Bez Bebek Büyüsü

Bez Bebek Büyüsü

Bez bebek büyüsü vudu (vodoo) büyüsü ismiyle de bilinen bir bağlama büyüsü işlemidir. İşlem diğer bağlama ritüellerinden biraz daha farklı bir yere sahiptir. Bu işlemin hayata gelmesinde bağlanacak olan kişinin bir bez bebek ile sembolleştirilmesi yapılır. Bu sembol bir anlamda o kişinin ruhuna sahip olur ve yapılacak olan her hamle aslında asıl kişinin bedenine etki eder. Bu yüzden sıradan bir bez bebek olmaktan çıkıp bir kişiselleşme durumu söz konusudur. Tabi bir insanın tüm benliğini bir malzemeye gark edebilmek oldukça zor bir işlemdir. Bez bebek büyüsünün hassas noktaları da vardır. Bu yüzden amatör olarak denenmemesi gerektiği profesyonel medyumlarca her zaman aktarılmaktadır.

Bez Bebek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle işlem kime karşı düşünülüyor ise o kişinin bir adet fotoğrafı, bir takım özel bilgileri bebeğin içine konabilmesi için gerekecektir. Ayrıca bez bebek büyüsü sırasında hocanız sizin için bir zaman ayıracak ve gelişigüzel olmayacak şekilde dikiş sayılarını, hangi Hüddamın bez bebeğin himayesi altına gireceği gibi bilgileri toparlayacaktır. Bez bebek büyüsü genel olarak o kişiye ulaşmanın mümkün olmadığı durumlarda tercih edilir. Yani bir insana yedirme içirme yöntemleriyle uygulanabilecek bir bağlama büyüsü söz konusu değilse o zaman bu işlem düşünülebilir. Genel olarak fiziki bir uzaklıktan bahsediliyorsa bu işlem daha çok tercih edilmektedir. Çünkü yakında olan insanlara ulaşmak ziyadesiyle daha kolay olacağından farklı ritüeller kolaylıkla denenebilir. Bez bebek büyüsü biraz daha zorlu bir süreci göze almak anlamına gelir.

Bu islemde cok farkli bebekler yapilabilir

Bez Bebek Büyüsünde Etkiler

Bez bebek büyüsünde süreç 4-8 gün aralığında olacaktır. Ancak hazırlık içinde 3 günü düşünecek olursak 11 gün gibi bir zaman zarfı gerçekleşmesi için gerekir. Bu zaman bazen biraz daha uzayabilir veya kısalabilir. Tamamen işlemin gidişatına göre değişkenliği görebiliriz.

Bez bebeğin ortaya çıkması tamamen özel kumaşların ve pamuksu bir takım malzemelerin itinalı dikimleri sonrasında olacaktır. Bu uygulama Turan hoca tarafından daha önce defalarca yapılmış bir çalışmadır. Bu dikme işlemini herhangi bir amatör bilgi kaynağından öğrenip yapmaya çalışmayınız. Bez bebek büyüsünde okunması gereken duaların tümü İbranicedir. Bu yüzden dile hakim olmak gerekir. Ayrıca seçili ayetlerin bir takım çevirileri de yapılacak olup komplike bir uygulamadır. Birçok detayı buradan ne yazık ki vermek mümkün değildir.

Eğer ki bu işlemi bir şekilde kendiniz yönetmek istiyorsanız yanınızda mutlaka bu dili bilen bir şahsın olmasına dikkat ediniz. Çünkü Hüddam seçimi aşamasına gelindiğinde farklı dilde okuyacağınız çağrı tılsımları sizleri bir takım musallat olma durumlarına sokabilir. Davet edilmemiş bir takım varlıkların ortama dahil olması söz konusu olabilir. Geri dönüşü olmayan durumlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden son derece etkili bir bağlama büyüsü olan bez bebek büyüsünü kesin olarak bir bilirkişinin yanında yaptırmanız sizler için daha hayırlı olacaktır.

Bez Bebek Büyüsünde bahse konu süre sonlandığında kişide ani değişimler ortaya çıkacaktır. Bebek ile sembolize edilen kişinin üzerine okunacak duaların tılsımlı güçleri çok kısa sürelerde tüm benliğini etki altına alacaktır. İşlem süresince kimin adı bu bebeğe aşılandıysa o kişiyi aklına düşürecektir. Bu gark aşaması olarak adlandırılan süreçtir. Bu süreçte bir takım fiziksel belirtiler görülebilir. Bunlar bazen sebepsiz kaşıntılar, baş ağrıları, baş dönmeleri ya da mide bulantıları gibi etkiler olabilir. Çünkü bu işlem büsbütün bir irade kontrolü sağlamak için bir takım fizyolojik zorlanmalara neden olacaktır. Bunlar her kişide farklı şekilde ortaya çıkar. Bütün iradenin kırılıp gerekli kişiye yönlenmesi sırasında her türlü etki oluşabilir. Esas olan bu sürecin iyi yöneltilmesidir.

Bu etkilerin yaratıldığı sırada her şeyden sorumlu olan seçilmiş bir Hüddamın olacağını bilmenizde fayda var. Tüm etkiler yapılan yönlendirmeler neticesinde otaya çıkar ve çıplak gözle göremediğimiz bir varlığın eseridir. Kulağa biraz korkutucu gelse de Havas ilminde hemen her şey dünya dışı varlıklara yaptırılır. Uzaktan bir kişiyi başka şekilde etki altına almak mümkün değildir.

Seytani olarak hazirlanmis bir vodoo buyusu

Bu işlemin çok önemli bir noktası da işlemi yaptıran kişinin hiç bir yerde konuşmayacağına ve bu sırra riayet edeceğine yemin etmesidir. Sıralı işlemler başladığında sözlü vekalet verilirken bu yemin de edilmelidir. Bu yeminden sonra medyumlar işleme yön verirler. Bu yeminden sonra başka birine anlatılan bir bez bebek büyüsü tüm tılsımını kaybedebilir. Üçüncü şahıslar havas ilminde hep istenmeyen sonuçları doğurmuştur. Bez bebek büyüsü de diğer işlemler gibi bir sır olarak kalmalıdır. Zaten bu şekilde bir insanı etki altına aldığınızda ve kişinin iradesine sahip olduğunuzda kimsenin duymasını istemezsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmak gerekir ve sır tutma konusunda hassas davranmak gerekir.

Bağlanan kişi ne yaparsa yapsın artık bu etkiden kaçamayacak ve kime karşı meyil edildiyse o insana doğru günden güne ısınma yaşayacaktır. Bez bebek büyüsü işlemi sonrasında bebek imha edilir ve ayrıca bir muska yazılır Yazılan muskanın her dikişi bir aşk tılsımı anlamına gelir. Kişi her gün biraz daha yoğun duygulara taşınır. Bu yüzden dikişlerin tek tek ve ilmek ilmek atılması, ayrıca okunması gereken sıralı İbranice duaların da okunması şarttır. Bunlar medyum kişinin sorumluluğu altındadır. Bu süreç işlemin hemen sonunda başlar. Sonrasında kime karşı yapıldıysa ve hedef ne ise o noktaya gelindiğinde dikişler durdurulur ve işlemin koruma düğümü atılır. Bu düğüm ile birlikte işlem tamamlanmış olur. Artık atılan düğüm sonsuza kadar saklanmalıdır. Bu muska açılır veya kaybolursa ya da bir takım üçüncü kişilerin eline geçerse bez bebek büyüsü bozulur. Yapılan bez bebek ise işlemden sonra oluşturulan muskanın bitmesine müteakip imha edilir. Artık tüm tılsım daha küçük boyutlu olan muskanın içine hapsedilmiş durumdadır. Bu yüzden bebek hükmünü yitirmiş olacaktır.

Bez Bebek Buyusu bazen coklu bir islem olarak da yapilir

Bez Bebek Büyüsü Sonuçları

Bu işlem sırasında her duayı sembol edilen bebeğin yüzüne karşı üfürerek okumak gerekir. Uzun bir zaman alan okumalar medyumların en çok emek harcadığı yerlerdir. Ayrıca bağlama büyüsü olarak hazırlanan tüm ritüeller sırasıyla yapılmalı ve büyüyü talep eden kişinin de kurallara uyması sağlanmalıdır.

  • Genel olarak evini terk etmiş insanların eve geri dönmesi veya ayrılığın eşiğine gelmiş sevgililerin yeniden barışması, kara sevdaya tutulmuş kimselerin son çaresi olarak bağlama büyüsü yaptırmak için bez bebek büyüsüne başvurdukları bilinir. Daha özel ve farklı durumlar olan insanlar da elbette bu işlem için talep de bulunabilirler ancak genel hatlarıyla bir insanı bağlamak asıl amaçtır.
  • Bazen de bir kişiye zarar vermek ve tamamen şeytanlaşmış güdülerle hareket ederek kişinin tüm güç ve kuvvetini yok etmek üzerine bu işlem uygulanabilir. Bazı kimselerin amacı herhangi bir aşk değil bunun yerine bir intikam olabilir. Vodoo büyüsünü bir intikam büyüsü olarak ele alan ve insanları nesneleştiren medyumların da var olduğunu bilmenizde fayda var. Bu tamamen ruhunu şeytana satmış genel cadı olarak adlandırılan kadın büyücülerin başvurduğu bir uygulamadır. Havas ilmini yapmış gerekli icazeti ve eli almış hiç bir hoca şeytani işlemlere girmez. Bu yüzden hangi medyum ile çalışacağınız konusunda çok dikkatli olmalısınız…
  • Bir de platonik aşklar vebal almak söz konusu olabileceği için pek çok medyum karşılıksız aşkların olduğu işlemlere girmemektedir. Geçerli bir nedeni olan insanların hikayelerinde durumlarını anlattıktan sonra medyumların işleme olumlu ya da olumsuz olarak karar verdiği aşikardır. Medyum Turan hoca da bu işlem için özel sorularını yöneltecek olup sonrasında sizlere sonucu bildirecektir. Olumlu ya da olumsuz olarak alacağınız sonuçlar sizlerin hayrına olacaktır. Rabıta bakımları ve remil tahtasının söylemlerine göre bir karar vermek bez bebek büyüsü yapmadan önce mutlaka olması gereken aşamadır. Bizlere sizin için en hayırlı sonuçları bakımlar verebilmektedir.

Not : Bez bebek büyüsü çok etkili bir bağlama büyüsüdür. Bu yüzden herhangi bir insan için gelişigüzel kullanılmaz. Ayrılmış insanları bir araya yeniden getirmek ve bir aile bütünlüğü oluşturmak adına rahmani anlamda kullanılabilir. Bu yüzden çok sevmek değil çok değer vermek önemlidir. Sadece bir saplantı haline gelmiş aşklar için havas ilmine başvuran insanların sonunda hep hüsrana uğradıklarını hatırlatmak isterim. Bez bebek büyüsü gibi etkili bir işlemi talep etmek için gerçekten yaşanmış bir ilişki bir evlilik ya da bozulmak üzere olan bir evliliğe sahip olmanız gerekir. Aksi durumlarda bir gençlik ateşi için Turan hoca hiç bir riske girmemekte ve 22 yaş altı insanların işlemlerini kabul etmemektedir.

“Bez Bebek Büyüsü” için 3 yorum

  1. Turan hoca ile bu işlemi planladık. 22 günde sonuç aldım ben merak eden insanlar için bu yorumu yapmak istedim. Turan hoca bez bebek büyüsünde çok güçlü bir ilme sahip..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir