Bakır Büyüsü

Bakır Büyüsü

Bakır büyüsü denmesinin ana nedeni bakır levhaların ve bakır tellerin kullanıldığı bir çalışma olmasıdır. Bakır büyüsünde çok fazla çeşitli hamleler yer almazlar. Genel hatlarıyla üç aşağı beş yukarı her medyum bu işlemi aynı şekilde uygular. Ancak amaca dönük olarak hizmet vermesi için öncesinde bazı soruların yanıtlarının kesin olarak alınması gerekir. Bu detayları merak edenler için şöyle bilgi verebiliriz : Kişinin anne adı, baba adı, çocukları varsa sayısı, mesleği, yaşı ve kardeş sayıları gibi hakkındaki özel bilgileri bakır büyüsü yapmadan önce edinmek gerekir. Bakır levha üzerinde uygulanan bu büyünün genel süresi 41 gün olarak aktarılmıştır. Ancak bazı havas uzmanları bu süreyi kısaltmanın birtakım özel yöntemlerini de bilmektedirler. Bunun için öncelikle talep eden kişinin gerçek niyeti ve geri dönülemez bir talep olacağı için kesin kararı gerekir.

Bakır Büyüsünde Dikkat Edilecekler

  • Öncelikle bakır tellerin levha üzerinden ismi kapatmadan sarılması çok önemlidir. Bu hüddam yardımı oluşturacak hocaların en büyük yanlışlarından biridir. Bu konuya çok dikkat edilmesi gerekir. İsmin üzerini sarmak hele ki bu sayıyı makbul sayıları olan Ebced karakterlerine uygun olarak tutmak sonuçları tam tersine çevirebilir.
  • Bakır büyüsü yapılan kişide fiziksel rahatsızlık belirtileri görülebilir. Öncesinden olacaklar hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız böyle bir durum yaşadığınız takdirde daha rahat önlem almanız anlamına gelir. Bu yüzden de sürecin tüm aşamalarından medyum hocanızla irtibat halinde olmalısınız.
  • Genel olarak bağlama büyüsü ritüellerinden farklı bir uygulama olmasa da her Havas eylemi gibi bakır büyüsünün ya da diğer bir ismiyle bakır teli büyüsünün de incelikleri elbette vardır. Bu yüzden kişileri birbirine bağlamak temel amaç olarak düşünülür lakin pek çok farklı kulvarda fayda alınan işlemlerden biri olarak sayılır.

Bakır Levha Celbi Nedir?

Bu soruyu soran arkadaşlar için açıklayıcı olması ümidiyle aslında bakır büyüsünü yaparken uyguladığınız eylemlerden sonra oluşan celbin adıdır. Sizlerin ya da büyüyü yapan kim ise onun isminin mühürlenmesi ile birlikte hüddamları harekete geçiren ve komutları peyderpey veren bir son dokunuştur. Bakır levha celbi bakır bu işlem içindeki son aşama olarak düşünülür. Aslında bazı kaynaklarda giden sevgiliyi geri getirme işlemleri için çok önemli bir uygulama olarak anlatılır. Bu doğrudur. Eğer şartlar uygun ise bakır celblerin etkisi Hüddamlar üzerinden hatt-ı zatından oldukça fazladır. Bunun kararını yine işlem süresince ve özellikle öncesinde bakımlar yapacak olan medyumlar verebilmektedir.

Bakır Levha Celbine Örnek

Bakır Büyüsü Nasıl Uygulanır?

İşlem hazırlandıktan sonra bir kaç farklı şekilde uygulanabilir. En bilinen yöntem ise bakırı ısıtmak olarak göze çarpıyor. Bakır levhanın isimleri yazıldıktan ve telleri sarıldıktan sonraki aşamasında ilgili kişi medyum hocanın vereceği saatler mukabilinde bu levhayı ısıtarak birtakım duaları okuyacak ve niyetlerini söz konusu Hüddamın adını zikrederek içinden belirli sayılarda geçirecektir. Bu işlemin kaç tekrar olacağı ve ne kadar süreceği yine özel olarak kaleme alındığı takdirde tayin edilebilir. Özet olarak bakır büyüsü uygulamalarında kime karşı nasıl bir amaç belirlediyseniz o minvalde hareket edeceğiniz gerçeği yadsınamaz durumdadır.

Bu ilmin her koşulda bizlere aşıladığı gerçeklik olan sabır ve sukunet bakır büyüsü ve bakır levha celbleri hazırlama aşamalarında da oldukça belirgin bir şekilde ortaya çıkar. 41 gün tayin edilen süre olsa da bunun kısalması ve uzaması bir insanı geri getirme niyetlerine girdiyseniz yapacağınız uygulamalar artı sizin ruh ve kalp sağlığınızda ilgilidir. Tamamen samimi niyetleriniz Hüddamlar tarafından görülebilir. Bu niyetlere büyük arzular katıp gerçekten gönül gözünüzle bazı şeyleri talep etmelisiniz. Burada bakırın yanmasından ya da üzerine isimlerin kazınmasından ortaya çıkan enerji bu işin belki de yüzde otuzunu kapsayacaktır. Geri kalan tüm değerler sizlerin ne kadar inançlı ve sabırlı olduğunuzla ilgilidir. Ruhun karartılması terimi bu ilimde çokça geçer. Fesat ve haset karıştırılan hislerden eylemediğiniz sürece bu tarz ilim irfan sahibi hususlar arzu ettiğiniz noktaya taşınabilir. Bakır büyüsü tüm işlemler içinde yalnızca bir örnek teşkil etmektedir.

Önemli Not : Bakır büyüsü yapılırken zaman zaman işlemin 3 ay sürebildiğine dair bir takım yorumlar gelmiştir. Bu durum olasıdır. Bahse konu edildiği gibi yapılacak kişinin halet-i ruhiyesiyle çok ilintilidir. Bu yüzden yine konu “sabır” olgusunu işaret etmektedir. Bilmukabele bu kadar beklemek de hayli zordur. Bu yüzden imkansız durumları tersine çevirmeye çalışmak yerine daha makbul ve müspet durumları uğraş edinmelisiniz kanımca!

Bir ikinci notum ise şu olacak herhangi bir adet kanı damlatılması ya da sürenin çok kısa tutulmasını sizlere aktaran ve bu konuda beklentilere giren hocalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Bunun yanı sıra karşı karşıya gelmeyen ve yüzünü sizlerden gizleyen hocalardan imtina etmeniz çok önemlidir. Kandırılma vak’aları çok sayıda duyum olarak geliyor dikkatli olun lütfen!

– Ayrıca bakır levha nasıl yakılır, bakır levha celbi kaç günde tutar gibi sorularda çok sık geliyor. Bu nedenle bu metni sizinle paylaşmak istedik. Bunun yanı sıra metal büyüsü olarak da bu işlemi bilenler var. Bu da yanlış değil fakat eksik bir durumu işaret ediyor. Havas ve Ledün ilminin tüm gizli kalmış sırları için ve internette bilgi kirliliğine maruz kalmış çok sayıda işlemin detaylarına hakim olmak adına hocamıza dilediğiniz her an danışabilirsiniz.

“Bakır Büyüsü” için 4 yorum

  1. Hocam ben bana yakın biyerde bi kağıt buldum uzerinde arapça biseyler yazıyodu ve altındada bakır eritelerek evin çevresine ve evin icersinde biyerlere koyulması gerektigini yaziyodu kağıdı yakmak istedim fakat arapça yazı olduģunda dolayı yakmadım bi sorun ollur gibisinden dusundum bu bakır eritme buyusu nedir ne ise yarar bilgi verirmisiniz.

    1. Levha ile yapılır şeytani bir ritüel olarak hazırlanırsa sonuçları yıkıcı olabilir. Bu yüzden o yazan kağıdı bana gönderir misiniz fotoğraf olarak. Neymiş ne değilmiş bir bakalım üzerine konuşuruz.

  2. Hocam merhaba eski eşim evin direğinin dibinde bakıra sarilmis icinde bazı isaretlerin oldugu kagit parcasi olan bi muska buldu. Ne için yapılmış ne muskasi öğrenebilir miyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir