Balmumu Büyüsü

Genel olarak aşk ve sevgi ilişkileri babında kullanılan işlem içerdiği ardışık ve karıştırmaya çok müsait hamleler dolayısıyla biraz ustalık isteyen bir çalışmadır. Balmumu bildiğiniz mum büyüsünden farklıdır. O konu ile ilgili merak edilen tüm detayları farklı bir makalede size belirtmiştik. Balmumu ile yapılan işlemler kısa sürede sonuç verir ancak dediğimiz gibi biraz meşakkatli işlemlerdir. Bir haftalık bir süreç işlemin hayata geçmesi için yeterlidir.

Özel olarak bir kişi üzerine kurgulanan bu işlem için balmumlarına şekil vermek suretiyle yapılır. Ayrıca şekil alan mumların üzerinde iğneler ile yazılar yazılır. Bu yazıların bazı yerlerine küçük delikler açılır. İşlem kim için yapılacak ise o kişinin ismi de bu boşluklara koyulur. Bu vesile ile ilgili kişinin muhabbetini arttırmak ve hayatın hayrına gelişmesine olanak tanınmak amaçlanır. Bu işlemde bir takım değişiklikler yaparak şeytani olarak uygulamak ihtimali de vardır. Yani balmumu büyüsü hem rahmani hem de şeytani olarak ortaya çıkabilir.

Her iki uygulama şeklinde benzer bir tema işlense de farklar gözetilir. Usta bir medyum nezaretinde işlem hayata geçirilirse sonuçlar o derece etkili ve istendiği gibi olur.

Balmumu Büyüsü Yapılışı

  1. 999 esmayı bir gece boyunda hazırlanan balmumunun üzerine okumak gerekir.
  2. Gece yarısı yapılan işlem 7 gün 7 gece sürdürülmelidir.
  3. Mumum yarısına kadar yanması beklenir. Tamamı yakılmaz.
  4. Bu duruma benzer bir kaç özel durum daha gözetilerek işlem bir hafta içinde tamamlanır.
  • Bu süreçten sonra kişi üzerinde nasıl bir tasarruf planlandıysa o minvalde bir değişiklik beklenmeye başlar. Genel olarak kişinin alakasını, ailesine düşkünlüğünü ve muhabbetini arttırmak için iyi sonuçlar veren bir tılsım çalışmasıdır. Tabi ki öncesinde gerçekten bu işlem için uygun bir insan mıdır iyice bakım yaparak anlamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir