Bağlama Büyüsünde Fotoğraf Neden Gereklidir

Bağlama Büyüsünde Fotoğraf Neden Gereklidir

Aslında geniş anlamıyla fotoğraf ile yapılan bağlama büyüsü işlemi tek başına bir olguyu işaret etmez. Fotoğraf bazı özel işlemler için kullanılan bir malzeme olarak geçer. Ayrıca bu fotoğrafından belirli ölçüler ve özellikleri medyumlar tarafından aranabilir. Ancak bunun yanı sıra çok sayıda içerikten de bahsetmek havas ilminde mümkündür. Bu yüzden yalnızca fotoğraf ile yapılan bağlama büyüsü diye anlaşılmak yerine, fotoğrafın da dahil edildiği farklı uygulamaların akla gelmesi daha yerinde bir tercih olur.

Fotoğraf kişiye özel olarak kullanıldığı her şekilde uygulanan bağlama büyüsü ritüellerini güçlü kılacaktır. Pek çok farklı duruma binayen hazırlanmış olan özel işlemlerin kişinin fotoğrafı da eklenerek güçlendirilmesi gerçekten etkili sonuçlar almak adına çok önemli bir adım olarak ön plana çıkmaktadır.

Fotoğraf aslında birçok şeytani büyü işlemi için de tercih ve talep edilebilir. Sizlerin ne tarz bir uygulamanın içinde olduğu, talebinizin ne yönde olduğu ve işlemi sürdüren hocanın tam olarak nasıl bir hedefi gözüne kestirdiği işlemin gidişatı hakkında sizlere bilgiler verecektir. Ayrıca her fotoğraf kullanılan bağlama büyüsü rahmanidir ya da şeytanidir gibi bir kural koymak doğru olamaz. Fakat bağlama büyüsü yazılarımızda bunu genel olarak belirtsek de çok fazla soru geldiği için bu konuda yeri gelmişken yeniden aktarmak istedik.

Aslında sitemizde bağlama büyüsü hakkında tüm detayları alabileceğiniz çok uzun bir makalemiz mevcuttur. Buradan yanı kırmızı boyalı yeri tıklayarak bu makalemizi okuyabilir ve fotoğraf kullanmanın öneminden tutun da bu bağlama işleminde ne gibi detayların öne çıktığına kadar; Ne yaparsak nasıl sonuçlar alırız ve bağlama büyüsü kimlere tutmaz sorusuna kadar uzanan bir çok duruma yanıt niteliğinde bilgiler edinebilirsiniz. Bakınız >> Bağlama Büyüsü <<

Büyü yaparken niyetlerin yanında işlemin kurgulanması ve uygulamadaki dakiklik çok önemlidir. Bu işlemlerin uygulama sıralarına göre yine fotoğrafın hangi aşamada işlemin içinde dahil edildiği de bizlere çok öğretici bilgiler verebilmektedir. En nihayetinde her havas ilmi ritüelinde olduğu gibi bu işlemde de sıralama ve kuluçkalama ve ayrıca en etkili sonuçlar için tümüyle yönlendirme yapmak en büyük ve önemli konulardır. Bahsettiğimiz gibi yukarıda kırmızı boyalı yere tıklayarak en gerçek ve derin bağlama büyüsü bilgilerine son derece etraflıca hazırlanmış yazımız aracılığıyla erişebilirsiniz. Bu makalemiz daha çok fotoğraf ile yapıldığında herhangi bir aşık etme işlemindeki önemi ve detaylarını içermektedir.

Turan hoca ile büyüler hakkında konuşabilirsiniz

Bağlama Büyüsünde Fotoğraf Olmaz ise Ne Olur?

Bu da yine çok kez sorulan soruların başında geliyor. Ancak çok büyük farkların görülebildiği durumların olacağı gibi hiç fark etmeyecek sonuçlar da çıkarım olarak görülebilir. Ancak bunun yanıtını genel bir cevap olarak vermek mümkün değildir. Bağlama büyüsü işlemi her zaman belirttiğimiz gibi duruma, mekana, zaman ve kişiye göre özel olarak hazırlanır ve uygulanır. Bazı bünyelerin tepkimeye girme süreçleri farklı olabilirken bazı kişilerinse fotoğrafların olmadan olmaz gbi detaylar belirtilebilir. Ancak bu tamamen özel olacağı için şimdiden bir şey söylemek hayli zor olur. Fakat bu kişisel farklar elbette bazı insanlar için fotoğraf olmadan da bağlama büyüsü etkilerini görebileceğimiz anlamına gelir.

Önemli Bilgi : Bu işlemlerin tarihlerine bakacak olursanız yüzlerce yıldır uygulanan metotları göreceksiniz. Bu yüzden eski usül çalışmalar yapan hocaların herhangi bir fotoğrafa ihtiyaç duymadan işlemleri benzer seviyelere taşıyabilmeleri mümkündür. Zira yüzyıllar önce kimsenin fotoğrafı falan yoktu. Günümüzde teknoloji ile birlikte medyumlarda işlerini kolaylaştıracak ve zamandan kazanabilecekleri en konforlu konumlarını oluşturmaya çalışıyorlar. Ancak bunun ne kadar doğru ve etik olduğu ise siz değerli okuyucuların yorumlarına kalmış durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir