Bakla Büyüsü

Bakla Büyüsü

Bakla büyüsü hakkında pek çok yazının yazıldığı ancak kimsenin tam olarak gerçeği insanlarla paylaşmadığı bir çalışma olarak ön planda yer almaktadır. Bakla büyüsü bağlama işlemleri içinde özellikleri kişiler arasındaki aşkı yüceltmek ve yeniden yeşertmek için kullanılır. Bunun usulü de yapım şekli de diğer pek çok işlemden farklıdır. 21 günlük bir bakla büyüsü işleminde 21 tane bakla kullanılır ve her birinin içinin iyice açılması gerekir. Yazılacak bağlama duaları itina ile içine konmalı ve sonrasında gömme işlemi için hazırlanmalıdır.

Aslında ağır aşık etme büyüsü olarak talep gördüğü için işleme bazı hocalar şeytani derken bazı hocalar ise rahmani derler. Ancak toprağa gömerek vuku bulduğu için Turan hocamız bu işlemlere de şeytani hamleler gözüyle bakar.

Bakla büyüsünde hedef kişinin tüm akil durumunu ve irade-i hakimiyetini etki altına almak ve kesin olarak nefesi bir kişiye bağlamaktır. Nefes bağlamaktan kasıt onsuz olamamak anlamına gelir. Delirtme büyülerinin etkileri bu işlem yapılan kişilerde zaman zaman görülebilmektedir.

Bakla Büyüsü Ne İçin Uygulanır

Belirttiğimiz konuların dışında en temel uygulanma mefhumlarından biri de genel olarak aile büyüklerinin çocukları üzerinde hayırlı kısmetler arzu etmesidir. Kısmet açma büyüsü adı altında da uygulanabilir. Bakla büyüsü tılsım özellikleri açısından çok yönlü bir işlemdir. Kişiye özel bir uygulama olacağı için etraflıca törpülemek ya da keskinleştirmek medyum hocanın elinde olan bir durumdur.

Uygulanma kollarından biri de aşırı uzakta olan insanların yakınlaşmasıdır. Örneğin yurt dışında yaşayan bir sevgiliniz var ise sizin için biçilmiş kaftan bir eylemdir. Bu büyü çalışması ile kişinin dünyanın bir ucundan bile olsa tüm akla tek bir kişiye ait olabilir. Gönlünün tek bir atışı bile başka bir isim üzerine olamaz. Bu denli kuvvetli şeytani bağlama işlemleri havas ilminde pek azdır.

Uzaklık ilişkilerin bir numaralı düşmanı olarak görüldüğü içinde işlemleri bazen bu şekilde mesafelerin ilişkilerini koparmasından korkan kişiler de yoğun olarak tercih etmişlerdir.

Bakla Büyüsü Yaptıranların Yaşadıkları

  • Bu işlemin bir çok farklı yönü olduğunu sizlere belirttik. Bazen de aynı evin içinde yaşayan ama kavga ve gürültüyü bir türlü hayatlarından çıkaramayan eşler içinde uygulanır. Huzur duaları ile birlikte 14 günlük bir bakla büyüsü uygulaması da kesin sonuç veren büyüler sınıfına girmektedir.
  • Bu işlemi yaptıran kişilerin yoğun olarak deneyimlerini paylaştıkları soru cevap bölümümüze göz atabilir ve konu ile ilgili her zaman hocamızdan bilgi alabilirsiniz.
  • Bu işlem ile ilgili çok sayıda şeytani ve rahmani özelliklerde uygulama saymak mümkündür. Ama bunların hepsini yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için buradan yazmak doğru olmaz. Uygulanış yönleri için hocamızdan destek ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir