bir durum olur bu da bana kalırsa en büyük soru işaretinin olduğu yer. Ama baştan da belirttiğimiz gibi saplantılı ve hastalıklı ilişkiler var olduğu sürece bu hırs ve nefs her zaman insanın en büyük düşmanı olmaya devam edecektir. Kişilerin ebedi cehennemine vesile olan bu durumdan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Daha basit ve etkisinin doğru kullanıldığında var olduğu kanıtlanmış aşk tılsımları yazdırmak büyü yapmaktan bin kat daha iyidir. Kişilerin ellerini kollarını bağlayarak mutlu olabileceğini düşünen insanların normal olmadığını ve asla onlardan biri olmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Yoksa sorunun cevabı tabi ki oldukça basittir. Evet, kişiler büyü yaparak %100 şeklinde bir kişiye ait kılınabilir. Mühim olan sonrasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir