Bağlama Büyüsünden Nasıl Kurtulunur

Bir çok insan son zamanlar artan kötülük yapma telaşından korkup bizlere sorular yönlendiriyorlar. En çok sorulan sorulara da göz atınca önümüze en çok “bağlama büyüsünden nasıl kurtulurum” temalı yazılar çıkıyor. Bu işlemin bozma aşamalarını aslında ilgili yazımızda belirttik ama tabi ki site içerisinde her şeyi bulmak zor olabiliyor diye bu metni de eklemek istedik. En çok soru alan konuların bir diğeri ise “cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur” oluyor. Dediğimiz gibi tüm bunlar büyü bozma sanatının içinde yer alan konu başlıkları olmak ile birlikte her büyünün kendine has bir bozma aracı olduğunu da unutmamak gerekir.

Bir kişi öncelikle ne ile karşı karşıya kaldığını çok iyi analiz edebilmeli ya da ettirebilmelidir. Bir çok insan bu durumu hafife aldığı için kalıcı zararlar görmekte ve hayatta ilerlemelerine dur demek zorunda kalmaktadır. Bir çok işlem doldurması gereken zamanı doldurduğu andan itibaren aleyhinize işleyen süreci başlatır. Unutmayınız ki havas ilmi aslında şeytani çalışmalar üzerine kurulu bir büyüler topluluğuna hitap eder. Bakmayınız ki zaman zaman rahmani tılsımların etkilerini zaman zaman sizlere bu kanal üzerinden aktarmaya gayret ettiğimize bizler bu işin şeytani kısmında yer almak istemediğimiz için bu şekilde bir tutum sergiliyoruz. Ancak esas konu tamamiyle bu şeytani ritüellere karşı koyabilmek olmalıdır. Bunun içinde uzman bir medyum aracılığıyla hareket etmek ve yardım almak şart koşulur.

Büyü bozmak her hocanın yanaştığı bir durum değildir. Bir kişinin karakteri ile de ilgili olan bu durum uygunluk söz konusu olduğu zaman da gündeme gelir. Yani bir medyumun sizin içinde bulunduğunuz durumdan çok kendisinin de durumuna bakması çok önemlidir. Her büyü bozulur mu diye de çok soru alıyoruz? Buna ne evet ne de hayır demek mümkün olamamaktadır. Bağlama büyüsü deyince binlerce farklı ritüel akla geldiği gibi büyüler gibi daha büyük başlık kullandığınız zaman da yine çok fazla sayıda ihtimali kapsamış olur. Bu da kesin cevap vermeyi zorlaştırır. Ancak düz mantıkta evet her büyünün bir panzehrinden bahsetmek mümkündür.

Bağlama Büyüsü Bozma Süreci

Kişinin bahse konu edildiği gibi nasıl bir süreçten geçtiğine çok iyi bakmak gerekiyor. Fiziksel olarak nasıl etkilendiğine, ruhsal olarak neler yaşadığına, çevresine zarar verip vermediğine ve daha önceki hayatıyla ilgili çok sayıda veri toplamak bu gibi bir durum yaşayan kişiler için en önemli yapılacaklar olarak öne çıkar. Bunların yanında ne kadar zaman önce bağlama büyüsü etkisine maruz kaldığını da bilmemiz gerekiyor kişinin. Bu ve benzeri çok sayıda bilginin toplanmasından sonra etkilerin bertaraf edilip edilemeyeceği artık konuşulabilir bir hale gelir.

Üzerinde endişe ve şüphe uyandıran hareketlerin bulunduğu kişi medyum kişi ile birlikte sessiz bir ortama alınır. Burada özel bir takım bakımlar yapılacak olup 5 tekrarlı 5 kurşun dökme işlemi de yapılacaktır. Bundan sonra kişiye dünya dışı enerji aralıkları teması olduğu gibi bir yaklaşım gelişirse o zaman işlemin biraz daha derinleşmesi söz konusu olabilir. Buna toplum içinde “cinlerin musallat olması” da denebilir. Tabi ki aşk niyetiyle yapılan işlemlerde de zaten işleme cinleri karıştıran hocalar oluyor mu demeyin! Bir çoğu tüm işlerini ne yazık ki bu güçleri ile gerçekleştiriyor. Bu gibi kilit büyüleri söz konusu olduğunda da kişinin normal haline dönmesi için büyünün yapılmasından daha çok bozulması için çaba sarf etmek gerekiyor.

Tabi bir takım belirtilerin de tespit edilmesi böyle bir süreçten şüphe etmek ve başlatmak için de oldukça önemli rol oynamaktadır. Bu belirtiler için şunlar söylenebilir:

  1. Kişi evli ya da birlikte olduğu kişi var ise cinsel anlamda tamamen bağını koparmaya hazır hale gelir. Hatta koparır. Daha önce nasıl bir tutum içinde olduğuna bakılmaksızın tüm arzuları sıfırlanmış bir hale gelebilir.
  2. Şeytani bağlama büyüsüne maruz kalmış kişinin düzenli uyuması da söz konusu değildir. Bu durumda sabahlara kadar oturan ve sürekli sıkıntılı düşünceler içinde olan insanların da böyle bir tılsım etkisi altında olabileceği de düşünülebilir.
  3. Kabuslar görmesi de yine normal kabul edilir ancak bazen bu yanında yatan kişiye saldırmaya varabilir.
  4. Sürekli baş ağrısı ve üzerinde bir ağırlıktan şikayet ederler. Bu ağırlık her geçen gün artabilir hatta kişi sonunda yatağa bile düşebilir.
  5. Bazen de hiç ummadığınız kişilere karşı tuhaf hisler gelişebilir bu kişi tarafından, etrafındaki tüm insanlardan uzak ve dinlemez bir hale gelir. Bu bazen eş durumundaki kişinin hayatını da zindan edebilir.
  6. Örnekler çoğaltılabilir tabi ama özet olarak kesinlikle bir tedbir alınması şarttır. Bu durumdaki insanların hayatlarında kaybedilen bir süreç başlamış olduğu düşünülmelidir. Bir bakım yapılması ve bu büyü şüphesinin ortadan kaldırılması yoluna ivedi olarak girilmelidir.

Cinsellik Bağlama Büyüsünden Kurtulmak

Bu durum ise başlı başına farklı işlemler gerektirir. Oldukça uzun ve ayrı bir konu oluşturabilecek olmasından dolayı detaylı bilgi için Turan hocamıza ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir