Baklagiller İle Yapılan Bağlama Büyüsü

Baklagiller İle Yapılan Bağlama Büyüsü

Havas ilminde kuru bakliyat özellikle yedirme içirme büyüsü yapılacak ise çok kez faydalanılan bir malzemedir. Bir çok kuru baklagiller ile yedirme tılsımları birleştirilip bir çok bağlama büyüsü etkileri görülebilmektedir. Çok sık ve uzun zamandır kullanılan bu malzemelerin her biri için farklı konumlar gerekir. Örneğin sitemizde en son pirinç ile yapılan bağlama büyüsüne yer vermiştik. Bu malzeme yerine bulgur, mercimek ya da farklı birtakım yiyeceklerde kullanılabilir. Fakat her birinin etkisi farklı olacaktır. Baklagillerin çok tercih edilmesi aslında insanların sık tükettikleri ve yedirme yöntemi sayesinde insanlara kolayca ikram edilebilmesi sebebiyledir.

Bir de en çok fasulyenin kullanıldığı işlemler vardır. Bu işlemlerin yine günlük hazırlıkları tamamlandıktan sonra iki insanı ayrılmaktan kurtaran bir etkisi vardır. Ayrıca baklagiller ile aşk büyüsü ve papaz büyüsü de hazırlanabilir. En önemli ayrıntı insanlara yedirmek gerektiği zamanlarda bu işlemlerin hazır edilip belirlenen gün ve saatlerde kişinin yemesi sağlanmalıdır. Bu konuyu yedirme içirme ile yapılan bağlama büyüleri konumuzda detaylı olarak işlemiştik.

Tüm bu işlemlerin hazırlanması için elbette yalnızca baklagillerin temini yeterli olmayacaktır. Bunun yanı sıra pek çok farklı detaya yer vermek ve istenilen hedefler doğrultusunda bağlama büyüsü ritüellerini şekillendirmek gerekecektir. Bunun en bilinen süresi olarak da bizlere genel olarak sorulan sorudur : 21 günlük bir süreç geçirilmesi gerekir. Bu standart bağlama işlemleri olarak da düşünülebilen bir süre olsa da aslında bağlanacak kişinin bu süreç boyunca işlemin atak günlerinde mutlaka ilgili gıdayı yemesi sağlanmalıdır. Bu yiyeceklerin yedirilmesi ve okunmuş suyun tüketilmesi okunacak dualar nazarından çok önemlidir. Genel olarak da bu yüzden yapılmasının zor olduğu konusunda medyumlar hemfikir olmuşlardır. Ziyadesiyle emek isteyen bir süreçten geçileceği için kişilere güven konusu da çok önemlidir.

Bu büyü için genel olarak eşinden ayrılmak istemeyen bir insanın başvurabildiği bir işlem şeklinde tanıtabiliriz. Genelde kadınların çok sık uygulattığı bu işlemde kocasından ayrılmak istemeyen ama bir sebepten boşanmanın kıyısına gelmiş, ayrıca ne yaparsa yapsın kocasının gönlünü eski günlerdeki gibi çalamayan, cinsel hayatları sebepsiz yere son bulmuş velhasıl eşinden ilgi ve alaka görmeyen kadınların çok sık tercihi olmuş durumdadır.

Baklagiller ile Bağlama İşleminde Tesirler :

  1. İşlem başladıktan hemen sonra kişi üzerinde müthiş bir ağırlık oluşacak ve halsizlikten birkaç gün yatması da söz konusu olacaktır. Bu durum korkulacak bir şey olduğu anlamına gelmez. Aksine işlemin tutmaya başladığını gösterir.
  2. İşlemin ilk gecesi seçilen baklagillerden yeterli olarak kaynatılır. Ayrıca kişinin yaş sayısı ile tane sayıları arasında bir ebced hesabı yapılacak olup gramaj olarak değil tane hesabıyla limitleri belirlenecektir. Bu tane hesabı olduğu için de ekstra efor sarfedilecek bir süreç yaşanır.
  3. Ayrılığa son verilmesi istenen durumlar İbranice Hacetleriyle yazılara dökülür. Kişiden kökü sökülsün istenen tüm huylar belirlenir. Hüddam kullanan medyum hocalar için bu süreç cinlerin ikna aşamasıdır.
  4. Kaynamış baklagillerin yanında yazılacak olan muska kişinin üzerine bastığı herhangi bir yere gömülecek ya da gizlenecektir. Hemen her gün üzerinden geçmesi gereken bir katran sıvısı da gerekir. Bu muskanın, katran ziftinin ve seçilecek baklagillerin özenle hazırlanması bir haftalık bir periyota tekamül edecektir.
  5. Akabinde işlemin yönlendirme ve etki dönemi başlar. Kişi üzerinde bahsettiğimiz ağırlık ile birlikte halsizlik olacaktır. Hatta hastane ve doktor ihtiyacı doğabilir işte bu süreçte biraz dirayetli olunmalı aynı zamanda ketum olarak yaşanmalıdır.
  6. Süreç son bulduğunda kişi sizin bir anlamda kul köleniz olacak ve size olan aşkı misliye katlanacaktır. Genel olarak sonuçlar bu şekilde cereyan edecektir.

Bu etkiler biraz kişisel olarak farklılıklar gösterebilir. Herkes için aynı sonuçları almak mümkün olmayabilir. Bir büyünün tarifi sırasında verilen bilgiler de yine kişiye özel olarak düzenlenmelidir. Bu yüzden de etkileri bu şekilde düşünmelisiniz. Bu bir dogma ilim değildir. Herkese göre çeşitlendirilmelidir. Bu ayrıntıyı da bir dipnot olarak kafanızda tutmanızda fayda vardır.

“Baklagiller İle Yapılan Bağlama Büyüsü” için 6 yorum

  1. Hocam ben 27yllk evliyim iki yll dlr eşimin başka bir kadln ile ilişkisi olduğunu öğrendim eşimle birbirimizi çok seviyoruz ama eşim iki yldr bu kadln yüzünden benden uzaklaştı onu bana tekrar eskisi gibi aslk Edip sevdirip kendime nasll bağlayarak o kadlndan nasıl sogutabilirim bana yardım cl olursanız sevinirim

    1. Elbette bir çok yöntem var ancak bu kadar uzun bir evlilik sürecinden sonra neden bunu yapmış olabilir. Öncelikle eşinizin ruh haline bakımlar yaparak inmek gerekecek. Yapılmış bir teşebbüs var ise ona yönelik hamleleri belirleriz. Gerçekten acil müdahale gereken bir durum. Özel olarak ulaşınız lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir