Belçika Medyum

Belçika Medyum

Avrupa’da ihtiyaç sahibi dostlarımız için bu metni sizlerin huzuruna çıkarıyoruz. Özellikle Belçika gibi çok fazla hemşehrimizin yaşadığı yerlerde Havas ilminden sualleri olup, istedikleri cevapları ve bekledikleri işlem sonuçlarını alamayan herkes dikkatlice okusun lütfen. Gerçek Belçika medyum ve Belçika bağlama büyüsü konusunda soruları olan ve bu konuda defalarca müzdarip olmuş kişiler için çok etkili bir kaynak olan sitemizi takip etmeyi sürdürünüz.

Belçika’da özellikle başkentten çok sayıda telefon alıyoruz. Bize gelen aramalara genel olarak uygun randevularımızı veriyoruz. Fakat bazı insanlar Türkiye’ye gelmeden örneğin uzaktan bir işlem isteyerek yardım istiyorlar. Bizler sırasıyla herkesin işini belirli bir sıraya koymak ile meşgulken duyduklarımız karşısında dehşete düşüyoruz. İnsanların paraları aldıktan sonra telefonu kapatan mı ararsınız, yoksa daha çok para isteyip bir kaç kez aldıktan sonra engelleyen mi… Herkes bu konularda mağdur edilince sap ile saman birbirine karışmış ve artık arayan insanların genelinde bir sorgu ve güvensizlik ortamı oluşmuş.

Elbette herkesin bu konu hakkındaki tutumunu anlayışla karşılıyor ve empati yoluyla kendilerini anlıyoruz. Fakat bu ilmin sahici sahipleri ve yayılmasında başrol oynamış öncülerden olan Turan hocamızın bu yazıyı sizlerle paylaşmak istemesindeki en önemli unsur beş parmağın beşini de aynı olarak düşünmemenizdir. Ayrıca her arayan insan bu şüphe ettiği durumların arkasına sanki hocamızın kendilerine ihtiyaç duyuyormuş edasıyla konuşması da oldukça ilginç bir durum oluşturmakta. Bu konuya açıklık getirmek şarttır. Öncelikle bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi ana ve temel başlıkların altındaki tüm isteklerin talep eden kısmını sizler oluşturuyorsunuz. Hocamız ve diğer tüm değerli medyumlar (sahte hocaları tenziye ediyoruz) bunun farkındalar ve ona göre davranıyorlar.

Fakat bilmukabele yurt dışından arayan insanların resmen birer hedef gibi görülmesi ve kendilerini kendi insanımıza küstürüyor olmamız toplu olarak bizlerin ayıbıdır. Bunun içinde sizlere yardım elini ulaşabildiğimiz her kanal yordamıyla uzatmak istiyoruz. Turan hocamız bu metni hazırlarken Belçika medyum olarak en iyi yardımı arayan, Belçika medyum hoca yazıp arayış içinde olan, Belçika’da en bilinen medyum gibi Google aramalarının da karşılığını almak isteyen herkesin faydalanmasını istemiştir.

Avrupalı Medyumların Çalışma Sistemi

Türkiye’de kendi yerine sahip olup yurt dışına hizmet veren medyumların çoğu ne yazık ki mesafeden dolayı gereken ilgiyi göstermiyorlar. Bu uzaklık bir anlamda gönül uzaklığı anlamına da geliyor insanların hedefleri gerçek olmuyor. Sonrasında da yazımızın başında bahsettiğimiz gibi genel bir güven sorunu oluşuyor ve asıl konuşulması gerekenlerle konuşulanlar birbiriyle yer değiştiriyor.

Bu durum tecrübeli medyum hocalar için gerçekten çok üzücü bir durum. Çünkü bir ömür bu ilme adanmış insanların potansiyel dolandırıcı muamelesi görmesi gerçekten ilginç bir durum. Sizler de empati yaparak ne denmek istediğiniz rahatça anlayabilirsiniz. Özellikle yurt dışından söz gelimi Belçika medyum yazarak bizlere ulaşan kişilerin en azından bizim sayfamızda bulunmaktan keyif almalarını ve istedikleri her zaman her türlü bilginin gerçekliğini teyit edebileceklerini bilmelerini isteriz. Bu konuda Turan hocamıza dilediğiniz zaman mesaj veya arama yoluyla ulaşabilir ve görüşmek için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Belçika’da yaşayan tüm arkadaşlarımızın ve kardeşlerimizin dertlerini ister uzaktan isterlerse yüz yüze derman olmaktan onur duyar ve herkese hayırlı günler dileriz. Kalın sağlıcakla değerli dostlar.

“Belçika Medyum” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir